Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Futbol Saati (27.Hafta)

Futbol Saati (27.Hafta)
13 Mart 2013

İLK YAYIN TARİHİ 12 MART 2013 SALI – SÜRE: 1.37

Futbol Saati yine çok konuşulacak. Spor Yönetmenlerinin temsilcilerimizin maçlarını ve takımlardaki son gelişmeleri değerlendirdiği programda bu hafta da dolu dolu. Zor günler geçiren ve deplasmana gidememesi gündem olan Çorumspor’un kilit yöneticilerinden Bilal Gökmen Ali Atan ve Adnan Yalçın’ın sorularını yanıtladı. Bunun yanı sıra birçokta önemli açıklamalarda bulundu.

Gökmen Çorumspor’un Diyarbakır deplasmanına gidememe ihtimalinin nedenini açıklarken, hafta içi oynanan olaylı Sandıklı maçında yaşananları bir kez de Futbol Saati’nde anlattı.

Çorumspor’un Beşikdüzü ile oynadığı ve 3-1 kaybettiği maçta hakemi eleştiren Atan ve Yalçın ayrıca programda profesyonel liglerde mücadele eden belediyelerin futbol takımlarının gerekliliğini de sorguladı.

Programın Çorum Belediyespor kısmındaysa hafta sonu oynanacak hayati maçın önemi vurgulandı. Halit Kılıç ve yöneticilere de tavsiyede bulunan spor yönetmenleri Çorum halkına da bu maçta hiçbir ayrım ve olay gözetilmeksizin Mavi-Beyazlıların desteklenmesi gerektiğini söyledi.

FUTBOL SAATİ’NİN ESKİ BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

ÇRT’yi İzlemek İçin Tıklayın

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?