Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

78 Yaşındaki Alzaymır Hastası Kayıp

78yasindakihastakayip
20 Aralık 2019

 

78 Yaşındaki Alzaymır Hastası Kayıp

Çorum’da camiye gitmek için evinden ayrılan ve 24 gündür haber alınamayan 78 yaşındaki alzaymır hastasını arama çalışmalarından sonuç alınamadı.

Ulukavak Mahallesi’nde yaşayan Hacı Osman Kayalı, 26 Kasım’da camiye gitmek için evden ayrıldı. Kayalı’nın eve dönmemesi üzerine arama çalışması başlatan yakınları, sonuç alamayınca durumu polis ve jandarmaya bildirdi.

Alzaymır hastası olan Kayalı’nın cep telefonundaki takip programından son görüldüğü yeri tespit eden ekipler, aramalarını Kırkdilim-Laçin bölgesinde yoğunlaştırdı.

Söz konusu bölgede jandarma komando birlikleri, İl Afet ve Acil Durumu Müdürlüğü ekiplerince iz takip köpekleriyle yapılan arama çalışmalarından da bir sonuca ulaşılamadı.

İki hafta boyunca bölgede sürdürülen çalışmalardan sonuç alınamadığı için yeni bulgu elde edilene kadar arama çalışmaları sonlandırıldı.

Hacı Osman Kayalı’nın oğlu Uğur Kayalı, babasının hayatından endişe ettiklerini, bulunması için herkesin yardımını beklediklerini söyledi.

Yorumlar

« | »

Habere 1 Yorum Yapılmış

  • Uğur kayalı

    Selamın aleyküm Allah razı olsun haber yaptınız ama babamın çorum disinda olabileceği ihtimali ne karşılık lütfen ulusal basında yer alması için bişeyler yaparmisiniz bizim mücadelemiz pek ilgi gormedi

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?