Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Arena Game Center’da Sosyal Mesafeni Sen Ayarla

arena
7 Ekim 2020

ARENA’DA SOSYAL MESAFENİ SEN AYARLA

Adım adım normalleşmeye giden Türkiye’de, daha önce açıklanan planlar için yeni bir tarih olan 1 Temmuz itibarıyla düğün salonları, internet kafeler, oyun salonları, sinema, tiyatro, gösteri merkezi gibi yerler de tekrar faaliyete geçecek. Oyun salonları da açılacak eğlence mekanlarından bir tanesi.

Çorum’da ferah ve modern ortamda oyun sevenlere hizmet veren Arena Game Center da bu süreçte tüm tedbirlerini alarak yeniden hizmete başladı. Maliye 1. Sokak’ta (Vergi Dairesi arkası) Çorumlulara hizmet veren Arena Game Center, eşsiz ortamıyla oyun keyfini zirveye çıkarıyor.

Müşterilerine hijyenik ortamda oyun oynama imkanı sağlayan Arena Game Center pandemi yönetmeliğine uygun şekilde gerekli tedbirleri alarak; ateş ölçme, maske temini ve dezenfektan gibi şartları yerine getiriyor. Her müşterinin ardından konsol ve joystickler dezenfektan edilerek hijyenik şekilde kullanıma tekrar sunuluyor.

KALABALIK ARAKDAŞLAR GRUPLARI İÇİN EĞLENCELİ ZAMAN!

Grup olarak oynanabilecek dört kişilik birçok parti oyunu ve bayanların da rahatlıkla zaman geçirebileceği bir ortam sunan Arena Game Center’da “özel oda” da mevcut.

 OYUN OYNAMAK İÇİN ARKADAŞA GEREK YOK!

Arena Game Center İşletmecisi Mahmut Emin Söylemez, Açıldığı ilk bu yana hijyene ve kaliteye önem veren Arena Game Center son çıkan oyunlar ve güncellemeleriyle PES2020’de “Euro 2020” eklentisiyle, FIFA20’de Sokak Futboluyla futbolsevenlere birçok seçenek sunuyor. Futbolun yanı sıra, NBA2K20, Call Of Duty, Detroit Be Come Human, SpiderMan, Need For Speed, UFC, SmackDown, God Of War gibi onlarca popüler oyun Arena Game Center’da bulmanız mümkün” diye konuştu.

MESAFENİ SEN AYARLA

“Sosyal mesafeni sen ayarla” sloganıyla hizmete başlayacaklarını dile getiren İşletme Sahibi Mahmut Emin Söylemez, “Tekli koltuklarımız sayesinde her müşterimiz sosyal mesafesini istediği kadar ayarlayabiliyor. Geniş ve ferah ortamımız da bu konuya büyük oranda katkı sağlıyor. Misafirlerimizin sağlığı her şeyden önemli. Bu nedenle zorunlu olan tedbirlerin yanı sıra ek tedbirler de aldık. Müşterilerimizin sağlığını önemsiyoruz” dedi.

 

OYNADIKÇA KAZAN

Hediye kart uygulamasından bahseden Söylemez, “Arena Game Center’da hediye kart uygulamamız var. Bu kartla birlikte 10 saat oyun oynayana müşterilerimize 1 saat oyun hediye ediyoruz” ifadelerini kullandı.

KARTLA TEMASSIZ ÖDEME İMKANI

Birbirinden farklı ödeme seçenekleriyle müşterilerine her türlü imkanı sunduklarını vurgulayan Mahmut Emin Söylemez, “Kredi kartı ve temassız ödeme seçeneğiyle müşterilerimize hem ödeme kolaylığı sağlıyoruz hem de sağlığını koruyoruz” dedi.

GECE YARISINA KADAR AÇIK

Tek kişilik harika oyunların yanı sıra online da oyun oynama imkanı sunan Arena Game Center 10.00 ile 00.00 saatleri arasında açık olacak

arena game center (11) arena game center (1) arena game center (4) arena game center (5)

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?