ÇRT » Vefat Edenler 25 Kas 2014 - 14:34

Vefat Edenler

18.12.2014 – Perşembe

Oğuzlar’dan Gelme, Mehmet Ve Ahmet Bektaş’ın Babası, Mustafa Aydın’ın Eniştesi, Emniyet Müdürlüğü’nden Emekli Sadık Bektaş Vefat Etmiştir.

Pazarcı Esnafından Merhum Ali Rıza Demir’in Eşi, Mobilyacı Esnafından Merhum Hikmet Aşan’ın Kızı, Emlakçı Mustafa Aşan’ın Kız Kardeşi Semiha Demir Vefat Etmiştir.

Mustafa Abdullah Yurttutar’ın Annesi, Osman Akkuş’un Kayınvalidesi Hafize Yurttutar Vefat Etmiştir.

 

 

17.12.2014 – Çarşamba

Alaca, Karamahmut Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Rıza Gök’ün Oğlu, Şeker Fabrikası’ndan Emekli Yüksel Gök’ün Ağabeyi, Eski Sanayi Esnafından Ve Frenci Ustası Arap Ali Gök Vefat Etmiştir.

Hüseyin Bağcı’nın Babası, Türkan Tahtabacak’ın Ağabeyi, Ali Zingi’nin Dedesi, Mustafa İsmail Çağlak’ın Eniştesi Nizam Bağcı Vefat Etmiştir.

Alaca, Beşiktepe Köyü’nden Gelme, Burhanettin, Hayrettin, Turan, Salim Ve Suat Temiz’in Annesi Ferize Temiz Vefat Etmiştir

 

 

16.12.2014 – Salı

Dr. Mithat Cerit, Terzi Cevdet Cerit Ve Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli Nejdet Cerit’in Ağabeyi, Vedat Ve Nejat Cerit’in Babası, Ömer Deliyusuf Ve Haluk Atlamaz’ın Kayınpederi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Ahmet Rıfat Cerit Vefat Etmiştir.

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Hasan, Muharrem, Ali Ve Mehmet Özağaç’ın Babası, Mustafa Derviş, Remzi Taş, Hüseyin Gıdış Ve Cemalettin Karadeniz’in Kayınpederi Zeynel Özağaç Vefat Etmiştir.

Emekli Öğretmen Nurettin Çiftçi’nin Eşi, Gazipaşa Ortaokulu Çalışanı Kenan Çiftçi, Aslıhan Çiftçi Ve Funda Çiftçi Çalışkan’ın Annesi Ayten Çiftçi Vefat Etmiştir.

 

 

14.12.2014 – Pazar

Çobandivan Köyü’nden Gelme, Merhum Hüseyin Erdem’in Eşi, Mehmet, Ali İhsan, İsmail, Cemalettin, Hamdi, Neziha Ve Gülistan Erdem’in Annesi, Aslan Kavlak Ve Hüseyin Arslan’ın Kayınvalidesi Emine Erdem Vefat Etmiştir.

Kadıkırı Köyü’nden Gelme, Hatap Un Fabrikası’ndan Emekli, Emlakçı Mahmut Kantar’ın Eniştesi, Abdullah Coşkun’un Babası Abdullah Coşkun Vefat Etmiştir.

Hamamlıçayköy’den Gelme, Ertuğrul Anbar’ın Babası, Erol Anbar Ve Aydın Akın’ın Amcası, Taksici Esnafından Bilal Anbar Vefat Etmiştir.

Balımsultan Köyü’nden Gelme, Evcan Ve Satılmış Eski’nin Babası Tahsin Eski Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Çalışanı Yaşar Eker’in Babası Lütfü Eker Vefat Etmiştir.

Şeref Ünüştü’nün Ağabeyi, Cemal Ve Kemal Ünüştü’nün Babası, Vicdan Kutsal Ve Sedat Kutsal’ın Kayınpederi, Tapu Kadastro Müdürlüğü’nden Emekli Hüseyin Ünüştü Vefat Etmiştir.

Büyükpalabıyık Köyü’nden Gelme, Haydar Bekdemir’in Eşi, Denk Meşrubat Sahibi Murat Ve Bekdaş Bekdemir İle Gülümser Yaşin’in Annesi Narin Bekdemir Vefat Etmiştir.

İskilip’den Gelme, Şoför Esnafından Sadık Kartal’ın Annesi Satı Semerci Vefat Etmiştir.

 

 

13.12.2014 – Cumartesi

Erzurum’dan Gelme, Arap Özçelik’in Babası, Köy Hizmetlerin’den Emekli Haşim Yıldırım’ın Kayınpederi, Kamyoncu Esnafından Hüseyin Özçelik Vefat Etmiştir.

Hamamlıçayköy’den Gelme, Murat Ve Yusuf Çiftbaş’ın Kardeşi, Deniz Çiftbaş’ın Babası, İsmail Sarı Ve Mehmet Küçük’ün Kayınpederi, İnşaat Boyacısı Yakup Çiftbaş Vefat Etmiştir

 

 

12.12.2014 – Cuma

Ortaköy, Büyükkışla Köyü’nden Gelme, Hamdullah Küçükbölükbaş’ın Babası Ali Küçükbölükbaş Vefat Etmiştir.
Buğdüz Köyü’nden Gelme, Mehmet Yağlı’nın Eşi, Kerep Yağlı’nın Annesi, Halil Borucu’nun Kayınvalidesi, Muttalip Ve Selim Ballı’nın Yengesi, Mustafa Ve Necati Yağlı’nın Teyzesi Emine Yağlı Vefat Etmiştir.
Tozluburun Köyü’nden Gelme Şükrü Yiğit Vefat Etmiştir.
Çalıca Köyü’nden Gelme, Mustafa Eker’in Eşi, Göğüs Hastanesi Çalışanı Elvan Eker Ve Tedaş’dan Emekli Mustafa Eker’in Annesi Nazegül Eker Vefat Etmiştir.

 

 

11.12.2014 – Perşembe

Seydim Köyü’nden Gelme, Mustafa Bulut’un Eşi, Halim, Fevzi Ve Muttalip Bulut’un Annesi Meryem Bulut Vefat Etmiştir
Abdalata Köyü’nden Gelme, Kasap Esnafından Abdullah Şahin’in Babası, Arif Civelek, Mehmet Şahin, Ahmet Şahin, Mustafa Tekkeş, Ahmet Süslü Ve İlhan Baykal’ın Kayınpederi Haşim Şahin Vefat Etmiştir.
İnanözü Köyü’nden Gelme, Kahveci Esnafından Yunis Sağır’ın Babası Mehmet Sağır Vefat Etmiştir.
Köfteci Kel Adil Ve Çorum Belediyesi’nden Emekli Mustafa Ergöz’ün Kardeşi Şener Ergöz Vefat Etmiştir.

 

 

10.12.2014 – Çarşamba

Mescitli Köyü’nden Gelme, Lütfi Kakis’in Eşi; Rukiye, Fatih Ve Ferhat Kakis’in Annesi, İsa Celeb’in Kayınvalidesi, Sarmaşa Köyü’nden Ahmet Sarı’nın Kızı, Hüseyin Sarı’nın Ablası Asiye Kakis Vefat Etmiştir.

 

 

09.12.2014 – Salı

Şeyhmustafa Köyü’nden Gelme, Elvan Ve Bayram Kurt’un Babası, İsmail Dinçer’in Kayınpederi Hasan Kurt Vefat Etmiştir.

Figani Köyü’nden, Sait Yürük’ün Eşi, Bekir Ve Halil Yücel’in Kardeşi, Emekli İmam Hasan Esen’in Kayınvalidesi Satı Yürük Vefat Etmiştir.

Ayakkabıcı Esnafından Fazıl Gülenç’in Eşi Sultan Gülenç Vefat Etmiştir

 

 

08.12.2014 – Pazartesi

Kuyumcu Esnafından Merhum Selahattin Çekkaya’nın Oğlu, Doktor Vedat Ve Selim Çekkaya’nın Kardeşi, Elif Ve Selahattin Çekkaya’nın Babası, Kuyumcu Esnafından Mustafa Çekkaya Vefat Etmiştir.

Nakliyeci Esnafından Dereköy’den Gelme Ali Duran Ve Yaşar Satılmış’ın Babası Hafız Mehmet Vefat Etmiştir.

Laloğlu Köyü’nden Gelme, Hüseyin Günindi Vefat Etmiştir.

 

 

07.12.2014 – Pazar

Hamaözü, Alan Köyü’nden Gelme, Umut, Uğur Ve Hakan Kaya’nın Babası Ömer Kaya Vefat Etmiştir.

İnalözü Köyü’nden Gelme, Sinan, Yahya Ve Hayat Kağıt Çalışanı Zekeriya Cingöz’ün Babası Mehmet Cingöz Vefat Etmiştir.

Kutluca Köyü’nden Gelme, Mehmet Biçer’in Babası, Sefa Metal’in Dayısı, Mustafa Biçer’in Dedesi Mehmet Biçer Vefat Etmiştir.

Mollahasan Köyü’nden, Hüseyin Ve Haydar Ülgü’nün Babası Ali Ülgü Vefat Etmiştir.

Beydili Köyü’nden, Arif Ve Haşim Ateş’in Babası Mehmet Ateş Vefat Etmiştir.

 

 

06.12.2014 – Cumartesi

Tapu Müdürlüğü’nden Emekli Müjgan Önder’in Babası, Veteriner Recep Önder Ve Çorum Belediyesi Çalışanı Erhan Kaymak’ın Kayınpederi Mehmet Oyanık Vefat Etmiştir.

Elvançelebi Köyü’nden Gelme, Fırıncı Esnafından Elvan Erarslankılıç’ın Annesi Fatma Erarslankılıç Vefat Etmiştir.

Karapürçek Köyü’nden Fatih Ve Bekir Çalışkan’ın Babası Yusuf Çalışkan Vefat Etmiştir

 

 

05.12.2014 – Cuma

Büyükdüven Köyü’nden, Rıza, Muharrem Ve Yılmaz Keklik İle Hasan Ve İlyas Güneş’in Annesi Zehra Keklik Vefat Etmiştir.

Yeniçamlıca Köyü’nden Gelme, Merhum Mustafa Keskin’in Eşi, Yeniçamlıca Eski Belediye Başkanı Mehmet Keskin, Emekli Öğretmen Mustafa Keskin Ve Abdullah Keskin’in Annesi Güldane Keskin Vefat Etmiştir.

 

 

04.12.2014 – Perşembe

Gökköy’den Gelme, Arap Hüseyin Turan’ın Eşi, Selahattin Ve Şerafettin İşçi İle Dünya Taşın Ve Saniye’nin Kardeşi, Haydar Turan’ın Annesi Sultan Turan Vefat Etmiştir.

İskilip, Veletler Köyü’nden Gelme, Devlet Hastanesi’nden Emekli Ömer Kaynar’ın Eşi, Boyacı İbrahim Ve Ali Kaynar’ın Annesi, Hırdavatçı Esnafından Bayram Yıldırım’ın Teyzesi, Sigortacı Ümit Kısacık’ın Kayınvalidesi Nazmiye Kaynar Vefat Etmiştir.

Çakır Köyü’nden Gelme, Mustafa Sırma’nın Babası, Gazi Ve Halit Pirgil’in Eniştsi, Çetin Cürün Ve Mahmut Kantar’ın Bacanağı, Almanya’dan Emekli İsmail Sırma Vefat Etmiştir.

 

 

03.12.2014 – Çarşamba

Laçin, İkizce Köyü’nden, Rahmi Polat Vefat Etmiştir.

Fatma, Hatice, Mustafa, Behçet Ve Nezaket Sungur’un Babası, Ayakkabıcı Esnafından İsmail Sungur Vefat Etmiştir.

Yüncü Esnafından Merhum Yaşar İğibil’in Eşi, Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli Dursun İğibil, Halk Eğitim Müdürü Oğuz İğibil Ve Uğur İğibil’in Annesi Feride İğibil Vefat Etmiştir.

Ortaköy, Cevizli Köyü’nden Gelme, Kazım, Mahmut, Ali Ekber Ve Hakan Ergül İle Kevser Boynueğri, Fatma Tarı, Şengül Battal Ve Songül Öztürk’ün Babası, Döndü Ergül’ün Eşi, Dodurga Kömür Ocağı’ndan Emekli; Ali Ergül Vefat Etmiştir.

Tatar Köyü’nden Gelme, Haşim Ve Muhterem Fırat’ın Babası, Aslan Ve Üzeyir Fırat’ın Kardeşi, Ahmet Aksoy’un Kayınpederi Hayri Fırat Vefat Etmiştir.

 

 

02.12.2014 Salı

Mecitözü, Köprübaşı Köyü’nden, Emekli Astsubay Kemal Yücel Vefat Etmiştir

Mecitözü, Terken Köyü’nden Gelme, Halil Çoban’ın Oğlu Hasan Çoban Vefat Etmiştir.

 

 

01.12.2014 Pazartesi

Soğuk Demirci Esnafından Merhum Eşki İsmail Keçeliöz’ün Eşi, Adalet, Satı, Ahile, Emine, Gülbade Ve Devlet Su İşleri Çalışanı Celal Şahin’in Kardeşi Nezaket Keçeliöz Vefat Etmiştir.

İkipınar Köyü’nden Gelme, Şeker Fabrikası’ndan Emekli Selahattin Ve Mustafa İme’nin Babası, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Osman İme Vefat Etmiştir.

Sarışeyh Köyü’nden, Murat Ve Ferhat Bozkafaoğlu’nun Babası, Çorum Belediyesi Personeli Ömer Savurgan’ın Kayınpederi Cemal Bozkafaoğlu Vefat Etmiştir.

Saz Köyü’nden, Sadet Ve Sıttık Sefe’nin Babası, Çorum Belediyesi Temizlik İşleri Çalışanı Yıldırım Ve Abdullah Sefe’nin Dedesi Abdullah Sefe Vefat Etmiştir.

 

 

30.11.2014 Pazar

Merhum Kerep Uncu’nun Eşi, Cavit Ve Ümit Uncu’nun Annesi, Emrullah Sediroğlu’nun Kayınvalidesi Naciye Uncu Vefat Etmiştir.

Berk Köyü’nden Gelme, İsmail Ve Hatice Uysal’ın Kızı Meral Uysal Vefat Etmiştir.

 

 

29.11.2014 Cumartesi

Alaca Küçükkeşlik Köyü’nden Gelme, Abbas, Zeynel Ve Gülperi Ulusoy İle Gönül Somut’un Babası, Hakan Somut’un Kayınpederi, Avukat Uğur Ulusoy’un Amcası Yusuf Ulusoy Vefat Etmiştir

 

 

28.11.2014 – Cuma

Bekdaşoğlu Köyü’nden Gelme, Merhum Garip Tüfekçi’nin Oğlu Ali Tüfekçi Vefat Etmiştir.

Osmancık, Başpınar Köyü’nden Gelme, Defterdarlık Çalışanı İsmail Ve Zümrüt Aydın İle Zerafet Şanal’ın Babası İbrahim Aydın Vefat Etmiştir.

Büget Köyü’nden, Kurutemizleme Esnafından Savaş Ve Şenol Kızılveran’ın Babası, Bağkur Kurumundan Emekli Satılmış Kızılveran Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’nden Gelme, Almanya’da İkamet Eden Halil, Orhan Ve Özlem Meriç İle Güler Gökşen’in Annesi Şengül Meriç Vefat Etmiştir.

 

 

27.11.2014 – Perşembe

Osmancık, Gecek Köyü’nden, Çorum Belediyesi Çalışanı Fazıl Ve Fatih Karakaya’nın Annesi Fatma Karakaya Vefat Etmiştir

Sanayi Ve Ayakkabıcı Esnafından İhsan Ve Ahmet Topaloğlu’nun Babası, Tamer Yarımca Ve İsmail Özbek’in Kayınpederi Ömer Topaloğlu Vefat Etmiştir.

Alaca Memursen Ve Eğitim Bir Sen Başkanı Kadir Şimşek Ve Nadir Şimşek’in Babası Sadet Şimşek Vefat Etmiştir.

 

 

26.11.2014 – Çarşamba

Bayat Devlet Hastanesi Başhekim’i Adnan Çakan İle Kenan Ve Gökhan Çakan’ın Babası, Mustafa Mutlu’nun Kayınpederi, Sebze Hali Komisyoncusu Abdullah Çakan Vefat Etmiştir.

Kuruçay Köyü’nden Gelme, Erhan Metin’in Babası, Kaloriferci Esnafından Ali Osman Geldi Ve Ferit Karaman’ın Kayınpederi Adil Metin Vefat Etmiştir.

 

 

25.11.2014 – Salı

Buğdüz Köyü’nden Gelme, Almanya’dan Emekli Abdullah Kara Vefat Etmiştir.

Ovakarapınar Köyü’nden Gelme, Taksici Esnafından Kazım, Nurettin, Şeref Ve Fatih Yurdakul’un Babası Dursun Yurdakul Vefat Etmiştir.

Mecitözü Güngörmez Köyü’nden, İsmail Değirmenci’nin Eşi, Öğretmen Erdoğan Dinç’in Kayınvalidesi Senem Değirmenci Vefat Etmiştir.

Kızılhamza Köyü’nden Gelme, Yaşar, Duran, Köksal, Ali Ekber, Muammer Ve Serpil Bolat’ın Babası Hasan Bolat Vefat Etmiştir.

 

24.11.2014 Pazartesi

Marangoz Esnafından İlhan Soylu’nun Eşi Sıttıka Soylu Vefat Etmiştir.

 

23.11.2014 Pazar

Merhum Güzel Osman’ın Oğlu, İsmail Küçüker’in Eşi, Eczacı Halil Küçüker Ve Atatürk Anadolu Lisesi Öğretmeni Osman Küçüker’in Annesi Ferdane Küçüker Vefat Etmiştir.

Ayaz Köyü’nden Gelme, Fahri Ve Fehmi Genco’nun Babası, Hamdi Kupen’in Kayınpederi Kadir Genco Vefat Etmiştir.

Fındıklı Köyü’nden Gelme, Halil, Ergül Ve Muarrem Uysal’ın Babası Hasan Uysal Vefat Etmiştir.

 

22.11.2014 Cumartesi

Mustafa, Muzaffer Ve Fikret Özeser’in Babası, Ali Şimşek’in Kayınpederi,Özel İdareden Emekli Mehmet Özeser Vefat Etmiştir.

Heri Mobilya Ortaklarından Kamber Tahtasız Ve Cevriye Aşkın’ın Annesi, Merhum Yılmaz Tahtasız’ın Eşi Sevim Tahtasız Vefat Etmiştir.

 

21.11.2014 – Cuma

Salur Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi Çalışanı Halis, Yaşar Ve Mustafa Kızıl’ın Babası, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Ali Ildırar’ In Kayınpederi, Sanayi Esnafından Ahmet Ildırar’ın Dedesi Dursun Kızıl Vefat Etmiştir.

Çimento Fabrikası’ndan Emekli Merhum Hamza Özgeday’ın Kızı, Dr. Sadık Ahmet Ortaokulu Müdürü Muharrem Olukçu’nun Baldızı, Şeker Fabrikası Çalışanı Tülay Olukçu’nun Ablası, Emekli Öğretmen Abidin Özgeday’ın Kız Kardeşi Fatma Özgeday Vefat Etmiştir.

Karadona Köyü’nden Gelme, Arap Ve Sultan Erçel’in Oğlu, Şoför Esnafından Ali Erçel’in Yeğeni, Ethem Erçel’in Kayınbiladeri Atilla Erçel Vefat Etmiştir.

Oğuzlar İlçesi’nden Gelme, Fırıncı Esnafından Merhum Osman Kurtcu’nun Eşi, Elvan Ve Ayfer Kurtcu’nun Annesi Fatma Kurtcu Vefat Etmiştir.

Emekli Belediyesi Zabıta Komseri İsmet Bıçakçı’nın Kızkardeşi Şahinder Bıçakçı Vefat Etmiştir.

 

20.11.2014 – Perşembe

Yakuparpa Köyü’nden Gelme, Bayram Ve İbrahim Yapar’ın Babası, Sanayi Esnafından Nurettin, Mehmet Ve Hüseyin Yapar’ın Amcası Bayram Yapar Vefat Etmiştir.

Elvançelebi Köyü’nden Gelme, Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Emekli Merhum Cemal Gedik’in Eşi Raife Gedik Vefat Etmiştir.

Düvenci Beldesi Ataköy Mahallesi’nden, Bekdaş Özen’in Eşi, Abidin, Halis Ve Ali Özen’in Annesi, Fırıncı Esnafından Ali Ceylan’ın Kayınvalidesi, Ümit Özen’in Babannesi Hatice Özen Vefat Etmiştir

 

19.11.2014 – Çarşamba

Üçköy’den Gelme, Merhum Öğretmen Abdi Önderışık’ın Eşi, Adnan Önderışık Ve Günseli Yalçın’ın Annesi, Naki Yalçın’ın Kayınvalidesi Elif Önderışık Vefat Etmiştir.

Abdalata Köyü’nden, Emekli Öğretmen İsmail Arlı’nın Kardeşi Abdullah Arlı Vefat Etmiştir.

 

 

18.11.2014 – Salı

Sırıklı Köyü’nden Gelme, Mahmut Harputlu’nun Babası Cemal Harputlu Vefat Etmiştir.

Elvançelebi Köyü’nden Gelme, Eyüp Ve Alim Atlamaz’ın Babası, Nüfus Müdürlüğü Çalışanı İsmail Atlamaz’ın Amcasının Oğlu Ömer Atlamaz Vefat Etmiştir

Ovasaray Köyü’nden Gelme, Güllü Nejat Özdil Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden Gelme, Murat Ve Ferhat Çayan İle Nilgün Bekar’ın Babası Bekdaş Çayan Vefat Etmiştir.

Sazdeğirmeni Köyü’nden Gelme, Judo Hocası Hüseyin Üstündağ’ın Ağabeyi, Aydın, Selahattin, Sebahattin Ve Levent Üstündağ’ın Babası Hasan Üstündağ Vefat Etmiştir.

 

 

17.11.2014  Pazartesi

Konaklı Köyü’nden gelme, Almanya’ dan emekli Perihan Tüfekçi  vefat etmiştir

Mecitözü Doğla Köyü’nden gelme; Hurdacı Esnafından Satılmış, Mustafa, Mehmet, Sadet ve Neslihan Akdemir’ in babası Ömer Akdemir vefat etmiştir.

Çamdeliler Köyü’nden gelme, Jipçi Yunus Özünal’ın eşi, Devlet Hastanesi çalışanı Mustafa, Hüseyin ve Mehmet Özünal’ın annesi, Sanayi Esnafından Ünal Demirpençe’nin kayınvalidesi Nuriye Özünal vefat etmiştir

Ertuğrul Köyü’nden gelme, Yaşar Okutan’ın babası, Cevat Okutan’ın amcası, Emekli Öğretmen Hilmi Okutan vefat etmiştir

Milli Güreşçilerimizden, Almanya’ da ikamet eden Ercan Cengiz vefat etmiştir

Düdüklük Köyü’nden gelme, Şoförler ve Nakliyeciler Odası Eski Başkanı Ali Kılıç’ın ağabeyi, Otobüsçü Esnafından Ali Kılıç’ın babası Hasan Kılıç vefat etmiştir.

 

16.11.2014  Pazar

Mecitözü, Alancık Köyü’nden gelme; Arap, Keziban ve Kamile Bilginer’in kardeşi, Elvan Bilginer vefat etmiştir.

Merhum Öğretmen İbrahim Yelen’ in eşi, Banka çalışanı Ediz Yelen’in annesi Gülsüm Yelen vefat etmiştir

 

15.11.2014  Cumartesi

Kireçocağı Köyü’nden Gelme, Süleyman Yılmaz’ın Oğlu, Erol Yılmaz’ın Ağabeyi, Belediye’den Emekli Dilaver Kavlak’ın Kayınbiladeri Kadir Yılmaz Vefat Etmiştir.

Dağkarapınar Köyü’nden Gelme, Ptt’den Emekli Orhan, Ayhan Ve Erhan Bolat’ın Babası Osman Bolat Vefat Etmiştir.

Göcenovacığı Köyü’nden Gelme, Battal Öz’ün Ağabeyi, Fransa’dan Emekli Osman Öz Vefat Etmiştir.

Mecitözğ, Kuyucak Köyü’nden Gelme, Harun Arslan’ın Annesi, Turan Topal’ın Kayınvalidesi, Ali Arslan’ın Eşi Zeynep Arslan Vefat Etmiştir.

Yakuparpa Köyü’nden, Dervişoğullarından Yaşar Ve Ali Kır’ın Babası Ahmet Kır Vefat Etmiştir.

 

14.11.2014 – Cuma

Çomarbaşı Köyü’nden Gelme; Ali, Hacı, Hasan, Mehmet Ve Atatürk Lisesi Çalışanı İsmail Gezer’in Annesi Yeter Gezer Vefat Etmiştir

Ayaz Köyü’nden, Fazlı Altınkaya’nın Oğlu; Mehmet, Ahmet Ve Hüseyin Altınkaya’nın Babası Ali Altınkaya Vefat Etmiştir

Soğuk Demir Ustası Nuri Gözyalayan’ın Kardeşi Gülten Gözyalayan Vefat Etmiştir

Çanakçı Köyü’nden Gelme, Adil Kambuk’un Amcası; Hasan, Şenol Ve İsmail Kambuk’un Babası İsmail Kambuk Vefat Etmiştir

Kızılkır Köyü’nden Gelme, Hasan Dede’nin Oğlu; Gazi, Ali, Kenan Ve Eren Garip’in Babası İsmail Garip Vefat Etmiştir

Çikhasan Köyü’nden Gelme, Yüksel Ve Kenan Yılmaz’ın Babası Garip Yılmaz Vefat Etmiştir

 

13.11.2014 – Perşembe

Ezil Köyü’nden Gelme; Eşref Sarıkaya’nın Eşi, Özel İdare Çalışanı Asım Tosun Ve Mustafa Şanal’ın Kayınvalidesi Semiha Sarıkaya Vefat Etmiştir

Bekdaşoğlu Köyü’nden Gelme; Mekan Restoran Sahibi Haydar Çiftçi’nin Babası Ali Çiftçi Vefat Etmiştir

Karahacip Köyü’nden Gelme, Osman Ve Murat Değirmenci’nin Babası, Ahmet Değirmenci Vefat Etmiştir

Eşençay Köyü’nden Gelme; Boyacı Esnafından Mustafa, Mehmet Ve Ali Toy’un Annesi Döndü Toy Vefat Etmiştir

12.11.2014 – Çarşamba

Mecitözü, Devletoğlan Köyü’nden Gelme, Duvar Ustası Halil Eke’nin Oğlu İbrahim Eke Vefat Etmiştir.

Danın Köyü Eski Muhtarı, Ali, Mustafa, Osman Ve Merhum Ahmet Yılmaz’ın Babası Niyazi Yılmaz Vefat Etmiştir.

Küçükgülücek Köyü’nden, Eski Müteahhit Osman Civan’ N Eşi, Şeref Ve Yaşar Civan’ın Annesi Şerife Civan Vefat Etmiştir.

Ortaköy, Cevizli Köyü’nden Gelme Mürsel Sakallı Vefat Etmiştir.

Ayva Köyü’nden Gelme, Hasan Başar’ın Oğlu, Kadir, Mustafa Ve Cemal Başar’ın Kardeşi, Toprak Sanayi Çalışanı Mehmet Ali Başar Vefat Etmiştir

 

 

11.11.2014 – Salı

Çorum Belediyesi’nden Emekli Tümer Akyüz Vefat Etmiştir.

Laçin, Çamlıpınar Köyü’nden Gelme, Köy Hizmetlerinden Emekli Adnan Altın Ve Merhum İdris Altın’ın Babası, Adliye Çalışanı Volkan Altın’nın Dedesi, Köy Hizmetlerinden Emekli Necati Eliaçık’ın Kayınpederi Abdullah Altın Vefat Etmiştir.

Hacıbeyköy’den Gelme Rıza Eraslan Vefat Etmiştir.

Eymir Köyü’nden Gelme, Karayollarından Emekli Kamil Balaban’ın Eşi, Sanayi Esnafından Şevket Ve Rıza Balaban’ın Annesi Sultan Balaban Vefat Etmiştir.

Çamlıca Köyü’nden Gelme, Ali Keçeci’nin Oğlu, Fırıncı Esnafından Cemal Ve Yaşar Fındıkçı’nın Eniştesi Veis Keçeci Vefat Etmiştir

 

 

10.11.2014 – Pazartesi

Çaltıca Köyü’nden, İbrahim Arslan’ın Oğlu, Cihangir Ve Remzi Arslan’ın Babası İbrahim Arslan Vefat Etmiştir.

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Taksici Esnafından Veci Gösterir’in Kardeşi Mehmet Gösterir Vefat Etmiştir.

Fındıklı Köyü’nden Gelme, Ali Özpolat’ın Eşi, Hasan Köymen’in Kızı, Salim, Haydar, Mahsuni, Veysel, Ali, Ayten, Esma Ve Zeynep Köymen’in Kardeşi Elmas Özpolat Vefat Etmiştir.

 

 

09.11.2014 – Pazar

Çimento Fabrikası Antrenörlerinden Arslan Doğan’ın Babası, Demirci Esnafından Mehmet Doğan Vefat Etmiştir.

Meydan Gıda Sahiplerinden Mustafa, Muzaffer Ve Levent Beydilli’nin Babası, Yılmaz Beydilli’nin Kardeşi İsmet Beydilli Vefat Etmiştir.

Orman İşletme Müdürlüğü’nden Emekli, Ali Ve Satılmış Soylu’nun Babası İbrahim Soylu Vefat Etmiştir.

Sır İletişim Sahibi Kenan Sır’ın Ağabeyi, Ali, Kemal Ve Sinan Sır’ın Babası, Sgk’dan Emekli Kamil Sır Vefat Etmiştir.

Bağzık Köyü’nden Gelme, Berber Esnafından Elvan, Rumi, Ali, Hüseyin Ve Mustafa Turan’ın Annesi Emine Turan Vefat Etmiştir.

 

 

08.11.2014 – Cumartesi

Boğacık Köyü’nden Gelme, Mehmet Ve Emre Avucu’nun Babası, Osman Ve Bilal Avucu’nun Kardeşi, Şoför Esnafından Hasan Avucu Vefat Etmiştir.

Sarimbey Köyü’nden, Albay Ergün Duran, Ersoy Duran Ve Nursoy Duran’ın Babası Abdullah Duran Vefat Etmiştir.

Budakören Köyü’nden, Dursun, Rıza Ve Ali Baş’ın Annesi Sultan Baş Vefat Etmiştir

 

 

07.11.2014 – Cuma

Mislerovacığı Köyü’nden, Başgardiyan Osman Alçın’ın Kayınbiladeri, Emekli Astsubay Yusuf Pekel Vefat Etmiştir.

Kınık Köyü’nden Gelme, İlhan Ve Abdullah Erol’un Babası, Ferit Erol’un Kardeşi, Çorum Belediyesi Çalışanı Murat Erol’un Amcası, Zurnacı Esnafından Şaban Erol Vefat Etmiştir.

İskilip Saraycık Köyü’nden Gelme, Emekli İmam Sadık Diler’in Eşi, Nurettin, Hüseyin, Zeki, Ali, Ramazan Ve Emine Diler’in Annesi, Gökan Diler’in Babannesi, Ünal Dilmen’in Kayınvalidesi Hatice Diler Vefat Etmiştir

 

 

06.11.2014 Perşembe 

Dut Köyü’nden Gelme, Haydar, Hüseyin Ve Hakan Sönmez’in Babası, Cennet Sönmez’in Eşi, Salih Ve Hatice Sönmez’in Kardeşi, İsviçre’den Emekli Ali Sönmez Vefat Etmiştir.

Gökgözler Köyü’nden, Memduh Gökkaya Ve Mehmet Şenel’in Kayınvalidesi, Merhum Mustafa İndere’nin Eşi Fatma İndere Vefat Etmiştir.

Kadıkırı Köyü’nden Gelme, Gümrük Memuru Celal, Sağlık Müdürlüğü’nden Emekli Bekir Ve Osman Özdemir’in Babası, Mustafa Yıldırım Ve Ahmet Şener’in Kayınpederi Ömer Özdemir Vefat Etmiştir.

Osman, Cemal Ve Merhum Haşim Demirten’in Kardeşi, Gazi, Ahmet Ve Adem Demirten’in Babası Beşir Demirten Vefat Etmiştir.

Prof. Dr. Mustafa Sinanoğlu Ve İş Bankası Çalışanı Hamid Sinanoğlu’nun Annesi Nesibhan Sinanoğlu Vefat Etmiştir.

Mustafa, Hüseyin Ve Ahmet Yüksel İle Emine Solmaz’ın Kardeşi, Ali Solmaz’ın Kayınbiladeri, Milönü Caddesi Esnaflarından Dişçi Ali Yüksel Vefat Etmiştir

 

 

05.11.2014 – Çarşamba

Kızılpınar Köyü’nden, Sadık, Muzaffer, Erol, Kamil Ve Şemşet Saylık’ın Annesi, Merhum Hüseyin Saylık’ın Eşi Sultan Saylık Vefat Etmiştir.

Merhum Kemal Ve Meral Seydim’in Kızı, Fayyaz Uluçay’ın Eşi, Rıza Ve Hüsnü Seydim’in Kardeşi Binnur Uluçay Vefat Etmiştir.

Yakuparpa Köyü’nden Gelme, Merhum Hacı Çetinöz’ün Eşi, Hüsnü, Hamit, Aslan Ve Mustafa Çetinöz’ün Annesi Fatma Çetinöz Vefat Etmiştir.

İnşaat Mühendisi Turan Damar, İnşaat Mühendisi Nebahat Damar, Hakim Ahmet Damar Ve Turgay Damar’ın Babası Hüseyin Damar Vefat Etmiştir

 

 

04.11.2014 Salı

Kışladeresi Köyü’nden Gelme, Emniyet Müdürlüğü Çalışanı Mehmet Şahin’in Annesi, Yahya Şahin’in Eşi Hacer Şahin Vefat Etmiştir.

Feruz Köyü’nden Gelme, Pazarcı Esnafından Mehmet Ve Servet Güccan’ın Babası, Abdullah Çatal’ın Kayınpederi İlyas Güccan Vefat Etmiştir.

Boğabağı Köyü’nden, Yavuz, Selim Ve Zafer Şahinbaş’ın Babası, Astsubay Emeklisi Alaattin Şahinbaş Vefat Etmiştir.

Hamamözü, Sarayözü Köyü’nden Gelme, Dursun Sarıçam’ın Kardeşi, Mali Müşavir Canan Bıyık’ın Babası, Adliye Çalışanı Sinan Bıyık Ve İlkay Delen’in Kayınpederi Yakup Mehmet Sarıçam Vefat Etmiştir.

 

 

03.11.2014  Pazartesi

Gökdere Köyü’nden Gelme, Eski Muhtar Mehmet Çelikçi’nin Eşi, Avukat Mehmet Çelikçi’nin Annesi Nafiye Çelikçi Vefat Etmiştir

Talat Ve Aslan Arıdıcı’nın Annesi, Ziya Tahtacı Ve Abdullah Koçak’ In Kayınvalidesi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Merhum Teyfik Arıdıcı’nın Eşi Memnune Arıdıcı Vefat Etmiştir

Narlık Köyü’nden Gelme, Cengiz Ve Baki Aydoğan’ın Babası Ali Rıza Aydoğan Vefat Etmiştir

Çatak Köyü’nden Gelme, Merhum Ahmet Çelik’in Oğlu, Fevzi Çelik’in Kardeşi, Şeref Çelik’in Amcası Hayrettin Çelik Vefat Etmiştir

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Harfiyatçı Esnafından Kazım Ve Duran Kurt’un Babası, Hamdi Ve Caner Kurt’un Dedesi Hacı Kurt Vefat Etmiştir

Merhum Orhan Yanardağ’ın Oğlu, Emekli Öğretmen Ömer Kanat Ve Milli Eğitim Müfettişi Sinan Erbil’in Kayınbiladeri, Beyhan Kanat Ve Nurhan Erbil’in Kardeşi, Maliye Müdürlüğünden Emekli Orhan Yanardağ Vefat Etmiştir

 

 

31.10.2014  Cuma

Erzurum’dan Gelme, Kahveci Esnafından Ahmet Ve Mehmet Yazıcı’nın Babası Ali Yazıcı Vefat Etmiştir.

Avusturalya’da İkamet Eden Mustafa Ve Hüseyin Mindemir’in Babası, Mustafa Kul,  Mustafa Seyis, Rıza Öztürk, Gürsel Seyiz Ve Mustafa Yüksel’in Kayınpederi Zeynal Mindemir Vefat Etmiştir.

Tahran Köyü’nden, Almanya’dan Emekli Cuma Dumanlı’nın Oğlu, Sadık, Raif Ve Kelime Dumanlı’nın Kardeşi Ali Dumanlı Vefat Etmiştir.

Güvenli Köyü’nden Gelme, Acem Dede’nin Kızı, Nurettin Kayabaş’ın Eşi, Ali, Muharrem Ve Kasım Kayabaş’ın Annesi Sultan Kayabaş Vefat Etmiştir.

 

 

30.10.2014  Perşembe

Mühürler Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Ömer , Faruk Ve Tahsin Özyalvaç’ın Babası Gazi Özyalvaç Vefat Etmiştir.

Yaydiğin Köyü’nden, Sanayi Esnafından Özdemir Makina Sahibi Gazi, Osman Ve Ömer Özdemir’in Babası Halil İbrahim Özdemir Vefat Etmiştir.

Çikhasan Köyü’nden, Emekli Öğretmen Bekir Yıldırım’ın Eşi, Sevim Ve Seyhan ‘In Annesi, Sezer Ve Selçuk Yıldırım’ın Babannesi, Niyazi Yıldırım’ın Yengesi Nezagül Kubat Vefat Etmiştir.

Mehmet Ve İbrahim Saçmacı’nın Babası, Köy Hizmetlerinden Emekli Yaşar Saçmacı Vefat Etmiştir.

Ahmet Ve Mustafa Akgül’ün Babası, Leblebici Esnafından Mehmet Akgül Vefat Etmiştir.

 

 

29.10.2014  Çarşamba

Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Emekli Mehmet Ersoy’un Babası Halil Kelek Vefat Etmiştir.

 

 

28.10.2014  Salı

Hamdiköy’den Gelme, Haydar, Seyfi, Ayten, Ahmet Ve Belgizar Mert’in Babası, Çimento Fabrikasından Emekli Garip Mert Vefat Etmiştir.

Dodurga, Alpagut Köyü’nden Gelme, Hitit Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Çalışanı Muhammed Çağlar’ın Babası, Din Alimi Ömer Çağlar Vefat Etmiştir.

Yenice Köyü’nden Gelme, Okul Müdürü Selçuk Köse, Gümrük Muhafaza Müdürü Şeref Köse,Emniyet Müdürü Uğur Köse Ve Zehra Bütün’ün Babası, Eski Çorum Chp Milletvekili Şükrü Bütün’ün Kayınpederi Aziz Köse Vefat Etmiştir.

Tatar Köyü’nden Gelme, Reşit Koç Vefat Etmiştir.

 

 

27.10.2014  Pazartesi

Aksungur Köyü, Kozanoğlu Mahallesi’nden Gelme, Ali Çelik’in Oğlu Hüseyin Çelik Vefat Etmiştir.

Seydim Köyü’nden Gelme, Şenol Koldaş’ın Oğlu Tuncay Koldaş Vefat Etmiştir.

Boğabağı Köyü’nden Gelme, Hasan Miçi, Gazi Demir Ve Zeki Şahin’in Kayınbiladeri, Abdullah Demirkan’ın Eniştesi, Latif Demirkan’ın Babası Yalçın Demirkan Vefat Etmiştir.

Tarhankozlusu Köyü’nden, Yusuf, Kerim Ve Bekir Güler’in Babası, Çorum Valiliği Yazı İşleri Müdürü Kadir Güler’in Amcasının Oğlu, Çorum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Veysel Güney’ İn Halasının Oğlu, Çorum Valiliği Çalışanı Emir Avcı Ve Ayla Aydın’ın Dayısı Yaşar Güler Vefat Etmiştir.

Teslim Köyü’nden Gelme, Merhum Osman Koçak’ın Eşi, Merhum Hasan Ali Köse, Emekli Öğretmen Hüseyin Doğrusöz, Paşa Şimşek Ve Feridun Köse’nin Kayınvalidesi, Arap Köse’nin Annannesi Nazegül Koçak Vefat Etmiştir.

 

 

26.10.2014  Pazar 

Çorum Belediyesi Temizlik İşleri Çalışanı Fatih, Mehmet Ve Metin Canıdemir’in Amcası, Şerafettin Bulut’un Kayınpederi, Makina Kimya’dan Emekli Nurettin Canıdemir Vefat Etmiştir.

Doğlak Köyü’nden Gelme, Satılmış, Mustafa Ve Mehmet Akdemir’in Annesi, Hurdacı Esnafından Ömer Akdemir’in Eşi Meryem Akdemir Vefat Etmiştir.

Güvenli Köyü’nden Gelme, Aşur Gül’ün Eşi, Murat Ve Nurettin Gül’ün Annesi, Sanayi Esnafından Aşur Gül’ün Babannesi Hanife Gül Vefat Etmiştir.

 

 

25.10.2014  Cumartesi 

Mecitözü, Danın Köyü’nden Gelme, Fatih Özsoy’un Babası Arif Özsoy Vefat Etmiştir.

Buğdüz Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Hasan, Ahmet Ve İsmail Yağlı’nın Annesi Şaziye Yağlı Vefat Etmiştir.

 

 

24.10.2014 Cuma

Çorum Belediyesi Çalışanı Mesut Yılmaz Ve Berber Esnafından Mücahit Yılmaz’ın Babası, Çorum Belediyesi Kanalizasyon Amirliğinden Emekli Mehmet Yılmaz Vefat Etmiştir.

Vezirköprü’den Gelme, İnşaat Ustası Mikdat Çeriz’in Babası Hasan Çeriz Vefat Etmiştir.

 

 

23.10.2014 Perşembe

Karayollarından Emekli İsmail Metin Ve Emniyet Müdürlüğü Çalışanı Hüseyin Metin’in Annesi Şirin Metin Vefat Etmiştir.

Kadir Ve Yılmaz Özsolak’ın Babası, Eski Fırıncı Esnafından Mustafa Özsolak Vefat Etmiştir.

Şanlıosman Köyü’nden Gelme, Hüseyin Ceylanbaş’ın Eşi, İsmet, Ali, Orhan Ve Serpil Ceylanbaş’ın Annesi Sultan Ceylanbaş Vefat Etmiştir.

Aydın, İhsan,Mustafa, Ömer Ve Mevlüt Dede’nin Annesi, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan’ın Halası, Telekom Müdürlüğü’nden Emekli Hasan Kılıç Ve Ekrem Kayıkçı’nın Kayınvalidesi Ayşe Dede Vefat Etmiştir.

 

 

22.10.2014 – Çarşamba

Çatak Köyü’nden Gelme, İsmet, Fazlı, Ömer Ve Osman Altunkaya’nın Babası Mustafa Altunkaya Vefat Etmiştir

 

 

21.10.2014 Salı

Merhum Kemal Velipaşaoğlu’nun Eşi, Merhum Abdullah Şamlı’nın Kız Kardeşi Semia Velipaşaoğlu Vefat Etmiştir.

Arpalık Köyü’nden Gelme, Bahri, Bilal Ve İbrahim Çevik’in Annesi Kezban Çevik Vefat Etmiştir.

Buğdüz Köyünden, Çopikas Kağıt Afbrikasından Emekli, Nuri Altundağ’ın Babası, Rumi Altundağ Vefat Etmiştir.

Göcenovacığı Köyünden Hamza Şanlı Vefat Etmiştir.

 

 

20.10.2014 Pazartesi

Evcikuskışla ( Kuzey ) Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Yüksel Doğan’ın Oğlu Çağdaş Doğan Vefat Etmiştir.

Kadıderesi Köyü’nden Gelme, Hasan, Ali, Cengiz Ve Meliha Uzun’un Babası, Eczacı Kemal Uzun’un Amcası Hüseyin Uzun Vefat Etmiştir.

Serban Köyünden Gelme, Yakup Solak’ın Oğlu, Selçuk Solak Vefat Etmiştir.

 

19.10.2014 Pazar

Defterdarlıktan Emekli Mustafa Ve Feridun Bal’ın Babası, İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Hayrettin Kazancı’nın Kayınpederi, Sanayi Esnafından Niyazi Bal’ın Kardeşi Elvan Bal Vefat Etmiştir.

Yaydiğin Köyü’nden Gelme, Halil Ve Sıddık Öztürk’ün Ağabeyi, Huzur Cami Emekli Müezzini Mehmet Öztürk Vefat Etmiştir.

 

 

18.10.2014 Cumartesi

Çıkrık Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi Personeli Vedat Bulut, 19 Mayıs İlköğretim Okulu Öğretmeni Serhat Bulut, Sgk’ Dan Emekli Sedat Bulut Ve Reşadiye Emniyet Amiri Mithat Bulut’ Un Annesi, Emekli Öğretmen Merhum Mehmet Bulut’un Eşi Fatma Bulut Vefat Etmiştir.

Karapürçek Köyü’nden Gelme, Durmuş Ve Ahmet Asalı’nın Babası, Yaşar Ve Kadir Asalı’nın Amcası Ahmet Asalı Vefat Etmiştir.

Sosyal Güvenlik Şefi Kemal Toksoy’un Babası, Eski Çorum Emniyet Amiri Rauf Toksoy Vefat Etmiştir.

 

 

17.10.2014 – Cuma

Yukarı Cerit Köyünden Gelme, Ömer Devrik’in Oğlu Hatap Un Fabrikasından Emekli, Hacı Hilmi Devrik Vefat Etmiştir.

Konaklı Köyünden Gelme, Bayındırlıkta Şube Müdürü Elvan Yalçın Ve İlhan Yalçın’ın Annesi, Sündüs Yalçın Vefat Etmiştir.

 

 

16.10.2014 – Perşembe

Pınarbaşı Köyünden, Halil Sarıtaş Vefat Etmiştir.

Alaca Hışır Köyünden Gelme, Osman Ceylan’ın Eşi, Adil Ve Şahin Ceylan’ın Anneleri, Osman Çoşkun’un Kayınvalidesi, Makbule Ceylan Vefat Etmiştir.

 

 

15.10.2014 – Çarşamba

Sadık Ve Şemsettin Olukçu’nu Anneleri, Fatma Olukçu Vefat Etmiştir.

Ovasaray Köyünden, Kalıpçı Ustalarından Osman Ve Zübeyir Keskin’in Ablası, Keskinoğlu Market Sahibi Murat Keskin’nin Halası, Ece Seramik Çalışanı Murat Ahıskalı’nın Annesi, Ünzile Ahıskalı Vefat Etmiştir.

İnalözü Köyünden Almanyadan Emekli, Göğüs Hastanesinden Emekli Mehmet Gök’ün Ağbeyi Valilikte Çalışan Erol Topal’ın Dayısı Mustafa Gök Vefat Etmiştir.

 

 

14.10.2014 – Salı

Demirci İsmet, Kemal Ve Cemal Eker’in Anneleri, Sümbül Eker Vefat Etmiştir.

Palabıyık Köyünden Gelme, Saffet Ve Safi Göcen’in Babaları, İsmail Göcen Vefat Etmiştir.

Terzi Esnafından, Hacı İsmail Boyabatlı Vefat Etmiştir.

Ömerbey Köyünden, Merhum Ali Fakı’ını Eşi, Celal, Elvan, Hakkı, Sadık Ve Mehmet Fakı İle Emine, Güleser Ve Gülseren’in Anneleri, Yeter Fakı Vefat Etmiştir.

Elicek Köyünden Memduh Soydan’ın Eşi, Durak Soydan’ın Annesi, Şükrü Akyüz’ün Kardeşi, Sebiha Soydan Vefat Etmiştir.

 

 

13.10.2014 – Pazartesi

Ertuğrul Köyünden Gelme, İsmail, Ragıp Ve Fatih Çoşkun’un Babaları, Muzaffer Demirbaş Ve Mustafa Yaşar’ın Kayınpederi, S.S.K Hastanesinden Emekli Şahin Çoşkun Vefat Etmiştir.

Büğet Köyünden Gelme, Ayakkabıcı Esnafından, Hüseyin Akveran’ın Eşi, Şükrü, Sevim, Sevda Ve İsmail Akveran’ın Anneleri, Nadire Akveran Vefat Etmiştir.

Mecitözü Fındıklı Köyünden Gelme, Almanya”Dan Emekli, Yusuf, Necmettin, Rafet, Ayten, Ceylan Ve Gülten’in Babaları, İsmet Aşgın Vefat Etmiştir.

Abdalata Köyünden, İbrahim, Mehmet Ve Osman Çelik’in Babaları Mehmet Çelik Vefat Etmiştir

 

 

12.10.2014 – Pazar

Karaca Köyünden, Rahmi Barın’ın Ağbeyi, Bekir, Fikri, Süleyman Ve Karaca Köyü Muhtarı Ömer Barın’ın Babaları, Yalçın Ve Nevzat Kurşuncu İle Talat Canikli’nin Kayınpederi, Hacı Raşit Barın Vefat Etmiştir

Yoğunpelit Köyünden Gelme, Mustafa Bulut’un Eşi, Maliyede Çalışan Celal Ve Sultan Bulut’un Anneleri, Metin, Aybaş, Ahmet Sadıç Ve Arap Ali Oruç’un Kayınvalideleri, Hanım Bulut Vefat Etmiştir.

Gemet Köyünden Gelme, Köy Hizmetlerinden Emekli, Kadir Yıldız Vefat Etmiştir.

Keresteci Esnafından Vedat Kayar’ın Eşi, Sanayi Esnafından Cemalettin Mehmet Nal’ın Ablası, Zeliha Kayar Vefat Etmiştir.

 

 

11.10.2014 – Cumartesi

Seydim Çakallı Köyünden Gelme, Hıdır Uçar’ın Eşi, Bekir Ve Kamil Uçar’ın Anneleri, Kadim Sarıkaş’ın Ablası, Güver Uçar Vefat Etmiştir.

Demlikçi Esnafından Hikmet Bayburt’un Eşi, Kuaför Esnafından Önder Bayburt Ve Eylem Çay’ın Anneleri, D.S.İ’de Çalışan Arap Kemal Kaplan’ın Ablası, Elif Bayburt  Vefat Etmiştir.

Çik Hasan Köyünden Gelme, Hüseyin Serin’in Oğlu, Aziz, Rıza Ve Cemal Serin’in Kardeşi, Ali Serin Vefat Etmiştir.

Küçük Gülücek Köyünden Gelme, Murat, Osman Ve Faruk Boz’un Anneleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Hacı Koca’nın Ablası, Nazife Boz Vefat Etmiştir.

Büğet Köyünden Ayhan Ve Saffet Kışla’nın Babaları, Şevki, İsmail Ve Şeref Kışla’nın Kardeşi, Satımış Karabacak’ın Eniştesi, Ali Eber Kışla Vefat Etmiştir.

Hasandeğin Köyünden Gelme, Arap Ve Hüseyin Ersöz’ün Anneleri, Zeynep Ersöz Vefat Etmiştir.

 

 

10.08.2014 – Cuma

Oğuz Boz, Mustafa Girdaban Ve İlker Bolat’ın Kayınpederi, Haydar Bekdaş’ın Eniştesi, Tuncay Cılaz’ın Babası, Hüseyin Cılaz Vefat Etmiştir.

Arslan Köyünden Gelme, Gürbüz Erkoç’un Babası, Erdal Erkoç Vefat Etmiştir.

Kızılpınar Köyünden Gelme, Seydi Çam’ın Babası, Ali Deveci, Mehmet Bulut, Hacı Çam Ve Kemal Güney’in Kayınpederi, Hasan Çam Vefat Etmiştir.

Çikhasan Köyünden, Aziz Çelik’in Amcasının Oğlu, Muharrem Çelik’in Kardeşi, Duran Çelik Vefat Etmiştir.

Seydim Köyünden, Hüseyin, Mevlüt, Erdal, Tahsin Ve Hasan Köstekçi’nin Babaları, Hasan Köstekçi’nin Ağbeyi, Nurettin Köstekçi Vefat Etmiştir.

 

 

09.10.2014 – Perşembe

Zurnacı Necati Sağırkaya’nın Annesi, Saniye Sağırkaya Vefat Etmiştir.

Büyük Düvenci Beldesinden Gelme, Şeker Fabrikası Çalışanı Namık Ve Turgut Şengül, Nilgün Acar İle Gülşen Kireç”İn Babaları, Muhtar Necip Şengül’ün Ağbeyi, Şeker Fabrikasından Emekli, Mahir Şengül Vefat Etmiştir.

Ahmet Şahna Köyünden Gelme, Bilal, Eyüp, Adil Ve Hasan Kayaoğlu İle Şehriye Gündoğdu Ve Hülya Özdemir’in Ağbeyleri, Elektrikçi Esnafından, İsmail Kayaoğlu Vefat Etmiştir.

Eski Çeltek Köyünden , Abdullah, Sabri, Rüştü Ve Rıza Yıldız’ın Babaları, Halk Sağlığı Müdürlüğünde Çalışan Ramazan Yıldız’ın Amcası, Sadık Yıldız Vefat Etmiştir.

Eski İnşaat Ustalarından, Hamit, Erol Ve Sinan Kabakçı’nın Kardeşi, Aslı Kabakçı Tan Vefat Etmiştir.

Kale Mahallesi Sakinlerinden Suhip Çalık Vefat Etmiştir.

Ayvalı Köyünden Gelme, Merhum Halit Ünal’ın Oğlu, Osman Ünal Vefat Etmiştir.

Eskice Köyden, Naci Ve Mustafa Ceylan’ın Babaları, Ahmet Ceylan Vefat Etmiştir.

Merhum Seydi İpek’in Hanımı, Zeki İpek, Satı Ekmekçi, Yasemin Zeren, Beyhan Özcan Ve Nevin Özcan’ın Anneleri, Evci Orta Kışla Köyünden Gelme, Kadem İpek Vefat Etmiştir.

 

 

08.10.2014 – Çarşamba

Hacı Musa Köyünden Gelme, Erol, Erdal Ve Altekinler Pide Salonunda Çalışan Atilla Yüksel’in Babaları, Kemal Yüksel Vefat Etmiştir.

Mecitözü Fakıahmet Köyünden Gelme, Aslen Cemilbey Köyünden, Naime Bek Vefat Etmiştir.

Soğuksu Köyünden Gelme, D.S.İ”Den Emekli Oğuzhan Köse’nin Babası, Murat Köse Vefat Etmiştir.

Karagöz Köyünden Gelme, Veli, Raif, Mehmet Ve Hüseyin Öncü İle Zeynep Korkmaz, Hatice Öncü Ve Saadet Tivriz’in Anneleri, Emine Öncü Vefat Etmiştir.

 

 

07.10.2014 – Salı

Arzuhalci Mehmet Lütfi Tekkeşin Ve İcra Müdürü Bekir Tekkeşin’in Anneleri, Fırıncı Esnafından Arif Çalışır’ın Kayınvalidesi, Kadriye Tekkeşin Vefat Etmiştir.

Avukat Derya Öztekin, Funda Dağlıoğlu, Fuya Giray Ve Didem Öztekin’ni Babaları Emekli Hakim Turhan Öztekin Vefat Etmiştir.

Kavacık Köyünden Gelme, İbrahim Düşgün’ün Eşi, Aysel, Yeter, Birgül Ve Ahmet Düşgün’ün Anneleri, Nazife Düşgün Vefat Etmiştir.

Merhum Hacı Sait Kılıçoğlu’nun Eşi, Mustafa, Hikmet, Ali Ve Kadir Kılıçoğlu İle Güler Keser’in Anneleri, İhsaniye Kılıçoğlu Vefat Etmiştir.

Eski Ekin Köyünden Gelme, Merhum Arabacı Raif Bakar’ın Eşi, Mustafa, Şaban, Alparslan Ve Hitit Gıdada Çalışan, Yunus Bakar’ın Anneleri, Şaziye Bakar Vefat Etmiştir.

Seydim Köyünden Gelme, Mustafa Kondakçı’nın Eşi, Hasan Ve Nurettin Köstekçi’nin Ablaları, Dudu Kondakçı Vefat Etmiştir.

Eski Tuzcu Esnafından, Mahir Köse Ve Galip Köse’nin Ağbeyleri, Aykut Ve Serdar Köse’nin Babaları, Mustafa Köse Vefat Etmiştir.

 

 

06.10.2014 – Pazartesi

Tenekeci Esnafından Ahmet Özdokuyucu’nun Babası, Bülent Karafakıoğlu Ve Alper Şehirli’nin Dedesi, Osman Özdokuyucu Vefat Etmiştir.

Apdalata Köyünden Gelme, Merhum Necip Gedik’in Eşi, Arif, Mehmet, Mustafa Ve Hüseyin Gedik’in Anneleri, Hanım Gedik Vefat Etmiştir.

Dağkarapınar Köyünden Gelme, İlyas Metin’in Eşi, Muhammed Ve Betül Metin’in Anneleri, Arif, Feyzullah Ve Cemal Şan’ın Kardeşleri, Güllü Metin Vefat Etmiştir.

Eşençay Köyünden Gelme, Bilal Ve Cuma Taş’ın Babaları, Pazarcı Esnafından Salim Taş Vefat Etmiştir.

 

05.10.2014 – Pazar

Bababaoğlu Köyünden Gelme, Sosyal Yardımlaşmadan Emekli, Hayrettin Atak’ın Babası Köy Hizmetlerinden Emekli, Niyazi Atak Vefat Etmiştir.

 

 

04.10.2014 – Cumartesi

Çukurören Köyünden Gelme, Taksici Esnafından, Yücel Dobak’ın Babası, Servisci Esnafından Ferhat Dobak’ın Dedesi, Halil Dobak Vefat Etmiştir

 

 

03.10.2014 – Cuma

Hacı Ahmet Deresi Köyünden Gelme, Duran, Cemil Ve Mevlüt Çetin’in Anneleri, Emine Çetin Vefat Etmiştir.

Sağlık Ocağından Emekli, Hacı Mustafa Yeniözgen’in Hanımı, Elvan Ve Ömer Yeniözgen’in Anneleri, Habibe Yeniözgen Vefat Etmiştir.

Kahveci Esnafından, Tahsin Yüzgeç’in Eşi, Sevim Yüzgeç Vefat Etmiştir.

 

 

02.10.2014 – Perşembe

Dutçakallı Köyü’nden Gelme, Zurnacı Arap Ali Barlas’ın Annesi Bahar Barlas Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden Gelme, Hayri Keskin’in Kızı, Necip, Mehmet Ve Gülabi Keskin’in Kızkardeşi Tuncay Keskin Vefat Etmiştir.

 

 

01.10.2014 – Çarşamba

Necla, Nihal, Meral Ve İsmail Battal’ın Ağabeyi, Merhum Nafız Battal’ın Oğlu, Eski Çorum Belediye Başkanı Merhum Turhan Kılıçcıoğlu’nun Kayınbiladeri Yaşar Battal Vefat Etmiştir.

Arslan Köyü’nden Gelme, Zeynal, Dilaver Ve Çetin Çemrek’in Babası Mustafa Çemrek Vefat Etmiştir.

 

 

29.09.2014 – Pazartesi

Çukurören Köyü’nden Gelme, Veysal Dumanlı’nın Kayınpederi, Naile Dumanlı’nın Babası Ali Güder Vefat Etmiştir.

Merhum Nurettin Eraslan’ın Eşi, Saime, Nihat Ve Nevzat Saydam’ın Ablası Sabahat Eraslan Vefat Etmiştir.

Yaydiğin Köyü’nden Gelme, Bakkal Esnafından Merhum Mustafa Yaşar Tuncay’ın Eşi, Yaşar Tuncay’ın Annesi, Mehmet Tuncay’ın Kız Kardeşi, Mustafa Tuncay’ın Halası İhsaniye Tuncay Vefat Etmiştir.

 

 

28.09.2014 – Pazar

Seydim Köyü’nden Gelme, Sabri Can Ve Devlet Hastanesi Çalışanı Yakup Can’ın Babası Eski Kahvecilerden Hüseyin Can’ın Kayınpederi Mahmut Can Vefat Etmiştir.

 

 

 

27.09.2014 – Cumartesi

Merhum Hacı Hasan Kanat’ın Kızı, Nurettin Öztürk’ün Eşi, Televizyoncu Mustafa Kanat’ın Ablası Fatma Kanat Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’nden Gelme, Sedat, Şefika, Leman, Fadime Ve Nazik Çelikcan’ın Babası Mehmet Çelikcan Vefat Etmiştir.

Turgut Köyü’nden Gelme, Sefa Yalçınkaya’nın Kardeşi, Fikret Ve Ali Ekber’in Amcası, Müslüm Taş’ın Amcası’nın Oğlu Mehmet Yalçınkaya Vefat Etmiştir.

Eymir Köyü’nden Gelme, Bilal Gür’ün Eşi, Necla, Sevda Ve Haydar Gür’ün Annesi, Kadir Ağırbaş’ın Kardeşi Satı Gür Vefat Etmiştir.

 

 

 

26.09.2014 Cuma

Danın Köyü’nden Gelme; Eski Muhtar Niyazi Yılmaz’ın Oğlu, Mecitözü Eski Ziraat Odası Başkanı Ali Yılmaz’ın Kardeşi Ahmet Yılmaz Vefat Etmiştir

Elicek Köyü’nden Gelme, Milli Eğtim Müdürlüğü’ Nden Emekli Ömer Gündoğan’ In Eşi; Celal, Satılmış Ve Cemal Gündoğan’ın Annesi Hasibe Gündoğan Vefat Etmiştir

 

 

25.09.2014 Perşembe

Kireçci Hacı Raşit Uçar’ın Oğlu, Mustafa Uçar’ In Ağabeyi, Berber Esnafından Eşref Çatar’ın Kayınbiladeri, Sedat Ve Vedat Uçar’ın Babası, Murat Toprak Ve Bayram Akkuş’un Kayınpederi İsmail Uçar Vefat Etmiştir.

Alaca’dan Gelme; Emekli İmam Ömer, Ali İhsan, Cemil Ve Ayşe İnceyılmaz’ın Babası İbrahim İnceyılmaz Vefat Etmiştir

Kınıkdeller Köyü’nden Gelme, Mustafa Ökmen’ İn Annesi Zeynep Ökmen Vefat Etmiştir

Çorum Belediyesi’nden Emekli; Hamide, Halil, Metin, Fatih Ve Cengiz Büyükcindil’in Babası, Emekli Öğretmen Hüseyin Celep’in Kayınpederi Arslan Büyükcindil Vefat Etmiştir

Boğabağı Köyü’nden Gelme, Çorum Lisesi’ Nden Emekli Ve Hayat Kağıt Fabrikası Çalışanı Hüseyin Ateş İle Merkez Yibo İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Ali Ateş’ İn Babası Ahmet Ateş Vefat Etmiştir

 

 

24.09.2014 Çarşamba

Çalyayla Köyü’den Gelme, Mehmet Ali, Kamil, Cuma Ve Hüseyin Ceyhuni’nin Babası Satılmış Ceyhuni Vefat Etmiştir

Laçin’de İkamet Eden, Turgut, Ahmet, Mehmet, Eyüp Ve Arif Köklen’in Annesi Hatice Köklen Vefat Etmiştir.

Seydim Köyü’nde İkamet Eden, Eski Seydim Belediye Başkanı Cemil Koçak Ve Emekli Öğretmen Abdullah Koçak’ın Amcası Kazım Koçak Vefat Etmiştir.

 

 

23.09.2014 – Salı

Büget Köyü’nden Gelme, Merhum Halil Gedik’in Eşi, Muharrem, Erol Ve Erdal Gedik’in Annesi Emine Gedik Vefat Etmiştir.

 

 

22.09.2014 – Pazartesi

Altınbaş Köyü’nden Gelme, Mehmet, Hasan, Selvinaz Ve Şehriban Özdemir’in Babası, Emekli Öğretmen Durmuş Özdemir’in Kayınpederi, Almanya’dan Emekli Hasan Özdemir Vefat Etmiştir

 

 

21.09.2014 – Pazar

Eskice Köyü’nden Gelme, Ferhat, Hacer Ve Hanife Aydoğan’nın Babası, Telekom Müdürlüğü’nden Emekli Elvan Aydoğan Vefat Etmiştir.

Leblebici Esnafından Hüseyin Ve Turabi Çoğal’ın Babası Ali Çoğal Vefat Etmiştir.

 

 

20.09.2014 – Cumartesi

Sorkoğlan Köyü’nden Gelme, Muharrem Uslu’nun Oğlu, Gülsüm Uslu’nun Eşi, Cüneyt, Cemalettin Ve Cemal Uslu’nun Babası Cemal Alahattin Uslu Vefat Etmiştir.

Karadona Köyü’nden Gelme, Ali Ve Mehmet Arslan’nın Amcasının Oğlu, Hüseyin Arslan’nın Oğlu Zeynel Arslan Vefat Etmiştir

 

 

 

19.08.2014 – Cuma

Ergün Ve Erdal Zazaoğlu’nun Annesi Müjgan Zazaoğlu Vefat Etmiştir.

 

 

18.09.2014 – Perşembe

Türkler Köyü’nden Gelme, Ahmet Çatal’ın Oğlu Abdullah Çatal Vefat Etmiştir

Ziraat Bankası’ndan Emekli Ahmet Akın’ın Annesi, Dalyan Makina Çalışanı Memduh Aykaç, Emekli Öğretmen Ömer Aykaç Ve Rıfat Baysal’ın Kayınvalidesi Şükrüye Akın Vefat Etmiştir

Çalıca Köyü’nden, Ayakkabıcı Esnafından Nejdet Bozdağ’ın Babası, Halil, Celal, Osman Ve Feyzullah Bozdağ’ın Kardeşi Recep Bozdağ Vefat Etmiştir

 

 

17.09.2014 – Çarşamba

Karaağaç Köyü’nden Gelme, Merhum Halil Kalkan’ In Eşi, İnşaat Ustası Osman Ve Cumhuriyet Savcısı Talip Kalkan’ın Annesi, Züccaciye Esnafından Halil Ve Ekrem Kalkan’ın Babannesi Ayşe Kalkan Vefat Etmiştir

 

 

16.09.2014 – Salı

Dodurga’dan Gelme, Zahireci Esnafından Kemal Sayar’ın Babası Ömer Sayar Vefat Etmiştir.

Gökköy Köyü’nden Gelme, Hatice Alper’in Eşi; Ercan, Meliha, Mediha Ve Asiye Alper’in Babası, Devlet Hastanesi’nden Emekli Cemal Alper Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi’nden Emekli Nihat Çöplü’nün Ablası, İhsan Ve Bülent Çöplü’nün Halası Ümran Çöplü Vefat Etmiştir.

Turgut Köyü’nden; Mehmet Ali, Muharrem Ve Mustafa Aslan İle Aynur Akyol’un Annesi Yeter Aslan Vefat Etmiştir

Mecitözü’nden Gelme, Merhum Hasan Çınar’ın Eşi; Orhan, Şeref Ve Serpil Çınar’ın Annesi Müzeyyen Çınar Vefat Etmiştir

Mecitözü Danun Köyü’nden Gelme; Merhum Celal Özcan’ın Eşi, Merhum Abdullah Ve Muttalip Arisli’nin Kız Kardeşi, Emekli Zabıta Memuru Ali Rıza Özcan Ve Salih Özcan’ın Annesi, Ahmet Demir’in Kayınvalidesi Memduha Özcan Vefat Etmiştir

 

 

15.09.2014 – Pazartesi

Bakkal Esnafından Merhum Nihat Ölçek’in Eşi, Öğretmen Bilal Ölçek Ve Köy Hizmetleri Çalışanı Hasan Ölçek İle Akif Ve İhsaniye Ergani’nin Annesi Seyhan Ölçek Vefat Etmiştir.

Kirazlıpınar Köyü’nden, Eski Muhtar Müslüm Merdan Ve Kasım Koçak’ın Annesi Sultan Koçak Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi’nden Emekli Salih Kayalı, Köy Hizmetlerinden Emekli Yusuf Kayalı Ve Öğretmen Necip Kayalı’nın Annesi, Merhum Mevlüt Kayalı’nın Eşi Elife Kayalı Vefat Etmiştir.

 

 

14.09.2014 – Pazar

Alaca’dan Gelme, Emekli Öğretmen Metin Yurtsever’in Oğlu, Telekom Çalışanı İlker Yurtsever Vefat Etmiştir.

Ayaz Köyü’nden Gelme, Köy Hizmetleri’nden Emekli Yakup Eldoğan Vefat Etmiştir.

Sungurlu, Tuğcu Köyü’nden Gelme, Serkan Bülek’in Babası, Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli Kadir Bülek Vefat Etmiştir.

Gökköy Köyü’nden Gelme, Asiye Bekdaş’ın Eşi, Safi, Saadet, Satı, Semiha Ve Selda Bekdaş’ın Babası; Hüseyin Bekdaş Vefat Etmiştir.

Rafet Battal’ın Oğlu, Ayhan, Mustafa Ve Saffet Battal’ın Kardeşi, Adem Battal’ın Babası Halit Battal Vefat Etmiştir.

Zakir Kümbül’ün Kayınpederi, Mahmut Karakaya’nın Babası, Eski Bakırcı Esnafından Hasan Karakaya Vefat Etmiştir.

 

 

13.09.2014 – Cumartesi

Nihat Bodur’un Babası, Eski Bakırcı Esnafından Kerep Bodur Vefat Etmiştir

 

 

12.09.2014 – Cuma

Boğacık Köyü’nden Gelme, Eski Muhtar İsmail Çam’ın Eşi, Çorum Belediyesi Çalışanı Satılmış Ve Ekrem Çam’ın Annesi Hanım Çam Vefat Etmiştir.

Altınbaş Köyü’nden, Hüseyin Ve İbrahim Özönel’in Babası Halil Özönel Vefat Etmiştir.

Mollahasan Köyü’nden Gelme, Vahit Kurt’un Kardeşi Ali Rıza Kurt Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi’nden Emekli Merhum Kamil Altan’ın Oğlu, Önder, Öner Ve Zehra Altan’ın Babası, Çorum Belediyesi Çalışanı Kerep Sur’un Eniştesi, Çorum’un Değerli Büyüklerinden Eşrefhoca’nın Torunu, Çorum Belediyesi’nden Emekli Kepçe Operatörü İsmail Altan Vefat Etmiştir.

Eymir Köyü’nden Gelme, Eski Fırıncı Esnafından Aşır Çakmak’ın Oğlu Dursun Çakmak Vefat Etmiştir.

İskilip’ten Gelme, Mermerci Veysel Ve Emin Doğan’ın Annesi Zahide Doğan Vefat Etmiştir.

Anadolu Ajansı Muhabiri Kemal Karadağ’ın Babası, İsa Halife Talebe Yurdu Görevlisi Mustafa Karadağ Vefat Etmiştir.

 

 

11.09.2014 – Perşembe

Oto Galerici Esnafından Ali Kılıçoğlu’nın Eşi, Sait Ve Sibel Kılıçoğlu’nun Annesi, Levent Oh’un Kayınvalidesi Nurten Kılıçoğlu Vefat Etmiştir.

Ebubekir Sıttık Hançerli’nin Eşi, Fayans Ustası Şükrü Ve Hamza Hançerli’nin Annesi, Mermerci Hüseyin Kıran’ın Halası Latife Hançerli Vefat Etmiştir.

Bülent, Vicdan, Alper Ve Ali Tokyay’ın Babası, Türk Sanat Müziği Sanatçısı Mustafa Bahri Tokyay Vefat Etmiştir.

 

 

10.09.2014 – Çarşamba

Bahattin, Mustafa, Arif, İlhami Ve Çorum Belediyesi Çalışanı Çetin Ceylan’ın Babası Rıfat Ceylan Vefat Etmiştir.

Büyükpalabıyık Köyü’nden Gelme, Pire Veli’nin Oğlu, Zafer Çeliktaş’ın Babası Muharrem Çeliktaş Vefat Etmiştir.

Sazak Köyü’nden, Zehra Öz’ Ün Eşi, Necati Ve Ali Öz’ün Kardeşi, Demir Doğramacı Esnafından Ecevit Ve Bülent Öz’ün Amcası, Suat Alnıak’ın Kayınbiladeri Atilla Öz Vefat Etmiştir.

Emekli Öğretmen Metin Çıtak İle Canan Ve Cavidan Uzun’un Annesi Tevfik Çıtak’ın Yengesi Leman Çıtak Vefat Etmiştir.

Konfeksiyoncu Merhum Şevket Özüyağlı’nın Eşi, Manifaturacı Turan Özüyağlı, Kadir Ve İsmail Özüyağlı’nın Annesi Menşure Özüyağlı Vefat Etmiştir.

Alaca İlçesi, Tutluca Köyü’nden Gelme, Celal Ve Abidin Çuhadar’ın Babası İsmail Çuhadar Vefat Etmiştir.

Süheyl Ve Hıdır Arzoğlu’nun Babası, Eski Bakırcı Esnafından Mustafa Arzoğlu Vefat Etmiştir.

 

 

09.09.2014 – Salı

Ptt’den Emekli Postacı Turan Döndü’nün Oğlu, Bakkal Esnafından İsmail Döndü’nün Kardeşi, Mobilyacı Esnafından Mustafa Ve Çetin Soydan, Nihat Döndü Ve Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hikmet Durgun’un Yeğeni Yusuf Döndü Vefat Etmiştir.

Merhum İbrahim İlikmen’in Eşi, Kemal, Hakkı Ve Mehmet Ali Şenöz’ün Ablası Perihan İlikmen Vefat Etmiştir.

Aşağısaraylı Köyü’nden Gelme, Merhum Osman Bulut’un Eşi, Osman Bulut’un Annesi, Aşağısaraylı Köyü Muhtarı Osman Özbaydemir’in Kayınvalidesi Şerife Bulut Vefat Etmiştir.

Gökçepınar Köyü’nden, Ali Çubukçu’nun Amcasının Oğlu, Süleyman Çubukçu’nun Oğlu İsmail Çubukçu Vefat Etmiştir.

Çamlıca Köyü’nden, Ahmet, Halit Ve Musa Gümüş’ün Annesi, Kemal Gümüş’ün Annesi, İsmail Yetişgen’in Kayınvalidesi Rahime Gümüş Vefat Etmiştir.

Çalyayla Köyü’nden, Hatem Keltepe’nin Eşi, Dilaver, Menşure Ve Gülnaz Keltepe’nin Babası Hüseyin Keltepe Vefat Etmiştir.

 

 

08.09.2014 – Pazartesi

 

Çomarbaşı Köyü’nden Gelme, Akerlik Şubesi’nden Emekli İsmail Ve Mustafa Özşahin’in Babası, Camcı Esnafından Abdullah Coşkun’un Dayısı Abdullah Özşahin Vefat Etmiştir.

Türkler Köyü’nden Gelme, Keresteci Esnafından Abdullah Şahin’in Annesi, Kore Gazi’si Merhum Şükrü Şahin’in Eşi Güldane Şahin Vefat Etmiştir.

 

 

07.09.2014 – Pazar

 

Kavakalan Köyü’nden Gelme, Sadık Sezer’in Oğlu, Ali Ve Hıdır Sezer’in Kardeşi Hasan Sezer Vefat Etmiştir.

Kuyumcu Esnafından Merhum Elvan Erdoğan’ın Eşi, Salim Erdoğan’ın Annesi Zakiye Erdoğan Vefat Etmiştir.

Tarhan Köyü’nden Gelme, Bekdaş, Tufan, Ve Sibel Kaymaz’ın Babası, Nazım, Ali, Zeynep Ve Murat Üstün’ün Eniştesi Sadık Kaymaz Vefat Etmiştir.

Elmalı Köyü’nden Gelme, Turhan, Harun Ve Fahri Boran’ın Annesi, Mehmet Ve Hüseyin Biçer’in Annannesi Mihrem Boran Vefat Etmiştir.

Eski Şoför Esnafından Favzi Aktaş’ın Eşi Nuran Aktaş Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Çalışanı Yüksel Ilgar’ın Babası İbrahim Ilgar Vefat Etmiştir.

Karagöz Köyü’nden Gelme, Hüseyin, Bayram, Cemal Ve Mehmet Sezgin’in Annesi Esme Sezgin Vefat Etmiştir.

Sungurlu İlçesi, Ortakışla Köyü’nden Gelme, Aynur, Özay Ve Arif Karakoç’un Annesi Döndü Karakoç Vefat Etmiştir.

Gökçepınar Köyü’nden Gelme, Hasan Karaca’nın Eşi, Ali, Murat, Soner, Serap Ve Seher Karaca’nın Annesi, Veli Karaca’nın Teyzesi Güzide Karaca Vefat Etmiştir.

 

 

06.09.2014 – Cumartesi

Dağkarapınar Köyü’nden Gelme, Osman Akyüz’ün Oğlu, Aslan Akyüz’ün Kardeşi, Şükrü Akyüz’ün Yeğeni Alim Akyüz Vefat Etmiştir.

Dursun Avcu’nun Oğlu, Taksici Esnafından Eyüp Avcu’nun Ağabeyi Fuat Avcu Vefat Etmiştir.

 

 

 

05.09.2014 – Cuma

Sıvacı Ustası Ömer Ve Aydın Ceylan’ın Annesi, Sıvacı Ustası Ali Osman Altınörs’ün Kayınvalidesi Nafiye Ceylan Vefat Etmiştir

Bekdaşoğlu Köyü’nden Gelme, Mehmet Kayıkçı’nın Oğlu, Şenol Ve Ünal Kayıkçı’nın Babası Satılmış Kayıkçı Vefat Etmiştir.

Turgut Köyü’nden, Eski Muhtar Hüseyin Taş’ın Babası, Çorum Belediyesi’nden Emekli Hüseyin Kaya’nın Kayınpederi Etem Taş Vefat Etmiştir.

Yukarısaraylı Köyü’nden Gelme, Hasan, Zeki, Mürsel, Mustafa Ve Ömer Sarsın’ın Babası Abdullah Sarsın Vefat Etmiştir.

Hacıahmetderesi Köyü’nden Gelme, Devlet Hastanesi’nden Emekli Ahçı Nuri Gül’ün Eşi, Diş Teknisyeni Arif Gül’ün Annesi, Televizyon Tamircisi Satılmış Onan’ın Kayınvalidesi Ayşe Neriman Gül Vefat Etmiştir.

Eymir Köyü’nden Gelme Bahattin Demirci Vefat Etmiştir.

 

 

04.09.2014 – Perşembe

Paşaköy’den Gelme, Şükrü Özer’in Eşi, Devlet Hastanesi Morg Görevlisi Mustafa Özer Ve Avukat Yaşar Özer’in Annesi Emine Özer Vefat Etmiştir.

Şekerbey Köyü’nden Gelme, Abdullah Taşdan’ın Eşi, Sorkoğlan Köyü’nden Gelme Bakkal Ali Yılmaz’ın Kız Kardeşi, Dilek Ve Canan Taşdan’ın Annesi, Rıza Benli’nin Kayınvalidesi, Hülya, Ayla, Leyla Ve Arap Ali Yılmaz’ın Halası Belgüzar Taşdan Vefat Etmiştir.

Kınık Köyü’nden Gelme, Osman Gevher’in Ağabeyi, Yaşar Gevher’in Babası, Atak Gevher’in Amcası Arif Gevher Vefat Etmiştir.

Küçükpalabıyık Köyü’nden Gelme, Pazarcı Esnafından İsmail Avcı’nın Oğlu, Burhan, Murat, Tuncay Ve Orhan Avcı’nın Kardeşi Mehmet Avcı Vefat Etmiştir.

 

 

03.09.2014 – Çarşamba

Çorum Çimento Fabrikası’ndan Emekli, Recep Ve Abdullah Hemdoğru’nun Babası Mustafa Hemdoğru Vefat Etmiştir.

Bekir Ve Ali Yıldırım’ın Annesi, Faruk Ve Nurettin Yıldırım’ın Babannesi Mahbub Yıldırım Vefat Etmiştir.

Serpin Köyü’nden Gelme, İsmail Ve Hüseyin Saylan İle Ruziye Şahin’ İn Annesi, Elvan, Kamil, Nevzat, Sami Ve İlhami Saylan’ın Babannesi Şefika Saylan Vefat Etmiştir.

Üyük Köyü’nden Gelme, Berber Esnafından Ferhat, Kerep, Abdullah, Uğur Ve Fatma Eryücel’in Babası, Çorum Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden Emekli Mustafa Eryücel Vefat Etmiştir.

Tuğlacı Aslan Özçetinkaya’nın Eşi, Saraç Necip Özçetinkaya’nın Yengesi, Yaşar Satır, İsmail Çördük Ve Hüseyin Köse’nin Kayınvalidesi, Mustafa Özçetinkaya Ve Çorum Belediyesi Çalışanı Eyüp Özçetinkaya’nın Annesi Fevziye Özçetinkaya Vefat Etmiştir.

 

02.09.2014 – Salı

Sarimbey Köyü’nden, Baki Koçak’ın Eşi, Yurdeser, Laleser, Duygu Ve Cengiz Koçak’ın Annesi, Çorum Belediyesi Çalışanı Erbil Erdem’in Halası Fatma Koçak Vefat Etmiştir.

 

01.09.2014 – Pazartesi

Deller Köyü’nden Gelme, Yunus Market Çalışanı Hüseyin Delibaş’ın Babası, Karakuş Kuruyemiş Çalışanı Erol Bodur’un Kayınpederi, Ekrem Partici’nin Eniştesi, Arasta Berber Esnafından Hasan Delibaş Vefat Etmiştir.

 

31.09.2014 – Pazar

Kuyumcu Köyü’nden Gelme, Kültür Ve Ayans Düğün Salonu Sahibi Bahri, Kerim, Mehmet Ve Mustafa Elsüer’in Babası Bahri Elsüer Vefat Etmiştir.

 

30.09.2014 – Cumartesi

Bekir Kılıç’ın Eşi, Arap Kılıç, Şirin Güneş Ve Esme Ülgü’nün Annesi Güllü Kılıç Vefat Etmiştir.

Merhum Leblebici Esnafından Garip Çavuş’un Eşi, Leblebici Mahmut Ve Mustafa Dolma’nın Annesi Saniye Dolma Vefat Etmiştir.

Kuyumcu Köyü’nden Gelme, Sefer Kalen’in Oğlu, Şoför Esnafından Hüseyin Ve Sosyal Yardımlaşma Çalışanı Neşet Baki Elsüer’in Yeğeni, Yetsan Çalışanı Bekir Zıkı’nın Kayınbiladeri Mehmet Kalen Vefat Etmiştir

 

29.08.2014 – Cuma

Kalehisar Köyü’nden, Merhum İsmail Seytepe’nin Oğlu Bekir Seytepe Vefat Etmiştir.

Elvançelebi Köyü’nden, Abdullah Ve Metin Fidan’ In Babası; Halil Fidan Vefat Etmiştir.

Sarta Köyü’nden Gelme, Muharrem, Abdullah Ve Öğretmen Evi Müdür Yardımcısı Gazi Yurttaş’ın Annesi, Şeker Fabrikası Çalışanı İsmail Yağlı’nın Kayınvalidesi Şaziye Yurttaş Vefat Etmiştir.

 

28.08.2014 – Perşembe

Mecitözü, Ölören Köyü’nden Gelme, Atıf Ve Yücel Özuysal’ın Kardeşi, Bekir, Sıtkı Ve Seynur Özuysal’ın Babası, Taksici Esnafından Mustafa Özuysal Vefat Etmiştir.

Babaoğlu Köyü’nden Gelme, Şükrü Şener’in Oğlu Mustafa Şener Vefat Etmiştir.

 

 

27.08.2014 – Çarşamba

Yaylacık Köyü’nden Gelme, Yosma Sarı’nın Eşi, Hacı Ve Hüseyin Sarı’nın Annesi Zöhre Sarı Vefat Etmiştir.

Ali Ve Mustafa Çağlar’ın Babası Seyit Ahmet Çağlar Vefat Etmiştir.

Yaşar Ve Kemal Gözükara’nın Annesi Elif Gözükara Vefat Etmiştir.

Eski Dişçilerden Ahmet Işlak’ın Eşi, Dişçi Bülent Işlak Ve Cumhuriyet Lisesi Öğretmeni Levent Işlak’ın Annesi Mahmure Işlak Vefat Etmiştir

 

 

26.08.2014  Salı

 

Alaca, Klavuz Köyü’nden Gelme, Merhum Benzinci Aziz Celep’in Eşi, Emekli Avukat Muharrem Celep, Albay Elvan Celep Ve Öğretmen Hatice Alınca’nın Annesi, Çorum Belediyesi Çalışanı Bülent Alınca’nın Kayınvalidesi Elmas Celep Vefat Etmiştir.

Eymir Köyü’nden Gelme, Seydi Mermer Ve Kazım Avşar’ In Kayınpederi, Gazi Mermer’ İn Dedesi, Mustafa, Ali Ve Sedat Yergezen’ İn Babası, Buğday Pazarı Emektarlarından Ve Yurt Dışında İkamet Eden; Durmuş Yergezen Vefat Etmiştir.

Nurettin Kaltakçı’nın Oğlu, Nejla, Leyla Ve Hayrettin Kaltakçı’nın Kardeşi, Uğur Ve Onur Kaltakçı’nın Babası, Naime Kaltakçı’nın Eşi, Bakırcı Esnafından Nurettin Kaltakçı Vefat Etmiştir.

Galerici Esnafından Ejder, Sanayi Esnafından Ahmet Ve Faytoncu Esnafından Murat Osmancıklı’nın Babası, Ticaret Bankası’ndan Emekli Mehmet Çınar’ın Eniştesi Mustafa Osmancıklı Vefat Etmiştir.

 

25.08.2014 – Pazartesi

Sorkoğlan Köyü’nden, Rafet Yüksel’in Kardeşi Rıza Yüksel Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Çalışanı Ünal Çalıkuşu’nun Eşi, Ömer Ve Ayhan Çalıkuşu’nun Annesi Nebahat Çalıkuşu Vefat Etmiştir.

Narlık Köyü’nden Gelme, Fevzi Ve Çavuş Aydoğan’ın Kardeşi, Sanayi Esnafından Tarkan Aydoğan’ın Amcası, Kamyoncu Esnafından Cumhur Aydoğan’ın Babası Hüseyin Aydoğan Vefat Etmiştir.

Kılıçören Köyünden Gelme, Zeki Ve Süleyman Gül’ün Babası, Emekli Öğretmen Müttalip İzci’nin Kayınbabası, Çelik Kondiksiyon Boyacısı Bahadır İzci’nin Dedesi, Abdullah Gül Vefat Etmiştir.

Mecitözü Doğla Köyünden Gelme, Albayrak İlköğretim Okulundan Emekli Öğretmen, Meftun, İlhan Ve Nurhan’ın Babaları, Ahmet Duygun Vefat Etmiştir.

Marangoz Esnafından Metin Taş’ın Kayınvalidesi, Mustafa Marim’in Annesi, Eski Saadet Partisi İl Başkanı Yakup Taş’ın Annannesi Balfadik Marim Vefat Etmiştir.

 

23.08.2014 – Cumartesi

Karadonayşe Köyü’nden Gelme, Eski Belediye Meclis Üyesi Mehmet Uyar Ve Haşim Uyar’ın Babası, Faik Ökmen’in Kayınpederi Mehmet Uyar Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’nden Gelme, Emekli Öğretmen Ali Saklavcı Vefat Etmiştir.

 

21.08.2014 – Cuma

Feruz Köyü’nden, Ahmet Çatal’ın Eşi, Mustafa, Abdullah, Nazım Ve İsmail Çatal’ın Annesi Gürcü Çatal Vefat Etmiştir.

Adliye Zabıt Katibi Süleyman Ahıshalı, Adliye Yazı İşleri Müdürü Hayrettin Ahıshalı, Bekir Aksoy İlköğretim Okulu Öğretmeni Abdullah Ahıshalı, Mali Müşavir Şerafettin Ve İbrahim Ahıshalı, Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Ali Ahıshalı’nın Anneleri, Telekom Müdürlüğü’nden Emekli Hüseyin Şahinter’in Kayınvalidesi, Foto Deniz Sahibi Sait Aydar Ve Çorum Ambar Sahibi Murat Aydar’ın Kız Kardeşi, Kıvırcık Köyü’nden Ali İhsan Ahıshalı’nın Eşi Mahi Ahıshalı Vefat Etmiştir.

 

21.08.2014 – Perşembe

Laçin’den Gelme, Kahveci Esnafından Yakup, Hüseyin Ve Halil Aybala’nın Kardeşi Mustafa Aybala Vefat Etmiştir.

 

20.08.2014 – Çarşamba

Gökgözler Köyünden Gelme, Mustafa Öztürk’ün Oğlu, Erkan Ve Evrim Öztürk’ün Babaları, Mehmet, Memiş Ve Melek’in Kardeşi, Mıstık Öztürk Vefat Etmiştir.

Tatar Köyünden Gelme, Münüp Koldaş’ın Eşi, Çorum Yumurta Çalışanı Mustafa Koldaş, Serdar Koldaş Ve Defterdarlık Personeli Seldane Ökmen’in Anneleri, Mali Müşavir İbrahim Ökmen’in Kayınvalidesi, Nejla Ökmen Vefat Etmiştir.

Ulukavak Mahallesi Eşrafından, Muradiye Ve Murat’ın Babaları, Yörük Mustafa Çoksoy Vefat Etmiştir.

 

19.08.2014 – Salı

Dodurga, Akkaya Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Çöplük Esnafından Ahmet Akçan’ın Annesi, Taksici Esnafından Mehmet Yazıcı Ve Şoför Esnafından Ahmet Mesci’nin Kayınvalidesi Şerife Akçan Vefat Etmiştir.

Sorkoğlan Köyü’nden Gelme, Ali Yılmaz’ In Eşi, Çelik Kapı Esnafından Ali Rıza Yılmaz’ın Annesi, Devlet Hastanesi’nden Emekli Döndü Yılmaz Vefat Etmiştir.

Bekdaşoğlu Köyü’nden Gelme, Aşır Tüfekçi’nin Kızı Zöhre Alabay Vefat Etmiştir

 

18.08.2014 – Pazartesi

İskilip İkamet Eden, Hacı Mehmet Türkmen’in Eşi, Ramazan Türkmen’in Annesi Güldane Türkmen Vefat Etmiştir.

Kınıkdeller Köyünden Gelme, Dursun Demiral’ın Annesi, İbrahim Ve Nuri Bardakçı’nın Ablası, Meryem Demiral Vefat Etmiştir.

 

17.08.2014 – Pazar

Elektrikçi Esnafından İrfan Sarmaşık Ve Ziya Gökalp İlkokulu Müdürü İlhami Sarmaşık’ın Babası Şevki Sarmaşık Vefat Etmiştir.

Çobandivan Köyü’nden Gelme, Televizyon Tamircisi Muharrem, Şahin Ve Devlet Hastanesi Çalışanı Ergün Kavlak’ın Babası, Devlet Hastanesi’nden Emekli Sadık Kavlak Vefat Etmiştir.

Hitit Üniversitesi Başhekim Yardımcısı Harun Doğmuş Ve Emekli Öğretmen Vildan Gürkavcu’nun Annesi Bedia Doğmuş Vefat Etmiştir.

 

16.08.2014 – Cumartesi

Beydili Köyü’nden Gelme, Seydi Ahmet Topal’ın Oğlu, Haceli Ve Fahri Topal’ın Kardeşi, Tahsin, Aydın Ve Fazıl Topal’ın Babası, Almanya’dan Emekli Hanefi Topal Vefat Etmiştir.

Çimento Fabrikası’ndan Emekli Merhum Cemal Tüfekçi, Nihat, Hayat, Hakan Ve Abdullah Tüfekçi’nin Annesi Adalet Tüfekçi Vefat Etmiştir.

 

 

14.08.2014 – Perşembe

Çıkrık Köyü’nden Gelme; Emekli Öğretmen Hamdi Şentürk’ün Oğlu, Karakeçili Cami Emekli İmamı Fikret Çıplak’ın Damadı, Ptt Müdürlüğü’nden Emekli Mustafa Şentürk’ün Kardeşi Arif Levent Şentürk Vefat Etmiştir

Karaağaç Köyü’nden Gelme; Merhum Halil Ölçer’in Oğlu, Mustafa Ölçer’in Kardeşi, Hasan Ölçer’in Yeğeni; Seyfettin, Fazlı, Hüseyin, Rüştü Ve Mustafa Ölçer’in Eniştesi Gazi Ölçer Vefat Etmiştir

Yozgat’ın Aydıncık İlçesi’nden Gelme; Halil, Bahadır Ve Şule Kaplan’ın Babası, Ssk Hastanesi’nden Emekli Hacı Kaplan Vefat Etmiştir

Dud Köyü’nden Gelme, Abidin Uysal’ın Eşi; Asiye Topal İle Mehmet, Ali, Soner Ve Haydar Uysal’ın Annesi Kamer Uysal Vefat Etmiştir

Karakeçili Köyü’nden; Ali Deniz’ İn Annesi, Köşedaşı İbrahim Deniz’in Eşi Emine Deniz Vefat Etmiştir

Mustafa Tokmak’ın Annesi, Emekli Zabıta Memuru Hakkı Koçak Ve Köy Hizmetleri’nden Emekli Yaşar Baran’ın Kayınvalidesi Hatice Tokmak Vefat Etmiştir

 

13.08.2014 – Çarşamba

Özgür Ve Özlem Çağlar’ın Babası, Nuriye Çağlar’ın Eşi, Merhum İsmet Bilal’in Bacanağı, Necmi Ve Kemal Duran’ın Eniştesi, Akif Keskin’in Dayısı, Emekli Halk Bankası Müdürü İrfan Çağlar Vefat Etmiştir

Karapürçek Köyü’nden Gelme, Arif Ve Veysal Kömürcü’nün Babası, Mustafa Köstekli’nin Kayınpederi Dursun Kömürcü Vefat Etmiştir

Yaylacık Köyü’nden Gelme; İsmail, Muzaffer, İlhan, Aydın, Ayhan, Sadık Ve Aziz Kara’nın Kardeşi Hüseyin Kara Vefat Etmiştir

12.08.2014 – Salı

Harmancık Köyü’nden Gelme; Ali Çetin’in Eşi, Eczacı Kalfası Sedat Ve Ali Cindil’in Anneannesi, Huriye Çetin’in Annesi Hatem Çetin Vefat Etmiştir

Kız Meslek Lisesi Müdürü Elvan Güneş, Özel İdare Çalışanı Ercan Güneş Ve Eyüp Güneş’in Annesi Naime Güneş Vefat Etmiştir

Muammer Şahin’in Annesi, Hamza Yıldız’ın Teyzesi Abide Şahin Vefat Etmiştir

11.08.2014 – Pazartesi

Eymir Köyü’nden Gelme, Tavukçu Esnafından Muharrem Ve Kenan Dinler’in Babası, Bakırcı Esnafından Bayram Dinler Vefat Etmiştir

Dodurga Ayva Köyü’nden Gelme Osman Töremiş Vefat Etmiştir

Atçalı Köyü’nden Gelme, Merhum Bekdaş Zorlu’nun Eşi; Ali, Mustafa, Cuma, Aşır, Veli Ve İsmet Mülazım’ın Ablası; Asiye, Ali Ve Elvan Zorlu’nun Annesi Fadik Zorlu Vefat Etmiştir

Elvançelebi Köyü’nden Gelme, Bisikletçi Esnafından Ali Ve Abdullah Doğan’ın Kardeşi Fatma Türkcan Vefat Etmiştir

Kasap Esnafından Mustafa Cürün’ün Torunu, Çetin Cürün’ün Oğlu, Gökhan Ve Barış Cürün’ün Kardeşi, Halit Ve Gazi Pilgir’in Yeğeni Alper Cürün Vefat Etmiştir

Samsun, Havza İlçesinden Gelme; Pazarcı Esnafından Turgut, Rahim Ve Sezgin Sezik’in Annesi Naile Sezik Vefat Etmiştir

Fındıklı Köyü’nden Gelme, Doğan Ve Erol Üçpınar’ın Annesi, Aziz Atak’ın Kayınvalidesi Satı Üçpınar Vefat Etmiştir

Köy Hizmetlerinden Emekli; Vahit, Çorum Belediyesi’nden Emekli Sait, Emekli Polis Memuru Nahit, Nihat Ve Arif Öngel’in Annesi Seher Öngel Vefat Etmiştir

Zafer Çarşısı Esnafından Fatih, Merhum Mustafa Ve Albay Duran Subaşı’nın Annesi, Hıdır Bulanık Ve Alaattin Silku’nun Kayınpederi Yaşar Subaşı Vefat Etmiştir

Hüseyin, Fatih Ve Alper Sarhuş İle Selma Tuzcu; Bengü Soyacak Ve Nesrin Sakıcı’nın Babası; Mehmet Tuzcu, Uğur Soyacak Ve Mehmet Sakıcı’nın Kayınpederi, Karasör Ustası Nurettin Sarhuş Vefat Etmiştir

Çağşak Köyü’nden Gelme, Soner Işık Ve İsmail Çakır’ın Kayınpederi, Murat Pekel’in Eniştesi Cemal Baştuğ Vefat Etmiştir

08.08.2014 – Cuma

Ortaköy Kızılhamza Köyü’nden Gelme, Antalya’da İkamet Eden Bekdaş Ve Fadime Akkuş’un Kızı, Burcu, Ali Ve Umut Şahin’in Annesi, Ali Kemal, Meded, Satılmış, Çelebi Ve Deniz Akkuş’un Kardeşi Nergiz Akkuş Vefat Etmiştir

 

07.08.2014 – Perşembe

Mustafa Çelebi Köyü’nden Gelme, Metin Ve Elif Aydoğdu’nun Oğlu Alper Aydoğdu Vefat Etmiştir.

Taksici Esnafından Vahdettin Özer, Boyacı Esnafından Vahit Özer Ve Mehmet Özer’in Annesi Hatice Özer Vefat Etmiştir.

Cırfınlı Köyü’nden Gelme, Haydar, Süleyman, Muharrem Ve Satılmış İpek’in Babası Duran İpek Vefat Etmiştir.

Çikhasan Köyü’nden Gelme, Fransa’dan Emekli Niyazi Yıldırım’ın Ağabeyi, Hüseyin Yıldırım’ın Amcası Sadık Yıldırım Vefat Etmiştir.

Hasan Hadul’un Ağabeyi, Metin Hadul’un Amcası, Duran Ünlü’nün Dayısı Nimet Hodul Vefat Etmiştir.

Akçakaya Köyü’nden Gelme, Yaşar Ve Abdullah Eker’in Annesi, Mehmet Kayacı’nın Kayınvalidesi Şehriye Eker Vefat Etmiştir.

Üyük Köyü’nden, İsmail Ve Ali Yurdakul’un Babası, Sanayi Esnafından Fatih Ve Şaban Naçar’ın Dedesi Abdullah Yurdakul Vefat Etmiştir.

Emekli Öğretmen Ethem Olca’nın Annesi Asiye Olca Vefat Etmiştir.

 

06.08.2014 – Çarşamba

Gökgözler Köyü’nden Gelme, Satılmış, Metin Ve Bekdaş Dertli’nin Annesi Yeter Dertli Vefat Etmiştir.

Abdalata Köyü’nden Gelme, Mustafa, Mehmet, Abdullah Ve Hanım Karadaş’ın Babası Recep Karadaş Vefat Etmiştir.

Satı Bekdaş, Sabire Dinç, Emine İn Ve Ali Akça’nın Annesi, Duran İn’in Kayınvalidesi Fatma Akça Vefat Etmiştir.

Orhan Ve Mehmet Kabakçı’nın Kardeşi Selfinaz Kabakçı Vefat Etmiştir.

 

05.08.2014 – Salı

Katipoğullarından, Ferhat, Hüseyin Ve Arif Taşkaya’nın Kardeşi, Cengiz Taşkaya’nın Babası, Tanış Kırtasiye Sahibi Fikret Taşkaya Vefat Etmiştir.

 

04.08.2014 – Pazartesi

Hasan Özdilek’in Eşi, Şenol Ve Şennur Özdilek’in Annesi, Merhum Hamdullah Tosun’un Kızkardeşi Nazif Özdilek Vefat Etmiştir

Tarhankozlusu Köyü’nden Gelme, Vergi Dairesi’nden Emekli Fevzi Aktı, Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Emekli Bekir Aktı, Yüksek Yargıtay Üyesi Ve Yüksek Seçim Kurulu Üyesi Şakir Aktı İle Milli Eğitim Çalışanı Nazmi Aktı’nın Babası Hasan Aktı Vefat Etmiştir

Çatak Köyü’nden Gelme, İtfaiye Müdürlüğü’nden Emekli Kemal Karakaş’ın Eşi, Emekli Öğretmen Hamza Karakaş, Konya Vali Yardımcısı Hasan Karakaş Ve Milli Eğitim Müfettişi Nejdet Karakaş’ın Annesi, Öğretmen Vahap Sönmez’in Kayınvalidesi Emine Karakaş Vefat Etmiştir

 

03.08.2014 – Pazar

Büğdüz Köyü’nden Gelme, Hüseyin Koç’un Eşi, Berber Esnafından Mustafa Ve Cesur Koç’un Annesi Pakize Koç Vefat Etmiştir

Alaca’dan Gelme, Yalçın Ve Alim Bekdemir’in Babası, Mobilyacı Esnafından Yusuf Bozdemir’in Kayınpederi, Sebzeci Esnafından Memduh Bekdemir Vefat Etmiştir

Gazi Ve Vedat Mermer’in Babası Bakırcı Esnafından Seydi Mermer Vefat Etmiştir

 

02.08.2014 – Cumartesi

Ziraat Bankası’ndan Emekli Niyazi Türkyılmaz’ In Eşi, Zühal, Levent Ve Uğur Türkyılmaz’ın Annesi Zehra Türkyılmaz Vefat Etmiştir

Aslan Köyü’nden Gelme, Haydar, Zafer, Abbas Ve Salih Erkoç’un İle Fadime Çemrek’in Annesi Ümmügül Erkoç Vefat Etmiştir

Bayan Kuaförü Merhum Bahattin Büğdüz’ün Eşi, Neslihan Balak, Vesrin Özdemir, Esinç Sevinç Ve Tamer Büğdüz’ün Annesi Kadiriye Büğdüz Vefat Etmiştir

Hamamlıçayköy’den Gelme, Mustafa Cam’ın Eşi, Erdal Ve Sami Cam’ın Annesi Meryem Cam Vefat Etmiştir

Ahmet Oğlan Köyü’nden Gelme, Tolga Ve Tuğrul Tunca’nın Babası, Dsi’den Emekli Mehmet Kuş’un Eniştesi, Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Eyüp Tunca Vefat Etmiştir

 

01.08.2014 – Cuma

Elvançelebi Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Savaş Oto Cam Sahibi Ahmet Özmen’in Babası, Devlet Hastanesinden Emekli Elvan Özmen Vefat Etmiştir.

Çaltacak Köyü’nden Gelme, Hüseyin Kalafat’ın Kardeşi, Savaş Ve Cuma Yıldırım’ın Eniştesi, Marketçi Esnafından Ali Rıza Kalafat Vefat Etmiştir.

 

31.07.2014 – Perşembe

Oto Tamircisi Esnafından Enver Battal’ın Annesi Ferdane Battal Vefat Etmiştir.

İskilip Karaburun Köyü’nden Gelme, Muhammet Ve Mevlüt Şahin’in Babası Mustafa Şahin Vefat Etmiştir

Eskice Köyü’nden Gelme, Merhum Hacı Kaya’nın Eşi; Ömer, Osman Ve Rüstem Kaya’nın Annesi Gülsüm Kaya Vefat Etmiştir

Söğütyolu Köyü’nden Gelme, Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli, Sgk Çalışanı Birol Özkan’ın Babası Erol Özkan Vefat Etmiştir.

Hacımusa Köyü’nden Gelme; Turan Evirgen’in Eşi, Huzur Ekmek Fabrikası Sahibi Latif Dalyan’ın Ablası Rabia Evirgen Vefat Etmiştir

Laçin İlçesi’nden Gelme; Mustafa Yalçın’ın Eşi, Merhum Mustafa Çengel’in Kızı Filiz Yalçın Vefat Etmiştir.

Hamamlıçay Köyü’nden Gelme; Mehmet, Vedat, Hüseyin, Cevat, Kadir Ve Ahmet Gül’ün Kardeşi, Ömer Gül’ün Oğlu, Pazarcı Esnafından Erol Gül Vefat Etmiştir.

Terzi Esnafından Muhittin Kavukçu’nun Ağabeyi; Hilmi, Kemal, Sami Ve Sait Kavukçu’ Nun Babası; Barış, Tayfun, Kubilay Ve Oguzhan Kavukçu’nun Dedesi Rasim Kavukçu Vefat Etmiştir.

İnalözü Köyü’nden Gelme; Özel İdare Çalışanı İsmail Cingöz’ün Babası Veli Cingöz Vefat Etmiştir.

Yoğunpelit Köyü’nden Gelme; Hamdullah Ve Kamil Özuural’ın Kardeşi, Sadık Ve Döne Özuural’ın Babası, Pazarcı Esnafından Bekdaş Özuural Vefat Etmiştir.

Eskiekin Köyü’nden Gelme; Hasan Ve Suade Çelik’ İn Oğlu Zühtü Çelik Vefat Etmiştir

Hamamlıçayköyü’nden Gelme, Merhum Kazım Köseoğlu’nun Eşi, Uğur Ve Uygar Köseoğlu’nun Annesi, Yaşa Tekkeci’nin Anneannesi, Arar Tekneci Ve Mustafa Yurttutar’ın Kayınvalidesi Pakize Köseoğlu Vefat Etmiştir.

Uğrak Köyü’nden Gelme, Kadir Ve Abdullah Dinçay’ın Kardeşleri, Danimarka’da Çalışan Murat Dinçay Vefat Etmiştir

Karahisar Köyü’nden Gelme, Merhum Kemal Celep’in Eşi, Murat Celep’in Annesi Döndü Celep Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Çalışanı Metin Yeşil, Yazıçarşı Esnafından Recep Ve İlhan Yeşil İle Nazıf Ve Ali Yeşil’in Amcası Abdullah Yeşil Vefat Etmiştir.

Gümüşhacıköyü’nden Gelme; Mehmet Ve Zeynep Kara’nın Oğulları, Çağdaş, Ozan Ve Çağatay Kara’nın Kardeşleri, Em-Ay Butik Dershanesi Coğrafya Öğretmeni Çağlar Ulaş Kara Vefat Etmiştir

Mecitözü Köprübaşı Köyü’nden, Samancı Lütfi Özsoy’un Amcası, Hakkı Özsoy’un Babası Samancı Halil Özsoy Vefat Etmiştir

Ömerbey Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Satılmış Hayta’nın Oğlu Nejdet Hayta Vefat Etmiştir

25.07.2014 – Cuma

Feruz Köyü’nden Gelme; Dsi’den Emekli Necmettin, Şemsettin Ve Mustafa Sağlam’ın Babası, Rasim Çakıcı’ Nın Kayınbabası Galip Kemal Sağlam Vefat Etmiştir

24.07.2014 – Perşembe

Arslan Köyü’nden Gelme; Haydar Pehlivan’ın Babası, Haydar Çiftçi’nin Kayınpederi Derviş Pehlivan Vefat Etmiştir

Ahmetoğlan Köyü’nden Gelme; Emekli Öğretmen Nedim Yılmaz, Ptt’den Emekli Ahmet Yılmaz Ve Telekom Müdürlüğü’nden Emekli Selahattin Yılmaz’ın Babası İzzet Yılmaz Vefat Etmiştir

Merhum Ali Destanoğlu’nun Eşi, İsmail Özkahraman’ın Ablası, Eski Noter İbrahim Destanoğlu Ve Elektrikçi Esnafından Hüseyin Destanoğlu’nun Annesi Hacer Destanoğlu Vefat Etmiştir

Yaylacık Köyü’nden Gelme; Bursalı Ve Abidin Mercan’ın Annesi, Ali Naki Toprakçı’nın Kayınvalidesi Sultan Mercan Vefat Etmiştir

Buğdüz Köyü’nden Gelme; Hüseyin Koç’un Oğlu, Cesur Koç’un Ağabeyi, Mesut Koç’un Babası, Berber Esnafından Mustafa Koç Vefat Etmiştir

23.07.2014 – Çarşamba

Yusuf Ve Emine Solmaz’ın Oğlu; Abdullah, Güldane, Fevziye, Pervin Ve Tülin Solmaz’ın Babası Ahmet Zemci Solmaz Vefat Etmiştir

Köy Hizmetlerinden Emekli Mehmet Kuşkaya Vefat Etmiştir.

Kışlacık Köyü’nden Gelme; İbrahim Kaya’nın Oğlu, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu Öğretmenlerinden Mustafa Kaya Vefat Etmiştir.

Hazır Elbiseci Esnafından Fikret Güney’in Hanımı, İtfaiyeden Emekli Hüseyin, Nevzat Ve Hasan Güney’in Anneleri Semiha Güney Vefat Etmiştir.

Mecitözü Hisarkavak Köyü’nden Gelme, Sgk’dan Emekli Süleyman Yüksel Vefat Etmiştir

20.07.2014 – Pazar

İskilip’ten Gelme, Tarık Ve Faruk Kasatura’nın Babası, İskilip Tapu Müdürlüğü Çalışanı Mustafa Kasatura Vefat Etmiştir.

Aksungur Köyü’nden Gelme, Merhum Battal Biçer’in Eşi, Duvar Ustası Nurettin, Yaşar, Metin Ve Sıddık Biçer’in Annesi Miyase Biçer Vefat Etmiştir.

Kadıderesi Köyü’ Nden Gelme, Ragıp Çalman’ın Ağabeyi, Eczacı Kemal Uzun’un Dayısının Oğlu, Ruhi Çalman’ın Babası Ali Çalman Vefat Etmiştir.

19.07.2014 – Cumartesi

Abdullah Kara’nın Oğlu Adem Kara Vefat Etmiştir.

Mollahasan Köyü’nden Gelme Haydar Akgöz Vefat Etmiştir.

Avukat Fazlı Ölçek Ve Bekir Ölçek’in Annesi Hacer Ölçek Vefat Etmiştir.

Mecitözü Köprübaşı Köyü’nden Gelme, Gazi Ve Mustafa Biçer’in Babası İbrahim Biçer Vefat Etmiştir.

Gökçepınar Köyü’nden Gelme, Emekli Öğretmen Hüseyin Kelek’ İn Oğlu, Merhum Avukat Cemal Solmaz Ve Naki Solmaz’ın Yeğeni, Avukat Dinçer Solmaz’ın Halasının Oğlu Bekdaş Çağdaş Vefat Etmiştir

Aşağı Sanayi Esnafından Ve Tonacı Hüseyin Kaltakçı’nın Eşi, Hakem Emrah Okan Ve Erman Okan’ın Annesi Günay Kaltakçı Vefat Etmiştir.

18.07.2014 – Cuma

Kamil Şimşek’in Eşi, Hasan Pamuk’un Kayınvalidesi, Eren Pamuk’un Annannesi Melek Şimşek Vefat Etmiştir.

Gökgözler Köyü’nden Gelme Sadık Çetinkaya Vefat Etmiştir.

Emekli Öğretmen Dudu Demir’in Annesi, Emekli Öğretmen Salim Demir’in Kayınvalidesi Hatun Endürüzcü Vefat Etmiştir.

 

17.07.2014 – Perşembe

Eski Nakliyeci Esnafından Mehmet Tunca’nın Babası, Tatar Köyü’nden Gelme Ve Eski Nakliyeci Esnafından Veysel Tunca Vefat Etmiştir

 

16.07.2014 – Çarşamba

Ömerbey Köyü’nden, Halil Ve Hüseyin Olukçu’ Nun Kardeşi, Umut ve Özlem Olukçu’nun Babası Münür Olukçu Vefat Etmiştir

 

15.07.2014 – Salı

Harmancık Köyü’nden Gelme; Mobilyacı Esnafından Hasan Şentürk, Satı Şentürk, Elmas Pişkin Ve Sevda Hekim’in Annesi Satı Şentürk Vefat Etmiştir

Orhan Bağcı’nın Annesi, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Elvan Güllü’nün Ablası Türkan Bağcı Vefat Etmiştir

 

14.07.2014 – Pazartesi

Sarışeyh Köyü’nden Gelme, Karaca Coşkun’un Eşi, Kabortacı Ahmet Coşkun’un Ve Demir Doğramacı Kadir Coşkun’un Annesi Şirin Coşkun Vefat Etmiştir.

Paşa Köyü’nden Gelme, Tapu Müdürlüğü’nden Emekli Yusuf Kaval’ın Oğlu, Defterdarlık Çalışanı Osman Kaval’ın Ağabeyi Hacı Ali Kaval Vefat Etmiştir

Kumçeltek Köyü’nden Gelme, Hıdır Ve Hasan Yılmaz’ In Babası; Ali Yılmaz Vefat Etmiştir

 

13.07.2014 – Pazar

İsmet Ve Mustafa Tuncer’in Annesi, Osman Semerciöz Ve Yılmaz Nal’ın Kayınvalidesi Miyase Tuncer Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden Yusuf Aşır Vefat Etmiştir.

 

12.07.2014 – Cumartesi

Abdalata Köyü’nden Gelme, Eski Pazarcı Esnafından Mehmet Baykal’ın Babası Abdullah Baykal Vefat Etmiştir

Kışladeresi Köyü’nden Gelme, Hamza Ve Muammer Akman’ın Babası, Emekli İmam Halil İbrahim Akman Vefat Etmiştir.

Gökdere Köyü’nden; Şükrü, İbrahim Ve Uğur Bozkan’ın Babası Bekir Bozkan Vefat Etmiştir

Mecitözü’nden Gelme, Emekli Başçavuş Salih Halıcı’nın Oğlu Güralp Halıcı Vefat Etmiştir.

Bayındırlık Müdürlüğü’nden Zıttık Özçevik’in Eşi, Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Hüseyin Özçevik’in Annesi, Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Avni Erol’un Kayınvalidesi Elmas Sevim Özçevik Vefat Etmiştir.

 

11.07.2014 – Cuma

Seyfe Köyü’nden Gelme, Cengiz Şahin’in Babası Mehmet Şahin Vefat Etmiştir

Eymir Köyü’nden Gelme, Süleyman, Necati, Nurettin Ve Ali Çakmak’ın Babası, Satı Çakmak’ın Eşi Hasan Çakmak Vefat Etmiştir

Şükrü Ve Yeter Köseoğlu’nun Oğlu, Bahtiyar Köseoğlu’nun Ağabeyi, Almanya’da İkamet Eden Sadık Köseoğlu Vefat Etmiştir

 

10.07.2014 – Perşembe

Balımsultan Köyü’nden Gelme, İsa Kaşıkçı’nın Kızı, Ahmet Şahin Ve Faruk Kaşıkçı’nın Torunu İlayda Kaşıkçı Vefat Etmiştir

 

09.07.2014 – Çarşamba

Kumçelteği Köyü’nden Gelme, Şeker Fabrikası Çalışanı Ergül Yıldız’ın Kayınpederi, Ece Seramik Çalışanı Ramazan Ve Talip Yıldız’ın Babası Arap Yıldız Vefat Etmiştir

Şekerbey Köyü’nden Gelme, Osman Saydan’ın Eşi İhsaniye Saydan Vefat Etmiştir

Alaca Soycak Köyü’nden Gelme, Halil Serinci’nin Ağabeyi; Hasan, Haydar, Cemal, Rıza, Mustafa, Bayram, Haskıs, Esme Ve Badeser Serinci’nin Babası Musa Serinci Vefat Etmiştir

Kertme Köyü’nden Gelme Aşır Deniz Vefat Etmiştir

Sarılık Köyü’nden Mustafa Eker Vefat Etmiştir

Sarılık Köyü’nden Azime Eker Vefat Etmiştir

Yusuf Ağca’nın Ağabeyi, Mehmet Ve Erdoğan Ağca’nın Babası Haşim Ağca Vefat Etmiştir

 

08.07.2014 – Salı

Çimento Fabrikasından Emekli Osman İdgu’nun Ablası, Emlak Bankasından Emekli Ahmet Yurdakul’un Baldızı, Aydın Şakacı’nın Kayınvalidesi; Nesrin, Nevin Ve Nilgün Benli’nin Annesi Nurdane Benli Vefat Etmiştir

Mollahasan Köyü’nden Gelme Rıza Ateş’in Eşi Yosma Ateş Vefat Etmiştir

 

07.07.2014 – Pazartesi

Sarışeyh Köyü’nden Gelme, Yedaş’tan Emekli Bahri Yıldırım’ In Babası, Mustafa Ve Adem Yıldırım’ın Dedesi Gazi Yıdırım Vefat Etmiştir

 

06.07.2014 – Pazar

Çeşmeören Köyü’nden Gelme, Muttalip Bayrak’ın Eşi, Çetin Bayrak’ın Annesi Şirin Bayrak Vefat Etmiştir

Kırkdilim Gözübüyük Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli İtfaiye Amiri Kemal Gül’ün Ağabeyi Çorum Belediyesi’nden Emekli Ahmet Gül Vefat Etmiştir

 

05.07.2014 – Cumartesi

Ortaköy Fındıklı Köyü’nden Gelme; Hüseyin, Kenan, Bülent Ve Erhan Ünal’ In Babası Yusuf Ünal Vefat Etmiştir

Şeyhhamza Köyü’nden Gelme, Ünal Altunkaya’nın Eşi İlkay Altunkaya Vefat Etmiştir

Ziraat Bankası’ndan Emekli Ali Rıza Güler’in Kayınvalidesi, Macide Güler’ İn Annesi, Fotoğrafçı Esnafından Hüseyin Baloğlu’nun Baldızı Huriye Özçulha Vefat Etmiştir

Kuyumcu Köyü’nden Gelme, Osman Ve Eyüp Elsüer’in Kardeşi, Almanya’dan Emekli Kazım Çağlar’ In Eşi Hanım Çağlar Vefat Etmiştir

Üçköy’den Gelme, Pazarcı Esnafından Kazım Ve Yaşar Sakallı’nın Oğlu Kenan Sakallı Vefat Etmiştir

Delibekiroğlu Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Cemal Yemekçi’nin Ağabeyi, Hakan Yemekçi’nin Babası Halim Yemekçi Vefat Etmiştir

 

04.07.2014 – Cuma

Büyükgülücek Köyü’nden Gelme, Reşit Alkaç’ın Oğlu, Cemal Alkaç’ın Kardeşi; Bekir, Nihat Ve Mehmet Şirin’in Eniştesi İsmail Alkaç Vefat Etmiştir

 

03.07.2014 – Perşembe

Alaca Çikhasan Köyü’nden Gelme, Haydar Ve Bülent Çelik’in Babası Bekir Çelik Vefat Etmiştir.

Sevindikalan Köyü’nden Gelme, Merhum Ali Osman Kaya’nın Eşi, Arap Kaya’ Nın Annesi Selver Kaya Vefat Etmiştir

Ezil Köyü’nden Gelme, Boyacı Esnafından Mustafa Akar’ın Babası, Tavukçu Esnafından Osman Tayoğlu Ve Fırıncı Esnafından Uğur Doğan’ın Kayınpederi Yaşar Akar Vefat Etmiştir.

Kiranlık Köyü’nden Gelme, Mimar Sinan Ortaokulu Matematik Öğretmeni Abdullah Kısa’nın Annesi, İstiklal İlkokulu Öğretmeni İlhan Dağ’ın Kayınvalidesi Güldane Kısa Vefat Etmiştir

02.07.2014 – Çarşamba

Balımsultan Köyü’nden Gelme Çorum Müzesi Çalışanı Yavuz Ersoy’un Babası; Hacı, Necati Ve Mustafa Ersoy’un Kardeşi Mevlüt Ersoy Vefat Etmiştir

01.07.2014 – Salı

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Hüseyin Gülmez’in Eşi, Cengiz, Özkan Ve Serkan Gülmez’in Annesi; Cennet Gülmez Vefat Etmiştir

Alaca, Değirmenönü Köyü’nden, Cengiz Ve Güllü Arslan’nın Babası; Haydar Arslan Vefat Etmiştir

Ezil Köyü’nden Gelme, Eski Ayakkabıcı Esnafından Mehmet, Hüseyin Ve Erol Çırak’ın Babası; Cemal Çırak Vefat Etmiştir

 

30.06.2014 – Pazartesi

Sanayi Esnafından Motor Tamircisi Servet Yaraşır’ In Oğlu Erdebil Yaraşır Vefat Etmiştir

 

29.06.2014 – Pazar

Eski Değirmenci Esnafından Ethem, Hakan, Ayhan Ve Lokman Dalbudak’ın Babası, Adnan Duruakan’ın Eniştesi Bayram Dalbudak Vefat Etmiştir

 

28.06.2014 – Cumartesi

Alaca’dan Gelme, Mobilyacı Esnafından Yusuf Kumaş’ In Kardeşi, Milli Eğtim Müdürlüğü’nden Emekli Recep Bolat’ın Kayınbiladeri Tuncay Kumaş Vefat Etmiştir

Dağkarapınar Köyü’nden Gelme, Murat Ve Muttalip Gökdere’nin Babası, Arif, Aydın Ve Abdullah Gökdere’nin Kardeşi Hüseyin Gazi Gökdere Vefat Etmiştir

Erdal Ve Hatice Gökşen’in Annesi, Merhum Hatice Gökşen’in Eşi Sultan Gökşen Vefat Etmiştir

Göcenovacığı Köyü’nden Gelme, İnşaatçı Şükrü, İlyas Ve Mehmet Saltan’ın Babası, Şaban, Hakkı, Hilmi Ve Fatih’in Kayınpederi Ömer Saltan Vefat Etmiştir

İsa Bekkaya’nın Eşi, Hüseyin Ve Zeynal Bekkaya’nın Annesi Miyase Bekkaya Vefat Etmiştir

Merhum Çepni Mahallesi Muhtarı İsmet Veldet Ve Sağlık Müdürlüğü’nden Emekli Ömer Veldet’in Kardeşi, Bakkal Esnafından Hüseyin Veldet’in Babası Mustafa Veldet Vefat Etmiştir

Celilkırı Köyü’nden Gelme, Sıddık Coşkun Ve Hakkı Alagöz’ün Kardeşi, Uğur Ve Fatih Alagöz’ün Babası Hacı Alagöz Vefat Etmiştir

Sarışeyh Köyü’nden Gelme, Radyatörcü Esnafından Hasan Özel’in Babası, Abdulkadir Ve Halil İbrahim Özel’in Dedesi Ali Özel Vefat Etmiştir

 

27.06.2014 – Cuma

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Arap, Hüseyin, Hasan Ve Vedat Katıkçı İle Nilüfer Solmaz’ın Annesi Şerife Katıkçı Vefat Etmiştir.

Hayat Ambalaj Çalışanı Selim Sizgen Ve Seçil İme’nin Babası, Muhittin İme’nin Kayınpederi Kadir Sizgen Vefat Etmiştir.

Alaca, Dereyazıcı Köyü’nden Gelme, Halil Yıldırım’ın Gelini, Hüseyin Yıldırım’ın Eşi Satı Yıldırım Vefat Etmiştir.

Zafer Baykara Ve Selma Çömüz’ün Babası, Gazi Çömüz’ün Kayınpederi, Şoför Esnafından Metin Baykara Vefat Etmiştir.

İsmail, Yaşar Ve Abdullah Gençoğlu İle Sanayi Esnafından Fazlı İlci’nin Annesi Asiye Gençoğlu Vefat Etmiştir.

 

 

26.06.2014 – Perşembe

Değirmenci Esnafından Güneş Un Sahibi, Murat Aydemir’in Babası, Şerafettin Aydemir Vefat Etmiştir.

Kahveci Esnafından Hilmi Altuner’in Yeğeni, Emlakbank’tan Emekli Osman Altuner’in Kayınbabası, Mustafa Uysal’ın Ağbeyi Elvan Çelebi Köyünden Gelme, İsmail Uysal Vefat Etmiştir.

 

25.06.2014 – Çarşamba

Merhum İsmail Bezgin’in Eşi, Merhum Kenan Bezgin’in Annesi, Emine Bezgin Vefat Etmiştir.

Arap Ve Halil Çağlar’ın Babası, Haydar Ve Muharrem Çağlar’ın Ağbeyi, İsmail Çağlar Vefat Etmiştir.

Mecitözü Sırçalı Köyünden Gelme, Nurettin, Rıfat Ve Mehmet Baltacı’nın Kardeşi, Ali Ve Bekir Baltacı’nın Babası Ömer Baltacı Vefat Etmiştir

 

24.06.2014 – Salı

Sarimbey Köyü’nden, Aytaç, Köksal Ve Bahar Ekinci’nin Babası, Kadir Ekinci’nin Oğlu, Taksici Esnafından Mustafa Gündoğdu Ve Ercan Güntürk’ün Bacanağı Ünsal Ekinci Vefat Etmiştir

 

23.06.2014 – Pazartesi

Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Ruşen Genel’in Eşi, Ali Balamir’in Kardeşi, Remzi Genel’in Yengesi Elif Balamir Vefat Etmiştir.

Turgut Köyü’nden Gelme, Veli Yiğit’in Babası Hıdır Yiğit Vefat Etmiştir.

Erhan, Ercan Ve Ersan Çiçekçi’nin Babası, Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli Orhan Çiçekçi Vefat Etmiştir.

Yaylacık Köyü’nden Gelme Niyazi Koçak Vefat Etmiştir.

 

22.06.2014 – Pazar

Oğuzlar İlçesi’nden Gelme, Emin Demir’in Eşi, Öğretmen Mustafa Ve İsmet Demir’in Annesi Şerife Demir Vefat Etmiştir.

 

21.06.2014 – Cumartesi

Bayburt’dan Gelme, Çopikas Çalışanı Muharrem Aydın Ve Ganik Şekerleme Eski Çalışanı Ramazan Aydın’ın Babası, Çağıl Makina Çalışanı Aslan Sevim Ve Emekli Astsubay Nurettin Geldi’nin Kayınpederi Nuh Aydın Vefat Etmiştir.

Merhum Öğretmen Sabri Laçin’in Eşi, Atilla Ve Soner Laçin İle Filiz Binyazar’ın Annesi, Adnan Binyazar’ın Kayınvalidesi Raife Laçin Vefat Etmiştir.

Dodurga, Çiftlik Köyü’nden, Alpagut Kömür İşletmesi’nden Emekli, Kemal Ve Hamza Demirel’in Babası Mehmet Demirel Vefat Etmiştir.

Palabıyık Köyü’nden Gelme Muharrem Kaya Vefat Etmiştir.

Çiftlik Köyü’nden Gelme, Din Görevlisi Merhum Abdullah Çakmak’ın Oğlu, Polis Memuru Abdurrahman Çakmak Vefat Etmiştir.

Bekdaşoğlu Köyü’nden Gelme, İsmail Ve Acem Balat’ın Kardeşi Hacı Balat Vefat Etmiştir

 

 

20.06.2014 – Cuma

Konaklı Köyü’nden Gelme, Veysel Kökten’in Eşi, Cemal, Şenol Ve Faruk Kökten’in Annesi Huriye Kökten Vefat Etmiştir.

Bekdaşoğlu Köyü’nden Gelme, Musa Balat’ın Eşi, Acem Ve İsmail Balat’ın Annesi, Yaşar Ve Ali Kantar’ın Ablası Keziban Balat Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Otobüs Amirliği’nden Emekli Dumanoğlu Memduh Emir’in Oğlu, Kenan Emir Ve Nurdane Mavral’ın Kardeşi, Emre Ve Eray Emir’in Babası, Bozboğa Köyü’nden Gelme Ve Çorum Belediyesi Personeli Adnan Emir Vefat Etmiştir.

Dodurga, Çiftlik Köyü’nden Gelme, Yüzbaşı Mustafa İnce’nin Eşi, Emine Fatma Bahile Ve Sadettin İnce’nin Annesi Menşure İnce Vefat Etmiştir

 

19.06.2014 – Perşembe

Kıvırcık Köyü’nden Gelme, Ömer Avunca’nın Eşi, Milli Eğtim Müdürlüğü Çalışanı Ali, Beşir Ve Zabıta Mmemuru Nihat Avunca’nın Annesi Şaziye Avunca Vefat Etmiştir.

Dodurga, Çiftlik Köyü’nden Gelme, Hidayet Buruk’un Eşi, Burhan Ve Ayhan Buruk İle Rahime Özütürker’in Annesi Kadriye Buruk Vefat Etmiştir.

 

18.06.2014 – Çarşamba

Tornacı Esnafından Merhum Ahmet İstanbullu’nun Eşi, Metin Ve Sermet İstanbullu İle Meral Yücel’in Annesi Nadire İstanbullu Vefat Etmiştir.

Karadona Köyü’nden, Mehmet, İhsan, Süleyman Ve Necati Aslan’ın Kardeşi, Ali Yalçınkaya’nın Eniştesi, Murat Ve Cesur Aslan’ın Babası Ali Aslan Vefat Etmiştir.

Mecitözü, Kozören Köyü’nden Gelme, Şeker Fabrikası’ndan Emekli Muharrem Kilis Vefat Etmiştir.

Çalıca Köyü’nden Gelme, Ahmet Ve Gazi Akar’ın Kardeşi, Bezgin Emlak Sahibi Seydi Ve Mustafa Bezgin’in Eniştesi, Hüseyin Akar’ın Amcasının Oğlu, Emekli Öğretmen Mehmet Akar Vefat Etmiştir.

 

17.06.2014 – Salı

Feruz Köyü’nden Gelme, Mustafa, Erdoğan Ve Ünal Sarıoğlu’nun Annesi Rukiye Sarıoğlu Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Merhum Veli Özkan’ın Eşi, Taksici Esnafından Gazi Ve Haydar Özkan’ın Annesi Zeynep Özkan Vefat Etmiştir

 

16.06.2014 – Pazartesi

Celilkırı Köyü’nden Gelme, İlyas Ardahanlı’nın Kardeşi, Hamit Cami İmamı Gazi Hoş Ve Nihat Seven’in Kayınpederi Cavit Ardahanlı Vefat Etmiştir.

Alaca’dan Gelme, Merhum Mehmet Ali Yeğen’in Eşi, 2 Nolu Saymanlık Personeli Alim Yeğen’in Annesi Saniye Yeğen Vefat Etmiştir.

 

 

14.06.2014 – Cumartesi

Dudu Köyü’nden Gelme, Bekdaş Uysal’ın Oğlu, Mehmet Ali Kelam Ve Yaşar Topal’ın Kayınpederi, Ali Rıza, Mehmet, Haydar, Soner, Asiye Ve Nimet Uysal’ın Babası Abidin Uysal Vefat Etmiştir.

Sebair Şen’in Annesi, Faruk Uçar’ın Kayınvalidesi, Emekli Öğretmen Merhum Hasan Şen’in Eşi Şerife Şen Vefat Etmiştir.

 

 

12.06.2014 – Perşembe

Büfeci Esnafından Taner Uslu’nun Babası, Mehmet Uslu Ve Kenan Kırdı’nın Kardeşi, Çorum Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden Emekli Ali Uslu Vefat Etmiştir.

Gençlik Spor İl Müdürlüğü Çalışanı Alaattin Çek Ve Çorum Belediyesi’nden Emekli Osman Çek’in Annesi, Çorum Belediyesi Su İşleri Çalışanı İhsan Çek’in Babannesi, Çorum Belediyesi Fen İşleri Çalışanı Nilgün Uslu’nun Annannesi Nafiye Çek Vefat Etmiştir

 

11.06.2014 – Çarşamba

Lider Geri Dönüşüm Şirketi Sahibi Ve Galerici Esnafından Nuh Ateş Vefat Etmiştir.

Güverselek Köyü’nden Gelme, Şeker Fabrikası’ndan Emekli Ve Fırıncı Esnafından Hüseyin Özelçi’nin Oğlu, Mustafa Özelçi’nin Kardeşi, Ağrı İli Doğubeyazıt İlçesi Cezaevi Müdürü Özgür Özelçi Vefat Etmiştir.

Şeker Fabrikası’ndan Emekli Bilal Özbey Ve Hakverdi Pastanesi Çalışanı Kemal Özbey’in Kardeşi, Lastikçi Esnafından Mehmet Özbey Vefat Etmiştir.

Salur Köyü’nden Merhum Sırrı Kızılırmak’ın Eşi, Tuhafiyeci Esnafından Ethem Kızılırmak’ın Annesi, Leblebici Esnafından Fevzi, Arif Ve Mehmet Yıldırım’ın Kardeşi Nuriye Kızılırmak Vefat Etmiştir.

İlim Yayma Cemiyeti Onursal Başkanı Ve Mali Müşavir Aydın Hoşbaş İle Tuncay Hoşbaş’ın Babası Niyazi Hoşbaş Vefat Etmiştir

Mollahasan Köyü’nden Gelme, Yusuf, Narin Ve Nursel Şahin’in Annesi, Kemal Ve Rıza Bekdaş’ın Ablası Şehriban Şahin Vefat Etmiştir

 

10.06.2014 – Salı

İskilip’den Gelme, Öğretmen Metin Topkar’ın Babası, Makina Kimya’dan Emekli Ve Adil Kayışoğlu Çalışanı İsmail Topkar Vefat Etmiştir

Mecitözü Kargı Köyü’nden; Hüseyin Çetin Vefat Etmiştir.

Kahveci Esnafından Yaşar Toprak Vefat Etmiştir.

Dodurga İlçesi’nden Gelme, Şentürk Ve Süreyya Bolat’ın Babası, Emekli Öğretmen Yusuf Bolat Vefat Etmiştir.

Deniz Köyü’nden Gelme, Mehmet Tutar’ın Babası; Arif Tutar Vefat Etmiştir.

Kuyumcu Köyü’nden Gelme, Hacı Ömer Dölcü’nün Eşi, Mehmet Ve Osman Dölcü’nün Annesi, Galip Keleş’in Kayınvalidesi, Elvançelebi Dölcü’nün Babannesi Fatma Dölcü Vefat Etmiştir.

Şıhmustafa Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Şükrü Kahriman’ın Oğlu, Ümit Ve Şükrü Kahriman’ın Babası, Çorum Belediyesi Personeli Mustafa Kahriman Vefat Etmiştir.

 

09.06.2014 – Pazartesi

Elmalı Köyü’nden Gelme, Merhum Hafız İhsan Atak’ın Eşi, Faruk, Kamil, Kemal Ve Mustafa Atak’ın Annesi Azamet Atak Vefat Etmiştir.

Çanakçı Köyü’nden, Hasan Güngören’in Babası, Merhum Fahri Özdemir, Necip Aydaş, Bayram Yasakçı, Gazi Sarıaslan Ve Muharrem Yitmez’in Kayınpederi Satılmış Güngören Vefat Etmiştir.

Arpaöz Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Ali Ve Bilgit Yaman’ın Kardeşi, Adnan Ve Vedat Yaman’ın Babası İbrahim Yaman Vefat Etmiştir.

 

08.06.2014 – Pazar

Oymaağaç Köyü’nden Gelme, Yusuf Kara’nın Eşi Fatma Kara Vefat Etmiştir.

Merhum Ali Kaya’nın Eşi, Doktor Sefer Kaya, Ziraat Mühendisi İsmail Kaya Ve Zülal Kaya’nın Annesi, Veteriner Ahmet Teoman Aksu’nun Kayınvalidesi Münevver Kaya Vefat Etmiştir.

Çomarlı Köyü’nden Rasim Gürel’in Oğlu, Favzi, Remzi Ve Abdullah Güler’in Ağabeyi, Mehmet Zezikli’nin Kayınbiladeri Gazi Gürel Vefat Etmiştir.

Bıçakçı Esnafından Arif Nohut’un Ablası Necmiye Altıntaş Vefat Etmiştir.

 

07.06.2014 – Cumartesi

Ferhatlı Köyü’nden Gelme, Niyazi Sarı’nın Eşi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Bayram Altunkeser’in Kayınvalidesi Satı Sarı Vefat Etmiştir.

İsmail Köyü’nden Gelme, Mehmet Oskay’ın Oğlu, Bilal, Murat Ve İdris Oskay’ın Babası, İlhan Oskay’ın Kardeşi Mehmet Oskay Vefat Etmiştir.

Mecitözü Alancık Köyü’nden Gelme, Rifat Erdoğan Vefat Etmiştir.

 

06.06.2014 – Cuma

Pancarlık Köyü’nden Gelme, Cemal Hoşgör’ün Oğlu, Dursun Hoşgör’ün Kardeşi, Mustafa Hoşgör’ün Babası Arslan Hoşgör Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Nden Emekli Cemil Eker’in Eşi, Emekli Öğretmen Ali Eker’in Annesi, Tarım İl Müdürlüğü Çalışanı Ferit Özgören’in Kayınvalidesi Remziye Eker Vefat Etmiştir.

Kadıkırı Köyü’den, Ali Koç’un Kardeşi, Mustafa, Yusuf Ve Gülay Koç’un Amcası, Behsat, Fikret, Emin Ve Selver Demir’in Dayısı Osman Koç Vefat Etmiştir

 

05.06.2014 – Perşembe

Boyacı Ustası Kemal Ve Ali Şen’in Annesi Sıddıka Şen Vefat Etmiştir

 

04.06.2014 – Çarşamba

Berk Köyü’nden Gelme, Eski Nakliyeci Esnafından Kemal Aslan’ın Eşi, Emin Ve Mücahit Aslan’ın Annesi Fatma Aslan Vefat Etmiştir.

Osmaniye Köyü’nden Gelme, Ahmet Demirci’nin Babası, Kent Haber Sahibi Birhan Demirci’nin Dedesi, Yaşar Demirci’nin Kardeşi, Karayolları’ndan Emekli İsmet Demirci Vefat Etmiştir

 

 

02.06.2014 – Pazartesi

Çanakçı Köyü’nden, Mustafa, Müslüm Ve Çanakçı Köyü Eski Muhtarı Ali Kayar’ın Babası Sadık Kayar Vefat Etmiştir

Mecitözü Söğütyolu Köyü’ Nden Gelme, Fırıncı Esnafından Bülent Kılınç’ In Babası, İsa Kılınç’ın Ağabeyi İbrahim Kılınç Vefat Etmiştir

Mehmet Aydos’un Kızı, Mecitözü Merkez Cami İmamı Ahmet Ceylan’ın Eşi Rabia Ceylan Vefat Etmiştir

Sucu Muzaffer Solak’ın Eşi, Muhasebeci Fatih Solak’ın Annesi, Çorum Belediyesi Personeli Ali Altınok’un Ablası Ayşe Solak Vefat Etmiştir

Saz Köyü’nden Gelme Kadir Kılıç Vefat Etmiştir

 

 

31.05.2014 – Cumartesi

Mecitözü Söğütönü Köyü Nden Gelme, Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli İsmail Ve Ali Kurt’un Ağabeyi, Murat Yiğit, Şahin Buzacık Ve Aslan Köse’nin Kayınpederi, Kıbrıs Gazisi Celal Kurt Vefat Etmiştir

Küçükgülücek Köyü’nden Gelme, Arif Civan’ın Eşi, Menderes Ve Şeref Civan’ın Annesi Elmas Civan Vefat Etmiştir

Morsümbül Köyü’nden, Hasan Ergin’in Eşi, Mustafa, Ali, Hanife, Asım Ergin’in Annesi Hüsne Ergin Vefat Etmiştir

 

30.05.2014 – Cuma

Kavacık Köyü’nden Gelme, Murat Ve Veli Bolat’ın Babası Arif Bolat Vefat Etmiştir.

Şanlıosman Köyü’nden Cengiz Uysal’ın Eşi, Damla, Şirin, Gökçe Ve Göksu Uysal’ın Annesi, Sazak Köyü’nden Yakup Kurt Ve Naile Özçınar’ın Kızı Yıldız Uysal Vefat Etmiştir

 

29.05.2014 – Perşembe

Yeniçamlıca Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi Park Ve Bahçeler Müdürlüğü Çalışanı Ali İlhami Fındık, Dost Gıda Çalışanı Mehmet Fındık Ve Şeker Fabrikası Çalışanı Ahmet Fındık’ın Babası, Sıhhiye; Hacı İsmail Fındık Vefat Etmiştir.

Berk Köyü’nden Gelme, Fırıncı Esnafından Halil Akgül’ün Babası Veli Akgül Vefat Etmiştir.

Kınıkdeller Köyü’nden Gelme, Sıttık Ötün’ün Eşi, Eski Çesiad Başkanı Mehmet Yıldırım, Karataş Cam Sahibi Ömer Karabaş Ve Bünyamin Karabaş’ın Yengesi Dudu Ötün Vefat Etmiştir.

Şekerbey Köyü’nden Gelme, Alapala Makina Çalışanı Gazi Tutuş’un Annesi, Mustafa Kerti’nin Kayınvalidesi Fatma Tutuş Vefat Etmiştir.

Sevindikalan Köyü’nden Gelme, Ali Ataş’ın Kızı, Vedat, Müslüm, Muharrem, Mahsuni, İsmail Ve Aslı Aksu’nun Kardeşi, Merhum Hayati Eker’in Eşi, Betül Aksu’nun Annesi Gülcan Eker Vefat Etmiştir.

 

 

28.05.2014 – Çarşamba

Sorkoğlan Köyü’nden Gelme, Mustafa Duymaz Ve Solmaz Metin’in Annesi, Emekli Öğretmen Durmuş Metin’in Kayınvalidesi, Merhum Öğretmen Garip Duymaz’ın Eşi Fatma Duymaz Vefat Etmiştir.

Çamlıca Köyü’nden Gelme, Recep Ve Kerep Fındıkçı’nın Annesi, Hacı Halil Fındıkçı’nın Eşi Solmaz Fındıkçı Vefat Etmiştir.

 

27.05.2014 – Salı

Kadıderesi Köyü’nden Gelme, Milli Eğtim Müdürlüğü’nden Emekli Zeki Şeren’in Babası, Şeniz Şeren Aykaç Ve Deniz Şeren’in Dedesi Hasan Şeren Vefat Etmiştir.

Şahin, Mustafa, İpek Ve Narine Uysal’ın Babası Hüseyin İpek Vefat Etmiştir

Merhum Gülabi İlksar’ın Eşi, Belhizar Yücel, Esme Samut, Satı Kaymak, Zeynep Kartal İle Yusuf Ve Mahmut İlksar’ın Annesi, Mehmet Ve İbrahim Nayman İle Pakize Özmen’in Kardeşi Fatma İlksar Vefat Etmiştir

 

26.05.2014 – Pazartesi

Feruz Köyü’nden Gelme, Fahri, Fehmi Ve Hüseyin Şeherli’nin Babası Hasan Şeherli Vefat Etmiştir.

Küçükpalabıyık Köyü’nden Gelme, Çorum Ambarı Çalışanı Ali Avcıoğlu’nun Eşi Nazegül Avcıoğlu Vefat Etmiştir.

Emekli Öğretmen Hasan Helvacı’nın Babası, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Ahmet Balcı’nın Kayınpederi, Kütüphane’den Emekli Necdet Helvacı Vefat Etmiştir.

 

25.05.2014 – Pazar

Karaca Köy’den Gelme, Necip Taşdelen’nin Babası, Azap Ahmet Cami Emekli İmamı Mustafa Taşdelen Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi’nden Emekli Nikah Memuru Mustafa Ayaz’ın Kızı, Müftülük Çalışanı Hakkı Özkaya’nın Eşi, Türk Telekom Çalışanı Fatih Ayaz’ın Kız Kardeşi Ferda Özkaya Vefat Etmiştir.

Hamamlıçayköy’den Gelme, Pazarcı Esnafından Cengiz Kuyumcu’nun Babası, Yuvam Makina Sahibi Ahmet Özçam, Orhan Köle Ve İsmail Turan’nın Kayınpederi İsmail Kuyumcu Vefat Etmiştir.

 

24.05.2014 – Cumartesi

Akif Ve Mustafa Dursun’nun Babası, Eski Çorumspor Yöneticilerinden Boncuk Yılmaz Lakaplı Yılmaz Dursun Vefat Etmiştir.

 

23.05.2014 – Cuma

Mecitözü Figani Köyü’nden Gelme, Maliye Çalışanı Elvan Ekin’in Annesi Asiye Ekin Vefat Etmiştir.

Abdalata Köyü’nden Gelme, Demirci Esnafından Alaattin Ve Ufuk Yakar’ın Babası, Fahri Ve İsmail Yakar’ın Kardeşi Şükrü Yakar Vefat Etmiştir.

Eşençay Köyü’nden Gelme, Veli Yavşan’ın Eşi, İbrahim Ve Mehmet Ali Çakmal İle Mehmet Ve Vedat Yavşan Annesi, Arap Ali Yıldırım’ın Kayınvalidesi Emine Yavşan Vefat Etmiştir.

İskilip’den Gelme, Çorumspor Eski Futbolcusu Bilal Gökmen Vefat Etmiştir.

 

22 Mayıs 2014 – Perşembe

Ortaköy Kızılhamza Köyü’nden Mustafa Tepeköylü’nün Eşi Elif Tepeköylü Vefat Etmiştir

 

21 Mayıs 2014 – Çarşamba

Şekerbey Köyü’nden Gelme, Hasan, Metin Ve Ali Kalender’in Babası Yakup Kalender Vefat Etmiştir.

Kızılpınar Köyü’nden Gelme, Hüseyin Ve İsmail Turna’nın Babası, Haydar Yalçın’ın Kayınpederi Hüseyin Turna Vefat Etmiştir.

Kertme Köyü’nden, Arap Ve Murtaza Aydın’ın Kardeşi Zafer Aydın Vefat Etmiştir.

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Ali Gökgöz’ün Eşi, Dursun Bekdaş’ın Kayınvalidesi Hanım Gökgöz Vefat Etmiştir.

 

20.04.2014 – Salı

Mecitözü İlçesi Köprübaşı (Horgu) Köyü’nden Gelme, Bayındırlık Müdürlüğü’nden Gelme Hüseyin Akyıldız Vefat Etmiştir.

Kızılpınar Köyü’nden Gelme, Hasan Taş’ın Babası, Ünal Ünal’ın Kayınpederi İsmail Taş Vefat Etmiştir.

Gökköy Köyü’nden Gelme, Karayolları’nda Çalışan Ali Öncül’ün Eşi, Seçil Ve Mehmet Öncül’ün Annesi, Erman Kurudal’ın Kayınvalidesi Neşe Öncül Vefat Etmiştir.

18. Dönem Milletvekili Ve Eski Şoförler Odası Başkanı Hüseyin Ilıman’ın Ağabeyi, Avukat Yücel Ilıman’ın Babası, Doktor Arif Ilıman’ın Amcası Rıza Ilıman Vefat Etmiştir.

Narlı Köyü’nden Gelme, Hitit Üniversitesi Eğtim Ve Araştırma Hastanesi Çalışanı Yaşar Çoban’ın Annesi, Selçuk Çoban’ In Babannesi Fatma Çoban Vefat Etmiştir.

Pınarçay Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi Eski Çalışanı Hakkı Balcı Ve Yücel Balcı’nın Babası, Engin Balcı’nın Dedesi Osman Balcı Vefat Etmiştir.

Nakliyeci Esnafından Ömer, İsmail Ve Merhum Ahmet Tüfekçi’nin Babası, Alper, Taner Ve Fahri Tüfekçi’nin Dedesi Fahri Tüfekçi Vefat Etmiştir.

 

19.04.2014 – Pazartesi

Türkler Köyü’nden Nurettin, Fikret Ve Cengiz Demir’in Babası Mustafa Demir Vefat Etmiştir.

 

18.04.2014 – Pazar

Sanayi Ve Ticaret Müdürlüğü’nden Emekli Ahmet Özkiremitçi’nin Oğlu, Mustafa Özkiremitçi’nin Yeğeni, Televizyon Tamircisi Zafer Özkiremitçi’nin Kardeşi Recep Özkiremitçi Vefat Etmiştir.

Ortaköy Senemoğlu Köyü’nden Gelme, Cemal, Garip, Hüseyin Ve Mehmet Tüfekçi’nin Annesi Esme Tüfekçi Vefat Etmiştir.

 

17.04.2014 – Cumartesi

Ezil Köyü’nden Gelme, Zeliha Leblebici, Seyhan Yetik, Sebahattin Ve Nihat Bolat’ın Babası Süleyman Bolat Vefat Etmiştir.

Erdal Ve Duran Semerci’nin Annesi, Hüseyin Avlar’ın Kayınvalidesi Muzaffer Semerci Vefat Etmiştir.

 

16 Mayıs 2014 – Cuma

Mobilyacı Esnafından Ali Çam’ın Eşi, Esra Çam Vefat Etmiştir.

Seydim Kasabasından Kasap Bahattin Ve Yunus Şahin’in Annesi, Kasap Selahattin Şahin’in Babaannesi, Refie Şahin Vefat Etmiştir.

Ece Seramikte Çalışan, Bülent Duman Ve Arzu Saran’ın Babası, Yaşar Duman Vefat Etmiştir.

Bababaoğlu Köyünden Gelme, Mehmet Akif Ersoy İ.Ö.O’dan Emekli Servet Ve Mehmet Ceylan’ın Babası, Emekli Öğretmen Hüseyin Ceylan’ın Ağbeyi, Ahmet Ceylan Vefat Etmiştir.

Eski Sendikacı Yaşar Saçmacı’nın Kardeşi, Hasan Saçmacı Vefat Etmiştir.

 

15.05.2014 – Perşembe

Sanayici İş Adamı İsmet Şamlı Ve Eski Çesob Başkanı, Necati Hayran’ın Torunu, Ahmet Şamlı’nın Oğlu, İsmet Kaan Şamlı Vefat Etmiştir.

Tarhan Kozlusu Köyünden, Mevlüt Gör’ün Oğlu, Aysel Ve Fatma Ağca’nın Ağbeyi, Şeref Ve Tevfik Ağca’nın Kayınbiraderi, Fatih Gör’ün Babası, Şoför Esnafından Yaşar Gör Vefat Etmiştir.

İkipınar Köyünden Gelme, Mustafa, Hayri Ve Bayram Gözen’in Annesi, Haşim Demiral’ın Kayınvalidesi, Hanife Gözen Vefat Etmiştir.

Ziraat Bankasından Emekli Saadet Uçrak, Sedat Ve Saffet Çobanoğlu’nun Anneleri, Ssk Müdürlüğünden Emekli Erkut Uçrak’ın Kayınvalidesi, Zöhre Çobanoğlu Vefat Etmiştir.

Dudludere Köyünden Gelme, Hacı Bekir Kayacı’nın Eşi, Fehmi, Fuat, Erdoğan, Emrullah Ve Mustafa Kayacı İle Hurdacı Esnafından Faruk Atakan’ın Anneleri, Arif Atakan’ın Babaannesi Elif Kayacı Vefat Etmiştir.

Laçin İlçesinden Gelme, Ahmet Karakuş’un Damadı, Belediye Çalışanı İsmail Karakuş Ve Erksanda Çalışan Selami Karakuş’un Eniştesi, Mobilyacı Esnafından Bekir Borucu’nun Bacanağı, İsmail Yıldırım Vefat Etmiştir.

 

14.05.2014 – Çarşamba

Merhum Hasan Tosun’un Oğlu Hamdullah Tosun Vefat Etmiştir.

Çanakçı Köyü’nden Gelme, Bekdaş Türkmen’in Kardeşi, Mehmet, Halil, Seydi Cuma Ve Cafer Türkmen İle Fatma Asabi Ve Aysel Topalak’ın Babası, Sanayi Esnafından Şükrü Asabi’nin Kayınpederi, Milli Eğtim Müdürlüğü’nden Emekli Hasan Türkmen Vefat Etmiştir.

Elvançelebi Köyü’nden Gelme, İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Mustafa Seçer’in Babası, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Abdurrahman Seçer Vefat Etmiştir.

Dodurga Berk Köyü’nden Gelme, Recep Doğan’ In Babası; Yusuf Doğan Vefat Etmiştir.

Demlikçi Esnafından Üşümüş’ün Babası Ali Ercan Ve Celal Aşkın’ın Kayınpederi Aşır Bayburt Vefat Etmiştir.

Mollahasan Köyü’nden Gelme, Haydar Akgöz’ün Eşi, Nevzat, Ali Ve Deniz Akgöz’ün Annesi Fatma Akgöz Vefat Etmiştir.

İskilip’den Gelme, Emekli İmam Ali Osman Düğenci’nin Eşi, Karakeçili Cami İmam’ı Salih Düğenci’nin Annesi Saime Düğenci Vefat Etmiştir

 

13.04.2014 – Salı

Küçükgülücek Köyü’nden, Abdullah Özbaş’ın Babası, Zekeriyya Alaca, Yaşar Akyol Ve Mikdat Demirel’in Kayınpederi, Mustafa Ve Ahmet Çakal’ın Eniştesi Cemil Özbaş Vefat Etmiştir.

 

12.05.2014 – Pazartesi

Hande Azak Ve Sueda Berker’in Dedesi, Sefa Berker’in Babası, Kadıoğlu Faruk Berker Vefat Etmiştir.

Çimento Fabrikasından Emekli Abdullah Eker’in Eşi, Çorum Belediyesi Çalışanı Mustafa Dikenli’nin Kayınvalidesi, Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Filiz Dikenli’nin Annesi Huriye Eker Vefat Etmiştir.

 

 

10.05.2014 – Cumartesi

Alaca İlçesi Mahmudiye Köyü’nden, Metin Ve Çetin Erdoğan’ın Babası, Şoför Esnafından Çerkez Yunus Erdoğan’ın Amcası Ramazan Erdoğan Vefat Etmiştir.

Abdalata Köyü’nden Gelme, Emekli Öğretmen Mehmet Ve Ekrem Gedik’in Babası, İsmail Karaman Ve Yakup Paslı’nın Kayınpederi Recep Gedik Vefat Etmiştir.

Seydim Köyü’nden Gelme, Ömer Ünver’in Kardeşi, Kadim Ve Mustafa Ünver’in Babası, Eski Ptt Müdürü Hüseyin Ünal’ın Kayınpederi Enver Ünver Vefat Etmiştir.

 

09.05.2014 – Cuma

Emekli Öğretmen Nejla Oğuz, İbrahim, Fazlı, Ayşe Ve Esra Sinemce İle Emine Göğü’nün Babası, Emekli Öğretmen Ayhan Oğuz’un Kayınpederi, Dispanser’den Emekli Abdullah Sinemce Vefat Etmiştir

 

08.05.2014 – Perşembe

Kuşsaray Köyü’nden Gelme, Merhum Saffet Meriç’in Eşi, Yüksel Meriç, Turan Meriç Ve Gülkız Eskici’nin Annesi Hasibe Meriç Vefat Etmiştir.

Hamamözü Kızılcaören Köyü’nden Gelme, Memiş Ateş Vefat Etmiştir.

Mobilyacı Esnafından Kazım Öztürk’ün Kayınpederi, Emniyet Müdürlüğü’nden Emekli Niyazi Çetinkaya Vefat Etmiştir.

Cender Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Mustafa Kavaklı Ve Devlet Hastanesi Çalışanı Aslı Özkara’nın Annesi Mevlüde Kavaklı Vefat Etmiştir.

 

07.05.2014 – Çarşamba

Şeyhmustafa Köyü’nden, Mehmet Halıcı’nın Kardeşi, Merhum Ömer Halıcı’nın Eşi, Cevat Halıcı, Nejla Köken Ve Merhum Nigar Karakuş’un Annesi Fatma Halıcı Vefat Etmiştir.

 

06.05.2014 – Salı

İsmail Kani, Şenel Olukçu Ve Rahime Elikesik’in Babası, Döne Kani’nin Eşi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Hüseyin Kani Vefat Etmiştir.

 

05.05.2014 – Pazartesi

Sanayi Esnafından Hüseyin Yavuzer’in Oğlu, Sinan Yavuzer’in Ağabeyi, Adem Yavuzer’in Babası Menderes Yavuzer Vefat Etmiştir.

Gövenovacığı Köyü’nden Gelme, Emin, Salih, Necati Ve Hatice Gümüş’ün Babası Şevket Gümüş Vefat Etmiştir.

 

04.05.2014 – Pazar

Turgut Köyü’nden Gelme, Ali Bolat’ın Kardeşi, Reyhan Bolat’ın Eşi Yusuf Bolat Vefat Etmiştir.

Alaca İlçesi, Külah Köyü’nden, Emekli Öğretmen Azmi Ve Fevzi Öğretir’in Annesi Sultan Öğretir Vefat Etmiştir.

Mecitözü İlçesi Şıhlar Mahallesi’nden Gelme, Mustafa Ve Murat Çağlar’ın Babası Mehmet Çağlar Vefat Etmiştir.

Karayolları’ndan Emekli Merhum Şevket Yıldırım’ın Oğlu, Hacı, Yasemin Ve Cengiz Yıldırım’ın Ağabeyi, Erdinç Yıldırım, Sebilay Civelek Ve Sema Özdemir’in Babası Ali Yıldırım Vefat Etmiştir.

Seydim Köyü’nden Gelme, Ali, Hüseyin, Mehmet Ve Hasan Koç’un Kardeşi, Hitit Üniversitesi Eğtim Ve Araştırma Hastanesi Çalışanı Bekir Koç’un Babası, Köy Hizmetleri Müdürlüğü’nden Emekli Yaşar Koç Vefat Etmiştir.

 

03.05.2014 – Cumartesi

Aşağısaraylı Köyü’nden, Ömer Avşar’ın Eşi, Kalıpçı Ustası Mahmut, Abdullah Ve Mehmet Avşar’ın Annesi Nuriye Avşar Vefat Etmiştir.

Eğerci Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Mustafa, Coşkun, Ahmet, Mehmet Ve Ayşe Coşkun’un Annesi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Kadir Çakar’ın Halası Zeliha Coşkun Vefat Etmiştir.

Babaoğlu Köyü’nden, Galip Pekcan’ın Eşi, Köy Hizmetleri Çalışanı Ali Yitmen’in Kayınvalidesi Meliş Pekcan Vefat Etmiştir.

Teslim Köyü’nden Ulaş, Barış, Yadigar Ve Gülhan Aksu’nun Babası Orhan Aksu Vefat Etmiştir.

Belediye Çalışanı Ahmet Çolak, Serkan Çolak Ve Elitpark Hastanesi Çalışanı Nesrin Fidan’nın Babası Mehmet Çolak Vefat Etmiştir.

 

02.05.2014 –  Cuma

Kınıkdeliler Köyü’nden Gelme, Devlet Hastanesi’nden Emekli, Fatih Çakmak’ın Babası Mustafa Çakmak Vefat Etmiştir.

Şeyhhamza Köyü’nden Gelme, Bekir Bağlı, Şeref Güccan, Hüseyin Sönmez, Ahmet Sönmez Ve Ünal Özkiremitçi’nin Kayınpederi Etem Sözmez Vefat Etmiştir.

Burun Köyü’nden Gelme, Çorum Müze Müdürlüğü’nden Emekli Merhum Mehmet Baykal’ın Eşi, Fahri, Emine, Hacer, Ayşe Ve Kahveci Esnafından Osman Baykal’ın Annesi Gülbeyaz Baykal Vefat Etmiştir.

Çimento Fabrikası’ndan Emekli Merhum Abdulkadir Damar’ın Kızı, Nakliyeci Esnafından Durak Öztürk’ün Eşi, Melih Ve Semih Öztürk’ün Annesi Ayfer Öztürk Vefat Etmiştir.

 

01.05.2014 –  Perşembe

Merhum Kamil Işık’ın Eşi, Ahmet Ve Eşref Balak’ın Yengesi Hayriye Işık Vefat Etmiştir.

Turgut Köyü’nden Gelme, Merhum Mustafa Aksoy, Yüksel Bülbül Ve Aysel Atlas’ın Annesi, Selvigül Aksoy’un Kayınvalidesi, Yeliz Türksal, Filiz Kuzu Ve Cansu Aksoy’un Babannesi Emsal Aksoy Vefat Etmiştir.

Evciyenikışla Köyü’nden, Yusuf Ve Güler Günday’ın Oğlu, Galip Günday’ın Kardeşi Haydar Günday Vefat Etmiştir.

 

30.04.2014 – Çarşamba

Kireçocağı Köyü’nden Gelme, Şaban Dalkıç’ın Eşi, Eski Belediye Başkanı Arif Ersoy’un Kız Kardeşi, Müftülük Çalışanı Mustafa Ersoy Ve İnşaat Mühendisi Cemal Ersoy’un Ablası, Çorum Belediyesi Eski Çalışanı Murat Dalkıç Ve Damla Kuruyemiş Sahibi Seydi Dalkıç’ın Annesi Şerife Dalkıç Vefat Etmiştir.

Fındıklı Köyü’nden Gelme, Hasan, Celal, Ali Ve Taksici Esnafından İsmet Aşkın’ın Annesi Sakine Aşkın Vefat Etmiştir.

Ovakarapınar Köyü’nden Gelme, Beşir Gürsöz’ün Eşi, Sanayi Esnafından Muttalip Ve Abdullah Gürsöz’ün Annesi, Hasan Ve Zarif Aksungur’un Ablası, İbrahim Özok’un Kayınvalidesi Ruziye Gürsöz Vefat Etmiştir.

Alaca İlçesi Büyükcamili Köyü’nden Gelme, Murtaza Ülger’in Babası Bekdaş Ülger Vefat Etmiştir.

Karacaören Köyü’ Nden Gelme, Dursun Gel Vefat Etmiştir.

 

29.04.2014 – Salı

Seydim Köyü’nden Gelme, Burak Tur’un Sahibi Satılmış Candan’ın Eşi, Yaşar Candan’ın Kardeşi Şehrigül Candan Vefat Etmiştir.

Cemilbey Köyü’nden Gelme, İshak Ve Hilmi Uğur’un Babası Necati Uğur Vefat Etmiştir.

 

28.04.2014 – Pazartesi

Çalıca Köyü’nden Gelme Osman Darbaş Vefat Etmiştir.

 

27.04.2014 – Pazar

Ptt’den Emekli Halis Aras’ın Eşi, Sobacı Esnafından Bekdaş Çakaröz’ün Kızı, Sobacı Esnafından Cavit Çakaröz’ün Yeğeni, Haydar Gültekin Ve Ali Şimşek’in Kayınvalidesi Zekiye Aras Vefat Etmiştir.

Remzi Salman’ın Eşi, Çimento Fabrikası Çalışanı Ufuk Salman’ın Annesi Türkan Salman Vefat Etmiştir.

Eski Leblebici Esnafından Ali Celep’in Eşi, Mehmet, Hüseyin, Hasan Ve Ömer Celep’in Annesi Sıddıka Celep Vefat Etmiştir.

Harmancık Köyü’nden, Rıza Bekdaş’ın Oğlu Serkan Bekdaş Vefat Etmiştir.

Ömerbey Köyü’nden, Şahin, Gülay Ve Nuray Kaya’nın Babası, Mehmet Kaya’nın Kardeşi Satılmış Kaya Vefat Etmiştir.

Kırkdilim Köyü’nden Gelme, Kömürcü Esnafından Naim Ağır Babası Nurettin Ağır Vefat Etmiştir.

Bozboğa Köyü’nden, Mehmet İlci’nin Oğlu Dursun İlci Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Veysel Güney, Yunus Güney Ve Tapu Kadastro Müdürü Davut Güney’in Annesi Fatma Güney Vefat Etmiştir.

Dereköy’den, Ali, Duran Ve Yaşar Satılmış’ın Amcası, Yüksel Satılmış’ın Dedesi Abidin Satılmış Vefat Etmiştir.

 

26.04.2014 – Cumartesi

 

Cemilbey Köyü’nden Gelme, Tarım İl Müdürlüğü Çalışanı İbrahim Karaaslan’nın Annesi, Lastikçi Esnafından Süreyya Palabıyık’ın Kayınvalidesi Nafiye Karaaslan Vefat Etmiştir.

Merhum Yörük Halil’in Eşi, Berber Esnafından Aydın, Polis Memuru Hacı, Mustafa, Satı Ve Sevim Kindar’ın Annesi Hatice Kindar Vefat Etmiştir.

 

24.04.2014 – Perşembe

Ağcağız Köyü’nden Gelme, Hüseyin, Arif, Mustafa, Mehmet, Hamza Ve İbrahim Alkaş’ın Babası Hüseyin Alkaş Vefat Etmiştir.

Göcenovacığı Köyü’nden Gelme, Hüseyin Ve İbrahim Özgün’ün Annesi, Yedaş Çalışanı Ahmet Ve Veteriner Hacı Özgün’ün Babannesi Miyase Özgün Vefat Etmiştir.

Dodurga Çiftlik Köyü’nden Gelme, Ali Can’ın Babası, Erdal Akkaymak’ın Kayınpederi, Hayri Şamlı’nın Kuzeni, Ünsal Can’ın Ağabeyi Veysel Can Vefat Etmiştir.

Karacaköy’den Gelme, Merhum Kerep Biçer’in Eşi, Ali, Ahmet, İbrahim, Mehmet Ve Bayram Biçer’in Annesi Hacer Biçer Vefat Etmiştir.

Şendere Aktaş Köyünden Gelme, Fidanlıkta Çalışan Cemal, Yüksel Ve Hüseyin Çorlu’nun Babaları, Hüseyin Çorlu Vefat Etmiştir.

 

22.04.2014 – Salı

Mühürler Köyü’nden Gelme, Mehmet Demir’in Oğlu, Bünyamin Demir’in Yeğeni, Feyzullah Demir’in Torunu Ferhat Demir Vefat Etmiştir.

Seyfe Köyü’nden Gelme, Bayram Özkuşçu’nun Eşi Zahle Özkuşçu Vefat Etmiştir.

Alaca Gökören Köyü’nden, Sıddık Güngör Vefat Etmiştir.

 

21.04.2014 – Pazartesi

Kuyumcu Köyü’nden Gelme, Eski Nakliyeci Esnafından Mehmet Ağcabey’in Eşi Habibe Ağcabey Vefat Etmiştir.

Göcenovacığı Köyü’nden Gelme Osman Ergin’in Eşi, Aydın, Hacı, Mehmet, Mustafa Ve Dilek Ergin’in Annesi Hatice Ergin Vefat Etmiştir.

Alpagut Köyü’nden Gelme, Kömür Ocağı’ndan Emekli İsmail İnce Vefat Etmiştir.

 

20.04.2014 – Pazar

Mustafa Ve Arif Eker’in Annesi, Hafız Şahin’in Ablası Naciye Eker Vefat Etmiştir.

İnalözü Köyü’nden Gelme, Talip Ve Halit Şahinbaş’ın Babası Ali Şahinbaş Vefat Etmiştir.

Eşençay Köyü’nden Gelme, Salih, Ali Ve Satılmış Gür’ün Annesi Şerife Gür Vefat Etmiştir.

Karaca Köyü’nden Gelme, Ömer Yılmaz’ın Eşi Hacer Yılmaz Vefat Etmiştir.

Mobilyacı Esnafından Merhum Hikmet Aşan’ın Eşi, Emlakçı Esnafından Mustafa Aşan’ın Annesi Kezik Aşan Vefat Etmiştir.

Paşa, Volkan Ve Metin Aykaç’ın Babası, Ünal Aykaç’ın Amcası, Dodurga Kömür İşletmesinden Emekli Ünver Celal Aykaç Vefat Etmiştir.

Miyanesultan Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Ve Hatap Un Çalışanı İlhan Ve Mustafa Bolat’ın Babası Satılmış Bolat Vefat Etmiştir.

Sanat Okulu Eski Müdürü Nurettin Arslan’ın Eşi, Hicabi, Osman Ve Mustafa’nın Ablası Müşerref Arslan Vefat Etmiştir.

 

19.04.2014 – Cumartesi

Gökçepınar Köyü’nden Gelme, Ziya Gökalp Ortaokulu Müdür Yardımcısı Nail Ve Adil Sapancı’nın Babası Haydar Sapancı Vefat Etmiştir.

Murat Dobra’nın Babası, Çopikas’dan Emekli Halil Demirtay Ve Hayat Kağıt Çalışanı Mustafa Demirtay’ın Eniştesi, Emekli Polis Memuru Ali Akgün Vefat Etmiştir.

Karadonayşe Köyü’nden, İsmail, Ömer Ve Sanayi Esnafından Satılmış Yıldırım’ın Babası, Minibüsçü Esnafından Ve Karadonayşe Köyü Eski Muhtarı Faruk Yıldırım Vefat Etmiştir.

 

18.04.2014 – Cuma

Laçin’den Gelme, Karayollarından Emekli Merhum Hasan, Ahmet Ve Hüseyin Karaca’nın Ağabeyi, Hayrettin, Nurettin Ve Selahattin Karaca’nın Babası, Salih Günder’in Kayınpederi Yaşar Karaca Vefat Etmiştir

Narlık Köyü’nden Gelme, Hakkı, Menderes Ve Merhum Özcan Çirkin’in Kardeşi, Atlıkarınca Kreş Sahibi Erkan, Yeliz Ve Derya Çirkin’in Babası İbrahim Çirkin Vefat Etmiştir

İsmail Köyü’nden Gelme, Necdet Ve Sezai Delibekir’in Babası Şakir Delibekir Vefat Etmiştir

Cemilbey Köyü’nden Gelme, Kenan Ve Ekrem Arslan’ın Kardeşi Kemal Arslan Vefat Etmiştir

Tarık Üğüten, Aysel Güngör Ve Ayşe Sinan’ın Kardeşi, Bahri Bölükbaş’ın Eniştesi, Nevin Üğüten’in Eşi, Tedaş’tan Emekli Ahmet Hulki Üğüten Vefat Etmiştir

Merhum Fazlı Altınel’in Oğlu, Karayolları Çalışanı Hüseyin Altınel’in Kardeşi, Avusturalya’da İkamet Eden Hasan Altınel Vefat Etmiştir

17.04.2014 – Perşembe

Arzuhalci Esnafından Mehmet Tekkeşin’in Kızı, İcra Müdürü Bekir Tekkeşin’in Yeğeni Derya Tekkeşin Vefat Etmiştir.

 

16.04.2014 – Çarşamba

Teoman, Seyhan Ve Ceyhan Faydacı’nın Ağabeyi, Emekli Polis Memuru Orhan Faydacı Vefat Etmiştir.

Mazıbaşı Köyü’nden Gelme, Haydar Karslı’nın Oğlu, Muammer, Mürsel Ve Mesude Karslı’nın Babası, Halil Aygün’ün Eniştesi Hasan Karslı Vefat Etmiştir.

Narlık Köyü’nden, Hikmet Aydoğan’ın Torunu, Dalgıçlar Otel Çalışanı Mustafa Çağdaş’ın Oğlu Kuzey Çağdaş Vefat Etmiştir.

Mecitözü Sorkoğlan Köyü’nden Gelme, Selahattin Demir Vefat Etmiştir.

 

15.04.2014 – Salı

Mazıbaşı Köyü’nden Gelme, Arap, Kemal Ve Tekin İstanbullu’nun Babası Mehmet İstanbullu Vefat Etmiştir.

Dereyazıcı Köyü’nden Gelme, Erol Ve Efendi Aygün’ün Babası Ali Aygün Vefat Etmiştir.

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Merhum Hacı Durkaya’nın Oğlu, Hüseyin, Paşa, Muzaffer, Fatma Ve Selami Durkaya’nın Babası, İş Adamı Halis Durkaya’nın Amcası Duran Durkaya Vefat Etmiştir.

Çamdeller Köyü’nden Gelme, İsmet, Kemal Ve Mahmut Sayhan’ın Babası, Abdullah Ve İsmail Sayhan’ın Amcası, Aşağı Sanayi Yağcı Esnafından Ve Taksici Esnafından Ahmet Sayhan Vefat Etmiştir.

Vakıflar Köyü’nden Gelme, Aytaç Kılıç’ın Baba, Çimento Fabrikası’ndan Emekli İzzet Kılıç Vefat Etmiştir.

Emekli Öğretmen Orhan Kuyu Ve Milli Eğtim Şeflerinden Sabri Kuyu’nun Babası Ramazan Kuyu Vefat Etmiştir.

Yeşildere Köyü’nden Gelme, Mustafa Eroğlu Vefat Etmiştir.

 

13.04.2014 – Pazar

Mecitözü Devletoğlan Köyü’nden Gelme, Dursun, Abdulkadir Ve Mustafa Çelik’in Babası Arif Çelik Vefat Etmiştir.

Çalyayla Köyü’nden Gelme Seydi Bocuk Vefat Etmiştir.

Eymir Köyü’nden Gelme, Satılmış, Rıza, Hasan Ve Hüseyin Tomruk’un Babası, Karayolları’ndan Emekli Mustafa Tomruk Vefat Etmiştir.

Mazıbaşı Köyü’nden Gelme, Hasan Ve Aziz Mazıbaşı’nın Annesi Sultan Mazıbaşı Vefat Etmiştir.

Bekdaşoğlu Köyü’nden Gelme, Kenan, Kanber Ve İsmail Çiftçi’nin Annesi Sultan Çiftçi Vefat Etmiştir.

İskilip’ten Gelme, Salih Ve Ali Çorsuz’un Babası, Emekli Öğretmen Ahmet Çorsuz Vefat Etmiştir.

Eşref Ve Mustafa Akbülbül’ün Ağabeyi, Mehmet Avcu Ve Mustafa Kahraman’ın Dayısı, Bekir Ve Hayri Akbülbül’ün Babası Elvan Akbülbül Vefat Etmiştir.

 

12.04.2014 – Cumartesi

Osmancık’tan Gelme, Elvan Barışmaz’ın Eşi, Satılmış Ve Ali Barışmaz’ın Annesi Esma Barışmaz Vefat Etmiştir.

Seydimçakallı Köyü Muhtarı Satılmış Sucu’nun Annesi Kara Suna Sucu Vefat Etmiştir.

Kınık Köyü’nden Gelme, Merhum Osman Ateş’in Eşi, Özel İdare’den Emekli Talip, Faik Ve Gani Ateş’in Annesi, Kunduzhan Mahalle Muhtarı Kadir Akçal’ın Halası Ayşe Ateş Vefat Etmiştir.

Seydimçakallı Köyü’nden Gelme, Seyit Ulukaya’nın Eşi, Kahveci Esnafından Kadim’in Kardeşi, Süleyman, Acem, Arap Ve Veysel Ulukaya’nın Annesi Pamuk Ulukaya Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi’nden Emekli Müslüm Şen’in Eşi Sevim Şen Vefat Etmiştir.

 

11.04.2014 – Cuma

Elmalı Köyü’nden Gelme, Tuzcu Esnafından Hayati Erdem’in Babası, Kasap Esnafından Hacı Osman Erdem İle Tekel Müdürlüğü’nden Emekli Ve Eski Güreşçilerden Mehmet Erdem’in Ağabeyi, Çorum Belediyesi Çalışanı Çetin Ceylan’ın Kayınpederi Kemal Erdem Vefat Etmiştir

Samsun’dan Gelme, Karayolları Müdürlüğü’nden Emekli Dursun Kabaş Vefat Etmiştir

Sanayi Esnafından Ve Konaklı Beldesi’nden Gelme Ahmet Celep’in Kardeşi Merhum Sofu Hüseyin Celep’in Oğlu İsa Celep Vefat Etmiştir

Çorum Belediyesi Çalışanı İbrahim Sırça Ve Erol Sırça’nın Babası Kahveci Esnafından Abdullah Sırça Vefat Etmiştir

10.04.2014 – Perşembe

Ali Ve Hüsamettin Aydın’ın Kardeşi, Elektrikçi Esnafından Arif Karadeli’ Nin Eşi, Fevzi Ve Fatih Karadeli’nin Annesi, Bahri Bölükbaş’ın Kayınvalidesi Vahide Karadeli Vefat Etmiştir

Laçin Kavaklıçiftlik Köyü’nden Gelme, Kahveci Esnafından Fevzi Yücel’in Kayınpederi, Merhum Sefer Keleş’in Oğlu, Öğretmen Evinden Emekli İrfan Keleş Vefat Etmiştir

Sevindikalan Köyü’nden Gelme, Eski Bakkal Esnaflardan, Mahir, Ruziye, Melek Ve Fevziye’nin Babası, Sami Oğuz’un Kardeşi Yusuf Oğuz Vefat Etmiştir

Güney Köyü’nden Gelme, Osman, Mustafa, Niyazi Ve Menderes Bilgin’in Annesi Hanife Bilgin Vefat Etmiştir

Sungurlu Kırankışla Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden Emekli Muhlis Avşar’ın Annesi Hanife Avşar Vefat Etmiştir

Kıvırcık Köyü’nden Gelme, Şoför Esnafından Erdal Avunca’nın Babası, Asansörcü Esnafından Abdullah Şanlı’nın Kayınpederi Mehmet Avunca Vefat Etmiştir

04.04.2014 – Cuma

Bayat Emirhalil Köyü’nden, Mehmet Ali Buyruk, Ticaret İl Müdürlüğü Çalışanı Durmuş Buyruk Ve Öğretmen Hüseyin Buyruk’un Annesi, Ersan Buyruk’un Yengesi Gülten Buyruk Vefat Etmiştir

Gürcü Köyü’nden Gelme, Hacı Kerim Gülüstan’ın Eşi, Marangoz Esnafından Mürsel, İsmail Ve Niyazi Gülüstan’ın Annesi, Fatih Kırcalı’nın Kayınvalidesi, Oto Döşemeci Esnafından Zübeyir Ve Ali Aydın’ın Kardeşi Sultan Gülüstan Vefat Etmiştir

Aşağısaraylı Köyü’nden, Süleyman, Osman Ve Hüseyin Basan’ın Annesi Feride Basan Vefat Etmiştir.

Dutçakallı Köyü’nden Gelme, Merhum Seydi Akat’ın Eşi, Merhum Arif Ve Hüseyin Akat’ın Annesi, Haydar Öztorun’un Kardeşi, Bayram Ve Süleyman Öztorun’un Halası Melek Akat Vefat Etmiştir

Emekli Öğretmen Köksal Kayı Ve Ünsal Ekinci’nin Kardeşi, Semra Kayı’nın Eşi, Sema, Ufuk Ve Pınar Kayı’nın Babası, Emekli Başçavuş Mehmet Kayı Vefat Etmiştir

Kirazlıpınar Köyü’nden Gelme, Yusuf Sezen’in Eşi, Niyazi, Gülşen, Aynur, Zekine Ve Nazmiye Sezen’in Annesi Elif Sezen Vefat Etmiştir

 

03.04.2014 – Perşembe

Milli Eğtim Müdürlüğü’ Nden Emekli Mehmet Ersoy’ Un Annesi; Gülşan Kelek Vefat Etmiştir.

Narlık Köyü’ Nden Gelme, Şoför Esnafından Şenol Şahin Ve Çorum Belediyesi Çalışanı Ertuğrul Şahin’ İn Annesi; Feride Şahin Vefat Etmiştir.

Merhum Mustafa Bayraktar’ In Oğlu, Sanayi Esnafından Hayrettin Bayraktar’ In Yeğeni, Emlakçı Esnafından Nurettin Bayraktar’ In Ağabeyi, Kuaför Esnafından Mustafa Ebil’ İn Eniştesi, Kezban Bayraktar’ In Eşi; Tayfun Bayrak Vefat Etmiştir.

Laçin’ Den Gelme, Hacıbey Ve Rumi Altuntaş’ In Babası; Yaşar Altuntaş Vefat Etmiştir.

 

02.04.2014 Çarşamba

Kadıderesi Köyü’nden Gelme, Halil Gündoğdu’nun Oğlu Kemal Gündoğdu Vefat Etmiştir.

Çaltıcak Köyü’nden Gelme, Şoför Esnafından Cuma Eker’in Eşi, Hikmet, Yusuf, Nahide, Meliha Ve Emekli Öğretmen Haydar Eker’in Annesi, Berber Esnafından Sadık Erden’in Kayınvalidesi Feride Eker Vefat Etmiştir.

Eski Mobilyacı Esnafından Hadi Ve Mehmet Yamaner’in Babası Avni Yamaner Vefat Etmiştir.

 

01.04.2014 – Salı

Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas’ın Babası Cemalettin Kafkas Vefat Etmiştir

Karacaören Köyü’nden Aslan Kılıç’ In Kızı, Muharrem Ve Asım Kılıç’ın Yeğeni, İsviçre’ De İkamet Eden Hatice Kılıç Vefat Etmiştir

Sanayi Esnafından Mustafa Ve Mutlu Dişdiş’in Babası, İsa Aydoğan’ In Kayınpederi Şükrü Dişdiş Vefat Etmiştir

Kore Gazisi Ve Eski Duvarcı Ustası İhsan Fırat’ın Eşi, Tornacı Esnafından Hasan Fırat’ın Annesi, Zahireci Esnafından Recep Akkuş’un Kardeşi Emine Fırat Vefat Etmiştir

Tutuş Köyü’nden Gelme Sadık, İbrahim Ve Boyacı Esnafından Hasan Kırmızı’nın Annesi Fatma Kırmızı Vefat Etmiştir

Mühürler Köyü’nden Gelme, Mustafa Ve Uğur Kılınç’ın Babası İbrahim Kılınç Vefat Etmiştir

Mecitözü Doğla Köyü’nden Gelme, İsmail Kartal’ın Annesi Hayriye Kartal Vefat Etmiştir

Karaağaç Köyü’nden Gelme Ali İhsan, Erol Ve Fatma Şahin İle Münire Mutak Ve Necla Ecevit’ İn Babası Tüccar Rıfat Çağırgan Vefat Etmiştir

31.03.2014 – Pazartesi

Seydi, Elvan, Ergül Ve Satı Yayla’nın Babası Ergül Yayla Vefat Etmiştir.

Bakırcı Esnafından Merhum Nihat Emniyet’in Oğlu, Hal Esnafından Yılmaz Açık’ın Damadı, İsmet Nalbant’ın Kayınpederi, Atilla Emniyet’in Ağabeyi, Volkan Emniyet’in Babası Mehmet Emniyet Vefat Etmiştir.

Cerit Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Mustafa Çağlar’ın Eşi, Şahin Ve Sami Çağlar’ın Annesi, Fevzi Köse, İsmail Çam Ve Ömer Kılıçaslan’ın Kayınpederi Fatma Çağlar Vefat Etmiştir.

Karahisar Köyü’nden Gelme, Merhum Rasim Köse’nin Eşi, Ali Köse Ve Satı Ergin’in Annesi Döndü Köse Vefat Etmiştir.

Köy Hizmetleri Müdürlüğü’nden Emekli Eski Baş Pehlivan Ve Milli Güreşçi Muhittin Elmas’ın Kayınpederi Nizamettin Köşger Vefat Etmiştir.

 

30.03.2014 – Pazar

Çatak Köyü’nden Gelme, Efe Mehmet Şengül’ün Oğlu Ahmet Şengül Vefat Etmiştir.

Berber Esnafından Yusuf Kayalar’ın Eşi, Ziraat Mühendisi Atalay Kayalar İle Çeşminaz, Tuğba Ve Zehra Kayalar’ın Annesi, Yusuf Tahtalı Ve Erdi Bilge’nin Kayınvalidesi Cemile Kayalar Vefat Etmiştir.

Mıcıklar Köyü’nden Gelme, Aslan Ve Osman Biçer’in Babası Hacı Biçer Vefat Etmiştir.

 

29.03.2014 – Cumartesi

Kutluca Köyü’nden Gelme, Erol, Hacı Ve Mustafa Özdemir’in Annesi Ayşe Özdemir Vefat Etmiştir.

Yenihayat Köyü’nden, Nurettin, Mümtaz, Nusret Ve Gülhanım Mumcu’nun Amcası Mustafa Mumcu Vefat Etmiştir.

Turgut Köyü’nden, Fazlı Atak’ın Oğlu Salih Atak Vefat Etmiştir

 

27.03.2014 – Perşembe

Aşağı Sanayi Esnafından Recep, Ercan Ve Erdal Uçar’ın Babası, Demirdoğramacı Esnafından Hasan Üründü’nün Kayınpederi, Demirci Esnafından Alaattin Uçar Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden Gelme, Mevlüt, Mehmet Ve Mesut Aşır’ın Babası Ali Aşır Vefat Etmiştir.

Seydimçakallı Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Kamil, Kemal, Mustafa Ve Nevzat Topgül’ün Babası Gazi Topgül Vefat Etmiştir.

 

26.03.2014 – Çarşamba

Laçin’de İkamet Eden, Haydar Ve Ömer Çatalkaya’nın Babası Hasan Çatalkaya Vefat Etmiştir.

Elvançelebi Beldesi’nden Gelme, Mustafa Ve Mevlüt Şimşek’in Ağabeyi, Selahattin Dalgıç’ın Eniştesi Mevlüt Şimşek Vefat Etmiştir.

Sarimbey Köyü’nden Gelme, Traktör Komisyoncusu Rıza Boztepe’nin Eşi, Murat Ve Tayfun Boztepe İle Hülya Bilir Ve Kadriye Anaklı Annesi Veyman Boztepe Vefat Etmiştir.

Birsen, Serhat Ve Serdal Topal’ın Babası Faik Ayvaz’ In Kayınpederi Lütfü Topal Vefat Etmiştir.

Eski Minibüsçü Esnafından Ülfet Poyraz Vefat Etmiştir.

 

 

25.03.2014 – Salı

Berk Köyü’nden Gelme, Nakliyeci Esnafından Kemal Ve Veysel Şimşek, Toptancı Esnafından Hüseyin Şimşek Ve Avukat Bahadır Şimşek’in Annesi Hatice Şimşek Vefat Etmiştir.

Kınık Köyü’nden, Ali Özdemir’in Gelini, Mustafa Özdemir’in Eşi Ayşe Özdemir Vefat Etmiştir.

Berk Köyü’nden Gelme, Cemal Başar’ın Eşi, Cemalettin, Halil Ve İsmail Başar’ın Annesi, Din Görevlisi Abdullah Aslan’ın Kayınvalidesi Fadime Başar Vefat Etmiştir.

 

 

24.03.2014 – Pazartesi

Alaca İlçesi Miyasesultan Köyü’nden Gelme Abdullah Yurtmaz Vefat Etmiştir.

Alaca İlçesi Çırçır Köyü’nden Gelme, Yılmaz, Erdal Ve Ayhan Özdemir’in Babası Rıza Özdemir Vefat Etmiştir.

Yoğunpelit Köyü’nden Gelme, Sucu Esnafından Ali Bulgur’un Babası Mustafa Bulgur Vefat Etmiştir.

Kireçocağı Köyü’nden Gelme, Merhum Kazım Çöl’ün Eşi, Bekir Ve Metin Çöl’ün Annesi, Merhum Şakir Çöl’ün Kayınvalidesi Fatma Çöl Vefat Etmiştir.

Deniz Köyü’nden Gelme, Şeref Eke’nin Annesi, Mehmet Eke’nin Babannesi Emine Eke Vefat Etmiştir.

 

 

23.03.2014 – Pazar

Mecitözü’nden Gelme, Yse’den Emekli Dursun Erarslan Vefat Etmiştir.

Oğuzlar Kayı Köyü’nden Gelme, Mustafa, Yakup, Galip, Sadık Ve Osman İnce’nin Babası İbrahim İnce Vefat Etmiştir.

Tolamehmet Köyü’nden Gelme, Ahmet, Ali, Cavit Ve Halil Taşkıran İle Mustafa Atak’ın Kardeşi, Gazi Ve Rıza Atak’ın Babası, Rıza Turgut Ve Kasım Taştan’ın Kayınpederi Celal Atak Vefat Etmiştir.

Acıpınar Köyü’nden Gelme, Hüseyin, Kazım, Sami Ve Sadet Seyhan’ın Babası Haydar Seyhan Vefat Etmiştir.

Hasan Yurdakul Ve Abdullah Tahtalı’nın Annesi, Mustafa Dinçay’ın Kayınvalidesi İhsaniye Yurdakul Vefat Etmiştir.

Elvançelebi Beldesi’nden Gelme, Selahattin Vural Vefat Etmiştir.

 

 

22.03.2014 – Cumartesi

Hamamlıçayköy’den Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Merhum Necip Pehlivan’ın Oğlu, Mazhar Ve Necip Pehlivan’ın Ağabeyi Sebze Halinden Emekli Nurettin Pehlivan Vefat Etmiştir.

Hacıahmetderesi Köyü’nden Gelme, Kemal Damar’ın Oğlu, Halil Ve Nuri Damar’ın Kardeşi, Ahmet Damar’ın Amcaoğlu; Mehmet Damar Vefat Etmiştir.

Arslan Armağan’ın Ağabeyi, Nesrin Ozan Ve Yalçın Armağan’ın Babası, Ahmet Ozan’ın Kayınpederi, Demirci Esnafından Mustafa Armağan Vefat Etmiştir.

Karadona Köyü’nden Gelme, Murat Aslan’ın Eşi, Mehmet Ve İhsan Aslan İle Ali Yalçınkaya’nın Yeğeni, Hüseyin Yıldırım’ın Kızı, Ali Aslan’ın Gelini Hatice Aslan Vefat Etmiştir.

Buğdüz Köyü’nden Gelme, Hazır Elbiseci Esnafından Salim Yağlı’nın Eşi, Ahmet, Kadir, Müşerref, Abdullah Ve Osman Yağlı’nın Annesi İhsaniye Yağlı Vefat Etmiştir.

 

21.03.2014 – Cuma

Çobandivan Köyü’nden Gelme, Hüseyin Arslan’ın Eşi, Şevket, Suzan Ve Türkan Arslan’ın Annesi Nazime Arslan Vefat Etmiştir.

Çanakçı Köyü’nden Gelme, Traktör Komisyoncusu Muharrem Çakar’ın Oğlu, Muharrem Çakar’ın Kardeşi, İsmail Ve İlhami Çakar’ın Amcası, Muharrem, Uğur Ve Ufuk Çakar’ın Babası, Chp İl Yöneticisi Uysal Bekar’ın Eniştesi İsmail Çakar Vefat Etmiştir.

Sanayi Esnafından Şükrü Kayış’ın Oğlu İsmail Hakan Kayış Vefat Etmiştir

Elvançelebi Beldesi’nden Gelme Güldane Gedikoğlu Vefat Etmiştir.

 

20.03.2014 – Perşembe

Çorum Belediyesi Eski Personeli Erhan Özen Ve Çorum Valiliği Çalışanı Ayhan Özen’in Babası, Çorum Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Ve Gençlik Spor Bakanlığı Daire Başkanı Nurettin Özen’in Ağabeyi Rıza Özen Vefat Etmiştir.

Tutuş Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi Eski Çalışanı Ve Milli Eğtim Müdürlüğü Çalışanı Mustafa Akkuş’un Babası, Çeşmeören Köyü Emekli İmamı Hasan Akkuş Vefat Etmiştir.

Çorum Şeker Fabrikası’ndan Emekli Süleyman Taşçı Ve Satılmış Emektar’ın Babası Hüseyin Emektar Vefat Etmiştir.

Mecitözü Söğütönü Köyü’nden Gelme, İsmail Bulut’un Eşi, Mustafa, Kiraz, Ali Ve Gürcü Bulut’un Annesi Fatma Bulut Vefat Etmiştir.

 

19.03.2014 – Çarşamba

Acıpınar Köyü’nden, Ergül Arıcılar’ın Eşi, Sefa Seyhan’ın Kardeşi Şahander Arıcılar Vefat Etmiştir

Rufe Nalçacı’nın Eşi, Şeker Fabrikasından Emekli Mehmet Nalçacı’ Nın Babası, Adem Açıkalın’ın Kayınpederi, Emre Aygün, İsmail Ve İbrahim Açıkalın İle Samet Nalçacı’nın Dedesi, Dsi’den Emekli Şoför Elvan Nalçacı Vefat Etmiştir

 

18.03.2014 – Salı

Turgut Köyü’nden Gelme, Fransa’dan Emekli Zehra Tuna’nın Eşi, Hüseyin, Erol, Yücel Ve Birsel Tuna İle Yüksel Sarıtaş’ın Babası Muharrem Tuna Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’nden, İbrahim Karameşe’nin Eşi Elif Karameşe Vefat Etmiştir.

Ptt Çalışanı Ali Rıza Solmaz’ın Annesi, Avukat Mehmet Solmaz’ın Yengesi Huri Solmaz Vefat Etmiştir.

Ovakarapınar Köyü’nden Gelme, Zahireci Esnafından Merhum Rüstem Balcı’nın Torunu, Mobilyacı Esnafından Hasan Hüseyin Balcı’nın Kızı Sümeyra Damlanur Balcı Vefat Etmiştir.

 

17.03.2014 – Pazartesi

Merhum Avukat Abdullah Epteroğlu’nun Eşi Saliha Epteroğlu Vefat Etmiştir.

Eti Lisesi’nden Emekli Memur Arslan Benli’nin Babası, Sanayi Esnafından Kamil Singir’in Kayınpederi, Bakırcı Esnafından Nuri Benli Vefat Etmiştir.

Arslan Köyü’nden Gelme, Musa Kızılkaya’nın Oğlu, Kalıpçı Esnafından İsmail, Özler Ve Hüseyin Kızılkaya’nın Ağabeyi, Şahin Kızılkaya’nın Babası İsmet Kızılkaya Vefat Etmiştir.

Dikici Esnafından Merhum Mehmet Adanır’ın Eşi, Metin Adanır, Hüseyin Adanır Ve Nesrin Helvacı’nın Annesi, Orhan Helvacı’nın Kayınvalidesi Zehra Adanır Vefat Etmiştir.

 

16.03.2014 – Pazar

Merhum Emekli Öğretmen Hayrettin Ve Emine Okay’ın Kızı, Orhan Ve Şenel Okay’ın Kardeşi, Emekli Öğretmen Günseli Okay Vefat Etmiştir.

Berk Köyü’nden Gelme, Cafer, Mustafa Ve Mahmut Bozduman’ın Babası Ali Bozduman Vefat Etmiştir.

Çamlıca Köyü’nden Gelme, Lastikçi Esnafından Mahmut Ormancı Ve Hayat Kağıt Çalışanı Aydın Ormancı’nın Annesi, Hasan Kılıç’ın Ablası Muzaffer Ormancı Vefat Etmiştir.

 

15.03.2014 – Cumartesi

İsmail Ve İbrahim Özkadı’nın Babası, Elvan Özkadı’nın Amcası, Leblebici Esnafından Ömer Özkadı Vefat Etmiştir.

Yakuparpa Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Merhum Fazlı Kır’ın Oğlu, Özel İdare’den Emekli Halil Kır’ın Ağabeyi, Çorum Valiliği’ Nden Emekli Cafer Güler’in Damadı İrfan Kır Vefat Etmiştir.

Mecitözü, Çitli Köyü’nden Gelme, Osman Uçar’ın Eşi, Şerif, Abdulkadir Ve Yılmaz Uçar İle Neriman İrap’ın Annesi Kamile Uçar Vefat Etmiştir.

Karaca Köyü’nden Gelme, Ömer Ve Veysel Özeker’in Ağabeyi Ahmet Özeker Vefat Etmiştir.

Eskice Köyü’nden Gelme, Kahveci Esnafından Mustafa Ve Ömer Selbes’in Annesi, Çorum Belediyesi Çalışanı Mustafa Ambar’ın Halası Hatice Selbes Vefat Etmiştir

 

14.03.2014 – Cuma

Elmalı Köyü’nden Gelme, Muzaffer, Şevket, Saim Ve Şemsettin Atak’ın Kardeşi, Şakir Atak’ın Oğlu Recep Atak Vefat Etmiştir.

Mecitözü, Beyözü Köyü’nden Gelme, Orhan Atar’ın Oğlu, Mehmet Atar Ve Vedat Atar’ın Ağabeyi, Lokantacı Esnafından Erhan Yücel’in Kayınbiladeri, Emekli Polis Memuru Yücel Atar Vefat Etmiştir.

Mecitözü’nden Gelme, Kadir Ve Gökan Altısap’ın Babası, Nurettin Altısap’ın Kardeşi, Lastikçi Esnafından Necmettin Altısap Vefat Etmiştir.

Yenihayat Köyü’nden, Ekmekçioğlu Çalışanı Erdal Ve Güzel Koparan’ın Kardeşi Süleyman Koparan Vefat Etmiştir.

Hamdiköy’den Gelme, Ali, Mehmet Ve Zeynel Doğancı’nın Babası Cemal Doğancı Vefat Etmiştir.

Emekli İmam Hatib Ahmet Geçkin Ve Burun Köyü İmam Hatib’i Ali Geçkin’in Annesi Meryem Geçkin Vefat Etmiştir.

 

13.03.2014 – Perşembe

Şanlıosman Köyü’nden Gelme, Taksici Esnafından Garip Ve İsmet Uçar’ın Annesi Hanım Aras Vefat Etmiştir.

Acıpınar Köyü’nden Gelme, Merhum Şükrü Bağcı’nın Oğlu, Haydar Bağcı’nın Ağabeyi, Ercan, Beyhan, Zeynep Ve Perihan Bağcı’nın Babası Adil Bağcı Vefat Etmiştir.

Kaymakçı Köyü’nden Gelme, İlhan Eliaçık’ın Babası Vacip Eliaçık Vefat Etmiştir.

Tarhan Köyü’nden Gelme, Rafet Toktaş’ın Torunu Cemal Toktaş’ın Oğlu, Umut Toktaş Vefat Etmiştir.

Çalıca Köyü’nden, Merhum Rüstem Berksun’un Eşi, Osman Ve Mehmet Berksun’un Annesi, Emin Öztaş’ın Kardeşi Satı Berksun Vefat Etmiştir.

Garip Arman’ın Babası, Ali Arman’ın Amcası Hüseyin Arman Vefat Etmiştir.

Eski Berber Esnafından Hasan Akdemir’in Eşi, Engin Akdemir’in Annesi, Nevzat Durmuşbaş, Hüseyin Buğdaylı Ve Hamdi Kabakçı’nın Kayınvalidesi Şahinder Akdemir Vefat Etmiştir.

 

12.03.2014 – Çarşamba

Yukarısaraylı Köyü’nden Gelme, Ahmet Macar’ın Oğlu, Süleyman, Kenan Ve Emrah Macar’ın Babası Reşit Macar Vefat Etmiştir

Mecitözü, Beyözü Köyü’nden Gelme, Veli Metin’in Oğlu, Fahrettin Ve Ali Akgül’ün Yeğeni Savaş Metin Vefat Etmiştir.

 

11.03.2014 – Salı

Alpagut Kasabasından, Ahmet Şen’in Annesi, Recep Kaya Ve Halil Özbudak’ın Kayınvalidesi Hanife Şen Vefat Etmiştir

Hımıroğlu Köyü’nden, Zöhre Yeşiloğlu’nun Kızı, Mürsel Ve Hüseyin Yeşiloğlu İle Fadime Karaca Ve Zeynep Baloğlu’nun Kardeşi Sakine Gül Vefat Etmiştir

 

10.03.2014 – Pazartesi

Kuyumcu Köyü’nden Gelme, Hasan Hüseyin Gönülal’ın Oğlu Mustafa Gönülal Vefat Etmiştir.

Eymir Köyü’nden Gelme, Sabri, Şükrü, Uğur Ve Dilek Kar’ın Babası, Sanayi Esnafından Frenci İbrahim Kar Vefat Etmiştir.

Çağşak Köyü’nden, Hüseyin Başkaya’nın Oğlu, Öğretmen Metin Başkaya’nın Kardeşi Sungur Tekin Başkaya Vefat Etmiştir.

Karacaören Köyü’nden Gelme, Hasan Ateş’in Eşi, Dursun, Nurettin Ve Adem Ateş’in Annesi Kamile Ateş Vefat Etmiştir.

 

09.03.2014 – Pazar

Küçükpalabıyık Köyü’nden Gelme, İsmail, Haydar, Ahmet Ve Süleyman Hızarbaş’ın Annesi Zeynep Hızarbaş Vefat Etmiştir.

Kınıkdeller Köyü’nden Gelme Kazım Demiral Vefat Etmiştir.

Paşa Köyü Muhtarı Yüksel Ertürk’ün Ve Berber Esnafından İsa Ertürk’ün Babannesi, Kamil, Yaşar Ve Muharrem Ertürk’ün Annesi Fatma Ertürk Vefat Etmiştir.

 

08.03.2014 – Cumartesi

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Ayhan Ve Hasan Derviş’in Annesi, Haydar Koparan, Arap Katıkçı, Kerim Özpamuk Ve Gürsel Keskin’in Kayınvalidesi, Murat Özpamuk’un Annannesi Ayşe Derviş Vefat Etmiştir.

 

07.03.2014 – Cuma

Alpagut Kömür İşletmesinden Emekli Hurşit Kılıç’ın Kayınvalidesi Emine Tepekesici Vefat Etmiştir.

Sungurlu Yorgalı Köyü’nden Gelme, Toprak Mahsulleri Ofisi Çalışanı Fevzi Kılıçgil’in Babası Mehmet Kılıçgil Vefat Etmiştir.

 

06.03.2014 Perşembe

Erdek Köyü’nden Gelme, Almanya’da İkamet Eden Yücel, Cuma, Gülnaz Ve Nazife Özçiftçi’nin Babası, Rıza Ve Zeynal Özçiftçi’nin Amcası Cuma Özçiftçi Vefat Etmiştir

 

04.03.2014 Salı

Kireçocağı Köyü’nden Gelme, İsmail, Erdoğan, Ekrem Ve Ali Demir’in Babası Mevlüt Demir Vefat Etmiştir.

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Halil Çetin’in Kızı Eylem Çetin Vefat Etmiştir.

Çalıca Köyü’nden Gelme, Eski İnşaat Ustası Hamit, Erol Ve Sinan Kabakçı’nın Annesi Hanife Kabakçı Vefat Etmiştir.

 

03.03.2014 Pazartesi

Çamdeller Köyü’nden Gelme, Ali, Rahmi Ve Adil Akuş’un Kardeşi Ömer Akuş’un Oğlu, Alapala Makina Çalışanı İbrahim Akuş Vefat Etmiştir.

Soğuksu Köyü’nden Gelme, Yazıçarşı Esnafından Süleyman Ve İdris Dilekçi’nin Annesi, Halit Karataş’ın Kayınvalidesi Meryem Dilekçi Vefat Etmiştir.

Uğurludağ İlçesi’nden Gelme, Tuncer Genç’in Babası, Dsi’den Emekli Turan Genç Vefat Etmiştir.

Rıza Metin’in Eşi, Halil Metin’in Annesi, Barış Medikal Sahibi Barış Ve Deniz Korkmaz’ın Halası Nazlı Metin Vefat Etmiştir.

 

02.03.2014 – Pazar

Tarhankozlusu Köyü’nden Gelme, Hayri Bıyık’ın Eşi, Kayıp Aileler Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Çetin’in Annannesi Emine Bıyık Vefat Etmiştir.

Seyit Ve Rıfat Çelik’in Babası Ahmet Çelik Vefat Etmiştir.

Alpagut Köyü’nden Gelme, Rıfat Ve Ahmet Erturan’ın Babası, Dodurga Kömür İşletmesi’nden Emekli Recep Erturan Vefat Etmiştir.

 

01.03.2014 – Cumartesi

Bayburt’dan Gelme, Hakkı Aydın’ın Torunu, Camcı Esnafından Hasan Aydın’ın Oğlu Kamil Aydın Vefat Etmiştir.

Sarimbey Köyü’nden Gelme, Hamza İbiş’in Eşi, Ali Ve Yusuf İbiş’in Annesi Satı İbiş Vefat Etmiştir

 

28.02.2014 – Cuma

Ezil Köyü’nden Gelme, Çavuş Mehmet Bolat’ın Oğlu, Ece Banyo Çalışanı Mehmet Tuna Bolat’ın Babası, Aslan Ahıskalı Ve Veyis Katran’ın Kayınbiladeri, Muhasebeci Ve Mali Müşavir Tuncay Bolat Vefat Etmiştir.

Yoğunpelit Köyü’nden, Mustafa, Ali, Yusuf, Bekdaş Ve Muharrem Aktaş’ın Annesi, Hasan Özvural’ın Kayınvalidesi Hanım Aktaş Vefat Etmiştir.

İsmail Köyü’nden Gelme, Merhum Ali Yıldırım’ın Eşi, Ömer Ve Ahmet Yıldırım İle Satı Çoban’ın Annesi Zeliha Yıldırım Vefat Etmiştir.

Yağcıoğlu Makina Sahibi Ahmet Ve Yılmaz Yağcı’nın Babası Adil Yağcı Vefat Etmiştir.

Eymir Köyü’nden Gelme, Merhum Niyazi Büğrü’nün Eşi, Ali, Hüseyin, Niyazi Ve Orhan Büğrü’nün Annesi Huriye Büğrü Vefat Etmiştir.

 

26.02.2014 – Çarşamba

Toprak Sanayi Esnafından Merhum İsmail Büyükyabat’ın Eşi, Mustafa Büyükyabat’ın Annesi, Mustafa Ve Salih Mavral’ın Ablası Mürvet Büyükyabat Vefat Etmiştir.

Karasörcü Esnafından Merhum Hacı Ahmet Çaykara’nın Eşi, Sanayi Esnafından Uğur Çaykara’nın Annesi, Ahmet Akkuş, Emlakçı Esnafından Suat Yalçınkaya, Ahmet Sinan, Şeref Bahadır Ve Suat Ayancı’nın Kayınvalidesi Hatice Çaykara Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden Gelme, Merhum Bekdaş İbikli’nin Oğlu Seydi İbikli Vefat Etmiştir.

 

24.02.2014 – Pazartesi

Mustafa, Mehmet, Halil Ve Özcan Çevikgedey’in Babası Gazi Çevikgedey Vefat Etmiştir.

Mecitözü’nden Gelme, Huzur Kırtasiye Eski Sahibi Muammer Koçak’ın Kız Kardeşi, Kahraman Ölçer, Sedat Ve Hüseyin Aksoy’un Kayınvalidesi Müyesser Doğan Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’nden Gelme, Satılmış, Rıza, Ercan Ve Ceylan Koca İle Zehra Demirci’nin Babası Mustafa Koca Vefat Etmiştir.

Eşençay Köyü’nden Gelme, Sadık Turan’ın Ağabeyi, Engin Ve Ali Turan’ın Babası Haydar Turan Vefat Etmiştir.

 

23.02.2014 – Pazar

Çorum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Çalışanı Kürşat Nal’ın Babası, Aytekin Kırtoğlu’nun Eniştesi, Eski Marangoz Esnafından Yalçın Nal Vefat Etmiştir.

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Merhum Uncu Hasan’ın Eşi, Ekrem , Ahmet, Murat Ve Bahire Türkmen’in Annesi, Sanayi Esnafından Ethem Eral’ın Kayınvalidesi, Chp İlçe Yöneticisi Arif Türkmen’in Yengesi Hanım Türkmen Vefat Etmiştir.

 

22.02.2014 – Cumartesi

Çorum Belediyesi’nden Emekli Merhum Selahattin Çelik’in Eşi, Rumi Çelik’in Annesi Mahbub Çelik Vefat Etmiştir.

Karadonayşe Köyü’nden Gelme, Kazım Kendirci’nin Eşi, Mustafa Ve Rüstem Kendirci’nin Annesi Emine Kendirci Vefat Etmiştir.

Öksüzler Köyü’nden Gelme, Kamil, Hüseyin Ve Hasan Türkoğlu’nun Annesi Dudu Türkoğlu Vefat Etmiştir.

Sarta Köyü’nden Gelme, Demirci Ustası Nevzat Ve Doğuş Tekstil Sahibi Necdet Dinçay’ın Babası, Göğüs Hastanesi’nden Emekli Hasan Dinçay Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden Gelme, Tarım İl Müdürlüğü Çalışanı Halis Ünal’ın Oğlu Oğuz Ünal Vefat Etmiştir.

 

21.02.2014 – Cuma

Eskikaradona Köyü’nden Gelme, Sedat Ve Vedat Mandacı’nın Babası, Nurettin, Seydi Ve Hüseyin Mandacı’nın Yeğeni, Çorum Belediyesi’nden Emekli Ali Mandacı Vefat Etmiştir.

Kuyumcu Esnafından Merhum Nihat Cerit’in Eşi, Mehmet, Fatma Ve Ahmet Cerit’in Annesi Seyhan Cerit Vefat Etmiştir.

Mazıbaşı Köyü’nden Gelme, Muhtar Rıza Cenik’in Eşi Güllü Cenik Vefat Etmiştir.

Seydimçakallı Köyü’nden, Yusuf Karaağaç’ın Oğlu, Eyüp, Yaşar, Arap Ve Adem Karaağaç’ın Kardeşi Hüseyin Karaağaç Vefat Etmiştir.

Osman Kayış’ın Babası, Mustafa Özkiremitçi’nin Kayınpederi, Merhum Turan Pezek’in Bacanağı, Çimento Fabrikasından Emekli Hikmet Kayış Vefat Etmiştir.

 

20.02.2014 – Perşembe

Şoför Esnafından Aliaddin Aydoğdu’nun Annesi, Garip Yördem Ve Zahireci Esnafından Hüseyin Sazak’ın Kayınvalidesi Durna Medine Kemeç Vefat Etmiştir.

Soğuksu Köyü’nden Gelme, Adem Ve Öğretmen Sefa Kazar’ın Babası, Tedaş’dan Emekli Necati Kazar Vefat Etmiştir.

Karacaköy’den Gelme, Merhum Bahattin Göçer’in Eşi Emine Göçer Vefat Etmiştir.

 

19.02.2014 – Çarşamba

Gökdere Köyü’nden Gelme; Mahmut Kılıç’ın Babası, Oktay Kılıç’ın Amcası, Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli Vahit Kılıç Vefat Etmiştir

Bayburt‘Tan Gelme, Tarım İl Müdürlüğü Çalışanı Dursun Ali Torun Vefat Etmiştir.

Adliye Çalışanı Osman Uçum’un Kayınpederi, Çopikas’tan Emekli Yakup Çetin’in Babası İsmail Çetin Vefat Etmiştir.

Kavakalan Köyü’nden Gelme; Mehmet Ali Ve Ahmet İlter İle Arife Çankaya’nın Babası, Minibüsçü Esnafından Oktay Çankaya’nın Kayınpederi Ali İlter Vefat Etmiştir.

18.02.2014 – Salı

Çomarbaşı Rişvanlar Köyü’nden Gelme; Abdullah, Elvan Ve Yaşar Kılıç’ın Annesi, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Erhan Akar’ın Annannesi Zeynep Kılıç Vefat Etmiştir.

Kayı Köyü’nden Gelme; Hayat Şırınga Çalışanı Yılmaz, Yasin Ve Mustafa Yıldız’ın Annannesi, Hitit Üniversitesi Eğtim Ve Araştırma Hastanesi Çalışanı Kamil Yıldız’ın Kayınvalidesi Şaziye Manan Vefat Etmiştir.

Ambarcı Murat Aydar Ve Fotoğrafçı Sait Aydar’ın Kız Kardeşi Gülsenam Aydar Vefat Etmiştir.

Mecitözü İlçesi Doğla Köyü’nden; Satılmış, Cengiz Ve İsmail Dinçer’in Babası, Hüseyin Özmen’in Kayınpederi Abdullah Dinçer Vefat Etmiştir.

Karaca Köyü’nden Gelme; Demir Doğramacı Esnafından Yunus Ve Veysel Bekleviç’in Babası, Özel İdare Çalışanı Cuma Arduç’un Kayınpederi Hüseyin Bekleviç Vefat Etmiştir.

Devlet Hastanesi’nden Emekli Nuri Töremiş’in Eşi, Devlet Hastanesi’nden Emekli Halil Usluoğlu’nun Ablası, Tarım İl Müdürlüğü Çalışanı Ahmet Töremiş’in Halası Asuman Töremiş Vefat Etmiştir.

17.02.2014 – Pazartesi

Derya Kuyumculuk Sahibi Metin, Turgay ve Filiz Ulcay’ In Babası; Nurettin Arslan’ın Kayınpederi Cemal Ulcay Vefat Etmiştir

14.02.2014 – Cuma

Eskice Köyü’nden, Emekli Öğretmen İsmail Aykan’ın Eşi, Kadir, Hüseyin Ve Fahri Aykan’ın Annesi Şehriye Aykan Vefat Etmiştir.

Şeyhhamza Köyü’nden Gelme, Ömer, Mustafa Ve Ali Özdemir’in Babası, Eski Bineevler Cami İmamı Ülkü Aslan’ın Kayınpederi, Karayollarından Emekli Mustafa Özdemir Vefat Etmiştir.

Merhum Halit Tatarlı’nın Eşi, İsmail, Rahmi, Hakan Ve Ahmet Tatarlı’nın Annesi, İbrahim Başbölük’ün Kayınvalidesi Hüsnüye Tatarlı Vefat Etmiştir.

Kemal, Ali Ve Celal Çelik’in Annesi Sultan Çelik Vefat Etmiştir.

Kırkdilim Köyü’nden Gelme, Ziya Ercan’ In Eşi Gülser Ercan Vefat Etmiştir.

 

13.02.2014 – Perşembe

İsmet Kankurudan’ın Oğlu, Mehmet Kankurudan’ın Kardeşi, Kadri Tuncer’in Kayınbiladeri Mustafa Kankurudan Vefat Etmiştir.

Oymaağaç Köyü’nden Gelme, Yazıçarşı Esnafından Kahveci İsa Kara Ve Berber Bekir Kara’nın Annesi, Oymaağaç Köyü Muhtarı Ahmet Abukan Ve Mustafa Gezek’in Kayınvalidesi Keziban Kara Vefat Etmiştir.

Kadıderesi Köyü’nden, Hüseyin Dolu’nun Oğlu, Almanya’dan Emekli Aziz Dolu Vefat Etmiştir.

Elköy’den Gelme, Terminal Esnafından Serdar Ata’nın Babası, Aydın Ünlü Ve Ahmet Yılmaz’ın Kayınpederi Cemal Ata Vefat Etmiştir.

Karahacip Köyü’nden Gelme, Sadık, Arif Ve Ömer Aslan’ın Ağabeyi, Mustafa Ve Turgut Aslan’ın Babası Hacı Biat Aslan Vefat Etmiştir.

Aşağısaraylı Köyü’nden, Kalıpçı Ustası Abdullah Özbaydemir’in Babası Mehmet Özbaydemir Vefat Etmiştir.

 

11.02.2014 – Salı

Bekaroğlu Köyü’nden Gelme, Akbank’dan Emekli Hasan Bekar, Sanayi Esnafından Ahmet Ve Bekir Bekar’ın Babası Mustafa Bekar Vefat Etmiştir.

Buğdüz Köyü’nden, Sima Otomotiv Çalışanı Nuri Kaç, Özüyağlı Tekstil Çalışanı Veysel Kaç Ve Abdullah Kaç’ın Babannesi Hanife Kaç Vefat Etmiştir.

Şeyhmustafa Köyü’nden, Mehmet Ve Ömer Halıcı’nın Yeğeni, Fakıahmet Köyü’nden, Avukat Abdullah İlhan Vefat Etmiştir.

 

10.02.2014 – Pazartesi

Şeyhmustafa Köyü’nden Gelme, Arif Doğan’ın Eşi, Çorum Yumurta Çalışanı Selahattin Doğan’ın Annesi Naciye Doğan Vefat Etmiştir.

Kavacık Köyü’nden Gelme, Ethem Yılmaz’ın Oğlu Satılmış Yılmaz Vefat Etmiştir.

İbrahim Diker Ve Mehmet Haboğlu’nun Kayınpederi, Hasan Mergen’in Babası Talat Mergen Vefat Etmiştir.

Büyükkışla Köyü’nden, Mustafa Ve Abbas Özbolat’ın Babası Yusuf Özbolat Vefat Etmiştir.

Ağda Köyü’nden Gelme, Şükrü Gödek’in Eşi, Sebahattin, Ömer Ve İlhami Gödek’in Annesi, Emekli Astsubay Mehmet Gödek’in Yengesi, Ahmet Akgül’ün Ablası Ayşe Gödek Vefat Etmiştir.

 

09.02.2014 – Pazar

Alacahöyük Beldesi Tarhan Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Haydar, Hakkı Ve Ercan Balkaya’nın Annesi, Arif Eker’in Kayınvalidesi Münevver Balkaya Vefat Etmiştir.

Mescitli Köyü’nden Gelme, Minibüsçü Esnafından Ali Ve Davut Kakis’in Dedesi Hacı Paşa Kakis Vefat Etmiştir.

Kıvırcık Köyü’nden Gelme, İlyas, Yılmaz Ve Mehmet Çelik’in Babası, Tahir Özyılmaz’ın Kayınpederi Servet Çelik Vefat Etmiştir.

 

08.02.2014 – Cumartesi

Büyükdüvenci Beldesi’nden, Osman, Ali Ve Orhan Ferik’in Annesi, Abdullah Ferik’in Eşi Asiye Ferik Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden Gelme, Merhum Nihat İbikli’nin Oğlu, Cesur İbikli’nin Ağabeyi Murat İbikli Vefat Etmiştir.

Alaca İlçesi, Çapraşık Köyü’nden Gelme, Nurten, Türkan, Şükran, Filiz, Müjgan, Erkan Ve Serkan Coşar’ın Babası Ahmet Coşar Vefat Etmiştir.

Malatya Darende’den Gelme, Yorgancı Esnafından Murat, Mustafa Ve Osman Yıldırım’ın Babası İsmet Yıldırım Vefat Etmiştir.

Ayşe Mindavallı’nın Eşi, Elif Ve Ahmet Mindavallı’nın Babası Mehmet Mindavallı Vefat Etmiştir.

Kavakalan Köyü’nden Gelme, Atilla Ergün’ün Babannesi Güllü Ergün Vefat Etmiştir.

Hamdiköy’den Gelme, Yeter, Satı, Selvi, Fatma, Mehmet Ve Musa Öztürk’ün Kardeşi, Neriman Öztürk’ün Eşi, Emniyet Müdürlüğü’nden Emekli Hamza Öztürk Vefat Etmiştir.

Şekerbey Köyü’nden Gelme, Merhum Mehmet Ali Metin’in Ağabeyi, Recep, Selahattin, Muharrem, Ünal, Elvan Ve Mustafa Metin’in Amcası Hakkı Metin Vefat Etmiştir.

 

07.02.2014 – Cuma

Kıvırcık Köyü’nden Gelme, İlyas, Yılmaz Ve Mehmet Çelik’in Babası, Tahir Özyılmaz’ın Kayınpederi Servet Çelik Vefat Etmiştir.

Büyükdüvenci Beldesi’nden, Osman, Ali Ve Orhan Ferik’in Annesi, Abdullah Ferik’in Eşi Asiye Ferik Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden Gelme, Merhum Nihat İbikli’nin Oğlu, Cesur İbikli’nin Ağabeyi Murat İbikli Vefat Etmiştir.

Alaca İlçesi, Çapraşık Köyü’nden Gelme, Nurten, Türkan, Şükran, Filiz, Müjgan, Erkan Ve Serkan Coşar’ın Babası Ahmet Coşar Vefat Etmiştir.

Malatya Darende’den Gelme, Yorgancı Esnafından Murat, Mustafa Ve Osman Yıldırım’ın Babası İsmet Yıldırım Vefat Etmiştir.

Ayşe Mindavallı’nın Eşi, Elif Ve Ahmet Mindavallı’nın Babası Mehmet Mindavallı Vefat Etmiştir.

Kavakalan Köyü’nden Gelme, Atilla Ergün’ün Babannesi Güllü Ergün Vefat Etmiştir.

Hamdiköy’den Gelme, Yeter, Satı, Selvi, Fatma, Mehmet Ve Musa Öztürk’ün Kardeşi, Neriman Öztürk’ün Eşi, Emniyet Müdürlüğü’nden Emekli Hamza Öztürk Vefat Etmiştir.

Şekerbey Köyü’nden Gelme, Merhum Mehmet Ali Metin’in Ağabeyi, Recep, Selahattin, Muharrem, Ünal, Elvan Ve Mustafa Metin’in Amcası Hakkı Metin Vefat Etmiştir.

 

06.02.2014 – Perşembe

Emekli Öğretmen Muhlis Sucu, Ünal Sucu, Cumhuriyet Lisesi Müdürü Vural Sucu Ve Doktor İsmail Sucu’nun Annesi, Merhum Mustafa Sucu’nun Eşi Cevriye Sucu Vefat Etmiştir.

İsmail Ve Mahmut Karakurt’un Babası, Işın Göz Merkezi Çalışanı İbrahim Karakurt’un Ağabeyi Yarar Karakurt Vefat Etmiştir.

Parkeci Esnafından Murat Ve Ferhat Şenöz’ün Babası, Mehmet Başbölük’ün Kayınpederi Mahmut Şenöz Vefat Etmiştir.

Mecitözü’nden Gelme, Merhum Şoför Dursun Şerbetçi’nin Eşi, Yıldırım Şerbetçi’nin Annesi, Mehmet Önder, Mehmet Erol Ve Alaattin Çek’in Kayınpederi Fehmiye Şerbetçi Vefat Etmiştir.

Büyükdüvenci Beldesi’nden, Ahmet Kaya Ve Devlet Su İşleri Çalışanı Arife Kaya’nın Babası Hasan Kaya Vefat Etmiştir.

Amasya’dan Gelme, Keresteci Esnafından Hasan Aktaş’ın Dünürü Mustafa Meralı Vefat Etmiştir.

Merhum İsmail Dağcı’nın Eşi, Mustafa Ve Yalçın Dağcı’nın Annesi, Mustafa Çelik’in Kayınvalidesi Raife Dağcı Vefat Etmiştir.

Çaltıcak Köyü’nden, Cemalettin, İsmail, Hasan Ve Gültekin Arslan’ın Babası Veli Arslan Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi’nden Emekli Mustafa Dinçer’in Eşi, Kamil, Ahmet, Ferhat Dinçer Ve Sema Gürbüz’ün Annesi, İsmail Gürbüz’ün Kayınvalidesi, Elvan Ve Mehmet Ural’ın Ablası İhsaniye Dinçer Vefat Etmiştir.

 

05.02.2014 – Çarşamba

Kargı İlçesi Seki Köyü’nden Gelme, Adem, Bayram Ve Mustafa Bezmez’in Babası, Çorum Belediyesi’nden Emekli Mesut Karabacak’ın Eniştesi Dursun Bezmez Vefat Etmiştir.

Gömlekçi Necati Keskinel Ve Çimento Fabrikası’ndan Emekli Mehmet Ali Keskinel’in Ağabeyi, Züccaciye Esnafından Mustafa Ve Kadir Terziöz’ün Dayısı Mustafa Keskinel Vefat Etmiştir.

 

04.02.2014 – Salı

Oymaağaç Köyü’nden, Ali Erkuştan’ın Eşi, Süleyman Ve İbrahim Leblebici’nin Annesi, Fatma Erkuştan Vefat Etmiştir.

Kılıçören Köyü’nden Gelme, Hüseyin, Ahmet, Ömer Ve İbrahim Dalgıç’ın Babası, Arif, Şaziye Ve Sevim Dalgıç’ın Kardeşi Osman Dalgıç Vefat Etmiştir.

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Ahmet Altunkaya’nın Babası, Haydar Ve Cengiz Altunkaya’nın Kardeşi Mehmet Ali Altunkaya Vefat Etmiştir.

Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli Mustafa İyibil’in Eşi, Egemen İyibil’in Annesi, Tayyar Arzoğlu’nun Ablası, Milli Eğtim Müdürlüğü’nden Emekli İlkay İyibil Vefat Etmiştir.

Devletoğlan Köyü’nden Gelme, Sadettin, Mustafa, Mehmet, Ömer Ve Ahmet Yurttaş’ın Annesi, Emekli Astsubay Mehmet Gödek’in Halası, Ömer Ve Mustafa Temel’in Annannesi Hanife Yurttaş Vefat Etmiştir.

 

03.02.2014 – Pazartesi

Mecitözü’nden Gelme, Mustafa Ve Ahmet Pekcan’ın Kardeşi, Çorum Belediyesi Çalışanı Mehmet Ve Ahmet Gezici’nin Annesi Safure Gezici Vefat Etmiştir.

Tolamehmet Köyü’nden Gelme, Merhum Hasan Yılmaz’ın Eşi, Metin, Mustafa Ve Seyfettin Yılmaz’ın Annesi, Şahin Topaktaş Ve Niyazi Uzun’ın Kayınvalidesi Şakire Yılmaz Vefat Etmiştir.

Büyükgülücek Köyü’nden Gelme, Merhum Hıdır Özcan’ın Eşi, Fatih Baki’nin Annannesi, Yüksel Özcan’ın Teyzesi, Paşa Baki’nin Kayınvalidesi Kamile Özcan Vefat Etmiştir.

Merhum Fahri Şamlı’nın Kızı, Hasan Oruçoğlu’nun Gelini, Merhum Necdet Oruçoğlu’nun Eşi, Tülay, Fahriye, Gülay Ve Songül Oruçoğlu’nun Annesi Perihan Oruçoğlu Vefat Etmiştir.

 

02.02.2014 – Pazar

Sarimbey Köyü’nden İsmail Uçsak’ın Dayısı, Emekli Öğretmen Ali Gürhan Vefat Etmiştir

Yapıkredi Bankası’ndan Emekli Muhittin Demir’in Kayınvalidesi, Osman Demir’in Annesi, Müezzin Samettin Ertürk’ün Teyzesi Sıddıka Demir Vefat Etmiştir.

 

01.02.2014 – Cumartesi

Dut Köyü’nden Gelme, Nejdet, Hikmet Ve Ali Ural’ın Babası, Devlet Hastanesi’nden Emekli Hasan Çakmak’ın Kayınpederi Seydi Ural Vefat Etmiştir.

Morsümbül Köyü’nden Gelme, Murat Ve Erdoğam Çetin’in Babası Satılmış Çetin Vefat Etmiştir.

Boğabağ Köyü’nden Gelme, Adem, Aydın Ve Sabri Ünal’ın Babası, Kamyoncu Esnafından Ömer Ünal’ın Ağabeyi, Bakırcı Esnafından Mustafa Şanlı’nın Kayınbiladeri Mustafa Ünal Vefat Etmiştir.

 

31.01.2014 – Cuma

Morsümbül Köyü’nden Gelme, Mehmet Ali, Rıza Ve Kıymet Dikmen’in Annesi Fatma Dikmen Vefat Etmiştir.

Gozluca Köyü’nden Gelme, Kamyoncu Esnafından Merhum Mustafa Özer’in Eşi, Gönül, Nurdane, Ferdane, Nurcan, Ümran Ve Merhum Aslan Özer’in Annesi Altun Özer Vefat Etmiştir.

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Ali Altun Ve Emin Döküm Sahibi Mustafa Kaltakçı’nın Torunu Ali Altun Vefat Etmiştir.

Elicek Köyü’nden Gelme, Abdullah, Fatih Ve Ercan Çankesen’in Ağabeyi İbrahim Çankesen Vefat Etmiştir

 

30.01.2014 – Perşembe

Mecitözü Doğla Köyü’nden Gelme, Dursun Erden’in Babası, Osman Ilık’ın Kayınpederi Süleyman Erden Vefat Etmiştir.

Mehmet Yıldırım’ın Eşi, Gülizar Yıldırım Vefat Etmiştir.

 

29.01.2014 – Çarşamba

Sanayi Esnafından İlhan Kol’un Ağabeyi, Bülent, Ümit Ve Ece Banyo Çalışanı Levent Kol’un Babası, Eski Tavukçu Esnafından Orhan Kol Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’nden, Veli Daşdemir’in Oğlu, Alaattin Ve Hüseyin Daşdemir’in Kardeşi, Ergül, Zehra Ve Fadime Daşdemir’in Babası, Almanya’da İkamet Eden Ali Ekber Daşdemir Vefat Etmiştir.

Yozgat Sorgun Bahadın Kasabası’nden Gelme, Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Haydar Tanrıverdi’nin Kızı Görkem Tanrıverdi Vefat Etmiştir.

Milli Eğtim Çalışanı Mustafa Tahtacı Ve Adliye Çalışanı Muhsin Tahtacı’nın Babası, Lastikçi Esnafından Necmettin Altısap’ın Kayınpederi Dursun Tahtacı Vefat Etmiştir.

Sgk’dan Emekli Ziya, Süha Ve Suat Kalelioğlu’nun Babası Tuğrul Kalelioğlu Vefat Etmiştir.

 

28.01.2014 – Salı

Gökçebel Köyü’nden Gelme, Hacı Sefer Alıcı’nın Eşi, Murat, Hasan, Ahmet, Muzaffer Ve Gülizar Alıcı’nın Annesi, Terzi Esnafından Turan Yüksel’in Kayınvalidesi Elif Alıcı Vefat Etmiştir.

Büyükdivan Köyü’nden Gelme, Mustafa Gülşen’in Kızı, Zeynal Ve Rıza Gültekin’in Kardeşi, Döndü, Gülay, Tülay, Nuray Ve Songül Gültekin’in Annesi Leyla Gültekin Vefat Etmiştir.

Mütaahhit Mustafa Ve Rıza Başıbüyük’ün Babası, Mehmet Döngel’in Kayınpederi Duran Başıbüyük Vefat Etmiştir.

Merkez Oymaağaç Köyü’nden Gelme, Merhum Bekir Gerz’in Kardeşi, Mehmet Ve Bereket Gerz’in Babası, Telörgü Esnafından Süleyman Kabal’ın Kayınpederi Mustafa Gerz Vefat Etmiştir.

 

27.01.2014 – Pazartesi

Arslan Köyü’nden Gelme Cuma Cemrek’in Kızı, Eyüp Çemrek’in Kızkardeşi, Sucu Esnafından Selahattin Tunç’un Eşi Satı Çemrek Vefat Etmiştir.

 

26.01.2014 – Pazar

İnalözü Köyü’nden Gelme, Erdal Ve Birdal Kırılmaz’ın Babası, Mobilyacı Esnafından Abdullah Tüysüz’ün Dayısı, Otobüs Şoförü Ali Kırılmaz Vefat Etmiştir.

Çimento Fabrikasından Emekli Merhum Mustafa Görkem’in Eşi, Cihat, Necati Ve Merhum Necat Görkem’in Annesi Sebiha Görkem Vefat Etmiştir.

Sarimbey Köyü’nden Gelme, Akif Ve Ahmet Çimkılıç’ın Annesi Fatma Çimkılıç Vefat Etmiştir.

Eşençay Köyü’nden Gelme, Murat Ve Fırat Cember’in Annesi, Döndü Toy’un Kızı Sultan Cember Vefat Etmiştir.

 

25.01.2014 – Cumartesi

Cenden Köyü’nden Gelme, Merhum Hamdi Şahan’ın Eşi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Eyüp Şahan Ve Milli Eğtim Çalışanı Muhammet Şahan’ın Annesi Dursine Şahan Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’nden Gelme, Zeynep Ahçı, Döndü Erkan İle Veli Ve Eran Uçar’ın Babası, Gazi Ahçı Ve Aşır Erkan’ın Kayınpederi, Yadigar Uçar’ın Amcası, Çorum Belediyesi’nden Emekli İsmail Uçar Vefat Etmiştir.

Çalıca Köyü’nden Gelme, Orhan Ve Nurhan Akar’ın Babası, Ahmet Park’ın Eniştesi, Hitit Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Çalışanı Hüseyin Akar Vefat Etmiştir.

Kireçocağı Köyü’nden Gelme, Yusuf, Mustafa, Lütfi Tekin İle Hacer Berker’in Babası, Erol Berker’in Kayınpederi Abdullah Tekin Vefat Etmiştir.

 

24.01.2014 – Cuma

Göcenovacığı Köyü’nden Gelme, Hırdavatçı Esnafından Karadağ Ticaret Sahibi Mesut Ceylan’ın Babası Gazi Ceylan Vefat Etmiştir.

Hayranoğlu Hafız’ın Eşi, Ömer Hayranoğlu’nun Annesi, Şevket Taşıyan Ve Ahmet Kaynar’ın Kayınvalidesi Aliye Ayancı Vefat Etmiştir.

 

23.01.2014 – Perşembe

Akçakaya Köyü’nden Gelme, Halil Ve Abdullah Borucu’nun Babası, Osman Bayburtlu, İsmail Özsavuran, Recep Küçük Ve Ali Öğülmüş’ün Kayınpederi Dursun Borucu Vefat Etmiştir.

Eski Karadona Köyünden Gelme, Ahmet Mebet’in Oğlu Terzi İsmail Mebet İle Zahireci Osman Mebet’in Yeğeni, Seydi Mebet Vefat Etmiştir.

Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şefi Abdullah Tuncay’ın Babası, Ticaret Meslek Lisesinden Emekli Sadık Tuncay Vefat Etmiştir.

 

22.01.2014 – Çarşamba

Dağkarapınar Köyü’nden Gelme, Halit Karakuş’un Kızı Gülüstan Karakuş Vefat Etmiştir.

Merhum Sadık Atlas’ın Eşi, Zihni, Uğur, Ufuk Ve Üner Atlas’ın Annesi Naciye Atlas Vefat Etmiştir.

 

21.01.2014 – Salı

Hasan Taş’ın Annesi Fatma Taş Vefat Etmiştir.

Naki, Hasan, Cengizhan, Aynur, Günnur Ve Araştırmacı Yazar Soner Yalçın’ın Babası, Vergi Dairesi Çalışanı Gülseri Yalçın’ın Kayınpederi Mehmet Ali Yalçın Vefat Etmiştir.

Palabıyık Köyü’nden, Merhum Hakaşığı’nın Eşi, Satı, Behsat, Leyla Ve Metin Özgür’ün Annesi Nazegül Özgür Vefat Etmiştir.

 

20.01.2014 – Pazartesi

Teslim Köyü’nden Gelme Süheyla Afat’ın Annesi, Tarhan Köyü’nden Gülhan Toktaş Vefat Etmiştir.

 

19.01.2014 – Pazar

Çorum Belediyesi Emekli Hal Müdürü Ziya Kınık’ın Eşi Hamiyet Kınık Vefat Etmiştir.

Şaban Ahıska’nın Oğlu, Ali Osman Ahıska Ve Özel İdare Çalışana Feyyaz Ahıska’nın Kardeşi, Telekom’dan Emekli Abdullah Ahıska Vefat Etmiştir.

Kınık Köyü’nden Gelme, Celal Ve İsmet Aktaş’ın Annesi Esma Aktaş Vefat Etmiştir.

Kertme Köyü’nden Gelme, Celal, Satı, Meryem, Döne Ve Hamide’nin Annesi Bergüzar Kara Vefat Etmiştir.

 

18.01.2014 – Cumartesi

Seyfe Köyü’nden Gelme, Nurettin, Erol, Mustafa Ve Öznur Özkuşçu’nun Babası, Çavuşunoğlu Bayram Özkuşçu Vefat Etmiştir.

Tatar Köyü’nden, Sıvacı Esnafından Yusuf Oral’ın Oğlu Fatih Oral Vefat Etmiştir.

 

 

13.01.2014 – Pazartesi

Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğü Çalışanı, Fazlı Yılmaz’ın Annesi Zekiye Yılmaz Vefat Etmiştir.

Vergi Dairesi Çalışanı Hacı Ali Güvercin’in Annesi, Güldane Güvercin Vefat Etmiştir

Mustafa Ve Mehmet Aşıla’nın Babaları, Mutaf Esnafından, Galip Aşıla Vefat Etmiştir.

Erdek Köyünden Gelme, Yaşar Keskin’in Annesi Vergi Dairesinden Emekli Hamdullah Yıldırım’ın Ablası, Hüseyin Alkaş’ın Kayınvalidesi, Sultan Keskin Vefat Etmiştir.

Dikici Esnafından Niyazi İtik’in Eşi, Yener Erdoğan’ın Kayınvalidesi, Köfteci Esnafından Seydi İtik’ın Annesi Naciye Tataroğlu Vefat Etmiştir.

Oktay Satır’ın Babası, Hayati Ve Recep Satır’ın Kardeşi, Nejdet Satır Vefat Etmiştir.

Orhan Ve Ebru Çaylak İle Serpil Mergen’in Annesi, Atıf Mergen’in Kayınvalidesi Münüre Çaylak Vefat Etmiştir.

Kozluca Köyü’nden Gelme, Merhum Yakup Araç’ın Eşi, Süleyman, Adil Ve Nuray Araç İle Dudu Özer’in Annesi, Sebahattin Özer’in Kayınvalidesi Hanım Araç Vefat Etmiştir.

Devletoğlan Köyü’nden, Münüp, Osman, Aziz Ve Hilmi Eker’in Ağabeyi, Ekeroğlu İnşaat Sahibi Mustafa Eker’in Amcası Ahmet Eker Vefat Etmiştir.

12.01.2014 – Pazar

Erzurum’dan Gelme İsmail Kurudal’ın Gelini, Yalçın Ve Yavuz Kurudal’ın Yengesi, Ayhan Kurudal’ın Eşi Sevim Kurudal Vefat Etmiştir.

Kuyumcu Köyü Nden Gelme, Sgk Çalışanı Necip Bölükbaş Ve Özel İdare Çalışanı Adem Ciga’ Nın Kayınvalidesi Emine Büyükkoca Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’nden Ramazan Ve Mustafa Ünkap’ın Kardeşi Kemal Ünkap Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Çalışanı Atilla Üstad’ın Babası, Bakkal Esnafından Hacı Ömer Üstad Vefat Etmiştir.

Toprak Sanayi Esnafından Merhum İbrahim Bekdaş’ın Kardeşi, Metin Ve Galerici Esnafından Mustafa Bekdaş’ın Babası Celal Bekdaş Vefat Etmiştir.

10.01.2014 – Cumartesi

Büğüroğlu Köyü’nden Gelme, İsmet Büğüroğlu Vefat Etmiştir.

Ovakarapınar Köyü’nden Gelme, Marangoz Esnafından Esat Ünsal’ın Eşi, Ethem Ünsal’ın Annesi, Kadir Ve Arif Ünsal’ın Yengesi, Öğretmen Mustafa Tercan’ın Kayınvalidesi Gülizar Ünsal Vefat Etmiştir.

Marangoz Esnafından Mehmet Kıratoğlu’nun Eşi Semiha Kıratoğlu Vefat Etmiştir.

Doç. Dr. Ufuk Çobanoğlu’nun Babası, Ali Ayhan Çetin’in Eniştesi, Emekli Emlak Bankası Müdürü İsmail Çobanoğlu Vefat Etmiştir.

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Hanım, Nazik, Cafer, Birol Ve Hüseyin Top’un Annesi, Yusuf Top’un Eşi Mavuş Top Vefat Etmiştir.

Yıldız, Sami Ve Sait Kömürcü İle Elmas Demirci’nin Annesi Hanım Kömürcü Vefat Etmiştir.

Büyükkeşlik Köyü’nden Gelme, Halil Bozok’un Eşi, Müteahhit Hüseyin Bozok’un Yengesi, Kudret Ve Kumru’nun Annesi, Güzide Bozok Vefat Etmiştir.

10.01.2014 – Cuma

Elmalı Köyü’nden Gelme, Hüseyin, Yaşar Ve Ekrem Yücel’in Annesi, Merhum Ziyattin Yücel’ İn Eşi Zarife Yücel Vefat Etmiştir.

Göcenovacığı Köyü’nden Gelme, Mustafa, Ömer Ve Osman Tecimer’in Babası, Ayakkabıcı Esnafından İdris Tecimer İle Mobilyacı Esnafından Aslan Ve Mustafa Tecimer’in Amcası Abdullah Tecimer Vefat Etmiştir.

Boğabağı Köyü’nden Gelme, Sebzeci Esnafından Ali Osman Yıldırım’ın Eşi, Gazi Ve Mustafa Yıldırım’ın Annesi, İbrahim Sucu’nun Kayınvalidesi Münevver Yıldırım Vefat Etmiştir.

09.01.2014 – Perşembe

Türkler Köyü’nden Gelme, Selahattin Uncu’nun Ağabeyi, Hasan Ve Fevzi Uncu’nun Amcası, Meryem Uncu’nun Eşi İhsan Uncu Vefat Etmiştir.

Koparan Elektrik Sahibi Ekrem Ümüt’in Babası, Zülfikar Köse’nin Kayınpederi, Kapıcılıktan Emekli Kemal Ümüt Vefat Etmiştir

Mecitözü Geykoca Köyü’nden Gelme, Hitit Dersanesi Öğretmeni İlker Ve Caner Şahin’in Babası, Köfteci Esnafından Çelebi Şahin’in Kardeşi, Tedaş’dan Emekli Nizamettin Şahin Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi’nden Emekli Selahattin Yolcu Vefat Etmiştir.

08.01.2014 – Çarşamba

Kuyumcu Köyü’nden Gelme, Mustafa Gökdere’nin Kardeşi, Halil İbrahim Ve Dilek Gökdere’nin Babası, Kalıpçı Ustası Şaban Gökdere Vefat Etmiştir.

Gökgözler Köyü’nden Gelme, Haydar Türkmen’in Ağabeyi, Mehmet, Ali Ve Hüseyin Türkmen’in Babası, Mehmet Ali Türkmen’in Kayınpederi Lütfi Türkmen Vefat Etmiştir.

Boğabağı Köyü’nden Gelme, Emekli İmam Ömer Yıldız’ın Eşi, Ahmet Ve Mehmet Yıldız’ın Annesi Habibe Yıldız Vefat Etmiştir.

Tarhan Köyü’nden Gelme, Dilek, Uğur Ve Seydican Erçin’in Babası Ahmet Erçin Vefat Etmiştir.

Alaca’dan Gelme, Erdoğan, Şahin, Alper Ve Eray Yılmaz’ın Babası, Şoför Esnafından Alaattin Yılmaz Vefat Etmiştir.

07.01.2014 – Salı

Güzelyurt Köyü’nden Gelme, İsa Ve İsmail Çıtak’ın Babası İbrahim Çıtak Vefat Etmiştir …

Çukurören Köyü’nden Gelme, Hasan Yılmaz’ın Kayınvalidesi, Meryem, Fatma Ve Ayfer’in Annesi Sultan Kavakçı Vefat Etmiştir …

Doktor Alaattin Büyükkakaç İle Biyolog Gönül Büyükkakaç’ın Annesi Sebahat Yenice Vefat Etmiştir …

06.01.2014 – Pazartesi

Hacı Eraslan’ın Eşi, Ali Ve Salih Eraslan’ın Annesi Hidayet Eraslan Vefat Etmiştir.

Aliki Köyü’nden Gelme, Ahmet Ve Hüseyin Coşkun İle Aziz Kaya’nın Dayısı, Ahmet Tetik’in Damadı Ali Öğülmüş Vefat Etmiştir.

Celilkırı Köyü’nden Gelme, Tüpçü Esnafından Mustafa, Osman, İsmail Ve Bahattin Alagöz’ün Kardeşi, Sefer Alagöz’ün Oğlu Selahattin Alagöz Vefat Etmiştir.

05.01.2014 – Pazar

Burun Köyü’nden Gelme, Fahri Ahıskalı’nın Oğlu, İbrahim Ahıskalı’nın Kardeşi, Polis Memuru Mustafa Ahıskalı Vefat Etmiştir.

Berk Köyü’nden Gelme, İmam Hatip Lisesi’nden Emekli Öğretmen Ahmet Şimşek Ve Nakliyeci Esnafından Mustafa Şimşek’in Annesi Ayşe Şimşek Vefat Etmiştir.

Kaymakçı Köyü’nden Gelme, Taksici Esnafından Adnan Koç’un Annesi, Öğretmen Muharrem Bilgin’in Kayınvalidesi, Emrullah Koç’un Eşi Nazmiye Koç Vefat Etmiştir.

Ortaköy Fındıklı Köyü’nden Gelme, Pazarcı Esnafından Yılmaz Eryılmaz’ın Amcası Aşire Eryılmaz Vefat Etmişir.

Dud Köyü’nden Gelme, Bedriye Ünver’in Oğlu Aslan Ünver Vefat Etmiştir.

Mecitözü Kargı Köyü’nden Gelme, İşkur Çalışanı Asım Ve Sağlık Müdürlüğü Çalışanı Nazif Aydoğdu’nun Babası Atıf Aydoğdu Vefat Etmiştir.

Alaca Çevreli Köyü’nden Gelme Arap Kantemir Vefat Etmiştir.

04.01.2014 – Cumartesi

Bozboğa Köyü’nden, Halil Koçak’ın Eşi, Pazarcı Esnafından Ali, Selahattin Ve Seyfettin Koçak’ın Annesi Fatma Koçak Vefat Etmiştir.

Kamyoncu Esnafından Ali Ekber Narman’ın Kardeşi Kamyoncu Esnafından Muharrem Narman Vefat Etmiştir.

İğdeli Köyü Kızılkır Mahallesi’nden Gelme, Hasan Dede’nin Gelini, Seyit Ali Garib’in Eşi, İsmail Dede’nin Yengesi, Arap Ve Hasan Garib’in Annesi, Döne Garip Vefat Etmiştir.

03.01.2014 – Cuma

Kavakalan Köyü’nden Gelme, Ali Özer Vefat Etmiştir.

Pembecik Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Muharrem, Mustafa Ve Süleyman Aydemir’in Babası, Çorum Belediyesi’nden Emekli Kazım Özkader’in Kayınpederi Hacı Aydemir Vefat Etmiştir.

Yeniköy’den Gelme, Dursun Ve Coşkun Sediroğlu’nun Babası, Eski At Arabacılarından Mehmet Sediroğlu Vefat Etmiştir.

Mazıbaşı Köyü’nden Gelme, Muzaffer, Haydar Ve Ünal Karakuş’un Annesi Döndü Karakuş Vefat Etmiştir.

02.01.2014 – Perşembe

Ömer Karabudak’ın Babası, Abdullah Çizmeci’nin Bacanağı, Emlakçı Esnafından Hayrettin Uzlu’nun Kayınbiladeri, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Hüseyin Karabudak Vefat Etmiştir.

Ahmet, Faruk, Mustafa Ve Emine Sırıklı’nın Babası, Emekli Sağlık Memuru Ve Sünnetçi Mehmet Sırıklı Vefat Etmiştir.

İl Sağlık Müdürlüğü’nden Emekli İsmet Şengül’ün Annesi, Bobinajcı Esnafından Bekir Şengül’ün Babannesi Rufe Şengül Vefat Etmiştir.

Şeref Ve Sezai Kaya’nın Babası, Selaattin Ve Hüseyin Kaya’nın Kardeşi İsmail Kaya Vefat Etmiştir.

01.01.2014 – Çarşamba

Hatap Babaoğlu Köyü’nden, Dursun Kılçak’ın Eşi, Yetsan Çalışanı Mehmet Kılçak Ve Reklamcı Esnafından Mustafa Kılçak’ın Annesi Sevim Kılçak Vefat Etmiştir.

Arif Ve Kadir Bakal’ın Annesi, Mustafa Akdağ’ın Ablası, Mustafa Daldal’ın Kayınvalidesi Vildan Bakal Vefat Etmiştir.

Coşkun Ve Neriman Demirer’in Kızı, Serdar Demirer Ve Saliha Çağlar’ın Kardeşi, Chp İl Başkanı Cengiz Atlas’ın Yeğeni, Asansörcü Esnafından Mehmet Kaya’nın Eşi Serap Devrim Kaya Vefat Etmiştir.

Gökgözler Köyü’nden Gelme, Selahattin Olukçu Ve İbrahim Ünal’ın Kayınvalidesi, Mehmet Çetinkaya’nın Annesi Endam Derviş Vefat Etmiştir.

Tolamehmet Köyü’nden Gelme, Gülkız Topaktaş’ın Oğlu, Duran Ve İdris Hoşgör İle Mustafa Topaktaş’ın Yeğeni, Sanayi Esnafından Turan Kaltakçı’nın Kayınbiraderi, Kamil Topaktaş’ın Oğlu Sadık Topaktaş Vefat Etmiştir.

Salur Köyü’nden Gelme, Şaban Sarıca Vefat Etmiştir.

Çıkrık Köyü’nden Gelme, Hüseyin Aksu’nun Amcası, Öğretmen İhsan İstanbullu’nun Eniştesi Ömer Aksu Vefat Etmiştir.

31.12.2013 – Salı

Mecitözü Beyözü Köyü’nden Gelme, Aslan Ünal’ın Eşi, Terminal Müdürlüğü Çalışanı Şeref Ünal Ve Çorum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Çalışanı Harun Ünal’ın Annesi Gülsefa Ünal Vefat Etmiştir.

Ahmetoğlan Köyü’nden Gelme, Haşim Vural’ın Eşi Adile Vural Vefat Etmiştir.

Sobacı Esnafından Cavit Çakaröz’ün Eşi, Şükrü, Osman Ve Lütfi Çakaröz’ün Annesi Şükran Çakaröz Vefat Etmiştir.

Büyüknesimikeşlik Köyü’nden, Cemali, Hamdullah Ve Nimet Başıbütün’ün Babası, Hanım, Esme Ve Haydar Başıbütün’ün Kardeşi, Gülsüm Başıbütün’ün Eşi, Zafer, Barış Ve Bayram Başıbütün’ün Amcası Karip Başıbütün Vefat Etmiştir.

İdris, Celal Ve Yunus Manan’ın Babası, Ali Dost’un Kayınpeteri, Çimento Fabrikasından Emekli Ve Selimiye Cami Dernek Başkanı Mustafa Manan Vefat Etmiştir.

Güvenli Köyü’nden Gelme, Metin Nakliyat Sahibi, Metin Ve Hayri Hodul’un Babası Salih Hodul Vefat Etmiştir.

Çöplü Mahallesi Muhtarı Yılmaz Kılcı’nın Ağabeyi Ahmet Uğur Kılcı Vefat Etmiştir.

Ambulans Şoför’ü Merhum Orhan Yanardağ’ın Eşi, Çorum Belediyesi Çalışanı Özhan Yanardağ’ın Annesi, Çorum Belediyesi Çalışanı Mustafa Dikenli’nin Teyzesi Beyhan Yanardağ Vefat Etmiştir

30.12.2013 – Pazartesi

Morsümbül Köyü’nden Gelme, Minibüsçü Esnafından Selahattin Ve İsmet Çetin’in Annesi, Hüseyin Çetin’in Eşi Gülten Çetin Vefat Etmiştir.

Eski Köy’den Gelme, Pazarcı Esnafından Ali Uzar’ın Eşi, Bilal Uzar’ın Annesi, Gardiyan Ahmet Olukçu Ve Seydi Boğucu’nun Kayınvalidesi Yeter Uzar Vefat Etmiştir.

Mustafa Yapar’ın Babası, İbrahim Damar Ve Mustafa Çek’in Kayınpederi, Eski Albayrak İlköğretim Okulu Mürürü Yılmaz Yapar Vefat Etmiştir.

Pazarcı Esnafından Ömer Ünel’in Eşi, Motorcu Esnafından Murat Ünel Ve Hayat Kağıt Çalışanı Mehmet Ünel’in Annesi Semiha Ünel Vefat Etmiştir.

29.12.2013 – Pazar

Seyfe Köyü’nden Gelme, Emekli Öğretmen Servet Özkan’nın Babası, Selamet Örgel’in Kayınpederi Hüseyin Özkan Vefat Etmiştir.

Tolamehmet Köyü’nden Gelme; Dursun Demir Vefat Etmiştir.

Berk Köyü’nden, Nurettin Ve Adil Kaplan’nın Babası Hamza Kaplan Vefat Etmiştir.

Ahmet, Abbas Ve Mucib Sulu’nun Babası Murat Sulu Vefat Etmiştir.

28.12.2013 – Cumartesi

Gökköy’den Gelme, Hasan Körücü’nün Eşi, Yaşar, Halil Ve Zahide Körücü’nün Annesi, Davulcu Ali Rıza Özhan’ın Kayınvalidesi Zeynep Körücü Vefat Etmiştir.

İskilip İlçesi Yerli Köyü’nden Gelme, Hacı Hafız Yaşar’ın Torunu, Mehmet Karaoğlu’nun Oğlu Mustafa Karaoğlu Vefat Etmiştir

Veli Bıyık’ın Eşi, Sgk Çalışanı Satılmış Bıyık’ın Annesi Selik Bıyık Vefat Etmiştir.

Alaca İlçesi Soğucak Köyü’nden Gelme, Ahmet Yıldırım’ın Eşi, Niyazi Ve Yücel Yıldırım’ın Annesi, Galip Ve Kasım Kanca’nın Kardeşi Fatma Yıldırım Vefat Etmiştir.

27 Aralık 2013 – Cuma

Nevin Altıaylık’ın Eşi, Mahmut, Ayla Ve Aylin Altıaylık’ın Babası, Meliha Kavukçu Ve Melişe Dikdaş’ın Kardeşi, Naim Ve Nail Altıaylık’ın Ağabeyi, Hüseyin Altıaylık’ın Yeğeni Yaşar Altıaylık Vefat Etmiştir.

Göğüs Hastanesi’nden Görevli Doktor Melike Nur Burca’nın Annesi Asuman Burca Vefat Etmiştir.

Turgut Memiş Ve Kadriye Duru’nun Kardeşi, Pakize Memiş’in Ağabeyi Mustafa Memiş Vefat Etmiştir.

Ezil Köyünden Gelme, Sucu Esnafından Erol Yurt’un Babası, Çorum Belediyesi’nden Emekli Hüseyin Salman’ın Kayınpederi, Berber Esnafından Fatih Salman’ın Dedesi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Mehmet Yurt Vefat Etmiştir.

26.12.2013 – Perşembe

Alaca Kuyluş Köyü’nden, Telekom Müdürlüğü Eski Çalışanı Ve Hitit Üniversitesi Eğtim Ve Araştırma Hastanesi Çalışanı Burhan Şahin’in Babası Hasan Şahin Vefat Etmiştir.

Hacıpaşa Köyü’nden Gelme, Nazmi Ve Mehmet Eren’in Kardeşi, Emrullah Eren’in Babası Muharrem Eren Vefat Etmiştir.

Hasandeyin Köyü’nden Gelme, Mehmet Ve Haydar Ergin’in Babası, Sadık Doğancı’nın Kayınpederi Mehmet Ergin Vefat Etmiştir.

25.12.2013 – ÇARŞAMBA

Barbaros, Sinan, Serkan Ve Kübra Kayalar’ın Babası, Köy Hizmetlerinden Emekli Mehmet Emin Kayalar Ve Yusuf Kayalar’ın Kardeşi, Mehmet Ali Şenöz’ün Kayınbiladeri, Osman Çorlu’nun Kayınpederi, Mobilyacı Esnafından Naci Kayalar Vefat Etmiştir.

Ahmetoğlan Köyü’nden Gelme, Murat, Mehtap Ve Seçil Gültepe’nin Babası, Öğretmen Ferhat Sezer’in Kayınpederi, Emekli Başgardiyan Şükrü Gültepe Vefat Etmiştir.

Yıldız Kiremit Fabrikası Sahiblerinden Hasan Başaranhıncal’ın Oğlu, Ticaret Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal’ın Amcaoğlu Bekir Başaranhıncal Vefat Etmiştir.

24.12.2013 – SALI

Yenihayat Köyü’nden Gelme, Eski Muhtar Bekdaş Yalçın’ın Eşi, Arap Ve Sultan Aybaş’ın Annesi Akgül Yalçın Vefat Etmiştir.

Dodourga İlçesi Çiftlik Köyü’nden Gelme, Merhum Sadık Yıldız’ın Oğlu, Ahmet Yıldız’ın Ağabeyi Mehmet Yıldız Vefat Etmiştir

Ovakarapınar Köyü’nden Gelme, Ergin Ve Mehmet Teke’nin Babası, Eyüp Teke’nin Kardeşi, Eski Muhtar İbrahim Teke Vefat Etmiştir.

Milli Eğtim Müdürlüğü’nden Emekli Sıttık Duru’nun Eşi Sevim Duru Vefat Etmiştir.

23.12.2013 – Pazartesi

Kertme Köyü’nden Gelme, Veli Bekdaş’ın Eşi, İsmail Ve Kemal Özçelik İle Celal Bekdaş’ın Annesi Şeriban Bekdaş Vefat Etmiştir

Tarhankozlusu Köyü’nden Gelme, Cengiz, Fatih, Bahri Ve Nurşen Ergün’ün Babası; Fahret Ergün Vefat Etmiştir

Eşençay Köyü’nden Gelme, Bakkal Esnafı Merhum Ali Öncü’nün Eşi, Zeynep, Zeliha Ve Meliha Öncü’nün Annesi, Şerife Öncü Vefat Etmiştir

Hacımusakaraağaç Köyü’nden Gelme, Osmancık Ziraat Bankası Müdürü Sadi Ve Yılmaz Özkaya’nın Babası, Muttalip Gökkaya Ve Yılmaz Kurtaran’ın Kayınpederi, Kore Gazisi Osman Özkaya Vefat Etmiştir

20.12.2013 – Cuma

Ertuğrul Köyü’nden, Recep Onur’un Eşi, Mahmut, Ercan, Arap Ve Hülya Onur’un Annesi Hatice Onur Vefat Etmiştir.

Ahilyas Köyü’nden, Osman Karslı Ve Kalıpçı Ustası Mehmet Karslı’nın Babası İsmail Karslı Vefat Etmiştir.

Hazır Elbiseci Esnafından Mehmet Boyabatlı’nın Eşi, Sgk Çalışanı Avukat Neslihan Boyabatlı, Doktor Mustafa Boyabatlı Ve Kimya Mühendisi Özgehan Boyabatlı’nın Annesi Ferdane Boyabatlı Vefat Etmiştir.

Çöplük Esnafından Merhum Abdullah Berbergil’in Eşi, İkra Gıda Sahibi Murat, Muzaffer, Mustafa Ve Ayşe Berbergil’in Annesi, Telekom’dan Emekli Ahmet Özücan’ın Kayınvalidesi Cemile Berbergil Vefat Etmiştir.

Gümüşhacıköy’den Gelme, Zafer Çarşısı Esnafından Hasan Karaoğlu’nun Babası Emekli Gardiyan Ali Karaoğlu Vefat Etmiştir.

19.12.2013 – Perşembe

Cemalettin Ve Hüseyin Şiranlıoğlu’nun Kardeşi, Hasan Şiranlıoğlu’nun Babası, Asım Tüfekçi Ve Metin Gülenç’in Kayınpederi, Mehmet, Ertan Ve Kerem Şiranlıoğlu’nun Amcası Kemal Şiranlıoğlu Vefat Etmiştir.

Hamamlıçayköy’den Gelme Çöplük Esnafından Emek Züccaciye Sahibi Şaban Seydim’in Eşi Hilal Seydim Vefat Etmiştir.

18.12.2013 – Çarşamba

Tatar Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Mustafa Demirel Ve Çorum Belediyesi Park Ve Bahçeler Müdürlüğü Çalışanı Elvan Demirel’in Babası, Kalıpçı Esnafından Bahattin Demirel Vefat Etmiştir.

Delibekiroğlu Köyü’nden Gelme, Merhum Cemal Kuşçu’nun Eşi, Faik, Nizamettin, İsmail Ve Seydi Kuşçu’nun Annesi Zarife Kuşçu Vefat Etmiştir.

17.12.2013 – Salı

Çalkışla Köyü’nden Gelme, Pazarcı Esnafından Sadık Şahin’in Amcaoğlu, Hasan Gözay Ve Hasan Arslan’ın Dayısı, Çorum Belediyesi’nden Emekli Dursun Şahin Vefat Etmiştir.

Altınbaş Köyü’nden Gelme, Merhum Kazım Özünel’in Eşi, Gazi Özünel’in Annesi Emine Özünel Vefat Etmiştir.

Karacaören Köyü’nden Gelme, Devlet Hastanesi’nden Emekli Kerem Akkaya’nın Babası, Selim Altan, Mehmet Borucu, Aydın Aydemir Ve Rıfat Yiğiter’in Kayınpederi Gazi Akkaya Vefat Etmiştir.

Dodurga İlçesi Ayva Köyü’nden Gelme, Eski Ayva Köyü Muhtarı Osman Töremiş’in Eşi, Turan Töremiş’in Annesi, Bilal Kaya’nın Kayınvalidesi Hanife Töremiş Vefat Etmiştir.

Muhammed Ali Yalçın’ın Annesi Melek Yalçın Vefat Etmiştir.

Küçükgülücek Köyü’nden Gelme, Abdullah, Bekir Ve Ali Ceylan’ın Ağabeyi Raşit Ceylan Vefat Etmiştir.

Çöplü Esnafından Battal Yurdusay’ın Eşi, İsmail, Vedat, Recep Ve Gökan Yurdusay’ın Annesi, Recep Necati Akça’nın Ablası Emine Yurdusay Vefat Etmiştir.

Merhum Kenan Akman’ın Babası, Ülkü Akman’ın Kayınpederi, Emekli Vali Muammer Akman Vefat Etmiştir.

Pembecik Köyü’nden, Mustafa Hurşut’un Hanımı, Şeker Fabrikası’ndan Emekli Yakup, Arif, Ali, Mehmet Ve Kazım Hurşut’un Annesi, Hasan Ve Abdullah Eker’in Ablası Şerife Hurşut Vefat Etmiştir.

16.12.2013 – Pazartesi

Abdullah Ve Sait Layık’ın Kız Kardeşi, Yunus, İsmail Ve Münise Polat’ın Annesi Zeliha Polat Vefat Etmiştir

Eskice Köyü’nden Gelme, Ömer Ve Osman Kaya’nın Babası Hacı Kaya Vefat Etmiştir

Feruz Köyü’nden Gelme, Ömer Ve İrfan Çolak’ın Ablası Kadiriş Çolak Vefat Etmiştir

Ortaköy Büyükkışla Köyü’nden Gelme, Hasan, Rıza Ve Zeynal Uzuner’in Babası Sadık Uzuner Vefat Etmiştir

Şahinkaya Köyü’nden Gelme, Bekdaş, Arap Ve Mehmet Efe’ Nin Babası Murat Efe Vefat Etmiştir

Merhum Halit Mehmet Müftüoğlu’nun Eşi, Ptt’den Emekli Hicabi Müftüoğlu, Elektrik Mühendisi Osman Müftüoğlu Ve Mustafa Müftüoğlu’nun Annesi, Nurettin Arslan, Sabahattin Arslan Ve Bekir Taşkaldıran’ In Kayınvalidesi; Emine Müftüoğlu Vefat Etmiştir

Ovakarapınar Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Mahmut, Osman Ve Milli Eğtim Müdürlüğü Çalışanı Ahmet Can’ın Babası Osman Üngan Vefat Etmiştir

13.12.2013 – Cuma

Hitit Üniversitesi Eğtim Ve Araştırma Hastanesi Çalışanı Yaşar Çoban Ve Satılmış Çoban’ın Babası Ahmet Çoban Vefat Etmiştir

Çorum Belediyesi Çalışanı Vedat Bulut, Sgk’dan Emekli Sedat Bulut, Reşadiye Emniyet Müdürü Mithat Bulut Ve Ondokuz Mayıs İlköğretim Okulu Öğretmeni Serhat Bulut’un Babası, Emekli Öğretmen Mehmet Bulut Vefat Etmiştir

12.12.2013 – Perşembe

Elvançelebi Beldesi’nden, Hasan, Hüseyin, Muammer, Hanifi Ve Şaban Gedikoğlu’nun Annesi, Fazlı Gedikoğlu’nun Babannesi Ayşe Gedikoğlu Vefat Etmiştir

Dodurga İlçesi Ayva Köyü’nden Gelme, Mehmet Kunduz’un Eşi, Ömer Ve Bekir Kunduz’un Annesi Hatice Kunduz Vefat Etmiştir

Tekçam Köyü’nden Gelme, Merhum Osman Karaçam’ın Eşi, Recep, Eyüp, İsmet, Bahri, Hayati, Kazım, Hamza Ve Mahire Karaçam’ın Annesi Meryem Karaçam Vefat Etmiştir

Gökgözler Köyü’nden, Cemil Ve Memduh Gökkaya’nın Annesi Emine Gökkaya Vefat Etmiştir

11.12.2013 – Çarşamba

Hamamözü İlçesi Gölköy’den Gelme, Davulcu Esnafından Halis Kaplan’ın Eşi Satı Kaplan Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Çetin Özdaş’ın Oğlu, Çorum Belediyesi Personeli Metin Özdaş İle Mustafa Ve Ahmet Özcanbaz’ın Yeğeni Mustafa Sefa Özdaş Vefat Etmiştir.

Bekeroğlu Köyü’nden Gelme, Hüseyin Ve Sultan Akdaş’ın Kızı, Mevlüt, Salim, Ahmet Ve Uğur Özçiftçi’nin Yeğeni Hanife Akdaş Vefat Etmiştir.

10.12.2013 – Salı

Elicek Köyü’nden, Dursun Ve Çelebi Kılıçkesen’in Annesi Şaziye Kılıçkesen Vefat Etmiştir.

Ulukavak Mahallesi Muhtarı Mahmut Ahıska Ve Leblebici Esnafından Mehmet Ve Hacı Ahıska’nın Kardeşi Muharrem Ahıska Vefat Etmiştir.

09.12.2013 – Pazartesi

Tarakçı Esnafından Merhum İsmail Çakar’ın Oğlu, Bahri, Fahri Ve Necla Çakar’ın Kardeşi İsmail Ve Alev Çakar’ın Babası, Kahveci Esnafından Fahrettin Çakar Vefat Etmiştir.

Çanakçı Köyü’nden Gelme, Ertan Ve Erhan Saçan’ın Babası Ali Ekber Saçan Vefat Etmiştir.

08.12.2013 – Pazar

Eymir Köyü’nden Gelme, Rıza Akça’nın Eşi, Hüseyin Ve Hatice Akça’nın Annesi, Hüseyin Çütçü’nün Kayınvalidesi Pakize Akça Vefat Etmiştir.

Yeşildere Köyü’nden Gelme, Gülabit Cami İmamı Ahmet Gergin’in Babası Mustafa Gergin Vefat Etmiştir.

07.12.2013 – Cumartesi

Tokat İli Zile İlçesi’nden Gelme, Hasan, Şahin Ve İsmet Gökçe’nin Babası Halil Gökçe Vefat Etmiştir.

Hacı Ahmet Arslan’ın Ablası, Satılmış, Elvan Ve Murat Yaşar’ın Annesi Yeter Yaşar Vefat Etmiştir.

Kutluca Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Boyacı Mustafa Koltaş’ın Kayınvalidesi Hanife Solak Vefat Etmiştir

06.12.2013 – Cuma

Eskikaradona Köyü’nden, İsmail, Hüseyin Ve Osman Daşkın’ın Babası Mustafa Daşkın Vefat Etmiştir

05.12.2013 – Perşembe

Elvançelebi Beldesi’nden Gelme, Emekli Öğretmen Kadir Ve Ahmet Baysal’ın Kardeşi Mustafa Baysal Vefat Etmiştir

Kırkdilim Köyü’nden Gelme, Şoför Esnafından Ertan Ve Tamer Çatalçam’ın Babası, Sebahattin Çatalçam’ın Ağabeyi Bahattin Çatalçam Vefat Etmiştir

04.12.2013 – Çarşamba

Berk Köyü’nden Gelme, Dodurga Kömür İşletmesi’nden Emekli Dursun Yılmaz’ın Babası, Özel İdare Çalışanı İlhan Ünal’ın Kayınpederi Abbas Yılmaz Vefat Etmiştir.

Kavacık Köyü’nden Gelme, Necmettin Kırış’ın Eşi Neziha Kırış Vefat Etmiştir

03.12.2013 – Salı

Palabıyık Köyü’nden, Merhum Yusuf Hoca’nın Eşi Satı Cerit Vefat Etmiştir.

Gökgözler Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Hüseyin, Manifaturacı Esnafından Satılmış Ve Bayram Gökgöz’ün Annesi Güllü Gökgöz Vefat Etmiştir.

Sarimbey Köyü’nden Gelme, Öğretmen Süleyman Özkan’ın Ağabeyi, Yücel, Saynur Ve Murtaza Özkan’ın Babası İsmail Özkan Vefat Etmiştir

Kiranlık Köyü’nden Gelme, Arap Paydar’ın Torunu, Sami Paydar’ In Oğlu, Çelebi Ve Kemal Paydar’ın Yeğeni Samet Paydar Vefat Etmiştir.

Pazarcı Esnafından Ahmet Karaağaç’ın Oğlu, Çorum Belediyesi’nden Emekli Şoför Mustafa Karaağaç’ın Yeğeni Emre Karaağaç Vefat Etmiştir.

Eskiekin Köyü Eski Muhtarı Gazi Kurtoğlu’nun Eşi, Bekir Ve İsmail Kurtoğlu’nun Annesi Gürcü Kurtoğlu Vefat Etmiştir

2.12.2013 – Pazartesi

Taş Mağaza Sahibi Turan Özüyağlı’nın Eşi, Tuhafiyeci Esnafından Emre Ve Turgay Özüyağlı’nın Annesi Zehra Özüyağlı Vefat Etmiştir.

Emeki Sağlık Memuru Şevket Öz’ün Eşi, Murat Öz’ün Annesi, Selim Taşağıl, Hacı Kırış, Şeref Boztepe, Hüseyin Özsoy Ve Turan İçge’nin Kayınvalidesi Neziha Öz Vefat Etmiştir.

Karapürçek Köyü’nden Gelme, Pazarcı Esnafından Yaşar Ve Mustafa Laik’in Annesi, İdris Laik’in Babannesi Sultan Laik Vefat Etmiştir.

Kireçocağı Köyü’nden Gelme, Müftülük’den Emekli Mustafa Dalgıç Ve Elektrikçi Esnafından Dursun Dalgıç’ın Babası Ömer Dalgıç Vefat Etmiştir.

Yoğunpelit Köyü’nden Gelme, Gardiyan Sefa Acır Ve Cemal Acır’ın Babası, Sıvacı Ustası Mehmet Acır Vefat Etmiştir.

1.12.2013 – Pazar

Kadıkırı Köyü’nden Gelme, Mahmut Horan’ın Eşi, Vaiz Mustafa Vehbi Köklükaya’nın Kayınvalidesi Zahide Horan Vefat Etmiştir.

Alören Köyü’nden Gelme, İdris Ve Emine Gürsüz Kaya’nın Annesi, Avukat Adem Oğuzhan’ın Babannesi Hasibe Kaya Vefat Etmiştir.

Ömerbey Köyü’nden Gelme, Emlakçı Esnafından Murat Ve Ali Çelik’in Babası Şükrü Çelik Vefat Etmiştir.

Kirenci Köyü’nden Gelme, Mehmet, Osman, Fadime Ve Türkan Seçkin’in Babası, Dodurga Kömür İşletmesinden Emekli Hüseyin Seçkin Vefat Etmiştir.

Eski Köy’den Gelme, Birtat Lokantası Sahibi Arap Ve Erdal Haydar’ın Babası Dursun Uzar Vefat Etmiştir.

30.12.2013 – Pazartesi

Eşençay Köyü’nden Gelme, Cemalettin Dönmez’in Babası, İlhan Renda’nın Kayınpederi, Berber Esnafından Haydar Dönmez Vefat Etmiştir.

Eski Köy’den Gelme, Garip, Haydar, Mehmet Ve Ercan Bayır’ın Annesi Temam Bayır Vefat Etmiştir.

Dr. Rıfat Patır’ın Kızkardeşi, Nihat Malatyalı’nın Teyzesi Seyhan Sönmez Vefat Etmiştir.

İnalözü Köyü’nden Gelme, Seydi Ve Battal İnal’ın Kardeşi, Terzi Esnafından Ahmet İnal Vefat Etmiştir.

29.11.2013 – Cuma

Harmancık Köyü’nden Gelme, Veysel Ilıman Vefat Etmiştir.

Osmancık Kargı Köyü’nden Gelme, İl Kültür Ve Turizm Müdürü Ali Özüdoğru Ve Milli Eğtim Müdürlüğü Çalışanı Hasan Özüdoğru’nun Babası Mehmet Özüdoğru Vefat Etmiştir.

Ovasaray Köyü’ndengelme, Osmanlı Ticaret Sahibi Osman Boyraz’ın Annesi, İhsan, Mehmet Ve Çorum Belediyesi Çalışanı Ahmet Boyraz’ın Babannesi, Avukat Halil Boyraz’ın Annannesi Nafiye Boyraz Vefat Etmiştir.

Kuyumcu Köyü’nden Gelme, Nurettin Ve Hacı Gazez’in Annesi, Sağlık Müdürlüğü Çalışanı Talat Taşıyan, Recep Yazık, Yahya Genç Ve Dursun Kayacı’nın Kayınvalidesi İkbal Gazez Vefat Etmiştir.

28.11.2013 – Perşembe

Çanakçı Köyü’nden, Almanya’da İkamet Eden İsmail Zorlu’nun Oğlu, Sanayi Esnafından Erdoğan Zorlu’nun Kardeşi, Hasan, Elvan, Hüseyin Ve Gazi Zorlu’nun Amcaoğlu, Sanayi Esnafından Mustafa Kılıçoğlu’nun Kayınbiladeri, Müteahhit Murat Kılıçoğlu’nun Dayısı Ercan Zorlu Vefat Etmiştir.

Nurettin Canbek’in Oğlu, Reşit Canbek’in Babası, İsmail Çenesiz’in Kayınpederi Fikret Canbek Vefat Etmiştir.

27.11.2013 – Çarşamba

Fatih Ve Hidayet Oduncu’nun Babası, Nuri, Rıfat Ve Galip Oduncu’nun Kardeşi, İcra Müdürlüğü’nden Emekli Cemal Oduncu Vefat Etmiştir.

Mehmet Tütüncü Ve Emel Şamlı’nın Annesi, Mustafa Şamlı’nın Kayınvalidesi Nahide Raife Tütüncü Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden Gelme, Neşet Dobak’ın Oğlu, Cihan Dobak’ın Babası Muharrem Dobak Vefat Etmiştir.

Ferhatlı Köyü’nden, Esat Yıldırım’ın Kızı Suna Yıldırım Vefat Etmiştir.

Çorum Esnafından Yılmaz Peker’in Babası, Çorum Belediyesi’nden Emekli Kepçe Operatörü İsmet Peker Vefat Etmiştir.

Cumhuriyet İlköğretim Okulu Emekli Öğretmeni Uğur Aksu’nun Oğlu, Sıhhi Tesisatçı Esnafından İsmail Tuzcu’nun Yeğeni Cüneyt Aksu Vefat Etmiştir.

Mehmet Tütüncü’nün Annesiraife Tütüncü Bu Sabah Vefat Etmiştir. Cenaze 27,11,13 Tarihinde Çorum Özel Hastanesinden Alınarak Ulu Camide Öğle Namazı Sonrası Hıdırlık Mezarlığında Defnedilecektir.

26.11.2013 – Salı

Eskice Köyü’nden Gelme, Kadastro Müdürlüğü Çalışanı Bayram Kaya’nın Dayısı Yaşar Çetin Vefat Etmiştir.

Karakeçili Akdam Köyü’nden, Muharrem Kabasakal’ın Annesi Sultan Kabasakal Vefat Etmiştir

25.11.2013 – Pazartesi

Ülkempınar Köyü’nden Gelme, Öğretmen Mecit Kutu, Boyacı İhsan Kutu Ve Polis Memuru Hakan Kutu’nun Babası Hilmi Kutu Vefat Etmiştir

İnalözü Köyü’nden Gelme, Mustafa Balcı’nın Kızı Mahmule Balcı Vefat Etmiştir

Eski Nalbant Esnafından Merhum Kamil Karslıoğlu’nun Eşi, Marangoz Esnafından Dursun, Mustafa Ve Yusuf Karslıoğlu İle Yüksel Özbek’in Annesi Feride Karslıoğlu Vefat Etmiştir

Hacıahmetderesi Köyü’nden Gelme, Ömer Ve Mustafa Köçer’in Babası Arap Ali Köçer Vefat Etmiştir

Türkayşe Köyü’nden Gelme, Simitçi Esnafından Erhan Ve Ahmet Çınar’ın Babası, Rıfat Ve Memduh Çınar’ın Kardeşi, Mustafa Yıldırım’ın Dayısı Hacı Latif Çınar Vefat Etmiştir

Çorum Belediyesi Personeli Sevgi Keçelioğlu’nun Babası, Eraslan Keçelioğlu’nun Kayınpederi Haydar Ateş Vefat Etmiştir

Laçin Belediyesi’nden Gelme, Kağıt Fabrikası’ndan Emekli Mustafa Kışla’nın Eşi, Ramazan, Ahmet, Yasemin Ve Pınar Kışla’nın Annesi Hasibe Kışla Vefat Etmiştir

Eskice Köyü’nden Gelme, Akbank’tan Emekli Hasan Koyuncu’nun Ağabeyi, Yalçın, Yasin Ve Mustafa Koyuncu’nun Babası Ebil Koyuncu Vefat Etmiştir

22.11.2013 – Cuma

Küçükgülücek Köyü’nden Gelme, Eski Muhtar Cemal Ovan’ın Eşi Nazik Ovan Vefat Etmiştir.

Çanakçı Köyü’nden Gelme, Seydi Zorlu’nun Eşi, Ercan Ve Ali Zorlu’nun Annesi, Müslüm Yitmez Ve Hüsnü Uzunhançerli’nin Kayınvalidesi Döndü Zorlu Vefat Etmiştir.

Beydilli Köyü’nden Gelme, Ali Osman Topal’ın Oğlu, Lütfü, Adil Ve Hüseyin Topal’ın Kardeşi, Esra Türe Ve Mustafa Topal’ın Babası Falı Topal Vefat Etmiştir.

21.11.2013 – Perşembe

Çalıca Köyü’nden Gelme, Celal Ve İbrahim Özkaya’nın Annesi Şükriye Özkaya Vefat Etmiştir.

Tolamehmet Köyü’nden Gelme, Hacı Aslan Topaktaş’ın Eşi, Kadir Kaynak’ın Ablası, İbrahim Ve Sinan Topaktaş’ın Annesi Şirin Topaktaş Vefat Etmiştir.

Laçin’den Gelme, Kamyoncu Esnafından Merhum Mehmet Erikli’nin Eşi, Ulu Cami’den Emekli Kayum Ali Hoca, Kamyoncu Esnafından Ufuk Nejdet Ve Keresteci Esnafından İsmet Özdemir’in Kayınvalidesi Ayşe Erikli Vefat Etmiştir.

20.11.2013 – Çarşamba

Çobandivan Köyü’nden, Musa, Ali Ve Hüseyin Keltepe’nin Babası Abdullah Keltepe Vefat Etmiştir

Osman Ve Hüseyin Biçer’in Babası Murat Biçer Vefat Etmiştir

Hacıpaşa Köyü’nden, Muharrem, Nazmi Ve Mehmet Eren’in Babası Murat Eren Vefat Etmiştir

19.11.2013 – Salı

Laçin Yeşilpınar Köyü’nden, Serdar Ve Serkan Öztaş’ın Babası Dursun Öztaş Vefat Etmiştir …

Balımsultan Köyü’nden Gelme, Hüseyin Azkan’ın Eşi, Gazi Ve İbrahim Azkan’ın Annesi, İsmail Kürtoğlu Ve Ahmet Balşahin’in Kayınvalidesi Fatma Azkan Vefat Etmiştir

18.11.2013 – Pazartesi

Mislerovacığı Köyü’nden, Abdullah Tutar’ın Eşi Döndü Tutar Vefat Etmiştir.

Tarım İl Müdürlüğü Çalışanı İbrahim Karaaslan’ın Babası, Lastikçi Esnafından Süreyye Palabıyık Ve Elköy’den Merhum Servet Arslan’ın Kayınpederi Mehmet Karaaslan Vefat Etmiştir.

Boğazcık Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Abdullah Ve Kazım Aşgın’ın Kardeşi, Adem Aşgın’ In Babası Fazlı Aşgın Vefat Etmiştir.

Kultak Köyü’nden Gelme, Kasap Dursun Yılmaz Ve Öğretmen Yaşar Yılmaz’ın Annesi Pamuk Yılmaz Vefat Etmiştir

Kışladeresi Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli İlyas Turan’ın Ağabeyi Cemal Turan Vefat Etmiştir

Delibekiroğlu Köyü’nden Gelme, Faik, Nizamettin, İsmail Ve Seydi Kuşçu’nun Babası Cemal Kuşçu Vefat Etmiştir

Merhum Hüseyin Tuncer’in Eşi, Merhum Mehmet Tuncer’in Annesi, Merhum Hulusi Tuncer, Faik Ertek Ve İhsan Altıntaş’ın Kayınvalidesi Mualla Tuncer Vefat Etmiştir.

Emekli Öğretmen Günal Özdoğan’ın Eşi, Avukat Öznur Erönde, Fotoğrafçı Özcan Özdağan, Öğretim Görevlisi Özhan Özdoğan’ın Annesi, Mimar Can Erönde’nin Kayınvalidesi Özler Özdoğan Vefat Etmiştir.

14.11.2013 – Perşembe

Hazır Elbiseciler Esnafından, Aziz Ve Muammer Orhan’ın Ağabeyi Nail Orhan Vefat Etmiştir.

Berk Köyü’nden Gelme, Osman, Hüseyin Ve Yakup Şimşek’in Annesi İkbal Şimşek Vefat Etmiştir.

Telekom İl Müdürlüğü Çalışanı Hasan Yılmaz’ın Babası Salim Yılmaz Vefat Etmiştir.

13.11.2013 – Çarşamba

Salur Köyü’nden Gelme, Belçika’dan Emekli Ahmet Eker’in Kızı, Köy Hizmetlerinden Emekli Mustafa Yılmazer’in Gelini, Ferhat Yılmazer’in Eşi Meryem Yılmazer Vefat Etmiştir

Kutluca Köyü’nden Gelme, Hüseyin Türksal’ın Kızı, Merhum Hasan Türksal’ın Eşi, Hacı Süleyman, Hüseyin, Sadiye Ve Sevgi Türksal’ın Annesi, Hasan Ve Nazelin Türksal’ın Babannesi Nazelin Türksal Vefat Etmiştir.

Çanakçı Köyü’nden Gelme, Milli Eğtim Müdürlüğü’nden Emekli Hasan Türkmen’in Eşi, Mehmet, Halil, Seydi, Cuma Ve Cafer Türkmen İle Fatma Asabi Ve Aysel Topalak’ın Annesi, Sanayi Esnafından Şükrü Asabi’nin Kayınvalidesi Döndü Türkmen Vefat Etmiştir.

Elvançelebi Beldesi’nden Gelme, Gököyük Çiftliği’nden Emekli Elvan Güneş’in Hanımı, Hüseyin Güneş’in Annesi Rufe Güneş Vefat Etmiştir.

12.11.2013 – Salı

Pembecik Köyü’nden, Hüseyin Merdoğlu’ Nun Eşi, Asım, Hasan Ve Metin Merdoğlu’nun Ablası, Enver Güney’in Kayınvalidesi Hatice Merdoğlu Vefat Etmiştir

Gökköy’den Gelme, Cemal Ve Sadık Alper’in Kardeşi, Rahime Alper’in Eşi, İsmail, Nermin, Ertürk, Semra Ve Melek Alper’in Babası, Fikret, Ertuğrul Ve Elmasiye Alper’ İn Amcası Feyzullah Alper Vefat Etmiştir

Dodurga Alpagut Beldesi’nden, Hüseyin, Mustafa Ve Ali Bekdaş’ın Annesi Şerife Bekdaş Vefat Etmiştir.

Eski Nakliyeci Esnafından Ahmet Cırıl’ın Oğlu, Aynur, Rüstem Ve Hayrullah Cırıl’ın Kardeşi, Çorum Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden Emekli Ulvi Cırıl Vefat Etmiştir

11.11.2013 – Pazartesi

Eymir Köyü’nden Gelme, Merhum Kasap Süleyman Gür’ün Eşi, Kasap Esnafından Ali, Musa, Recep Ve Serdar Gür’ün Annesi Kamer Gür Vefat Etmiştir

Çamdeliler Köyü’nden Gelme, Mustafa Ve İsa Çırak’ın Babası, Ahmet Cerit Ve Mesut Karadağ’ın Kayınpederi, Garanti Bankası’ndan Emekli, Emlakçı Esnafından; Kazım Çırak Vefat Etmiştir.

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Hüseyin Top’un Eşi, Merhum Yusuf, Satı Ve Resmigül Top’un Annesi, Cafer, Birol Ve Hüseyin Top’un Babaannesi Nazik Top Vefat Etmiştir

Merhum Şerafettin Çorbacıoğlu’nun Eşi, Nur Tezgül İle Ahmet Ve Arif Çorbacıoğlu’nun Annesi, İrfan Tezgül’ün Kayınvalidesi Nuriye Çorbacıoğlu Vefat Etmiştir

Çalıca Köyü’nden Gelme, Gazi, Mehmet Ve Ahmet Akar’ın Babası Elvan Akar Vefat Etmiştir.

Göcenovacığı Köyü’nden Gelme, İsmail Yücel’in Eşi; Şerfe Yücel Vefat Etmiştir

Buğdüz Köyü’nden Gelme, Doktor Cengiz Bozkurt’un Babası, Mehmet Ergun’un Kayınpederi Şakir Bozkurt Vefat Etmiştir.

08.11.2013 – Perşembe

Dodurga Berk Köyü’nden Gelme, Abdullah Kiriş’in Babası, Kuruyemişçi Esnafından Selim Yıldırım’ın Kayınpederi, Nakliyeci Esnafından Orhan Kiriş’in Ağabeyi; Osman Kiriş Vefat Etmiştir

Velipaşa Cami Emekli Müezzini, Hafız Ali Taş’ın Kızı; Fatma Taş Vefat Etmiştir

07.11.2013 – Perşembe

Tatar Köyü’nden Gelme, Tüfekçi Hilmi Doğan’ın Eşi, Doğanlar Av Sahibi Hüseyin, Yüksel Ve Milli Eğtim Müdürlüğü Yibo Çalışanı İbrahim Doğan’ın Annesi Hatice Doğan Vefat Etmiştir.

06.11.2013

Halil Cindil’in Oğlu, Boyacı Esnafından Mustafa Cindil Vefat Etmiştir

05.11.2013 – Salı

Laloğlu Köyü’nden Gelme, Çavuşun Hüseyin Bayır Vefat Etmiştir.

Alaca Tutluca Köyü’nden Gelme, Muzaffer, Yılmaz, Soner, Türker Ve Muammer Çuhadar’ In Babası Garip Çuhadar Vefat Etmiştir.

Milönü Esnafından Mustafa Ve Ercan Savaşır’ın Babası İbrahim Savaşır Vefat Etmiştir.

İkizce Köyü’nden Gelme, Karizma Asansör Sahibi Bülent Turan’ın Dedesi, Berber Esnafından Elvan, Rumi Ve İmamhatip Lisesi’ Nden Emekli Ali Turan’ın Babası Ahmet Turan Vefat Etmiştir.

Sarimbey Köyü’nden Gelme, Yaşa Ve Ali Rıza Genç’in Annesi Mehmet Genç’in Eşi, Haydar Ali Ve Celal Yıldırım’ın Ablası Zeynep Genç Vefat Etmiştir.

Yeşildere Köyü’nden Gelme, Almanya’dan Emekli Necati Boğa’nın Ağabeyi Mehmet Boğa Vefat Etmiştir.

Hamdiköy’den Gelme, Ali Ekber Ve Gazi Tüfek’in Babası Ali Tüfek Vefat Etmiştir.

04.11.2013 – Pazartesi

Ertuğrul Köyü’nden Gelme, İsmail, Hakkı, Şakir Ve Şükrü Güney’ İn Babası İbrahim Güney Vefat Etmiştir …

Berk Köyü’nden Gelme, Nakliyeci Esnafından Necati Eker Vefat Etmiştir …

Merhum Vahit Demir’in Eşi, Murat Ve Fatih Demir’in Annesi Raife Demir Vefat Etmiştir …

Ahmetoğlan Köyü’nden, Emekli Öğretmen Hamdi İpek’in Yeğeni, Veli İpek’in Babası, Cuma Aykaç’ın Kayınbiladeri Hüseyin İpek Vefat Etmiştir …

Aşağıcerit Köyü’nden Gelme, Bahri Yiğit’in Oğlu, Simitçi Esnafından İsmail Yiğit’in Kardeşi Tahsin Yiğit Vefat Etmiştir

01.11.2013 – Cuma

Maza Köyü’nden, Faruk, Kenan Ve Sinan Delice’nin Babası, Çorum Valiliği Çalışanı Mustafa Delice’nin Dedesi; Şeref Delice Vefat Etmiştir.

Alpagut Kömür İşletmesi’nden Emekli, Ali Çıplak’ın Eşi; Meryem Çıplak Vefat Etmiştir.

Şeyh Mustafa Köyü’nden, Osman Yüksel’in Eşi, Çağlayan Ve Ömer Yüksel’in Annesi, Eyüp Erden’in Kayınvalidesi; Fethiye Yüksel Vefat Etmiştir.

Yenihayat Köyü’nden, Haydar Yaşin’in Babası, Eski Muhtarlardan; Yusuf Yaşin Vefat Etmiştir.

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Halil Çavuşlardan Muharrem Başkes’in Gelini, Ali Başkes’in Eşi, Nihat Başkes’in Yengesi, Ahmet, Zarife, Selda Ve Hatice Başkes’in Annesi; Yeter Başkes Vefat Etmiştir.

31.10.2013 PERŞEMBE

Buğdüz Köyü’nden Gelme, Kültür Turizm Müdürlüğü’nde Çalışan Murat Yandım’ın Babası, Mimar Sinan Cami Dernek Başkanı Ahmet Yandım Vefat Etmiştir.

Mecitözü Alancık Köyü’nden Gelme, Emekli Öğretmen Şenol Arslan’ın Ağabeyi, Gürsoy, Güvenç Ve Hakan Arslan’ın Babası Raif Arslan Vefat Etmiştir.

Amasya, Hamamözü, Yemişen Köyü’nden Gelme, Hüseyin, Orhan Ve Berkay Öztürk’ün Babası, Emekli Ormancı Ali Öztürk Vefat Etmiştir.

Çalkışla Köyü’nden Gelme, Abdullah Ve Nuri Özmen’in Babası, Erdal Demir Ve Halil Avcı’nın Kayınpederi Elvan Özmen Vefat Etmiştir.

Sazak Köyü’nden, Zeki Güler Ve Ziraat Bankasından Emekli Ali Rıza Güler’in Annesi Nezaket Güler Vefat Etmiştir

30.10.2013 – Çarşamba

Çorum Belediyesi Çalışanı Niyazi Avcı’nın Eniştesi, Adliye Çalışanı Halit Kütük Pişkin Vefat Etmiştir.

Acıpınar Köyü’nden Gelme, Hasan Kuşçu’nun Eşi, Mustafa, Yılmaz, Şükrü Ve Hüseyin Kuşçu’nun Annesi, Coşkun Özdemir, Haydar Kaynak Ve Hüseyin Kuşçu’nun Kayınvalidesi Gülizar Kuşçu Vefat Etmiştir.

Çayhatap Köyü’nden, Yusuf Evlende’nin Eşi, Yaşar, Kenan, Halil, İsmail, Münevver Ve Naile’nin Annesi, Ali Bolat Ve Veli Keskin’in Kayınvalidesi Güldane Evlende Vefat Etmiştir.

29.10.2013 – Salı

Konaklı Beldesi Eski Başkanı Ayhan Balakçı’nın Amcası İsmet Balakçı Vefat Etmiştir.

Eski Tuhafiyeci Mustafa Nalbant’ın Eşi, Yapı Kredi Bankası Çalışanı Erkan Ve Almanya’da Çalışan Volkan Nalbant’ın Annesi Süreyya Nalbant Vefat Etmiştir.

28.10.2013 Pazartesi

Karapürçek Köyü’nden Gelme, Endüstri Meslek Lisesi Öğretmeni Hüseyin Ölçer’ İn Babası Ali Osman Ölçer Vefat Etmiştir.

Sazdeğirmeni Köyü’nden Gelme, Motor Ustası Fatih Ve Cemal Yılmaz’ In Babası, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan’ In Dayısı, Sıvacı Ustası Vahit Yılmaz Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi’nen Emekli Fevzi Yener Sakınmaz’ın Torunu, Uğur Kürşat Sakınmaz’ın Kızı Ceylin Eylül Sakınmaz Vefat Etmiştir.

Kazıklıkaya Köyü’nden Gelme, Alaattin Yiğit’in Torunu, Mobilyacı Esnafından Adem Yiğit’in Kızı, Fatih Yiğit’in Yeğeni Züleyha Nur Yiğit Vefat Etmiştir.

27.10.2013 Pazar

Ömerbey Köyü’nden Gelme, Yılmaz, Solmaz, Yıldız Ve Emine Fakı’nın Babası, Kömürcü Esnafından Arif Fakı’nın Kayınpederi Kadir Fakı Vefat Etmiştir.

Ertuğrul Köyü’nden Gelme, Musa Çetin’in Ağabeyi, Mustafa, Cemal, Kadir Ve Recep Çetin’in Amcası İsa Çetin Vefat Etmiştir.

Feruz Köyü’nden, Şükrü Ve Neşet Çolak’ın Ağabeyi, Şamlıoğlu Kuyumculuk Çalışanı Mehmet Çolak’ın Babası, Feruz Köyü Muhtarı Mehmet Çolak Vefat Etmiştir.

26.10.2013 Cumartesi

Çevre Ve Şehircilik İl Müdürü Seyit Ahmet Sancak’ın Annesi Sevim Sancak Vefat Etmiştir.

Ptt’den Emekli Mehmet Barug’un Eşi, Ömer Özeşme’nin Annesi Suzan Barug Vefat Etmiştir.

25.10.2013 – Cuma

Çıkrık Köyünden Gelme Necati Eryaşar’ın Eşi, Uğur Eryaşar’ın Annesi, Özcan, Hasan Ve Erhan Aksu’nun Ablaları Fevzi Mert’in Kayınvalidesi, Hatice Eryaşar Vefat Etmiştir

Valilik’ten Emekli Merhum Mehmet Özçalıkuşu’nun Hanımı, Emekli Öğretmen Kadir Özçalıkuşu’nun Annesi, Abdullah Çakan, Mustafa Mert Ve Ahmet Yaman’ın Kayınvalideleri, Hanife Özçalıkuşu Vefat Etmiştir

Gökköy Köyünden Ahmet, Rıza Ve Nurettin Erçin’in Babaları, Ali Erçin Vefat Etmiştir

Karasar Köyünden Gelme, Kazım Dinç’in Oğlu Sadık Dinç Vefat Etmiştir

Yakuparpa Köyünden Gelme Adil, Ramazan, Mehmet Ve Satılmış Gözübüyük’ün Ağbeyleri, Gözübüyük Taşımacılık Sahibi Rüstem Gözübüyük Vefat Etmiştir

Feruz Köyünden Gelme, Hakan Ve Uysal Sarıoğlu’nun Ablaları, Yusuf Sarıoğlu’nun Kızı, Nimet Sarıoğlu Vefat Etmiştir

23.10.2013 Çarşamba

Yenikaradona Köyünden Gelme, Selahattin Ve Hacı Türkoğlu”Nun Babaları Yusuf Türkoğlu Vefat Etmiştir

Devlet Hastanesi Personellerinden, İskilip’li Edip Bodur’un Babası Mustafa Bodur Vefat Etmiştir

21.10.2013 – Pazartesi

Celilkırı Köyünden Gelme, Necati Ve Yılmaz Ahıshalı’nın Babaları, Adil Ahıshalı Vefat Etmiştir

İl Özel İdarede Çalışan Dağkarapınar Köyünden Gelme, Şahin Osman Ve Şerife Bolat’ın Kızı Esma Bolat Vefat Etmiştir

Hamamözü Sarayözü Köyünden Gelme, Kalıpçı Oktay Demir Ve Okay Demir”İn Babaları, Çorum Birlik Kremitten Emekli, Sami Demir Vefat Etmiştir.

20.10.2013 – Pazar

Hacılarhanı Köyünden Gelme, Şoför Esnafından Satılmış Buz, Sanayi Esnafından Esat Buz’un Anneleri, Salih Kayalı’nın Kayınvalidesi, Ayşe Buz Vefat Etmiştir

Palabıyık Köyünden Gelme, Merhum Sadık Duman’ın Eşi, Hüseyin, Seyhan, Yücel, Yüksel, Filiz Ve Mursil Duman’ın Anneleri, Belediye Meclis Üyesi Sefa Köse’nin Kayınvalidesi Şefika Duman Vefat Etmiştir

19.10.2013 – Cumartesi

Tarhan Köyünden Gelme, Hamdi Sevinç Vefat Etmiştir

Çimento Fabrikasından Emekli, Merhum Necati Özçulha’ın Eşi, Muammer, Muzaffer Ve Mahir Özçulha’nın Anneleri Ayten Özçulha Vefat Etmiştir

Mecitözü Sarıhasan Köyünden Gelme, Polis Arslan Balcı Ve Lezzet Sarayı Sahibi Burhan Balcı’nın Babaları, Çevre Şehircilik Müdürlüğü Şube Müdürü Elvan Yalçın’ın Kayınpederi Hakkı Balcı Vefat Etmiştir

Kumçelteği Köyünden Gelme, Kamyoncu Esnafından Hüseyin Yarış Vefat Etmiştir

14.10.2013 – Pazartesi

 

Buğabağı Köyünden Gelme, Mehmet Özbudak’ın Oğlu Mustafa, Murat Ve Serkan Özbudak’ın Babaları, Kemal Ve Cemal Özbudak’ın Kardeşi, Kamyoncu Esnafından Celal Özbudak Vefat Etmiştir

 

13.10.2013 – Pazar

Emekli Öğretmen Veli Yiğit’in Eşi, Ersen Ve Emine Yiğit’in Anneleri, Merhum Zeynel Ve Zeynep Demir’in Kızları, Devlet Hastanesinden Emekli Hemşire, Fatma Yiğit Vefat Etmiştir

Yıldırım Petrolde Çalışan Kerep Özuzun’un Babsı, İnşaat Kalıpçı Ustası Yaşar Baskı’nın Kayınbabası, Berber Esnafından Lütfi Özuzun’un Ağbeyi, Adliyeden Emekli Sadık Özuzun Vefat Etmiştir

Sanayi Esnafından Yükselen Makina Sahibi, İsmail Ve Osman Yılamaz’ın Babaları, Bekir Yılmaz Vefat Etmiştir

İskilip”Ten Gelme, Hayat Şırıngada Çalışan Fatih Anac’ın Babası, Devlet Hastanesinden Emekli Seydi Anac Vefat Etmiştir

Ezil Köyünden Gelme, Ali Ve Dursun Demirci’nin Kardeşi, Celal Ve Ali Rıza Demirci’nin Babaları, Sıvacı Esnafından Mehmet Demirci Vefat Etmiştir

Gökçepınar Köyünden Gelme, Tedaştan Emekli Ali Timur’un Babası, Halil Timur Vefat Etmiştir

Salur Köyünden Gelme, Merhum Celebi Ayrancı’nın Eşi, S.S.K’dan Emekli Merhum Battal Ve Merhumm Gazeteci Osman Ayrancı’nın Annesi, Fırıncı Mustafa Kavaklı’nın Kayınvalidesi Hatice Ayrancı Vefat Etmiştir

Tatar Köyünden Gelme, Uğur Makinadan Emekli Celal Uzuner’in Kızı, Hüseyi Uzuner’in Yeğeni Ayşegül Uzuner Vefat Etmiştir

Elvan Çelebi Beldesinden Gelme, Köy Hizmetlerinden Emekli Yasin Keçeci’in Babası Yusuf Keçeci Vefat Etmiştir

Buğabağı Köyünden, Gazi, Fevzi Ve Zeki Dağcı’nın Babaları, Niyazi Dağcı Vefat Etmiştir

 

12.10.2013 – Cumartesi

Delibekiroğlu Köyünden Gelme, Yunus Markette Çalışan, Kazım Balıkçı’nın Babannesi, Mehmet Balıkçı’nın Annesi, Kazım Balıkçı’nın Eşi, Meryem Balıkçı Vefat Ethmiştir

Babaoğlu Köyünden Gelme, Merhum Mehmet Yitmen’in Eşi, Naciye Ve Baki Yitmen’in Anneleri, Nermin Yitmen Vefat Etmiştir

Merhum Derici Raif Ve Nafize Ertek’in Oğlu, Gülşen, Emine Ve Fahri Ertek’in Ağbileri, Milli Folklor’cü Bahri Ertek Vefat Etmiştir

Mislerovacığı Köyünden Gelme, Sanayi Esnafından, Cuma Tutar’ın Babası, Sanayi Esnafından, Boyacı Erdal Kaya’nın Kayınpederi, Hüseyin Tutar Vefat Etmiştir

 

 

11.10.2013 – Cuma

Oğuzlar İlçesi’nden Gelme, Öğretmen Mustafa Demir Ve Kuruyemişçi Esnafından İsmet Demir’in Babası Emin Demir Vefat Etmiştir

İnalözü Köyü’nden Gelme, Ahmet Gedik’in Eşi, İbrahim, Adem, Beytullah Ve Emrah Gedik’in Annesi; Hatice Gedik Vefat Etmiştir.

Mühürler Köyü’nden Gelme, Fırıncı Esnafından Nafız, Hüseyin Ve Ahmet Buğdaylı’nın Babası, Ercan Kırcı’nın Kayınpederi Niyazi Buğdaylı Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden, Merhum Mehmet Yörük’ Ün Oğlu, Abdullah Ve Rıza Yörük’ Ün Kardeşi, Servisçi Ali Dobak’ın Yeğeni, Almanya’ Da Çalışan Vedat Yörük Vefat Etmiştir.

Hazır Elbiseciler Odası Başkanı Necati Şimşek Ve Ali Şimşek’in Eniştesi, İrfan Palabıyık’ın Kayınpederi, Çorum Belediyesi’nden Emekli; Ziya Güngör Vefat Etmiştir.

Çayhatap Köyü’nden, Yusuf Evlende’nin Oğlu, Kenan Evlende Vefat Etmiştir

 

10.10.2013 – Perşembe

Ertuğrul Köyü’nden Gelme, Rasim Canıdemir’in Eşi, Adnan Canıdemir’in Annesi Remziye Canıdemir Vefat Etmiştir

 

09.10.2013 – Çarşamba

Köy Hizmetlerinden Emekli Vahap Hacıismailoğlu’nun Eşi, Zekiye Betül Okur Ve Hasan Basri Hacıismailoğlu’nun Annesi, İlahiyat Fakültesi Çalışanı Doç. Dr. Kaşif Hamdi Okur Ve Elif Hacıismailoğlu’nun Kayınvalidesi Emine Hacıismailoğlu Vefat Etmiştir

Salur Köyü’nden Gelme, Duran, Yaşar Ve Süleyman Ballı’nın Babası Emin Ballı Vefat Etmiştir

Tutalya Restorant Eski Sahiplerinden Hacı İsmail Eken’in Oğlu, Murat Eken’in Kardeşi Erdal Eken Vefat Etmiştir

 

08.10.2013 – Salı

Hamdiköy’den, Ali Tüfek’in Kayınpederi, Almanya’da İkamet Eden Muharrem Kıydım Vefat Etmiştir

Kınık Köyü’nden Gelme, Kamyoncu Esnafından Seydi Demiral Vefat Etmiştir

 

07.10.2013 – Pazartesi

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Seydi Bocuk Ve Hatem Bal’ın Ağabeyi, İhsan Bal’ın Dayısı, Emlakçı Esnafından Hasan Kızıltepe’nin Dayısı, Kara Kürdün Cemal Bocuk Vefat Etmiştir

Vezirköprü’den Gelme, Mehmet, Arif, Kerim Ve Selim Seven’in Annesi Habibe Seven Vefat Etmiştir

 

06.10.2013 – Pazar

Yaşar Çırak’ın Oğlu, Sgk Çalışanı Erol Çırak Vefat Etmiştir

Ömerbey Köyü’nden, Cemal Aykut’un Oğlu, Mehmet, Bayram Ve Atıf Aykut’un Kardeşi, Veteriner Cumhur Aykut’un Babası, Halil İbrahim Yılmaz’ın Eniştesi Mehmet Aykut Vefat Etmiştir

Elvançelebi Beldesi’nden Gelme, Köy Hizmetlerinden Emekli Elvan Özseçer Vefat Etmiştir

 

05.10.2013 – Cumartesi

Bilgit İstanbullu’nun Eşi, Sait İstanbullu’nun Annesi Hidayet İstanbullu Vefat Etmiştir

Hımıroğlu Köyü’nden Gelme, Merhum Ali Özşahin’in Eşi, Hüseyin, Yusuf, Bekdaş, Muharrem, Murtaza, Melek, Sakine Ve Gülseren Özşahin’in Annesi Gülizar Özşahin Vefat Etmiştir

 

04.10.2013 – Cuma

Mecitözü Köprübaşı Köyü’nden Gelme, Niyazi Uysal’ın Yeğeni, Mehmet Uysal’ın Ağabeyi Ahmet Uysal Vefat Etmiştir

 

03.10.2013 – Perşembe

Alaca Karaçal Köyü’nden Gelme, Yaydiğin Köyü İmamı Aydın Bulut’un Babası, Çorum İl Müftülüğü Çalışanı Erdal Bulut’un Amcası; Hüseyin Bulut Vefat Etmiştir

Belediyemiz Emekli Müdürlerinden, Hacı Sıttık Coşar’ın Oğlu, Arif Ve Uğur Coşar’ın Ağabeyi, Sıttık, Osman Ve Abdullah Coşar’ın Babası; Mustafa Coşar Vefat Etmiştir

 

02.10.2013 – Çarşamba

Kınık Köyü’ nden gelme, Kalıpçı Esnafından Bahri, Mustafa, Osman, Aydın ve Aziz BİLGE’ nin babası; İhsan BİLGE vefat etmiştir

 

01.10.2013 – Salı

Palabıyık Köyü’nden, Kara Ali’nin Oğlu, Kemal, Mustafa, Dilek Ve Sibel Akkuş’un Babası, Haydar, Sadık Ve Mehmet Akkuş’un Kardeşi Hüseyin Akkuş Vefat Etmiştir

2.Noter Baş Katip Merhum Kara Orhan’ın Eşi, Osman, Arslan Ve Ayhan Şahinkara’nın Annesi Fadime Şahinkara Vefat Etmiştir

Dağkarapınar Köyü’nden, Rüştü Kalkan’ın Eşi, Mehmet Kalkan’ın Annesi Emine Kalkan Vefat Etmiştir

Altıparmak İsmail’in Kardeşi, Eski Keresteci Ve Oduncı Alaattin Karaylı Vefat Etmiştir

Merhum Hıdır Softa’nın Oğlu, Merhum Kemal Softa’nın Yeğeni, Babacan Giyim Sahibi Yakup Körekoğlu’nun Bacanağı, Nehir Matbacılık Sahibi Murat Kurtoğlu’nun Eniştesi, Çorum Belediyesi’ Nden Emekli Saim Balcı’nın Kayınbiladeri, Emlakçı Esnafından Yusuf Softa Vefat Etmiştir

Arpaözü Köyü’nden Gelme, Hasan Ceylan’ın Eşi, Recep Ve Mustafa Salman’ın Annesi, Mehmet Nihat Salman’ın Babannesi Nazlı Ceylan Vefat Etmiştir

 

30.09.2013 – Pazartesi

Şimşek Ve Orhan Aygün’ün Babası, Yılmaz Ülgün’ün Kayınpederi Aziz Aygün Vefat Etmiştir

Gümüşhacıköy Yemişen Köyü’nden Gelme, Adliye Yazı İşleri Müdürü Melih Şengül’ün Babası, Ormancı Ali Şengül Vefat Etmiştir

 

29.09.2013 – Pazar

Alpagut Dodurga Kömür İşletmesinden Emekli, Abdullah, Ahmet Ve Mesut Çağlar’ın Babası Veli Çağlar Vefat Etmiştir.

Osmaniye Köyü’nden Gelme, Polis Memuru Cevat Karakaya Ve Tamer Koyun’un Annesi, Satılmış Gültekin’in Kayınvalidesi, Çorum Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurettin Karakaya’nın Yengesi Fatma Karakaya Vefat Etmiştir

Merhum Mustafa Küçükaltan’ın Eşi, Kasap Rüştü Kümbül, Öğretmen Hasan Demirbaş Ve Feyyaz Serim’in Kayınvalidesi Feride Küçükaltan Vefat Etmiştir

Mobilyacı Esnafından Sedat, Rafet Ve Rıfat Mert’in Annesi Müjgan Kabalak Vefat Etmiştir

Merhum Emekli Astsubay Rahmi Alagöz’ün Eşi, Nesrin Dalyan, Berin Sürek, Şermin Kılıç Ve Nuray Alagöz’ün Annesi, Kadir Dalyan Ve Emekli Albay Kadri Sürek’in Kayınvalidesi Sabiha Alagöz Vefat Etmiştir

Aşağısaraylı Köyü’nden Gelme, Mustafa Özbaydemir’in Kızı, Battal Hoşbak’ın Eşi, Asiye Hoşbak Vefat Etmiştir

Elicek Köyü’nden Gelme, Abdullah, İbrahim, Ercan Ve Fatih Cankesen’in Babası Satılmış Cankesen Vefat Etmiştir

Dağkarapınar Köyü’nden, Murat Aktaş’ın Eşi, Necati, Ali, Kazım, Ömer Ve Cemal Aktaş’ın Annesi, Şükrü Ve Ahmet Tekin’in Kayınvalidesi Hanım Aktaş Vefat Etmiştir

 

28.09.2013 – Cumartesi

Kınık Köyü’nden Gelme, Yüksel Kınıklı’ın Babası, Reşit Kınıklı’ın Ağabeyi Halil Kınıklı Vefat Etmiştir

Ahmetoğlan Köyü’nden Gelme, İzzet, İbrahim Ve İsmail Çalışgan’ın Babası Hasan Çalışgan Vefat Etmiştir

Kertme Köyü’nden Gelme, Müslüm Bekdaş’ın Oğlu, Hatice Kambük’ün Kardeşi Ali Bekdaş Vefat Etmiştir

Aksungur Köyü’nden Gelme, Eşref Günaydın’ın Eşi, Alaattin, Şeref Ve Abbas Günaydın’ın Annesi Yeter Günaydın Vefat Etmiştir

 

27.09.2013 – Cuma

Çatak Köyü’nden Gelme, Kahveci Esnafından Aziz Bolat’ın Kayınpederi, Bakkal Esnafından Şahin Mert’in Dayısı, Zahireci Esnafından Mehmet Borazan Vefat Etmiştir

 

26.09.2013 – Perşembe

Abdalata Köyü’nden, Fazlı, Ali Ve Mustafa Belli’ nin Babası Mustafa Belli Vefat Etmiştir

 

25.09.2013 – Çarşamba

Sazdeğirmeni Köyü’nden Gelme, Devlet Hastanesinden Emekli Yaşar Ateş’in Oğlu, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan’ın Teyzesinin Oğlu, Muzaffer Şen’in Damadı, Orman Mühendisi Engin Ateş Vefat Etmiştir

Abdalata Köyü’nden Gelme, Yurt Dışından Emekli Arslan Ve Hakan Süslü’nün Babası, Recep, Mustafa Ve Hamdi Süslü’nün Ağabeyi, Recep, Mustafa Ve İlhan Baykal’ın Eniştesi Muharrem Süslü Vefat Etmiştir

Acıpınar Köyü’nden Gelme, Ali Yıldırım’ın Babası, Kalıpçı Selahattin Yıldırım’ın Ağabeyi Murat Yıldırım Vefat Etmiştir

Mobilyacı Esnafından İsmail Ve Necati Çakıcılar’ın Annesi, Çimento Fabrikasından Emekli Mustafa Bölükbaş’ın Kayınvalidesi, Merhum Mustafa Çakıcılar’ın Eşi Fatma Çakıcılar Vefat Etmiştir

Üçköy’den Gelme, Halil, Aydın Ve Ertan Hür’ün Babası Hasan Hür Vefat Etmiştir

Merhum Faruk Selçok’un Oğlu, Fahri Ve Ferhat Selçok’un Ağabeyi Fatih Selçok Vefat Etmiştir

 

23.09.2013 – Pazartesi

Şekerbey Köyü Muhtarı Elvan Ve Kadir Çarpan’ın Annesi Ayşe Çarpan Vefat Etmiştir

Arpalık Köyü’nden Gelme, Rıza Ök’ün Oğlu Güngör Ök Vefat Etmiştir

 

22.09.2013 – Pazar

Köy Hizmetleri Çalışanı Hamzasungurtekin’in Babası Ömer Sungurtekin Vefat Etmiştir

Yeniçamlıca Beldesi’nden Gelme, Mehmet Şeker’in Eşi, Su Tesisatçısı Mustafa Dayı’nın Ablası Zühre Şeker Vefat Etmiştir

Kutluca Köyü’nden Gelme, Merhum Cemal Koçak’ın Eşi, Mehmet Ali Ve Türkan Koçak İle Yeter Ulukavak’ın Annesi Kamile Koçak Vefat Etmiştir

Alveren Köyü’nden, Merhum Ahmet Özkan’ın Eşi, Mustafa Ve Birhan Özkan’ın Annesi Gülüzar Özkan Vefat Etmiştir

Eski Sanayi Ticaret İl Müdürü Erdal Ceylan’ın Babası Osman Ceylan Vefat Etmiştir

Nurettin Doğmuş’un Ağabeyi, Harun Ve Vedat Doğmuş İle Vildan Gürkavcu Ve Filiz Cangökçe’nin Babası, Hamdi Gürkavcu’nun Kayınpederi Mehmet Fehmi Doğmuş Vefat Etmiştir

 

21.09.2013 – Cumartesi

Bakırcı Esnafından Kadir Ve Cavit Kavacıklı’nın Yeğeni, Avukat Teoman Şahin’in Dayısının Oğlu, Emine Öndemir’in Kardeşi, Bülent Ve Alev Akça’nın Babası, Pazarcı Esnafından Fazıl Akça Vefat Etmiştir

Mislerovacığı Köyü’nden Gelme, Kazım Şeremet’in Annesi, Sultan, Zöhre, Dursun Ve Ali Karatepe’nin Ablası Sabır Şeremet Vefat Etmiştir

Nurettin Elikesik’in Oğlu, Haydar Çetin’in Kayınbiladeri Arslan Elikesik Vefat Etmiştir

Eşençay Köyü’nden Gelme, Arap, Ali Ve Veysel Gülcü’nün Babası İbrahim Gülcü Vefat Etmiştir

 

20.09.2013 – Cuma

Sungurlu Karakaya Köyü’nden Gelme, Şeker Fabrikasından Emekli, Serkop’un Başkanı Abidin Ve Erdal Çelik’in Annesi, Devlet Hastanesinden Emekli Hatice Çelik’in Kayınvalidesi Kamile Çelik Vefat Etmiştir

İmam Hatip Lisesi Emekli Öğretmenlerinden Nurettin Eftekin Vefat Etmiştir

Alaca Akpınar Köyü’nden Gelme, Selim, Ali Ve Muharrem Coşkun’un Babası Mustafa Coşkun Vefat Etmiştir

 

19.09.2013 – Perşembe

Arslan Köyü’nden Gelme, Mehmet Ali Uslu Ve Menekşe Şan’ın Oğlu, Onur Uslu’nun Ağabeyi Birol Uslu Vefat Etmiştir

Ahmet Nuri Koca Ve Selim Saffet Koca’nın Babası, Necmi Koca’nın Ağabeyi, Adnan Aydemir Ve Şaban Güleç’in Kayınpederi, Laçin’den Gelme Mehmet Koca Vefat Etmiştir

 

18.09.2013 – Çarşamba

İl Özel İdaresi Çalışanı Tansel Küçüker’in Babası, Eski Çesob Baskanı Mehmet Küçüker Vefat Etmiştir

Özgür, Ahmet Ve Ergül Çoksoy’un Babası, Hasan Çoksoy’un Amcası, Çorum Sağlık Müdürlüğü’nden Emekli Şahin Çoksoy Vefat Etmiştir

Çamlıca Beldesi’nden, Minibüsçü Esnafından Yaşar Çatal Vefat Etmiştir

Merhum İsmail İbili’nin Oğlu, Ender İbili’nin Babası Enver İbili Vefat Etmiştir

Kılıçören Köyü’nden Gelme, Sanayi Ticaret Müdürlüğü’nden Emekli Doğan Öztürk Vefat Etmiştir

Merhum Cemal Has’ın Eşi, Adil Ve Hüseyin Has’ın Annesi Fikren Has Vefat Etmiştir

Ahmet Ve Arif Balcı’ Nın Babası, Ayakkabıcı Esnafından Osman Balcı Vefat Etmiştir

Kınık Köyü’nden, Merhum Esat Işıtan’ın Eşi, Hikmet, Cavit, Elvan, Mustafa, Ahmet, Hacı Ve Raşit Işıtan’ın Annesi Mevlüde Işıtan Vefat Etmiştir

Cumhuriyet Ve Özel Pınar İlköğretim Okulu’ndan Emekli Öğretmen Dursun Ordu Vefat Etmiştir

16.09.2013 – Pazartesi

Hamamlıçay Köy’den Gelme, Şoför Esnafından Aydın Çınar’ın Kayınpederi, Ahmet Ve Mahmut Çınar’ın Dedesi Mustafa Bayrak Vefat Etmiştir

 

15.09.2013 – Pazar

Çatak Köyü’nden Gelme, Hacı Niyazi Karakaş’ın Eşi Şefika Karakaş Vefat Etmiştir

Kışladeresi Köyü’nden, Reşit Ve İsmet Akman’ın Babası Osman Akman Vefat Etmiştir

Gazateci Cuma, Ünal Ve Gülistan Şahin’in Ağabeyi Seydi Şahin Vefat Etmiştir

Osmancık Yasiyer Köyü’nden Gelme, Ptt’den Emekli Elvan Sümbül Vefat Etmiştir

Şanlıosman Köyü’nden, Şeref Ve Tekin Kılıç’ın Babası Raif Kılıç Vefat Etmiştir

 

14.09.2013 – Cumartesi

Eski Milletvekili Mehmet Aykaç’ın Eniştesi, Türkayşe Köyü İmamı Hayri İbbii’nin Ağabeyi Sadi İbbii Vefat Etmiştir

Eşençay Köyü’nden Gelme, Mehmet, Sadık, Sultan, Muazzez Ve Güllü Turan’ın Babası, Sadık Turan’ın Oğlu Ali Turan Vefat Etmiştir

Çakır Köyü’nden Gelme, Sağlık Müdürlüğü’nden Emekli Merhum Memduh Şeker’in Eşi, Muhasebeci Bahri Ve Marangoz Selim Şeker’in Annesi, Adil Doğan Ve Ercan Bulut’un Kayınvalidesi Zahide Şeker Vefat Etmiştir

Aziz Ve Hasan Mazıbaşı’nın Amcası, Emekli Başçavuş Halil Mazıbaşı Vefat Etmiştir

Şekerbey Köyü’nden Gelme, Ali Metin’in Oğlu, Recep, Ünal Ve Mustafa Metin’in Kardeşi Muharrem Metin Vefat Etmiştir

 

13.09.2013 – Cuma

Mecitözü Söğütyolu Köyü’nden Gelme, Merhum Haşim Erkan’ın Eşi, Hüseyin Ve Hasan Erkan’ın Annesi Sebahat Erkan Vefat Etmiştir

 

12.09.2013 – Perşembe

Mollahasan Köyü’nden, Erol, Erdal, Leyla, Feride, Nazmiye, Oktay Ve Özlem Bekdaş’ın Babası, Muharrem Ve Hüseyin Öztürk’ün Eniştesi,Necmi Hurku’nun Bacanağı, Mutlu Bekdaş’ın Eşi İbrahim Bekdaş Vefat Etmiştir

Kuşsaray Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikasından Emekli Merhum Elvan Ve Fatma Kolukısa’nın Oğlu, Güldane Başkayak, Elif Kılıç Ve Gazeteci Özgür Kolukısa’nın Kardeşi Ali Kolukısa Vefat Etmiştir

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Dursun Darçın’ın Eşi, Satı Ketenek, Hüseyin Darçın, Fatma Kalender Ve Sultan Karadeniz’in Annesi Gülfan Darçın Vefat Etmiştir

Merkez Güveçli (Maza) Köyü’nden, Turgut Delice’nin Babası Abdullah Delice Vefat Etmiştir

 

11.09.2013 – Çarşamba

Boğabağı Köyü’nden Gelme, Berber Esnafından Murat Şarlavuk’un Eşi, Suat, Fuat Ve Çorum Belediyesi Çalışanı Nihat Şarlavuk’un Annesi Nazengül Şarlavuk Vefat Etmiştir

Marangoz Esnafından Halil İbrahim Kiraz’ın Eşi Gökçe Kiraz Vefat Etmiştir

Arpalık Köyü’nden Gelme, Rıza Özçelik’in Annesi Sultan Özçelik Vefat Etmiştir

Çobandivan Köyü’nden Gelme, Rıza Akgül’ün Eşi, Emrullah Akgül’ün Yengesi Müksüye Akgül Vefat Etmiştir

Elektrikçi Esnafından Mehmet Bolat’ın Eşi, Karayolları Çalışanı Kenan Bolat Ve Bekir Bolat’ın Annesi, Vergi Dairesinden Emekli Mustafa, Zarif Ve Arif Aydın’ın Kardeşi Reyhane Bolat Vefat Etmiştir

 

10.09.2013 – Salı

Kuşsaray Köyü’nden Gelme, Ethem Çalışır’ın Oğlu Sadık Çalışır Vefat Etmiştir

Karaağaç Köyü’nden Gelme, Şoför Esnafından Yusuf Ölçer’in Eşi, Jale, Canan, Adeviye Ve Murat Ölçer’in Annesi Refiye Ölçer Vefat Etmiştir

 

09.09.2013 – Pazartesi

Küçükpalabıyık Köyü’nden Gelme, Maliye Çalışanı Yaşar Şakar Ve Çorum Belediyesi Çalışanı Ali Şakar’ın Ağabeyi, Çorum Belediyesi Park Ve Bahçeler Müdürlüğü Çalışanı Şevket Şakar’ın Babası Zeki Şakar Vefat Etmiştir

Lokantacı Esnafından Merhum Nurettin Hafızoğlu’nun Eşi, Kadir Ve Mustafa Hafızoğlu’nun Annesi, Cavit Öztürk’ün Kayınvalidesi Zübeyde Hafızoğlu Vefat Etmiştir

 

08.09.2013 – Pazar

Bayat Köyü’nden Gelme, Mustafa Acı’nın Eşi, Hayrettin Sağlam’ın Ablası, Muhasebeci Bülent Peker’in Kayınvalidesi Zümriye Acı Vefat Etmiştir

Marangoz Esnafından Mustafa Ve Telekom’dan Emekli Ali Mumcu’nun Babası, Şahin Köroğlu Ve Mustafa Dalyan’ın Kayınpederi, Eski Hırdavatçı Esnafından Ömer Lütfi Mumcu Vefat Etmiştir

Güzelyurt Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Veysel Ve Dursun Çıtak’ın Annesi, Kamil Eldemir’in Kardeşi Elmas Çıtak Vefat Etmiştir

 

06.09.2013 – Cuma

Mislerovacığı Köyü’nden Gelme, Merhum Hüseyin Aydoğdu’nun Oğlu, Devlet Su İşlerinden Emekli Ali Aydoğdu Vefat Etmiştir

Elvançelebi Beldesi’nden Gelme, Milli Eğtim Müdürlüğü’nden Emekli Murat, Mustafa Ve Şaban Akgedik’in Annesi, Ali Ve Hüseyin Alagöz’ün Ablası Raife Akgedik Vefat Etmiştir

Bayat İlçesi’nden Gelme, Şükrü Şahin’ İn Eşi, Murat, Kazım Ve Mustafa Şahin’ İn Annesi, İbrahim Hasipek’ İn Kayınvalidesi Sultan Şahin Vefat Etmiştir

Karacaköy’den Gelme, Taksici Esnafından Hüseyin Erdem Ve Emekli Astsubay Ali Erdem’in Annesi; Nazik Erdem Vefat Etmiştir

Celilkırı Köyü’nden, Sadık, Osman, Yasin Ve Bekir Özçetin’ İn Babası İbrahim Özçetin Vefat Etmiştir

 

05.09.2013 – Perşembe

Devletoğlan Köyü’nden Gelme, Halit Temel’in Kardeşi, Ali Ayar’ın Damadı Niyazi Temel Vefat Etmiştir

Toprak Sanayi Esnafından Sayit, Sami Ve Yıldız Kömürcü İle Elmas Demirci’nin Babası, Mustafa Gökan Kömürcü, Ömer Kömürcü, Bülent Demirci İle Erdem Göze’nin Dedesi Hacı Ömer Kömürcü Vefat Etmiştir

Çamlıca Beldesi’nden Gelme, Bayram Ve Ali Gür’ün Babası Kamil Gür Vefat Etmiştir

Alaca Yağlıçam Köyü’nden Gelme, Emekli Astsubay Yaşar Fındık’ın Annesi Güler Kütükçü Vefat Etmiştir

 

04.09.2013 – Çarşamba

Turgut Köyü’nden Gelme, Halil Bekar’ın Annesi Server Bekar Vefat Etmiştir

 

03.09.2013 – Salı

Çobandivan Köyü’nden, Kara Ali Taş’ın Oğlu Rıza Taş Vefat Etmiştir

Laçin’den Gelme, Ahmet Resul Ve Cesur Kışla’nın Babası, Çopikas Kağıt Fabrikası’ndan Emekli Ömer Kışla Vefat Etmiştir

Bayburt’tan Gelme, Osman Aydın’ın Oğlu, Bayram Aydın’ın Ağabeyi Cemil Aydın Vefat Etmiştir

Dodurga Ayva Köyü’nden Gelme, Hacı Bilal Çalbıyık Vefat Etmiştir

 

02.09.2013 – Pazartesi

Çamlıca Belediye Başkanı Adem Yılmaz Ve Mali Müşavir Osman Yılmaz’ın Dedesi Arif Yılmaz Vefat Etmiştir

 

01.09.2013 – Pazar

Mecitözü Sırçalı Köyü’nden Hüseyin Ergan Vefat Etmiştir

Karadonayşe Köyü Muhtarı Hilmi Kömürcü’nün Kayınpederi, İhsan, Sıddık, Satılmış Ve Avni Pekmezci’nin Babası Rüştü Pekmezci Vefat Etmiştir

Şeyhhamza Köyü’nden Gelme, Selçuk Alagöz’ün Babası, Adil Ve Yusuf Alagöz’ün Kardeşi, Emekli Öğretmen Şerif Alagöz Vefat Etmiştir

 

31.08.2013 – Cumartesi

Kadıkırı Köyü’nden Gelme, Emekli İmam Kadir Hatık Vefat Etmiştir

 

30.08.2013 – Cuma

Pınarçay Köyü’nden Gelme, Paşa Ve Elmas Yıldırım’ın Kızı, Mühürler Köyü’nden Gelme Mustafa Kılınç’ın Eşi Ayten Kılınç Vefat Etmiştir

Elköy’den Gelme, Merhum Hacı İhsan Erkan’ın Eşi, Sanayi Esnafından Recep Erkan’ın Annesi, Halil Ve Hakan Erkan’ın Babannesi, Ömer Ve Mustafa Uzun’un Annannesi Gülbeyaz Erkan Vefat Etmiştir

 

29.08.2013 – Perşembe

Kermebabaoğlu Köyü’nden Gelme, Hüseyin, Musa, Sadettin Ve Dilek Uysal’ın Babası Arap Uysal Vefat Etmiştir

Yukarıcerit Köyü’nden Gelme, Hilmi Devrik’in Babası, Köprüalan Köyü İmamı Ayhan Top’un Kayınpederi Ömer Devrik Vefat Etmiştir

 

28.08.2013 – Çarşamba

Arslan Köyü’nden, Süleyman Çemrek’in Oğlu, Süleyman Ve Tuncay Çemrek’in Babası Sadık Çemrek Vefat Etmiştir

Emekli Astsubay Yaşar Tuğlacı Vefat Etmiştir

Kenan Ve Kamil Topal’ın Babası, Tevfik Ve Selahattin Topal’ın Kardeşi, Eski Toprak Sanayicilerden Bahattin Topal Vefat Etmiştir

 

27.08.2013 – Salı

Kumçeltek Köyü’nden Gelme, Merhum Ömer Teke’nin Eşi, Naci Ve Halil Teke’nin Annesi; Satı Teke Vefat Etmiştir

Fazlı, İsmail Ve Merhum Mustafa Veldet’in Babası, Sanayi Esnafından Enver Battal’ın Kayınpederi, Maliye Çalışanı Sıttık Ve Ufuk Veldet’in Amcası, Nakliyeci Esnafından Gafur İbrahim Veldet Vefat Etmiştir

Emekli İl Müftü Yardımcı Sadık Tiryaki’nin Annesi; Fatma Tiryaki Vefat Etmiştir

 

26.08.2013 – Pazartesi

Kınıkdeller Köyü’nden Gelme, Eski Celeplerden Kemal Bezmen’in Oğlu, Osman Ve Karabey Bezmen’in Ağabeyi, Oto Tamircisi Kavas Bezmen Vefat Etmiştir

25.08.2013 – Pazar

Yukarasaraylı Köyü’nden Gelme, Ahmet, Bekir Ve Mehmet Cesaret İle Miyase Sözüdoğru’nun Annesi, Yusuf Sözüdoğru’nun Kayınvalidesi Fatma Cesaret Vefat Etmiştir

Kireçocağı Köyü’nden Gelme, Raşit, Murat, Ahmet Ve Cemal Teke’nin Annesi Esma Teke Vefat Etmiştir

 

24.08.2013 – Cumartesi

Büyükgülücek Köyü’nden Gelme, Köksal Ve Mustafa Yıldırım’ın Babası Hacı Ahmet Yıldırım Vefat Etmiştir

 

23.08.2013 – Cuma

Kuyumcu Köyü’nden Gelme, Lokantacı Kör Sefer’in Ağabeyi; İsmail Tırhış Vefat Etmiştir

Kayıkıvırcık Köyü’nden Gelme, Hüseyin Kıyıklık Vefat Etmiştir

 

22.08.2013 – Perşembe

Mustafa Yiğittaşçı İle Bekir Ve Raif Malatyalı’nın Ağabeyi, Ali Osman Yiğittaşçı İle Reha Ve Rıza Malatyalı’nın Amcası, Recep İlikmen Ve Hakan Ciner’in Kayınpederi, Merhum Rıza Malatyalı’nın Oğlu, Kadastro Müdürlüğü’nden Emekli; Ümit Malatyalı Vefat Etmiştir

Cerit Köyü’nden Gelme, Seyit Şahin’in Kardeşi, Ferdi, Erhan Ve Hüseyin Şahin’in Babası, Belçika’da İkamet Eden; Ahmet Şahin Vefat Etmiştir

21.08.2013 – Çarşamba

Karahacip Beldesi’nden, Mehmet Atmaca’nın Eşi, Özel İdare Çalışanı Rıfat Ve Hamit Atmaca’nın Annesi; Emine Atmaca Vefat Etmiştir

Mustafa Ve Hüseyin Börekçi’nin Babası, Nazmi Yıldırım Ve Şeref Nallıcan’ın Kayınpederi, Dodurga İlçesinden Gelme; Mehmet BörekçiVefat Etmiştir

19.08.2013 – Pazartesi

Pınarçay Köyü’nden Gelme, Eski Çorum Belediyesi Çalışanı Dursun Özdemir Ve Duvar Ustası Osman Özdemir’in Annesi; Zarife Özdemir Vefat Etmiştir

Tahran Köyü’nden, Merhum Arap Akdaş’ın Eşi, Nakliyeci Esnafından Favzi Ve Haydar Akdaş’ın Annesi; Satı Akdaş Vefat Etmiştir

Sarta Köyü’nden Gelme, Davut Ve Rafet Saltan’ın Babası; Satılmış Saltan Vefat Etmiştir

Tedaş Elektrik Arıza’dan Emekli, Mehmet Ve İsmail Lek’in Babası, İbrahim, Ali Ve Hasan Lek’in Amcası; Ahmet Lek Vefat Etmiştir

16.08.2013 – Cuma

Mecitözü Bükse Köyü’nden Gelme, Merhum Mustafa, Mehmet Ve Yılmaz Özsoy’un Babası Hacı Rüştü Özsoy Vefat Etmiştir

Üçköy’den Gelme, Mehmet Selbes’in Oğlu, Mehmet Selbes Ve Müşerref İpekoğlu’nun Babası, Murat İpekoğlu’nun Kayınpederi Sabri Selbes Vefat Etmiştir

Bakkal Mevlüt Bilgin’in Ağabeyi, Türkan, Kezban, Nazife, Recep Ve Merhum Mürsel Bilgin’in Babası, Çorum Belediyesi Çalışanı Mevşure Altıparmak Ve Tapu Müdürlüğü Çalışanı Yakup

Bakır’ın Dedesi Hasan Bilgin Vefat Etmiştir

14.08.2013 – Çarşamba

Merhum İhsan Aşık’ın Eşi, Merhum Mustafa Ve Ahmet Aşık’ın Annesi, Serdar Aşık’ın Babannesi Emine Aşık Vefat Etmiştir

13.08.2013 – Salı

Sarıkaya Köyü’nden Gelme, Çopikas’dan Emekli Ömer Yılmaz’ın Babası Sayit Yılmaz Vefat Etmiştir

Saatçi Ali Dursun’un Babası, İsmail, Erdoğan Ve Nurdoğan Kocabıyık İle Hikmet Seren Ve Adil Has’ın Kayınpederi, İnşaat Ustası Hasan Dursun Vefat Etmiştir

Tutuş Köyü’nden Gelme, Taksici Esnafından Veli Coşkun’un Eşi Miyase Coşkun Vefat Etmiştir

12.08.2013 – Pazartesi

Eğerci Köyü’ nden Gelme, Bekir, İdris, Erol Ve Bilal Kayar’ ın Babası; Mehmet Kayar Vefat Etmiştir

Çanakçı Köyü’ nden Gelme, Mehmet Ağar’ ın Eşi, Sanayi Esnafından Gürcan Ağar’ ın Annesi; Sündüz Ağar Vefat Etmiştir

Hamamlıçay Köyü’nden, İsmail Ve Muhammed İmam’ ın Babası, Tarım İl Müdürlüğü Çalışanı Necati Pamuk, Bayram Baş Ve Hasan Bahar’ ın Kayınpederi; Ahmet İmam Vefat Etmiştir.

11.08.2013 – Pazar

Osman Ve Orhan Öztabak’ In Babası, Hasan Metin Ve Habeş Kaya’ Nın Kayınpederi, Emekli Sağlık Memuru; Halit Öztabak Vefat Etmiştir

Türkler Köyün’ Nden Gelme, Keresteci Esnafından Abdullah Şahin’ İn Babası, Yücel Ve Uysal Şahin’ İn Dedesi, Kore Gazisi; Şükrü Şahin Vefat Etmiştir.

10.08.2013 – Cumartesi

Yaylacık Köyü’ Nden İsmail İçdudak’ In Kardeşi, Hüseyin İçbudak’ In Eşi, Hamdullah İçbudak’ In Yengesi; Zarife İçbudak Vefat Etmiştir

Alaca Altınbaş Köyü’ Nden Gelme, Marangoz Esnafından Nurettin, Fahrettin Ve Tahsin Can’ In Babası; Hamit Can Vefat Etmiştir

Dudludere Köyü’ Nden Gelme, Satılmış Kurak’ In Oğlu; Ahmet Kurak Vefat Etmiştir.

09.08.2013 – Cuma

Mecitözü Köprübaşı Köyü’ Nden Gelme, Hitit Üniversitesi Rektörlüğü Çalışanı Adil Ünal Ve Çorum Belediyesi Temizlik İşleri Çalışanı İsmail Ünal’ In Babası; Ahmet Ünal Vefat Etmiştir

08.08.2013 – Perşembe

Büğet Köyü’ Nden Gelme, Bakkal Esnafından; Mehmet Kocaman Vefat Etmiştir.

07.08.2013 – Çarşamba

Seydim Belediye Başkanı Alaattin Köksal’ın Babası; Hacı İsmail Köksal Vefat Etmiştir …

Gökgözler Köyü’nden, Gökgözler Köyü Muhtarı Ünal, Eşref, Aslıhan Ve Perihan Gökgöz’ün Annesi; Şaziye Gökgöz Vefat Etmiştir

06.08.2013 – Salı

Mevlüt Türkyılmaz’ın Kızı, Mehmet Güçlü’nün Eşi, Levent Türkyılmaz’ın Ablası; Demet Güçlü Vefat Etmiştir

Konaklı Köyü’nden Gelme, Cemal Yıldırım’ın Eşi, Berber Esnafından Yusuf Yıldırım’ın Annesi; Sevim Yıldırım Vefat Etmiştir

05.08.2013 – Pazartesi

Çorum Belediyesi Personeli Mustafa Sinoplu’nun Kardeşi, Milli Eğtim Müdürlüğü Zafer İlköğretim Okulundan Emekli Ahmet SinopluVefat Etmiştir

Ahmetoğlan Köyü’nden Gelme, Arif Gültepe’nin Annesi Gülistan Gültepe Vefat Etmiştir

Kılıçören Köyü’nden, Sedat, Bekir, Cengiz Ve Harun Uygun’un Babası Yakup Uygun Vefat Etmiştir

Laçin Sıtma Köyü’nden Gelme, Eyüp, Turgay Ve Hüseyin Üner’ İn Babası, Çorum Halk Eğtim Müdürlüğü’nden Emekli İsmail ÜnerVefat Etmiştir

Ayten Tunalıoğlu Ve Nurten Tarlan’ın Babası, Mert Şafak Tunalıoğlu’nun Dedesi, Sebzeci Esnafından Mustafa Bozkurt Vefat Etmiştir

04.08.2013 – Pazar

Üçköy’den, Alper Ve Ayhan Çağlar’ın Babası, Dursun Çağlar’ın Amcası Hüseyin Çağlar Vefat Etmiştir

03.08.2013 – Cumartesi

Emekli Vali Muammer Akman’ın Eşi Emine Nurten Akman Vefat Etmiştir

02.08.2013 – Cuma

Pamucak Köyü’nden Gelme, Murat Biçer’in Eşi, Osman Ve Hüseyin Biçer’in Annesi Elmas Biçer Vefat Etmiştir

Ulucamii Eski Kayyumlarından, Eskici Mehmet Deniz’in Kızkardeşi Nemide Başlıoğlu Vefat Etmiştir

Alaca’dan Gelme, Salih Korkmaz’ın Babası, Nurettin Korkmaz’ın Amcası Rahmi Korkmaz Vefat Etmiştir

01.08.2013 – Perşembe

Kavakalan Köyü’nden, Fadime Özünal Vefat Etmiştir

Emekli Çorum Tapu Sicil Müdür Yardımcısı Osman Ceylan Vefat Etmiştir

Sırıklık Köyü’nden Gelme, Ercan, Arslan Ve Celal Yıldırım’ın Amcası, Kara Hasan Yıldırım’!In Kardeşi, Bekdaş, Halil Ve Sanayi Esnafından Boyacı Hasan Uyar’ın Eniştesi Ali Yıldırım Vefat Etmiştir

31.07.2013 – Çarşamba

Alaca Nesimi Keşlik Köyü’nden Gelme, Hasan, Sultan, Mehmet, Paşa, Vural, Kral, Erhan Ve Hilal Kabadayı’nın Babaları Kemal Kabadayı Vefat Etmiştir

Merhum İhsan Ve Şaheste Narman’ın Oğlu, Sibel Zerin’ İn Eşi, Erman Ve Ege Zerin’in Babası, Gamze Zerin’in Kardeşi, Satılmış Gezer’in Damadı Erkan Zerin Vefat Etmiştir

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Mustafa, Barış, Ali İhsan Ve Hülya Çiçek’in Babası, Mehmet Çiçek’in Amcası Davut Çiçek Vefat Etmiştir

30.07.2013 – Salı

Yeniçamlıca Köyü’nden Gelme, Ertuğrul Fındık’ın Babası, İsmet Bağcı’nın Yeğeni, Sağlık Müdürlüğü Çalışanı Elvan Fındık Vefat Etmiştir

Türkler Köyü’nden Ali Türkoğlu Vefat Etmiştir

29.07.2013 – Pazartesi

Kargı Köyü’nden Gelme, Sergici Esnafından Hasan Minaz’ın Eşi Sabiha Minaz Vefat Etmiştir

Alaca Keşlik Köyü’nden Gelme, Cemal Akgöz’ün Eşi, Sefa Ve Haydar Akgöz Ün Annesi Sultan Akgöz Vefat Etmiştir

Büget Köyü’nden Gelme, Merhum Mehmet Kılıç’ In Oğlu, Atıf, Salih Ve Dilek Kılıç’ın Kardeşi Atilla Kılıç Vefat Etmiştir

Çorum Belediyesi’nden Emekli Elektrikçi Rıfat Cerit’in Eşi, Vedat Ve Nejat Cerit’in Annesi, Ömer Deliyusuf Ve Faruk Atlamaz’ın Kayınvalidesi Neziha Cerit Vefat Etmiştir

Alpagut Kasabası’ndan Gelme, İtfaiye Çalışanı Hasan Özbudak Ve Diş Hastanesi Çalışanı Bilal Özbudak’ın Babaları Sadullah ÖzbudakVefat Etmiştir…

27.07.2013 – Cumartesi

Çorum Belediyesi’nden Emekli Serdar Süt’ün Babası, Sezai Varan’ın Kayınpederi, Doğan, Mehmet, Şahin Ve Osman Süt’ün KardeşiFahri Süt Vefat Etmiştir

Karakeçili Köyü’nden Gelme, Galerici Esnafından Arap Bakırcı Ve Bayram Salman’ın Kardeşi Mehmet Bakırcı Vefat Etmiştir

Ovasaray Köyü’nden Gelme, Mobilyacı Esnafından Nizamettin Alıcı’nın Ağabeyi, Ömer Alıcı’nın Kardeşi, Ayhan Ve Mustafa Alıcı’nın Babası Nurettin Alıcı Vefat Etmiştir

26.07.2013 – Cuma

Kadıderesi Köyü’nden Gelme, Avukat Cemal Şahin’in Kardeşi Hüseyin Şahin Vefat Etmiştir

25.07.2013 – Perşembe

Dodurga Kömür İşletmesinden Emekli Yusuf Aygün’ün Eşi, Ayşe Aygün Vefat Etmiştir …

Emine Aydoğdu’nun Eşi, Atilla Aydoğdu Ve Aynur Kapısız’ın Babası, Servet Kapısız’ın Kayınpederi, Altınbaş Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikasından Emekli Satılmış Aydoğdu Vefat Etmiştir

24.07.2013 – Çarşamba

Merhum Salman Yiğen’in Eşi, Bursalı Ve Mürsel Yiğen’in Annesi, Adıgüzel Yiğen’in Kayınvalidesi Kibar Yiğen Vefat Etmiştir …

Kutluca Köyü’nden, Esat Kaya’nın Babası Halil Kaya Vefat Etmiştir …

Kozluca Köyü’nden, Merhum Hüseyin Ünal’ın Eşi, Nakiye, Nesrin, Cengiz Ve Cavit Ünal’ın Annesi, Almanya’da İkamet Eden Emine Ünal Vefat Etmiştir …

Alaca’dan Gelme, Salim Ve Kadir Mete’nin Annesi, Sebahattin Tuna’nın Kayınvalidesi Alimet Mete Vefat Etmiştir …

Mecitözü Fakıahmet Köyü’nden Gelme, Şahin, Abdullah, İlyas Ve Sinan Kurt’un Annesi Necmiye Kurt Vefat Etmiştir

23.07.2013 – Salı

Döbeçlerden, Yaşar, Ekrem Ve Erol Özeşme’nin Kardeşi, Mustafa Özeşme’nin Babası, Hakan Gedik’in Kayınpederi, Sanayi Esnafından Motor Ustası Erdal Özeşme Vefat Etmiştir

21.07.2013 – Pazar

Divan Köyü’nden Gelme, Merhum Hasan Serpinli’nin Eşi Sultan Serpinli Vefat Etmiştir

Ayakkabıcı Esnafından Mustafa Zingi Ve İsmail Küçükcanbaz’ın Halası, Hüseyin Erol’un Annesi Fethine Erol Vefat Etmiştir

Aşağısaraylı Köyü’nden Gelme, Kalıpçı Mahmut Avşar’ın Eşi Meryem Avşar Vefat Etmiştir

20.07.2013 – Cumartesi

Kertme Köyü’nden Gelme, Aşır Şirin’in Eşi, Süleyman Ve Hüseyin Şirin’in Annesi Satı Şirin Vefat Etmiştir

Gümüşhacıköy’den Gelme, Karayollarından Emekli, Fahrettin, Nurettin Ve Abdulkadir Yavuz’un Babası Hasan Yavuz Vefat Etmiştir

Sarışeyh Köyü’nden, Mustafa, Muttalip Ve Tahsin Barandak’ın Babası, Hüsamettin Ve Adem Barandak’ın Dedesi Hasan BarandakVefat Etmiştir

Salur Köyü’nden, Almanya’da İkamet Eden, Bekir Kavaklı’nın Kayınpederi Satılmış Erener Vefat Etmiştir

Alaca Çırçır Köyü’nden Gelme, Şahin, Aziz Ve Ercüment Özdemir’in Annesi Pamuk Özdemir Vefat Etmiştir

19.07.2013 – Cuma

Nafız Ve Nuri Battal İle Beyhane Çıkrıkçıoğlu’nun Kardeşi, Mali Müşavir Rıfat Battal’ın Babası Rıza Battal Vefat Etmiştir …

Hamdiköy’den Gelme, Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli, Melek Kılıç İle Zeynal, Hasan Ve Ahmet Tüfek’in Babaları Hamdi TüfekVefat Etmiştir …

Arabacı Esnafından Hüseyin Höngür’ün Eşi, Neriman, Perihan, Güldane, Hasan Ve Alaattin Höngür’ün Annesi Gamer Höngür Vefat Etmiştir

18.07.2013 – Perşembe

Döbeclerden, Otobüs Şoförü Hacı Mehmet Özeşme’nin Kardeşi İkbal Özeşme Vefat Etmiştir

Kozluca Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli, Turabi Şahin’in Babası, Nesimi Eker’in Kayınpederi Halil Şahin Vefat Etmiştir

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Merhum Sadık Şimşek’in Oğlu, Serkan Ve Sadık Şimşek’in Babası, Emekli Öğretmen Hamza ŞimşekVefat Etmiştir

Merhum Yaylıcı Ebubekir Sıddık’ın Eşi, Eski Şeker Fabrikası Müdürü Merhum Turan Veldet Velidedeoğlu Ve Köy Hizmetlerinden Emekli Merhum İlhan Velidedeoğlu İle Türkan, Nurhan, Tuncay Ve Ayhan Veldet’in Anneleri Miyase Veldet Vefat Etmiştir

16.07.2013 – Salı

Harmancık Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Ahmet Tivriz’in Eşi, Tuncay, Tayfun Ve Talip Tivriz’in Annesi; Şemsi Tivriz Vefat Etmiştir

Yaydiğin Köyü’nden Gelme, Mustafa Ve Bilal Tuncay’ın Kardeşi Sıddık Tuncay Vefat Etmiştir

Uğrak Köyü’nden Gelme, Ahmet Çağdaş’ın Eşi, Hırdavatçı Esnafından Arslan Çağdaş’ın Annesi Yaşar Çağdaş Vefat Etmiştir

Mecitözü Alören Köyü’nden, Nihat Yaşar’ın Eşi, Şahin Ve Taner Yaşar’ın Annesi Sebiha Yaşar Vefat Etmiştir

15.07.2013 – Pazartesi

Karayoları Müdürlüğü’nden Emekli Mehmet Gülmez’in Torunu, Ayakkabıcı Esnafından Fahri Kabaca’nın Oğlu Metehan Kabaca Vefat Etmiştir …

Amasya Göynücek Köyü’nden Gelme, Zeki, Turan, Murat Ve Mahmut İbik’in Annesi Elif İbik Vefat Etmiştir …

Bekiş Fındıklı Köyü’nden Gelme, Kalıpçı Kemal Ceyhan’ın Annesi; Hatın Ceyhan Vefat Etmiştir …

Toprak Sanayi Esnafından Kadiriye Bekdaş’ın Eşi, Kamil, Orhan Ve Erhan Bekdaş İle Hatice Ayhan’ın Babaları, Celal Bekdaş’ın Ağabeyi; İbrahim Bekdaş Vefat Etmiştir

12.07.2013 – Cuma

İnalözü Köyü’nden Gelme, Merhum Hacı Murat Coşkun’un Oğlu, Hacı Kemal Coşkun’un Kardeşi, Cengiz Ve Atila Coşkun’un Babaları, Almanya’da İkamet Eden Ali Coşkun Vefat Etmiştir …

Laçin’den Gelme, Ömer Ve Mustafa Güdcan’ın Ağabeyi, Nihat Ve Mustafa Güdcan’ın Babası; Abdullah Güdcan Vefat Etmiştir

11.07.2013 – Perşembe

Şoför Esnafından, Kamil Ve İlhan Özbakar İle Zeynal Ve Tekmil Güllü’nün Babaları Yusuf Özbakar Vefat Etmiştir …

Köy Hizmetlerinden Emekli Yakup Metin’in Babası, Rumi Kümbül Ve Mustafa Taşıyan’ın Kayınpederi Ali Metin Vefat Etmiştir …

Mecitözü Fakıahmet Köyü’nden Gelme, Sgk’dan Emekli, Lütfi Şahin’in Ağabeyi, Uğur Ve Mehmet Şahin’in Babası; İsmail ŞahinVefat Etmiştir

10.07.2013 – Çarşamba

Uçarlardan Ahmet Hatap’ın Babası, Mali Müşavir Sedat Hatap’ın Ağabeyi, Mehmet Turnalı’nın Dünürü; Selim Hatap Vefat Etmiştir

09.07.2013 – Salı

Sungurlu Kertme Köyü’nden, Başpehlivan Ünal Karaman’ın Babası; Reşit Karaman Vefat Etmiştir

Feruz Köyü’nden, Muhittin Ve Yusuf Sarıoğlu’nun Babası; İsmet Sarıoğlu Vefat Etmiştir

Tozluburun Köyü’nden Gelme, Almanya’dan Emekli Osman Özdemir’in Eşi, Yunus, Mehmet Ali, Hasan Ali Ve Osman Özdemir’in Annesi; Ayşe Özdemir Vefat Etmiştir

Çadırcı Saraç Hasan Hamutun’un Eşi, Sanayi Esnafından Murat Hamutun’un Annesi; Nuriye Hamutun Vefat Etmiştir

Gökgözler Köyü’nden Gelme, Sadık Sözer’ İn Eşi, Hüseyin Ve Arslan Sözer’in Anneleri, Selahattin Sözer’in Babannesi; Fatma SözerVefat Etmiştir

08.07.2013 – Pazartesi

Şevket, Mustafa, Salim Ve Mahmut Şakar’ın Anneleri Hanife Şakar Vefat Etmiştir

Nizamettin Ve Osman Teryakioğlu’nun Babası, Şeref Ve Nazım Teryakioğlu’nun Amcası Recep Teryakioğlu Vefat Etmiştir

07.07.2013 -Pazar

Osmancık Çampınar Köyü’nden, Nihat Özüdoğru’nun Babası, Chp Kadın Kollar Başkanı Melda Özüdoğru’nun Kayınpederi Ahmet Özüdoğru Vefat Etmiştir

Kınık Köyü’nden Gelme, Devlet Hastanesi’nden Emekli İbrahim, Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Ali Ve Şeref Bilge’nin Ağabeyi, Cafer Bilge’nin Babası, Hasan Esmer’in Kayınpederi, Emekli İmam Mustafa Bilge Vefat Etmiştir

Bluz Köyü’nden Gelme, Merhum Atarabacı Hacı Çetin’in Eşi, Şükrü Ve İsmet Çetin’in Anneleri Şaziye Çetin Vefat Etmiştir

Çağşak Köyü’nden Gelme, Leman Eroğlu, Kıymet Ilgaz, Ahmet Ve Uğur Öztırak’ın Babaları, Dsi’den Emekli Şoför Mustafa ÖztırakVefat Etmiştir

06.07.2013 – Cumartesi

Taksici Esnafından Fevzi Yıldız’ın Eşi, Bekir Yıldız’ın Annesi, Pazarcı Esnafından Mehmet Düzgünöz’ün Kardeşi Hatice Yıldız Vefat Etmiştir

Berber Esnafından Mansur Güllü’nün Babannesi Güldane Güllü Vefat Etmiştir

04.07.2013 – Perşembe

Delibekiroğlu Köyü’nden Gelme, Pazarcı Esnafından Faik, Recep, Necati Ve Mürsel Bolatçı’nın Babaları Ali Bolatçı Vefat Etmiştir

Çağşak Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Veli Güvercin’in Eşi, Erdoğan, Erol Ve Erdal Güvercin’in Annesi, Vergi Dairesi Çalışanı Hacı Ali Güvercin’in Yengesi Şirin Güvercin Vefat Etmiştir

Ovasaray Köyü’nden Gelme, Göğüs Hastanesi Çalışanı Cemil Kayı, Biçerci Cahit Kayı Ve Devlet Hastanesi Eski Müdürü Celal Kayı’nın Babası Hafız Yusuf Kayı Vefat Etmiştir

Bağdilin Köyü’nden Gelme, Merhum Sebzeci İbrahim Atar’ın Oğlu, Nakliyeci Esnafından Cengiz Atar Vefat Etmiştir

03.07.2013 – Çarşamba

Bekdaşoğlu Köyü’ nden Gelme, Hasan Ve Zeynal Keskin’ in Kardeşi, Ali Keskin’ in Babası Hüseyin Keskin Vefat Etmiştir

Hacıbey Köyü’ nden, Almanya’ da İkamet Eden Satılmış Şanan’ ın Eşi, Mehmet, Erol, Kemal Ve Türkan Şanan’ ın Anneleri, Hakan Şanan’ ın Babannesi İmiş Şanan Vefat Etmiştir.

02.07.2013 -Salı

Karayolları Müdürlüğü’nden Emekli Merhum Mehmet Gülmez’in Torunu, Fahri Kabaca’nın Oğlu, Orman Müdürlüğü Çalışanı Mahmut Kabaca Vefat Etmiştir

Örencik Köyü’nden Gelme, Öğretmen Hasan Filiz Ve Ali Filiz’in Anneleri Elmas Filiz Vefat Etmiştir

Çorum Belediyesi’nden Emekli Elvan Çilingir’in Ablası, Ayşegül, Belgin Ve Murat Çilingir’in Halası Raife Çilingir Vefat Etmiştir

01.07.2013 -Pazartesi

Eski Manifaturacı Esnafından, Zehra Ve Mustafa Müezzinoğlu’nun Babaları, Sabiha Müezzinoğlu’nun Eşi Turan Müezzinoğlu Vefat Etmiştir

Tapu Kadastro Çalışanı Celal Pürçek’in Eşi, Salih Batuhan Pürçek’in Annesi, Merhum Ferit Ve Yurdanur Kürkçü’nün Kızı, Bekir Kürkçü’nün Ablası, Sosyal Güvenlik Çalışanı Nilüfer Pürçek Vefat Etmiştir

Çorum Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Nurettin Özen’in Annesi Emine Özen Vefat Etmiştir

30.06.2013 -Pazar

Hacı Nurettin Tokatlı’nın Eşi, Salih Ve Selim Tokatlı’nın Anneleri Yüksel Tokatlı Vefat Etmiştir

Celal Özüyağlı’nın Kardeşi, Perdeci Esnafından Reşat Özüyağlı Vefat Etmiştir

29.06.2013 -Cumartesi

Kireçocağı Köyü’nden, İzzet Demir’in Eşi, Kamyoncu Esnafından Duran Ve Elektrikçi Esnafından Ayhan Demir’in Anneleri Hatice Demir Vefat Etmiştir

Küçükpalabıyık Köyü’nden, Ayhan, Hasan Ve Ahmet Şakar’ın Babaları Hasan Şakar Vefat Etmiştir

Çagna Köyü’nden Gelme, Eski Fırıncı Esnafından Merhum Yaşar Olça’nın Eşi, Süleyman Ve Hüseyin Olça’nın Annesi Raziye OlçaVefat Etmiştir

Türkler Köyü’nden Gelme, Lokantacı Esnafından Yaşar Ve Abdullah Çalkap’ın Babaları Dursun Çalkap Vefat Etmiştir

Yeşilyayla Köyü’nden Gelme, Paşabahçe Bayii Merhum Mahmut Şahin’in Eşi, Bekir Şahin’in Yengesi, Doktor Fatih Tuncel’in Kayınvalidesi, Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Necati Şahin’in Annesi Saide Şahin Vefat Etmiştir

28.06.2013 -Cuma

Kamil, Veli Ve Muharrem Çifçi’nin Anneleri Fatma Çifçi Vefat Etmiştir

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Mehmet Ali Ve Nesimi Altınkeser’in Babaları Zeynal Altınkeser Vefat Etmiştir

27.06.2013 -Perşembe

Eşençay Köyü’ nden Gelme, Mustafa Gür Ve Temam Gediman’ ın Anneleri; Döndü Gür Vefat Etmiştir.

Vedat Ve Suat Nalbantoğlu’ nun Babaları, Şahin Tiryaki’ nin Kayınpederi; Kadir Nalbantoğlu Vefat Etmiştir.

Kavacık Köyü’ nden Gelme, Dursun Düşkün’ ün Oğlu, Veli Düşkün’ ün Kardeşi; Sedat Düşkün Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’ nden, Kuşsaray Köyü Muhtarı Orhan Ve Ali Çelikcan’ ın Kardeşi, Çorum Belediyesi Su İşlerinden Emekli; İrfan Çelikcan Vefat Etmiştir.

Merhum Mehmet Ve Ziya Doğan ın Kardeşi, Hacer, Aynur, Ayla Ve Aysema’ nın Babaları; Sıddık Doğan Vefat Etmiştir.

26.06.2013 -Çarşamba

Abdalata Köyü’nden Gelme, Şahin Makina Sahibi Ömer, Şakir, Hüseyin Ve Kazım Şahin’in Babası Hacı Şahin Vefat Etmiştir

Yenice Köyü’nden Gelme, Hüseyin Çağlak’ın Oğlu, Terzi Esnafından Naci Çağlak Vefat Etmiştir

Eski Başpehlivan İsmail Topçam Vefat Etmiştir

25.06.2013 -Salı

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Merhum Hasan Güçlü’nün Oğlu, Çiğdem Güçlü’nün Babası, Aydın, Duran Ve Ali Güçlü’nün Kardeşi Naim Güçlü Vefat Etmiştir

Arpalık Köyü’nden Gelme, Cemal Ve Ali Erkoç’un Babası, Ali Şen Ve Haydar Perçin’in Kayınpederi Arap Erkoç Vefat Etmiştir

24.06.2013 -Pazartesi

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Fuat Yılmaz’ın Oğlu, İsmail Yılmaz’ın Kardeşi Süleyman Yılmaz Vefat Etmiştir

Şeyhmustafa Köyü’nden Gelme, Hüseyin Ertuğrul’un Ablası Naciye Ertuğrul Vefat Etmiştir

23.06.2013 -Pazar

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Merhum Yusuf Hoca’nın Oğlu, Yusuf, Cafer, Cerit Ve Sevda Kaya’nın Babaları, Emekli Öğretmen Ali Cerit Vefat Etmiştir

Alaca’dan Gelme, Sebzeci Memduh Bekdemir’in Eşi, Mobilyacı Esnafından Yusuf Bozdemir’in Kayınvalidesi Nezaket Bekdemir Vefat Etmiştir

Çorum Belediyesi’nden Emekli Fuat Başıbüyük’ün Eşi, Doğan Başıbüyük’ün Annesi,Rıdvan Ve Mustafa Başıbüyük’ün BabannesiLütfiye Başıbüyük Vefat Etmiştir

22.06.2013 -Cumartesi

Büyükgülücek Köyü’nden Gelme, Hüseyin Özcan’ın Ağabeyi, Yüksel Ve Hüseyin Özcan’ın Amcası, Paşa Baki’nin Kayınpederi, Fatih Baki’nin Dedesi Hıdır Özcan Vefat Etmiştir

Evic Yenikışla Köyü’nden, Abidin Ve Eraslan Gündoğar’ın Anneleri, Eski Çorum Milliet Vekili Ali Haydar Şahin’in Ablası Satı GündoğarVefat Etmiştir

21.06.2013 -Cuma

Büğet Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi Çalışanı Pınar Karakurt Ve Burçin Karakurt’un Babası, Sultan Karakurt’un Eşi, Telekom’dan Emekli; Halil Karakurt Vefat Etmiştir

20.06.2013 -Perşembe

Osmancık Çampınar Köyü’nden Gelme, Zafer Ve Ercan Şenol’un Babaları, Devlet Hastanesin’den Emekli Sağlık Memuru Yaşar ŞenolVefat Etmiştir

Karadonaayşe Köyü’nden Gelme, Mehmet Ve Adil Aykaç’ın Babası, Camcı Hüseyin Aykaç’ın Kardeşi Sezai Aykaç Vefat Etmiştir

Çimento Fabrikası Çalışanı Sedat Ve Vefat Zeybek’in Babası, Çorum Belediyesi’nden Emekli Muhittin Çıvkın Ve Ali Naki Türker’in Kayınpederi Kerep Zeybek Vefat Etmiştir

18.06.2013 -Salı

Kuşsaray Köyü’nden Gelme, Mehmet Çelikcan’ın Eşi İkbal Çelikcan Vefat Etmiştir

Yaylacık Köyü’nden Niyazi Ve Hıdır Uzuner’in Kız Kardeşi, Almanya’da İkamet Eden Elif Uçar Vefat Etmiştir

Kiranlık Köyü’nden Gelme, Arap Paydar’ın Eşi, Çelebi, Kemal Ve Sami Paydar’ın Anneleri, Murat Yıldırım Ve Sait Eker’in TeyzesiZeliha Paydar Vefat Etmiştir

Çorum Belediyesi’nden Emekli Recep Şahinter’in Eşi, Hüseyin Şahinter’in Annesi, Rahmi Özboyacı, Veysel Çam Ve Turgut Keleş’in Kayınvalidesi Türkan Şahinter Vefat Etmiştir

Ezil Köyü’nden, Fazlı, Abdullah Ve Avukat Ekrem Demirten’in Babaları Ali Osman Demirten Vefat Etmiştir

17.06.2013 – Pazartesi

Ezil Köyü’nden Gelme Taksici Esnafından Yaşar Baş’ın Eşi, Motorcu Esnafından Murat Ve Fazlı Baş’ın Anneleri Satı Baş Vefat Etmiştir

Alaca Soğucak Köyü’nden Gelme, Ali Yıldırım’ın Eşi, Ayhan Ve Aydın Yıldırım’ın Anneleri Yazgülü Yıldırım Vefat Etmiştir

16.06.2013 – Pazar

Teslim Köyü’nden Gelme, Naim Zilkaya’nın Babası Hüseyin Zilkaya Vefat Etmiştir

Alaca Soğucak Köyü’nden Gelme, Rıza, İsmet, Zülfi Yegen Ve Gülistan Eryılmaz’ın Anneleri Hatice Yegen Vefat Etmiştir

Kazıklıkaya Köyü’nden Gelme, Kemal Aygün Ve Abbas Çağlayan’ın Kayınpederi Çelebi Metin Vefat Etmiştir

15.06.2013 – Cumartesi

Kalıpçı Yaşar Turgut’un Kardeşi, Ahmet Hıdır Turgut’un Babaları, Tarkan Tunç Ve Çorum Belediyesi Çalışanı İsmail Turgut’un Kayınpederi Metin Turgut Vefat Etmiştir

Sanayi Esnafından Faruk Özyalvaç’ın Oğlu, Fazlı Özyalvaç’ın Yeğeni, Gazi Özyalvaç’ın Torunu Ferruh Özyalvaç Vefat Etmiştir

Eskice Köy’den Gelme Behlül Yetişen Vefat Etmiştir

14.06.2013 – Cuma

Hitit Gıda Çalışanı Turgut Çitli’nin Eşi Hacer Çitli Vefat Etmiştir

Çorum Belediyesi Eski Meclis Üyesi, Bülbüloğlu Market Sahibi Fikret Kılıçoğlu Vefat Etmiştir

Yaylacık Köyü’nden, Veli Köymen’in Kayınvalidesi Elmas Erdoğan Vefat Etmiştir

Ali Uzun’un Eşi, Muharrem Uzun’un Annesi; Dilber Uzun Vefat Etmiştir

Gelhayır Köyü’nden Gelme, Merhum Ali Sevinçoğlu’nun Kızı, Merhum Ünal Sevinçoğlu’nun Ablası, Gökçepınar Köyü’nden Ahmet Çaylak’ın Gelini Güler Çaylak Vefat Etmiştir

Dalyan Makina Çalışanı Memduh Aykaç Ve Emekli Öğretmen Ömer Aykaç’ın Anneleri, Öğretmen Abdullah Aykaç, Doktor Esra Aykaç Eliaçık Ve Adnan Aykaç’ın Babanneleri; Yaşar Kalın Aykaç Vefat Etmiştir

Ulu Camii Emekli Vaizi, Remzi Ve Muhlis Şahinbaş İle Perihan Gökcan’ın Babaları, Hakimiyet Gazetesi Başyazarı Mürsel Şahinbaş Vefat Etmiştir

10.06.2013 – Pazartesi

Kınık Köyü’nden Adem, Recep Ve Hacı Eker’in Babaları Ali, Serdar, Ahmet Ve Serdar Eker’in Dedileri Hacı Galip Eker Vefat Etmiştir

07.06.2013 – Cuma

Hüseyin Karakaya’nın Ağabeyi, Celal Özdemir’in Kayınpederi Ali Karakaya Vefat Etmiştir

Merhum Kireçci Genç Osman Lakaplı; Osman Süt’ün Eşi, Doğan, Mehmet, Şahin, Osman Ve Çorum Belediyesi’nden Emekli Fahri Süt’ün Anneleri Cevriye Süt Vefat Etmiştir

Ünal Karakaş’ın Kayınvalidesi, Ali Ve Galip Karakaş’ın Yengesi Ayşe Karakaş Vefat Etmiştir

06.06.2013 – Perşembe

Ahilyas Köyü’nden gelme, Fahrettin ve Alaattin ZOR’un babası Ömer Zor vefat etmiştir

05.06.2013 – Çarşamba

Mecitözü Beyözü Köyü’nden Gelme, Tahsin Ve Mustafa Ünal’ın Babaları; Ahmet Ünal Vefat Etmiştir

Zahireci Esnafından Merhum Hasan Kahraman’ın Eşi, Emekli Banka Müdürü Süleyman Kahraman, Çarşı Esnafından Mustafa Kahraman İle Şenel Şamlı Ve Şenay Kısar’ın Anneleri; Güldane Kahraman Vefat Etmiştir

04.06.2013 – Salı

Küçükpalabıyık Köyü’nden Gelme, Emekli Öğretmen Hüsnü, Valilikten Emekli Mehmet, Mustafa Ve Cemal Çetin’in Anneleri Elif Çetin Vefat Etmiştir

Sazak Köyü’nden, Ömer Taşçı’nın Oğlu, Seval Taşçı’nın Amcasının Oğlu Celal Taşçı Vefat Etmiştir

03.06.2013 – Pazartesi

Emekli Öğretmen Merhum Sadi Leblebicioğlu’nun Eşi, Nevzat, Nejat, Oğuz, Sevgi Ve Eczacı Enver Leblebicioğlu’nun Anneleri Ayşe Payende Leblebicioğlu Vefat Etmiştir

Boğabağı Köyü’nden Gelme, Tarım Kredi Kooparatifi’nden Emekli, Öğretmen Ümit Arslan’ın Kayınpederi Hasan Demirkan Vefat Etmiştir

02.06.2013 – Pazar

Mobilyacı Esnafından Merhum Emin Terlemez’in Eşi, Selim Ve Zafer Terlemez’in Anneleri Kadriye Terlemez Vefat Etmiştir

Beydili Köyü’den Gelme, Merhum İhsan Şahin’in Eşi, İsmail, Mustafa, Bilal, Osman Ve Ali Şahin’in Anneleri Hanım Şahin Vefat Etmiştir

Ayakkabıcı Esnafından Abdullah, Mustafa Ve Çimento Fabrikası’ndan Emekli Hüseyin Özsakarya’nın Babaları, Derici EsnafındanNecdet Özsakarya Vefat Etmiştir

01.06.2013 – Cumartesi

Büyükdivan Köyü’nden Gelme, İbrahim Yıldırım’ın Eşi, Zehra Kelek, Nimet Vurmaz, Ahmet , Servet Ve Rıza Yıldırım’ın AnneleriZeynep Yıldırım Vefat Etmiştir

Sarışeyh Köyü’nden Gelme, Paşa Ve Ömer Aşkın’ın Babaları İsmail Aşkın Vefat Emiştir

YORUM YAZIN


ÇRT Türksatta!
ÇRT'yi tıkla izle
Eleman Arıyoruz!
Özden Gazetesi Yayınları
ÇRT Facebook'ta!
ÇRT Twitter'da!
Çorum Tanıtım Filmi
Çorum Tanıtım Filmi
2013'de Çorum'un önemli olayları!
Foto Galeri
ÇRT Ziyaretçi Defteri