Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çorum’da

gelecekpartisi
2 Haziran 2020

 

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çorum’da

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Faramuz Üstün, Çorum’da teşkilatla bir araya geldi. Faramuz Üstün, Gelecek Partisi Çorum İl Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Rumi Bekiroğlu, İl Başkanı Gökhan Külcü, Merkez İlçe Başkanı Levent Batman ve parti yöneticileri katıldı.

Toplantıda açıklamalarda bulunan Genel Başkan Yardımcısı Faramuz Üstün, Çorum sanayisinin önemine değindi. Çorum’un ülke için çok önemli bir kent olduğunu vurgulayan Üstün, “Çorum bölgenin en önemli üretim merkezidir” dedi.

Toplantıda gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Faramuz Üstün, ittifak yapmayı düşünmediklerini, erken seçim ihtimaline karşı da hazırlıklarını hızla sürdürdüklerini söyledi.

Teşkilatlanma çalışmalarından bahseden Üstün, olası bir erken seçim için teşkilatlanma çalışmalarını hızla tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.

Toplantıda gazetecilerinin sorularını da yanıtlayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Faramuz Üstün, hiçbir partiyle ittifak yapmayı düşünmediklerini söyledi. Üstün “Biz kendi başımıza seçimlere girmek üzere hazırlıklarımızı yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?