Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Asayiş Bülteni

Asayiş Bülteni
30 Mayıs 2016

Araç kulübeye çarptı: 1 yaralı

Mimarsinan Mahallesi’nde meydana gelen trafik kazısında 1 kişi yaralandı. Alınan bilgilere göre S.G sevk ve idaresindeki aracı ile seyir halinde iken havanın yağışlı olması sebebi ile aracın kayması sonucu kaza yaptı. Aracın bir benzin istasyonu içerisinde bulunan kulübeye çarpması sonucu kulübede bulunan A.Ç yaralandı.

Üzerine dökülen sıcak su yaraladı

Çorum’un Alaca ilçesinde üzerine sıcak su dökülen bir kişi yaralandı. Edinilen bilgilere göre Ş.Ö yanlışlıkla üzerine sıcak su döktü. Ş.Ö Alaca’da yapılan ilk tedavisinin ardından Çorum’a sevk edildi. Çorum’da yanık ünitesi bulunmadığı için Ş.Ö’nün Samsun’a sevk edildiği öğrenildi.

Mecitözü’nde kaza: 7 yaralı

Çorum’un Mecitözü İlçesi’nde meydana gelen trafik kazasında 7 kişi yaralandı. Edinilen bilgilere göre kaza Hıdırlık Mahallesi yolu 5. Kilometresinde yaşandı.

A.U sevk ve idaresindeki araç ise S.Ç yönetimindeki araç çarpıştı. Kazada araçta yolcu olarak bulunan mağdurlardan N.Ş ve Y.D hayati tehlike arz etmeyecek, A.U hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanırken, M.S.Ç, M.Ç., N.Ş ve S.Ç hayati tehlike kaydı ile Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?