Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Hitit Haber Gazetesi Çıktı

Hitit Haber Gazetesi Çıktı
11 Mayıs 2010

Çorum basınına yeni bir soluk geldi. Hitit Haber Gazetesi yayın hayatına başladı. Renkli ve Haftalık olarak yayınlanacak olan gazetenin ilk sayısı okuyucularıyla buluştu.

“Haberin peşinde değil, haberin içerisindeyiz” sloganı ile yayın hayatına başlayan Hitit Haber Gazetesi Çorum basınında bir boşluğu doldurmayı hedefliyor.  Çorum’da gündem dışı gazetecilik ile halkın sesi olmayı amaçlayan Hitit Haber Gazetesi ilk sayısını çıkarttı.  İlk sayısı 2010 adet basılan Hitit Haber Gazetesi ilk ve son sayfalarını renkli baskı ile okuyucularına sunuyor.

İlk sayısında Çorum’daki bazı öğrenci apartlarında yaşanan bir takım olayları manşet haber ile okuyucuların aktaran Hitit Haber Gazetesi, 12 sayfa ve haftalık olarak yayın hayatına başladı.

Hitit Haber Gazetesini baskıya hazırlayanlar arasında ise uzun yıllardır yayıncılık sektöründe emek vermiş iki isim bulunuyor. Hakan Aksu ve Güngör Atak.

Hitit Haber Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni ve Yazı İşleri Müdürü Hakan Aksu ile Genel Koordinatör Güngör Atak ÇRT’ye yaptığı açıklamada, yayın politikaları ilke ve hedefleri hakkında bilgi verdiler.

« | »

Habere 3 Yorum Yapılmış

  • number one..yenilikçi ve özgür bi gazete çorum ve halkınada bu yakışırdı tebrıkler!

  • SEDA ATEŞ

    Hiç şüphesiz ki Çorum halkına seviyeli ve tarafsız haberin adresini bulmada yardımcı olacaksınızdır .Yerel basında okurlarınız tarafından en kısa sürede farkınızın farkedilmesi dileğiyle.Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür borçtur.Başarılarınızın devamını dilerim…

  • gercekden güzel bir gazete herkesin okumasını isderim

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?