Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Çorum FK, 6 Futbolcu ile Yollarını Ayırdı

Çorum FK, 6 Futbolcu ile Yollarını Ayırdı
9 Temmuz 2020

Çorum Futbol Kulübü, yeni sezon öncesi 6 futbolcusuyla yollarını ayırdı.

Çorum FK Genel Koordinatörü Ersin Küçükoğlu, basın mensuplarıyla kulüp tesislerinde bir araya geldi. Kulüpte artık Genel Koordinatör olarak görev yapacağını açıklayan Küçükoğlu, “Bu sezon başkanımızın aldıkları karar doğrultusunda görevimiz değişti. Burası benim ilk göz ağrım. Bu kulüp benim için çok anlam ifade ediyor. Amacımız kulübümüzü hak ettiği yerlere getirebilmek. Bundan sonra kulüpte genel koordinatör olarak görev yapacağım” diye konuştu.

6 FUTBOLCUYA VEDA EDİLDİ

6 futbolcuyla yolların ayrıldığını dile getiren Küçükoğlu, “Federasyonun sezon tescillemesinin ardından Bahri hocanın bizlere verdiği rapor doğrultusunda kulübümüzde kalacak ve gidecek oyuncularla ilgili bir görüşme gerçekleştirdik. Bu liste bana verildikten sonra gidecek oyuncularla görüştük. Verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Şaban Genişyürek, Kerem Çağatay, Reşat Şen, Burak Seres, Deniz Çörtlen, Nuri Can Zorlu ile yollarımızı ayırıyoruz” ifadelerini kullandı.

“İSTEDİĞİMİZ OYUNCULARI TEKRAR İZLEME ŞANSIMIZ OLACAK”

20 Temmuz’da başlayacak Play-Off müsabakalarıyla birlikte takıma katmak istedikleri futbolcuları tekrar izleme fırsatı yakalayacaklarını söyleyen Küçükoğlu, “Verilen rapor doğrultusunda çalışmalar devam edecek. İç transferde de dış transferde de görüşerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Dış transfer 5 Ağustos’ta başlayacak. Bununla ilgili listemiz hazır ama 20-28 Temmuz aralığında oynanacak Play-Off müsabakalarında oyuncuların performansını bir kez daha gözden geçireceğiz. Listemiz hazır” dedi.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?