Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Vefat Edenler


31.05.2016 – Salı
Ayaz Köyü’nden, Bilal Özşahin’in Eşi, Veyis, Turgut, Kerime Ve Hatice Özşahin’in Annesi Münevver Özşahin Vefat Etmiştir.
Oğuzlar, Ağaççamı Köyü’nden Gelme Abidin Tulu Vefat Etmiştir.
Hasan Şahin’in Kardeşi, Hıdır Ve Ertan Şahin’in Babası Satılmış Şahin Vefat Etmiştir.
Ömerbey Köyü’nden Gelme, Dursun Ezer’in Annesi, Sanayi Esnafından Selvet Gülüstan, Terzi Esnafından Ali Rıza Akar Ve Sanayi Esnafından Ali Yılmaz’ın Kayınvalidesi Zehra Ezer Vefat Etmiştir.
Arzupınar Köyü’nden Gelme, Merhum Mustafa Işık’ın Oğlu, Adem Işık’ın Babası, İsmail Ve Halil Işık’ın Kardeşi Hasan Işık Vefat Etmiştir.
Dodurga, Berk Köyü’nden Gelme Yazıçarşı Esnafından Köfteci Salih Bülbül’ün Annesi Fatma Bülbül Vefat Etmiştir.

 

30.05.2016 – Pazartesi
Osmancık, Akören Köyü’nden Gelme, Devlet Su İşleri’nden Emekli Merhum Mükerrem Uslu’nun Oğlu, Mustafa Ve Murat Uslu’nun Babası, İnşaat Mühendisi Nihat Uslu Vefat Etmiştir.
Araphacı Köyü’nden Gelme, Mehmet Ve İsmail Ölçer’in Babası Satılmış Ölçer Vefat Etmiştir.

 

29.05.2016 – Pazar
Yukarısaraylı Köyü’nden Gelme, Seyit Ahmet Nacar’ın Babası, Mehmet Ve Ömer Nacar’ın Kardeşi Ahmet Nacar Vefat Etmiştir.
Yeniçamlıca Köyü’nden Gelme, Ali, Mustafa Ve İsmail Baş’ın Babası Mehmet Baş Vefat Etmiştir.
Dağkarapınar Köyü’nden Gelme, Ahmet Ve Aydın Gökdere’nin Annesi Hidayet Gökdere Vefat Etmiştir.

 

28.05.2016 – Cumartesi
Eski Manifaturacı Cahit Bayrak’ın Eşi, Nihal Bezgin Ve Serdar Bayrak’ın Annesi Şerefnur Bayrak Vefat Etmiştir.
Dodurga, Tutuş Köyü’nden Gelme, Ahmet Ve Hüseyin Bayrak’ın Ağabeyi, Kömür Ocağı’ndan Emekli Ali Bayrak Vefat Etmiştir

 

27.05.2016 – Cuma
Kultak Köyü’nden Gelme, Kuruyemişçi Esnafından Yaşar, İsmail, Aziz Ve Cemile Bolat’ın Annesi, Merhum Hasan Bolat’ın Eşi Zeliha Bolat Vefat Etmiştir.
Çorum Belediyesi’nden Emekli Ali Barlık’ın Eşi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Osman, Ahmet Ve Mustafa Barlık’ın Annesi, Muhasebeci Kadir Sivri’nin Kayınvalidesi, Muhasebeci Fatih Barlık’ın Babannesi Mükerrem Barlık Vefat Etmiştir.
Eskiekin Köyü’nden, Cevdet Ve Cengiz Kubatoğlu’nun Babası Ali Rıza Kubatoğlu Vefat Etmiştir.
Köyüm Gıda Sahiplerinden Mustafa Çapa’nın Eşi, Enver Çapa’nın Annesi Seher Çapa Vefat Etmiştir.

 

26.05.2016 – Perşembe
Karagöz Köyü Eski Muhtarı Hüseyin Ketenci Ve Satı, Hürül, Çelen Ve Nejla Ketenci’nin Annesi Zeynep Ketenci Vefat Etmiştir.
Figani Köyü’nden Gelme, Emekli Banka Çalışanı Namık Kemal Altıparmak’ın Annesi Emine Altıparmak Vefat Etmiştir.

 

25.05.2016 – Çarşamba
Şoför Esnafından Merhum Ahmet Özkader’in Eşi, Özel İdare Çalışanı Hüseyin Buyruk’un Kayınvalidesi Fahriye Özkader Vefat Etmiştir.
Spor İl Müdürlüğü’nden Emekli Ethem Aydın’ın Eşi, Selahattin, Bade, Rabiye Ve Yaşar Aydın’ın Annesi Döndü Aydın Vefat Etmiştir

 

24.05.2016 – Salı
Osmancık, Tekmen Köyü’nden Gelme, Ayla, Nejla Ve Osman Çavdar’ın Babası, Fatma Çavdar’ın Eşi Mehmet Çavdar Vefat Etmiştir.
Çıkrık Köyü’nden Gelme, Mimar Sinan İlköğretim Okulu Öğretmeni Aydın Bayrak’ın Babası Mehmet Bayrak Vefat Etmiştir.
Buget Köyü’nden Gelme, Cuma Aralık’ın Oğlu, Duran, Musa Ve Nihat Aralık’ın Ağabeyi Satılmış Aralık Vefat Etmiştir.
Ovasaray Köyü’nden Gelme, Dursun Ve Hüsamettin Mert’in Annesi, Köy Hizmetleri’nden Emekli Recep Dolma’nın Kayınvalidesi Fadime Mert Vefat Etmiş.
Bekiş Köyü’nden Gelme, Öğretmen Orhan Ve Erhan Töredi’nin Babası, Özel İdare Çalışanı İsmet Akbaş, Bayındırlık Şube Müdürü Nurettin Akbaş Ve Emekli Zabıta Müdürü Osman Akbaş’ın Eniştesi Hüseyin Töredi Vefat Etmiştir.
Gökgözler Köyü’nden Gelme, Mukadder Ve Hayati Gökgöz’ün Babası, Maden Ocağı’ndan Emekli Ali Haydar Gökgöz Vefat Etmiştir

 

23.05.2016 – Pazartesi
Şekerbey Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Ve Arsan Döküm Çalışanı Esin Tutuş’un Ağabeyi, Yasin Ve Alper Tutuş’un Babası, Çorum Belediyesi’nden Emekli Musa Tutuş Vefat Etmiştir.
Aşağısaraylı Köyü’nden Gelme, Mehmet Özbaydemir’in Oğlu, Şener Ve Kadir Özbaydemir’in Ağabeyi, Ece Seramik’ten Emekli Ahmet Özbaydemir Vefat Etmiştir.

 

22.05.2016 – Pazar
İnşaat Boyacısı Mehmet Başdemir’in Kardeşi, Taksici Esnafından Ahmet Başdemir Vefat Etmiştir.
Kuyumcu Köyü’nden Gelme, Saffet, İbrahim Ve Kadir Dölcü’nün Babası, Yedaş’tan Emekli Mehmet Eroğlu’nun Kayınpederi, Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli Bekir Dölcü’nün Ağabeyi Mustafa Dölcü Vefat Etmiştir.

 

21.05.2016 – Cumartesi
Çorum Adliyesi İdari İşler Müdürü Kazım, Ali Ve Mehmet Şen’in Ağabeyi İsmail Şen Vefat Etmiştir.
Emekli Öğretmen Halil Biçer Ve Filiz Danacı’nın Babası, Ziraat Bankası’ndan Emekli Yılmaz Danacı’nın Kayınpederi Mehmet Biçer Vefat Etmiştir.
Emekli Adliye Başkatibi Merhum Halis Aşkın’ın Eşi, Haluk Aşkın’ın Annesi, Hasan Suvacı, Emekli Öğretmen Tuncer Aksoy Ve Servet Özkan’ın Kayınvalidesi Adelet Aşkın Vefat Etmiştir.
Acıpınar Köyü’nden Gelme, Merhum Servet Yıldırım’ın Oğlu, Aslan Köyü’nden Celal Çemrek’in Damadı, Önder Çemrek’in Bacanağı, Neşet Ve Selahattin Yıldırım’ın Yeğeni, Kalıpçı Ustası Satılmış Yıldırım Vefat Etmiştir

 

20.05.2016 – Cuma

Yaydiğin Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Arif Ve Adnan Aydemir’in Kardeşi, Çorum Belediyesi Personeli Emre Aydemir’in Babası Rıdvan Aydemir Vefat Etmiştir.
Karapürçek Köyü’nden, Necati Ve Mustafa Canikli’nin Annesi Cemile Canikli Vefat Etmiştir.
Gökçepınar Köyü’nden Gelme, Avukat Yusuf Sönmez’in Amcasının Oğlu, Eski Pazarcı Esnafından Kemal Sönmez’in Ağabeyi Cemal Sönmez Vefat Etmiştir.
Osmancık, Tekmen Köyü’ Nden Gelme, Doktor Buğra Yalçın’ın Babası, Kredi Yurtlar Kurumun’dan Emekli Recep Yalçın Vefat Etmiştir.

 

19.05.2016 – Perşembe

İskilip, Yerli Köyü’nden Gelme, Alçıcı Esnafından Kemal Tılı’nın Eşi, Sıddık, Cengiz, Murat Ve Halil Tılı’nın Annesi Dudu Tılı Vefat Etmiştir.
Nurettin Ve Mehmet Coşkuner’in Kardeşi, Sobacı Esnafından Sami, Ve Safi Coşkuner’in Babası, Merhum Kamber Gökay’ın Kayınpederi, Dülger Mustafa Coşkuner Vefat Etmiştir.
Oto Boyacı Esnafından Şükrü, Yusuf, Mehmet Ve Mustafa Atlan’ın Babası, Marangoz Esnafından Turan Ve Fevzi Gökçe’nin Kayınpederi, Emekli İmam İsmail Atlan Vefat Etmiştir.

 

18.05.2016 – Çarşamba
Buğdüz Köyü’nden Gelme, Merhum Munip Kanar’ın Oğlu, Kadir Kanar’ın Babası, Ahmet, Mustafa, Nejdet Ve Celal Kanar’ın Kardeşi, Minübüsçü Esnafından Mehmet Kanar Vefat Etmiştir.
Abidin Özuğurel’in Babası, Arda Ali Ve Deha Berk Özuğurel’in Dedei, Eski Kireççi Esnafından Kadir Özuğurel Vefat Etmiştir.
Kireçocağı Köyü’nden Gelme, Telekom Çalışanı Yasin Bolat’ın Ablası, Çorum Belediyesi’nden Emekli Durmuş Ve Seydi Batman’ın Yengesi, Kahveci Esnafından Arap Ali Batman’ın Eşi Seyhan Batman Vefat Etmiştir

 

17.05.2016 – Salı
Hamdiköy’den Gelme, Levent Ve Bülent Doğancı’nın Babası, Ünal Işık Ve Cemil Akkuş’un Kayınpederi Hasan Doğancı Vefat Etmiştir.
Berk Köyü’nden Gelme, Cahit Ve Osman Eker’in Annesi Emine Eker Vefat Etmiştir.
Keklik Kurt, Fadime Yılmaztürk, Emine Palabıyık, Veli Sakallı Ve Cemal Sakallı’nın Annesi, Yusuf Kurt Ve Emlakçı Esnafından Hasan Yılmaztürk’ün Kayınvalidesi Yeter Sakallı Vefat Etmiştir.
Elektronikçi Esnafından Murat Ve Ferhat Gazaz’ın Babası, Şoför Esnafından Mahmut Gazaz Vefat Etmiştir.

 

16.05.2016 – Pazartesi
Karakeçili Köyü’nden, Gazi Ve Servet Bakırcı’nın Babası, Arap Ve İsmail Bakırcı’nın Kardeşi Arap Bakırcı Vefat Etmiştir
Elvançelebi Köyü’nden Gelme Hasan Alagöz Vefat Etmiştir.
Emekli Müftülük Şefi Hasan Danacı’nın Oğlu, Murat Danacı’nın Kardeşi Ahmet Danacı Vefat Etmiştir.

 

15.05.2016 – Pazar
Büyükdivan Köyü’nden Gelme, Kenan Keklik’in Oğlu, Rıza Keklik’in Torunu, Yusuf Ve Erhan Keklik’in Yeğeni Doğan Keklik Vefat Etmiştir.
Yoğunpelit Köyü’nden Gelme, Levent, Satı, Munise Ve Fatma Aktaş’ın Babası Osman Aktaş Vefat Etmiştir.
Meydan Market Sahibi Merhum İsmet Beydilli’nin Kardeşi, Murat Beydilli’nin Babası, Mustafa, Muzaffer Ve Levent Beydilli’nin Amcası Yılmaz Beydilli Vefat Etmiştir.
Merhum Kamil Altan’ın Oğlu, Hazır Elbiseciler Çarşısı Esnafından Kemal Altan’ın Babası, Sigorta Hastanesi’nden Emekli Faik Altan Vefat Etmiştir.
Satılmış Aslan’ın Eşi, Çorum Belediyesi Çalışanı Ramazan Aslan Ve Leyla Türk’ün Annesi Mülsume Aslan Vefat Etmiştir.
Elmalı Köyü’nden Gelme, Yılmaz Ve İlhan Taşkaya’nın Kardeşi, Baki, Bahri Ve Fahri Taşkaya’nın Babası, İlyas Taşkaya Vefat Etmiştir.

 

14.05.2016 – Cumartesi
Kurutemizlemeci Esnafından Hasan Akgümüş’ün Babası Hacı Akgümüş Vefat Etmiştir.
Çorum Belediyesi’nden Emekli Memduh Ve Mehmet Emir’in Kardeşi, Murat Ve Ferhat Emir’in Babası, Yusuf Cesur’un Kayınpederi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Zabıta Memuru İsmail Emir Vefat Etmiştir.

 

13.05.2016 – Cuma
Ayvalı Köyü’nden Gelme, Musa Özden Vefat Etmiştir.
Abdalata Köyü’nden Gelme, Emekli Öğretmen Mustafa Caydı’nın Kızı, Emekli Öğretmen Selahattin Boyraz’ın Eşi Nuriye Boyraz Vefat Etmiştir.
Devlet Hastanesi’nden Emekli Burhan Efe’nin Eşi, Emekli Öğretmen Necla Yücel’in Ablası, Eski Gazeteci Ve Yapı Kredi Bankası Trabzon Şubesi Müdürü Murat Efe Ve Gül Efe’nin Annesi, Berber Eminesi’nin Torunu Emine Efe Vefat Etmiştir.
Merhum Hasan Kaşıkçı’nın Oğlu, Dursun Kaşıkçı Ve Serpil Akaydın’ın Kardeşi, Çağdaş Kaşıkçı’nın Amcası Mustafa Kaşıkçı Vefat Etmiştir.
Lokantacı Esnafından Ahmet Kahramantekin’in Eşi, Kerep Kahramantekin’in Annesi Fikriye Kahramantekin Vefat Etmiştir.

 

12.05.2016 – Perşembe
Tutuş Köyü’nden Gelme, Almanya’dan Emekli Mehmet Dede Vefat Etmiştir.
Göcenovacığı Köyü’nden Gelme, Jandarma Komutanlığı’ndan Emekli Mehmet Ve Ali Özgün İle Polis Memuru Şahin Özgün’ün Babası, Jandarma Genel Komutanlığı’ndan Emekli İsmail Özgün Vefat Etmiştir.
Çatak Köyü’nden Gelme, Hacı Ali Karakaş’ın Eşi, Şerafettin Ve Emekli Banka Çalışanı Fahri Karakaş’ın Annesi Fatma Karakaş Vefat Etmiştir.
Teslim Köyü’nden Gelme, Hüseyin Seri’nin Oğlu Fevzi Seri Vefat Etmiştir.
Arpalık Köyü’nden Gelme, Murat Perçin’in Oğlu, Zarife Perçin’in Eşi, Eray Ve Eda Perçin’in Babası Ali Perçin Vefat Etmiştir.

 

11.05.2016 – Çarşamba
Altınbaş Köyü’nden Gelme, Satılmış Sutekin’in Eşi, Kalıpçı Ustası İnce Mehmet’in Annesi Döndü Sutekin Vefat Etmiştir.
Çalyayla Köyü’nden Gelme, Haydar Ve Hüseyin Gülmez’in Kardeşi, Özgür, Barış Ve Şengül Gülmez’in Babası, Bakkal Esnafından Kamil Gülmez Vefat Etmiştir.
Pazarcı Esnafından Sabuncu Nuri Sakatoğlu’nun Eşi, Mehmet Ve Lütfi Sakatoğlu’nun Annesi Nazmiye Sakatoğlu Vefat Etmiştir.
Bekeroğlu Köyü’nden Gelme, Hatice Süer’in Babası, Seydi Süer’in Amcası Arslan Süer Vefat Etmiştir.

 

10.05.2016 – Salı
Elvançelebi Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Yaşar Kestek Ve Yetsan Çalışanı Ömer Kestek’in Annesi Fatma Kestek Vefat Etmiştir.

 

09.05.2016 – Pazartesi
Çobandivan Köyü’nden, Ali Uysal’ın Torunu, Hüseyin Uysal’ın Oğlu, Öğretmen Bektaş İlker Uysal Vefat Etmiştir.
Merhum Hacı Cemal Sabuncu Ve Nevin Sabuncu’nun Oğlu, Nur Sabuncu’nun Eşi, Merve Laçin Ve İrem Sabuncu’nun Babası, Ender Laçin’in Kayınpederi, Kadriye Damar, Nilgün Uzar Ve Hülya Basardan’ın Ağabeyi Taner Sabuncu Vefat Etmiştir.
Elmalı Köyü’nden Gelme, Ptt’den Emekli Yusuf, Selma, Murat Ve Remzi Gülhan’ın Babası, Simitçi Ustası Yusuf Gülhan Vefat Etmiştir.
Evciortakışla Köyü’nden Gelme, Ali Gül’ün Eşi, Seval Aydemir’in Annesi, Veli Ve Ali Ekber Gül’ün Yengesi, Kadriye Eker’in Kızı Gülderen Gül Vefat Etmiştir.
Mescitli Köyü’nden Gelme, Değirmenci Esnafından Kemal Kılıç’ın Eşi, Hatice Kılıç’ın Annesi, Nakliyeci Esnafından Mustafa Kılıç’ın Kayınvalidesi Ayşe Kılıç Vefat Etmiştir.
Ortaköy, Fındıklı Köyü’ Nden Gelme, Cihan Ve Can Atalay’ın Babası, Hasan Ve Satılmış Atalay’ın Kardeşi Yılmaz Atalay Vefat Etmiştir.

 

08.05.2016 – Pazar
Karabayır Köyü’nden, Zeki, Hasan, Zeynep Ve Hacer’in Annesi Döne Çetinkaya Vefat Etmiştir
Kalehisar Köyü’nden Gelme, İzzet Akyer’in Babası, Sanayi Esnafından Kartallar Oto Servisi Çalışanı Mustafa Akyer Ve Avukat Katibi Ahmet Akyer’in Dedesi Hasan Akyer Vefat Etmiştir.
Kuruçay Köyü’ Nden, Mustafa Ve Mehmet Bardakçı’ Nın Annesi, Kahveci Esnafından Nail Kayıkçı’ Nın Kayınvalidesi; Şerife Bardakçı Vefat Etmiştir.
Ortaköy, Fındıklı Köyü’ Nden Gelme, Hasan Özçınar’ In Oğlu, Ali Haydar Özçınar’ In Kardeşi, Hüseyin Atak’ In Kayınbiladeri; Hakan Özçınar Vefat Etmiştir.
Büyükdivan Köyü’nden Gelme, Mehmet Akkaya’nın Oğlu, Şenay Akkaya’nın Ağabeyi Oktay Akkaya Vefat Etmiştir.

 

07.05.2016 – Cumartesi
Ovasaray Köyü’nden Gelme, Lokantacı Esnafından Mustafa Çayır, Halk Bankası’ndan Emekli Muharrem Çayır Ve Melek Kireç’in Kardeşi Sündüz Çayır Vefat Etmiştir.
Murat Ve Mustafa Buzacı’nın Babası Hamza Buzacı Vefat Etmiştir.
Murat Ve Hüseyin Küreli’nin Babası, İbrahim Yalçınduran Ve Ali Burla’nın Kayınpederi, Emekli Zabıt Katibi Mustafa Küreli Vefat Etmiştir.
Çanakçı Köyü’nden Gelme, Eczacı Sibel Çakar, Hedef Ecza Deposu Çalışanı Aytekin Ve Songül Çakar’ın Babası Mehmet Çakar Vefat Etmiştir.
Alaca’dan Gelme, Kerep Aydoğan’ın Eşi, Bülent Aydoğan’ın Annesi Güllü Aydoğan Vefat Etmiştir.
Delibekiroğlu Köyü’nden Gelme, Celal Bektaş’ın Gelini, İsa Bektaş’ın Eşi Şerife Bektaş Vefat Etmiştir.

 

06.05.2016 – Cuma
Yeniçamlıca Köyü’nden Gelme, Merhum İsmail Ormancı’nın Eşi, Halk Sağlığı Müdürlüğü Çalışanı Hayri Ormancı Ve Çorum Belediyesi Çalışanı Hüseyin Ormancı’nın Annesi Emine Ormancı Vefat Etmiştir.
Üyük Köyü’nden Gelme, Adliye Çalışanı Osman Peker’in Kızı, Yılmaz Peker Ve Mustafa Toprak’ın Yeğeni, Hemşire Damla Peker Vefat Etmiştir.
Konaklı Köyü’nden Gelme, Konaklılar Derneği Başkanı Haşim Aktan Vefat Etmiştir.
Müteahhit Niyazi Özmercan’ın Annesi Pembe Özmercan Vefat Etmiştir.

 

05.05.2016 – Perşembe
Çağşak Köyü’nden Gelme, Osman, Altan, İbrahim Ve Ecevit Börekçi’nin Babası, Sanayi Esnafından Celal Aydoğdu’nun Kayınpederi Kemal Börekçi Vefat Etmiştir.
Büyükdivan Köyü’nden Gelme, Haydar, Mustafa, Nuri Ve Fikret Temiz’in Annesi, Güney Ve Can Temiz’in Babannesi Fatma Temiz Vefat Etmiştir.

 

04.05.2016 – Çarşamba
Ahmetoğlan Köyü Eski Muhtarı Ve Gıcık Hoca Lakaplı Arif Gençarslan’ın Eşi, Ümit Gençarslan’ın Annesi Sultan Gençarslan Vefat Etmiştir.
Elmalı Köyü’nden Gelme, Mehmet, Dursun, Nuri, Hayri Ve Bekir Taşkaya’nın Annesi, Süleyman Taşkaya’nın Eşi Saniye Taşkaya Vefat Etmiştir.
Kirazlıpınar Köyü’nden, İsmail Sevinç’in Annesi Arife Sevinç Vefat Etmiştir.
Ovasaray Köyü’nden Gelme, Kamyoncu Esnafından Eşref Kayış’ın Eşi, Mali Müşavir Nejdet Ve Arif Kayış’ın Yeğeni, Ömer Ve Ali Osman Kayış’ın Annesi Emine Kayış Vefat Etmiştir.

 

03.05.2016 – Salı
Kumçelteği Köyü’nden Gelme Hamza Yarış Vefat Etmiştir.
İnalözü Köyü’nden Gelme, Sofu Hoca’nın Torunu, Halil Ve Ömer Şahinbaş’ın Kardeşi Menekşe Menendiz Vefat Etmiştir.

 

02.05.2016 – Pazartesi
Çalıcak Köyü’nden, Süleyman Şahin’in Eşi, Ethem Ve Hüseyin Şahin’in Annesi Sultan Şahin Vefat Etmiştir.
Mecitözü, Çitli Köyü’nden Gelme, Ahmet Ercan’ın Eşi, Yalçın Ve Yaşar Ercan İle Dilek, Safiye Ve Zekiye Ercan’ın Annesi Mavuş Ercan Vefat Etmiştir.
Endüstri Meslek Lisesi Öğretmeni Ahmet Çek, Neriman Gözübüyüklü Ve Mali Müşavir Bekir Çek’in Babası, Ömer Gözübüyüklü’nün Kayınpederi, Ayakkabıcı Esnafından Hacı Faik Çek Vefat Etmiştir.
Arpalık Köyü’nden Gelme, Ali Ve Celal Söner’in Annesi Satı Söner Vefat Etmiştir.
Osmancık’tan Gelme, Saniye Ve Fatma Melek Yılmaz İle Şaban Ve Merhum İbrahim Bekleyici’nin Annesi, Emekli İmam Şaban Yılmaz’ın Kayınvalidesi Hatice Bekleyici Vefat Etmiştir.
Kutluca Köyü’nden Gelme, Osman, Yusuf Ve Hayrettin Çınar’ın Babası, Mehmet Ve Ahmet Çınar’ın Kardeşi Halil Çınar Vefat Etmiştir.

 

01.05.2016 – Pazar
Kuşsaray Köyü’nden, Ali Rıza Akkaş Vefat Etmiştir
Örencik Köyü’nden Gelme, Haydar, Kemal, Metin Ve İsmail Dosum’un Annesi Emine Dosum Vefat Etmiştir.
Merhum Dellal Hacı Hüseyin’in Eşi, Pazarcı Esnafından Mustafa Öztuna’nın Annesi, Hüseyin Ve Ahmet Öztuna’nın Babannesi Firdevs Öztuna Vefat Etmiştir.
Erzurum’lu Zarif Hoca’nın Torunu, Çerçici Esnafından Mehmet Kol’un Kızı Hacer Dicle Vefat Etmiştir.
Seydim Köyü’nden Gelme, Kerem Hardal’ın Babası, Çorum Belediyesi Çalışanı Mehmet Bulanık’ın Kayınpederi Mehmet Hardal Vefat Etmiştir.
Dikenli Köyü’nden Gelme, Muzaffer Seçkin’in Babası, Kore Gazisi Osman Seçkin Vefat Etmiştir.
Ayhan, İsmail, Ayla Ve Beyhan Aşık’ın Babası, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Hüseyin Aşık Vefat Etmiştir.
Boğabağı Köyü’nden Gelme, Ali Ve Hüseyin Ateş’in Amcası, Ömer, Faruk Ve İsmail Eker İle Tamer Karamanlı’nın Dayısı Niyazi Ateş Vefat Etmiştir.

 

29.04.2016 – Cuma
Dodurga, Ayva Köyü’nden Gelme, Dodurga Kömür İşletmesi’nden Emekli Mehmet Ve Mustafa Uysal’ın Babası, Dominos Pizza Sahibi Ahmet Uysal’ın Dedesi Ahmet Uysal Vefat Etmiştir.
İnalözü Köyü’nden Gelme, Hüseyin Ve Bülent Kanmaz’ın Babası Şerif Kanmaz Vefat Etmiştir.
Seydim Köyü’nden Gelme, Sağlık Müdürlüğü’nden Emekli Celal Satıcı, Polis Memuru Kadir Satıcı Ve Ak Parti İl Başkanlığı Sekreteri Adem Satıcı İle Devlet Hastanesi Çalışanı Abdulmuttalip Satıcı’nın Annesi Fatma Satıcı Vefat Etmiştir.
Kahveci Esnafından Hasan Ve Senem Uzunluöz’ün Oğlu, Fırat Ve Serap Uzunluöz’ün Kardeşi, Ali Rıza, Engin Ve Ferhat Uzunluöz’ün Amcasının Oğlu, Kemal Çelikbilek’in Damadı, Güneş Uzunluöz’ün Eşi Umut Uzunluöz Vefat Etmiştir.
Çalıca Köyü’nden, Sinan Ve Karayolları Çalışanı Ümit Özgür’ün Babası Sait Özgür Vefat Etmiştir.
Kınıkdeller Köyü’nden Gelme, Adem, Hatice Ve Sümeyye Yıldırım’ın Babası, Merhum Mustafa Yıldırım’ın Oğlu Şahin Yıldırım Vefat Etmiştir.
İsmail Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından İrfan Esenyel’in Babası, Ziraat Katılım Şube Müdürü Gökhan Esenyel’in Dedesi; Hüseyin Esenyel Vefat Etmiştir.

 

27.04.2016 – Çarşamba
Büğet Köyü’nden Gelme, Mürsel, Hanife Ve Hatice Basmacı’nın Babası Satılmış Basmacı Vefat Etmiştir.

 

26.04.2016 – Salı
Sinan Şentürk’ün Babası, Telekom’dan Emekli Hıdır Şentürk’ün Kardeşi, Çorum Belediyesi Çalışanı Erol Yördem’in Dünürü Mehmet Ali Şentürk Vefat Etmiştir

 

25.04.2016 – Pazartesi
Merzifon Büyükçay Köyünden Gelme, Karayollarından Emekli, Ayakkabıcı Esnafından Mehmet Dilli Vefat Etmiştir.
Berk Köyünden Gelme, Mehmet, Hayrettin Ve Selami Tetik’in Babası Ahmet Tetik Vefat Etmiştir.
Şekerbey Köyünden Gelme, Eski Mütahhitlerden Merhum Kadir Kalender’in Eşi, Çimento Fabrikasından Emekli Kamil, Seçim Kurulu Çalışanı Ahmet Kalender Ve Neriman Sevinci’nin Annesi, Bakırcı Esnafından Sadık Sevinci’nin Kayınvalidesi, Ayşe Kalender Vefat Etmiştir.
Elköy Köyü Eski Muhtarı, Emekli Eğitimci Nurettin Duran, Leyla Sınayuç Ve Necla Tahtacan’ın Babası, Kaşif Duran Vefat Etmiştir.

 

24.04.2016 – Pazar
Mecitözü Vakıflar Köyünden Gelme, Cahit Yücel’in Babası, Celal Yücel’in Ağbeyi, Ömer Yücel Vefat Etmiştir.
Feruz Köyünden Gelme, Park Bahçelerinde Çalışan Resul Düzgün Ve Mesut Düzgü’nün Babası, Abdullah Düzgün Vefat Etmiştir.
Karadonayşe Köyünden Gelme, Sanayi Esnafından Uyar Makina Sahibi İsmail Uyar, Avni Ve Bayram Uyar’ın Annesi, Arap Uyar’ın Eşi, Zemzem Uyar Vefat Etmiştir.

 

23.04.2016 – Cumartesi
Elicek Köyünden Gelme, Karabey, Ramazan, Seyfi, Arslan Ve Eyyüp Şimşek’in Annesi, Arif Kaymaz’ın Kayınvalidesi, Emine Şimşek Vefat Etmiştir.
Devlet Su İşlerinden Emekli Rıfat Küçüközdemir’in Eşi, Mukaddes Özdemir Vefat Etmiştir.
Celal Tekin Ve Remziye Naykı’nın Annesi, Şehirli Tekin Vefat Etmiştir.
Fotoğrafçı Esnafından Fazlı Doğrusöz’ün Kızı, Çataklı Mustafa Şengül’ün Eşi, Hatice Şengül Vefat Etmiştir.

 

22.04.2016 – Cuma
Marangoz Esnafından Ve Hafız Mehmet Yalçın Vefat Etmiştir.

 

21.04.2016 – Perşembe
Çorum Belediyesi’nden Emekli Dursun Yaylacı’nın Eşi Şehri Yaylacı Vefat Etmiştir.
Yaylacık Köyü’nden, Almanya’dan Emekli Mustafa Erol Vefat Etmiştir.
Kuşsaray Köyü’nden, Ali Yusuf Altınel’in Eşi Nazik Altınel Vefat Etmiştir.
Şendere Köyü’nden Gelme, Milli Eğitim Müfettişi Ramazan Yıldız İle Sıttık Ve Salih Yıldız’ın Babası Osman Yıldız Vefat Etmiştir.
Bülent Ve Mustafa Sucu’nun Babası, Ünal, Vural Ve İsmail Sucu’nun Kardeşi, Emekli Öğretmen Muhlis Sucu Vefat Etmiştir.
Salur Köyü’nden Gelme, Ömer Ve Ertuğrul Erener İle Ahmet Şentürk’ün Babası Bekir Erener Vefat Etmiştir.

 

20.04.2016 – Çarşamba
Taşpınar Köyü’nden Gelme, Hafız Nurettin Hız’ın Oğlu, Sebzeci Esnafından Kara Lütfü’nün Torunu Cengiz Hız Vefat Etmiştir.

 

19.04.2016 – Salı
Büyükdüvenci Köyü’nden Gelme, Hüseyin Öztürk’ün Eşi, Kamil, Zülal, Bekir, Cuma Ve Serbest Muhasebeci Ve Mali Müşavir Ali Öztürk İle Zöhre Aydemir, Fatma Şanlı, Kiraz Göktaş Ve Sevda Öztürk’ün Annesi, Hüseyin Aydemir, Kemal Göktaş Ve Muharrem Şanlı’nın Kayınvalidesi Sultan Öztürk Vefat Etmiştir
Alaca, Akpınar Köyü’nden Gelme, Merhum Rıza Bütün’ün Eşi, Mehmet, Yüksel, İlhan, Ayhan Ve Aysel Bütün’ün Annesi, Niyazi Bütün’ün Kayınvalidesi Yeter Bütün Vefat Etmiştir.

 

18.04.2016 – Pazartesi
Alaca, Akpınar Köyü’nden Gelme, Merhum Rıza Bütün’ün Eşi, Mehmet, Yüksel, İlhan, Ayhan Ve Aysel Bütün’ün Annesi, Niyazi Bütün’ün Kayınvalidesi Yeter Bütün Vefat Etmiştir.
Uğurludağ, Yeniyapan Köyü’nden Gelme, Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Bekir, Hüseyin Ve Ferhat Demir’in Babası Ahmet Demir Vefat Etmiştir.
Babaoğlu Köyü’nden Gelme, Tarım Kredi Kooparatifinden Emekli Merhum Mustafa Atak’ın Eşi, Ahmet Atak’ın Annesi, Merhum Murşit Korucu, Şükrü Evciöz, İlhan Gül Ve Mehmet Balım’ın Kayınvalidesi, Mehmet Şener’in Ablası, Emekli Öğretmen Nazife Atak Vefat Etmiştir.

 

17.04.2016 – Pazar
Kumçelteği Köyü’nden Gelme, Tahir Kaya’nın Eşi, Mehmet Ve Murat Kaya’nın Annesi, Servisçi Osman Kaya’nın Kayınvalidesi, Çorum Belediyesi Çalışanı Murat Tekeçi’nin Kayınvalidesi Fidan Kaya Vefat Etmiştir.
Ayşen Bozdoğan’ın Eşi, Tümay Akalın Ve Gökhan Bozdoğan’ın Babası, Gürcan Bozdoğan’ın Kardeşi Doktor Atilla Bozdoğan Vefat Etmiştir.
Kalehisar Köyü’nden Gelme, Ali Özüm’ün Eşi, Adem, Mustafa, Muhammed Özüm Ve Meryem Şirin’in Annesi, Ömer Şirin’in Kayınvalidesi Nazmiye Özüm Vefat Etmiştir.

 

16.04.2016 – Cumartesi
Mecitözü’nden Gelme, Milli Eğitim Çalışanı Dursun Ünal Ve Sosyal Bilimler Lisesi Müdür Yardımcısı Necmettin Ünal’ın Babası, Nurettin Özen’in Eniştesi Mehmet Ünal Vefat Etmiştir.
Karahacip Köyü’nden Gelme, Sadık Şahin’in Kızı, Ak Parti Eski İl Başkan Yardımcısı Ve Çevre Mühendisi Osman Tüzün’ün Eşi Hatice Tüzün Vefat Etmiştir.
Delibekiroğlu Köyü’nden, Ahmet Mantar’ın Eniştesi, Ahmet Kaya’nın Kardeşi, İrfan Kaya’nın Babası Süleyman Kaya Vefat Etmiştir.

 

15.04.2016 – Cuma
Eskikaradonaayşe Köyü’nden Gelme, Mehmet Ve Mustafa Darıcı’nın Babası, Erol Yaman Ve Eyüp Bekmezci’nin Kayınpederi, Satılmış Darıcı’nın Amcası Murat Darıcı Vefat Etmiştir.
Salur Köyü’nden Gelme, İbrahim, Abdurrahman, Aydın, Mehmet, Çetin Ve Hıdır Telli’nin Kardeşi, Kadir Telli’nin Babası Sadık Telli Vefat Etmiştir

 

14.04.2016 – Perşembe
Ovasaray Köyü’nden Gelme, Ahmet Tuz’un Damadı, Recep Çengel’in Kardeşi, Hüseyin Çengel’in Yeğeni, Aysel Çengel’in Eşi, Mobilyacı Esnafından; Serkan Çengel Vefat Etmiştir.
Merhum İsmail Küçükdoğan’ın Eşi, Kızılhamza Köyü’nden Nazmiye Küçükdoğan Vefat Etmiştir.
Ahilyas Köyü’nden Gelme, Mustafa, Burak Ve Uğur Doğru’nun Babası, Sanayi Esnafından Demirel Makina Sahibi Mehmet Ali Demirel’in Kayınpederi, Eski Lider Turizm Şoförlerinden İrfan Doğru Vefat Etmiştir.
Arpaöz Köyü’nden Gelme, Mehmet Paşa Ceylan’ın Babası, Niyazi Ceylan’ın Ağabeyi, Nizamettin Ateş, Hamdi Güneş, Hayri Göbüt Ve Bekir Gürsöz’ün Kayınpederi Bahri Ceylan Vefat Etmiştir.
Göcenovacığı Köyü’nden Gelme, Mahmut Ve Şevket Gümüş’ün Babası Halil İbrahim Gümüş Vefat Etmiştir.

 

13.04.2016 – Çarşamba
Eskikaradonaayşe Köyü’nden Gelme, Gazi, Ahmet Ve Cafer Ateş’in Babası Mehmet Ateş Vefat Etmiştir

 

11.04.206 – Pazartesi
Teslim Köyü’nden Gelme, Kamil Koç Çalışanı Murat, Nazik, Tenzile, Kazım, Sevda Ve Sibel Tuncel’in Babası, Emekli Baş Gardiyan Hasan Tuncel Vefat Etmiştir.
Bayburt’tan Gelme, Merhum İskender Çelebi’nin Eşi, Mürsel Çelebi’nin Annesi, Şükrü Coşkun, Mustafa Kubat Ve Tuncer Güven’in Kayınvalidesi, Osman Bayburtlu’nun Kardeşi Ayten Çelebi Vefat Etmiştir.
Alaca’dan Gelme, 23 Nisan Ortaolulu Öğretmeni Mustafa Adak’ın Kayınvalidesi, Alaca Sanayi Esnafından Merhum Karip Yaşar’ın Eşi, Cihat Yaşar’ın Annesi Hatice Yaşar Vefat Etmiştir.
Kumçelteği Köyü’nden, Hıdır Ve Mustafa Telli’nin Babası, Hacı Satılmış Telli’nin Oğlu Halil Telli Vefat Etmiştir.

 

10.04.206 – Pazar
Kireçocağı Köyü’nden Gelme, Hüseyin Bağcı, Kamyoncu Esnafından Hıdır Bağcı Ve Sanayi Esnafından Yunus Bağcı’nın Babası Süleyman Bağcı Vefat Etmiştir.
Hacıpaşa Köyü’nden Gelme, Demirci Ustası Hasan Şahbaz Ve Haşim Şahbaz’ın Babası, Refik Arıcı’nın Dayısı Yunus Şahbaz Vefat Etmiştir.
Boğabağı Köyü’nden Gelme, Mehmet Özbudak’ın Torunu, Cemal Özbudak’ın Oğlu, Adem Ve Mehmet Özbudak’ın Kardeşi Dursun Özbudak Vefat Etmiştir.
Şeyhmustafa Köyü’nden Gelme, Özel İdare’den Emekli Mustafa Kahraman’ın Eşi, Mehmet Kahraman’ın Annesi Ruziye Kahraman Vefat Etmiştir.

 

09.04.206 – Cumartesi
Ertuğrul Köyü’nden Gelme, Ercan Ve Davut Anaç’ın Babası, Vedat Akbaş Ve Selahattin Anaç’ın Amcası Şahin Anaç Vefat Etmiştir

 

08.04.2016 – Cuma
Murat Öztaş’ın Eşi, Halil Ve Recep Öztaş İle Zeliha Akdaş’ın Annesi, Kadir Akdaş’ın Kayınvalidesi Kamile Öztaş Vefat Etmiştir.
Sanayi Esnafından Etem Özdemir’in Eşi, İşkur Çalışanı Mahmut Çam’ın Kardeşi Perihan Özdemir Vefat Etmiştir.
Emekli Milli Eğitim Müdürü Neşet Aras’ın Eşi, Bahçeşehir Eğitim Kurumları Yöneticisi Nihat Aras Ve Figen Aras’ın Annesi, Duygu Diren İle Aslı Ve Gökhan Kerman’ın Annannesi, Tekin Ve Meliha Kerman’ın Dünürü Semiha Aras Vefat Etmiştir.
Kunduracı Esnafından Ahmet Özçevik’in Eşi, Albayrak İlköğretim Okulu Emekli Öğretmeni Seyhan Bıyıklı’nın Annesi, Osman Bıyıklı’nın Kayınvalidesi Beyhan Özçevik Vefat Etmiştir.
Aziz Kaya’nın Kardeşi, Hüseyin, Erdoğan Ve Ertuğrul Kaya’nın Babası, Erol Kaya’nın Amcası, Hollanda’da İkamet Eden Ahmet Kaya Vefat Etmiştir.
Kertmebabaoğlu Köyü’nden Gelme, Arap, Halil, İbrahim Ve Mehmet Deniz’in Kardeşi, Satı Ve Hatı’nın Kardeşi, Arap Deniz’in Babası Cuma Deniz Vefat Etmiştir

 

07.04.2016 – Perşembe
Mecitözü, Elmapınar Köyü’nden Gelme, Çopikas’dan Emekli Ahmet Köksal’ın Ağabeyi, Hayat Kağıt Çalışanı Mustafa Köksal, Cemalettin Ve Fatih Köksal’ın Babası Cemal Köksal Vefat Etmiştir.
Balıyakup Köyü’nden, Neşet Sevinç’in Oğlu, Hacer Arslan’ın Kardeşi, Ramazan Arslan’ın Kayınbiladeri Murat Sevinç Vefat Etmiştir.
Çakır Köyü’nden Gelme, Sıvacı Yılmaz Yiğit’in Eşi, Sema, Esra Ve Mesut Yiğit’in Annesi Seher Yiğit Vefat Etmiştir.
Mecitözü, Bayındır Köyü’nden Gelme, Kuyumcu Esnafından Turan Usta’nın Kardeşi, Eski Hitit Dövüz Çalışanı Hasan Şentürk Vefat Etmiştir.

 

06.04.2016 – Çarşamba
Karakaya Köyü’nden, Eski Muhtar Bekir Yalçın Vefat Etmiştir.
Gökçepınar Köyü’nden Gelme, Hüseyin Ve Fatma Sapancı’nın Oğlu, İsmail Bektaş’ın Yeğeni, Aydın Bektaş’ın Halasının Oğlu, Kemal Sönmez’in Kayınbiladeri, Nail Ve Adil Sapancı’nın Amcasının Oğlu, Şengül, Sultan Ve Behzat Sapancı’nın Kardeşi Celal Sapancı Vefat Etmiştir.
Konfeksiyoncu Esnafından Kadir Özüyağlı’nın Eşi, Ertan Ve Fatih Özüyağlı’nın Annesi, Turan Ve İsmail Özüyağlı’nın Yengesi Güner Özüyağlı Vefat Etmiştir.
Çorum Belediyesi’nden Emekli Mustafa Özbek İle Muzaffer Ve Osman Özbek’in Babası, Ayakkabıcı Esnafından Recep Özbek Vefat Etmiştir.
Feruz Köyü’nden Gelme, Rüştü, Ali Ve Ahmet Güccan’ın Ağabeyi, İlhan Güccan’ın Babası, Cemalettin Can’ın Kayınpederi Satılmış Güccan Vefat Etmiştir.

 

05.04.2016 – Salı
Çalkışla Köyü’nden Gelme, Arap, Elvan Ve Bayram Avcı’nın Annesi Gülizar Avcı Vefat Etmiştir.
Çorum İmam Hatip Lisesi Müdürü Hüseyin Kır’ın Annesi Satı Kır Vefat Etmiştir

 

04.04.2016 – Pazartesi
Ticaret Ve Sanayi Odasından Emekli, Ömer Kuyumcu’nun Babası, Çarşı Esnafından Dişçi Ahmet Zeki Kuyumcu Vefat Etmiştir.
Gözübüyük Köyünden Gelme, Hasan Salman’ın Oğlu, Belediye Çalışanı Cengiz Ve Yılmaz Öztürk’ün Dayısı, Zeki Ve Hüseyin Salman’ın Babası, Bayram Salman Vefat Etmiştir.
Elmalı Köyünden Gelme, Mehmet Biçer’in Oğlu, Emrah Biçer Vefat Etmiştir.

 

03.04.2016 – Pazar
Aslan Köyü’nden Gelme, Hüseyin Güler’in Oğlu, Ali Ve Veli Güler’in Babası İbrahim Güler Vefat Etmiştir.
Değirmendere Köyü’nden Gelme, Çetin Ve İsmet Duran’ın Babası, Arif Duran’ın Amcası, Ahmet Duran’ın Ağabeyi Satılmış Duran Vefat Etmiştir.

 

02.04.2016 – Cumartesi
Ovasaray Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Mustafa Acı’nın Oğlu, Gülücek Köyü’nden Merhum Mehmet Alkaç’ın Damadı, Recai Ve Adnan Acı’nın Ağabeyi, Murat Ve Furkan Acı’nın Babası Hayrettin Acı Vefat Etmiştir.
Yüksel Latif Gülbay’ın Babannesi, Hamdi Koçak’ın Annannesi, Merhum Osman Gülbay’ın Annesi Satı Gülbay Vefat Etmiştir.
Tarhan Köyü’nden Gelme, Merhum Hüseyin Çetinkaya’nın Eşi, Cemil Çetinkaya Ve Gülcan Gültekin’in Annesi, Mehmet Gültekin’in Kayınvalidesi Münevver Çetinkaya Vefat Etmiştir.
Büget Köyü’nden Gelme, Hüseyin Yaşar’ın Kızı, Cuma Türkmen’in Eşi Satı Türkmen Yaşar Vefat Etmiştir.
Çalıca Köyü’nden Gelme, Metin Kabakçı’ Nın Kardeşi Celal Kabakçı Vefat Etmiştir.
Karapürçek Köyü’nden Gelme, Kadir Evsen’in Kardeşi Muharrem Evsen Vefat Etmiştir.

 

01.04.2016 – Cuma
İskilip Halk Eğitim Müdürü Kadir Çatal’ın Babası İsmail Çatal Vefat Etmiştir.

 

31.03.2016 – Perşembe
Şanlıosman Köyü’nden, Haydar Ve Fatma Dervişoğlu’nun Oğlu, Aziz Ve Selim Dervişoğlu İle Nazmiye Teke Ve Gülsüm Gömleksiz’in Kardeşi, Ptt Çalışanı Muzaffer Teke’nin Kayınbiladeri Ali Dervişoğlu Vefat Etmiştir.
Eymir Ve Sarmaşa Köyü’nden, Ahmet Balaban’ın Oğlu, Sanayi Esnafından Muharrem, İbrahim Ve Satılmış Balaban’ın Kardeşi, Sanayi Esnafından Mesut Ve Yalçın Balaban’ın Babası, Sanayi Esnafından Erdal Taşkıran’ın Kayınpederi, Sanayi Esnafından İsmet Balaban Vefat Etmiştir.
Ticaret Borsası’ndan Emekli Mustafa Yıldırım Ünal’ın Annesi, Özel İdare Çalışanı Mustafa Ünal Ve Botaş Baş Müfettişi Emre Bostancı’nın Kayınvalidesi Bediş Ünal Vefat Etmiştir.

 

30.03.2016 – Çarşamba
Mecitözü Bekiş Köyü’nden Gelme, Pazarcı Esnafından Sadık Şahin’in Bacanağı, Mobilyacı Esnafından Mustafa Bozdoğan’ın Dayısı, Adem, Sadık Ve Oğuz Alkan’ın Babası Musa Alkan Vefat Etmiştir.
Gökköy’den, Emekli Öğretmen Mustafa Doğan Ve Galip Doğan’ın Halasının Kızı, Cemal Yaşar’ın Yeğeni, Ali Abbas Erçin’in Baldızı, Almanya’da İkamet Eden Zöhre Durak Vefat Etmiştir.
Mustafa Mülazım’ın Eşi Rasime Mülazım Vefat Etmiştir.
İsmail Köyü’nden Gelme, Nurettin, Hüsnü Ve Doğan Coşğun İle Güldane Canik Ve Gülşen Şahin’in Babası Hikmet Coşğun Vefat Etmiştir

 

29.03.2016 – Salı
Kaymakçı Köyü’nden Gelme, Taner Ve Nihat Şener’in Babası, İbrahim Ve Aydın Şener’in Ağabeyi, Özel İdare’den Emekli Hayati Şener Vefat Etmiştir.
Tutuş Köyü’nden Gelme, Merhum Fazlı Doğan’ın Oğlu, Pazarcı Esnafından Şükrü Doğan Vefat Etmiştir.

 

28.03.2016 – Pazartesi
Altınbaş Köyü’nden Gelme, Sağlık Müdürlüğü Çalışanı Ali Alanbay İle Kadir Ve Muharrem Alanbay’ın Babası Feyzullah Alanbay Vefat Etmiştir.
Soğuksu Köyü’nden Gelme,Çorum Belediyesi Meclis Üyesi Ünal Köse’nin Babası, Karayolları’ndan Emekli Satılmış Köse Vefat Etmiştir.
Soğuksu Köyü’nden Gelme, Karapürçek Köyü’nden Gelme Abdullah Çalışkan’ın Eşi, Minibüsçü Esnafından Emin Demirtaş Ve Osman İnalkaç’ın Kayınvalidesi, Hıdır Akçil’in Annesi Fatma Çalışkan Vefat Etmiştir.
Yenihayat Köyü’nden Gelme, Ankara Devlet Su İşleri Müdürlüğü’nden Emekli Cemal Aybaş Vefat Etmiştir.
Çalyayla Köyü’nden Gelme, Merhum Seydi Taş’ın Eşi, Remzi, Hüseyin Ve Mustafa Taş İle Satı Sorucu, Melek Alagözyaylası Ve Sevgi Polat’ın Annesi Elmas Taş Vefat Etmiştir.
Erdek Köyü’nden Gelme, İsmail, Dursun Ve Fadik Abacı’nın Babası İsmail Abacı Vefat Etmiştir.

 

27.03.2016 – Pazar
Büyükgülücek Köyü’nden Gelme, Telekom’dan Emekli Osman Ve Recep Gücün’ün Ağabeyi İsmail Gücün Vefat Etmiştir.
Alaca, Koyunoğlu Köyü’nden Gelme, İsmail Kakaç İlkokulu Öğretmeni Seyhan Dalaş’ın Eşi, Özlem Şahin Ve Gökhan Dalaş’ın Babası İsmail Dalaş Vefat Etmiştir.
Balımsultan Köyü’nden Gelme, Sıvacı Ustası Yaşar Akyol Ve Boyacı Esnafından Mehmet Akyol’un Babası İsmail Akyol Vefat Etmiştir.
Mecitözü, Beyözü Köyü’nden Gelme, Özel Hastane Çalışanı Kerim Ve Mehmet Cihan’ın Babası; Haceli Cihan Vefat Etmiştir.

 

26.03.2016 – Cumartesi
Miyasesultan Köyü’nden Gelme, Merhum Hacı Salim Gündoğdu’nun Oğlu, Bekir Gündoğdu’nun Yeğeni, Vedat Koçak’ın Kayınpederi, İbrahim Gündoğdu’nun Babası Muhittin Gündoğdu Vefat Etmiştir.
Hamamözü’nden Gelme, Salih Karademir’in Torunu, Ece Seramik Çalışanı Murat Karademir’in Oğlu Salih Can Karademir Vefat Etmiştir.
Üyük Köyü’nden Gelme, Eski Pazarcı Esnafından Hakan, Osman Ve Uğur Peker’in Babası Ömer Peker Vefat Etmiştir

 

25.03.2016 – Cuma
Hamamözü, Karapınar Köyü’nden Gelme Dökümcü Esnafından Mehmet Şah’ın Eşi, Çorum Belediyesi Çalışanı Murat Şah’ın Annesi, Üyük Köyü’nden Gelme Merhum Mehmet Çağdaş’ın Kızı, Rüştü, Kasım Ve Niyazi Çağdaş’ın Ablası Hatice Şah Vefat Etmiştir.
Yılpen Plastik Sanayi Sahibi Sadık Yıldırım’ın Kayınpederi, Eski Meclis Üyesi Ulaş Yıldırım Ve Sait Yıldırım’ın Dedesi, Kazım Canbolat, Döne Yıldırım, İpek Çimen Ve Kumaş Aksu’nun Babası, Almanya’da İkamet Eden Mustafa Canbolat Vefat Etmiştir.
Çimento Fabrikası’ndan Emekli Zeki Ve Fazıl Kurnaz’ın Babası, Köy Hizmetleri’nden Emekli Şoför Çakır Mehmet Kurnaz Vefat Etmiştir.
Çayhatap Köyü’nden Gelme, Çayhatap Köyü Eski Muhtarı Erdoğan Örgel Ve Chp İl Yönetim Üyesi Selamet Örgel’in Ablası, Merhum Ali Özgüden’in Eşi Gülseren Özgüden Vefat Etmiştir.

 

24.06.2016 – Perşembe
Feruz Köyü’nden, Mustafa, Paşa, Abdullah Ve İsmail Çatal’ın Babası Ahmet Çatal Vefat Etmiştir.
Eskiceköy’den Gelme, Eski Muhtar Merhum Hüseyin Yıldız’ın Eşi, Hasanpaşa Diş Hastanesi Çalışanı Menderes Yıldız, Valilik Çalışanı Fuat Yıldız, Nakliyeci Esnafından Ahmet Ve Şevket Yıldız’ın Annesi Ayşe Yıldız Vefat Etmiştir.
Nejla Hint’in Eşi, Alican Hint’in Babası, Sıroğlu İletişim Sahibi Kenan Sır’ın Eniştesi, Eski Kuyumcu Esnafından Erdinç Hint’in Amcası, Serdar Ünlüyol, Serdar Boynueğri, Ahmet Bulut, Erkan Özüdoğru Ve İsmail Bayır’ın Kayınpederi Kemal Hint Vefat Etmiştir.
Tuhafiyeci Esnafından Ahmet, Hasan, Mehmet Ve Celal Büğrü’nün Annesi Rufe Büğrü Vefat Etmiştir.
Mecitözü, İbek Köyü’nden Gelme, Pazarcı Esnafından Veli, Abdullah Ve Çorum Belediyesi Çalışanı Şükrü Genç’in Dedesi Bekir Özşahin Vefat Etmiştir.
Ertuğrul Köyü’nden, Yakup Tokat’ın Eşi, Ayhan Tokat’ın Annesi Şaziye Tokat Vefat Etmiştir.

 

23.03.2016 – Çarşamba
Karadona Köyü’nden Gelme, Mehmet, Şakir Ve Satılmış Aslan’ın Babası Hasan Aslan Vefat Etmiştir.
Kırkdilim Köyü’nden Gelme Berber Esnafından Merhum Yaşar Çatar’ın Eşi, İhsan Ve Kenan Çatar’ın Annesi Şükrüye Çatar Vefat Etmiştir.
Dodurga, Dikenli Köyü’nden Gelme, Mehmet, Ünal, Fatih, Suna Ve Songül İşler’in Babası Mehmet İşler Vefat Etmiştir.

 

21.03.2016 – Pazartesi
Sorkoğlan Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Mustafa Ata Vefat Etmiştir.
Cerit Köyü’nden Gelme, İsviçre’den Emekli Abdullah Yorulmaz’ın Annesi, Fotografçı Esnafından Fazlı Doğrusöz’ün Kardeşi Emine Yorulmaz Vefat Etmiştir.
Eski Tüpçü Esnafından Aydın Çakırlı Ve Çorum Belediyesi’nden Emekli Aydemir Çakırlı’nın Babası, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Ömer Çakırlı Vefat Etmiştir.

 

20.03.2016 – Pazar
Şıhhamza Köyü’nden Gelme, Yasin, Hamza, Mustafa, Emine Ve Osman Garip’in Babası Osman Garip Vefat Etmiştir.
Ortaköy, Kavakalan Köyü’nden, İbrahim Çelebi, Ali Kaya Ve Satı Kara’nın Babası, Veli Ve Hüseyin Kaya İle Sakine Bolat’ın Amcası; Sadık Kaya Vefat Etmiştir.
Alaca, Çevreli Köyü’nden Gelme, Telefoncu Esnafından Şentürk Ve Öztürk Baz’ın Babası Ali Baz Vefat Etmiştir.
Merhum Cemal Ata’nın Eşi, Terminal Esnafından Serdar Ata, Sevgi Ünlü Ve Sevim Yılmaz’ın Annesi, Emekli Öğretmen Ahmet Yılmaz Ve Aydın Ünlü Kayınvalidesi, Sanayi Esnafından İsmail Akbulut’ Un Ablası, Kemal Ve Şerif Ata’nın Yengesi Emine Ata Vefat Etmiştir.
Laçin’den Gelme, Çorum Belediyesi’ Nden Emekli İbrahim Ve Sinan Kışla’nın Babası, Avukat Cavit Cakkal’ın Kayınpederi,Yaşar Battal’ın Eniştesi, Cafer Kışla’nın Oğlu Dursun Kışla Vefat Etmiştir.

 

19.03.2016 – Cumartesi
Mühürler Köyü’nden, Halit, Talip Ve Osman Kılıç’ın Babası Mehmet Kılıç Vefat Etmiştir.
Arif İnan Ve Benan Sarpın’ın Annesi, Mehmet Arat’ın Kayınvalidesi, Rumi Ispanak’ın Halası Meliha Sarpın Vefat Etmiştir.

 

18.03.2016 – Cuma
Mescitli Köyü’nden Gelme, Merhum Sait Keskin’in Eşi, Muttalip, Battal, Abdullah, Mustafa, Ali Ve Halit Keskin’in Annesi Nehire Keskin Vefat Etmiştir.
Çalkışla Köyü’nden Gelme, İsmail Özdemir’in Kızı, Saim Ve Salim Özdemir’in Yeğeni, Savaş İpek’in Eşi Sümeyra İpek Vefat Etmiştir.
Koparan Köyü’nden Gelme, Ece Seramik’ten Emekli Erdal Nugay’ın Babası, Emekli Öğretmen Yılmaz Nugay’ın Amcası Şerafettin Nugay Vefat Etmiştir.
Elvançelebi Köyü’nden Gelme Yüksel Erdem Vefat Etmiştir.

 

17.03.2016 – Perşembe
Ayaz Köyü’nden Gelme, Abdullah Amir’in Oğlu, Hayrettin Ve Hüseyin Amir’in Kardeşi, Cengiz, Ferdi, Erdem Ve Hüseyin Amir’in Babası Selahattin Amir Vefat Etmiştir.
Evcikuzkışla Köyü’nden Gelme, Ayakkabıcı Esnafından Tatar Niyazi Yitik’in Kızı, Mehmet Ali Aktaş’ın Eşi Beyhan Altaş Vefat Etmiştir.
Büget Köyünden, Mustafa Gökkaya’nın Eşi, Alaattin Gökkaya’nın Annesi, Kemal Ve İsmet Alagöz’ün Kızkardeşi, Hatice Alagöz Vefat Etmiştir.
Merhum Ali Çırakoğlu’nun Eşi, Avukat Adnan Ve Aydın Çırakoğlu’nun Annesi, Yaşar Ve Erhan Esen’in Kardeşi Pakize Çırakoğlu Vefat Etmiştir.

 

16.03.2016 – Çarşamba
Çanakçı Köyü’nden Gelme, Merhum Rıza Ve Seydi Kayar’ın Kardeşi, Yıldıray Ve İsmail Kayar’ın Babası, Yılmaz Kayar’ın Amcası, Taksici Esnafından Muharrem Kayar Vefat Etmiştir.
Çukurören Köyü’nden Gelme, İsmail Ve Sadık Durak’ın Babası Arap Durak Vefat Etmiştir.
Laçin’den Gelme, Merhum Fahri Çatalkaya’nın Eşi Ali, Ahmet Ve Cemil Çatalkaya’nın Annesi, Yazıçarşı Esnafından Bilal Gül Ve Galip Çiftbaş’ın Kayınvalidesi Keziban Çatalkaya Vefat Etmiştir.
Çamlıca Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Kaynakçı İsmail Özdilli’nin Babası, Çakır Karasör Sahibi Hüseyin Özdilli’nin Kayınpederi Kemal Özdilli Vefat Etmiştir.
Alaca Sincan Köyü’nden Gelme Sadık Özbek Vefat Etmiştir

 

15.03.2016 -Salı

Kırıkkale’den Gelme; Ferhat, Ferda Ve Serhat Koç’un Babası, Meral Koç’un Eşi, Emekli Kooparatif Müdürü Osman Koç Vefat Etmiştir
Tarhan Köyü’nden Gelme, Ali Sakar’ın Babası Satılmış Sakar Vefat Etmiştir
Abdalata Köyü’nden; Fazlı, Gazi, Mehmet Ve Ahmet Köse’nin Annesi Hayriye Köse Vefat Etmiştir
Mecitözü Sırçalı Köyü’nden Gelme, Halil Ve Orhan Genç’in Kardeşi, İsa Genç’in Babası, Burhan Kaya’nın Dayısı Necip Genç Vefat Etmiştir

 

14.03.2016 – Pazartesi
Gümüşhacıköy, Güblüce Köyü’nden Gelme, Cemal Ispanak’ın Kayınbiladeri, Aşır, Özgül Ve Özlem Kartal’ın Babası, Ulaş Ispanak’ın Kayınpederi Muharrem Kartal Vefat Etmiştir.
Boğacık Köyü’nden Gelme, Ekrem Çam Ve Çorum Belediyesi Fen İşleri Çalışanı Satılmış Çam’ın Babası İsmail Çam Vefat Etmiştir.

 

13.03.2016 – Pazar
Ovasaray Köyü’nden Gelme, Celal Taşçı’nın Kızı, Emekli Öğretmen Enver Öztokat’ın Eşi, Emekli Öğretmen Emine Öztokat Vefat Etmiştir.
Cenan Narçiçeği Ve Gamza Demir’in Babası, Adnan Narçiçeği’nin Ağabeyi, Fotografçı Esnafından Foto İpek’in Sahibi Kenan Narçiçeği Vefat Etmiştir

 

12.03.2016 – Cumartesi
Doğanlar Köyü’ Nden Gelme, Cezaevi’nden Emekli Musa Kalkan’ın Ağabeyi, Davut Gözübüyük’ün Eniştesi Sait Kalkan Vefat Etmiştir.
Eskiköy’den Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Muharrem Ve Merdan Şen’in Babası, Ender Özcan Özçakır Ve Bulduk Soba’nın Kayınpederi Murat Şen Vefat Etmiştir.
Kumçeltek Köyü’nden Gelme, Hüseyin Kaya’nın Eşi, Osman Ve Mustafa Kaya’nın Annesi Nazmiye Kaya Vefat Etmiştir.
Güvenli Köyü’nden Gelme, Ali Bektaş Kayabaş’ın Eşi Semehat Kayabaş Vefat Etmiştir.
Mollahasan Köyü’nden Gelme, Hasan Ve Ergün Şahin’in Babası Mehmet Ali Şahin Vefat Etmiştir

 

11.03.2016 – Cuma
Gökçepınar Köyü’nden Gelme, Emekli Öğretmen Abidin Ünal’ın Dayısı Mehmet Sapancı Vefat Etmiştir.
Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli Erol Ve İmran Ömerdedeoğlu’nun Kızı, Alper Ve Evrim Ömerdedeoğlu’nun Ablası Betül Ömerdedeoğlu Vefat Etmiştir

 

10.03.2016 – Perşembe
Sorkoğlan Köyü’nden Gelme, Merhum Hikmet Ayar’ın Eşi, Selami Ve Azmi Ayar İle Senem Karabacak’ın Annesi, Mehmet Karabacak’ın Kayınvalidesi Meryem Ayar Vefat Etmiştir.
Üçköy’den Gelme, Almanya’dan Emekli Yılmaz Vural Vefat Etmiştir.
Hal Esnafından Halil İçiğen’in Eşi, Kemal, Ali, Nejat, Aydın Ve Özcan İçiğen’in Annesi Menşure İçiğen Vefat Etmiştir.
Salur Köyünden Gelme, Cevahir Yaşar, Fatma Cuhadar, Gümüş Gökçe Ve Hüseyin Uysal’ın Annesi, Cevale Uysal Vefat Etmiştir.
Eşençay Köyünden, İsmail, Mustafa, Mehmet, Hüseyin Ve Gülsüm Çakmak’ın Babası, Süleyman Çakmak Vefat Etmiştir.
Berk Köyü’nden Gelme, Ahmet Altınok’un Eşi, Kerim Altınok’un Annesi Ümmühan Altınok Vefat Etmiştir.
Serpin Köyü’nden Gelme, Osman Akkaya’nın Kardeşi, Sinan Akkaya’nın Babası İsmail Akkaya Vefat Etmiştir.
Merhum Öğretmen Mustafa Ağıcı’nın Kızı, Merhum Mustafa Çetenoğlu’nun Yeğeni Aycan Ağıcı Vefat Etmiştir.

 

09.03.2016 – Çarşamba
Gökköy Köyü’nden Gelme, Yaşar Alper’in Babası, Ali Rıza Alper’in Kardeşi Hüseyin Alper Vefat Etmiştir.
Osmaniye Köyü’nden Gelme, Köy Hizmetleri’nden Emekli Fikret Keskin, Albayrak İlkokulu Çalışanı Nuri Keskin Ve Kömürcü Esnafından Hayrettin Keskin’in Babası, Rıfat Emre Keskin’in Dedesi, Nuray Dalyar, Tülay Özbay Ve Öğretmen Gülay Cam’ın Babası, Öğretmen Kenan Cam’ın Kayınpederi Rıfat Keskin Vefat Etmiştir

 

08.03.2016 – Salı
Alaca, İsmailli Köyü’nden Gelme, Muhittin Keleş’in Eşi, İdris Ve Durak Keleş’in Annesi, İlyas Keleş’in Babannesi Zeynep Keleş Vefat Etmiştir.
Bekişler Köyü’nden Gelme, Menderes Ve Elvan Toska’nın Babası, Tuncay Küçük’ün Dedesi Ali Toska Vefat Etmiştir.
Sanayi Esnafından Merhum Ahmet Çınar’ın Oğlu, Süha Çınar Ve Sıdıka Yurdemi’nin Kardeşi, Fatih Yurdemi’nin Kayınbiladeri Osman Çınar Vefat Etmiştir.

 

07.03.2016 – Pazartesi
Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli Erol Ergün’ün Eşi, Burhan Kılıç’ın Kayınvalidesi, Erdal Ergün’ün Annesi, Ptt’den Emekli Aysel Ergün Vefat Etmiştir.
Dağkarapınar Köyü’nden Gelme, Mehmet Yavuz’un Eşi, Hasan Yavuz’un Annesi, İnşaat Ustası Satılmış, Yaşar, Kadir Ve Demir Doğramacı Esnafından Adil Şahin’in Ablası, Ayakkabıcı Esnafından Lütfi Aydın Ve Zabıt Katibi Süleyman Ahıskalı’nın Kayınvalidesi Meryem Yavuz Vefat Etmiştir.

 

06.03.2016 – Pazar
Eski Fırıncı Esnafından Hamit Bendaz Vefat Etmiştir.
Türkler Köyü’nden Hamza Ceylan Vefat Etmiştir.
Eski Lokantacı Esnafından Halit Berkay’ın Eşi, Eski Metropol Ortağı Bahadır Ve Bahri Berkay İle Hatice Şahin’in Annesi Asiye Berkay Vefat Etmiştir.
Emekli Öğretmen Hacer Kurumlu’nun Eşi, Güray Ve Alican Kurumlu’nun Babası, Nurettin Ergöz Ve Cesur Esmer’in Eniştesi Demir Ali Kurumlu Vefat Etmiştir.
Saz Köyü’nden, Ergülü Başıbüyük’ün Babası Mehmet Başıbüyük Vefat Etmiştir.

 

05.03.2016 – Cumartesi
Halil, Aslı Ve Hüseyin Öz’ün Babası, Merhum Halil Öz’ün Oğlu, Selahattin Öz’ün Kardeşi, Özel İdare Personeli Doğan Öz Vefat Etmiştir.
Köy Hizmetleri’nden Emekli Kadir Yıldız’ın Oğlu Zeki Yıldız Vefat Etmiştir.
Hüseyin Ve Rumi Kümbül İle Nuray Görkem’in Babası, Ssk’dan Emekli Halil Kümbül Vefat Etmiştir.
Citroen Servisi Çalışanı Koray Tutkun’un Eşi, Mustafa Ve Gülbahar Keleş’in Kızı, Sosyal Hizmetler Çalışanı Serpil Keleş Tutkun Vefat Etmiştir.
Eski Arçelik Servisi Sahibi Ömer Çalışır’ın Eşi, Ömer Vehbi Çalışır, Ömer Faruk Çalışır, Ahmet Metin Çalışır Ve Sema Bakan’ın Annesi Fatma Çalışır Vefat Etmiştir.
Şoför Esnafından Servet, Kemal Ve Hasan Çakal’ın Ağabeyi, Sanayi Esnafından Hulusi Ve Tekin Çakal’ın Amcası Ali Çakal Vefat Etmiştir.
Hamdiköy’den Gelme, Merhum Dursun Burcu’nun Oğlu, Nurettin Ve Bayram Burcu’nun Kardeşi, Erkan Burcu’nun Babası, Burcu Penye Sahibi Veli Burcu Vefat Etmiştir.

 

04.03.2016 – Cuma
Ayaz Köyü’nden Gelme Cemal Türkoğlu Vefat Etmiştir.
Yenice Köyü’nden Gelme, Emekli Öğretmen Ali Aykaç’ın Kızı, Emekli Milli Eğtim Müdürü Mesut Aykaç’ın Kardeşi, Telekom’dan Emekli Cengiz Aykaç’ın Ablası, Emekli Öğretmen Mesude Özlü Vefat Etmiştir.

 

03.03.2016 – Perşembe
Çorum Belediyesi Personeli Emin Mahmut Kafkas’ın Babası, Emekli Bankacı Ahmet Hamdi Ve Suphi Sulhi Kafkas’ın Amcası, Çorum Belediyesi Emekli Müdürlerinden Hacı Mehmet Celal Kafkas Vefat Etmiştir.
Kumçelteği Köyü’nden, Mustafa Şahin’in Eşi, Yunus Sağır’ın Yeğeni Hatice Şahin Vefat Etmiştir.
Eymir Köyü’nden, Nurettin Büğrü’nün Eşi, Gazi, Murat Ve Ferhat Büğrü’nün Annesi, Niyazi Büğrü’nün Kayınvalidesi, Orhan Büğrü’nün Yengesi Döndü Büğrü Vefat Etmiştir.
Tatar Köyü’nden, Faruk Ve Arif Koldaş’ın Babası Bahri Koldaş Vefat Etmiştir.
Dodurga, Tutuş Köyü’nden Gelme Osman Dalyar Vefat Etmiştir.

 

02.03.2016 – Çarşamba
Büğet Köyü’nden, Satılmış Kocaman’ın Eşi, Devlet Hastanesi’nden Emekli Elmas Kocaman Vefat Etmiştir.
Bektaşoğlu Köyü’nden, İsmail Keskin’in Babası Ali Keskin Vefat Etmiştir.
Çalıca Köyü’nden Gelme, Davulcu İsmet Yıldırım’ın Babası, Ptt’den Emekli Mustafa Yıldırım’ın Kayınpederi İhsan Yıldırım Vefat Etmiştir.
Kubbeli Caddesi Esnafından Erdoğan Ve Selim Çelebi İle Emekli Astsubay Ercan Çelebi’nin Babası, Büyük Vadi Restoran Sahibi Faruk Yılmaz’ın Kayınpederi, Berberler Odası Eski Başkanı Ekrem Çelebi Vefat Etmiştir.

 

01.03.2016 – Salı
Karaağaç Köyü’nden Gelme, Baki, Bilal Ve İsa Ergün’ün Babası, Mustafa Türk, Bahri Çıtak Ve Cafer Şahin’in Kayınpederi, Yusuf, Mahmut, Bahri, Hasan, Firdevs Ve Ferdane Ergün’ün Kardeşi Mehmet Ergün Vefat Etmiştir.
Eşençay Köyü, Kışlacık Mahallesi’nden Gelme, İsmail Seydim’in Eşi; Hanım Yayla Vefat Etmiştir.
Demircanlar Mobilya Sahibi Saffet, Yakup Ve Bilal Demircan’ın Annesi Hafize Demirci Vefat Etmiştir.
Buğdüz Köyü’nden, Çorum Belediyesi’nden Emekli Fahri, Rahmi Ve Mustafa Yağlı’nın Annesi Fevziye Yağlı Vefat Etmiştir.
Mescitli Köyü’nden, Sağlık Müdürlüğü Çalışanı Mustafa Keskin, Çorum Belediyesi Çalışanı Dursun Keskin Ve Diyenet İşleri Müdürlüğü Çalışanı İsmail Keskin’in Babası Ahmet Keskin Vefat Etmiştir.
Elvançelebi Köyü’nden Gelme, Bilal Topkara’nın Babası, Faruk Atman, İbrahim Oran Ve Cengiz Altan’ın Kayınpederi Ali Osman Topkara Vefat Etmiştir.
Altınbaş Köyü’nden, Merhum Nurettin Kazan’ın Eşi, Seydi Ve Olcay Kazan’ın Annesi, Süleyman, Orhan Ve İbrahim Kazan’ın Yengesi, Şükrü Taranacı’nın Baldızı Gülbeyaz Kazan Vefat Etmiştir

 

29.02.2016 – Pazartesi
Alapala Yem Çalışanı Nazıf Hızarbaş, Elektrikçi Esnafından Halil Hızarbaş Ve Ergün Hızarbaş’ın Annesi Fatma Hızarbaş Vefat Etmiştir.
Osmancık, Kargı Köyü’nden Gelme, Adem,Seyit, Faruk Ve Aynur Derin’in Babası, Ahmet Koç’un Ağabeyi Hüseyin Derin Vefat Etmiştir.
Niğde’den Gelme, Hurdacı Esnafından Cumali, Ahmet, Mutlu, Yılmaz Ve Murat Demir’in Annesi Güllü Demir Vefat Etmiştir.
Eskiceköy’den, Cengiz Erol’un Eşi, Osman Kayıkçı’nın Kızı Kader Erol Vefat Etmiştir.
Zahireci Esnafından Merhum Kadir Yıldırım’ın Eşi, Gülderen Ve İsmail Yıldırım’ın Annesi, Saliha Kavacıklı’nın Kızı Menşure Yıldırım Vefat Etmiştir.
Köprüalan Köyü’nden, Bedriye Kılıç İle Adnan Ve Erman Delibaş’ın Babası, İhsan Özömer’in Damadı Abdullah Delibaş Vefat Etmiştir
Karaağaç Köyü’nden Gelme, Baki, Bilal Ve İsa Ergün’ün Babası, Mustafa Türk, Bahri Çıtak Ve Cafer Şahin’in Kayınpederi, Yusuf, Mahmut, Bahri, Hasan, Firdevs Ve Ferdane Ergün’ün Kardeşi Mehmet Ergün Vefat Etmiştir.

 

28.02.2016 – Pazar
Alparslan Ve Muhammed İçke’nin Babası, Emekli Öğretmen Hıdır İçke Vefat Etmiştir.
Çarşak Köyü’nden Gelme, Ali, Deniz, Derya Ve Sevtap Arslan’ın Babası Murat Arslan Vefat Etmiştir.
Ahmet Elbir’in Oğlu, Cahit Akkaymak’ın Damadı, Diş Hekimi Tamer Elbir Ve Burcu Öztürk’ün Babası, Erhan Öztürk’ Ün Kayınpederi, Tanzer Mobilya Sahibi Tanzer Elbir Vefat Etmiştir.
Asat, Ali, Akın Ve Alper Köstek’in Babası, Devlet Hastanesi’nden Emekli Osman Köstek Vefat Etmiştir.
Sırıklı Köyü’nden Hasan Ve Çelebi Bozkurt’un Babası, İtfaiye Çalışanı Ethem Kaya’nın Kayınpederi Mehmet Bozkurt Vefat Etmiştir.
Seydimçakallı Köyü’nden Gelme, Mobilyacı Esnafından Kemal Uğurel’in Babası, Kore Gazisi Bayram Uğurel Vefat Etmiştir.

 

27.02.2016 – Cumartesi
Elvan Ve Ahmet Kelküçük’ün Babası, Şakir Sancak Ve Bünyamin Aydemir’in Kayınpederi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Yılmaz Kelküçük Vefat Etmiştir.
Şeyhhamza Köyü’nden Gelme, Mürsel Ve Mustafa Kırtepe’nin Babası, Şahin Güler’in Kayınpederi Bilal Kırtepe Vefat Etmiştir.
Özel İdare’den Emekli Merhum İsmail Sevim’in Eşi, Sait, Emre, Ahmet Mazman Ve Orhan Ateş’in Kayınvalidesi Naciye Sevim Vefat Etmiştir

 

26.02.2016 – Cuma
Kireçocağı Köyü’nden Gelme, Hurdacı Esnafından Hasan Eldemir Ve Tuncay Eldemir’in Babası, Arap, Kamil Ve İsmet Eldemir’in Kardeşi, Keresteci Esnafından İsmail Eldemir Ve Kireçocağı Köyü Muhtarı Ömer Eldemir’in Amcası Kazım Eldemir Vefat Etmiştir.
İnalözü Köyü’nden Gelme, Hasan, Osman Ve Mehmet Divril’in Ablası, Merhum Hacı Mustafa Divril’in Kızı, Ahmet Mantar’ın Annesi Şerife Mantar Vefat Etmiştir.
Mecitözü, Sorkoğlan Köyü’nden Gelme, Kemal Ve Mustafa Şahin’in Babası Sadık Şahin Vefat Etmiştir.
Karaburun Köyü’nden Gelme, Pazarcı Esnafından Mehmet İmal’ın Annesi Fatma İmal Vefat Etmiştir

 

25.02.2016 – Perşembe
Dodurga, Ayva Köyü’nden, Bilal Özer’in Eşi, Beşir, Mustafa Ve Adnan Özer’in Annesi Hatice Özer Vefat Etmiştir.
Nurettin Yazdıran’ın Eşi, Kürşat, Güray Ve Gülnaz Yazdıran’ın Annesi, Meroğullarından Şevket Mergen’in Kızı, Albayrak İlköğretim Okulu Emekli Öğretmeni Hatice Yazdıran Vefat Etmiştir.
Pancarlık Köyü’nden Gelme, Dursun Hoşgör’ün Eşi, Kavacık Köyü’nden Neşet Çetin’in Kardeşi Satı Hoşgör Vefat Etmiştir.

 

24.02.2016 – Çarşamba
Merhum Fahri Boyabatlı’nın Eşi, Ümit Kerman İle Osman Ve Orhan Boyabatlı’nın Annesi, Emekli Öğretmen Metin Aşkın’ın Ablası Aliye Boyabatlı Vefat Etmiştir.
Çukurören Köyü’nden, Atatürk Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Hamza Güler İle Sadık, Tevfik Ve Turan Güler’in Ağabeyi, Özgür Güler’in Babası, İsviçre’ Den Emekli Niyazi Güler Vefat Etmiştir.
Tarın İl Müdürlüğü’nden Emekli, Cafer Yalçın’ın Kardeşi Rıza Yalçın Vefat Etmiştir.
Kalehisar Köyü’nden Gelme, Mustafa Ve Nevzat Mucuk İle Orhan Ve Erhan Sakallı’nın Annesi, Taşpınarlı Yaşar Sakallı’nın Eşi Zemzem Sakallı Vefat Etmiştir.

 

23.02.2016 – Salı
Alaca, Akpınar Köyü’nden Gelme, Haydar, İsmail, Hüseyin Ve Sultan Çakmak’ın Babası Ali Çakmak Vefat Etmiştir

 

22.02.2016 – Pazartesi
Büyükkeşlik Köyü’nden Gelme, İbrahim Ayhan Bal Ve Sultan Şahin’in Babası İsmail Bal Vefat Etmiştir.
Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Emekli Belda Özüdoğru’nun Annesi, Bahçelievler İlkokulu Öğretmeni Nihat Özüdoğru’nun Kayınvalidesi Hanife Daylan Vefat Etmiştir.
Yorgancı Esnafından Mustafa Canpolat’ın Babası, Ayakkabıcı Esnafından Rafet Feruz Ve Özel İdare Çalışanı Çetin Gökşen’in Kayınpederi Ali Canpolat Vefat Etmiştir.

 

21.02.2016 – Pazar
Karapürçek Köyü’nden Gelme, Merhum Mehmet Barkoç’un Eşi, Telekom Müdürlüğü’nden Emekli Mustafa, Mehmet, Gönül, Ahmet Ve Sariye Barkoç’un Annesi Dudu Barkoç Vefat Etmiştir.
Yavu Köyü’nden Gelme, Spor İl Müdürlüğü Çalışanı Hasan İpek’in Annesi Sabiha İpek Vefat Etmiştir
Süt Birliği Müdürü Duran Topuz İle Bedri Ve Cevdet Topuz’un Kardeşi, Velipaşa Cami Emekli İmamı Davut Aksoy’un Kayınbiladeri, Polis Memuru Veysel Topuz Vefat Etmiştir.
Niğde’den Gelme, Hurdacı Esnafından Cuma Ali Ve Ahmet Demir’in Kardeşi, Hurdacı Esnafından Ayhan Demir Vefat Etmiştir.

 

20.02.2016 – Cumartesi
Çalyayla Köyü’nden, Eski Muhtar Ali Aksar’ın Babası Mehmet Aksar Vefat Etmiştir.
Büyükkeşlik Köyü’nden Gelme, Sefa Ve Haydar Akgöz’ün Babası Cemal Akgöz Vefat Etmiştir.
Nuretten Ve Mehmet Ali Özkan’ın Annesi, Merhum Hasan Karkın’ın Kayınvalidesi Hacer Özkan Vefat Etmiştir.
Aslan Köyü’nden Gelme, Zehra Ve Ali Güler’in Oğlu, Satı Güler’in Eşi, Çetin Güler, Türkan İstanbullu, Canan Çubukçu, Yağmur Aslankılıç Ve Sevil Satı Partici’nin Babası Bektaş Güler Vefat Etmiştir.
Leblebici Esnafından Merhum Kadir Yıldırım’ın Eşi, Selim Ve Selahattin Yıldırım’ın Annesi Yeter Yıldırım Vefat Etmiştir.
Güveçli Köyü’nden Gelme, Lütfi Çavdar’ın Oğlu, Hocaoğlu Oto Gaz Sahibi Ferhat Ve Lütfi Çavdar’ın Amcası,Yusuf Ağca’nın Kayınbiladeri; Nusret Çavdar Vefat Etmiştir.
Merhum İbrahim Altan’ın Eşi, Satı Özgün Ve Zeynel Altan’ın Annesi, Duran Özgün’ün Kayınvalidesi, Aslan, Zafer, Özgür Ve Zehra’nın Halası Elif Altan Vefat Etmiştir

 

19.02.2016 – Cuma
Berber Esnafından Kerem Çiğdem’in Eşi, Serap Ve Serkan Çiğdem’in Annesi, Erkan Eral’ın Kayınvalidesi, Ziya Gökalp İlk Öğretim Okulu’ndan Emekli Hasan Şenol Ve Muhasebeci Esnafından Hüseyin Şenol’un Ablası Gül Çiğdem Vefat Etmiştir.
Yusuf Bağcı’ Nın Kızı, Osman Kayış’ın Eşi, Ankara Ki Hain Saldırı Sonucu Şehit Olmuştur.

 

18.02.2016 – Perşembe
Alaca, Harhar Köyü’nden, Sanayi Esnafından Adnan Ve İbrahim Gönüllü’nün Ağabeyi Arap Gönüllü Vefat Etmiştir.
Ahmet Ve Mehmet Ali Özütürker’in Babası, Taksici Osman Özütürker’in Kardeşi Mehmet Özütürker Vefat Etmiştir.
Merhum Mehmet Ve Huriye Çöplü’nün Oğlu, Nejdet Ve Cavide Özkaksal’ın Damadı, Rofe Çöplü’nün Eşi, Özge Ve Mustafa Hayri Özdemir, Hande Ve Gökhan Niyazi Akkoyunlu Ve Ayşe Çöplü’nün Babası, Melahat Nalbant’ın Kardeşi, Adnan Milag’ın Bacanağı, Necmi Özköksal’ın Eniştesi Ahmet Orhan Çöplü Vefat Etmiştir.

 

17.02.2016 – Çarşamba
Bağabağı Köyü’nden Gelme, Elektrikçi Fevzi Çenesiz’in Annesi, Mobilyacı Esnafından Necati Çakıcılar, Kadir Sever Ve Celal Kırdı’nın Kayınvalidesi Hayriye Çenesiz Vefat Etmiştir.
İstiklal İlköğretim Okulu Çalışanı Galip Tokat’ın Kayınpederi Necip Kömürlü Vefat Etmiştir.
Altınbaş Köyü’nden Gelme, Şeker Fabrikası’ndan Emekli Sönmez Üzbey, Zafer Çarşısı Eski Esnaflarından Soner Üzbey Ve Hitit Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sefa Üzbey’in Babası, Çorum Belediyesi’nden Emekli Birol Ecevit’in Kayınpederi Akif Üzbey Vefat Etmiştir

 

16.02.2016 – Salı
Eskiköy’den Gelme, Celal Şimşek’in Eşi Gürcü Şimşek Vefat Etmiştir.
Kınıkdeller Köyü’nden Gelme, Kağıt Fabrikası’ndan Emekli Faik Ökmen Ve Şehir Pastanesi Çalışanı Fevzi Ökmen’in Annesi Menekşe Ökmen Vefat Etmiştir.
Turgut Köyü’nden, Merhum Bektaş Aksoy Dede Ve Zakine Aksoy Ananın Oğlu Feyzullah Aksoy Vefat Etmiştir.
Ayaz Köyü’nden Gelme, Taksici Esnafından Ercan Çayır’ın Babası, Almanya’dan Emekli Mehmet Çayır Vefat Etmiştir

 

15.02.2015 – Pazartesi
Mustafa Ercan’ın Babası, Ayakkabıcı Esnafından Celal Ercan Vefat Etmiştir.
Acıpınar Köyü’nden Gelme, Mehmet Ali Çan’ın Babası, Yaşar Şenel’in Kayınpederi, Kemal Çiftçi’nin Eniştesi Mehmet Çan Vefat Etmiştir.
Tütüncü Ticaretten Emekli Mustafa Yağlı’nın Babası, Eski Hazır Elbiseci Esnafından Recep Çetinkaya’nın Kayınpederi Eşref Yağlı Vefat Etmiştir.

 

14.02.2015 – Pazar
Teslim Köyü’nden Orhan Ve Erhan Aksu’nun Annesi Gülşüre Aksu Vefat Etmiştir.
İskilip’ten Gelme, Terzi Esnafından Mehmet Abuhanoğlu Vefat Etmiştir.
Laçin, Çamlıpınar Köyü’nden Gelme, Ulucami Emekli Hafız Hüseyin Yenilmezel’in Kardeşi, Şoför Esnafından Turan Ve Burhan Yenilmezel’in Babası Eşref Yenilmezel Vefat Etmiştir.
Ferhatlı Köyü’nden, Nesimi, Güfer, Haydar, Seydi, Ali, Hüseyin Ali Ve Bilal Güney’in Annesi Zehra Güney Vefat Etmiştir.
Hafız Abdullah Ekin’in Oğlu, Mümtaz Ekin’in Kardeşi, İlhan Özüyağlı’nın Damadı, Sima Otomotiv Çalışanı Atilla Ekin Vefat Etmiştir.
Kumçeltek Köyü’nden Gelme, İdris Aslan’ın Oğlu Kadir Aslan Vefat Etmiştir.
Karapürçak Köyü’nden Gelme, Kahveci Esnafından Merhum Salim Davulcu’nun Eşi Satı Davulcu Vefat Etmiştir.

 

13.02.2015 – Cumartesi
Kınık Köyü’nden Gelme, Bayram Özdemir’in Babası, Satılmış, Tevfik Ve Ramazan Özdemir’in Kardeşi Faruk Özdemir Vefat Etmiştir.
Alaca, Çomar Köyü’nden Gelme, Bahriye Karakuş’un Babası, Mehmet Karakuş’un Kayınpederi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Celal Koçman’ın Eniştesi, Emekli Öğretmen Ahmet Keçeli Vefat Etmiştir.
Şahin Eczanesi Çalışanı Murat Ve Mustafa Taş’ın Babası, Ayakkabıcı Esnafından Ahmet Ahlatçı’nın Kayınpederi, Kadriye Hoca’nın Eşi Fehmi Taş Vefat Etmiştir.
Laçin Gökgözler Köyü’nden Gelme, Erkan, Adem Ve Sadık Sözer’in Annesi, Hasan Purtul’un Kayınvalidesi Keziban Sözer Vefat Etmiştir.
Çalyayla Köyü’nden Gelme, Gül, Selvi, Arzu Ve Vedat Doğan’ In Babası, Sanayi Esnafından Öztürk Özdemir’in Kayınpederi, Mustafa Ve Hüseyin Çorlu’nun Dayısı Kamil Doğan Vefat Etmiştir.
Eymir Köyü’nden Gelme, Hazır Elbiseci Esnafından Mehmet, Adem, Tarım İl Müdürlüğü Çalışanı Ali Ve Öğretmen Kadir Dinler’in Annesi Keziban Dinler Vefat Etmiştir.
Eşençay Köyü’nden Gelme, Murat Yavşan’ın Babası Eyyüp Yavşan Vefat Etmiştir.
Eşençay Köyü’nden Gelme, Pazarcı Esnafından Murat Yavşan’ın Annesi Emine Yavşan Vefat Etmiştir.
Tatar Köyü’nden Gelme, Keresteci Esnafından Mahmut Ve Dursun Özdemir’in Kardeşi, İsmet Özdemir’in Babası Muzaffer Özdemir Vefat Etmiştir.
12.02.2016 – Cuma

Tarım İl Müdürlüğünden Emekli Merhum Turan Sandık’ın Oğlu Veteriner Hekim Yasin Turan Hayatını Kaybetmiştir. Cenazesi Cumartesi Günü Ulu Cami’de Kılınacak Öğle Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Murat Ve Sedat Bilal’ın Babası, Mustafa Çağıl, Yasin Döngel Ve Veysal Sucu’nun Kayınpederi, Tatar Köyü Eski Muhtarı Hamit Bilal Vefat Etmiştir.
Dodurga, Mehmetdedetekke Köyü’nden, Haydar Ve Nebi Güneş İle Sultan Menteşe’nin Babası Ahmet Güneş Vefat Etmiştir.
Çalıca Köyü’nden Gelme, Necip,Halil Ve Hüseyin Gökkaya’nın Babası Mehmet Gökkaya Vefat Etmiştir.
Salur Köyü’nden Gelme, Fazlı Ergüven’in Babası, Mehmet Ali Ve Ahmet Ergüven’in Kardeşi İsmail Ergüven Vefat Etmiştir.
Ertuğrul Köyü’nden İsmail Yağız’ın Eşi, Vakıflar Köyü’nden Mecit Ve Hamit Kaplan’ın Kardeşi Makbule Yağız Vefat Etmiştir.

 

11.02.2016 – Perşembe
Uğrak Köyü’nden Gelme, Recep Ve Metin Hasdemir’in Babası, Köfteci Esnafından Mustafa Tekin’in Kayınpederi Bekir Hasdemir Vefat Etmiştir.
Çanakçı Köyü’nden, Satılmış Kaya’nın Eşi, Mustafa, Müslüm, Ahmet Ve Çanakçı Köyü Eski Muhtarı Ali Kayar’ın Annesi Emine Kayar Vefat Etmiştir.

 

10.02.2016 – Çarşamba
Mislerovacığı Köyü’nden, Değirmenci Esnafından Mehmet Karatepe’nin Oğlu, Muzaffer Karatepe’nin Kardeşi, Sefa Ve Seda Karatepe’nin Babası Abidin Karatepe Vefat Etmiştir.
Mollahasan Köyü’nden, Yusuf Ve Niyazi Doğan’ın Annesi Şirin Doğan Vefat Etmiştir

 

08.02.2015 – Pazartesi
Devlet Hastanesi’nden Emekli Mahir Yıldırım’ın Eşi, Milli Emlak Müdürü Fatih Kansu Yıldırım’ın Annesi Gülten Yıldırım Vefat Etmiştir.
Tarhankozlusu Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi Çalışanı Abdülmuttalip Özenç Ve Mustafa Özenç’in Babası, Cengiz Mert’in Kayınpederi Hacı Özenç Vefat Etmiştir.

 

07.02.2015 – Pazar
Çimento Fabrikası’ndan Emekli Merhum Kemal Akyüz’ Ün Eşi; Kamile Akyüz Vefat Etmiştir.
Mecitözü, Alören Köyü’nden Gelme, Köy Hizmetleri Çalışanı Şahin Ve Taner Yaşar’ın Babası, Alören Köyü Eski Muhtarı Nihat Yaşar Vefat Etmiştir.

 

06.02.2015 – Cumartesi
Büyükpalabıyık Köyü’nden Gelme, Nuri Toska’nın Eşi, Hüseyin, Hulisi, Kandefer, Hatem Ve Neziha Toska’nın Annesi Satı Toska Vefat Etmiştir.
Küçükgülücek Köyü’nden Gelme, Merhum Yahya Ceylan’ın Oğlu, Yasin Ceylan’ın Babası, Abdullah Ceylan’ın Kardeşi, Şaban Ağdak’ın Kayınpederi Ali Ceylan Vefat Etmiştir.
Kahveci Esnafından Emekli Ünal Kuşkapan’ın Babası, Kazım Kaya, Recep Salman, Turgay Küçükkişi Ve Hasan Kaptan’ın Kayınpederi, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Fikri Kuşkapan Vefat Etmiştir.

 

05.02.2016 – Cuma
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Erzen, Mahmut Ve Nihat Erzen İle Nihal Adanır’ın Babası, Metin Adanır’ın Kayınpederi, Eski Zahireci Esnafından Şaban Erzen Vefat Etmiştir.
Dodurga, Ayva Köyü’nden, Recep, Abdullah Ve Bilal Kaya’nın Annesi Mariye Kaya Vefat Etmiştir.
Aşağıcerit Köyü’nden Gelme, Yusuf Burunsuz’un Oğlu, Volkan Doğrusöz’ün Babası, Ömer Tuzcu’nun Kayınpederi Celal Doğrusöz Vefat Etmiştir

 

03.02.2016 – Çarşamba
Narlık Köyü’nden, Vedat Türkmen’in Annesi, Abdullah Türkmen’in Eşi İkbal Türkmen Vefat Etmiştir.
Şıhhamza Köyü’nden Gelme, Murat Akdemir’in Babası, Kenan Özçiftçi, İhsan Ceylan Ve Ömer Sezikli’nin Kayınpederi Kadir Akdemir Vefat Etmiştir.
Ayaz Köyü’nden Gelme, Salim Altınkaya’nın Annesi, Zarif Kaya, Hüseyin Topuz, Ahmet Avcu Ve İdris Karakaş’ın Kayınvalidesi Aslıhan Altınkaya Vefat Etmiştir.
Çalyayla Köyü’nden, Arif, Zeynal, İsmail Ve Ali Bal’ın Babası, Haydar Ve İhsan Bal’ın Amcası Halil İbrahim Bal Vefat Etmiştir.
Eymir Köyü’nden Gelme, Halil Balaban’ın Babası, Mustafa Koyun, Ercan Büyükcindil, Lütfi Ekici Ve Yusuf Kani’nin Kayınpederi, Karayolları Müdürlüğü’nden Emekli Abdullah Balaban Vefat Etmiştir.
Arpaöz Köyü’nden Gelme, Bahri Ceylan’ın Eşi, Paşa Ceylan’ın Annesi, Hayri Göbüt, Nizamettin Ak, Hamdi Güneş Ve Bekir Gürsöz’ün Kayınvalidesi Nazen Ceylan Vefat Etmiştir.
Dodurga, Yeniköy’den Gelme, Kömür Ocağı’ Ndan Emekli Necip Şanal’ın Kızı, Akça Kontraplak Çalışanı Abdurrahman Şanal’ın Kardeşi Nurcan Şanal Vefat Etmiştir

 

02.02.2016 – Salı
Hamamlıçayköy’den Gelme, Vahdet Ve Osman Şahin’in Kardeşi, Hayati Şahin’in Babası, Mehmet Şahin’in Oğlu Nihat Şahin Vefat Etmiştir.
Sarta Köyü’nden Gelme, Fuat, Ayşe Ve Kadriye Cosun’un Babası, Meryem Cosun’un Eşi Ahmet Cosun Vefat Etmiştir.
Aşağısaraylı Köyü’nden, Yaşar, Hüseyin Ve İsmail Özdemir’in Kardeşi Satı Özdemir Vefat Etmiştir

 

01.02.2016 – Pazartesi
Bekdaşoğlu Köyü’nden Gelme, Yılmaz Kayıkçı’nın Babası Hıdır Kayıkçı Vefat Etmiştir.
Kınıkdeller Köyü’nden, Halil, Hüseyin Ve Mustafa Burcu’nun Teyzesi Sefure Yağlı Vefat Etmiştir.

 

31.01.2016 – Pazar
Merhum Faytoncu Karakürt Ahmet’in Kızı, Hikmet Eren’in Ablası, Hanım İlkarkar Vefat Etmiştir.
Çimento Fabrikası’ndan Emekli Merhum İzzet Kılınç’ın Eşi, Aytaç Kılınç’ın Annesi Munise Kılınç Vefat Etmiştir.
Sanayi Esnafından Necmi Metin’in Kardeşi, Motorcu Esnafından Murat Ünel’in Kayınpederi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Bekir Metin Vefat Etmiştir.
Mecitözü, Karacuma Köyü’nden Gelme, Murat Ve Rıza Özer’in Annesi Meryem Özer Vefat Etmiştir.
Mimarsinan Cami İmam Hatip- İ Mustafa Göncü’nün Annesi Fatma Neziha Göncü Vefat Etmiştir.

 

30.01.2016 – Cumartesi
Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Çetin Alagöz’ün Oğlu, İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Alagöz’ün Yeğeni, Polis Memuru İsmet Fatih Alagöz Şehit Olmuştur.
Marangoz Esnafından Dursun Karslıoğlu’nun Eşi, Abdullah Karslıoğlu’nun Annesi Sevim Karslıoğlu Vefat Etmiştir.
Doktor Aslan Erkan’ın Amcasının Oğlu, Ahmet, Mehmet Ve Eğitimci Şakir Erkan’ın Kardeşi, Özel İdare Çalışanı Cemil Erkan’ın Babası Bahri Erkan Vefat Etmiştir.
Yoğunpelit Köyü’nden Gelme, Yüksel, Celal, Erdal Suluk Ve Şükriye Şekerci’nin Babası Hüseyin Suluk Vefat Etmiştir.
Şahinkaya Köyü’nden Gelme, Garip, Hüseyin Ve Erdal İpek’in Babası Ali İpek Vefat Etmiştir.

 

29.01.2016 – Cuma
Eskiceköy’den Teyfik Akgöz’ün Eşi, Hitit Üniversitesi Çalışanı Yaşar Ve Halil Akgöz’ün Annesi Melek Akgöz Vefat Etmiştir.
Gökköy’den Gelme, Yaşar Aydın’ın Babası, Fikret Canik Ve Abdullah Özçiftçi’nin Kayınpederi, Mustafa Keser’in Dayısı Ethem Aydın Vefat Etmiştir.

 

28.01.2016 – Perşembe
Oğuzlar’dan Gelme Ahmet Akdemir Vefat Etmiştir.
Kutluca Köyü’nden Gelme, Sami Koşldaş’ın Eşi, Turgay Ve Hüseyin Koldaş’ın Annesi, Osman, Yusuf Ve Hayrettin Çınar’ın Kardeşi Sevim Koldaş Vefat Etmiştir.
Merhum Hacı İshak Cerit’in Oğlu, Merhum Hasan Fehmi Cerit Ve Abdullah Zühtü Cerit’in Kardeşi Mehmet Sadık Cerit Vefat Etmiştir.
Pazarcı Esnafından Musa Yıldırım Ve Defterdarlık Çalışanı Zeynal Yazar’ın Annannesi Şaziye Yıldırım Vefat Etmiştir.
Hacı İsmail Akbulut’un Oğlu, Ahmet Akbulut’un Kardeşi, Sanayi Esnafından Adnan Akbulut Vefat Etmiştir.
Acıpınar Köyü’nden Gelme, Zorlu Oto Çalışanı Erol Şahan’ın Babası, Cafer Çam’ın Eniştesi, Fikret Dizman’ın Dayısı, Ercan Şahan’ın Amcası, Mehmet Çoban’ın Arkadaşı Muharrem Şahan Vefat Etmiştir
Hülya, Recep, Ömer, Necat Ve Nevzat Karagöz’ün Babası, Hüseyin Güler’in Kayınpederi, Eski Taksici Esnafından Esat Karagöz Vefat Etmiştir

 

27.01.2016 – Çarşamba
Büyükgülücek Köyü’nden, İbrahim, Ramazan Ve Ahmet Benli’nin Babası Cemal Benli Vefat Etmiştir

 

26.01.2016 – Salı
Çorum Belediyesi’nden Emekli Ali Kaleli Ve Ssk’dan Emekli Zahir Kaleli’nin Annesi Rahşan Kaleli Vefat Etmiştir.

 

25.01.2016 – Pazartesi
Kır Köyü’ Nden Gelme, Öğretmen Galip Kubat Ve Fırıncı Esnafından Mustafa Kubat’ın Babası, Emekli Astsubay Hacı Türk’ün Kayınpederi, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Seyit Kubat Vefat Etmiştir.
Bayburt’tan Gelme, Merhum Şevki Hisar’ın Eşi, Ünal Ve İsmail Hisar İle Şenel Çabuk Ve Gönül Şirinoğlu’nun Annesi Firdevs Hisar Vefat Etmiştir.
Ovasaray Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Hamdi Ve Hamza Şahin’in Babası, Özel İdare Çalışanı Kemal Dalgıç Ve Hasan Torun’un Kayınpederi Mustafa Şahin Vefat Etmiştir.

 

24.01.2016 – Salı
Ovakarapınar Köyü’nden Gelme, Elvan Ve Muharrem Özdemir’in Kardeşi, Ayakkabıcı Esnafından Uğur Coşar’ın Kayınpederi, Eski Pazarcı Esnafından Hacı İbrahim Özdemir Vefat Etmiştir.
Kınıkdeller Köyü’nden, Abdurrahman, Hamza Ve İsmail Ökmen’in Babası Hasan Hüseyin Ökmen Vefat Etmiştir.
Gökgözler Köyü’nden, Nurgül, Birgül, Mehmet Ve Selami Çetinkaya’nın Babası, Ali Ekber Çetinkaya Vefat Etmiştir.
Merhum Atıf Çıkrıkçıoğlu’nun Eşi, Erdal Çıkrıkçıoğlu’nun Annesi, Fatih Bilgisayar Sahibi Fatih Çıkrıkçıoğlu’nun Babannesi Reyhane Çıkrıkçıoğlu Vefat Etmiştir.
Yozgat, Aydıncık’tan Gelme, Cahit, Süleyman, Erdal Ve Güler Ertuğrul’un Babası Orhan Ertuğrul Vefat Etmiştir.

 

23.01.2016 – Cumartesi
Soğuksu Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi Çalışanı Bekir Ve Salih Özden’in Babası Ahmet Özden Vefat Etmiştir

 

22.01.2016 – Cuma
Bayat Köyü’nden, Hüseyin, Aziz, Adil, Cemil Ve Emine Külcü’nün Babası Hüseyin Külcü Vefat Etmiştir.
Eski Kadastro Müdürü Merhum Mehmet Soyacak’ın Kızı, Rahmi Ve Nevvare Soyacak’ın Kardeşi, Rafet Ve Nedim Soyacak’ın Halası Nihan Soyacak Vefat Etmiştir.
Çalıca Köyü’nden Gelme, Arabacı Halil Berksun’un Eşi, Kahveci Esnafından Baki Berksun’un Annesi, Fatih Berksun’un Babannesi Hatice Berksun Vefat Etmiştir.
Emekli Öğretmen Celal Ve Hanife Ülker’in Kızı, Serdar Ülker’in Kardeşi, Dç. Dr. Erdal Hamarta’nın Eşi Selcan Ülker Hamarta Vefat Etmiştir.

 

21.01.2016 – Perşembe
Sapaköy’den Gelme Mustafa Dikmen Vefat Etmiştir.
Osmancık, Kargı Köyü’nden Gelme, İl Kültür Turizm Müdürü Ali Özüdoğru Ve Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışanı Hasan Özüdoğru’nun Annesi Refie Özüdoğru Vefat Etmiştir.
Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli Muzaffer Kurnaz, Diş Hastanesi Personeli Muammer Tuna Ve Milli Eğitim Uzmanı Ali Kurnaz’ın Babas, Köy Hizmetleri’nden Emekli Mehmet Kurnaz Vefat Etmiştir.
Ayaz Köyü’nden Gelme, Merhum İsmail Kaya’nın Oğlu, Yaşar, Raif Ve İsmail Kaya’nın Babası Mehmet Kaya Vefat Etmiştir

 

20.01.2016 – Çarşamba
Aşdağul Beldesi’nden, Merhum Hacı Yaşar’ın Oğlu, Durdu Yaşar’ın Yeğeni, Süleyman Ve Alparslan Yaşar’ın Kardeşi Mustafa Yaşar Şehit Olmuştur.
Pembecik Köyü Eski Muhtarı Osman Güloğlu’nun Kardeşi, Mevlüt Güloğlu’nun Babası Emin Güloğlu Vefat Etmiştir.

 

19.01.2016 – Salı
Çalyayla Köyü’nden Gelme, Hasan Dönmez’in Oğlu, Cevdet, Hasibe Ve Menşure Dönmez’in Babası Aşır Dönmez Vefat Etmiştir.
Lokantacı Esnafından Merhum Sıddık Bahçıvan’ın Eşi Nahide Bahçıvan Vefat Etmiştir

 

18.01.2016 – Pazartesi
Boğacık Köyü’nden Gelme, Müteahhit Fikret Kurt’un Babası, Çorum Belediyesi Çalışanı Zekeriya Kurt, İsmail Ve Muzaffer Kurt’un Ağabeyi, Müteahhit Muhsin Şentürk Ve Ömer Özçilingir’in Kayınpederi Ömer Kurt Vefat Etmiştir.
Manifaturacı Esnafından Merhum İsmail Nalbant’ın Oğlu, Sanayi Esnafından Tornacı Merhum Cemal Nalbant’ In Kardeşi, Volkan Ve Erkan Nalbant’ın Babası Mustafa Nalbant Vefat Etmiştir.
Celilkırı Köyü’nden Gelme, Merhum Eşref Yumalak’ın Damadı, Muhammed, Kerim, Çiğdem Ve Sevim Atak’ın Babası Murat Atak Vefat Etmiştir.

 

17.01.2016 – Pazar
Gümüşhacıköy’den Gelme, Ssk’dan Emekli Turan Çelik Ve Taşpınar Köyü İmam’ı Hüseyin Çelik’in Babası, Emekli İmam Sadık Çelik Vefat Etmiştir.
Çamlıca Köyü’nden Gelme, Merhum Ahmet Yıldız’ın Eşi, İsmail, Veysel, Mustafa Ve Fatma Yıldız’ın Annesi Hanım Yıldız Vefat Etmiştir.
Mislerovacığı Köyü’nden Gelme, Servet, Filiz Ve Menşure Gökkoca’nın Babası, Arap Nalbant’ın Eniştesi, Emekli Gardiyan Arap Gökkoca Vefat Etmiştir.
Bozboğa Köyü’nden, Halit, İsmail Ve Yalçın Durmuş’un Babası Satılmış Durmuş Vefat Etmiştir.

 

16.01.2016 – Cumartesi
Selami, Mustafa Ve Yasemin Dalyan İle Leyla Ankaralı’nın Babası, Eski Ayakkabıcılar Derneği Başkanı İhsan Dalyan Vefat Etmiştir.
Akçakaya Köyü’nden Gelme, Nurettin, Hüseyin, Celal Ve Sanayi Esnafından Hasan Borucu’nun Babası, Sanayi Esnafından Yalçın Tarhan’ın Kayınpederi Dursun Borucu Vefat Etmiştir.
Çıkrık Köyü’nden Gelme, İlknur, Sadenur, Aynur Ve Fadime Eryaşar’ın Babası, Ptt’den Emekli Mehmet Eryaşar Vefat Etmiştir.
Mevlüt, Erdal, Hasan Ve Tahsin Köstekçi’nin Annesi Emine Köstekçi Vefat Etmiştir.
Ahmetoğlan Köyü’nden Gelme, Taner, Hüseyin, Ercan, Erdal, Leyla, Sibel Ve Berfin Türkyılmaz’ın Babası, Gülhatun Türkyılmaz’ın Eşi İsmail Türkyılmaz Vefat Etmiştir.
Karabürçek Köyü’nden Gelme, Merhum Seydi Balım’ın Eşi, Coşkun, Mehmet Ve Ali Balım’ın Annesi, Mustafa Bişiren’in Kayınvalidesi Meliha Balım Vefat Etmiştir.
Alaca, Büyükhırka Köyü’nden Gelme, Latif Erbaş’ın Kardeşi, İsa Ve Hüseyin Erbaş’ın Babası, Özel İdare Çalışanı Muharrem Çelik Ve Bıçakcı Esnafından Bahattin Nuhut’un Kayınpederi İsmail Erbaş Vefat Etmiştir.
Mecitözü’nden Gelme, Atilla Ve Cengiz Yalçın’ın Babası Cemal Yalçın Vefat Etmiştir.

 

15.01.2016 – Cuma
Tarhan Kozlusu Köyünden Gelme, Elvan Aşkın’ın Eşi, Osman, Asım, Ahmet Ve Mehmet Aşkın’ın Annesi, Ferde Aşkın Vefat Etmiştir.
Emekli Öğretmen Ülkü Karabacak, Dr. Gülsen Ağdaş Ve D.S.İ’den Emekli İsmail Adanır’ın Babası, Müşerref Adanır”In Eşi, Karayollarından Emekli İsmet Adanır Vefat Etmiştir.
Pazarcı Esnafından, Hüseyin Ve Necmi Gökmen’in Annesi, Cevahir Gökmen’in Babaannesi, Döndü Gökmen Vefat Etmiştir.
Ortaköy Cevizli Köyünden, Hüseyin Yavuz Vefat Etmiştir.
Yeni Çamlıca Köyünden Gelme, Murat Ve Musa Elmas’ın Babası, Karayollarından Emekli, Mehmet Elmas Vefat Etmiştir.

 

14.01.2016 – Perşembe
Ayvalı Köyünden Gelme, Merhum Kemal Tunç’un Eşi, Murat, Ferhat, Bahri Ve Orhan Tunç’un Annesi, Huriye Tunç Vefat Etmiştir.
Çalyayla Köyünden Gelme, Hasan Yanmaz’ın Oğlu, Celal, Nuri, Sırrı Ve Bedri Yanmaz’ın Kardeşi, Hemşire Tuğçe Yanmazın Babası, Selamet Yanmaz Vefat Etmiştir.
Mollahasan Köyünden Gelme, Abidin Ve Rafet Koç’un Kardeşi, Muzaffer Koç Vefat Etmiştir.
Deniz Köyünden Gelme, Çimento Fabrikasından Emekli Merhum Süleyman Mert’in Eşi, Köy Hizmetlerinden Emekli Mevlüt, Şeker Fabrikasından Emekli, Ekrem Mert’in Annesi, Döndü Mert Vefat Etmiştir.
İnalözü Köyünden Gelme, Hasan, Osman Ve Mehmet Divril’in Ağbeyi, Merhum Hacı Mustafa Divril’in Oğlu Hüseyin Divril Vefat Etmiştir.
Abdalata Köyünden Gelme, Kadir Ve Hüseyin Karatepe İle Fetiye Aydın’ın Annesi, Fatma Karatepe Vefat Etmiştir.

 

13.01.2016 – Çarşamba
Laçin Kavaklı Çiflik Köyünden Gelme Laçin Milli Eğtim Personeli Recep Kirişci’nin Eşi,Emre Kirişci’nin Annesi, Ayşe Kirişci Vefat Etmiştir.
Mecitözü Gökcebel Köyünden Gelme, Celal Çiftci’nin Annesi Merhum Hasan Çiftci’nin Eşi, Esme Çiftci Vefat Etmiştir.
Bakkal Ve Tüpcü Esnafından Abdurrahman Ve Ahmet As’ın Babası İsmet As Vefat Etmiştir.
Bozboğa Köyünden Gelme Nevzat, Mustafa Ve Nurcan Yetik’in Babası Mustafa Yetik Vefat Etmiştir.
Palabıyık Köyünden Gelme, Belediyeden Emekli Şöför, Abbas Oruçoğlu Vefat Etmiştir.
Erol, Vural, Kemal Ve Erdem İpek’in Annesi Hımıroğlu Köyünden Celal İpek’in Eşi Fatma İpek Vefat Etmiştir.
Celal Bozkurt Ve Hanım Kaya’nın Annesi D.S.İ Emekli Arap Pamuk’un Ablası Çalyayla Köyünden Gelme Dudu Bozkurt Vefat Etmiştir.
Hamdi Köyünden Gelme Emekli Öğretmen, Şener, Adem , Fazlı Ve Hüseyin Öztürk’ün Babası Muharrem Öztürk Vefat Etmiştir.
Kırkdilim Köyünden Gelme Ömer Kuşcu’nun Oğlu Murat Kuşcu’nun Kardeşi İsmail Kuşcu Vefat Etmiştir.
Çamlıca Köyünden Gelme Celal Keskin Vefat Etmiştir.
Emekli Memur Nuri Ve Nuriye Tatar’ın Kızı Çorum Eşrafından Orhan Kalelioğlu’nun Eşi Akın Ve Erol Kalelioğlu Ve Serhat Küçük’ün Annesi Emine Reyhan Kalelioğlu Vefat Etmiştir.

 

12.01.2016 – Salı
Buğday Pazarı Esnafından, Mehmet, Alaattin Ve Ekrem Sarıtaş’ın Annesi, Çeşmi Güzel Sarıtaş Vefat Etmiştir.
Çalkışla Köyü Muhtarı, İsmet Özkaya’nın Amcasının Oğlu, Kemal Keçeci Vefat Etmiştir.
Merhum Ayakkabıcı Esnafından, Recep Başar’ın Oğlu, Demirci Esnafından İsmail, İsmet Ve İzzet Başar’ın Ağbeyi, Manifaturacı Esnafından Murat, Yağmaksan Makinada Çalışan Mustafa Ve Polis Memuru, Mehmet Başar’ın Babası, Belediyeden Emekli Zabıta Komseri İbrahim Başar Vefat Etmiştir.
Nazmi Özkader Ve Abdullah İpek’in Torunu, Adem İpek’in Oğlu, Mehmet İpek’in Yeğeni, Abdullah Can İpek Vefat Etmiştir.

 

11.01.2016 – Pazartesi
Büget Köyünden Gelme, Aşır Taşağıl’ın Oğlu, Cemal Taşağıl’ın Ağbeyi, Lastikçi Murat, Ali Ve Erol’un Babası, Hasan Taşağıl Vefat Etmiştir.
Sanayi Esnafından, Recai Ve Necati Ceyhan’ın Annesi, Kemal Şenöz’ün Kayınvalidesi, Hacer Ceyhan Vefat Etmiştir.

 

10.01.2016 – Pazar
Öğretmen Bülent Sucu İle Mali Müşavir Bilgin Sucu’nun Babası, Belediyeden Emekli Şahinkaya Köyünden Gelme, Ahmet Sucu Vefat Etmiştir.
Gökçebey Köyünden Gelme, İlyas, İbrahim, Cengiz, Ahmet Ve Şener Yüksel’in Annesi, Hatice Yüksel Vefat Etmiştir.
Osmancık Kargı Köyünden Gelme, Kemal Tekmen’in Kardeşi, Çamlıca Köyünden Merhum Bilal Çakmak’ın Damadı, Hitit Gıda Çalışanı, Hasan Tekmen Vefat Etmiştir.
Eski Sebzeci Ve Lokantacı Esnafından, Tuncay Ekici’nin Babası, Emekli Öğretmen Mahmut Özünel’in Kayınpederi, Necmi Ekici Vefat Etmiştir.
Mollahasan Köyünden Gelme, Nurettin Akgöz’ün Eşi, Seyfettin, Hüseyin, Hüsemettin, Münevver, Fadime Ve Elif Akgöz’ün Annesi, Rıza Ve Nejdet Özen’in Ablası, Yeter Akgöz Vefat Etmiştir.
Türkler Köyünden, Yusuf, Nurettin Ve İzzet Yılmaz’ın Babası, Hüseyin Yılmaz Vefat Etmiştir

 

09.01.2016 – Cumartesi
Hamdiköyden Gelme, Çimento Fabrikasından Emekli, Celal Öztürk’ün Eşi, Öğretmen Metin Öztürk İle Gülsemin Ve Yasemin Öztürk’ün Annesi, Yaşar Öztürk Vefat Etmiştir.
Alören Köyünden Gelme, Rasim, Kemal Ve Mahmut Erkmen’in Babası, Ali Osman Erkmen Vefat Etmiştir.
Karayollarından Emekli, Anahtarcı Necati Gülbahar’ın Kardeşi, Emekli Öğretmen Ahmet Gülbahar Vefat Etmiştir.
Karacaören Köyünden Gelme, Şeref Doğan’ın Kızı, Emrah Doğan’ın Ablası, Sevda Doğan Vefat Etmiştir.
Küçük Laçin Köyünden Gelme, Merhum Ali Özduran’ın Oğlu, Durmuş Ve Ali Özduran İle Sabiha Cancanoğlu Ve Hacer Gündoğdu’nun Kardeşi, Ömer Özduran Vefat Etmiştir.
Dodurga Yeniköyden Gelme, Dodurga Esnaf Kefalet Koperatif Başkan Vekili Mehmet Ercan’ın Ağbeyi, Sadık Ercan’ın Babası, Mustafa Ercan Vefat Etmiştir.
Türkler Köyünden Gelme, Halis, Hayrettin, Hasan Ve Aysel Çıkık’ın Babası, Recep Çıkık Vefat Etmiştir.
İsmail Köyden Gelme, Emniyetten Emekli Erdoğan Ve Erdal Kaya İle Reyhane Altınkesen’in Babası Arabacı Hacı İsmail Kaya Vefat Etmiştir.

 

08.01.2016 – Cuma
Alaca’dan Gelme, Saraç Sami Metin’in Eşi, Bayram Ve Mustafa Metin’in Annesi, Mustafa Seyrek’in Ablası Yurdagül Metin Vefat Etmiştir.
Dodurga, Çiftlik Köyü’nden Gelme, Murat Ve Suat Karahan’ın Babası, Dodurga Kömür İşletmesi’nden Emekli Nurettin Karahan Vefat Etmiştir.
Ssk’dan Emekli Merhum Mehmet Peker’in Eşi, Mükerrem Uslu’nun Kızı, Sgk Çalışanı Dilek Yalçın’ın Annesi, Recep Yalçın’ın Kayınvalidesi Gülseren Peker Vefat Etmiştir.
Tarhankozlusu Köyü’nden Gelme Seydi Yılmaz Vefat Etmiştir.

 

07.01.2016 – Perşembe
Harmancık Köyü’nden Gelme, Fatih Lisesi Çalışanı Yaşar Ilıman’ın Eşi, Polis Memuru Deniz Ilıman Ve Hemşire Yeliz Ilıman’ In Annesi Gülbahar Ilıman Vefat Etmiştir.
Anıt Bakkal Sahibi Lütfü Boyacı’nın Annesi, Esat Ve Mustafa Çaykara’nın Ablası, Hüseyin Topuz’un Teyzesi, Mustafa Büyükyabat’ın Kayınvalidesi Raife Boyacı Vefat Etmiştir.
İzmir, Karşıkaya Kaymakamı Sadettin Yücel’ İn Babası, Mobilyacı Esnafından Yaşar Balcı, Mustafa Çoruk Ve Merhum Mehmet Işılak’ın Kayınpederi, Ayakkabıcı Esnafından Ömer Lütfi Yücel Vefat Etmiştir.
Sağlık Müdürlüğü Çalışanı Fatih Kesergen Ve Öğretmen Abdullah Kesergen’in Babası, Nuri Babacan Ve Nuri Altıkardeş’in Kayınpederi, İstiklal İlk Öğretim Okulu’ndan Emekli Öğretmen Ahmet Kesergen Vefat Etmiştir.
Kızılpınar Köyü’nden Gelme, Şeref Yosul’un Oğlu, İşçi Bulma Kurumu Çalışanı Emre, Ethem Ve Erdem Yosul’un Kardeşi Ercan Yosul Vefat Etmiştir
İsmail Köyü’nden Gelme, Merhum Dursun Çoban’ın Oğlu, Erdal Çoban’ın Kardeşi Serdar Çoban Vefat Etmiştir.
Samsun, Ladik’ Ten Gelme, Çorum Belediyesi’ Nden Emekli Bayram Ve Haydar Ünlüyol İle Sanayi Esnafından Ali Ünlüyol’ Un Annesi; Yeter Ünlüyol Vefat Etmiştir.
Osmaniye Köyü’nden Gelme, Hikmet Ve Şenel Keskin’ İn Babası, İsmet Keskin’ İn Dedesi, Şoför Esnafından; İsmet Keskin Vefat Etmiştir.

 

06.01.2016 – Çarşamba
Dutçakallı Köyü, Ağcağız Mahallesi’nden Gelme, Bilal, Eyüp Ve İsmail Barlas’ın Babası Süleyman Barlas Vefat Etmiştir.
Karacaköy’den Gelme, Eski Hal Lokantası İşletmecisi Abdulbaki Göçer’in Babası, Hafız Mustafa Göçer Vefat Etmiştir.
Mecitözü, Güngörmez Köyü’nden Gelme, Eski Muhtar Süleyman Yaşar’ın Eşi, Fırıncı Esnafından Köksal Yaşar’ın Annesi Yeter Yaşar Vefat Etmiştir.
Alaca Çirçir Köyünden, Tuncay Ve Olcay Özdemir’in Babası, Ali Bala’nın Kayınpederi, Hüseyin Özdemir Vefat Etmiştir.

 

05.01.2016 – Salı
Ortaköy, Kızılhamza Köyü’nden Gelme, Mehmet Satılmış’ın Eşi, Yüksel, Turan, Bektaş, Nazik, Yıldız Ve Feride Satılmış’ın Annesi Fatma Satılmış Vefat Etmiştir.
Harmancık Köyü’nden, Murat Efe’nin Eşi Ülker Kavacıklı Vefat Etmiştir.
Narlık Köyü’nden Gelme, Bektaş Ve Hasan Özkan’ın Babası Mustafa Özkan Vefat Etmiştir.
Karacaköy’den Gelme, Eski Hal Lokantası İşletmecisi Abdulbaki Göçer’in Babası, Hafız Mustafa Göçer Vefat Etmiştir.
Emekli Öğretmen Ali Yüce’nin Eşi, Mustafa Ve Necip Yüce’nin Annesi Bediha Yüce Vefat Etmiştir.

 

04.01.2016 – Pazartesi
Elicek Köyü’nden, Emin Ve Muharrem Toker’in Annesi Emine Toker Vefat Etmiştir

 

03.01.2016 – Pazar
Fatih, Mustafa Ve Meryem Yıldız’ın Babası, Yılmaz Yıldız’ın Ağabeyi, Oğuzlar Anadolu Lisesi Müdürü Abdurrahman Yıldız Vefat Etmiştir.
Mecitözü, Güngörmez Köyü’nden, İsmail Yaşar’ın Oğlu, Seyit, Murat Ve Ferhat Yaşar’ın Kardeşi Nadir Yaşar Vefat Etmiştir.
Hüseyin, Hayrettin Ve Kadir Kürkçü’nün Dayısı, Metin Çetin’in Amcası, Murat Sol’un Ağabeyi Hacı Ziyettin Sol Vefat Etmiştir.
Mislerovacığı Köyü’nden Gelme, Eski Sanayi Esnafından Egzoscu Rıza Uğurcan Vefat Etmiştir.
Seydim Köyü’nden Gelme, Haceli, Hacer, Şerfe Ve Seyhan Kundakçı’nın Babası Mustafa Kundakçı Vefat Etmiştir.
Mustafa Vural’ın Eşi, Gönel, Doğan, Leyla, Ayla, Şahin Ve Derya’nın Annesi Kamile Vural Vefat Etmiştir.

 

02.01.2016 – Cumartesi
Sevindikalan Köyü’nden Gelme, Duran Ün, Menefşe Serttaş, Emine Akın, Fatma Acar Ve Leyla Başaran’ın Annesi Kamile Ün Vefat Etmiştir.
Mahmudiye Köyü’nden Gelme, Yunus, Şaban, Dursun Ve Erdoğan’ın Annesi Feride Erdoğan Vefat Etmiştir.
Kazıklıkaya Köyü’nden Gelme, Elvan Kan’ın Babası, Hamdullah,Hacı, Ali, Sefa Ve Kenan Kan’ın Amcası Hasan Kan Vefat Etmiştir.
Ovasaray Köyü’nden, Cenan Ve Ercan Taşçı’nın Annesi, Akif, Elvan Ve İbrahim Kese’nin Ablası Emine Taşçı Vefat Etmiştir.
Kadirler’den Ayhan Özkader’in Eşi, Fuat Kılıç’ In Baldızı, Eski Sobacı Esnafından Yakup Uzunca’nın Kızı Nurhayat Özkader Vefat Etmiştir.
Mecitözü, Alancık Köyü’nden Gelme, Mecitözü Devlet Hastanesi’nden Emekli, Ali Rıza Uçar’ın Eşi Nuray Uçar Vefat Etmiştir.
Halit Ve Mehmet Özeşer’in Ağabeyi Sağlık Müdürlüğü’nden Emekli Ömer Özeşer Vefat Etmiştir.

 

01.01.2016 – Pazar
Hazır Elbiseci Esnafından Hasan Uçar Ve Orman Müdürlüğü Çalışanı Sevda Uçar’ In Babası, Necati Uçar’ In Kardeşi; Salih Uçar Vefat Etmiştir.
Merhum Fehmi Zencirci’ Nin Eşi, Çimento Fabrikası’ Ndan Emekli Tevfik Zencirci’ Nin Annesi; Naime Zencirci Vefat Etmiştir.

Bu haber yorumlara kapatılmıştır.