Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Kaya ‘Taktiksel Bir Maç Olacak’

taktikselbirmacolacak
18 Ekim 2019

 

Kaya ‘Taktiksel Bir Maç Olacak’

Yeni Çorumspor Tarsus İdman Yurdu maçının hazırlıklarını tamamladı. 3 haftalık galibiyet serisini sürdürmek isteyen Kırmızı Siyahlılar, bu hafta rakibi karşısında taktik mücadelesi verecek.

Teknik Direktörü Bahri Kaya yaptığı açıklamada maç öncesi değerlendirmelerde bulundu. 3 hafta üst üste yaşanan galibiyetin ardından büyük bir moralle bu maça hazırlandıklarını belirten Kaya “Her iki takımda da birbirinin tanıyan oyuncu grupları var. Biz bu maça çok iyi hazırlandık. Kendi sahamızdaki bu maçı da kazanmak istiyoruz” dedi.

Tarsus İdman Yurdu karşısında taktiksel bir maç oynayacaklarını belirten Bahri Kaya taraftara da mesaj vererek sabırlı olmalarını istedi. Kaya “Taktiksel bir maç oynayacağız ve sabırlı oynamamız gereken bir maç. Her dakikası zor geçecek ancak biz her dakikasını planlayarak oynayacağız. Maçta uzayan süreç bizim lehimize oluyor. Sabırla taktiğimizi uygulayacağız. Taraftarımız pazar günü bizim yanımızda olsun, 90 dakika bizi desteklesinler. Taraftarımızı mutlu şekilde sahadan göndermek istiyoruz” dedi.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?