DOLAR 8,8689
EURO 10,4740
ALTIN 499,21
BIST 1.385
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Çorum 20°C
Parçalı Bulutlu
Çorum
20°C
Parçalı Bulutlu
Paz 22°C
Pts 24°C
Sal 23°C
Çar 21°C

Okullar Arası Atletizm Heyecanı Başladı

Puanlı Atletizm İl Birinciliği yarışmalarında küçükler ve yıldız öğrenciler mücadele verdi

Özden Gazetesi Yayınları
28.04.2010
79
A+
A-

Okullar arası puanlı Atletizm İl Birinciliği yarışmalarında heyecan başladı. Müsabakaların ilk gününde küçükler ve yıldızlar kategorilerinde yarışan öğrenciler mücadele verdiler.

İlk gün yarışmalarının küçükler kategorisinde Zafer İlk Öğretim Okulu 1.795 puanla küçük kızlarda birinciliği elde ederken, küçük erkeklerde ise 19 Mayıs İlk Öğretim okulu 2.186 puanla birinci oldu. Yıldızlar Erkeklerde 1.898 Puanla Alaca Denizhan YİBO ilk gün birinciliğini alırken, yıldız Kızlarda topladığı 2.999 puan ile Sungurlu Habip Öztaş İlk Öğretim Okulu birinciliği elde etti.

Küçükler kategorisinde yapılan yarışmalar sonrasında ferdi olarak birinci olan öğrenciler şöyle;

Yüksek Atlama Küçük Erkeklerde ;
1. Osmancık Org. Ahmet Çörekci İlköğretim Okulu Öğrencisi Ahmet Sabuncu

75 Metre Koşuda
1. Zafer İlköğretim Okulu öğrencisi Resul Karabulut

1000 Metre Koşuda
Zafer İlköğretim Okulu öğrencisi Faruk Aliç

Küçükler Kızlar Uzun Atlamada
1. 19 Mayıs Okulu öğrencisi Feride Şahin

Fırlatma Topunda
Yavuz Sultan Selim ilköğretim okulu öğrencisi Tuğçe Deniz

Yıldızlar Kızlar ve Erkeklerde yapılan yarışmalar ve birinci olan sporcular  ise şunlar;

Yıldız Kızlar 100 Metrede
1. Sungurlu Habip Öztaş İlköğretim Okulu öğrencisi Fatma Uzunkaya

Gülle Atmada
1. Sungurlu Habip Öztaş İlköğretim Okulu öğrencisi Gülcan Özsarı

Uzun Atlamada
1. Sungurlu Habip Öztaş İlköğretim Okulu öğrencisi Ebru Ermiş

100 Metre Engelli koşuda
Sungurlu Habip Öztaş İlköğretim Okulu öğrencisi Sıla Sözeyatanoğlu

400 Metrede
Sungurlu Habip Öztaş İlköğretim Okulu öğrencisi Melek Kemeç

1500 Metre koşuda
Sungurlu Habip Öztaş İlköğretim Okulu öğrencisi Buse Alımlı

Erkekler Cirit Atmada
1. Alaca Denizhan YİBO öğrencisi Seyit Beyaz

100 Metre koşuda
1. Sungurlu Habip Öztaş İlköğretim Okulu öğrencisi Safak Azla

Gülle Atmada
1. Alaca Denizhan YİBO öğrencisi Faruk Şeker

400 Metre koşuda
1. Sungurlu  Habip Öztaş İlköğretim Okulu Öğrencisi Ali Yiğitoğlu

Yüksek Atlamada
1. Sungurlu Habip Öztaş İlköğretim Okulu Öğrencisi Anılcan Sağılık

1500 Metre koşuda
1. Sungurlu Habip Öztaş İlköğretim Okulu Öğrencisi Tugay Çürük

Arena Game Center
YORUMLAR

+ 16 = 19

  1. kiraz dedi ki:

    superizz;D

ankara escort
sex porno porno film porno seyret sex video porno izle porno sex sex izle bodrum escort sex hikaye

istanbul escort

manavgat escort manavgat escort bayan belek escort manavgat escort

Don`t copy text!