Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Söylemez’den Açıklama

crtaciklama
24 Aralık 2014

crtaciklama

Yönetim Kurulu Başkanımız H.İbrahim Söylemez: Suçlular Suçlarını Örtmek İçin Attıkları İftiraların Altında Kalır!

.

Bugünkü hukuk sistemi içinde yapılan yargılamalarda eski dört bakanı suçsuz bulan, adalet dağıtan anlayış beni suçlu bulduysa; irtikap, ihaleye fesat karıştırma suçundan Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan belediye başkanı beraat etmiş, sadece tüm gerçekleriyle bu haberi yaptığımız için iftiraya maruz kalıyor ve iftira atanların ifadeleri ile karar veriliyor ise ben ve benim gibi şerefli, namuslu insanlar bu kararı önemsemiyoruz.

.

Belediye başkanı Çorum’a belediye başkan adayı olarak geldiğinde kimilerine göre 1.5 trilyon kimine göre 3 trilyon hacizli borcu var denilmekteydi. Bunu kendisi de yalanlamadı. “Bu borcunu nasıl ödedin, Çorumspor adına ne kadar para topladın, bunun ne kadarını Çorumspor’a verdin ?” diyenlere cevap veremedi. Şimdi mahkemenin karar ile yukarıdaki soruların cevabı verilmiş mi oldu ? Halkın kafasındaki soruların cevabını veremeyenler halkın gözüne bakamaz. Suçlular suçlarını örtmek için attıkları iftiraların altında kalır. Takdir siz değerli kadirşinas halkımızındır.

.

Çorum Radyo Televizyonu AŞ Yönetim Kurulu Başkanı

Halil İbrahim Söylemez

Yorumlar

« | »

Habere 5 Yorum Yapılmış

 • Ali furkan

  Bugün bir internet sitesinde yayınlanan habere bakın.zabıta ekmeğinin peşindeki vatandaşı aşağılayıp tartaklıyor.bu başkanın bir yansımasıdır

 • Rifat BOZDUMAN

  H. İbrahim bey, öyle kötü dönem yaşıyoruz ki, Taşların bağlanıp Köpeklerin salındığı bir dönem. Bu ülkenin sahip olduğu ne kadar değer varsa hepsi yerle yeksan ediliyor. Siyaset Fırıldakcıların elinde iktidar olmuş, işleri çalmak, sövmek, korkutmak ve bu yaptıklarını örtmek için her yolu meşru sayılır hale getirmişlerdi. Toplumun, ne Güvenliği, ne sağlığı, ne eğitimi, ne ekonomisi ve bunlardan daha önemlisi barışı yok olmuştur. Dini söylemlerle baş olmuşlar, milletin başını kırar hale gelmişlerdir. Toplumun yüz yıllar boyunca elde etmiş olduğu, Dininden ve örfünden kaynaklı ahlakı değerler yozlaştırılıp Dini kavramların içi boşaltılmıştır.
  Başkan efendiye gelince, o yanlış güçlerin bileşkesidir. 2002 yılında Milletvekili olduktan sonra yaptığı tüm işlerde buram buram hırsızlık kokmaktadır. Bu gün Dodurga’da kurulmuş olan sömürü düzeninin baş sorumlusu odur. Milletvekili, Avaneleri ve Çelikler Madencilik A.Ş üçlüsü, su götürmez haramilerdir. Bir nevi Daltonlar çetesi. Dodurga halkı kunta kinte’ye benziyor artık. Başta Devletin başı olmak üzere AKP’ nin her kademesinde olan kişiler saltanat sürmekte ve AKP’ li Çorum, DODURGA ve diğer Belediye başkanları aynı söylemlerle ortalığı güllük gülistanlık göstermektedirler. Halkın ihtiyaçlarını sadece kazma kürek olarak bilenlerin fazla yapacak işleri olamaz zaten. Yani, ”KÖRLER SAĞIRLAR, HEP BİRBİRİNİ AĞIRLAR”. Zalimlere ALLAH’ ın gazabı büyük olacaktır. Geçmiş olsun der, Saygılar sunarım.

 • Adil ZALİM

  Bilgisizliği kınamıyorum, artık bilgisizlik çağındayız.

 • Çorum evladı

  Çorum’da hırsızlık ,rüşvet,şantaj deyince bir kişi akla gelir.
  Çalmak için çalışanların yaptıklarını bir gün yüzüne çarpacaklar.

 • Başkanın geldiği ilk güne bi bakın bi de bu gününe herşey ortada. Yüzündeki nur gitmiş

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?