Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Numan Kurtulmuş Çorum’a Geliyor

numancorumageliyor
5 Ekim 2019

Numan Kurtulmuş Çorum’a Geliyor

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr.Numan Kurtulmuş 11 Ekim Cuma günü Çorum’a geliyor. Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı Yaptığı açıklamada, Numan Kurtulmuş’un bir dizi ziyaret ve toplantılara katılmak üzere 11 Ekim Cuma günü Çorum’a geleceğini duyurdu.

Ahlatcı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Genel Başkan Vekilimiz Sayın Prof.Dr.Numan Kurtulmuş ile görüşerek önümüzdeki hafta Çorumumuza davet ettik. Davetimizden duyduğu memnuniyeti ifade ederek hemşehrilerimizle ve teşkilatımızla bir araya gelmekten son derece memnun olacağını belirtti.

Eski İçişleri bakanımız Bakanımız Abdülkadir Aksu ve Ak Parti Kurucusu Ali Yüksel Kavuştu işe bir araya gelerek sohbetimizde kendilerini ilimizde ağırlamaktan onur duyacağımızı belirttik.Davetimize icabet etmekten mutluluk duyduklarını belirttiler.büyüklerimize saygılarımızı ve sevgilerimizi ilettik.

Milli Savunma Bakan Yardımcımız Sayın Alparslan Kavaklıoğlu ile ilimize yapılacak olan Acemi Birliği konusundaki son çalışmalar hakkında bilgi aldık.Önümüzdeki günlerde Milli Savunma Bakanımız Sayın Hulusi Akar ile bir araya geleceğiz”

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?