Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Baykal ve CHP’liler Oğuzlar, Mecitözü ve Aşdağul’u Ziyaret Etti

Deniz Baykal
29 Mayıs 2014

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN ÇORUM ÇIKARTMASI
Baykal ve CHP’liler Oğuzlar, Mecitözü ve Aşdağul’u ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleri, 1 Haziran’da Çorum’un Ortaköy ilçesine bağlı Aşdağul beldesinde yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri öncesi Çorum’a geldi.

CHP milletvekilleri Deniz Baykal, Osman Kaptan Arif Bulut ve Metin Lütfi Baydar Organize Sanayi Kavşağı’nda partililer tarafından karşılandı.

Oğuzlar Belediyesi’ni ziyaret eden eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve beraberindekiler, 30 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Oğuzlar Belediye Başkanı seçilen Orhan Ateş’i kutlayarak çalışmalarında başarılar dilediler.

CHP heyetine çalışmalar hakkında bilgi veren ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş, ziyaret sonunda CHP milletvekillerine günün anısına ceviz ve plaket hediye etti.

Oğuzlar Belediyesi ziyaretinin ardından Baykal ve beraberindekiler ilçeden ayrıldı. Belediye ziyareti çıkışında Baykal, gazetecilerin Cumhurbaşkanlığı ile ilgili sorularını ise ‘arkadaşlar yeri değil’ sözleriyle yanıtsız bıraktı.

Baykal, Oğuzlar ziyareti sırasında Altınkoz Dinlenme tesislerine de uğradı. Baykal, burada karşılaştığı kadınlarla bir süre sohbet etti. Adının İclal Berber olduğu öğrenilen bir kadın ise Baykal’la birlikte selfie yaptı.

Mecitözü ilçesine geçen Baykal, Belediye Başkanı Ünal Yavuz’u ziyaret etti. Baykal, burada da soruları yanıtsız bıraktı.

Deniz Baykal, Mecitözü’nden sonra da 1 Haziran’da belediye başkanlığı seçimleri yenilenecek olan Aşdağul beldesine geçti. Baykal burada düzenlenen mitingde halka hitap etti.

Baykal, Belediye Başkan adayı Dursun Uzunca’ya destek istedi. Konuşmasında hükümeti de eleştiren Baykal, ülkede gerginlik, ayrışma, çatışma ve kutuplaşmanın her geçen gün ileri bir noktaya gittiğini savundu.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?