Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Çorum’un En Popüler Haber Sayfası

1haftada117binkisiyeulastik
24 Haziran 2017

Çorum’un En Popüler Haber Sayfası
Bir Haftada 1 Milyon 117 Bin Kişiye Ulaştık

Çorum Radyo Televizyonu sosyal medyada Çorum’un en popüler haber sayfası oldu.  ÇRT, 43 bine ulaşan takipçi sayısı ile sosyal medyada her geçen gün büyüyor.

Bilgi çağında olduğumuz bu dönemde bilgiyi ayağınıza kadar getirmeyi görev bilen Çorum Radyo Televizyonu internette de büyümeye, daha çok kişiye ulaşmaya devam ediyor. İnsanların internette en çok zaman geçirdiği sitelerin başında gelen sosyal medyada da sizlere ulaşan ÇRT’nin, Facebook’taki takipçi sayısı 43 bine ulaştı.

Çorum Radyo Televizyonu, facebook sayfasındaki haber paylaşımları ile, geçtiğimiz bir hafta içerisinde tam 1 milyon 117 bin kişiye ulaşarak rekora imza attı.

Geçtiğimiz 23 Mayıs-29 Mayıs tarihli bir haftalık verilere bakıldığında, ÇRT’nin facebook sayfasından yaptığı gönderiler 164 bin 364 kişinin yoğrum, beğeni ve paylaşımını aldı. Yine son bir haftalık süreçte haber videoları 600 bini aşkın kişi tarafından izledi. Sayfa beğeni sayısı ise bir haftada 1.138 kişi aratarak 143 bin rakamına ulaştı.  İstatistik verilerine göre takipçilerin yüzde 30’unun kadınlar, yüzde 70’ini erkekler oluşturdu.

25 ülkede takipçisi bulunan Çorum Radyo Televizyonu’nun, Türkiye’den sonra en fazla Almanya ve Fransa’dan takipçisi bulunuyor.

 

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?