Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Futbol Saati (22.Hafta)

Futbol Saati (22.Hafta)
8 Şubat 2013

İLK YAYIN TARİHİ 5 ŞUBAT 2013 SALI – SÜRE: 1.40

Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Hayrettin Gümüşdağ, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz’ın kumpasına mı geldi ? Çorumspor’da takımın başında kim olacak ? Ve Belediyespor Gümüşdağ aşkından vaz mı geçmeli ?

Salı günlerinin merakla beklenen programı Futbol Saati’nin yorumcuları bir çok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu. 3.ligdeki temsilcilerimizin maçlarının yanı sıra son gelişmelerin konuşulduğu Futbol Saati Salı günü 21’de, Çarşamba günü de tekrarıyla 18:30’da ÇRT’de.

FUTBOL SAATİ’NİN ESKİ BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

ÇRT’yi İzlemek İçin Tıklayın

Yorumlar

« | »

Habere 1 Yorum Yapılmış

  • Hayrettin Gümüşdağ, Çorumlu hocaları ve Çorumlu spor severlerini heralde, Belediyespor Yöneticileri ile karıştırıyo, kendisinin Samet Aybaba ve BülentKorkmaz ile görüşmelerini Sanki Belediyespor Yöneticilerinin !VAY BE HOCAYA BAK KİMLERLE KONUŞUYO ! diye şaşkınlıkla hayretler içersinde seyrtmelerine Hayri hocada kendi kendine hayıflanıyodur, tam bir cahalet içersinde o zat kendini hiç kandırmasın Çorumlu maçlarda ve maç sonrası hareketlerini ve söylemlerini Kahve koşelerinde GEYİK muhabbetlerinde dile getiriyo, dlga geçiyoruz, Zaten işi bilen Yöneticiler olsa seni bir gün bile tutmazlardı, senin en büyük avantaşın Yönetimin iş bilmemesinden kaynaklanıyo, Şuana kadar iş bilen yönetici olsa seni beşyüz kez kapı önüne koyarlardı. Yaptığın Transferleri görüyoruz puan durumun orda da SİNYOR ORDUNASYUS ÇOK BİLMİŞLİK YAPARAK KAHVE KÖŞELERİNE MALZEME OLMA 

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?