Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Sanayi Sitesi’ne Üçüncü Bağlantı Yolu Açılıyor

kss3
7 Ağustos 2020

 

Sanayi Sitesi’ne Üçüncü Bağlantı Yolu Açılıyor

Çorum Belediyesi, Çorum Sanayi Sitesine üçüncü bağlantı yolunu açmak için çalışmalarını sürdürüyor. Altyapı çalışmaları devam eden yol tamamlandığında şehir merkezi, Ankara yolu ve sanayi sitesi arsasında bir bağlantı daha sağlanmış olacak.

Daha önceden Sanayi Sitesi ile şehir merkezi ve Ankara yolu arasında bağlantıyı sağlayan iki ayrı yolu tamamlayarak trafiğe açan Çorum Belediyesi, son olarak üçüncü bağlantı yolu için çalışmalarını hızlandırdı. 25 metre genişliğindeki çift şeritli yol, altyapı çalışmalarından sonra asfaltlanarak kullanıma açılacak.

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Fevzi Çakmak 3. Cadde ve Mimar Sinan Mahallesi 15. Cadde üzerinden sanayi sitesine ulaşan üçüncü bağlantı yolunda incelemelerde bulundu. İncelemelere Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Fevzi Şeker ve Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hasan Belli de katıldı.

Yeni bağlantı yoluyla ilgili bilgi veren Başkan Aşgın, yeni açtıkları yollarla sanayi sitesine ulaşımın daha kolay hale geldiğini belirtti.

Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Fevzi Şeker de yeni bağlantı yolları ile ulaşımın daha kolay hale geldiğini belirterek Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?