Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Aynı Kız Yine İnşaata Çıktı

ayni-kiz-yine-insaata-cikti
11 Kasım 2015

Aynı Kız Yine İnşaata Çıktı
Dün Çorum’da, Bugün Bakın Nerede

Çorum’da dün inşaata çıkarak intihar girişiminde bulunan genç kız, bugün de Tokat’ta intihara teşebbüs etti. Yine inşaata çıkan genç kızı, bu kez ambulans şoförü kurtardı.

Olay, saat 09.15 sıralarında Tokat ilinin Mahmutpaşa Mahallesi’nde yaşandı. Bir süredir Tokat Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi altında bulunduğu öğrenilen Tülay Ö., sabah saatlerinde hastaneden kaçtı. Hastanenin arkasındaki mahalleye giden genç kız, 5 katlı bir inşaatın en üst katına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Genç kızın tedavi gördüğü hastaneden görevliler de olay yerine geldi. İnşaatın en üst katına çıkan görevliler, burada genç kız ile konuşarak ikna etmeye çalıştı. Polis ve hastane görevlilerinin ikna çalışması sırasında 112 Acil Servis ambulans sürücüsü İdris Türk, genç kızın bulunduğu kata çıkarak çalışmalara yardımcı oldu. İdris Türk polisin iknası sırasında kendisine sırtı dönük olan genç kıza yaklaşarak yakaladı. Polis ekipleri tarafından inşaattan indirilen Tülay Ö. hastaneye götürüldü.

Genç kızın dünde Çorum’da da intihara kalkışmış ve bir polis kurtarmıştı.

 

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?