Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Fatih Özcan Geri Dönüyor

fatihozcangeridonuyor
5 Şubat 2019

Yeni Çorumspor 2. Başkanı Mustafa Şeker, istifa eden Kulüp Başkanı Fatih Özcan’ın görevine geri döneceğini açıkladı.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta Yeni Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan, “Yöneticilerim bile tehdit ediliyor” diyerek görevinden istifa etmişti. Özcan’ın istifası taraftarı çok üzmüş, taraftar grupları tarafından Özcan’a birçok kez “geri gön” çağrısı yapmıştı.

Kulüp tesislerinde bir basın toplantısı düzenleyen Yeni Çorumspor 2. Başkanı Mustafa Şeker, Yeni Çorumspor taraftarına müjdeyi verdi. Şeker, Pazar günü oynanacak Gölcükspor maçında Başkan Özcan’ın koltuğunda oturacağını iletti.

Şeker, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Geçen günlerde yaşanan olaylar yaşanmıştı. Fatih dışarıdan göründüğü şekliyle değil, manevi olarak çok rahatsız oldu. Dolayısıyla biz ekip olarak da rahatsız olduk. Yaşanan olaylar sırasında ben yurtdışındaydım. Kendisinin bir basın toplantısı düzenleyerek görevinden istifa etmişti. İstifanın sebebi sadece 20 taraftarın ‘Yönetim istifa’ demesi sebep değil, artık bir yaşanmışlığın, dolmuşluğun bir sonucudur bu. Artık bu defteri tekrar açmaya gerek yok. Fatih kardeşimiz çok mücadele etti. Tabiri caizse tırnaklarıyla buralara getirdi. Hedeflerini, hayallerini gerçekleştirdi. Gerçekleştirmeye de ramak kala tatsız bir hadise yaşandı.

Fatih Özcan hiçbir zaman mücadeleden kaçmamıştır. Evet yorulmuştur ama her zaman dik duruşuyla ve kararlılığıyla adından her zaman söz ettirmiştir. Kendisiyle her zaman gurur duyuyorum.

Fatsa maçından sonra bir açıklama yapacağız dedik. Fatsa maçından galibiyetle dönen takımımızı tebrik ediyorum. Çok güzel bir mücadele verdiler. Taraftarımızla takımımızın birliği ve beraberliği galibiyeti getirdi. Onların bu süreçte Fatih Özcan’ı yalnız bırakmadığını, her platformda dile getirdiklerini biz de hissettik. Bu süreçte mücadelemizi devam ettireceğiz.

Bu koltuğu özellikle boş bıraktık ki bu koltuğu özellikle Fatih Özcan hak ediyor. Gönüllerde olmak her şeyden önemlidir. Ben bu kulüpte ikinci başkan olarak varsam Fatih başkan da Pazar günü oynanacak Gölcük maçında hak ettiği koltukta olacaktır. Buradan müjdeli haberi paylaşmak istiyorum.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?