Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

“Müthiş Lezzetli Yemekler İçin”

“Müthiş Lezzetli Yemekler İçin”
2 Mart 2013

Nişantaşı Cafe ve Restoran hizmete açıldı. Gazi Caddesi ve Maliye 1. Sokak üzerindeki işyerinin açılışı dualarla yapıldı. Daha önceden Gönül Çelen olarak hizmet veren Restoran Nişantaşı olarak faaliyetini sürdürecek.

Açılışa Vali Yardımcısı Zülkarnin Öztürk, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan ve çok sayıda davetli katıldı.

İl Vaizi Mustafa Vehbi Köklükaya’nın yaptığı duanın ardından Vali Yardımcısı Zülkarnin Öztürk ve Ak Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan açılış kurdelesini kesti.

Açılışın ardından davetlilere yemek ikramında bulunuldu.

Nişantaşı işletme yetkilisi Sevil Hasipek daha önceden Gönülçelen Restoran olarak hizmet veren restoranın Nişantaşı olarak faaliyetini sürdüreceğini açıkladı.

Yorumlar

« | »

Habere 1 Yorum Yapılmış

  • Ahmet Öz

    Çorum’un güzelleşmesi,gelişmesi adına Nişantaşı Kafe ve Restoran’ın hayırlı olmasını diliyorum.Çorum’lu sanayiicilerimizin Çorum ve ülke ekonomisine kazandırdığı % 250 ihracat artışının da gözardı edilmemesini arzuluyorum. Çorum’lu gençlerimize iş-aş istihdamı sağlayacak,söz verilip de 2023 sonrasına atılan büyük projelerin açılışını da hasretle bekliyoruz.Sayın Başbakan’ı bu yatırımlar için gayrete getirmelerini,konunun takipçisi vekillerimizin bu konuda müjdeli haberlerini bekliyoruz.Restoran açılışı ile yetinmesinler.

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?