Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Sungurlu’da Öğretmenler Günü Etkinlikleri

sungurludaogretmenlergunu
25 Kasım 2014

sungurludaogretmenlergunu

Sungurlu’da Öğretmenler Günü Etkinlikleri

24 Kasım Öğretmenler Günü Sungurlu´da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. İlçe Milli Eğitim müdürlüğünün düzenlediği program Atatürk Anıtına Çelenk sunulmasıyla başladı.

Çelenk sunma törenine, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Necip Sirkeci, Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu, Şube Müdürleri, Okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu Atatürk Anıtına çelenk sunarken, saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı okundu.

Program Sungurlu Özel İdare Konferans Salonu’nda düzenlenen program ile devam etti.

Programda mesleğe yeni başlayan 37 aday öğretmen toplu halde yemin ettiler. Yemin töreninin ardından emekli olan öğretmen ve memurlara hizmet şeref belgesi verildi. Program öğrencilerin sunduğu konser ile sona erdi.

24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle ayrıca Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner 700 öğretmene çiçek hediye etti.

Türk Eğitim-Sen Sungurlu İlçe Başkanlığı tarafından da 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir program düzenlendi.

Programa İlçe Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Türk Eğitim-Sen Çorum İl Başkanı Selim Aydın, Sungurlu İlçe Başkanı Ali Karslı, okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Türk Eğitim-Sen Sungurlu İlçe Başkanı Ali Karslı yaptı.

Karslı’nın konuşmasının ardından hayatını kaybeden öğretmenlerin ailelerine belge takdim edildi.

Şiirlerin okunmasıyla devam eden program, müzik eşliğinde verilen yemeğin ardından sona erdi.

Gazi, İnönü ve Bahabey Caddelerine Ücretli Park Uygulamasını Nasıl Değerlendiriyorsunuz ?


Anket Sonuçları

Loading ... Loading ...
Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?