ÇRT Yayın Akışı | Hakkımızda | Künye | İzleyici Temsilcisi
USD:2.2366 
EURO:2.8728 
GBP:3.6732 

Hitit Haber Gazetesi Çıktı

Çorum basınına yeni bir soluk geldi. Hitit Haber Gazetesi yayın hayatına başladı. Renkli ve Haftalık olarak yayınlanacak olan gazetenin ilk sayısı okuyucularıyla buluştu.

“Haberin peşinde değil, haberin içerisindeyiz” sloganı ile yayın hayatına başlayan Hitit Haber Gazetesi Çorum basınında bir boşluğu doldurmayı hedefliyor.  Çorum’da gündem dışı gazetecilik ile halkın sesi olmayı amaçlayan Hitit Haber Gazetesi ilk sayısını çıkarttı.  İlk sayısı 2010 adet basılan Hitit Haber Gazetesi ilk ve son sayfalarını renkli baskı ile okuyucularına sunuyor.

İlk sayısında Çorum’daki bazı öğrenci apartlarında yaşanan bir takım olayları manşet haber ile okuyucuların aktaran Hitit Haber Gazetesi, 12 sayfa ve haftalık olarak yayın hayatına başladı.

Hitit Haber Gazetesini baskıya hazırlayanlar arasında ise uzun yıllardır yayıncılık sektöründe emek vermiş iki isim bulunuyor. Hakan Aksu ve Güngör Atak.

Hitit Haber Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni ve Yazı İşleri Müdürü Hakan Aksu ile Genel Koordinatör Güngör Atak ÇRT’ye yaptığı açıklamada, yayın politikaları ilke ve hedefleri hakkında bilgi verdiler.

« | »

Son 10 Yorum

3 Yorum Yapıldı

YORUM YAZIN