Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Payasspor: 3 – Çorum Belediyespor: 2

payascorum
17 Ekim 2018

  1. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Çorum Belediyespor, ligin 8. haftasında Hatay temsilcisi Payasspor’a konuk oldu. Karşılaşma Payasspor’un 3-2’lik galibiyeti ile sona erdi.

Çorum Belediyespor, ligin 8. haftasında Hatay temsilcisi Payasspor’a konuk oldu. Payas İlçe Stadyumu’nda saat 14:00’de başlayan maçı İzmir bölgesinden C klasman hakemi Önder Turgay Demirdak yönetti. Demirdak’ın yardımcılıklarını ise Manisa bölgesinden C klasman yardımcı hakem Gökhan Özkan ve yine Manisa bölgesinden C klasman yardımcı hakemi Serkan Öksüz yaptı.

Teknik Direktör Mehmet Aurelio ile güzel bir çıkış yakalayan Çorum Belediyespor, bu maça da 3 puan parolasıyla çıktı. Ancak ev sahibi ekibin sahadaki üstünlüğü skora da yansıdı.

Payasspor’un gollerini 11 ve 44’üncü dakikada Deniz, 32’inci dakikada Gökhan kaydederken, Çorum Belediyespor’un gollerini ise 17’inci dakikada Mikail ve 57’inci dakikada Yakup attı.

STAT: Payas İlçe.

HAKEMLER: Önder Turgay Demirdak, Gökhan Özkan , Serkan Öksüz

4.HAKEM: Emre Can Tatlıyer.

PAYASSPOR: İsmail , İhsan , Cuma Ali (Dk. 63 Ekrem ), Onur , Koray , Ahmet, Gökhan (Dk.85 Ender ), Çetin , Deniz, Aykut, Hayri (Dk.72 Tevfik)

YEDEKLER: Suhpi, Kemal, Furkan, Halil.

TEKNİK SORUMLU: Mehmet Seçkin.

ÇORUM BELEDİYESPOR: Onurcan , Ertuğrul , Eşref , Akın , Mümin Talip , Nizamettin Emirhan (Dk. 46 Kıvanç ), Fatih , Kerem (Dk. 36 Emrah ), Mikail , Fahri Eren (Dk. 72 Emre ), Yakup

YEDEKLER: Doğukan, Batuhan, Mücahit Haktan, Samet.

TEKNİK SORUMLU: Mehmet Aurelio.

GOLLER: Dk.11 (penaltıdan) ve 44 Deniz, Dk. 32 Gökhan (Payasspor), Dk.17 Mikail, Dk. 57 (penaltıdan) Yakup (Çorum Belediye)

SARI KARTLAR: Ertuğrul, Onurcan, Emre (Çorum Belediye), Cuma Ali, Onur, Gökhan, Aykut, Hayri, Aykut, Ekrem (Payasspor)

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?