Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Recep Tayyip Erdoğan Caddesi’nde Son Rötuşlar

rtesonrotus
19 Ağustos 2020

 

Recep Tayyip Erdoğan Caddesi’nde Son Rötuşlar

Recep Tayyip Erdoğan Caddesi’nde açılış öncesinde son rötuşlar yapılıyor. 30 Ağustos Zafer Bayramında açılacak olan caddede son olarak aydınlatma çalışmalarına başlandı. Caddeye Selçuklu motiflerini barındıran özel aydınlatma direkleri dikilecek.

Selçuklu Motifli elektrik direği montaj çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, aydınlatma direklerinin de tamamlanmasıyla birlikte Recep Tayyip Erdoğan Caddesi’nin daha estetik bir görünüme kavuşacağını ifade etti.

IHLAMUR AĞACI DİKİMİNDE SONA GELİNDİ

Geçtiğimiz günlerde cadde etrafında ıhlamur ağacı dikimine başlayan ekiplere eşlik eden Belediye Başkanı Aşgın “Ağaç dikimimizde sona geldik. 120 ıhlamur ağacımızı caddemize diktik. Caddenin orta kısmında süs elmaları yer alıyor. Şimdi refüjlerin ve cadde etrafındaki boş alanların çimlendirilmesi noktasında arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Son iş olarak aydınlatma kısmına geçtik. Bu caddemiz için özel bir aydınlatma sistemi düşündük. İnşallah 30 Ağustos’ta bütün yeşil dokusuyla, aydınlatma sistemleriyle, bütün işaretlemeleriyle, bisiklet yolumuzun işaretlenmesiyle tamamlanmış olarak caddemizi açmış olacağız” dedi.

 

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?