Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

83 Yaşındaki Adam Altı Gündür Kayıp

kayipadam
26 Kasım 2014

kayipadam

83 Yaşındaki Adam Altı Gündür Kayıp

Kargı ilçesinde mantar toplamaya giden 83 yaşındaki adamdan 6 gündür haber alınamıyor

İlçeye bağlı Demirören köyünde, zihinsel engelli iki çocuğuyla yaşayan 83 yaşındaki Necmettin Çiçek’in, geçen perşembe günü mantar toplamak için gittiği dağlık araziden dönmemesi üzerine yakınlarınca aynı günün akşam saatlerinde bölgede arama yapıldı.

Aramalardan bir sonuç alamayan Çiçek’in yakınları, durumu İlçe Jandarma Komutanlığı ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne bildirdi. Bunun üzerine köye gelen 30 kişilik uzman ekibin arama faaliyetlerine köy halkının da destek verdiği öğrenildi.

İl AFAD Müdürü Elvan Kaya, Çiçek’in bulunması için çalışmaların devam ettiğini belirterek, henüz bir sonuca ulaşamadıklarını söyledi.

Jandarma ekipleriyle koordineli şekilde çalıştıklarını ifade eden Kaya, “Jandarma ekipleri iz ve kokuya duyarlı köpeklerle, biz de termal kamera yardımıyla arama yapıyoruz. Bölgede yaklaşık 30 kişilik ekip var. Arama çalışmalarına vatandaşlar da destek veriyor” diye konuştu.

Çiçek’in yeğeni Harun Çiçek de amcasından 6 gündür haber alamadıklarını dile getirerek, arama çalışmalarından gelecek mutlu bir haber beklediklerini belirtti.

Amcasının nüfus cüzdanının üzerinde bulunmadığına vurgu yapan Çiçek, “Üzerinde herhangi bir kimlik yok. Belki çevre köylerde birisi evine almıştır. Bulan veya görenlerin bize haber vermesini bekliyoruz” dedi.

Gazi, İnönü ve Bahabey Caddelerine Ücretli Park Uygulamasını Nasıl Değerlendiriyorsunuz ?


Anket Sonuçları

Loading ... Loading ...
Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?