Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Anadolu 4. Sokak Yenileniyor

Anadolu 4
16 Eylül 2020

Anadolu 4. Sokak Yenileniyor

Çorum Belediyesi altyapı çalışmaları kapsamında şehrin işlek caddelerinden Fatih Caddesi ile Eşref Hoca Caddesi’ni bağlayan Anadolu 4. Sokak’ta yıpranmış kısımların asfaltı tamamen yenileniyor.

Altyapı programı doğrultusunda çalışmalarına devam eden asfalt ekipleri, yoldaki çalışmaları bir an evvel tamamlayıp yolu trafiğe açmak istiyor.

Vatandaşların daha konforlu ve daha kaliteli bir yolu kullanmaları için gece-gündüz çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın medeniyet ve barışın başkenti olan Çorum’a daha kaliteli yollar kazandırmaya devam ettiklerini belirtti.

Çorum’u şantiyeye çevirdiklerini ve çalışmaların şehrin her yerinde devam ettiğini belirten Başkan Dr. Aşgın, “Tüm mahallelerimizde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Hemşehrilerimizden gelen talep neticesinde sokağımızın asfaltını yeniliyoruz. Fatih Caddesi’ni Eşref Hoca Caddesi’ne bağlayan ve işlek olan bu sokağımızda asfalt çalışmasında sona gelmiş durumdayız. Daha konforlu yolları hemşehrilerimizin kullanımına sunmaya devam ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın asfalt çalışmalarını inceleme gezisinde Başkan Yardımcısı Alper Zahir de hazır bulundu.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?