Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Osmancık SP, İnoğlu İle Devam

Osmancık SP, İnoğlu İle Devam
12 Ekim 2020

Osmancık SP, İnoğlu İle Devam

Osmancık’ta Saadet Partisi (SP) Osmancık İlçe Teşkilatı 7.Olağan Kongresini tamamladı.

Divan başkanlığını Kemal Kurt’un yaptığı Osmancık İlçe Teşkilatı 7. Olağan Kongresinde mevcut Başkan Halil İbrahim İnoğlu yeniden seçildi.

Kongrede konuşan İlçe Başkanı Halil İbrahim “Saadet Partisi olarak ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden son günlerde yakaladığımız yükseliş trendiyle 1994 Refah Partisi döneminde milletimize yapmış olduğumuz efsane hizmetlerinde üstüne koyarak tekraren genel merkez politika kurullarımızda güncelliyor, iktidara talip olduğumuz iddiamızı yineliyoruz. İlçe yönetimi olarak bölen, ötekileştiren değil birleştirici ve kucaklayıcı bir siyaset anlayışı ile bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da ziyaret edilmedik kişi, çalınmadık kapı ve alınmadık gönül bırakmaksızın çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bu görev bizim için şu dünya denen handa verilmiş en onurlu payelerden biridir. Bu güne kadar birlikte çalıştığımız bütün yönetim kurulu üyesi kardeşlerime en kalbi duygularımla teşekkürü bir borç biliyorum. Geçtiğimiz dönemde bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Bu şerefli yüke hep birlikte omuz verdik.

Bugün de yeni katılan kardeşlerimizle daha güçlendirilmiş ve gençleştirilmiş daha diri bir kadro ile öncelikle ilçemize daha sonra da memleketimize en hayırlı hizmetleri yapmak için çalışacağız inşallah. Bizim için anlamlı ve böylesine güzel bir günde bizleri yalnız bırakmayarak sevincimize ortak olan başta il başkanım olmak üzere siyasi parti temsilcilerine sivil toplum kuruluşlarımıza ve teşkilat mensubu kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni Liste Belirlendi

Osmancık Belediyesi Kültür Merkezi Salonunda gerçekleştirilen 7.Olağan Kongresinde tek liste ile seçime gidilirken, Saadet Partisi Osmancık İlçe Başkanı Seçilen Halil İbrahim İnoğlu başkanlığında yeni yönetim; Mustafa Temizkan, Naci Üçgül, Murat Bulduk, Fahri Şanver, Hamdi Bahadır, Bedir Sallan, Kadir Tarhan, Zuhal İnoğlu, Necla Temizkan, Abdurrahman Yanık’tan oluştu.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?