Vefat Edenler


24.04.2015 – Cuma
Narlık Köyü’nden Gelme, Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışanı Ertuğrul Şahin Ve Nakliyeci Esnafından Şenol Şahin’in Amcası, Nakliyeci Esnafından Erdoğan Şahin’in Babası Rıza Şahin Vefat Etmiştir.
Burun Köyü’nden Gelme, Osman, Emrullah, Yakup Ve Yahya Yüce İle Hacer Alagöz’ün Babası Ali Yüce Vefat Etmiştir.

 

23.04.2015 – Perşembe
Çamlıca Köyü’nden Gelme, Merhum Mahmet Ali Ketenci’nin Annesi Satuman Ketenci Vefat Etmiştir.
Alaca, Kuyluş Köyü’nden Gelme Ali Avşar Vefat Etmiştir.

 

22.04.2015 – Çarşamba
Göcenovacığı Köyü’nden Gelme, Necati, Eşref, Neslihan Ve Fadime Yücel’in Babası, Raşit, Turan, İsmail Ve Mehmet Yücel’in Amcası, Elektrikçi Esnafından Hamza Berkaya’nın Dünürü, Almanya’ Dan Emekli İbrahim Yücel Vefat Etmiştir.
Merhum Hasan Ünüştü’nün Kardeşi, Mustafa Duruk’un Eşi, İbrahim Ve İsmail Duruk’un Yengesi, Öğretmen Arif Özhelvacı, İsmail Bilgi Ve Ahmet Saltan’ın Halası Fevziye Duruk Vefat Etmiştir
Berk Köyü’nden Gelme, Fırıncı Esnafından Halil Akgül Vefat Etmiştir

 

 

21.04.2015 – Salı
Şeyhmustafa Köyü’nden Gelme, Hıdır, Mustafa Ve Ali Arslan’ın Babası Hasan Hüseyin Arslan Vefat Etmiştir.
Arpalık Köyü’nden Gelme, Haydar Sertoğlu’nun Eşi, Kemal, Adil, Ayten Ve Gülseven Sertoğlu’nun Annesi Nergiz Sertoğlu Vefat Etmiştir.
Karacaköy’den Gelme, Sanayi Esnafından Kamil Ve Hasan Singil’in Kardeşi, Ahu Pastanesi Sahibi Aşır Köse’nin Damadı, Özel İdare Çalışanı Osman Singil Vefat Etmiştir.
Mecitözü’nden Gelme, Sağlık Müdürlüğü’nden Emekli Şevki Erol’un Babası, Doktor Harun Doğmuş Ve Avukat Orhan Çağlar’ın Kayınpederi Hikmet Erol Vefat Etmiştir

 

 

20.04.2015 – Pazartesi
Emekli Muhasebeci Abdullah Ve Çorum Esnaf Ve Sanatkarkarlar Odası Çalışanı Eyüp Bolat’ın Babası Mustafa Bolat Vefat Etmiştir.

Oğuzlar, Ağaççamı Köyü’nden, Osman Ve Çorum Santraç İl Temsilcisi Hüseyin Karakuş İle Emine Akbal’ın Babası İsmail Karakuş Vefat Etmiştir.

Şükrü Yiğiter’in Babası, Selahattin, Mehmet, İbrahim Ve Hacı İsmail Yiğiter’in Ağabeyi Hüseyin Yiğiter Vefat Etmiştir.

Devletoğlan Köyü’nden Gelme, Kazım Ve Kalender Kaya’nın Babası Mustafa Kaya Vefat Etmiştir.

 

 

19.04.2015 – Pazar
Ovakarapınar Köyü’nden Gelme, Boyacı Esnafından Arslan Ve Arif Aksungur’un Babası Bahattin Aksungur Vefat Etmiştir.

Elvan Saran’ın Annesi Hürü Saran Vefat Etmiştir.

Merhum Mahmut Taşağal’ın Oğlu, Hamza Ve Bekdaş Taşağal’ın Babası Hasan Taşağal Vefat Etmiştir.

 

18.04.2015 – Cumartesi
Ovakarapınar Köyü’nden Gelme, Ekrem Çığırtkan’ In Babası, Sedat Ve Osman Çığırtkan’ın Amcası, Rıdvan Teke’nin Kayınpederi Bekir Çığırtkan Vefat Etmiştir.

Kertme Köyü’nden Gelme, Ali Ateş’in Kardeşi, Selami Ve Sami Ateş’in Babası Halil Ateş Vefat Etmiştir.

Eski Berber Esnafından Sabri Ilgaz’ın Eşi, Marangoz Esnafından Elvan Ilgaz’ın Annesi Fatma Ilgaz Vefat Etmiştir.

Ahilyas Köyü’nden Gelme, Yusuf Çeten’in Eşi, Reşit Ve Adem Çeten’in Annesi, Osman Adıgüzel Ve Mürsel Gülüstan’ın Kayınvalidesi Hamide Çeten Vefat Etmiştir.

Amasya, Gümüşhacıköy’den Gelme, Astsubay Osman Ve Erdal Gürgen’in Babası Bekir Gürgen Vefat Etmiştir.

Belçika’da İkamet Eden, Salur Köyü’nden Şevket Uysal’ın Oğlu Recep Uysal Vefat Etmiştir.

Konaklı Köyü’nden Gelme, Aktaş Un Sahibi Hasan Ve Ömer Sayın’ In Ağabeyi, Musa, İsa, Mustafa Ve Mahire Sayın’ın Babası, Öğretmen Talat Özden’ın Kayınpederi Mehmet Ali Sayın Vefat Etmiştir.

Konaklı Köyü’nden Gelme, Aktaş Un Sahibi Hasan Ve Ömer Sayın’ın Ağabeyi, Musa, İsa, Mustafa Ve Mahire Sayın’ın Babası, Öğretmen Talat Özden’ In Kayınpederi Mehmet Ali Sayın Vefat Etmiştir.

Tarhan Köyü’nden Gelme, Yusuf Evcil’in Oğlu, Ali Evcil’in Ağabeyi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Yılmaz Evcil Vefat Etmiştir.

 

 

17.04.2015 – Cuma
Kırkdilim Köyünden Gelme, Sabri Ve Sinan Yılmaz İle Sabriye Akbulut’un Babası, Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmeni, Çetin Akbulut’un Kayınpederi, Sami Yılmaz Vefat Etmiştir.

Mustafa Ayar’ın Eşi, Mehmet, Sündüs, Satı, Muhammet Ve Halime’nin Annesi, Elif Ayar Vefat Etmiştir.

Kızağlı Köyünden Gelme, Eski Kasap Esnafından, Dr. Erdal Ve Ömer Türk’ün Babası, Celal Türk Vefat Etmiştir.

Kadıderesi Köyünden Gelme, Hıdır Kılıç Ve Nazik Naz’ın Babası, İsmail Naz’ın Kayınpederi, Karayolları Çalışanı Hasan Atmaca’nın Dayısı, İsmail Kılıç Vefat Etmiştir.

Karakeçili Köyünden Gelme, Nakliyeci Esnafından Ali Ve Mehmet Kelam’ın Babası, Mahmut Kelam Vefat Etmiştir.

Mecitözü Kışlacık Köyünden Gelme, Osman Öncü’nün Babası, Arif Öncü Vefat Etmiştir.

Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışanı, Nuri Arıcı’nın Babası, Çorum Belediyesinden Emekli Ramazan Dağ’ın Kayınpederi, Zirai Donanımdan Emekli, Elvan Arıcı Vefat Etmiştir.

 

 

16.04.2015 – Perşembe
Çalıca Köyü’nden Gelme, Mustafa, Serdar Ve Şükrü Arıcı’nın Annesi, Yetiştirme Yurdu Eski Müdürü İrfan Arıcı’nın Yengesi, Huzurevi Çalışanı Mehmet Ertuğrul’un Ablası Gülfidan Arıcı Vefat Etmiştir.

Metin Kanar’ın Babası, Köy Hizmetleri’nden Emekli İsmail Büyük Ve Hasan Esenyel’in Kayınpederi Bahattin Kanar Vefat Etmiştir.

Amasya, Taşova’dan Gelme, Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Emekli Halim Özdemir Vefat Etmiştir

 

 

15.04.2015 – Çarşamba
Osmancık’tan Gelme, Yaydiğin Köyü İmamı Ayhan Top Ve Mustafa Top’un Babası, Buluz Köyü İmamı Ali Özer’in Kayınpederi Halim Top Vefat Etmiştir.

Mecitözü, Emirbağ Köyü’nden Gelme, Özel İdare’den Emekli Merhum Halit Çabuk’un Eşi, İsmail, Yıldırım Ve Yavuz Çabuk’un Annesi Sündüs Çabuk Vefat Etmiştir

 

 

14.04.2015 – Salı
Sungurlu, Kırankışla Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden Emekli Zabıta Komser Muhlis Afşar’ın Oğlu Yunus Emre Afşar Vefat Etmiştir.

Çayhatap Köyü’nden Gelme, Mehmet Tandoğan’ın Eşi, Mustafa Tandoğan’ın Annesi Fatma Tandoğan Vefat Etmiştir.

Çimento Fabrikası’ndan Emekli Şahin Metin’in Eşi, Yüksel Un Fabrikası Çalışanı Türkay Metin, Maliye Bakanlığı Çalışanı Tunakan Metin Ve Finansbank Çorum Şubasi Çalışanı Tuğrulhan Metin’in Annesi Nermin Metin Vefat Etmiştir.

Gelhayır Köyü’nden Gelme, Ali Taburoğlu’ Nun Eşi, Orhan, Seyhan Ve Perihan Taburoğlu’nun Annesi Satı Taburoğlu Vefat Etmiştir.

Şanlıosman Köyü’nden, Şeker Fabrikasından Emekli Yılmaz Ülgü’nün Babası Cihan Ülgü Vefat Etmiştir.

Hüseyin Işık’ın Oğlu, Ebubekir Sıttık, Fatih Ve Osman Işık’ın Kardeşi, İsmail Erceylan’ın Damadı, Berkay Işık’ın Babası Ömer Faruk Işık Vefat Etmiştir

 

 

13.04.2015 – Pazartesi

Kumçelteği Köyü’nden Gelme, Halil Pekmezli’nin Oğlu, Hazım Pekmezli’nin Yeğeni, Vedat Pekmezli’nin Kardeşi, Faruk Ve Tuncay Pekmezli’nin Babası İbrahim Pekmezli Vefat Etmiştir.

Düdüklük (Bekaroğlu) Köyü’nden Gelme, Merhum Halil Tekin’in Oğlu Hıdır Tekin Vefat Etmiştir.

Küçükpalabıyık Köyü’nden, İsmail Avcı’ Nın Oğlu, Hayriye, Tuncay, Emsal, Eren Ve Turan Avcı’nın Kardeşi, Hatice Avcı’nın Eşi, Davut Baltacı’ Nın Eniştesi Fatih Avcı Vefat Etmiştir.

 

 

12.04.2015 – Pazar

Alaca, Kırklar Köyü’nden Gelme, Merhum Sadettin Pak’ın Eşi Sevim Pak Vefat Etmiştir.

Kutluca Köyü’nden Gelme, Çatalhavuz Yeni Cami İmamı Erdal Aktaş’ın Babası Süleyman Aktaş Vefat Etmiştir.

Ömerbey Köyü’nden Gelme, Kamil Fakı’nın Eşi, Servet, Gülcihan, Perihan, Yeter Ve Seyhan Fakı’nın Annesi Emine Fakı Vefat Etmiştir.

Amasya’dan Gelme, Özak Gıda Çalışanı Murat Tokmak’ın Babası, Öğretmen Fatih Çelebi’nin Kayınpederi, Emniyet Müdürlüğü’nden Emekli Polis Memuru Mustafa Tokmak Vefat Etmiştir.

 

 

11.04.2015 – Cumartesi

Soğuk Demirci Esnafından Şükrü Taşkaldıran’ın Ağabeyi Hacı Ömer Taşkaldıran Vefat Etmiştir.

Beydili Köyü’nden Gelme, Rıza Ateş’in Oğlu, Cemal Ateş’in Ağabeyi, Çorum Belediyesi Çalışanı Kemal Ve Kenan Ateş’ İn Babası, Hüseyin Karagöz Ve Osman Karakaş’ın Kayınpederi Şükrü Ateş Vefat Etmiştir.

Ayva Köyü’nden, Nurullah Ve Mustafa Şahin’in Ağabeyi, Şahinder Poşetçilikten Dursun, Duran, Durmuş Ve Eski Sigortacı Mahsuni Şahin’in Amcası, Ayva Köyü Eski Muhtarı Halil İbrahim Aktaş Vefat Etmiştir.

Arpalık Köyü’nden, Ali Ve Bayram Özbolat’ın Ağabeyi, Yusuf Özbolat’ın Babası Seyit Özbolat Vefat Etmiştir.

Karaağaç Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Mustafa, Fazlı, Rüştü, Seyfettin, Hüseyin, Şehriye Ve Belgüzar Ölçer’in Annesi Hasibe Ölçer Vefat Etmiştir.

Eski Çorumspor Ve Çorum Belediyespor Antrenörü Halit Kılıç Vefat Etmiştir.

Akyazı Köyü’nden Gelme, Seyit Candan’ın Eşi, Fayansçı Ustası Salim Candan’ın Annesi Fendiye Candan Vefat Etmiştir.

 

10.04.2015 – Cuma

Vakıflar Köyü’nden Gelme, Fırıncı Esnafından Cesur Kılınç’ın Babası, Ramazan Arslan ‘In Eniştesi, Tüpçü Esnafından Ahmet Şahin Ve Rafet Aydoğan’ın Kayınpederi, Aytaç Kılınç’ın Amcası İsmet Kılınç Vefat Etmiştir.

 

 

09.04.2015 – Perşembe

Ahmetoğlan Köyü’nden Süleyman Topak’ın Kızı, Akdam Köyü’nden Ali Doğan’ın Eşi Satı Doğan Vefat Etmiştir…

Abdalata Köyü’nden Gelme, Abdullah Dikici’nin Annesi, Köy Hizmetleri’nden Emekli Hacı Mustafa Arınık’ın Kayınvalidesi Hacer Dikici Vefat Etmiştir

 

 

08.04.2015 – Çarşamba

Tuncay Spor Sahibi Günay, Murat Ve Gürcan Bayşu’nun Babası, Müzeyyen Bayşu’nun Eşi Tuncay Bayşu Vefat Etmiştir

Berk Köyü’nden Gelme, Merhum Abbas Yılmaz’ın Eşi, Muammer, Mehmet Ve Ahmet Ünal’ın Ablası, Köy Hizmetleri Çalışanı İlhan Ünal’ın Kayınvalidesi, Dursun Yılmaz’ın Annesi Nazmiye Yılmaz Vefat Etmiştir.

Yenikaradona Köyü’nden Gelme, Yılmaz Nugay’ın Babası, Köy Hizmetleri’nden Emekli Nurettin Nugay Vefat Etmiştir.

Sarimbey Köyü’nden Gelme, Necdet Ünverdi’nin Eşi, Ali, Asuman, Melek Ve Alev Ünverdi’nin Annesi Nazmiye Ünverdi Vefat Etmiştir

 

 

07.04.2015 – Salı

Delibalta Ailesi’nden, Tuhafiyeci Esnafından Ahmet, Mehmet Ve Celal Büğrü’nün Ağabeyi, Gazi, Selim Ve Doktor Levent Başaran’ın Babası, Emekli Polis Memuru Mustafa Başaran Vefat Etmiştir…

Hacıbey Köyü’nden Gelme, Hüsnü Şimşek’in Eşi, Arap, Erdal Ve Saffet Şimşek’ İn Babası, Caner, Soner Ve Taner Şimşek’in Dedesi Cuma Şimşek Vefat Etmiştir…

Kamil, Serdar Ve Merhum Haluk Aycan’ın Ağabeyi, Maliye Müdürlüğü’nden Emekli Aziz Aycan Vefat Etmiştir…

Karayolları Müdürlüğü’nden Emekli Ve Eski Sanayi Esnafından Mustafa Duygun’un Eşi, Meslek Lisesi’nden Emekli Mahmut Duygun Ve Sanayi Esnafından Bülent Duygun’un Annesi Ayten Duygun Vefat Etmiştir

 

 

06.04.2015 – Pazartesi

 

Ahmetoğlan Köyü’nden Emekli İlköğretim Müfettişi Halil Özdemirci’nin Eşi, Meral, Neşe, Hasan Ve İlhan Özdemirci’nin Annesi, Emekli Öğretmen Şimşir Aydın’ın Yengesi Şimşir Özdemirci Vefat Etmiştir.

Çimento Fabrikası’ndan Emekli Ali Şamil Pekcan’ın Kızı, Yavuz Ve Yalçın Başdemirci İle Arzu Yılmaz’ın Annesi Kamile Pekcan Vefat Etmiştir.

 

 

05.04.2015 – Pazar

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Haydar, Hüseyin Ve Erdoğan Özer’in Babası, Sanayi Esnafından Hıdır Balan Ve Hüseyin Taşkaya’nın Kayınpederi;Ali Özer Vefat Etmiştir.

Kılıçören Köyü’nden, Ali Ve Adem İzci’nin Babası Bahattin İzci Vefat Etmiştir.

Ertuğrul Köyü’nden Gelme, Lokman Hayır’ın Gelini, Seyfullah Hayır’ın Eşi Aynur Hayır Vefat Etmiştir.

Gökçepınar Köyü’nden, Erol Çaylak’ In Babası, Hasan, Halil Ve Mehmet Çaylak’ın Ağabeyi, Emekli Astsubay Ahmet Çaylak Vefat Etmiştir.

 

 

04.04.2015 – Cumartesi

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Mehmet Ve Şükrü Babırhan’ın Annesi Şerife Babırhan Vefat Etmiştir.

Seydim, Çakallı Köyü’nden Gelme, Satılmış, Haydar Ve Berber Esnafından Yücel Dolgun’un Babası Mehmet Dolgun Vefat Etmiştir.

Hacıpaşa Köyü’nden Gelme, Fazlı Yiğit’ İn Oğlu, Yakup Yiğit’in Kardeşi, Mustafa Ve Ali Yiğit’in Babası Kadir Yiğit Vefat Etmiştir.

Büyükkeşlik Köyü’nden Gelme, İsmail Kabadayı’nın Eşi, Garip, Özcan, Erol Ve Halil Kabadayı’nın Annesi Yeter Kabadayı Vefat Etmiştir.

Pembecik Köyü’nden Gelme, İsmail, Mustafa Ve Yakup Göbel’in Babası Osman Göbel Vefat Etmiştir

 

 

03.04.2015 – Cuma

Hazır Elbiseci Esnafından Yılmaz Temel’in Eşi, Avukat Fahri Askur’un Dayısı’nın Eşi Meliha Temel Vefat Etmiştir.

Eskice Köyü’nden, Dursun Sönmez’in Eşi Dudu Sönmez Vefat Etmiştir.

Altınbaş (Elemin) Köyü’nden Gelme, İsmail, Mustafa, Hasan Hüseyin, Nazlı Ve Hatice Bıyıkoğlu’nun Annesi Döndü Bıyıkoğlu Vefat Etmiştir.

 

 

02.04.2015 – Perşembe

Alan Köyü’nden Gelme, Halil Korkutan’ın Eşi, Adliye Çalışanı Niyazi Ve Elvan Korkutan’ın Annesi, Yağlılar Rot Balans Çalışanı İrfan Aygünteli Ve Çorum Belediyesi’nden Emekli Erol Ilıman’ın Kayınvalidesi Satı Korkutan Vefat Etmiştir.

 

 

01.04.2015 – Çarşamba

Şekerbey Köyü’nden Gelme, Merhum Ali Metin’in Eşi, Recep, Muharrem, Ünal, Sakine, Mustafa Ve Elvan Metin’in Annesi Emine Metin Vefat Etmiştir.

Üyük Köyü’nden Gelme, Mehmet Uysal’ın Oğlu, Gökdere Köyü’nden Gazi Kaya’nın Damadı, Polis Memuru Ümit Uysal’ın Kardeşi Mustafa Uysal Vefat Etmiştir.

Çayhatap Köyü’nden Gelme, Hüseyin İnanlı’nın Eşi, Nejdet, Gülsemin, Gülizar Ve Cemil İnanlı’nın Annesi Fatma İnanlı Vefat Etmiştir.

Mustafa, Mehmet, Firdevs Ve Fevziye Üstek’in Babası, Arabacı Esnafından Mehmet Üstek Vefat Etmiştir.

 

30.03.2015 – Pazartesi

Çanakçı Köyü’nden Gelme, Ergül, Duran Ve Bektaş Kaya’nın Kardeşi Erdal Kaya Vefat Etmiştir.

 

29.03.2015 – Pazar

Yakup Özüyağlı’nın Eşi, Mustafa Özüyağlı’nın Annesi Fevziye Suna Özüyağlı Vefat Etmiştir.

Alaca, Sarısüleyman Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Merhum Hacı Arslan’ın Eşi Arife Arslan Vefat Etmiştir.

Merhum Mustafa Tırnaksız’ın Eşi, Emekli Öğretmen Elvan Çanak’ın Kayınvalidesi, Sanayi Esnafından İsmail Aşık’ın Teyzesi Raziye Tırnaksız Vefat Etmiştir.

Kemal Gebeş, Hülya Koçak, Huriye Şimşek Ve Mualla Çoban’ın Babası, Emine Gebeş’in Eşi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Kemal Gebeş Vefat Etmiştir.

Merhum Mustafa Zeren’in Eşi, Orhan Susam Ve Mesut Tenekeci’nin Kayınvalidesi Rufe Zeren Vefat Etmiştir.

 

 

28.03.2015 – Cumartesi

Serap Ve Serdar Kerman’ın Babası, Tekin Kerman’ın Ağabeyi, Köy Hizmetleri’nden Emekli Çetin Kerman Vefat Etmiştir.

Demirci Çakır Mehmet Türker’in Oğlu, Ahmet Ve Fazıl Türker’in Ağabeyi, Ali Naki Ve Eczacı Esnafından Halil İbrahim Türker’in Babası Mustafa Türker Vefat Etmiştir.

Alaca, Kuyluş Köyü’nden Gelme Sadık Avşar Vefat Etmiştir.

Paşa Köyü’nden Gelme, Hurdacı Esnafından Yusuf Ve Kalıpçı Ustası Mehmet Acar’ın Babası Mahmut Acar Vefat Etmiştir.

Dodurga, Ayva Köyü’nden Gelme, Osman, Ömer, Ali Ve Bekir Çalbıyık’ın Annesi Keziban Çalbıyık Vefat Etmiştir.

Arpaöz Köyü’nden Gelme, Merhum İbrahim Ve Fazlı Yaman’ın Kardeşi, Menderes Ve Muammer Yaman’ın Babası, Ali Yaman’ın Dedesi Ali Yaman Vefat Etmiştir.

Çalkışla Köyü’nden Gelme, İdris, Ekrem, Bekir Ve Osman Çelik’in Annesi Elif Çelik Vefat Etmiştir.

 

 

27.03.2015 – Cuma

Turgut Köyü’nden Gelme, Can, Kenan, Erkan Ve Gazi Çelik’in Babası, Süt Birliği Kurucularından Kazım Demir’in Kayınpederi Gazi Çelik Vefat Etmiştir.

Üçköy’den Gelme, Haydar Görmez’in Oğlu, Devlet Hastanesi Çalışanı Ali Ekber Görmez Vefat Etmiştir.

Eskiceköy’den Gelme, Nadir Çetin’in Oğlu, Eski Kamyoncu Esnafından Hasan Çetin Vefat Etmiştir.

Eski Şoför Esnafından Merhum Sıddık Çelebioğlu’nun Eşi, Recep Çelebioğlu’nun Annesi, Yunus Çelebioğlu Ve Yeliz Akoğlu’nun Babannesi Zekiye Çelebioğlu Vefat Etmiştir.

Sevindikalan Köyü’nden Gelme, Ali Rıza Atak’ın Eşi, Müslüm, Vedat, Muharrem, Mahsuni Ve İsmail Atak İle Aslı Aksu’nun Annesi Fidan Atak Vefat Etmiştir.

 

26.03.2015 – Perşembe

Merhum Hacı Faruk Duru’nun Eşi, Selma, Veyis Ve Mustafa Duru’nun Annesi, Terzi Kemal Ve Cemal Ulcay’ın Ablası Ferdane Duru Vefat Etmiştir.

Çanakçı Köyü’nden Gelme, Demircioğlu Harfiyat Sahibi Ahmet Demirci Ve Ptt’den Emekli Hüseyin Demirci’nin Babası, Resul Harfiyat Sahibi Resul Yiğitoğlu’nun Kayınpederi İsmail Demirci Vefat Etmiştir.

Şahinkaya Köyü’nden Gelme, Mehmet Karaçam’ın Eşi, Turan, Bayram, İsmail, Mustafa Ve Hüseyin Karaçam’ın Annesi Elif Karaçam Vefat Etmiştir.

Eymir Köyü’nden Gelme, Merhum Kamil Kandemir’in Eşi, Yaşar Ve Sevda Kandemir’in Annesi, Bıçakçı Esnafından Hüseyin Pişkin’in Kayınvalidesi Yeter Kandemir Vefat Etmiştir.

 

25.03.2015 – Çarşamba

Mescitli Köyü’nden Gelme, Kuaför Fikret, Yusuf Ve Yücel Keskin’in Babası, Ali, Battal, Mustafa, Halit Ve Merhum Abdullah Keskin’in Kardeşi Muttalip Keskin Vefat Etmiştir.

 

 

24.03.2015 – Salı

Çamlıca Köyü’nden, Eski Belediye Başkanı Ahmet Gümüş, 112 Acil Çalışanı Musa Gümüş Ve Halit Gümüş’ün Babası, Karasörcü İsmail Yetişgen’in Kayınpederi Kemal Gümüş Vefat Etmiştir.

İskilip’den Gelme, Emekli Astsubay Mustafa, Şeref Ve Atıf Var’ın Babası İzzet Var Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden Gelme, Rıza Çağlar’ın Eşi, Gazi, Sadık, Serkan Ve Hatem Çağlar’ın Annesi Meryem Çağlar Vefat Etmiştir.

Kavacık Köyü’nden Gelme, Beşir, Hayrettin Ve Haydar Keskin’in Babası Durak Keskin Vefat Etmiştir.

Karakeçili Köyü’nden Gelme, Milönü Esnafından Zafer, Mustafa, Ali Ve Savaş Kelam’ın Babası Hüseyin Kelam Vefat Etmiştir.

Göcenovacığı Köyü’nden Gelme, Emine Salman’ın Eşi, Mustafa, Necdet, Harun, Sefa Ve Merve Salman’ın Babası, Yunus Duman’ın Kayınpederi, Duvar Ustası Satılmış Salman Vefat Etmiştir.

Laçin’den Gelme, Kahveci Esnafından Fevzi Yüce’nin Oğlu Poyraz Yüce Vefat Etmiştir.

 

 

23.03.2015 – Pazartesi

Kultak Köyü’nden Gelme, Yaşar, Bayram Ve Hacı Bolat’ın Babası Mehmet Bolat Vefat Etmiştir
Hıdırlıklı Zabıta Ömer Yeniözgen’in Oğlu, Elvan Ve Ömer Yeniözgen’in Babası, Kömür Deposu’ndan Emekli Mustafa Yeniözgen Vefat Etmiştir.

 

22.03.2015 – Pazar

Gökgözler Köyü’nden Gelme, Şeref Gökgöz’ün Eşi, Tuncay Gökgöz’ün Annesi Makbul Gökgöz Vefat Etmiştir.

Ortaköy, Salbaş Köyü’nden Gelme Hasan Artuç Vefat Etmiştir

Merhum Macit Akaydın’ın Eşi, Eczacı İsmet Akaydın Ve Karayolları Müdürlüğü Çalışanı Mustafa Akaydın’ın Annesi Üsame Aslan Ve Mehmet Köyyeri’nin Kayınvalidesi Beyhan Akaydın Vefat Etmiştir.

Çikhasan Köyü’nden Gelme, Aziz, Kemal Ve Dursun Çelik’in Babası Ali Çelik Vefat Etmiştir.

Türkler Köyü’nden Gelme, Fırıncı Esnafından Mustafa, Kemal Ve Kadir Çıkık’ın Babası, Çevre Ve Orman Müdürlüğü’nden Emekli Bekir Çıkık Vefat Etmiştir

Merhum Mehmet Kul’un Eşi, Leblebici Esnafından Emin Ve Aytekin Kul’un Annesi Safiye Kul Vefat Etmiştir.

 

21.03.2015 – Cumartesi

Türkayşe Köyü’nden, Merhum Niyazi Kaya’nın Eşi Muzaffer Kaya Vefat Etmiştir.

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Ali Çavuş’un Eşi, Haydar, Hüseyin Ve Erdoğan Özer’in Annesi, Sanayi Esnafından Hıdır Balaban Ve Hüseyin Taşkaya’nın Kayınvalidesi Kezban Özer Vefat Etmiştir.

Kuruçay Köyü’nden Gelme, İnşaat Boyacısı Mehmet, Yasemin, Saniye Ve Sümeyre Yıldırım’ın Babası Tuğla Ocaklarından Emekli Selahattin Yıldırım Vefat Etmiştir.

Sanayi Esnafından Rafet Yüksel’in Annesi Emine Yüksel Vefat Etmiştir

Alaca, Bozdoğan Köyü’nden Gelme, Haydar Söylemez’in Oğlu Duran Söylemez Vefat Etmiştir.

 

20.03.2015 – Cuma

Mecitözü, Danın Köyü’nden Gelme, Fevziye Doğan’ın Eşi, Merih Öztürk, Ayşe Karaoğlu Ve Mehmet Doğan’ın Babası, Bülent Öztürk Ve Suat Karaoğlu’nun Kayınpederi Fatin Ekrem Doğan Vefat Etmiştir.

Çaltıcak Köyü’nden, Durmuş Aslan’ın Annesi Asiye Aslan Vefat Etmiştir.

Eskice Köyü’nden Gelme, Ar Elektrik Çalışanı Osman Ve Gazi Öz’ün Annesi, Hasan Gündüz Ve Hüseyin Yıldırım’ın Kayınvalidesi Mevlüde Öz Vefat Etmiştir.

 

19.03.2015 – Perşembe

Babaoğlu Köyü’nden Gelme, Abdullah Ve Şaban Temircan’ın Annesi Elif Temircan Vefat Etmiştir.

Maza Köyü’nden Gelme, Hikmet Öztekin’in Ağabeyi, Alaattin Ve Abdullah Öztekin’in Babası, Fatih Kantar’ın Kayınpederi Hacı Mehmet Öztekin Vefat Etmiştir.

Hasan, İrfan Ve Gürsel Harputlu’nun Babası, Sırıklı Köyü Eski Muhtarı Kamil Harputlu’nun Amcası İsmail Harputlu Vefat Etmiştir.

Değirmendere Köyü’nden Gelme, Hacı Bayram Avucu Ve Çamlıca Köyü’nden Mehmet Keskin’in Torunu, Özcan Ve Neslihan Avucu’nun Kızı İpek Avucu Vefat Etmiştir.

Elvançelebi Köyü’nden Gelme, Göğüs Hastanesi’nden Emekli Ve Terminal Leblebici Esnafından İsmail Sılku’nun Annesi Şükriye Sılku Vefat Etmiştir.

Merhum Berber Nuri Özortakçı’nın Eşi, Erdal Ve Ali Özortakçı’nın Annesi Mediha Özortakçı Vefat Etmiştir

 

18.03.2015 – Çarşamba

Seydim Köyü’nden Gelme, Mehmet Duygun’un Eşi, Telekom’dan Emekli Yücel Tuygun Ve Çorum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden Emekli Osman Tuygun’un Annesi Fatma Tuygun Vefat Etmiştir.

Fırıncı Esnafından Hasan Sinan’ın Oğlu, Kadir, Nuri Ve Rana Sinan’ın Babası, İsmail Yalçın’ın Kayınpederi, Fırıncı Esnafından Şükrü Sinan Vefat Etmiştir

 

17.03.2015 – Salı

Alaca, Soğucak Köyü’nden Gelme, Haydar, Niyazi, Muzaffer, İbrahim, Vural, Güngör Ve Elif Yegen’in Babası Kemal Yegen Vefat Etmiştir

 

16.03.2015 – Pazartesi

Karapürçek Köyü’nden Gelme, Atatürk Orta Okulu Emekli Müdürü Elvan Dalkıran, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Hüseyin Dalkıran Ve Pazarcı Esnafından Mevlüt Dalkıran’ın Babası, Mustafa Şahın’ın Kayınpederi Mustafa Dalkıran Vefat Etmiştir.

İnşaat Kalıpçısı Osman Arzoğlu’nun Babası, Eski Bakırcı Esnafından Sami Arzoğlu Vefat Etmiştir.

 

15.03.2015 – Salı

Boğabağı Köyü’nden, Ünal, Ömer Ve Ali Bağcı’nın Babası, Bakkal Esnafından Necmi Bağcı Vefat Etmiştir.

Ortaköy, Salbaş Köyü’nden Gelme, Fevzi Ve Sultan Kılıç’ın Oğlu, Mustafa Karagöz’ün Damadı Levent Kılıç Vefat Etmiştir.

Akdam Köyü’nden Gelme, Satılmış Kabasakal’ın Eşi, Yusuf Kabasakal’ın Annesi, Hamza Gökşen’in Kayınvalidesi Güllü Kabasakal Vefat Etmiştir.

Karagöz Köyü’nden Gelme, İsmail Ve Hasan Korkmaz’ın Annesi Cemile Korkmaz Vefat Etmiştir.

 

14.03.2015 – Cumartesi

Deller Köyü’nden Gelme, Davut Ve Mustafa Demirbaş’ın Babası, Murat Küçükahıskalı’nın Kayınpederi, Sanayi Esnafından Ahmet Demirbaş Vefat Etmiştir.

Karayolları Müdürlüğü’nden Emekli Merhum Memiş Kaya’nın Eşi, Necati Ve Sami Kaya’nın Annesi Menevşe Kaya Vefat Etmiştir.

 

12.03.2015 – Perşembe

Örencik Köyü’nden Gelme, Rıza Ünal’ın Eşi, Ercan Ünal’ın Annesi, Nazım Kaya, Hüseyin Bulut, Rıza Bulut Ve Kalender Balaban’ın Kayınvalidesi Nazlı Ünal Vefat Etmiştir

Alaca, Hışır Köyü’nden Gelme, Merhum Hacı Hüseyin Gazi Özdemir’in Oğlu, Eski Ticaret Borsası Başkanı Mahmut Özdemir Vefat Etmiştir.

Düvenci Beldesi Ataköy Mahallesi’nden, Abidin Özen’in Babası, Fırıncı Esnafından Ali Ceylan’ın Kayınpederi, Özen Market Sahibi Ümit Özen’in Dedesi Bekdaş Özen Vefat Etmiştir.

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Arif Özsoy’un Oğlu, Nazife, Rafet, Arif, Hüseyin Ve Özgür Özsoy’un Babası Kemal Özsoy Vefat Etmiştir

 

 

12.03.2015 – Çarşamba

Gökçepınar Köyü’nden Gelme Mehmet Ali Çelik Vefat Etmiştir.

Merhum Rıza Hamal’ın Eşi, Hasan Hamal Ve Bediha Türkmen’in Annesi, Cafer Türkmen’in Kayınvalidesi, Gazeteci Hacı Odabaş’ın Teyzesi Meryem Hamal Vefat Etmiştir.

Polis Memuru İsa Bayrak’ın Annesi Nezaket Bayrak Vefat Etmiştir.

Feyzullah, Haydar, Melek Ve Melihat Eroğlu’nun Annesi, Ali Eroğlu’nun Eşi, Hamza Ve Mehmet Öztürk’ün Kardeşi Fatma Eroğlu Vefat Etmiştir

 

 

10.03.2015 – Salı

Çorum Belediyesi’nden Emekli Nevzat, Necla, Muhasebeci İsmail, Mustafa Ve Nevin Gürbüz’ün Babası, Maliye’den Emekli Yılmaz Yakar Ve Öğretmen Mehmet Kurt’un Kayınpederi, Terzi Esnafından Salih Gürbüz Vefat Etmiştir.

Emekli Öğretmen Perihan Hışır’ın Eşi, Eczacı Mutlu Hakan Hışır, Mustafa Sinan Hışır Ve Güliz Hışır’ın Babası, Mustafa Ve Şahan Hışır’ın Oğlu Metin Hışır Vefat Etmiştir.

Türkler Köyü’nden Gelme İhsan Çalışkan Vefat Etmiştir.

Ali Osman Gökmen’in Eşi, Safi, Menekşe, Necati Ve Tuncay Gökmen’in Annesi Elmas Gökmen Vefat Etmiştir.

Aksungur Köyü’nden, Çimento Fabrikası Çalışanı Davut Yılmaz’ın Babası Sait Yılmaz Vefat Etmiştir

 

9.03.2015 – Pazartesi

Merhum Haydar Ayna’nın Eşi, Figen, Müjgan, Mürşide, Murat Ve Fuat Ayna’nın Annesi, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Ali Erdem’in Ablası Güllü Ayna Vefat Etmiştir.

Mecitözü, Alancık Köyü’nden Gelme, Hitit Üniversitesi Eğtim Ve Araştırma Hastanesi Çalışanı Özdemir Özbizgen’in Annesi Emine Özbizgen Vefat Etmiştir.

 

8.03.2015 – Pazar

Ahmetoğlan Köyü’nden Gelme, Sultan, Suzan, Seyhan, Sevda Ve Ümit Türkyılmaz’ın Babası, Remziye Türkyılmaz’ın Eşi İbrahim Türkyılmaz Vefat Etmiştir.

Ahmetoğlan Köyü’nden Gelme, Mustafa Ve Murat Tosun İle Nergiz Kılıç, Yeter Kılıçarslan Ve Dudu Özdemir’in Annesi Asiye Tosun Vefat Etmiştir.

Yukarıkörücek Köyü’nden Gelme, Merhum Kemal Ayvazoğlu’nun Eşi, Ali Ve Gökhan Ayvazoğlu, Nesrin Kantar, Yasemin Saklavcı Ve Bahar Çiftçi’nin Annesi Satı Ayvazoğlu Vefat Etmiştir.

 

7.03.2015 – Cumartesi

Çalıca Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Hasan Gökkaya’nın Kardeşi, Atila Ve Fatih Gökkaya’nın Babası Adil Gökkaya Vefat Etmiştir.

Zihni, Ziyaettin Ve Zeki Türkoğlu’nun Babası İlyas Türkoğlu Vefat Etmiştir.

Çikhasan Köyü’nden Gelme, Sefer Ve Dursun Efe Yılmaz’ın Babası Cemal Yılmaz Vefat Etmiştir.

Çamlıca Köyü’nden Gelme, Ahmet Ve Kenan Eliaçık’ın Ağabeyi, Ali, Mehmet Ve Hürrem Eliaçık’ın Babası Hüseyin Eliaçık Vefat Etmiştir.

 

6.03.2015 – Cuma

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Taksici Esnafından Bekir Çark’ın Babası, Rıza Çark’ın Kardeşi, Şahin Çark’ın Amcası Hamdi Çark Vefat Etmiştir.

Merhum Vedat Damar’ın Eşi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Sedat Damar, Öğretmen Mehmet Ve Taner Damar’ın Yengesi, Özel İdare Çalışanı Mustafa Kocaman’ın Kayınvalidesi, Serdar Ve Selçuk Damar’ın Annesi Sultan Damar Vefat Etmiştir.

Ertuğrul Köyü’nden Gelme, Eski Şoförlerden Merhum Salih Altın’ın Eşi, İlyas Ve Osman Altın’ın Annesi Hasibe Altın Vefat Etmiştir

 

5.03.2015 – Perşembe

Büyük Laçin’den Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Selim Köklen’in Babası, Ahmet, Mehmet, Eyyüp Ve Arif Köklen’in Ağabeyi Turgut Köklen Vefat Etmiştir.

Kadıderesi Köyü’nden Gelme, Aslan, Cesur, Altan Ve Özlem Kaya’nın Babası, Eski Muhtar Hasan Kaya Vefat Etmiştir.

Taksici Esnafından Memiş Güngören’in Eşi, Mehmet Ve İsmail Güngören’in Annesi, Muharrem Çakar’ın Kayınvalidesi, İsmail Ve İlhami Çakar’ın Annannesi Firdevs Güngören Vefat Etmiştir.

 

4.03.2015 – Çarşamba

Dodurga Kuyucak Köyü’nden Gelme, Şenol Itriyat Deposu Sahibi İbrahim Ve Hasan Şenol’un Babası, Ufuk Şenol’un Dedesi, Ali Erbaş, Hikmet Doğan, Recep Coşkun Ve İhsan Polat’ın Kayınpederi, Maden Ocağı’ndan Emekli Galip Şenol Vefat Etmiştir

 

3.03.2015 – Salı

Mecitözü, Körücek Köyü’nden Gelme, Devlet Hastanesi’nden Emekli İsmail Öngen’in Eşi, Erol, Haydar, Neriman, Melek Ve Saniye Öngen’in Annesi, Ali Rıza Çetinkaya’nın Kayınvalidesi Nazik Öngen Vefat Etmiştir.

Kadıderesi Köyü’nden Gelme, Celal, Haydar Ve Meral Naz’ın Babası, İsmail, Raif, Kemal Ve Bekdaş Naz’ın Kardeşi Hasan Naz Vefat Etmiştir.

Mollahasan Köyü’nden Gelme, Ali Cengiz’in Oğlu, Garip Ve Ali Ekber Cengiz’in Kardeşi, Kerime Akgöz, Devrim Aygün, Ergani Cengiz Ve Ali Cengiz’in Babası Hıdır Cengiz Vefat Etmiştir.

Devlet Hastanesi’nden Emekli Rıfat Oduncu’nun Eşi, Hitit Üniversitesi Öğretim Görevlisi Adnan Oduncu’nun Annesi, Sanayi Esnafından Ömer Altıkardeş’in Kayınvalidesi, Emekli Hemşire Nurcihan Oduncu Vefat Etmiştir

 

2.03.2015 – Pazartesi

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Şirinler Ekmek Fabrikası Sahibi Muharrem Kara’nın Annesi, Müslüm Kara’nın Babannesi Şirin Kara Vefat Etmiştir.

 

1.03.2015 – Pazar

Mecitözü Güngörmez Köyü’nden Gelme, Ali, Osman Ve Celal Yaşar’ın Babası Hacı Yaşar Vefat Etmiştir.

Seydim Köyü’nden Gelme, Telekom Çalışanı Hasan Yılmaz’ın Oğlu Salim Yılmaz Vefat Etmiştir.

Güvenli Köyü’nden Gelme, Merhum İsmail Erdoğan’ın Eşi, Ali Duran Erdoğan’ın Annesi Rasime Erdoğan Vefat Etmiştir.

Arpalık Köyü’nden Gelme, Şahin Ve Gencel Tarhan’ın Babası, Kamil Kaçar’ın Kayınpederi Arap Ali Tarhan Vefat Etmiştir.

Adalata Köyü’nden Gelme, Abdullah Ve Mustafa Yurttutar’ın Babası İsmail Yurttutar Vefat Etmiştir.

 

28.02.2015 – Cumartesi

Hasan Çöphüseyinoğlu’nun Torunu, Şengül, Şenay, Şahismail Ve Hüseyin Şahin’in Kardeşi, Mehmet Özdemirci’nin Eşi, Evren Ve Metin Özdemirci’nin Annesi, Eczacı Şahinaz Özdemirci Vefat Etmiştir.

 

27.02.2015 – Cuma

Küçükpalabıyık Köyü’nden, Turan Ve Şenol Avcı’nın Babası, Erol Eren Ve Mehmet Tuncay’ın Kayınpederi İsmail Avcı Vefat Etmiştir.

İkipınar Köyü’nden Gelme, Merhum Mustafa Güceyir’in Eşi, Mürsel Devrim Ve Müzeyyen, Şükriye, Feride, Zahide İle Semra Güceyir’in Annesi Refiye Güceyir Vefat Etmiştir.

Şekerbey Köyü’nden Gelme, Biçerci Esnafından Şevket Çıtak’ın Eşi, Vefat Çıtak’ın Annesi, Çorum Belediyesi Çalışanı Mustafa Çelenk Ve Sezgin Şahin’in Annannesi Emine Çıtak Vefat Etmiştir.

Ovasaray Köyü’nden Gelme, Hüseyin Berk’in Eşi Hatice Berk Vefat Etmiştir.

Çalıca Köyü’nden Gelme, Diken Eczanesi Çalışanı İlhami Cesur’un Dedesi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Asım Yıldırım Ve Celal Örskaya’nın Kayınpederi Fazlı Cesur Vefat Etmiştir.

 

25.02.2015 – Çarşamba

Çikhasan Köyü’nden, Kemal, Kasım, Mecnun Ve Hayati Serin’in Babası, Muhasebeci Ali Öztürk’ün Kayınpederi, Eski Muhtar Hasan Serin Vefat Etmiştir.

Salur Köyü’nden, Ömer Telli’nin Oğlu, Sadık, İbrahim Ve Mehmet Telli’nin Kardeşi, Ramazan Telli’nin Babası Çetin Telli Vefat Etmiştir.

Akyazı Köyü’nden Gelme, Almanya’dan Emekli İsmail Aykaç’ın Eşi, Adem, Fevzi Ve Cengiz Alkaç’ın Annesi Zeliha Alkaç Vefat Etmiştir.

Burun Köyü’nden Gelme, İbrahim, İhsan Ve Mustafa Yüce’nin Babası Muhittin Yüce Vefat Etmiştir.

Dutçakallı Köyü Ağcağız Mahallesi’nden Gelme, Yusuf, Enver Ve Veli Barlas’ın Babası, Mustafa Barlas Ve Hüseyin Toprak’ın Kayınpederi, Kore Gazisi Mehmet Barlas Vefat Etmiştir.

 

 

24.02.2015 – Salı

Buget Köyü’nden, Zeynal, Cemal Ve Cuma Aralık’ın Kardeşi, Musa Aralık’ın Amcası, Celal Hoşgör’ün Kayınpederi Ali Aralık Vefat Etmiştir.

Berk Köyü’nden, Osmancık Esnafından Hüseyin Bülbül’ün Annesi Fatma Kiriş Vefat Etmiştir.

Köy Hizmetleri’nden Emekli Merhum Yaşar Koç’un Oğlu, Leblebici Esnafından Mehmet Yiğiter’in Damadı, Hitit Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Çalışanı Bekir Koç Vefat Etmiştir.

Mecitözü, Alören Köyü’nden, Yazıçarşı Esnafından Ekrem Karaca’nın Babası Mehmet Karaca Vefat Etmiştir.

 

22.02.2015 – Pazar

Eskice Köyü’nden Gelme, Taksici Esnafından Salih Ceylan’ın Eşi, Sanayi Esnafından Salim Ceylan’ın Annesi Hasibe Ceylan Vefat Etmiştir.

Kınık Köyü’nden Gelme, Kalıpçı Ustası Rıfat Ve Osman Ünsal’ın Babası Ömer Ünsal Vefat Etmiştir.

Sanayi Esnafından Nurettin Koçak Ve Merhum Behçet Koçak’ın Babası, Eski Taksici Esnafından Nejdet Koçak Vefat Etmiştir.

 

 

21.02.2015 – Cumartesi

Ali Osman Say’ın Kardeşi, Ahmet Ve Dursun Say’ın Babası, Emekli Sağlık Memuru Abdullah Say Vefat Etmiştir.

Güzelyurt Köyü’nden Gelme, Murat Çöl’ Ün Gelini, Kalıpçı Ustası Yunus Çöl’ün Eşi, Dilaver, Adem, Abdullah Ve Arif Yıldırım’ In Kardeşi; Leyla Çöl Vefat Etmiştir.

Harmancık Köyü’nden Gelme, Satılmış, İbrahim Ve Yaşar Baskın’ın Annesi Satı Baskın Vefat Etmiştir.

Ömer Eskizara’nın Oğlu, Mehmet Eskizara Ve Hatice Sayhan’ın Ağabeyi, Emekli Öğretmen Fatma Eskizara’nın Eşi, Çorum Belediyesi’nden Emekli İlhan Eskizara Vefat Etmiştir

 

 

20.02.2015 – Cuma

Çorum Devlet Hastanesi Çalışanı Abdullah Bolat Ve Alaca Belediyesi Çalışanı Ahmet Bolat’ın Babası Adil Bolat Vefat Etmiştir

 

 

18.02.2015 – Çarşamba

Salur Köyünden Gelme, Ahmet Erener’in Eşi, Osman, Gülşen, Asiye, Zeliha, Yusuf Ve Nuray Erener’in Anneleri Kezzik Erener Vefat Etmiştir.

 

 

17.02.2015 – Salı

Ptt Çalışanı Fehmi Bozkurt’un Annesi, Özel Eğitim Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Murat Öncü’nün Teyzesi, Çorum Belediyesi Çalışanı Süleyman Ercan’ın Kayınvalidesi, Emrullah Karatepe’nin Halası Fadime Bozkurt Vefat Etmiştir.

Çamlıca Köyü’nden, Emekli Polis Memuru İdris, Hamdi, İsmail, Necip Ve Ali Osman Gümüş’ün Babası İsmet Gümüş Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Emekli Zabıta Müdürü Merhum Lütfi Çirpi’nin Oğlu, Renocu Ahmet Çirpi Ve Köy Hizmetleri’nden Emekli Hasan Çirpi’ Nin Kardeşi, Ticaret Odası Çalışanı Sedat Çirpi’nin Babası Rumi Çirpi Vefat Etmiştir.

 

 

16.02.2015 – Pazartesi

Nakliyeci Esnafından Celal Em’in Torunu, Belediye’den Emekli İbrahim Em’in Oğlu Celalcan Em Vefat Etmiştir.

Karasar Köyü’nden Gelme, Şevki, Ali Ve Ünal Özer İle Sabiha Keçeci Ve Nursen Paçacı’nın Babası, Erkanlar Çalışanı Ufuk Paçacı’nın Dedesi, Oto Yıkamacı Mehmet Keçeci’nin Kayınpederi, At Arabacı Hüseyin Özer Vefat Etmiştir.

Bayburt’tan Gelme, Murat Ve Harun Bulut’ Un Babası, Ali Ve Feramuz Bulut’un Kardeşi, Tarım İl Müdürlüğü’ Nden Emekli Şükrü Bulut Vefat Etmiştir.

Hazırelbiseci Esnafından Yaşar Unculu’nun Eşi, Manifaturacı Esnafından Celal, Hüseyin, Yusuf Ve Cengiz Unculu’nun Yengesi Gülten Unculu Vefat Etmiştir.

 

 

15.02.2015 – Pazar

Kutluca Köyü’nden Gelme, Kaportacı Ercan Güder Ve Mehmet Güder’in Babası Kadir Güder Vefat Etmiştir.

Şeker Fabrikası’ndan Emekli Hasan Özçubukçu’nun Oğlu Mehmet Nafız Özçubukçu Vefat Etmiştir.

Elvan Çiftçi’nin Yeğeni, Enver Battal’ın Amcası, Hasan Ateş’in Kayınbiladeri Sıdkı Battal Vefat Etmiştir

 

 

14.02.2015 – Cumartesi

Alaca, Miyanesultan Köyü’nden Gelme, İsmail Biber’in Eşi, Hatice, Gündoğdu, Ahmet, Muharrem, Kemal, Ve Celal Biber’in Annesi Mavuş Biber Vefat Etmiştir

Gökçepınar Köyü’nden Gelme, Ali Özkeçeci’nin Kayınvalidesi, Emine Özkeçeci’nin Annesi Ayşe Çiçek Vefat Etmiştir.

 

 

 

13.02.2015 Cuma

Acıpınar Köyü’nden Gelme, Sadık, Serdar, Sadet Ve Sebahat Çiçekci’nin Babası, Durmuş Çiçekci’nin Kardeşi Servet Çiçekci Vefat Etmiştir.

Yoğunpelit Köyü’nden, Mehmet Pancarcı’nın Eşi, Erkan Ve Serkan Pancarcı İle Reyhane Çelik’in Annesi Satı Pancarcı Vefat Etmiştir.

Salur Köyü’nden Gelme, Ali, Osman Ve Mustafa Ayrancı’nın Kardeşi, Çimento Fabrikası Çalışanı Erol Sarıca, Sağlık Müdürlüğü Çalışanı Ramazan Yıldız, Öcal Eker Ve Kuveyt Türk Bankası Müdürü Gökan Esenyel’in Dayısı, İrfan Esenyel’in Kayınbiladeri Veysal Ayrancı Vefat Etmiştir

 

 

 

12.02.2015 Perşembe

Merhum Hüseyin Şamlı’nın Eşi, Sanayi Esnafından Rafet Şamlı’annesi Nedime Şamlı Vefat Etmiştir.

Mecitözü, Söğütyolu Köyü’nden Gelme, Mustafa Yılmaz’ın Eşi, Vakıfbank Çalışanı Alper Yılmaz’ın Annesi Zeyhan Yılmaz Vefat Etmiştir.

Tahrankozlusu Köyü’nden, Bakırcı Esnafından Mustafa Akça’nın Annesi Muzaffer Akça Vefat Etmiştir.

 

 

 

11.02.2015 – Çarşamba

Eski Çorumspor Kaptanlarından Cemil Kaya’nın Babası Musa Kaya Vefat Etmiştir.

Budağan Köyü’nden Gelme, Aydın, Veysel, Birol, Orhan Ve Bayram Yalçın’ın Babası Ahmet Yalçın Vefat Etmiştir.

Üyük Köyü’nden Gelme, Galerici Esnafından Veysel Yalvaç’ın Ağabeyi, Murat Yalvaç’ın Babası Abdurrahman Yalvaç Vefat Etmiştir.

İskilip’den Gelme, Ayakkabıcı Esnafından Ali Karal’ın Kardeşi Mustafa Karal Vefat Etmiştir.

Oğuzlar İlçesinde İkamet Eden, Bekir Ve Ali Cebeci’nin Babası Ahmet Cebeci Vefat Etmiştir

Lokantacı Esnafından Erdoğan Ve İbrahim Özmen’in Babası, Halil İbrahim Özmen’in Oğlu, Ahmet Güngör’ün Kayınpederi, Ziraat Odası Genel Sekreteri Gökhan Güngör’ün Dedesi Ahmet Özmen Vefat Etmiştir.

Emekli Öğretmen Bahri Güven’in Ağabeyi, Bahçelievler İlköğretim Okulu Öğretmeni Şenay Güven Gülmez Ve Vergi Dairesi Çalışanı Günay Yılmazer’in Babası, Uğur Makina Çalışanı Anıl Ozan Yılmazer Ve Ufuk Güven Gülmez’in Dedesi, Emekli Öğretmen Rumi Güven Vefat Etmiştir.

Boyacı Esnafından Çetin Akdemir’in Oğlu Emre Akdemir Vefat Etmiştir.

 

 

 

10.20.2015 – Salı

Hamamözü, Kızılcaören Köyü’nden Gelme, İbrahim Gedik’in Eşi, Emrullah, Kazım Ve Hanife Gedik’in Annesi Fatma Gedik Vefat Etmiştir

Elköy’den Gelme, Ümit Duran’ın Babası, Mithat Feruzoğlu Ve Merhum Ethem Biçer’in Kayınpederi Yasin Duran Vefat Etmiştir.

Kınıkdeller Köyü’nden Gelme, Öğretmen Oktay Ötün Ve Ömer Karabaş’ın Kayınpederi, Merhum Ramis Mumcu’nun Kardeşi Celal Mumcu Vefat Etmiştir.

Hamamlıçayköy’den Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Merhum Nacip Pehlivan’ın Oğlu, Polis Memuru Murat Pehlivan’ In Babası Mashar Pehlivan Vefat Etmiştir.

Arpalık Köyü’nden Gelme, Bayan Kuaförü Aşkın Özçelik Ve Arap Özçelik’in Babası, İsmail Özçelik’in Kardeşi Kemal Özçelik Vefat Etmiştir.

Şeyhhamza Köyü’nden Gelme, Kömürcü Esnafından Hasan Akdemir’in Eşi, Boyacı Esnafından Çetin Akdemir’in Annesi, Emlak Bankası’ndan Emekli Metin Sönmez’in Ablası, Çorum Belediyesi’nden Emekli Hasan Çelik Ve Ptt Çalışanı Sezer Küçükahıskalı’nın Kayınvalidesi Rabia Akdemir Vefat Etmiştir.

 

 

 

09.02.2015 Pazartesi

Karacaköy’den Gelme, Hasan Çelikkara’ın Torunu, Fayans Ustası Muharrem Çelikkara’ın Oğlu Muhammed Hasan Çelikkara Vefat Etmiştir.

Çatak Köyü’nden Gelme, Şakir Özdemir’in Ablası, Hazır Elbiseci Esnafından Nihat, Elvan Ve Erdal Karadağ’ın Annesi, Ahmet Ünel’in Kayınvalidesi, Çorum Belediyesi Parkbahçeler Müdürlüğü Çalışanı Gökhan Ünel’in Annannesi Naciye Karadağ Vefat Etmiştir.

Güzelyurt Köyü’nden Gelme, Osman, Seydi, Cemal Ve Mehmet Koçak’ın Babası Ali Koçak Vefat Etmiştir.

Büyükdivan Köyü’nden Gelme, Ali, Hüseyin, Veli Ve Selami Gökhan’ın Babası İsmail Gökhan Vefat Etmiştir.

Kazıklıkaya Köyü’nden Gelme, Yaşar Özkaya’nın Eşi, Bahattin Ve Mehmet Özkaya’nın Annesi Menşure Özkaya Vefat Etmiştir.

Yoğunpelit Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Kemal Suludere’nin Babası, Chp Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere’nin Amcası, Almanya’dan Emekli Süleyman Suludere Vefat Etmiştir.

 

 

08.02.2015 Salı

Ahmet Ve Menderes Karaarslan’ın Babası İhsan Karaarslan Vefat Etmiştir.

Başçavuş Hayrettin Ayöz Ve Çorum Belediyesi’nden Emekli Alaattin Güder’in Kayınvalidesi, Terzi Esnafından İsmail Keser’in Annesi Dudu Keser Vefat Etmiştir.

Ortaköy, Cevizli Köyü’nden Gelme, Emekli Öğretmen Ali Demir’in Babası, Emekli Öğretmen Ali Yücelen’in Kayınpederi Yusuf Demir Vefat Etmiştir.

Çamlıca Köyü’nden Gelme, Karasörcü Esnafından Kemal Yılmaz’ın Oğlu, Yusuf Ve Erkan Yılmaz’ın Kardeşi Serkan Yılmaz Vefat Etmiştir.

Demirci Esnafından İbrahim Erden’in Eşi, Sevim Ersöz İle Nejla Ve Cömert Erden’in Annesi Hacer Erden Vefat Etmiştir.

 

 

07.02.2015 Cumartesi

Berber Esnafından Seyfettin Akbal’ın Eşi, Hasan Ve Hüseyin Akbal’ın Annesi, Bakırcı Esnafından Metin Akbal’ın Yengesi Nermin Akbal Vefat Etmiştir.

Yukarıkörücek Köyü’nden Gelme, Çelebi Kavuklu’nun Babası, Sadık Kavuklu’nun Kardeşi Mustafa Kavuklu Vefat Etmiştir.

 

 

 

06.02.2015 – Cuma

Elmalı Köyü’nden Gelme, Ümit Ve Çorum Belediyesi Çalışanı Coşkun Boran’ın Babası, Şevket, Mustafa, Cavat Ve Nihat Boran’ın Ağabeyi, Kıbrıs Gazisi; Behcet Boran Vefat Etmiştir.

Tuhafiyeci Esnafından Hıdır, Hayrettin Ve Rıfail Büyükcafer’in Babası, İbrahim Ve İsmail Büyükcafer’in Kardeşi Mustafa Büyükcafer Vefat Etmiştir.

Düdüklük Bekaroğlu Köyü’nden Gelme, Merhum Yusuf Çakan’ın Eşi, Hikmet Çakan’ın Annesi, Umut Elektrik Sahibi Sadi Ve Sedat Çakan’ın Annannesi Esma Çakan Vefat Etmiştir.

Seydiçakallı Köyü, Üçdam Mahallesi’nden Gelme, Merhum Bekir Koç’un Eşi, Ali, Gazi, Arap, Ahmet, Hasan Ve Hüseyin Koç’un Annesi Elif Koç Vefat Etmiştir.

Ertuğrul Köyü’nden Gelme, Dodurga Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Ali Taşkıran Ve Özak Gıda’dan Emekli Eyüp Taşkıran’ın Babası İhsan Taşkıran Vefat Etmiştir.

 

 

05.02.2015 – Perşembe

Feruz Köyü’nden Gelme, Hacı Yakup Dilekçi’nin Eşi, Elektrikçi Esnafından İsmail Akgül’ün Kardeşi, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün Yengesi Meryem Dilekçi Vefat Etmiştir.

Sinamacılar Eşrafından, İhsan Yalçın İle Merhum Salim Ve Lütfü Yalçın’ın Kardeşi, Sefa, Semih, Hakkı Ve Mustafa Yalçın’ın Amcası, Hakan Yalçın’ın Babası, Muhsin Yalçın Vefat Etmiştir.

 

 

04.02.2015 – Çarşamba

Akyazı Köyü’nden (Yukarıcerit Köyü) Gelme, İsmail Devrik’in Kızı, Bilal Alkaç’ın Eşi Ülker Alkaç Vefat Etmiştir.

Perdeci Esnafından Fazlı Özüyağlı’nın Babası, Sigortacı Oğuz Karslıoğlu’nun Kayınpederi Ali Özüyağlı Vefat Etmiştir.

Çalıca Köyü’nden Gelme, Bünyamin Yılmaz’ın Babası, Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı İsmail Yılmaz’ın Amcası Osman Yılmaz Vefat Etmiştir.

 

 

03.02.2015 – Salı

Aysel, Sevda, Atilla, Birol, Adem Ve Serkan Ahıskalı’nın Babası, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Yılmaz Ahıskalı Vefat Etmiştir

 

 

02.02.2015 – Pazartesi

Kuşsaray Köyü’nden, Fazlı Altınel’in Eşi, Karayolları Çalışanı Hüseyin Altınel’in Annesi Satı Altınel Vefat Etmiştir.

Ömerbey Köyü’nden, Bayram Keskin’in Kardeşi, Sadık, Sait, Selfet, İsmail Ve Semiha Keskin’in Babası Hacı İsmail Keskin Vefat Etmiştir

 

 

01.02.2015 – Pazar

Erdek Köyü’nden Gelme, Yılmaz, Savaş, Bilal, Ergül Ve Mehmet Sarmaşık’ın Babası Sabri Sarmaşık Vefat Etmiştir

Tatar Köyü’nden Gelme, Hüseyin, Necati, Ali Ve Doğan Güngör’ün Babası Emrullah Güngör Vefat Etmiştir.

Karaağaç Köyü’nden Gelme, Kadir Ecevit’ İn Oğlu, Yetsan Çalışanı Esat Ecevit’in Babası, Traktörcü Esnafından Bahri Ecevit’in Ağabeyi, Necmi Ecevit, Murat Yeşilgöz Ve Selim Öksüz’ün Kayınpederi Selim Ecevit Vefat Etmiştir.

Küçükeymir Köyü’nden Gelme, Satılmış Gür’ün Eşi, Çorum Belediyesi Çalışanı Yusuf Gür Ve Sami Gür’ün Annesi Dudu Gür Vefat Etmiştir.

 

 

31.01.2015 – Cumartesi

Çakır Köyü’nden Gelme, Sami Ve Kemal Cihan’ın Babası Nazmi Cihan Vefat Etmiştir.

Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Çalışan Saim, Ahmet Ve Sait Bölükbaş’ın Babası, Bakkal Esnafından Gazi Ve İsmail Bölükbaş’ın Amcası, Üçtutlar Mahallesi Muhtarı Mehmet Bölükbaş’ın Kayınpederi İhsan Bölükbaş Vefat Etmiştir.

Şeyhhamza Köyü’nden Gelme, Almanya’dan Emekli Mustafa, Kadir, Abbas, Hüseyin Ve Metin Altınkaya’nın Kardeşi Kadim Altınkaya Vefat Etmiştir.

Kertmebabaoğlu Köyü’nden Gelme, İzmir Belediyesi Çalışanı İlker Ve Mehmet Özyıldız’ın Babası, Ali, Mehmet Ve Hamza Gökşen’in Eniştesi, Arap Bakırcı’nın Bacanağı, Polis Memuru Hüseyin Özyıldız’ın Amcası, Emekli Cezaevi Müdürü Ali Özyıldız Vefat Etmiştir.

Yeşildere Köyü’nden Gelme, Salih Çınar’ın Eşi, Esat Ve Salih Çınar’ın Annesi Elif Çınar Vefat Etmiştir.

Ovakarapınar Köyü’nden Gelme, Yaşar Çubuk’un Eşi, Ayşe, Niyazi, Mustafa Ve Meral Çubuk’ Un Annesi Kamile Çubuk Vefat Etmiştir.

Sungurlu Karakaya Köyü’nden Gelme, Pala Ali Kaya’nın Eşi, Gazi, Bekdaş, Meryem, Yeter Kaya İle Hatice Çelik’in Annesi, Abidin Çelik’in Kayınvalidesi Şirin Kaya Vefat Etmiştir.

 

30.01.2015 – Cuma

Ovakarapınar Köyü’nden Gelme, Berber Esnafından Abdullah Aksungur, Rıza Doğan Ve Erkan İzci’nin Kayınpederi, Halil Ve Erkan Mert’in Dayısı Hasan Yurdakul Vefat Etmiştir

 

 

29.01.2015 – Perşembe

Dodurga, Alpagut Köyü’nden Gelme, Cevdet Ve Arif Coşkun’un Babası, Kömür İşletmesinden Emekli Ali Coşkun Vefat Etmiştir.

Osmancık, Kargı Köyü’nden, Naci Ünalan’ın Oğlu, Jandarma Astsubay Emrah Ünalan Şehit Olmuştur.

 

 

28.01.2015 – Çarşamba

Küçükgülücek Köyü’nden, Metin, Mehmet Ve Mustafa Karaca’nın Babası Muzaffer Karaca Vefat Etmiştir.

Mescitli Köyü’nden Gelme, Kuyumcu Esnafından Doğan Keskin’in Babası, Muttalip, Battal, Mustafa Ve Halit Keskin’in Kardeşi Abdullah Keskin Vefat Etmiştir.

Ovasaray Köyü’nden Gelme, Ömer Karkın’ın Babası, Mehmet Ali Özkan’ın Eniştesi, Ahmet Bolat Ve İsmet Kaya’nın Kayınpederi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Hasan Karkın Vefat Etmiştir.

Somyacı Esnafından Merhum İbrahim Ayvalı’nın Annesi, Koray Ve Güray Ayvalı’nın Babannesi Lemziye Ayvalı Vefat Etmiştir

 

 

 

27.01.2015 – Salı

Kılıçören Köyü’nden Gelme, Sami, Şahin, Yılmaz Ve Mustafa Yetik’in Babası, Eski Duvar Ustası Ali Yetik Vefat Etmiştir

 

 

26.01.2014 – Pazartesi

Dodurga Alpagut Linyit İşletmesi’nden Emekli Salih Ve Mustafa Tuncel’in Babası, Veysel Ve Ali Kaya’nın Dayısı Salim Tuncel Vefat Etmiştir.

 

 

 

25.01.2014 – Pazar

Türkayşe Köyü’nden Gelme, Abdullah, Metin, Selahattin, Erol Ve Yasemin Elma’nın Babası, Yusuf, İbrahim Ve Ömer Şahin’in Kayınbiladeri Şükrü Elma Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Temizlik İşleri Çalışanı Tahsin Ve Eşref Aydoğan’ın Babası, Hacı Mustafa Kılıç’ın Eniştesi Murat Aydoğan Vefat Etmiştir.

Acıpınar Köyü’nden Gelme, Gülseren Toprak İle Çimento Fabrikası’ndan Emekli Metin, Behiye Ve Osman Karabacak’ın Babası Hamza Karabacak Vefat Etmiştir.

Kınık Köyü’nden Gelme, Bahri, Mustafa, Osman, Aydın Ve Aziz Bilge’nin Annesi Hanife Bilge Vefat Etmiştir.

Değirmendere Köyü’nden Gelme, Hasan Ve Bayram Avucu’nun Kardeşi, Cengiz Ve Serkan Avucu’nun Babası, İnşaat Boyacısı Ömer Avucu Vefat Etmiştir.

 

 

 

24.01.2014 – Cumartesi

Eski Belediye Başkanı Ve Emekli Bayındırlık Ve İskan Müdürü Ömer Abuhanoğlu’nun Annesi Rahime Abuhanoğlu Vefat Etmiştir.

Kantarcı Hamdi Ekici’nin Oğlu, Necmi Ve Recep Ekici’ Nin Kardeşi, Hamdi, Murat Ve Ayhan Ekici’nin Babası, Eski Belediye Çalışanı Erdoğan Saraç Ve Barış Başar’ın Kayınpederi, Eski Kahveci Esnafından Cemal Ekici Vefat Etmiştir.

Mecitözü, Alören Köyü’nden Gelme, Halis Ve Ali İhsan Taş’ın Kardeşi, Kalıpçı Ustası Cafer Baltacı Ve Necdet Aksoy’un Kayınbiladeri Süleyman Taş Vefat Etmiştir.

Güney Köyü’nden Gelme, Arif Cevizci’nin Eşi, Yaşar, Tuncay Ve Turgut Cevizci’nin Annesi Şaziye Cevizci Vefat Etmiştir.

Kızılpınar Köyü’nden Gelme, Hasan Bulut, Nazlı, Neriman Ve Serpil’in Babası Çorum Belediyesi’nden Emekli Süleyman Bulut Vefat Etmiştir.

Acıpınar Köyü’nden Gelme, Bilal Karabacak’ın Eşi Münevver Karabacak Vefat Etmiştir.

Mecitözü, Devletoğlan Köyü’nden Gelme, Nizamettin, Elvan Ve Metin Yurttaş’ın Annesi Meryem Yurttaş Vefat Etmiştir.

 

 

23.01.2014 – Cuma

Çorum Belediyesi Su Ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Ahmet Uzun’un Babası Hasan Uzun Vefat Etmiştir.

Karadonayşe Köyü’nden Gelme, Hacı, Niyazi Ve Ali Yıldırım’ın Babası Rıfat Yıldırım Vefat Etmiştir.

Dodurga, Alpagut Kasabası’ndan Gelme, Mustafa Ve Nedim Sezer’in Babası, Ali Ve Hasan Sezer’in Kardeşi, Muharrem Toz’ Un Kayınpederi, Dodurga Kömür İşletmesi’nden Emekli Bekir Sezer Vefat Etmiştir.

Çayhatap Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Merhum Mehmet Erkılıç Ve Park Bahçeler Müdürlüğü Çalışanı Hasan Erkılıç’ın Annesi Güldeste Erkılıç Vefat Etmiştir

 

 

22.2015 – Perşembe

Saz Köyü’nden Gelme, Hamza Memiş’in Kızı, Battal Ve Selahattin Yalçın’ın Yeğeni Havva Yalçın Vefat Etmiştir.

Sarimbey Köyü’nden Gelme, Emekli Öğretmen Osman Yılmaz’ın Kızı, Aydın Bakbak’ın Eşi, Şehit Onur Bakbak’ın Annesi Fatma Bakbak Vefat Etmiştir.

 

 

21.01.2015 – Çarşamba

Mollahasan Köyü’nden Gelme, Mollahasan Köyü Muhtarı Hulusi Aydaş Ve Şeker Fabrşkası Çalışanı Zeki Aydaş’ın Babası Lütfü Aydaş Vefat Etmiştir.

Çitli Köyü’nden Gelme, İbrahim Büyükcıbır’ın Eşi, Mustafa Ve Davut Büyükcıbır’ın Annesi, Mehmet, Ahmet Ve Ali Can’ın Kardeşi Yurdagül Büyükcıbır Vefat Etmiştir.

Kireçocağı Köyü’nden Gelme, Raşit, Çelebi, Cavit Ve Sıttık Rarıçam’ın Babası Arif Sarıçam Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’nden Rıza Çetin Vefat Etmiştir.

 

 

20.01.2015 – Salı

Emekli İmam Şerafettin Güler Ve Asım Arı’nın Kayınvalidesi, Mustafa Ve Kadir Terziöz’ün Annesi Muazzez Terziöz Vefat Etmiştir

 

 

19.01.2015 – Pazartesi

Kavacık Köyü’nden Gelme, Durmuş Durmuş’un Eşi, Memiş Özçiftçi’nin Kardeşi Ayşe Durmuş Vefat Etmiştir.

Merhum Mehmet Çelik’in Eşi, Suat, Nihat Ve Fuat Çelik İle Nazende Cemek’in Annesi, Ziraat Bankası’ndan Emekli Cengiz Zavur’un Halası Sevim Çelik Vefat Etmiştir.

Demirci Esnafından Ahmet Küçükbayatlı’nın Eşi, Fatih, Cihan, Emine, Perihan, Reyhan, Ayla Ve Beyhan Küçükbayatlı’nın Annesi, Mehmet Ve Ümit Küçükbayatlı’nın Teyzesi Nezaket Küçükbayatlı Vefat Etmiştir.

 

 

 

18.01.2015 – Pazar

Mecitözü, Elmapınar Köyü’nden, Özel İdare Çalışanı Şerif, Hitit Üniversitesi Çalışanı Mehmet Ve Uğur Aydoğdu’nun Babası, Çorum Belediyesi Çalışanı Okan Aydoğdu’nun Dedesi Yusuf Aydoğdu Vefat Etmiştir.

Karapürçek Köyü’nden Gelme, Talip Kazak’ın Ağabeyi, Rafet, Hüseyin Ve Mesut Kazak’ın Babası Yunus Kazak Vefat Etmiştir.

Salur Köyü’nden Gelme, Ömer Telli’nin Eşi, İbrahim, Sadık Ve Abdurrahman Telli’nin Annesi Meryem Telli Vefat Etmiştir.

İskilip, Hasandeğen Köyü’nden Gelme, Yaşar, Satı Ve Yeter Erdem’in Babası Mehmet Erdem Vefat Etmiştir.

Kırkdilim, Gözübüyük Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Ümit Delibaş’ın Annesi, Çorum Belediyesi Çalışanı Kerem Delibaş’ın Babannesi Hacer Delibaş Vefat Etmiştir.

Kireçocağı Köyü’nden Gelme, Recep Ve Hıdır Türkoğlu’nun Babası Mustafa Türkoğlu Vefat Etmiştir

 

 

 

17.01.2015 – Cumartesi

Oğuzlar İlçesi’nden Gelme, Mehmet Ali Ayan’ın Oğlu, Emniyet Müdürlüğü Çalışanı Yunus Emre Ayan Vefat Etmiştir.

Kazıklıkaya Köyü’nden Gelme, Bedir Cami İmamı Ömer Teryaki’nin Babası, Atatürk İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Osman Teke’nin Kayınpederi, Pazarcı Esnafından Hüseyin Teryaki Vefat Etmiştir.

Örencik Köyü’nden Gelme, Haydar, Sefa Ve Rıza Güllü’nün Babası Ali Güllü Vefat Etmiştir.

 

 

 

16.01.2015 – Cuma

Merhum Ali Uslu, Yedaş’dan Emekli Mehmet Uslu Ve Merhum Ömer Kırdı’nın Kardeşi Kenan Kırdı Vefat Etmiştir.

Altınbaş Köyü’ndn Gelme, Satılmış, İrfan Ve Erkan Üzbey’in Babası Süleyman Üzbey Vefat Etmiştir.

Mecitözü, Kargı Köyü’nden Gelme, Çankırı Üniversitesi Çalışanı Fahri Gündoğdu’nun Babası, Emekli Polis Memuru Hüseyin Gündoğdu Vefat Etmiştir.

 

 

15.01.2015 – Perşembe

Hacımusa Köyü’nden Gelme, Niyazi Evirgen’in Annesi Ayşe Evirgen Vefat Etmiştir

 

 

14.01.2015 – Çarşamba

Mecitözü, Alancık Köyü’nden Gelme, Nurettin Atak’ın Babası Hüseyin Atak Vefat Etmiştir.

Alaca, Kızkaraca Köyü’nden Gelme, Osman Kutlu’nun Oğlu, Erdal Ve Ercan Kutlu’nun Kardeşi, Mutlu, Hakan Ve Sedat Kutlu’nun Babası Adem Kutlu Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden Gelme, Sadık Dobak’ın Oğlu Neşet Dobak Vefat Etmiştir

 

 

13.01.2015 – Salı

Deniz Köyü’nden Gelme, Mustafa, Muharrem, Ali Ve Yunus Hasipek’in Babası Seydi Hasipek Vefat Etmiştir.

Adliye Çalışanı Hakan Kıdış’ın Kızı, Devlet Hastanesi Çalışanı Hasan Kıdış’ın Torunu, Harun Kıdış’ın Yeğeni Miray Kıdış Vefat Etmiştir.

 

 

12.01.2015 – Pazartesi

Alancık Köyü’nden Gelme, İsmail Ve Yeter Erdoğan’ın Oğlu, Mehmet Ve Önder Erdoğan’ın Babası, Nurol Erdoğan’ın Eşi, Almanya’dan Emekli Nizamettin Erdoğan Vefat Etmiştir.

 

 

11.01.2015 – Pazar

Karacaören Köyü’nden Gelme, Garip Ateş’in Babası, Çorum Belediyesi Çalışanı Ümit Ateş’in Amcası Mehmet Ateş Vefat Etmiştir.

Güvenli Köyü’nden Gelme, Zahle Bekdaş’ın Annesi, Rıza Bekdaş’ın Kayınvalidesi, As Motosiklet Sahibi Murat Ve Ahmet Bekdaş’ın Annannesi Döndü Bekdaş Vefat Etmiştir.

 

 

10.01.2014 – Cumartesi

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Mahmut Baştaş’ın Gelini, Kazım Baştaş’ın Eşi Nazife Baştaş Vefat Etmiştir.

Kınık Köyü’nden Gelme, Gazi İnce’nin Babası, Çorum Belediyesi Çalışanı İbrahim Ünal’ın Eniştesi, Emekli İmam Mustafa Hoca’nın Yeğeni Mehmet İnce Vefat Etmiştir.

Hazımusa Köyü’nden Gelme, Hakkı Ve Mustafa Uslu’nun Babası Hakkı Uslu Vefat Etmiştir

 

 

09.01.2015 – Cuma

Elmalı Köyü’nden, Mustafa, Orhan Ve Süleyman Erdemli’nin Annesi Ülkü Erdemli Vefat Etmiştir.

Kutluca Köyü’nden Gelme, Eski Bağkur Müdürü Mehmet Bekar Ve Öğretmen Hüseyin Bekar’ın Babası, Dıdvan Aydemir Ve İsmail Çakmak’ın Kayınpederi Osman Bekar Vefat Etmiştir

 

 

08.01.2015 – Perşembe

Karabayır Kösürelik Köyü Eski Muhtarı Seydi Afacan Vefat Etmiştir.
Güvenli Köyü’nden Gelme, Mehmet Dilbilmez’in Oğlu İsmail Dilbilmez Vefat Etmiştir.
Büyükdivan Köyü’nden, Cuma Uysal’ın Annesi Hatice Uysal Vefat Etmiştir.
Çorum Belediyesi’nden Emekli Kemal Türk’ün Oğlu, Emekli Başgardiyan Metin Taştan Ve Korkmaz Taştan’ın Yeğeni, Funda Çamlıbel’in Ağabeyi, İlhan Çamlıbel’in Kayınbiladeri Fatih Türk Vefat Etmiştir.
Çalkışla Köyü’nden Gelme, Erdal Demir’in Babası Mustafa Demir Vefat Etmiştir.
Tarhankozlusu Köyü’nden Gelme, Seydi Ve İsmail Tekmen’in Babası, Çorum Kadastro Müdürlüğü Çalışanı Murat Tekmen’in Dedesi Murat Tekmen Vefat Etmiştir.
Alaca Dereyazıcı Köyünden Gelme, Güldane Yıldırım’ın Eşi, Hüseyin Ve Burhan Yıldırım’ın Babası, Halil Yıldırım Vefat Etmiştir.
Şekerbey Köyü’nden, Mustafa, Eyüp Ve Şuayip Tutuş’un Babası Süleyman Tutuş Vefat Etmiştir

 

 

07.01.2015 – Çarşamba

Hacımusa Köyü’nden Gelme, Ahmet Ve Talip Sönmez’in Babası Mehmet Sönmez Vefat Etmiştir.
Karakeçili Köyü’nden, Elif Deniz’ İn Eşi, Arap Deniz’in Babası, Süleyman Ve Ali Deniz’in Kardeşi Mahmut Deniz Vefat Etmiştir.
Seydim Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Arif Ölmez’in Kayınpederi Ömer Yakar Vefat Etmiştir.
Gözübüyük Köyü’nden Gelme, Bekir, Cevat Ve Suat Keskin’in Kardeşi Fuat Keskin Vefat Etmiştir

 

 

06.01.2015 – Salı

Abdalata Köyü’nden Gelme; Mustafa Ve Gazi Kaya’nın Babası, Emin Ve Mehmet Kaya’nın Kardeşi Abdullah Kaya Vefat Etmiştir

İş Bankası’ndan Emekli Ali İyican’ın Eşi; Fırıncı Esnafından Şahin Arslaner, Yetsan’dan Emekli Erdinç Ferik Ve Çorum Belediyesi Çalışanı Serhat Laçin’in Kayınvalidesi Makbule İyican Vefat Etmiştir

Salur Köyü’nden Gelme, Keresteci Esnafından Hasan Ve Recep Akça’nın Kardeşi; Atilla, Abdullah, Mustafa Ve Kaan Akça’nın Babası; Müteahhit Esnafından Mehmet Ali Akça Vefat Etmiştir

Merhum Yaşar Zelveci’nin Kardeşi Sadi Zelveci Vefat Etmiştir

Narlı Kasabası’ndan Gelme; Muhasebeci Kemal Bayar, Hitit Üniversitesi Çalışanı Nihat Ve Yaşar Bayar’ın Babası Necip Bayar Vefat Etmiştir

 

 

05.01.2015 – Pazartesi

Ortaköy, Fındıklı Köyü’nden Gelme, Yusuf Coşkun’un Eşi Gülser Coşkun Vefat Etmiştir.
Seydim Köyü’nden, Seydi Ve Ahmet Durma’nın Babası Mehmet Durma Vefat Etmiştir.
Arifegazili Köyü’nden, Ahmet Ve Selim Uzan’ın Babası Süleyman Uzan Vefat Etmiştir.
Çamlıca Köyü’nden, Hıdır, Kamil, İdris Ve Hitit Gıda Çalışanı İlhan Ekici’nin Babası Satılmış Ekici Vefat Etmiştir.
Ayakkabıcı Esnafından Rumi Akaroğlu’nun Eşi, Şoför Esnafından Numan Mavral’ın Kardeşi Emin Akaroğlu Vefat Etmiştir.

 

 

04.01.2015 – Pazar

Adil, Adem Ve Ali Güngör’ün Babası, Osmankadir Uyar Ve Cengiz Beyaz’ın Kayınpederi Ziya Güngör Vefat Etmiştir.
Eymir Köyü’nden Gelme, Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışanı Turan Akça Ve Sigortacı Esnafından Orhan Akça’nın Babası, Çorum Belediyesi’nden Emekli Mehmet Akça Vefat Etmiştir.

 

 

03.01.2015 – Cumartesi

Mecitözü Kargı Köyü’nden Gelme, Merhume Sultan Aydoğdu’nun Eşi, Emekli Öğretmen Mehmet Aydoğdu Vefat Etmiştir.
Sazak Köyü’nden Gelme, Cemal Kılıç’ın Eşi, Arap, Güzide Ve Zübeyde Kılıç’ın Annesi Münevver Kılıç Vefat Etmiştir.
Pazarcı Esnafından Ünal Özhelvacı’nın Kızı, Sıvacı Ustası Ahmet Sakallı’nın Gelini, Hüseyin Sakallı’nın Eşi Semiha Sakallı Vefat Etmiştir.
Saraylı Köyü’nden Gelme, Hasan Ve Hüseyin Kaymış’ın Kardeşi, Emre, Sami Ve Sadık Kaymış’ın Babası Yunus Kaymış Vefat Etmiştir.

 

 

02.01.2015 – Cuma

Merhum Hasan Oruçoğlu’nun Eşi , Arif Soylu’nun Kayınvalidesi , Melahat Soylu’nun Annesi Raife Oruçoğlu Vefat Etmiştir. Merhumenin Cenazesi Bugün (02 Ocak 2014 Cuma) Saat 13:00’de Elitpark Hastanesinden Alınarak Ulu Camii’ye Getirilecek, İkindi Namazını Muetakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Ulu Mezarlıkta Toprağa Verilecektir.

 

 

31.12.2014 – Çarşamba

Kızılpınar Köyü’nden Gelme, Ali Yosul’un Eşi Sultan Yosul Vefat Etmiştir.

Kılıçören Köyü’nden, Mehmet, Fikret Ve Hasan Kantar Vefat Etmiştir.

Burak Sürücü Kursu Öğretmenlerinden Ve Seydim Köyü’nden Gelme Asaf Dinçer’in Eşi, Suat, Seher Ve Sevgi Dinçer’in Annesi, Orman Memuru Merhum Bahattin Eren’in Kızı, Hüseyin Ve Şahin Eren’in Ablası Nermin Dinçer Vefat Etmiştir.

Lokantacı Esnafından İlhan Milağ’ın Kardeşi, Çimentocu Adnan Milağ Ve Kasap Kenan Milağ’ın Babası, Namık Batman’ In Kayınpederi, Koreli Mustafa Milağ Vefat Etmiştir.

Lastikçi Esnafından Merhum Ali Sucuoğlu Ve Tedaş Eski Müdürü Salih Sucuoğlu’nun Annesi, Emekli Öğretmen Kemal Yardımcı’nın Kayınvalidesi Sebiha Sucuğlu Vefat Etmiştir.

 

 

30.12.2014 – Salı

Gökgözler Köyü Karaköy Mahallesi’nden Gelme, Ali Öge’nin Eşi, Uğur, Yusuf Ve Haydar Öge’nin Annesi, Mustafa Kel, Ali Kandik Ve Hamza Pehlivan’ın Kayınvalidesi, Salim Süzer’in Kız Kardeşi Fatma Öge Vefat Etmiştir.

Dodurga’dan Gelme, Dodurga Eski Belediye Başkanı Bekir Kılıç’ın Yeğeni, Edirne Tarım İl Müdürü Orhan Sarı’nın Ağabeyi, Emekli Maden Şefi İsmail Sarı Vefat Etmiştir.

 

 

29.12.2014 – Pazartesi

Alper Ve Pınar Türkyılmaz’ın Babası, Ülker Türkyılmaz’ın Eşi, Pazarcı Esnafından Muammer Hakan Hamit Türkyılmaz Vefat Etmiştir.

Vahit Kaya’nın Annesi, İbrahim Ve Celal Kaya’nın Babannesi Sultan Koyun Vefat Etmiştir.

Talip Çeten’in Annesi Fadime Çeten Vefat Etmiştir.

Merhum Hilmi Tursun’un Eşi, Necati Peker’in Kız Kardeşi, Kemerci Esnafından Sami Kınık’ın Kayınvalidesi, Suna Kınık’ın Annesi Şehime Kınık Vefat Etmiştir.

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Kirmenler Ailesinden, Leyla, Turan, Sevilay Ve Arif Aras’ın Babası Ethem Aras Vefat Etmiştir.

 

 

28.12.2014 – Pazar

Tarhan Köyü’nden, Kara Kazım’ın Oğlu, Merhum Ali Arkan’ın Eşi, Adalet, Erol, Veli, Turgut Ve Hidayet’in Annesi Esme Arkan Vefat Etmiştir.

Karasar Köyü’nden, Hikmet Kaya’nın Eşi, Vahap Kaya’nın Annesi Fatma Kaya Vefat Etmiştir.

Çanakçı Köyü’nden Gelme, Bekdaş Türkmen’in Kızı, Hasan Hüseyin Ve Sebahattin Türkmen’in Ablası, Özkan Uyar’ın Kayınvalidesi Nazife Keser Vefat Etmiştir.

Zihni Sabuncu’nun Eşi, Merhum Mustafa Hanoğlu’nun Kızı, Mehtep Ve Rumi Sabuncu’nun Annesi, Kerep Hanoğlu’nun Kardeşi Saliha Sabuncu Vefat Etmiştir.

Kireçocağı Köyü’nden Gelme, Hasan Karaçam’ın Eşi, Şaban Dalkıç’ın Kız Kardeşi, Murat Ve Seydi Dalkıç’ın Halası, Muhammed Karaçam’ın Annesi Hatice Karaçam Vefat Etmiştir.

 

 

27.12.2014 – Cumartesi

Çobandivan Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Rıza Yıldırım’ın Eşi, Mustafa, Haşim, Ahmet, Muharrem Ve Ahmet Yıldırım İle Güzide Abalı Ve Kamile Aktaş’ın Annesi Semiha Yıldırım Vefat Etmiştir.

Dodurga Tutuş Köyü’nden Gelme, Şoför Esnafından İbrahim Coşkun’un Babası, Sanayi Esnafından Şerif Kılıç’ın Kayınpederi, Taksici Esnafından Veli Coşkun Vefat Etmiştir.

Eskikaradonayşe Köyü’nden Gelme, Abdullah Mebed’in Kayınvalidesi Emine Kahraman Vefat Etmiştir.

Çatak Köyü’nden Gelme, Erol Kaya’nın Babası, Beşir Kaya’nın Dedesi Beşir Kaya Vefat Etmiştir.

 

 

26.12.2014 – Cuma

Nurdane, Aysel, Ferdane, Songül Ve Derya Gündoğdu’nun Babası İsmet Gündoğdu Vefat Etmiştir.

Erzurum’dan Gelme, Bilal Erbaş’ın Kayınvalidesi Fatma Edis Vefat Etmiştir.

Özcan Ve Muzaffer Özer’in Babası, Ayten Özer’in Ağabeyi, Yozgat’dan Gelme Ve Dodurga Kömür İşletmesi’nden Emekli Hüseyin Özer Vefat Etmiştir.

Yeniyapan Köyü’nden Gelme, Demirekmek Fırını Ve Demir Züccaciye Sahibi Yakup, Adem Ve Seydi Demir’in Babası, Biçerdöver Esnafından Kemal Ve Hakkı Demir’in Ağabeyi Veysel Demir Vefat Etmiştir.

Atçalı Köyü’nden Gelme, Boyacı Esnafından Hasan Bükücü’nün Oğlu, Sadık, Neziha, Hıdır Ve Cemal Bükücü’nün Kardeşi Hüseyin Bükücü Vefat Etmiştir.

İskilip Belediyesi’nden Emekli Hacı Mehmet İpekçi Vefat Etmiştir.

Yadigar Can’ın Eşi Münevver Can Vefat Etmiştir.

Sirkoğlu Köyü’nden Gelme, Mehmet Balaban’ın Eşi, Hüseyin, Badegül, Emgül Ve Şengül Balaban’ın Annesi Zeynep Balaban Vefat Etmiştir.

 

 

25.12.2014 – Perşembe

Narlık Köyü’nden Gelme İbrahim Aydoğan Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi’nden Emekli Alaattin Zobar’ın Ağabeyi, Nazife, Nazım, Filiz, Ertürk Ve Cemil Zobar’ın Babası, Altınbaş Köyü’nden Gelme Ve Emekli Öğretmen İsmail Zobar Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’nden, Uğur, Gülay Ve Şengül Şener’in Annesi, Buget Köyü’nden Rıza Dursun’un Kardeşi Meryem Şener Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi’nden Emekli Ali Özkoşma’nın Annesi, Dikici Esnafından Merhum Hüseyin Özkoşma’nın Eşi, Babucçulardan Keziban Özkoşma Vefat Etmiştir

 

 

24.12.2014 – Çarşamba

Pembecik Köyü’nden, Hacı Salim Öztürk’ün Eşi, Tahsin Öztürk’ün Annesi Fethiye Öztürk Vefat Etmiştir.

Ahilyas Köyü’nden Gelme, Sehim Kara’nın Eşi, Hasan Kara’nın Annesi, Berber Esnafından Yılmaz Kara’nın Babannesi Şefika Kara Vefat Etmiştir.

Mollahasan Köyü’nden Gelme, Zöhre Kara’nın Babası, Aydın Kara’nın Kayınpederi Halil Şahin Vefat Etmiştir.

 

 

23.12.2014 – Salı

Mescitli Köyü’nden Gelme, Yaşar Kaffar’ın Babası, İsmail Gümüş, Abdullah Gür Ve Abbas Kılınç’ın Kayınpederi, Sanayi Esnafından İbrahim Çelenk’in Dayısı Murat Kaffar Vefat Etmiştir.

Ovakarapınar Köyü Eski Muhtarı Osman Ve Abdullah Çuluk’un Annesi Emine Çuluk Vefat Etmiştir.

 

 

22.12.2014 – Pazartesi

Şıkhamza Köyü’nden Gelme, Metin Yılmaz Kuş’un Babası, Çimento Fabrikası Çalışanı İbrahim Yıldırım’ın Kayınpederi, Emekli Berber Mehmet Kuş Vefat Etmiştir.

Aşdağul Beldesi’nden Gelme, Huzur Evi Çalışanı Ahmet Atalay’ın Babası Nuri Atalay Vefat Etmiştir.

Ovakarapınar Köyü’nden Gelme, Anadolu Öğretmen Lisesi Öğretmeni Muttalip Özten’in Babası, İbrahim Eker, Talip Çubuk Ve Ömer Çubuk’un Kayınpederi Zarif Özten Vefat Etmiştir.

 

 

21.12.2014 – Pazar

Alaca’dan Gelme, Mahmut Ve Murat Bilgin İle Şeyda Altıparmak’ın Babası, Sağlık Müdürlüğü’nden Emekli Yıldız Bilgin’in Eşi, Haritacı Atila Altıparmak’ın Kayınpederi, Çıraklık Okulu’nun Emekli Müdürü Memduh Bilgin’in Ağabeyi Ünal Bilgin Vefat Etmiştir.

Merhum Hüseyin Koçak’ın Oğlu, Murat, Şener, Muhsin Ve Selahattin Koçak’ın Kardeşi Baki Koçak Vefat Etmiştir.

Dodurga Linyitleri’nden Emekli Abdullah Özer’in Eşi, Beşir, Mustafa Ve Halil Özer’in Annesi Rukiye Özer Vefat Etmiştir.

Laçin’den Gelme, Kömürcü Esnafından Ali Köklen’in Oğlu, Veysel Ve Sinan Köklen’in Kardeşi, Hüseyin Teke Ve Ahmet Kuşçu’nun Kayınbiladeri Ünsal Köklen Vefat Etmiştir.

Alaca, Altıntaş Köyü’nden Gelme, Cevdet Kumru’nun Oğlu, İsmail Ünal’ın Torunu Cem Kumru Vefat Etmiştir.

 

 

20.12.2014 – Cumartesi

Şeker Fabrikası Çalışanı Tamer Karamanlı’nın Babası, Mobilyacı Esnafından Ahmet Kurtbaş’ın Kayınpederi, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Yılmaz Karamanlı Vefat Etmiştir.

Berber Esnafından Merhum Bahri Kök’ün Kızı, Çorum Belediyesi’nden Emekli İbrahim Em’in Teyzesi Huriye Kök Vefat Etmiştir.

Laçin, Kuyumcu Köyü’nden Gelme, İrfan, Mehmet Ve Abdurrahman Şen’in Babası Ahmet Şen Vefat Etmiştir.

 

 

19.12.2014 – Cuma

Çaltıcak Köyü’nden Gelme, Ergül Ve Muharrem Eker’in Annesi, Bekir Eker’in Eşi Emine Eker Vefat Etmiştir.

Büyükdivan Köyü’nden Gelme, Hüseyin Aksoy’un Oğlu, Cuma Aksoy’un Kardeşi, Cesur Aksoy’un Babası, Bülent Aksoy’un Amcası Erdal Aksoy Vefat Etmiştir.

Devlet Hastanesi’nden Emekli Merhum Ahmet Cırıl’ın Eşi, İnşaat Mühendisi Necati Cırıl’ın Annesi, Ertuğrul Ve Özcan Erişen’in Annannesi, Mali Müşavir Muzaffer Öztürk’ün Kayınvalidesi Huriye Cırıl Vefat Etmiştir.

 

 

18.12.2014 – Perşembe

Oğuzlar’dan Gelme, Mehmet Ve Ahmet Bektaş’ın Babası, Mustafa Aydın’ın Eniştesi, Emniyet Müdürlüğü’nden Emekli Sadık Bektaş Vefat Etmiştir.

Pazarcı Esnafından Merhum Ali Rıza Demir’in Eşi, Mobilyacı Esnafından Merhum Hikmet Aşan’ın Kızı, Emlakçı Mustafa Aşan’ın Kız Kardeşi Semiha Demir Vefat Etmiştir.

Mustafa Abdullah Yurttutar’ın Annesi, Osman Akkuş’un Kayınvalidesi Hafize Yurttutar Vefat Etmiştir.

 

 

17.12.2014 – Çarşamba

Alaca, Karamahmut Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Rıza Gök’ün Oğlu, Şeker Fabrikası’ndan Emekli Yüksel Gök’ün Ağabeyi, Eski Sanayi Esnafından Ve Frenci Ustası Arap Ali Gök Vefat Etmiştir.

Hüseyin Bağcı’nın Babası, Türkan Tahtabacak’ın Ağabeyi, Ali Zingi’nin Dedesi, Mustafa İsmail Çağlak’ın Eniştesi Nizam Bağcı Vefat Etmiştir.

Alaca, Beşiktepe Köyü’nden Gelme, Burhanettin, Hayrettin, Turan, Salim Ve Suat Temiz’in Annesi Ferize Temiz Vefat Etmiştir

 

 

16.12.2014 – Salı

Dr. Mithat Cerit, Terzi Cevdet Cerit Ve Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli Nejdet Cerit’in Ağabeyi, Vedat Ve Nejat Cerit’in Babası, Ömer Deliyusuf Ve Haluk Atlamaz’ın Kayınpederi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Ahmet Rıfat Cerit Vefat Etmiştir.

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Hasan, Muharrem, Ali Ve Mehmet Özağaç’ın Babası, Mustafa Derviş, Remzi Taş, Hüseyin Gıdış Ve Cemalettin Karadeniz’in Kayınpederi Zeynel Özağaç Vefat Etmiştir.

Emekli Öğretmen Nurettin Çiftçi’nin Eşi, Gazipaşa Ortaokulu Çalışanı Kenan Çiftçi, Aslıhan Çiftçi Ve Funda Çiftçi Çalışkan’ın Annesi Ayten Çiftçi Vefat Etmiştir.

 

 

14.12.2014 – Pazar

Çobandivan Köyü’nden Gelme, Merhum Hüseyin Erdem’in Eşi, Mehmet, Ali İhsan, İsmail, Cemalettin, Hamdi, Neziha Ve Gülistan Erdem’in Annesi, Aslan Kavlak Ve Hüseyin Arslan’ın Kayınvalidesi Emine Erdem Vefat Etmiştir.

Kadıkırı Köyü’nden Gelme, Hatap Un Fabrikası’ndan Emekli, Emlakçı Mahmut Kantar’ın Eniştesi, Abdullah Coşkun’un Babası Abdullah Coşkun Vefat Etmiştir.

Hamamlıçayköy’den Gelme, Ertuğrul Anbar’ın Babası, Erol Anbar Ve Aydın Akın’ın Amcası, Taksici Esnafından Bilal Anbar Vefat Etmiştir.

Balımsultan Köyü’nden Gelme, Evcan Ve Satılmış Eski’nin Babası Tahsin Eski Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Çalışanı Yaşar Eker’in Babası Lütfü Eker Vefat Etmiştir.

Şeref Ünüştü’nün Ağabeyi, Cemal Ve Kemal Ünüştü’nün Babası, Vicdan Kutsal Ve Sedat Kutsal’ın Kayınpederi, Tapu Kadastro Müdürlüğü’nden Emekli Hüseyin Ünüştü Vefat Etmiştir.

Büyükpalabıyık Köyü’nden Gelme, Haydar Bekdemir’in Eşi, Denk Meşrubat Sahibi Murat Ve Bekdaş Bekdemir İle Gülümser Yaşin’in Annesi Narin Bekdemir Vefat Etmiştir.

İskilip’den Gelme, Şoför Esnafından Sadık Kartal’ın Annesi Satı Semerci Vefat Etmiştir.

 

 

13.12.2014 – Cumartesi

Erzurum’dan Gelme, Arap Özçelik’in Babası, Köy Hizmetlerin’den Emekli Haşim Yıldırım’ın Kayınpederi, Kamyoncu Esnafından Hüseyin Özçelik Vefat Etmiştir.

Hamamlıçayköy’den Gelme, Murat Ve Yusuf Çiftbaş’ın Kardeşi, Deniz Çiftbaş’ın Babası, İsmail Sarı Ve Mehmet Küçük’ün Kayınpederi, İnşaat Boyacısı Yakup Çiftbaş Vefat Etmiştir

 

 

12.12.2014 – Cuma

Ortaköy, Büyükkışla Köyü’nden Gelme, Hamdullah Küçükbölükbaş’ın Babası Ali Küçükbölükbaş Vefat Etmiştir.
Buğdüz Köyü’nden Gelme, Mehmet Yağlı’nın Eşi, Kerep Yağlı’nın Annesi, Halil Borucu’nun Kayınvalidesi, Muttalip Ve Selim Ballı’nın Yengesi, Mustafa Ve Necati Yağlı’nın Teyzesi Emine Yağlı Vefat Etmiştir.
Tozluburun Köyü’nden Gelme Şükrü Yiğit Vefat Etmiştir.
Çalıca Köyü’nden Gelme, Mustafa Eker’in Eşi, Göğüs Hastanesi Çalışanı Elvan Eker Ve Tedaş’dan Emekli Mustafa Eker’in Annesi Nazegül Eker Vefat Etmiştir.

 

 

11.12.2014 – Perşembe

Seydim Köyü’nden Gelme, Mustafa Bulut’un Eşi, Halim, Fevzi Ve Muttalip Bulut’un Annesi Meryem Bulut Vefat Etmiştir
Abdalata Köyü’nden Gelme, Kasap Esnafından Abdullah Şahin’in Babası, Arif Civelek, Mehmet Şahin, Ahmet Şahin, Mustafa Tekkeş, Ahmet Süslü Ve İlhan Baykal’ın Kayınpederi Haşim Şahin Vefat Etmiştir.
İnanözü Köyü’nden Gelme, Kahveci Esnafından Yunis Sağır’ın Babası Mehmet Sağır Vefat Etmiştir.
Köfteci Kel Adil Ve Çorum Belediyesi’nden Emekli Mustafa Ergöz’ün Kardeşi Şener Ergöz Vefat Etmiştir.

 

 

10.12.2014 – Çarşamba

Mescitli Köyü’nden Gelme, Lütfi Kakis’in Eşi; Rukiye, Fatih Ve Ferhat Kakis’in Annesi, İsa Celeb’in Kayınvalidesi, Sarmaşa Köyü’nden Ahmet Sarı’nın Kızı, Hüseyin Sarı’nın Ablası Asiye Kakis Vefat Etmiştir.

 

 

09.12.2014 – Salı

Şeyhmustafa Köyü’nden Gelme, Elvan Ve Bayram Kurt’un Babası, İsmail Dinçer’in Kayınpederi Hasan Kurt Vefat Etmiştir.

Figani Köyü’nden, Sait Yürük’ün Eşi, Bekir Ve Halil Yücel’in Kardeşi, Emekli İmam Hasan Esen’in Kayınvalidesi Satı Yürük Vefat Etmiştir.

Ayakkabıcı Esnafından Fazıl Gülenç’in Eşi Sultan Gülenç Vefat Etmiştir

 

 

08.12.2014 – Pazartesi

Kuyumcu Esnafından Merhum Selahattin Çekkaya’nın Oğlu, Doktor Vedat Ve Selim Çekkaya’nın Kardeşi, Elif Ve Selahattin Çekkaya’nın Babası, Kuyumcu Esnafından Mustafa Çekkaya Vefat Etmiştir.

Nakliyeci Esnafından Dereköy’den Gelme Ali Duran Ve Yaşar Satılmış’ın Babası Hafız Mehmet Vefat Etmiştir.

Laloğlu Köyü’nden Gelme, Hüseyin Günindi Vefat Etmiştir.

 

 

07.12.2014 – Pazar

Hamaözü, Alan Köyü’nden Gelme, Umut, Uğur Ve Hakan Kaya’nın Babası Ömer Kaya Vefat Etmiştir.

İnalözü Köyü’nden Gelme, Sinan, Yahya Ve Hayat Kağıt Çalışanı Zekeriya Cingöz’ün Babası Mehmet Cingöz Vefat Etmiştir.

Kutluca Köyü’nden Gelme, Mehmet Biçer’in Babası, Sefa Metal’in Dayısı, Mustafa Biçer’in Dedesi Mehmet Biçer Vefat Etmiştir.

Mollahasan Köyü’nden, Hüseyin Ve Haydar Ülgü’nün Babası Ali Ülgü Vefat Etmiştir.

Beydili Köyü’nden, Arif Ve Haşim Ateş’in Babası Mehmet Ateş Vefat Etmiştir.

 

 

06.12.2014 – Cumartesi

Tapu Müdürlüğü’nden Emekli Müjgan Önder’in Babası, Veteriner Recep Önder Ve Çorum Belediyesi Çalışanı Erhan Kaymak’ın Kayınpederi Mehmet Oyanık Vefat Etmiştir.

Elvançelebi Köyü’nden Gelme, Fırıncı Esnafından Elvan Erarslankılıç’ın Annesi Fatma Erarslankılıç Vefat Etmiştir.

Karapürçek Köyü’nden Fatih Ve Bekir Çalışkan’ın Babası Yusuf Çalışkan Vefat Etmiştir

 

 

05.12.2014 – Cuma

Büyükdüven Köyü’nden, Rıza, Muharrem Ve Yılmaz Keklik İle Hasan Ve İlyas Güneş’in Annesi Zehra Keklik Vefat Etmiştir.

Yeniçamlıca Köyü’nden Gelme, Merhum Mustafa Keskin’in Eşi, Yeniçamlıca Eski Belediye Başkanı Mehmet Keskin, Emekli Öğretmen Mustafa Keskin Ve Abdullah Keskin’in Annesi Güldane Keskin Vefat Etmiştir.

 

 

04.12.2014 – Perşembe

Gökköy’den Gelme, Arap Hüseyin Turan’ın Eşi, Selahattin Ve Şerafettin İşçi İle Dünya Taşın Ve Saniye’nin Kardeşi, Haydar Turan’ın Annesi Sultan Turan Vefat Etmiştir.

İskilip, Veletler Köyü’nden Gelme, Devlet Hastanesi’nden Emekli Ömer Kaynar’ın Eşi, Boyacı İbrahim Ve Ali Kaynar’ın Annesi, Hırdavatçı Esnafından Bayram Yıldırım’ın Teyzesi, Sigortacı Ümit Kısacık’ın Kayınvalidesi Nazmiye Kaynar Vefat Etmiştir.

Çakır Köyü’nden Gelme, Mustafa Sırma’nın Babası, Gazi Ve Halit Pirgil’in Eniştsi, Çetin Cürün Ve Mahmut Kantar’ın Bacanağı, Almanya’dan Emekli İsmail Sırma Vefat Etmiştir.

 

 

03.12.2014 – Çarşamba

Laçin, İkizce Köyü’nden, Rahmi Polat Vefat Etmiştir.

Fatma, Hatice, Mustafa, Behçet Ve Nezaket Sungur’un Babası, Ayakkabıcı Esnafından İsmail Sungur Vefat Etmiştir.

Yüncü Esnafından Merhum Yaşar İğibil’in Eşi, Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli Dursun İğibil, Halk Eğitim Müdürü Oğuz İğibil Ve Uğur İğibil’in Annesi Feride İğibil Vefat Etmiştir.

Ortaköy, Cevizli Köyü’nden Gelme, Kazım, Mahmut, Ali Ekber Ve Hakan Ergül İle Kevser Boynueğri, Fatma Tarı, Şengül Battal Ve Songül Öztürk’ün Babası, Döndü Ergül’ün Eşi, Dodurga Kömür Ocağı’ndan Emekli; Ali Ergül Vefat Etmiştir.

Tatar Köyü’nden Gelme, Haşim Ve Muhterem Fırat’ın Babası, Aslan Ve Üzeyir Fırat’ın Kardeşi, Ahmet Aksoy’un Kayınpederi Hayri Fırat Vefat Etmiştir.

 

 

02.12.2014 Salı

Mecitözü, Köprübaşı Köyü’nden, Emekli Astsubay Kemal Yücel Vefat Etmiştir

Mecitözü, Terken Köyü’nden Gelme, Halil Çoban’ın Oğlu Hasan Çoban Vefat Etmiştir.

 

 

01.12.2014 Pazartesi

Soğuk Demirci Esnafından Merhum Eşki İsmail Keçeliöz’ün Eşi, Adalet, Satı, Ahile, Emine, Gülbade Ve Devlet Su İşleri Çalışanı Celal Şahin’in Kardeşi Nezaket Keçeliöz Vefat Etmiştir.

İkipınar Köyü’nden Gelme, Şeker Fabrikası’ndan Emekli Selahattin Ve Mustafa İme’nin Babası, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Osman İme Vefat Etmiştir.

Sarışeyh Köyü’nden, Murat Ve Ferhat Bozkafaoğlu’nun Babası, Çorum Belediyesi Personeli Ömer Savurgan’ın Kayınpederi Cemal Bozkafaoğlu Vefat Etmiştir.

Saz Köyü’nden, Sadet Ve Sıttık Sefe’nin Babası, Çorum Belediyesi Temizlik İşleri Çalışanı Yıldırım Ve Abdullah Sefe’nin Dedesi Abdullah Sefe Vefat Etmiştir.

 

 

30.11.2014 Pazar

Merhum Kerep Uncu’nun Eşi, Cavit Ve Ümit Uncu’nun Annesi, Emrullah Sediroğlu’nun Kayınvalidesi Naciye Uncu Vefat Etmiştir.

Berk Köyü’nden Gelme, İsmail Ve Hatice Uysal’ın Kızı Meral Uysal Vefat Etmiştir.

 

 

29.11.2014 Cumartesi

Alaca Küçükkeşlik Köyü’nden Gelme, Abbas, Zeynel Ve Gülperi Ulusoy İle Gönül Somut’un Babası, Hakan Somut’un Kayınpederi, Avukat Uğur Ulusoy’un Amcası Yusuf Ulusoy Vefat Etmiştir

 

 

28.11.2014 – Cuma

Bekdaşoğlu Köyü’nden Gelme, Merhum Garip Tüfekçi’nin Oğlu Ali Tüfekçi Vefat Etmiştir.

Osmancık, Başpınar Köyü’nden Gelme, Defterdarlık Çalışanı İsmail Ve Zümrüt Aydın İle Zerafet Şanal’ın Babası İbrahim Aydın Vefat Etmiştir.

Büget Köyü’nden, Kurutemizleme Esnafından Savaş Ve Şenol Kızılveran’ın Babası, Bağkur Kurumundan Emekli Satılmış Kızılveran Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’nden Gelme, Almanya’da İkamet Eden Halil, Orhan Ve Özlem Meriç İle Güler Gökşen’in Annesi Şengül Meriç Vefat Etmiştir.

 

 

27.11.2014 – Perşembe

Osmancık, Gecek Köyü’nden, Çorum Belediyesi Çalışanı Fazıl Ve Fatih Karakaya’nın Annesi Fatma Karakaya Vefat Etmiştir

Sanayi Ve Ayakkabıcı Esnafından İhsan Ve Ahmet Topaloğlu’nun Babası, Tamer Yarımca Ve İsmail Özbek’in Kayınpederi Ömer Topaloğlu Vefat Etmiştir.

Alaca Memursen Ve Eğitim Bir Sen Başkanı Kadir Şimşek Ve Nadir Şimşek’in Babası Sadet Şimşek Vefat Etmiştir.

 

 

26.11.2014 – Çarşamba

Bayat Devlet Hastanesi Başhekim’i Adnan Çakan İle Kenan Ve Gökhan Çakan’ın Babası, Mustafa Mutlu’nun Kayınpederi, Sebze Hali Komisyoncusu Abdullah Çakan Vefat Etmiştir.

Kuruçay Köyü’nden Gelme, Erhan Metin’in Babası, Kaloriferci Esnafından Ali Osman Geldi Ve Ferit Karaman’ın Kayınpederi Adil Metin Vefat Etmiştir.

 

 

25.11.2014 – Salı

Buğdüz Köyü’nden Gelme, Almanya’dan Emekli Abdullah Kara Vefat Etmiştir.

Ovakarapınar Köyü’nden Gelme, Taksici Esnafından Kazım, Nurettin, Şeref Ve Fatih Yurdakul’un Babası Dursun Yurdakul Vefat Etmiştir.

Mecitözü Güngörmez Köyü’nden, İsmail Değirmenci’nin Eşi, Öğretmen Erdoğan Dinç’in Kayınvalidesi Senem Değirmenci Vefat Etmiştir.

Kızılhamza Köyü’nden Gelme, Yaşar, Duran, Köksal, Ali Ekber, Muammer Ve Serpil Bolat’ın Babası Hasan Bolat Vefat Etmiştir.

 

24.11.2014 Pazartesi

Marangoz Esnafından İlhan Soylu’nun Eşi Sıttıka Soylu Vefat Etmiştir.

 

23.11.2014 Pazar

Merhum Güzel Osman’ın Oğlu, İsmail Küçüker’in Eşi, Eczacı Halil Küçüker Ve Atatürk Anadolu Lisesi Öğretmeni Osman Küçüker’in Annesi Ferdane Küçüker Vefat Etmiştir.

Ayaz Köyü’nden Gelme, Fahri Ve Fehmi Genco’nun Babası, Hamdi Kupen’in Kayınpederi Kadir Genco Vefat Etmiştir.

Fındıklı Köyü’nden Gelme, Halil, Ergül Ve Muarrem Uysal’ın Babası Hasan Uysal Vefat Etmiştir.

 

22.11.2014 Cumartesi

Mustafa, Muzaffer Ve Fikret Özeser’in Babası, Ali Şimşek’in Kayınpederi,Özel İdareden Emekli Mehmet Özeser Vefat Etmiştir.

Heri Mobilya Ortaklarından Kamber Tahtasız Ve Cevriye Aşkın’ın Annesi, Merhum Yılmaz Tahtasız’ın Eşi Sevim Tahtasız Vefat Etmiştir.

 

21.11.2014 – Cuma

Salur Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi Çalışanı Halis, Yaşar Ve Mustafa Kızıl’ın Babası, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Ali Ildırar’ In Kayınpederi, Sanayi Esnafından Ahmet Ildırar’ın Dedesi Dursun Kızıl Vefat Etmiştir.

Çimento Fabrikası’ndan Emekli Merhum Hamza Özgeday’ın Kızı, Dr. Sadık Ahmet Ortaokulu Müdürü Muharrem Olukçu’nun Baldızı, Şeker Fabrikası Çalışanı Tülay Olukçu’nun Ablası, Emekli Öğretmen Abidin Özgeday’ın Kız Kardeşi Fatma Özgeday Vefat Etmiştir.

Karadona Köyü’nden Gelme, Arap Ve Sultan Erçel’in Oğlu, Şoför Esnafından Ali Erçel’in Yeğeni, Ethem Erçel’in Kayınbiladeri Atilla Erçel Vefat Etmiştir.

Oğuzlar İlçesi’nden Gelme, Fırıncı Esnafından Merhum Osman Kurtcu’nun Eşi, Elvan Ve Ayfer Kurtcu’nun Annesi Fatma Kurtcu Vefat Etmiştir.

Emekli Belediyesi Zabıta Komseri İsmet Bıçakçı’nın Kızkardeşi Şahinder Bıçakçı Vefat Etmiştir.

 

20.11.2014 – Perşembe

Yakuparpa Köyü’nden Gelme, Bayram Ve İbrahim Yapar’ın Babası, Sanayi Esnafından Nurettin, Mehmet Ve Hüseyin Yapar’ın Amcası Bayram Yapar Vefat Etmiştir.

Elvançelebi Köyü’nden Gelme, Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Emekli Merhum Cemal Gedik’in Eşi Raife Gedik Vefat Etmiştir.

Düvenci Beldesi Ataköy Mahallesi’nden, Bekdaş Özen’in Eşi, Abidin, Halis Ve Ali Özen’in Annesi, Fırıncı Esnafından Ali Ceylan’ın Kayınvalidesi, Ümit Özen’in Babannesi Hatice Özen Vefat Etmiştir

 

19.11.2014 – Çarşamba

Üçköy’den Gelme, Merhum Öğretmen Abdi Önderışık’ın Eşi, Adnan Önderışık Ve Günseli Yalçın’ın Annesi, Naki Yalçın’ın Kayınvalidesi Elif Önderışık Vefat Etmiştir.

Abdalata Köyü’nden, Emekli Öğretmen İsmail Arlı’nın Kardeşi Abdullah Arlı Vefat Etmiştir.

 

 

18.11.2014 – Salı

Sırıklı Köyü’nden Gelme, Mahmut Harputlu’nun Babası Cemal Harputlu Vefat Etmiştir.

Elvançelebi Köyü’nden Gelme, Eyüp Ve Alim Atlamaz’ın Babası, Nüfus Müdürlüğü Çalışanı İsmail Atlamaz’ın Amcasının Oğlu Ömer Atlamaz Vefat Etmiştir

Ovasaray Köyü’nden Gelme, Güllü Nejat Özdil Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden Gelme, Murat Ve Ferhat Çayan İle Nilgün Bekar’ın Babası Bekdaş Çayan Vefat Etmiştir.

Sazdeğirmeni Köyü’nden Gelme, Judo Hocası Hüseyin Üstündağ’ın Ağabeyi, Aydın, Selahattin, Sebahattin Ve Levent Üstündağ’ın Babası Hasan Üstündağ Vefat Etmiştir.

 

 

17.11.2014  Pazartesi

Konaklı Köyü’nden gelme, Almanya’ dan emekli Perihan Tüfekçi  vefat etmiştir

Mecitözü Doğla Köyü’nden gelme; Hurdacı Esnafından Satılmış, Mustafa, Mehmet, Sadet ve Neslihan Akdemir’ in babası Ömer Akdemir vefat etmiştir.

Çamdeliler Köyü’nden gelme, Jipçi Yunus Özünal’ın eşi, Devlet Hastanesi çalışanı Mustafa, Hüseyin ve Mehmet Özünal’ın annesi, Sanayi Esnafından Ünal Demirpençe’nin kayınvalidesi Nuriye Özünal vefat etmiştir

Ertuğrul Köyü’nden gelme, Yaşar Okutan’ın babası, Cevat Okutan’ın amcası, Emekli Öğretmen Hilmi Okutan vefat etmiştir

Milli Güreşçilerimizden, Almanya’ da ikamet eden Ercan Cengiz vefat etmiştir

Düdüklük Köyü’nden gelme, Şoförler ve Nakliyeciler Odası Eski Başkanı Ali Kılıç’ın ağabeyi, Otobüsçü Esnafından Ali Kılıç’ın babası Hasan Kılıç vefat etmiştir.

 

16.11.2014  Pazar

Mecitözü, Alancık Köyü’nden gelme; Arap, Keziban ve Kamile Bilginer’in kardeşi, Elvan Bilginer vefat etmiştir.

Merhum Öğretmen İbrahim Yelen’ in eşi, Banka çalışanı Ediz Yelen’in annesi Gülsüm Yelen vefat etmiştir

 

15.11.2014  Cumartesi

Kireçocağı Köyü’nden Gelme, Süleyman Yılmaz’ın Oğlu, Erol Yılmaz’ın Ağabeyi, Belediye’den Emekli Dilaver Kavlak’ın Kayınbiladeri Kadir Yılmaz Vefat Etmiştir.

Dağkarapınar Köyü’nden Gelme, Ptt’den Emekli Orhan, Ayhan Ve Erhan Bolat’ın Babası Osman Bolat Vefat Etmiştir.

Göcenovacığı Köyü’nden Gelme, Battal Öz’ün Ağabeyi, Fransa’dan Emekli Osman Öz Vefat Etmiştir.

Mecitözğ, Kuyucak Köyü’nden Gelme, Harun Arslan’ın Annesi, Turan Topal’ın Kayınvalidesi, Ali Arslan’ın Eşi Zeynep Arslan Vefat Etmiştir.

Yakuparpa Köyü’nden, Dervişoğullarından Yaşar Ve Ali Kır’ın Babası Ahmet Kır Vefat Etmiştir.

 

14.11.2014 – Cuma

Çomarbaşı Köyü’nden Gelme; Ali, Hacı, Hasan, Mehmet Ve Atatürk Lisesi Çalışanı İsmail Gezer’in Annesi Yeter Gezer Vefat Etmiştir

Ayaz Köyü’nden, Fazlı Altınkaya’nın Oğlu; Mehmet, Ahmet Ve Hüseyin Altınkaya’nın Babası Ali Altınkaya Vefat Etmiştir

Soğuk Demir Ustası Nuri Gözyalayan’ın Kardeşi Gülten Gözyalayan Vefat Etmiştir

Çanakçı Köyü’nden Gelme, Adil Kambuk’un Amcası; Hasan, Şenol Ve İsmail Kambuk’un Babası İsmail Kambuk Vefat Etmiştir

Kızılkır Köyü’nden Gelme, Hasan Dede’nin Oğlu; Gazi, Ali, Kenan Ve Eren Garip’in Babası İsmail Garip Vefat Etmiştir

Çikhasan Köyü’nden Gelme, Yüksel Ve Kenan Yılmaz’ın Babası Garip Yılmaz Vefat Etmiştir

 

13.11.2014 – Perşembe

Ezil Köyü’nden Gelme; Eşref Sarıkaya’nın Eşi, Özel İdare Çalışanı Asım Tosun Ve Mustafa Şanal’ın Kayınvalidesi Semiha Sarıkaya Vefat Etmiştir

Bekdaşoğlu Köyü’nden Gelme; Mekan Restoran Sahibi Haydar Çiftçi’nin Babası Ali Çiftçi Vefat Etmiştir

Karahacip Köyü’nden Gelme, Osman Ve Murat Değirmenci’nin Babası, Ahmet Değirmenci Vefat Etmiştir

Eşençay Köyü’nden Gelme; Boyacı Esnafından Mustafa, Mehmet Ve Ali Toy’un Annesi Döndü Toy Vefat Etmiştir

12.11.2014 – Çarşamba

Mecitözü, Devletoğlan Köyü’nden Gelme, Duvar Ustası Halil Eke’nin Oğlu İbrahim Eke Vefat Etmiştir.

Danın Köyü Eski Muhtarı, Ali, Mustafa, Osman Ve Merhum Ahmet Yılmaz’ın Babası Niyazi Yılmaz Vefat Etmiştir.

Küçükgülücek Köyü’nden, Eski Müteahhit Osman Civan’ N Eşi, Şeref Ve Yaşar Civan’ın Annesi Şerife Civan Vefat Etmiştir.

Ortaköy, Cevizli Köyü’nden Gelme Mürsel Sakallı Vefat Etmiştir.

Ayva Köyü’nden Gelme, Hasan Başar’ın Oğlu, Kadir, Mustafa Ve Cemal Başar’ın Kardeşi, Toprak Sanayi Çalışanı Mehmet Ali Başar Vefat Etmiştir

 

 

11.11.2014 – Salı

Çorum Belediyesi’nden Emekli Tümer Akyüz Vefat Etmiştir.

Laçin, Çamlıpınar Köyü’nden Gelme, Köy Hizmetlerinden Emekli Adnan Altın Ve Merhum İdris Altın’ın Babası, Adliye Çalışanı Volkan Altın’nın Dedesi, Köy Hizmetlerinden Emekli Necati Eliaçık’ın Kayınpederi Abdullah Altın Vefat Etmiştir.

Hacıbeyköy’den Gelme Rıza Eraslan Vefat Etmiştir.

Eymir Köyü’nden Gelme, Karayollarından Emekli Kamil Balaban’ın Eşi, Sanayi Esnafından Şevket Ve Rıza Balaban’ın Annesi Sultan Balaban Vefat Etmiştir.

Çamlıca Köyü’nden Gelme, Ali Keçeci’nin Oğlu, Fırıncı Esnafından Cemal Ve Yaşar Fındıkçı’nın Eniştesi Veis Keçeci Vefat Etmiştir

 

 

10.11.2014 – Pazartesi

Çaltıca Köyü’nden, İbrahim Arslan’ın Oğlu, Cihangir Ve Remzi Arslan’ın Babası İbrahim Arslan Vefat Etmiştir.

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Taksici Esnafından Veci Gösterir’in Kardeşi Mehmet Gösterir Vefat Etmiştir.

Fındıklı Köyü’nden Gelme, Ali Özpolat’ın Eşi, Hasan Köymen’in Kızı, Salim, Haydar, Mahsuni, Veysel, Ali, Ayten, Esma Ve Zeynep Köymen’in Kardeşi Elmas Özpolat Vefat Etmiştir.

 

 

09.11.2014 – Pazar

Çimento Fabrikası Antrenörlerinden Arslan Doğan’ın Babası, Demirci Esnafından Mehmet Doğan Vefat Etmiştir.

Meydan Gıda Sahiplerinden Mustafa, Muzaffer Ve Levent Beydilli’nin Babası, Yılmaz Beydilli’nin Kardeşi İsmet Beydilli Vefat Etmiştir.

Orman İşletme Müdürlüğü’nden Emekli, Ali Ve Satılmış Soylu’nun Babası İbrahim Soylu Vefat Etmiştir.

Sır İletişim Sahibi Kenan Sır’ın Ağabeyi, Ali, Kemal Ve Sinan Sır’ın Babası, Sgk’dan Emekli Kamil Sır Vefat Etmiştir.

Bağzık Köyü’nden Gelme, Berber Esnafından Elvan, Rumi, Ali, Hüseyin Ve Mustafa Turan’ın Annesi Emine Turan Vefat Etmiştir.

 

 

08.11.2014 – Cumartesi

Boğacık Köyü’nden Gelme, Mehmet Ve Emre Avucu’nun Babası, Osman Ve Bilal Avucu’nun Kardeşi, Şoför Esnafından Hasan Avucu Vefat Etmiştir.

Sarimbey Köyü’nden, Albay Ergün Duran, Ersoy Duran Ve Nursoy Duran’ın Babası Abdullah Duran Vefat Etmiştir.

Budakören Köyü’nden, Dursun, Rıza Ve Ali Baş’ın Annesi Sultan Baş Vefat Etmiştir

 

 

07.11.2014 – Cuma

Mislerovacığı Köyü’nden, Başgardiyan Osman Alçın’ın Kayınbiladeri, Emekli Astsubay Yusuf Pekel Vefat Etmiştir.

Kınık Köyü’nden Gelme, İlhan Ve Abdullah Erol’un Babası, Ferit Erol’un Kardeşi, Çorum Belediyesi Çalışanı Murat Erol’un Amcası, Zurnacı Esnafından Şaban Erol Vefat Etmiştir.

İskilip Saraycık Köyü’nden Gelme, Emekli İmam Sadık Diler’in Eşi, Nurettin, Hüseyin, Zeki, Ali, Ramazan Ve Emine Diler’in Annesi, Gökan Diler’in Babannesi, Ünal Dilmen’in Kayınvalidesi Hatice Diler Vefat Etmiştir

 

 

06.11.2014 Perşembe 

Dut Köyü’nden Gelme, Haydar, Hüseyin Ve Hakan Sönmez’in Babası, Cennet Sönmez’in Eşi, Salih Ve Hatice Sönmez’in Kardeşi, İsviçre’den Emekli Ali Sönmez Vefat Etmiştir.

Gökgözler Köyü’nden, Memduh Gökkaya Ve Mehmet Şenel’in Kayınvalidesi, Merhum Mustafa İndere’nin Eşi Fatma İndere Vefat Etmiştir.

Kadıkırı Köyü’nden Gelme, Gümrük Memuru Celal, Sağlık Müdürlüğü’nden Emekli Bekir Ve Osman Özdemir’in Babası, Mustafa Yıldırım Ve Ahmet Şener’in Kayınpederi Ömer Özdemir Vefat Etmiştir.

Osman, Cemal Ve Merhum Haşim Demirten’in Kardeşi, Gazi, Ahmet Ve Adem Demirten’in Babası Beşir Demirten Vefat Etmiştir.

Prof. Dr. Mustafa Sinanoğlu Ve İş Bankası Çalışanı Hamid Sinanoğlu’nun Annesi Nesibhan Sinanoğlu Vefat Etmiştir.

Mustafa, Hüseyin Ve Ahmet Yüksel İle Emine Solmaz’ın Kardeşi, Ali Solmaz’ın Kayınbiladeri, Milönü Caddesi Esnaflarından Dişçi Ali Yüksel Vefat Etmiştir

 

 

05.11.2014 – Çarşamba

Kızılpınar Köyü’nden, Sadık, Muzaffer, Erol, Kamil Ve Şemşet Saylık’ın Annesi, Merhum Hüseyin Saylık’ın Eşi Sultan Saylık Vefat Etmiştir.

Merhum Kemal Ve Meral Seydim’in Kızı, Fayyaz Uluçay’ın Eşi, Rıza Ve Hüsnü Seydim’in Kardeşi Binnur Uluçay Vefat Etmiştir.

Yakuparpa Köyü’nden Gelme, Merhum Hacı Çetinöz’ün Eşi, Hüsnü, Hamit, Aslan Ve Mustafa Çetinöz’ün Annesi Fatma Çetinöz Vefat Etmiştir.

İnşaat Mühendisi Turan Damar, İnşaat Mühendisi Nebahat Damar, Hakim Ahmet Damar Ve Turgay Damar’ın Babası Hüseyin Damar Vefat Etmiştir

 

 

04.11.2014 Salı

Kışladeresi Köyü’nden Gelme, Emniyet Müdürlüğü Çalışanı Mehmet Şahin’in Annesi, Yahya Şahin’in Eşi Hacer Şahin Vefat Etmiştir.

Feruz Köyü’nden Gelme, Pazarcı Esnafından Mehmet Ve Servet Güccan’ın Babası, Abdullah Çatal’ın Kayınpederi İlyas Güccan Vefat Etmiştir.

Boğabağı Köyü’nden, Yavuz, Selim Ve Zafer Şahinbaş’ın Babası, Astsubay Emeklisi Alaattin Şahinbaş Vefat Etmiştir.

Hamamözü, Sarayözü Köyü’nden Gelme, Dursun Sarıçam’ın Kardeşi, Mali Müşavir Canan Bıyık’ın Babası, Adliye Çalışanı Sinan Bıyık Ve İlkay Delen’in Kayınpederi Yakup Mehmet Sarıçam Vefat Etmiştir.

 

 

03.11.2014  Pazartesi

Gökdere Köyü’nden Gelme, Eski Muhtar Mehmet Çelikçi’nin Eşi, Avukat Mehmet Çelikçi’nin Annesi Nafiye Çelikçi Vefat Etmiştir

Talat Ve Aslan Arıdıcı’nın Annesi, Ziya Tahtacı Ve Abdullah Koçak’ In Kayınvalidesi, Çorum Belediyesi’nden Emekli Merhum Teyfik Arıdıcı’nın Eşi Memnune Arıdıcı Vefat Etmiştir

Narlık Köyü’nden Gelme, Cengiz Ve Baki Aydoğan’ın Babası Ali Rıza Aydoğan Vefat Etmiştir

Çatak Köyü’nden Gelme, Merhum Ahmet Çelik’in Oğlu, Fevzi Çelik’in Kardeşi, Şeref Çelik’in Amcası Hayrettin Çelik Vefat Etmiştir

Palabıyık Köyü’nden Gelme, Harfiyatçı Esnafından Kazım Ve Duran Kurt’un Babası, Hamdi Ve Caner Kurt’un Dedesi Hacı Kurt Vefat Etmiştir

Merhum Orhan Yanardağ’ın Oğlu, Emekli Öğretmen Ömer Kanat Ve Milli Eğitim Müfettişi Sinan Erbil’in Kayınbiladeri, Beyhan Kanat Ve Nurhan Erbil’in Kardeşi, Maliye Müdürlüğünden Emekli Orhan Yanardağ Vefat Etmiştir

 

 

31.10.2014  Cuma

Erzurum’dan Gelme, Kahveci Esnafından Ahmet Ve Mehmet Yazıcı’nın Babası Ali Yazıcı Vefat Etmiştir.

Avusturalya’da İkamet Eden Mustafa Ve Hüseyin Mindemir’in Babası, Mustafa Kul,  Mustafa Seyis, Rıza Öztürk, Gürsel Seyiz Ve Mustafa Yüksel’in Kayınpederi Zeynal Mindemir Vefat Etmiştir.

Tahran Köyü’nden, Almanya’dan Emekli Cuma Dumanlı’nın Oğlu, Sadık, Raif Ve Kelime Dumanlı’nın Kardeşi Ali Dumanlı Vefat Etmiştir.

Güvenli Köyü’nden Gelme, Acem Dede’nin Kızı, Nurettin Kayabaş’ın Eşi, Ali, Muharrem Ve Kasım Kayabaş’ın Annesi Sultan Kayabaş Vefat Etmiştir.

 

 

30.10.2014  Perşembe

Mühürler Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Ömer , Faruk Ve Tahsin Özyalvaç’ın Babası Gazi Özyalvaç Vefat Etmiştir.

Yaydiğin Köyü’nden, Sanayi Esnafından Özdemir Makina Sahibi Gazi, Osman Ve Ömer Özdemir’in Babası Halil İbrahim Özdemir Vefat Etmiştir.

Çikhasan Köyü’nden, Emekli Öğretmen Bekir Yıldırım’ın Eşi, Sevim Ve Seyhan ‘In Annesi, Sezer Ve Selçuk Yıldırım’ın Babannesi, Niyazi Yıldırım’ın Yengesi Nezagül Kubat Vefat Etmiştir.

Mehmet Ve İbrahim Saçmacı’nın Babası, Köy Hizmetlerinden Emekli Yaşar Saçmacı Vefat Etmiştir.

Ahmet Ve Mustafa Akgül’ün Babası, Leblebici Esnafından Mehmet Akgül Vefat Etmiştir.

 

 

29.10.2014  Çarşamba

Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Emekli Mehmet Ersoy’un Babası Halil Kelek Vefat Etmiştir.

 

 

28.10.2014  Salı

Hamdiköy’den Gelme, Haydar, Seyfi, Ayten, Ahmet Ve Belgizar Mert’in Babası, Çimento Fabrikasından Emekli Garip Mert Vefat Etmiştir.

Dodurga, Alpagut Köyü’nden Gelme, Hitit Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Çalışanı Muhammed Çağlar’ın Babası, Din Alimi Ömer Çağlar Vefat Etmiştir.

Yenice Köyü’nden Gelme, Okul Müdürü Selçuk Köse, Gümrük Muhafaza Müdürü Şeref Köse,Emniyet Müdürü Uğur Köse Ve Zehra Bütün’ün Babası, Eski Çorum Chp Milletvekili Şükrü Bütün’ün Kayınpederi Aziz Köse Vefat Etmiştir.

Tatar Köyü’nden Gelme, Reşit Koç Vefat Etmiştir.

 

 

27.10.2014  Pazartesi

Aksungur Köyü, Kozanoğlu Mahallesi’nden Gelme, Ali Çelik’in Oğlu Hüseyin Çelik Vefat Etmiştir.

Seydim Köyü’nden Gelme, Şenol Koldaş’ın Oğlu Tuncay Koldaş Vefat Etmiştir.

Boğabağı Köyü’nden Gelme, Hasan Miçi, Gazi Demir Ve Zeki Şahin’in Kayınbiladeri, Abdullah Demirkan’ın Eniştesi, Latif Demirkan’ın Babası Yalçın Demirkan Vefat Etmiştir.

Tarhankozlusu Köyü’nden, Yusuf, Kerim Ve Bekir Güler’in Babası, Çorum Valiliği Yazı İşleri Müdürü Kadir Güler’in Amcasının Oğlu, Çorum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Veysel Güney’ İn Halasının Oğlu, Çorum Valiliği Çalışanı Emir Avcı Ve Ayla Aydın’ın Dayısı Yaşar Güler Vefat Etmiştir.

Teslim Köyü’nden Gelme, Merhum Osman Koçak’ın Eşi, Merhum Hasan Ali Köse, Emekli Öğretmen Hüseyin Doğrusöz, Paşa Şimşek Ve Feridun Köse’nin Kayınvalidesi, Arap Köse’nin Annannesi Nazegül Koçak Vefat Etmiştir.

 

 

26.10.2014  Pazar 

Çorum Belediyesi Temizlik İşleri Çalışanı Fatih, Mehmet Ve Metin Canıdemir’in Amcası, Şerafettin Bulut’un Kayınpederi, Makina Kimya’dan Emekli Nurettin Canıdemir Vefat Etmiştir.

Doğlak Köyü’nden Gelme, Satılmış, Mustafa Ve Mehmet Akdemir’in Annesi, Hurdacı Esnafından Ömer Akdemir’in Eşi Meryem Akdemir Vefat Etmiştir.

Güvenli Köyü’nden Gelme, Aşur Gül’ün Eşi, Murat Ve Nurettin Gül’ün Annesi, Sanayi Esnafından Aşur Gül’ün Babannesi Hanife Gül Vefat Etmiştir.

 

 

25.10.2014  Cumartesi 

Mecitözü, Danın Köyü’nden Gelme, Fatih Özsoy’un Babası Arif Özsoy Vefat Etmiştir.

Buğdüz Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Hasan, Ahmet Ve İsmail Yağlı’nın Annesi Şaziye Yağlı Vefat Etmiştir.

 

 

24.10.2014 Cuma

Çorum Belediyesi Çalışanı Mesut Yılmaz Ve Berber Esnafından Mücahit Yılmaz’ın Babası, Çorum Belediyesi Kanalizasyon Amirliğinden Emekli Mehmet Yılmaz Vefat Etmiştir.

Vezirköprü’den Gelme, İnşaat Ustası Mikdat Çeriz’in Babası Hasan Çeriz Vefat Etmiştir.

 

 

23.10.2014 Perşembe

Karayollarından Emekli İsmail Metin Ve Emniyet Müdürlüğü Çalışanı Hüseyin Metin’in Annesi Şirin Metin Vefat Etmiştir.

Kadir Ve Yılmaz Özsolak’ın Babası, Eski Fırıncı Esnafından Mustafa Özsolak Vefat Etmiştir.

Şanlıosman Köyü’nden Gelme, Hüseyin Ceylanbaş’ın Eşi, İsmet, Ali, Orhan Ve Serpil Ceylanbaş’ın Annesi Sultan Ceylanbaş Vefat Etmiştir.

Aydın, İhsan,Mustafa, Ömer Ve Mevlüt Dede’nin Annesi, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan’ın Halası, Telekom Müdürlüğü’nden Emekli Hasan Kılıç Ve Ekrem Kayıkçı’nın Kayınvalidesi Ayşe Dede Vefat Etmiştir.

 

 

22.10.2014 – Çarşamba

Çatak Köyü’nden Gelme, İsmet, Fazlı, Ömer Ve Osman Altunkaya’nın Babası Mustafa Altunkaya Vefat Etmiştir

 

 

21.10.2014 Salı

Merhum Kemal Velipaşaoğlu’nun Eşi, Merhum Abdullah Şamlı’nın Kız Kardeşi Semia Velipaşaoğlu Vefat Etmiştir.

Arpalık Köyü’nden Gelme, Bahri, Bilal Ve İbrahim Çevik’in Annesi Kezban Çevik Vefat Etmiştir.

Buğdüz Köyünden, Çopikas Kağıt Afbrikasından Emekli, Nuri Altundağ’ın Babası, Rumi Altundağ Vefat Etmiştir.

Göcenovacığı Köyünden Hamza Şanlı Vefat Etmiştir.

 

 

20.10.2014 Pazartesi

Evcikuskışla ( Kuzey ) Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Yüksel Doğan’ın Oğlu Çağdaş Doğan Vefat Etmiştir.

Kadıderesi Köyü’nden Gelme, Hasan, Ali, Cengiz Ve Meliha Uzun’un Babası, Eczacı Kemal Uzun’un Amcası Hüseyin Uzun Vefat Etmiştir.

Serban Köyünden Gelme, Yakup Solak’ın Oğlu, Selçuk Solak Vefat Etmiştir.

 

19.10.2014 Pazar

Defterdarlıktan Emekli Mustafa Ve Feridun Bal’ın Babası, İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Hayrettin Kazancı’nın Kayınpederi, Sanayi Esnafından Niyazi Bal’ın Kardeşi Elvan Bal Vefat Etmiştir.

Yaydiğin Köyü’nden Gelme, Halil Ve Sıddık Öztürk’ün Ağabeyi, Huzur Cami Emekli Müezzini Mehmet Öztürk Vefat Etmiştir.

 

 

18.10.2014 Cumartesi

Çıkrık Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi Personeli Vedat Bulut, 19 Mayıs İlköğretim Okulu Öğretmeni Serhat Bulut, Sgk’ Dan Emekli Sedat Bulut Ve Reşadiye Emniyet Amiri Mithat Bulut’ Un Annesi, Emekli Öğretmen Merhum Mehmet Bulut’un Eşi Fatma Bulut Vefat Etmiştir.

Karapürçek Köyü’nden Gelme, Durmuş Ve Ahmet Asalı’nın Babası, Yaşar Ve Kadir Asalı’nın Amcası Ahmet Asalı Vefat Etmiştir.

Sosyal Güvenlik Şefi Kemal Toksoy’un Babası, Eski Çorum Emniyet Amiri Rauf Toksoy Vefat Etmiştir.

 

 

17.10.2014 – Cuma

Yukarı Cerit Köyünden Gelme, Ömer Devrik’in Oğlu Hatap Un Fabrikasından Emekli, Hacı Hilmi Devrik Vefat Etmiştir.

Konaklı Köyünden Gelme, Bayındırlıkta Şube Müdürü Elvan Yalçın Ve İlhan Yalçın’ın Annesi, Sündüs Yalçın Vefat Etmiştir.

 

 

16.10.2014 – Perşembe

Pınarbaşı Köyünden, Halil Sarıtaş Vefat Etmiştir.

Alaca Hışır Köyünden Gelme, Osman Ceylan’ın Eşi, Adil Ve Şahin Ceylan’ın Anneleri, Osman Çoşkun’un Kayınvalidesi, Makbule Ceylan Vefat Etmiştir.

 

 

15.10.2014 – Çarşamba

Sadık Ve Şemsettin Olukçu’nu Anneleri, Fatma Olukçu Vefat Etmiştir.

Ovasaray Köyünden, Kalıpçı Ustalarından Osman Ve Zübeyir Keskin’in Ablası, Keskinoğlu Market Sahibi Murat Keskin’nin Halası, Ece Seramik Çalışanı Murat Ahıskalı’nın Annesi, Ünzile Ahıskalı Vefat Etmiştir.

İnalözü Köyünden Almanyadan Emekli, Göğüs Hastanesinden Emekli Mehmet Gök’ün Ağbeyi Valilikte Çalışan Erol Topal’ın Dayısı Mustafa Gök Vefat Etmiştir.

 

 

14.10.2014 – Salı

Demirci İsmet, Kemal Ve Cemal Eker’in Anneleri, Sümbül Eker Vefat Etmiştir.

Palabıyık Köyünden Gelme, Saffet Ve Safi Göcen’in Babaları, İsmail Göcen Vefat Etmiştir.

Terzi Esnafından, Hacı İsmail Boyabatlı Vefat Etmiştir.

Ömerbey Köyünden, Merhum Ali Fakı’ını Eşi, Celal, Elvan, Hakkı, Sadık Ve Mehmet Fakı İle Emine, Güleser Ve Gülseren’in Anneleri, Yeter Fakı Vefat Etmiştir.

Elicek Köyünden Memduh Soydan’ın Eşi, Durak Soydan’ın Annesi, Şükrü Akyüz’ün Kardeşi, Sebiha Soydan Vefat Etmiştir.

 

 

13.10.2014 – Pazartesi

Ertuğrul Köyünden Gelme, İsmail, Ragıp Ve Fatih Çoşkun’un Babaları, Muzaffer Demirbaş Ve Mustafa Yaşar’ın Kayınpederi, S.S.K Hastanesinden Emekli Şahin Çoşkun Vefat Etmiştir.

Büğet Köyünden Gelme, Ayakkabıcı Esnafından, Hüseyin Akveran’ın Eşi, Şükrü, Sevim, Sevda Ve İsmail Akveran’ın Anneleri, Nadire Akveran Vefat Etmiştir.

Mecitözü Fındıklı Köyünden Gelme, Almanya”Dan Emekli, Yusuf, Necmettin, Rafet, Ayten, Ceylan Ve Gülten’in Babaları, İsmet Aşgın Vefat Etmiştir.

Abdalata Köyünden, İbrahim, Mehmet Ve Osman Çelik’in Babaları Mehmet Çelik Vefat Etmiştir

 

 

12.10.2014 – Pazar

Karaca Köyünden, Rahmi Barın’ın Ağbeyi, Bekir, Fikri, Süleyman Ve Karaca Köyü Muhtarı Ömer Barın’ın Babaları, Yalçın Ve Nevzat Kurşuncu İle Talat Canikli’nin Kayınpederi, Hacı Raşit Barın Vefat Etmiştir

Yoğunpelit Köyünden Gelme, Mustafa Bulut’un Eşi, Maliyede Çalışan Celal Ve Sultan Bulut’un Anneleri, Metin, Aybaş, Ahmet Sadıç Ve Arap Ali Oruç’un Kayınvalideleri, Hanım Bulut Vefat Etmiştir.

Gemet Köyünden Gelme, Köy Hizmetlerinden Emekli, Kadir Yıldız Vefat Etmiştir.

Keresteci Esnafından Vedat Kayar’ın Eşi, Sanayi Esnafından Cemalettin Mehmet Nal’ın Ablası, Zeliha Kayar Vefat Etmiştir.

 

 

11.10.2014 – Cumartesi

Seydim Çakallı Köyünden Gelme, Hıdır Uçar’ın Eşi, Bekir Ve Kamil Uçar’ın Anneleri, Kadim Sarıkaş’ın Ablası, Güver Uçar Vefat Etmiştir.

Demlikçi Esnafından Hikmet Bayburt’un Eşi, Kuaför Esnafından Önder Bayburt Ve Eylem Çay’ın Anneleri, D.S.İ’de Çalışan Arap Kemal Kaplan’ın Ablası, Elif Bayburt  Vefat Etmiştir.

Çik Hasan Köyünden Gelme, Hüseyin Serin’in Oğlu, Aziz, Rıza Ve Cemal Serin’in Kardeşi, Ali Serin Vefat Etmiştir.

Küçük Gülücek Köyünden Gelme, Murat, Osman Ve Faruk Boz’un Anneleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Hacı Koca’nın Ablası, Nazife Boz Vefat Etmiştir.

Büğet Köyünden Ayhan Ve Saffet Kışla’nın Babaları, Şevki, İsmail Ve Şeref Kışla’nın Kardeşi, Satımış Karabacak’ın Eniştesi, Ali Eber Kışla Vefat Etmiştir.

Hasandeğin Köyünden Gelme, Arap Ve Hüseyin Ersöz’ün Anneleri, Zeynep Ersöz Vefat Etmiştir.

 

 

10.08.2014 – Cuma

Oğuz Boz, Mustafa Girdaban Ve İlker Bolat’ın Kayınpederi, Haydar Bekdaş’ın Eniştesi, Tuncay Cılaz’ın Babası, Hüseyin Cılaz Vefat Etmiştir.

Arslan Köyünden Gelme, Gürbüz Erkoç’un Babası, Erdal Erkoç Vefat Etmiştir.

Kızılpınar Köyünden Gelme, Seydi Çam’ın Babası, Ali Deveci, Mehmet Bulut, Hacı Çam Ve Kemal Güney’in Kayınpederi, Hasan Çam Vefat Etmiştir.

Çikhasan Köyünden, Aziz Çelik’in Amcasının Oğlu, Muharrem Çelik’in Kardeşi, Duran Çelik Vefat Etmiştir.

Seydim Köyünden, Hüseyin, Mevlüt, Erdal, Tahsin Ve Hasan Köstekçi’nin Babaları, Hasan Köstekçi’nin Ağbeyi, Nurettin Köstekçi Vefat Etmiştir.

 

 

09.10.2014 – Perşembe

Zurnacı Necati Sağırkaya’nın Annesi, Saniye Sağırkaya Vefat Etmiştir.

Büyük Düvenci Beldesinden Gelme, Şeker Fabrikası Çalışanı Namık Ve Turgut Şengül, Nilgün Acar İle Gülşen Kireç”İn Babaları, Muhtar Necip Şengül’ün Ağbeyi, Şeker Fabrikasından Emekli, Mahir Şengül Vefat Etmiştir.

Ahmet Şahna Köyünden Gelme, Bilal, Eyüp, Adil Ve Hasan Kayaoğlu İle Şehriye Gündoğdu Ve Hülya Özdemir’in Ağbeyleri, Elektrikçi Esnafından, İsmail Kayaoğlu Vefat Etmiştir.

Eski Çeltek Köyünden , Abdullah, Sabri, Rüştü Ve Rıza Yıldız’ın Babaları, Halk Sağlığı Müdürlüğünde Çalışan Ramazan Yıldız’ın Amcası, Sadık Yıldız Vefat Etmiştir.

Eski İnşaat Ustalarından, Hamit, Erol Ve Sinan Kabakçı’nın Kardeşi, Aslı Kabakçı Tan Vefat Etmiştir.

Kale Mahallesi Sakinlerinden Suhip Çalık Vefat Etmiştir.

Ayvalı Köyünden Gelme, Merhum Halit Ünal’ın Oğlu, Osman Ünal Vefat Etmiştir.

Eskice Köyden, Naci Ve Mustafa Ceylan’ın Babaları, Ahmet Ceylan Vefat Etmiştir.

Merhum Seydi İpek’in Hanımı, Zeki İpek, Satı Ekmekçi, Yasemin Zeren, Beyhan Özcan Ve Nevin Özcan’ın Anneleri, Evci Orta Kışla Köyünden Gelme, Kadem İpek Vefat Etmiştir.

 

 

08.10.2014 – Çarşamba

Hacı Musa Köyünden Gelme, Erol, Erdal Ve Altekinler Pide Salonunda Çalışan Atilla Yüksel’in Babaları, Kemal Yüksel Vefat Etmiştir.

Mecitözü Fakıahmet Köyünden Gelme, Aslen Cemilbey Köyünden, Naime Bek Vefat Etmiştir.

Soğuksu Köyünden Gelme, D.S.İ”Den Emekli Oğuzhan Köse’nin Babası, Murat Köse Vefat Etmiştir.

Karagöz Köyünden Gelme, Veli, Raif, Mehmet Ve Hüseyin Öncü İle Zeynep Korkmaz, Hatice Öncü Ve Saadet Tivriz’in Anneleri, Emine Öncü Vefat Etmiştir.

 

 

07.10.2014 – Salı

Arzuhalci Mehmet Lütfi Tekkeşin Ve İcra Müdürü Bekir Tekkeşin’in Anneleri, Fırıncı Esnafından Arif Çalışır’ın Kayınvalidesi, Kadriye Tekkeşin Vefat Etmiştir.

Avukat Derya Öztekin, Funda Dağlıoğlu, Fuya Giray Ve Didem Öztekin’ni Babaları Emekli Hakim Turhan Öztekin Vefat Etmiştir.

Kavacık Köyünden Gelme, İbrahim Düşgün’ün Eşi, Aysel, Yeter, Birgül Ve Ahmet Düşgün’ün Anneleri, Nazife Düşgün Vefat Etmiştir.

Merhum Hacı Sait Kılıçoğlu’nun Eşi, Mustafa, Hikmet, Ali Ve Kadir Kılıçoğlu İle Güler Keser’in Anneleri, İhsaniye Kılıçoğlu Vefat Etmiştir.

Eski Ekin Köyünden Gelme, Merhum Arabacı Raif Bakar’ın Eşi, Mustafa, Şaban, Alparslan Ve Hitit Gıdada Çalışan, Yunus Bakar’ın Anneleri, Şaziye Bakar Vefat Etmiştir.

Seydim Köyünden Gelme, Mustafa Kondakçı’nın Eşi, Hasan Ve Nurettin Köstekçi’nin Ablaları, Dudu Kondakçı Vefat Etmiştir.

Eski Tuzcu Esnafından, Mahir Köse Ve Galip Köse’nin Ağbeyleri, Aykut Ve Serdar Köse’nin Babaları, Mustafa Köse Vefat Etmiştir.

 

 

06.10.2014 – Pazartesi

Tenekeci Esnafından Ahmet Özdokuyucu’nun Babası, Bülent Karafakıoğlu Ve Alper Şehirli’nin Dedesi, Osman Özdokuyucu Vefat Etmiştir.

Apdalata Köyünden Gelme, Merhum Necip Gedik’in Eşi, Arif, Mehmet, Mustafa Ve Hüseyin Gedik’in Anneleri, Hanım Gedik Vefat Etmiştir.

Dağkarapınar Köyünden Gelme, İlyas Metin’in Eşi, Muhammed Ve Betül Metin’in Anneleri, Arif, Feyzullah Ve Cemal Şan’ın Kardeşleri, Güllü Metin Vefat Etmiştir.

Eşençay Köyünden Gelme, Bilal Ve Cuma Taş’ın Babaları, Pazarcı Esnafından Salim Taş Vefat Etmiştir.

 

05.10.2014 – Pazar

Bababaoğlu Köyünden Gelme, Sosyal Yardımlaşmadan Emekli, Hayrettin Atak’ın Babası Köy Hizmetlerinden Emekli, Niyazi Atak Vefat Etmiştir.

 

 

04.10.2014 – Cumartesi

Çukurören Köyünden Gelme, Taksici Esnafından, Yücel Dobak’ın Babası, Servisci Esnafından Ferhat Dobak’ın Dedesi, Halil Dobak Vefat Etmiştir

 

 

03.10.2014 – Cuma

Hacı Ahmet Deresi Köyünden Gelme, Duran, Cemil Ve Mevlüt Çetin’in Anneleri, Emine Çetin Vefat Etmiştir.

Sağlık Ocağından Emekli, Hacı Mustafa Yeniözgen’in Hanımı, Elvan Ve Ömer Yeniözgen’in Anneleri, Habibe Yeniözgen Vefat Etmiştir.

Kahveci Esnafından, Tahsin Yüzgeç’in Eşi, Sevim Yüzgeç Vefat Etmiştir.

 

 

02.10.2014 – Perşembe

Dutçakallı Köyü’nden Gelme, Zurnacı Arap Ali Barlas’ın Annesi Bahar Barlas Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden Gelme, Hayri Keskin’in Kızı, Necip, Mehmet Ve Gülabi Keskin’in Kızkardeşi Tuncay Keskin Vefat Etmiştir.

 

 

01.10.2014 – Çarşamba

Necla, Nihal, Meral Ve İsmail Battal’ın Ağabeyi, Merhum Nafız Battal’ın Oğlu, Eski Çorum Belediye Başkanı Merhum Turhan Kılıçcıoğlu’nun Kayınbiladeri Yaşar Battal Vefat Etmiştir.

Arslan Köyü’nden Gelme, Zeynal, Dilaver Ve Çetin Çemrek’in Babası Mustafa Çemrek Vefat Etmiştir.

 

 

29.09.2014 – Pazartesi

Çukurören Köyü’nden Gelme, Veysal Dumanlı’nın Kayınpederi, Naile Dumanlı’nın Babası Ali Güder Vefat Etmiştir.

Merhum Nurettin Eraslan’ın Eşi, Saime, Nihat Ve Nevzat Saydam’ın Ablası Sabahat Eraslan Vefat Etmiştir.

Yaydiğin Köyü’nden Gelme, Bakkal Esnafından Merhum Mustafa Yaşar Tuncay’ın Eşi, Yaşar Tuncay’ın Annesi, Mehmet Tuncay’ın Kız Kardeşi, Mustafa Tuncay’ın Halası İhsaniye Tuncay Vefat Etmiştir.

 

 

28.09.2014 – Pazar

Seydim Köyü’nden Gelme, Sabri Can Ve Devlet Hastanesi Çalışanı Yakup Can’ın Babası Eski Kahvecilerden Hüseyin Can’ın Kayınpederi Mahmut Can Vefat Etmiştir.

 

 

 

27.09.2014 – Cumartesi

Merhum Hacı Hasan Kanat’ın Kızı, Nurettin Öztürk’ün Eşi, Televizyoncu Mustafa Kanat’ın Ablası Fatma Kanat Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’nden Gelme, Sedat, Şefika, Leman, Fadime Ve Nazik Çelikcan’ın Babası Mehmet Çelikcan Vefat Etmiştir.

Turgut Köyü’nden Gelme, Sefa Yalçınkaya’nın Kardeşi, Fikret Ve Ali Ekber’in Amcası, Müslüm Taş’ın Amcası’nın Oğlu Mehmet Yalçınkaya Vefat Etmiştir.

Eymir Köyü’nden Gelme, Bilal Gür’ün Eşi, Necla, Sevda Ve Haydar Gür’ün Annesi, Kadir Ağırbaş’ın Kardeşi Satı Gür Vefat Etmiştir.

 

 

 

26.09.2014 Cuma

Danın Köyü’nden Gelme; Eski Muhtar Niyazi Yılmaz’ın Oğlu, Mecitözü Eski Ziraat Odası Başkanı Ali Yılmaz’ın Kardeşi Ahmet Yılmaz Vefat Etmiştir

Elicek Köyü’nden Gelme, Milli Eğtim Müdürlüğü’ Nden Emekli Ömer Gündoğan’ In Eşi; Celal, Satılmış Ve Cemal Gündoğan’ın Annesi Hasibe Gündoğan Vefat Etmiştir

 

 

25.09.2014 Perşembe

Kireçci Hacı Raşit Uçar’ın Oğlu, Mustafa Uçar’ In Ağabeyi, Berber Esnafından Eşref Çatar’ın Kayınbiladeri, Sedat Ve Vedat Uçar’ın Babası, Murat Toprak Ve Bayram Akkuş’un Kayınpederi İsmail Uçar Vefat Etmiştir.

Alaca’dan Gelme; Emekli İmam Ömer, Ali İhsan, Cemil Ve Ayşe İnceyılmaz’ın Babası İbrahim İnceyılmaz Vefat Etmiştir

Kınıkdeller Köyü’nden Gelme, Mustafa Ökmen’ İn Annesi Zeynep Ökmen Vefat Etmiştir

Çorum Belediyesi’nden Emekli; Hamide, Halil, Metin, Fatih Ve Cengiz Büyükcindil’in Babası, Emekli Öğretmen Hüseyin Celep’in Kayınpederi Arslan Büyükcindil Vefat Etmiştir

Boğabağı Köyü’nden Gelme, Çorum Lisesi’ Nden Emekli Ve Hayat Kağıt Fabrikası Çalışanı Hüseyin Ateş İle Merkez Yibo İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Ali Ateş’ İn Babası Ahmet Ateş Vefat Etmiştir

 

 

24.09.2014 Çarşamba

Çalyayla Köyü’den Gelme, Mehmet Ali, Kamil, Cuma Ve Hüseyin Ceyhuni’nin Babası Satılmış Ceyhuni Vefat Etmiştir

Laçin’de İkamet Eden, Turgut, Ahmet, Mehmet, Eyüp Ve Arif Köklen’in Annesi Hatice Köklen Vefat Etmiştir.

Seydim Köyü’nde İkamet Eden, Eski Seydim Belediye Başkanı Cemil Koçak Ve Emekli Öğretmen Abdullah Koçak’ın Amcası Kazım Koçak Vefat Etmiştir.

 

 

23.09.2014 – Salı

Büget Köyü’nden Gelme, Merhum Halil Gedik’in Eşi, Muharrem, Erol Ve Erdal Gedik’in Annesi Emine Gedik Vefat Etmiştir.

 

 

22.09.2014 – Pazartesi

Altınbaş Köyü’nden Gelme, Mehmet, Hasan, Selvinaz Ve Şehriban Özdemir’in Babası, Emekli Öğretmen Durmuş Özdemir’in Kayınpederi, Almanya’dan Emekli Hasan Özdemir Vefat Etmiştir

 

 

21.09.2014 – Pazar

Eskice Köyü’nden Gelme, Ferhat, Hacer Ve Hanife Aydoğan’nın Babası, Telekom Müdürlüğü’nden Emekli Elvan Aydoğan Vefat Etmiştir.

Leblebici Esnafından Hüseyin Ve Turabi Çoğal’ın Babası Ali Çoğal Vefat Etmiştir.

 

 

20.09.2014 – Cumartesi

Sorkoğlan Köyü’nden Gelme, Muharrem Uslu’nun Oğlu, Gülsüm Uslu’nun Eşi, Cüneyt, Cemalettin Ve Cemal Uslu’nun Babası Cemal Alahattin Uslu Vefat Etmiştir.

Karadona Köyü’nden Gelme, Ali Ve Mehmet Arslan’nın Amcasının Oğlu, Hüseyin Arslan’nın Oğlu Zeynel Arslan Vefat Etmiştir

 

 

 

19.08.2014 – Cuma

Ergün Ve Erdal Zazaoğlu’nun Annesi Müjgan Zazaoğlu Vefat Etmiştir.

 

 

18.09.2014 – Perşembe

Türkler Köyü’nden Gelme, Ahmet Çatal’ın Oğlu Abdullah Çatal Vefat Etmiştir

Ziraat Bankası’ndan Emekli Ahmet Akın’ın Annesi, Dalyan Makina Çalışanı Memduh Aykaç, Emekli Öğretmen Ömer Aykaç Ve Rıfat Baysal’ın Kayınvalidesi Şükrüye Akın Vefat Etmiştir

Çalıca Köyü’nden, Ayakkabıcı Esnafından Nejdet Bozdağ’ın Babası, Halil, Celal, Osman Ve Feyzullah Bozdağ’ın Kardeşi Recep Bozdağ Vefat Etmiştir

 

 

17.09.2014 – Çarşamba

Karaağaç Köyü’nden Gelme, Merhum Halil Kalkan’ In Eşi, İnşaat Ustası Osman Ve Cumhuriyet Savcısı Talip Kalkan’ın Annesi, Züccaciye Esnafından Halil Ve Ekrem Kalkan’ın Babannesi Ayşe Kalkan Vefat Etmiştir

 

 

16.09.2014 – Salı

Dodurga’dan Gelme, Zahireci Esnafından Kemal Sayar’ın Babası Ömer Sayar Vefat Etmiştir.

Gökköy Köyü’nden Gelme, Hatice Alper’in Eşi; Ercan, Meliha, Mediha Ve Asiye Alper’in Babası, Devlet Hastanesi’nden Emekli Cemal Alper Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi’nden Emekli Nihat Çöplü’nün Ablası, İhsan Ve Bülent Çöplü’nün Halası Ümran Çöplü Vefat Etmiştir.

Turgut Köyü’nden; Mehmet Ali, Muharrem Ve Mustafa Aslan İle Aynur Akyol’un Annesi Yeter Aslan Vefat Etmiştir

Mecitözü’nden Gelme, Merhum Hasan Çınar’ın Eşi; Orhan, Şeref Ve Serpil Çınar’ın Annesi Müzeyyen Çınar Vefat Etmiştir

Mecitözü Danun Köyü’nden Gelme; Merhum Celal Özcan’ın Eşi, Merhum Abdullah Ve Muttalip Arisli’nin Kız Kardeşi, Emekli Zabıta Memuru Ali Rıza Özcan Ve Salih Özcan’ın Annesi, Ahmet Demir’in Kayınvalidesi Memduha Özcan Vefat Etmiştir

 

 

15.09.2014 – Pazartesi

Bakkal Esnafından Merhum Nihat Ölçek’in Eşi, Öğretmen Bilal Ölçek Ve Köy Hizmetleri Çalışanı Hasan Ölçek İle Akif Ve İhsaniye Ergani’nin Annesi Seyhan Ölçek Vefat Etmiştir.

Kirazlıpınar Köyü’nden, Eski Muhtar Müslüm Merdan Ve Kasım Koçak’ın Annesi Sultan Koçak Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi’nden Emekli Salih Kayalı, Köy Hizmetlerinden Emekli Yusuf Kayalı Ve Öğretmen Necip Kayalı’nın Annesi, Merhum Mevlüt Kayalı’nın Eşi Elife Kayalı Vefat Etmiştir.

 

 

14.09.2014 – Pazar

Alaca’dan Gelme, Emekli Öğretmen Metin Yurtsever’in Oğlu, Telekom Çalışanı İlker Yurtsever Vefat Etmiştir.

Ayaz Köyü’nden Gelme, Köy Hizmetleri’nden Emekli Yakup Eldoğan Vefat Etmiştir.

Sungurlu, Tuğcu Köyü’nden Gelme, Serkan Bülek’in Babası, Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli Kadir Bülek Vefat Etmiştir.

Gökköy Köyü’nden Gelme, Asiye Bekdaş’ın Eşi, Safi, Saadet, Satı, Semiha Ve Selda Bekdaş’ın Babası; Hüseyin Bekdaş Vefat Etmiştir.

Rafet Battal’ın Oğlu, Ayhan, Mustafa Ve Saffet Battal’ın Kardeşi, Adem Battal’ın Babası Halit Battal Vefat Etmiştir.

Zakir Kümbül’ün Kayınpederi, Mahmut Karakaya’nın Babası, Eski Bakırcı Esnafından Hasan Karakaya Vefat Etmiştir.

 

 

13.09.2014 – Cumartesi

Nihat Bodur’un Babası, Eski Bakırcı Esnafından Kerep Bodur Vefat Etmiştir

 

 

12.09.2014 – Cuma

Boğacık Köyü’nden Gelme, Eski Muhtar İsmail Çam’ın Eşi, Çorum Belediyesi Çalışanı Satılmış Ve Ekrem Çam’ın Annesi Hanım Çam Vefat Etmiştir.

Altınbaş Köyü’nden, Hüseyin Ve İbrahim Özönel’in Babası Halil Özönel Vefat Etmiştir.

Mollahasan Köyü’nden Gelme, Vahit Kurt’un Kardeşi Ali Rıza Kurt Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi’nden Emekli Merhum Kamil Altan’ın Oğlu, Önder, Öner Ve Zehra Altan’ın Babası, Çorum Belediyesi Çalışanı Kerep Sur’un Eniştesi, Çorum’un Değerli Büyüklerinden Eşrefhoca’nın Torunu, Çorum Belediyesi’nden Emekli Kepçe Operatörü İsmail Altan Vefat Etmiştir.

Eymir Köyü’nden Gelme, Eski Fırıncı Esnafından Aşır Çakmak’ın Oğlu Dursun Çakmak Vefat Etmiştir.

İskilip’ten Gelme, Mermerci Veysel Ve Emin Doğan’ın Annesi Zahide Doğan Vefat Etmiştir.

Anadolu Ajansı Muhabiri Kemal Karadağ’ın Babası, İsa Halife Talebe Yurdu Görevlisi Mustafa Karadağ Vefat Etmiştir.

 

 

11.09.2014 – Perşembe

Oto Galerici Esnafından Ali Kılıçoğlu’nın Eşi, Sait Ve Sibel Kılıçoğlu’nun Annesi, Levent Oh’un Kayınvalidesi Nurten Kılıçoğlu Vefat Etmiştir.

Ebubekir Sıttık Hançerli’nin Eşi, Fayans Ustası Şükrü Ve Hamza Hançerli’nin Annesi, Mermerci Hüseyin Kıran’ın Halası Latife Hançerli Vefat Etmiştir.

Bülent, Vicdan, Alper Ve Ali Tokyay’ın Babası, Türk Sanat Müziği Sanatçısı Mustafa Bahri Tokyay Vefat Etmiştir.

 

 

10.09.2014 – Çarşamba

Bahattin, Mustafa, Arif, İlhami Ve Çorum Belediyesi Çalışanı Çetin Ceylan’ın Babası Rıfat Ceylan Vefat Etmiştir.

Büyükpalabıyık Köyü’nden Gelme, Pire Veli’nin Oğlu, Zafer Çeliktaş’ın Babası Muharrem Çeliktaş Vefat Etmiştir.

Sazak Köyü’nden, Zehra Öz’ Ün Eşi, Necati Ve Ali Öz’ün Kardeşi, Demir Doğramacı Esnafından Ecevit Ve Bülent Öz’ün Amcası, Suat Alnıak’ın Kayınbiladeri Atilla Öz Vefat Etmiştir.

Emekli Öğretmen Metin Çıtak İle Canan Ve Cavidan Uzun’un Annesi Tevfik Çıtak’ın Yengesi Leman Çıtak Vefat Etmiştir.

Konfeksiyoncu Merhum Şevket Özüyağlı’nın Eşi, Manifaturacı Turan Özüyağlı, Kadir Ve İsmail Özüyağlı’nın Annesi Menşure Özüyağlı Vefat Etmiştir.

Alaca İlçesi, Tutluca Köyü’nden Gelme, Celal Ve Abidin Çuhadar’ın Babası İsmail Çuhadar Vefat Etmiştir.

Süheyl Ve Hıdır Arzoğlu’nun Babası, Eski Bakırcı Esnafından Mustafa Arzoğlu Vefat Etmiştir.

 

 

09.09.2014 – Salı

Ptt’den Emekli Postacı Turan Döndü’nün Oğlu, Bakkal Esnafından İsmail Döndü’nün Kardeşi, Mobilyacı Esnafından Mustafa Ve Çetin Soydan, Nihat Döndü Ve Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hikmet Durgun’un Yeğeni Yusuf Döndü Vefat Etmiştir.

Merhum İbrahim İlikmen’in Eşi, Kemal, Hakkı Ve Mehmet Ali Şenöz’ün Ablası Perihan İlikmen Vefat Etmiştir.

Aşağısaraylı Köyü’nden Gelme, Merhum Osman Bulut’un Eşi, Osman Bulut’un Annesi, Aşağısaraylı Köyü Muhtarı Osman Özbaydemir’in Kayınvalidesi Şerife Bulut Vefat Etmiştir.

Gökçepınar Köyü’nden, Ali Çubukçu’nun Amcasının Oğlu, Süleyman Çubukçu’nun Oğlu İsmail Çubukçu Vefat Etmiştir.

Çamlıca Köyü’nden, Ahmet, Halit Ve Musa Gümüş’ün Annesi, Kemal Gümüş’ün Annesi, İsmail Yetişgen’in Kayınvalidesi Rahime Gümüş Vefat Etmiştir.

Çalyayla Köyü’nden, Hatem Keltepe’nin Eşi, Dilaver, Menşure Ve Gülnaz Keltepe’nin Babası Hüseyin Keltepe Vefat Etmiştir.

 

 

08.09.2014 – Pazartesi

 

Çomarbaşı Köyü’nden Gelme, Akerlik Şubesi’nden Emekli İsmail Ve Mustafa Özşahin’in Babası, Camcı Esnafından Abdullah Coşkun’un Dayısı Abdullah Özşahin Vefat Etmiştir.

Türkler Köyü’nden Gelme, Keresteci Esnafından Abdullah Şahin’in Annesi, Kore Gazi’si Merhum Şükrü Şahin’in Eşi Güldane Şahin Vefat Etmiştir.

 

 

07.09.2014 – Pazar

 

Kavakalan Köyü’nden Gelme, Sadık Sezer’in Oğlu, Ali Ve Hıdır Sezer’in Kardeşi Hasan Sezer Vefat Etmiştir.

Kuyumcu Esnafından Merhum Elvan Erdoğan’ın Eşi, Salim Erdoğan’ın Annesi Zakiye Erdoğan Vefat Etmiştir.

Tarhan Köyü’nden Gelme, Bekdaş, Tufan, Ve Sibel Kaymaz’ın Babası, Nazım, Ali, Zeynep Ve Murat Üstün’ün Eniştesi Sadık Kaymaz Vefat Etmiştir.

Elmalı Köyü’nden Gelme, Turhan, Harun Ve Fahri Boran’ın Annesi, Mehmet Ve Hüseyin Biçer’in Annannesi Mihrem Boran Vefat Etmiştir.

Eski Şoför Esnafından Favzi Aktaş’ın Eşi Nuran Aktaş Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Çalışanı Yüksel Ilgar’ın Babası İbrahim Ilgar Vefat Etmiştir.

Karagöz Köyü’nden Gelme, Hüseyin, Bayram, Cemal Ve Mehmet Sezgin’in Annesi Esme Sezgin Vefat Etmiştir.

Sungurlu İlçesi, Ortakışla Köyü’nden Gelme, Aynur, Özay Ve Arif Karakoç’un Annesi Döndü Karakoç Vefat Etmiştir.

Gökçepınar Köyü’nden Gelme, Hasan Karaca’nın Eşi, Ali, Murat, Soner, Serap Ve Seher Karaca’nın Annesi, Veli Karaca’nın Teyzesi Güzide Karaca Vefat Etmiştir.

 

 

06.09.2014 – Cumartesi

Dağkarapınar Köyü’nden Gelme, Osman Akyüz’ün Oğlu, Aslan Akyüz’ün Kardeşi, Şükrü Akyüz’ün Yeğeni Alim Akyüz Vefat Etmiştir.

Dursun Avcu’nun Oğlu, Taksici Esnafından Eyüp Avcu’nun Ağabeyi Fuat Avcu Vefat Etmiştir.

 

 

 

05.09.2014 – Cuma

Sıvacı Ustası Ömer Ve Aydın Ceylan’ın Annesi, Sıvacı Ustası Ali Osman Altınörs’ün Kayınvalidesi Nafiye Ceylan Vefat Etmiştir

Bekdaşoğlu Köyü’nden Gelme, Mehmet Kayıkçı’nın Oğlu, Şenol Ve Ünal Kayıkçı’nın Babası Satılmış Kayıkçı Vefat Etmiştir.

Turgut Köyü’nden, Eski Muhtar Hüseyin Taş’ın Babası, Çorum Belediyesi’nden Emekli Hüseyin Kaya’nın Kayınpederi Etem Taş Vefat Etmiştir.

Yukarısaraylı Köyü’nden Gelme, Hasan, Zeki, Mürsel, Mustafa Ve Ömer Sarsın’ın Babası Abdullah Sarsın Vefat Etmiştir.

Hacıahmetderesi Köyü’nden Gelme, Devlet Hastanesi’nden Emekli Ahçı Nuri Gül’ün Eşi, Diş Teknisyeni Arif Gül’ün Annesi, Televizyon Tamircisi Satılmış Onan’ın Kayınvalidesi Ayşe Neriman Gül Vefat Etmiştir.

Eymir Köyü’nden Gelme Bahattin Demirci Vefat Etmiştir.

 

 

04.09.2014 – Perşembe

Paşaköy’den Gelme, Şükrü Özer’in Eşi, Devlet Hastanesi Morg Görevlisi Mustafa Özer Ve Avukat Yaşar Özer’in Annesi Emine Özer Vefat Etmiştir.

Şekerbey Köyü’nden Gelme, Abdullah Taşdan’ın Eşi, Sorkoğlan Köyü’nden Gelme Bakkal Ali Yılmaz’ın Kız Kardeşi, Dilek Ve Canan Taşdan’ın Annesi, Rıza Benli’nin Kayınvalidesi, Hülya, Ayla, Leyla Ve Arap Ali Yılmaz’ın Halası Belgüzar Taşdan Vefat Etmiştir.

Kınık Köyü’nden Gelme, Osman Gevher’in Ağabeyi, Yaşar Gevher’in Babası, Atak Gevher’in Amcası Arif Gevher Vefat Etmiştir.

Küçükpalabıyık Köyü’nden Gelme, Pazarcı Esnafından İsmail Avcı’nın Oğlu, Burhan, Murat, Tuncay Ve Orhan Avcı’nın Kardeşi Mehmet Avcı Vefat Etmiştir.

 

 

03.09.2014 – Çarşamba

Çorum Çimento Fabrikası’ndan Emekli, Recep Ve Abdullah Hemdoğru’nun Babası Mustafa Hemdoğru Vefat Etmiştir.

Bekir Ve Ali Yıldırım’ın Annesi, Faruk Ve Nurettin Yıldırım’ın Babannesi Mahbub Yıldırım Vefat Etmiştir.

Serpin Köyü’nden Gelme, İsmail Ve Hüseyin Saylan İle Ruziye Şahin’ İn Annesi, Elvan, Kamil, Nevzat, Sami Ve İlhami Saylan’ın Babannesi Şefika Saylan Vefat Etmiştir.

Üyük Köyü’nden Gelme, Berber Esnafından Ferhat, Kerep, Abdullah, Uğur Ve Fatma Eryücel’in Babası, Çorum Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden Emekli Mustafa Eryücel Vefat Etmiştir.

Tuğlacı Aslan Özçetinkaya’nın Eşi, Saraç Necip Özçetinkaya’nın Yengesi, Yaşar Satır, İsmail Çördük Ve Hüseyin Köse’nin Kayınvalidesi, Mustafa Özçetinkaya Ve Çorum Belediyesi Çalışanı Eyüp Özçetinkaya’nın Annesi Fevziye Özçetinkaya Vefat Etmiştir.

 

02.09.2014 – Salı

Sarimbey Köyü’nden, Baki Koçak’ın Eşi, Yurdeser, Laleser, Duygu Ve Cengiz Koçak’ın Annesi, Çorum Belediyesi Çalışanı Erbil Erdem’in Halası Fatma Koçak Vefat Etmiştir.

 

01.09.2014 – Pazartesi

Deller Köyü’nden Gelme, Yunus Market Çalışanı Hüseyin Delibaş’ın Babası, Karakuş Kuruyemiş Çalışanı Erol Bodur’un Kayınpederi, Ekrem Partici’nin Eniştesi, Arasta Berber Esnafından Hasan Delibaş Vefat Etmiştir.

 

31.09.2014 – Pazar

Kuyumcu Köyü’nden Gelme, Kültür Ve Ayans Düğün Salonu Sahibi Bahri, Kerim, Mehmet Ve Mustafa Elsüer’in Babası Bahri Elsüer Vefat Etmiştir.

 

30.09.2014 – Cumartesi

Bekir Kılıç’ın Eşi, Arap Kılıç, Şirin Güneş Ve Esme Ülgü’nün Annesi Güllü Kılıç Vefat Etmiştir.

Merhum Leblebici Esnafından Garip Çavuş’un Eşi, Leblebici Mahmut Ve Mustafa Dolma’nın Annesi Saniye Dolma Vefat Etmiştir.

Kuyumcu Köyü’nden Gelme, Sefer Kalen’in Oğlu, Şoför Esnafından Hüseyin Ve Sosyal Yardımlaşma Çalışanı Neşet Baki Elsüer’in Yeğeni, Yetsan Çalışanı Bekir Zıkı’nın Kayınbiladeri Mehmet Kalen Vefat Etmiştir

 

29.08.2014 – Cuma

Kalehisar Köyü’nden, Merhum İsmail Seytepe’nin Oğlu Bekir Seytepe Vefat Etmiştir.

Elvançelebi Köyü’nden, Abdullah Ve Metin Fidan’ In Babası; Halil Fidan Vefat Etmiştir.

Sarta Köyü’nden Gelme, Muharrem, Abdullah Ve Öğretmen Evi Müdür Yardımcısı Gazi Yurttaş’ın Annesi, Şeker Fabrikası Çalışanı İsmail Yağlı’nın Kayınvalidesi Şaziye Yurttaş Vefat Etmiştir.

 

28.08.2014 – Perşembe

Mecitözü, Ölören Köyü’nden Gelme, Atıf Ve Yücel Özuysal’ın Kardeşi, Bekir, Sıtkı Ve Seynur Özuysal’ın Babası, Taksici Esnafından Mustafa Özuysal Vefat Etmiştir.

Babaoğlu Köyü’nden Gelme, Şükrü Şener’in Oğlu Mustafa Şener Vefat Etmiştir.

 

 

27.08.2014 – Çarşamba

Yaylacık Köyü’nden Gelme, Yosma Sarı’nın Eşi, Hacı Ve Hüseyin Sarı’nın Annesi Zöhre Sarı Vefat Etmiştir.

Ali Ve Mustafa Çağlar’ın Babası Seyit Ahmet Çağlar Vefat Etmiştir.

Yaşar Ve Kemal Gözükara’nın Annesi Elif Gözükara Vefat Etmiştir.

Eski Dişçilerden Ahmet Işlak’ın Eşi, Dişçi Bülent Işlak Ve Cumhuriyet Lisesi Öğretmeni Levent Işlak’ın Annesi Mahmure Işlak Vefat Etmiştir

 

 

26.08.2014  Salı

 

Alaca, Klavuz Köyü’nden Gelme, Merhum Benzinci Aziz Celep’in Eşi, Emekli Avukat Muharrem Celep, Albay Elvan Celep Ve Öğretmen Hatice Alınca’nın Annesi, Çorum Belediyesi Çalışanı Bülent Alınca’nın Kayınvalidesi Elmas Celep Vefat Etmiştir.

Eymir Köyü’nden Gelme, Seydi Mermer Ve Kazım Avşar’ In Kayınpederi, Gazi Mermer’ İn Dedesi, Mustafa, Ali Ve Sedat Yergezen’ İn Babası, Buğday Pazarı Emektarlarından Ve Yurt Dışında İkamet Eden; Durmuş Yergezen Vefat Etmiştir.

Nurettin Kaltakçı’nın Oğlu, Nejla, Leyla Ve Hayrettin Kaltakçı’nın Kardeşi, Uğur Ve Onur Kaltakçı’nın Babası, Naime Kaltakçı’nın Eşi, Bakırcı Esnafından Nurettin Kaltakçı Vefat Etmiştir.

Galerici Esnafından Ejder, Sanayi Esnafından Ahmet Ve Faytoncu Esnafından Murat Osmancıklı’nın Babası, Ticaret Bankası’ndan Emekli Mehmet Çınar’ın Eniştesi Mustafa Osmancıklı Vefat Etmiştir.

 

25.08.2014 – Pazartesi

Sorkoğlan Köyü’nden, Rafet Yüksel’in Kardeşi Rıza Yüksel Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Çalışanı Ünal Çalıkuşu’nun Eşi, Ömer Ve Ayhan Çalıkuşu’nun Annesi Nebahat Çalıkuşu Vefat Etmiştir.

Narlık Köyü’nden Gelme, Fevzi Ve Çavuş Aydoğan’ın Kardeşi, Sanayi Esnafından Tarkan Aydoğan’ın Amcası, Kamyoncu Esnafından Cumhur Aydoğan’ın Babası Hüseyin Aydoğan Vefat Etmiştir.

Kılıçören Köyünden Gelme, Zeki Ve Süleyman Gül’ün Babası, Emekli Öğretmen Müttalip İzci’nin Kayınbabası, Çelik Kondiksiyon Boyacısı Bahadır İzci’nin Dedesi, Abdullah Gül Vefat Etmiştir.

Mecitözü Doğla Köyünden Gelme, Albayrak İlköğretim Okulundan Emekli Öğretmen, Meftun, İlhan Ve Nurhan’ın Babaları, Ahmet Duygun Vefat Etmiştir.

Marangoz Esnafından Metin Taş’ın Kayınvalidesi, Mustafa Marim’in Annesi, Eski Saadet Partisi İl Başkanı Yakup Taş’ın Annannesi Balfadik Marim Vefat Etmiştir.

 

23.08.2014 – Cumartesi

Karadonayşe Köyü’nden Gelme, Eski Belediye Meclis Üyesi Mehmet Uyar Ve Haşim Uyar’ın Babası, Faik Ökmen’in Kayınpederi Mehmet Uyar Vefat Etmiştir.

Kuşsaray Köyü’nden Gelme, Emekli Öğretmen Ali Saklavcı Vefat Etmiştir.

 

21.08.2014 – Cuma

Feruz Köyü’nden, Ahmet Çatal’ın Eşi, Mustafa, Abdullah, Nazım Ve İsmail Çatal’ın Annesi Gürcü Çatal Vefat Etmiştir.

Adliye Zabıt Katibi Süleyman Ahıshalı, Adliye Yazı İşleri Müdürü Hayrettin Ahıshalı, Bekir Aksoy İlköğretim Okulu Öğretmeni Abdullah Ahıshalı, Mali Müşavir Şerafettin Ve İbrahim Ahıshalı, Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Ali Ahıshalı’nın Anneleri, Telekom Müdürlüğü’nden Emekli Hüseyin Şahinter’in Kayınvalidesi, Foto Deniz Sahibi Sait Aydar Ve Çorum Ambar Sahibi Murat Aydar’ın Kız Kardeşi, Kıvırcık Köyü’nden Ali İhsan Ahıshalı’nın Eşi Mahi Ahıshalı Vefat Etmiştir.

 

21.08.2014 – Perşembe

Laçin’den Gelme, Kahveci Esnafından Yakup, Hüseyin Ve Halil Aybala’nın Kardeşi Mustafa Aybala Vefat Etmiştir.

 

20.08.2014 – Çarşamba

Gökgözler Köyünden Gelme, Mustafa Öztürk’ün Oğlu, Erkan Ve Evrim Öztürk’ün Babaları, Mehmet, Memiş Ve Melek’in Kardeşi, Mıstık Öztürk Vefat Etmiştir.

Tatar Köyünden Gelme, Münüp Koldaş’ın Eşi, Çorum Yumurta Çalışanı Mustafa Koldaş, Serdar Koldaş Ve Defterdarlık Personeli Seldane Ökmen’in Anneleri, Mali Müşavir İbrahim Ökmen’in Kayınvalidesi, Nejla Ökmen Vefat Etmiştir.

Ulukavak Mahallesi Eşrafından, Muradiye Ve Murat’ın Babaları, Yörük Mustafa Çoksoy Vefat Etmiştir.

 

19.08.2014 – Salı

Dodurga, Akkaya Köyü’nden Gelme, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Çöplük Esnafından Ahmet Akçan’ın Annesi, Taksici Esnafından Mehmet Yazıcı Ve Şoför Esnafından Ahmet Mesci’nin Kayınvalidesi Şerife Akçan Vefat Etmiştir.

Sorkoğlan Köyü’nden Gelme, Ali Yılmaz’ In Eşi, Çelik Kapı Esnafından Ali Rıza Yılmaz’ın Annesi, Devlet Hastanesi’nden Emekli Döndü Yılmaz Vefat Etmiştir.

Bekdaşoğlu Köyü’nden Gelme, Aşır Tüfekçi’nin Kızı Zöhre Alabay Vefat Etmiştir

 

18.08.2014 – Pazartesi

İskilip İkamet Eden, Hacı Mehmet Türkmen’in Eşi, Ramazan Türkmen’in Annesi Güldane Türkmen Vefat Etmiştir.

Kınıkdeller Köyünden Gelme, Dursun Demiral’ın Annesi, İbrahim Ve Nuri Bardakçı’nın Ablası, Meryem Demiral Vefat Etmiştir.

 

17.08.2014 – Pazar

Elektrikçi Esnafından İrfan Sarmaşık Ve Ziya Gökalp İlkokulu Müdürü İlhami Sarmaşık’ın Babası Şevki Sarmaşık Vefat Etmiştir.

Çobandivan Köyü’nden Gelme, Televizyon Tamircisi Muharrem, Şahin Ve Devlet Hastanesi Çalışanı Ergün Kavlak’ın Babası, Devlet Hastanesi’nden Emekli Sadık Kavlak Vefat Etmiştir.

Hitit Üniversitesi Başhekim Yardımcısı Harun Doğmuş Ve Emekli Öğretmen Vildan Gürkavcu’nun Annesi Bedia Doğmuş Vefat Etmiştir.

 

16.08.2014 – Cumartesi

Beydili Köyü’nden Gelme, Seydi Ahmet Topal’ın Oğlu, Haceli Ve Fahri Topal’ın Kardeşi, Tahsin, Aydın Ve Fazıl Topal’ın Babası, Almanya’dan Emekli Hanefi Topal Vefat Etmiştir.

Çimento Fabrikası’ndan Emekli Merhum Cemal Tüfekçi, Nihat, Hayat, Hakan Ve Abdullah Tüfekçi’nin Annesi Adalet Tüfekçi Vefat Etmiştir.

 

 

14.08.2014 – Perşembe

Çıkrık Köyü’nden Gelme; Emekli Öğretmen Hamdi Şentürk’ün Oğlu, Karakeçili Cami Emekli İmamı Fikret Çıplak’ın Damadı, Ptt Müdürlüğü’nden Emekli Mustafa Şentürk’ün Kardeşi Arif Levent Şentürk Vefat Etmiştir

Karaağaç Köyü’nden Gelme; Merhum Halil Ölçer’in Oğlu, Mustafa Ölçer’in Kardeşi, Hasan Ölçer’in Yeğeni; Seyfettin, Fazlı, Hüseyin, Rüştü Ve Mustafa Ölçer’in Eniştesi Gazi Ölçer Vefat Etmiştir

Yozgat’ın Aydıncık İlçesi’nden Gelme; Halil, Bahadır Ve Şule Kaplan’ın Babası, Ssk Hastanesi’nden Emekli Hacı Kaplan Vefat Etmiştir

Dud Köyü’nden Gelme, Abidin Uysal’ın Eşi; Asiye Topal İle Mehmet, Ali, Soner Ve Haydar Uysal’ın Annesi Kamer Uysal Vefat Etmiştir

Karakeçili Köyü’nden; Ali Deniz’ İn Annesi, Köşedaşı İbrahim Deniz’in Eşi Emine Deniz Vefat Etmiştir

Mustafa Tokmak’ın Annesi, Emekli Zabıta Memuru Hakkı Koçak Ve Köy Hizmetleri’nden Emekli Yaşar Baran’ın Kayınvalidesi Hatice Tokmak Vefat Etmiştir

 

13.08.2014 – Çarşamba

Özgür Ve Özlem Çağlar’ın Babası, Nuriye Çağlar’ın Eşi, Merhum İsmet Bilal’in Bacanağı, Necmi Ve Kemal Duran’ın Eniştesi, Akif Keskin’in Dayısı, Emekli Halk Bankası Müdürü İrfan Çağlar Vefat Etmiştir

Karapürçek Köyü’nden Gelme, Arif Ve Veysal Kömürcü’nün Babası, Mustafa Köstekli’nin Kayınpederi Dursun Kömürcü Vefat Etmiştir

Yaylacık Köyü’nden Gelme; İsmail, Muzaffer, İlhan, Aydın, Ayhan, Sadık Ve Aziz Kara’nın Kardeşi Hüseyin Kara Vefat Etmiştir

12.08.2014 – Salı

Harmancık Köyü’nden Gelme; Ali Çetin’in Eşi, Eczacı Kalfası Sedat Ve Ali Cindil’in Anneannesi, Huriye Çetin’in Annesi Hatem Çetin Vefat Etmiştir

Kız Meslek Lisesi Müdürü Elvan Güneş, Özel İdare Çalışanı Ercan Güneş Ve Eyüp Güneş’in Annesi Naime Güneş Vefat Etmiştir

Muammer Şahin’in Annesi, Hamza Yıldız’ın Teyzesi Abide Şahin Vefat Etmiştir

11.08.2014 – Pazartesi

Eymir Köyü’nden Gelme, Tavukçu Esnafından Muharrem Ve Kenan Dinler’in Babası, Bakırcı Esnafından Bayram Dinler Vefat Etmiştir

Dodurga Ayva Köyü’nden Gelme Osman Töremiş Vefat Etmiştir

Atçalı Köyü’nden Gelme, Merhum Bekdaş Zorlu’nun Eşi; Ali, Mustafa, Cuma, Aşır, Veli Ve İsmet Mülazım’ın Ablası; Asiye, Ali Ve Elvan Zorlu’nun Annesi Fadik Zorlu Vefat Etmiştir

Elvançelebi Köyü’nden Gelme, Bisikletçi Esnafından Ali Ve Abdullah Doğan’ın Kardeşi Fatma Türkcan Vefat Etmiştir

Kasap Esnafından Mustafa Cürün’ün Torunu, Çetin Cürün’ün Oğlu, Gökhan Ve Barış Cürün’ün Kardeşi, Halit Ve Gazi Pilgir’in Yeğeni Alper Cürün Vefat Etmiştir

Samsun, Havza İlçesinden Gelme; Pazarcı Esnafından Turgut, Rahim Ve Sezgin Sezik’in Annesi Naile Sezik Vefat Etmiştir

Fındıklı Köyü’nden Gelme, Doğan Ve Erol Üçpınar’ın Annesi, Aziz Atak’ın Kayınvalidesi Satı Üçpınar Vefat Etmiştir

Köy Hizmetlerinden Emekli; Vahit, Çorum Belediyesi’nden Emekli Sait, Emekli Polis Memuru Nahit, Nihat Ve Arif Öngel’in Annesi Seher Öngel Vefat Etmiştir

Zafer Çarşısı Esnafından Fatih, Merhum Mustafa Ve Albay Duran Subaşı’nın Annesi, Hıdır Bulanık Ve Alaattin Silku’nun Kayınpederi Yaşar Subaşı Vefat Etmiştir

Hüseyin, Fatih Ve Alper Sarhuş İle Selma Tuzcu; Bengü Soyacak Ve Nesrin Sakıcı’nın Babası; Mehmet Tuzcu, Uğur Soyacak Ve Mehmet Sakıcı’nın Kayınpederi, Karasör Ustası Nurettin Sarhuş Vefat Etmiştir

Çağşak Köyü’nden Gelme, Soner Işık Ve İsmail Çakır’ın Kayınpederi, Murat Pekel’in Eniştesi Cemal Baştuğ Vefat Etmiştir

08.08.2014 – Cuma

Ortaköy Kızılhamza Köyü’nden Gelme, Antalya’da İkamet Eden Bekdaş Ve Fadime Akkuş’un Kızı, Burcu, Ali Ve Umut Şahin’in Annesi, Ali Kemal, Meded, Satılmış, Çelebi Ve Deniz Akkuş’un Kardeşi Nergiz Akkuş Vefat Etmiştir

 

07.08.2014 – Perşembe

Mustafa Çelebi Köyü’nden Gelme, Metin Ve Elif Aydoğdu’nun Oğlu Alper Aydoğdu Vefat Etmiştir.

Taksici Esnafından Vahdettin Özer, Boyacı Esnafından Vahit Özer Ve Mehmet Özer’in Annesi Hatice Özer Vefat Etmiştir.

Cırfınlı Köyü’nden Gelme, Haydar, Süleyman, Muharrem Ve Satılmış İpek’in Babası Duran İpek Vefat Etmiştir.

Çikhasan Köyü’nden Gelme, Fransa’dan Emekli Niyazi Yıldırım’ın Ağabeyi, Hüseyin Yıldırım’ın Amcası Sadık Yıldırım Vefat Etmiştir.

Hasan Hadul’un Ağabeyi, Metin Hadul’un Amcası, Duran Ünlü’nün Dayısı Nimet Hodul Vefat Etmiştir.

Akçakaya Köyü’nden Gelme, Yaşar Ve Abdullah Eker’in Annesi, Mehmet Kayacı’nın Kayınvalidesi Şehriye Eker Vefat Etmiştir.

Üyük Köyü’nden, İsmail Ve Ali Yurdakul’un Babası, Sanayi Esnafından Fatih Ve Şaban Naçar’ın Dedesi Abdullah Yurdakul Vefat Etmiştir.

Emekli Öğretmen Ethem Olca’nın Annesi Asiye Olca Vefat Etmiştir.

 

06.08.2014 – Çarşamba

Gökgözler Köyü’nden Gelme, Satılmış, Metin Ve Bekdaş Dertli’nin Annesi Yeter Dertli Vefat Etmiştir.

Abdalata Köyü’nden Gelme, Mustafa, Mehmet, Abdullah Ve Hanım Karadaş’ın Babası Recep Karadaş Vefat Etmiştir.

Satı Bekdaş, Sabire Dinç, Emine İn Ve Ali Akça’nın Annesi, Duran İn’in Kayınvalidesi Fatma Akça Vefat Etmiştir.

Orhan Ve Mehmet Kabakçı’nın Kardeşi Selfinaz Kabakçı Vefat Etmiştir.

 

05.08.2014 – Salı

Katipoğullarından, Ferhat, Hüseyin Ve Arif Taşkaya’nın Kardeşi, Cengiz Taşkaya’nın Babası, Tanış Kırtasiye Sahibi Fikret Taşkaya Vefat Etmiştir.

 

04.08.2014 – Pazartesi

Hasan Özdilek’in Eşi, Şenol Ve Şennur Özdilek’in Annesi, Merhum Hamdullah Tosun’un Kızkardeşi Nazif Özdilek Vefat Etmiştir

Tarhankozlusu Köyü’nden Gelme, Vergi Dairesi’nden Emekli Fevzi Aktı, Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Emekli Bekir Aktı, Yüksek Yargıtay Üyesi Ve Yüksek Seçim Kurulu Üyesi Şakir Aktı İle Milli Eğitim Çalışanı Nazmi Aktı’nın Babası Hasan Aktı Vefat Etmiştir

Çatak Köyü’nden Gelme, İtfaiye Müdürlüğü’nden Emekli Kemal Karakaş’ın Eşi, Emekli Öğretmen Hamza Karakaş, Konya Vali Yardımcısı Hasan Karakaş Ve Milli Eğitim Müfettişi Nejdet Karakaş’ın Annesi, Öğretmen Vahap Sönmez’in Kayınvalidesi Emine Karakaş Vefat Etmiştir

 

03.08.2014 – Pazar

Büğdüz Köyü’nden Gelme, Hüseyin Koç’un Eşi, Berber Esnafından Mustafa Ve Cesur Koç’un Annesi Pakize Koç Vefat Etmiştir

Alaca’dan Gelme, Yalçın Ve Alim Bekdemir’in Babası, Mobilyacı Esnafından Yusuf Bozdemir’in Kayınpederi, Sebzeci Esnafından Memduh Bekdemir Vefat Etmiştir

Gazi Ve Vedat Mermer’in Babası Bakırcı Esnafından Seydi Mermer Vefat Etmiştir

 

02.08.2014 – Cumartesi

Ziraat Bankası’ndan Emekli Niyazi Türkyılmaz’ In Eşi, Zühal, Levent Ve Uğur Türkyılmaz’ın Annesi Zehra Türkyılmaz Vefat Etmiştir

Aslan Köyü’nden Gelme, Haydar, Zafer, Abbas Ve Salih Erkoç’un İle Fadime Çemrek’in Annesi Ümmügül Erkoç Vefat Etmiştir

Bayan Kuaförü Merhum Bahattin Büğdüz’ün Eşi, Neslihan Balak, Vesrin Özdemir, Esinç Sevinç Ve Tamer Büğdüz’ün Annesi Kadiriye Büğdüz Vefat Etmiştir

Hamamlıçayköy’den Gelme, Mustafa Cam’ın Eşi, Erdal Ve Sami Cam’ın Annesi Meryem Cam Vefat Etmiştir

Ahmet Oğlan Köyü’nden Gelme, Tolga Ve Tuğrul Tunca’nın Babası, Dsi’den Emekli Mehmet Kuş’un Eniştesi, Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Eyüp Tunca Vefat Etmiştir

 

01.08.2014 – Cuma

Elvançelebi Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Savaş Oto Cam Sahibi Ahmet Özmen’in Babası, Devlet Hastanesinden Emekli Elvan Özmen Vefat Etmiştir.

Çaltacak Köyü’nden Gelme, Hüseyin Kalafat’ın Kardeşi, Savaş Ve Cuma Yıldırım’ın Eniştesi, Marketçi Esnafından Ali Rıza Kalafat Vefat Etmiştir.

 

31.07.2014 – Perşembe

Oto Tamircisi Esnafından Enver Battal’ın Annesi Ferdane Battal Vefat Etmiştir.

İskilip Karaburun Köyü’nden Gelme, Muhammet Ve Mevlüt Şahin’in Babası Mustafa Şahin Vefat Etmiştir

Eskice Köyü’nden Gelme, Merhum Hacı Kaya’nın Eşi; Ömer, Osman Ve Rüstem Kaya’nın Annesi Gülsüm Kaya Vefat Etmiştir

Söğütyolu Köyü’nden Gelme, Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli, Sgk Çalışanı Birol Özkan’ın Babası Erol Özkan Vefat Etmiştir.

Hacımusa Köyü’nden Gelme; Turan Evirgen’in Eşi, Huzur Ekmek Fabrikası Sahibi Latif Dalyan’ın Ablası Rabia Evirgen Vefat Etmiştir

Laçin İlçesi’nden Gelme; Mustafa Yalçın’ın Eşi, Merhum Mustafa Çengel’in Kızı Filiz Yalçın Vefat Etmiştir.

Hamamlıçay Köyü’nden Gelme; Mehmet, Vedat, Hüseyin, Cevat, Kadir Ve Ahmet Gül’ün Kardeşi, Ömer Gül’ün Oğlu, Pazarcı Esnafından Erol Gül Vefat Etmiştir.

Terzi Esnafından Muhittin Kavukçu’nun Ağabeyi; Hilmi, Kemal, Sami Ve Sait Kavukçu’ Nun Babası; Barış, Tayfun, Kubilay Ve Oguzhan Kavukçu’nun Dedesi Rasim Kavukçu Vefat Etmiştir.

İnalözü Köyü’nden Gelme; Özel İdare Çalışanı İsmail Cingöz’ün Babası Veli Cingöz Vefat Etmiştir.

Yoğunpelit Köyü’nden Gelme; Hamdullah Ve Kamil Özuural’ın Kardeşi, Sadık Ve Döne Özuural’ın Babası, Pazarcı Esnafından Bekdaş Özuural Vefat Etmiştir.

Eskiekin Köyü’nden Gelme; Hasan Ve Suade Çelik’ İn Oğlu Zühtü Çelik Vefat Etmiştir

Hamamlıçayköyü’nden Gelme, Merhum Kazım Köseoğlu’nun Eşi, Uğur Ve Uygar Köseoğlu’nun Annesi, Yaşa Tekkeci’nin Anneannesi, Arar Tekneci Ve Mustafa Yurttutar’ın Kayınvalidesi Pakize Köseoğlu Vefat Etmiştir.

Uğrak Köyü’nden Gelme, Kadir Ve Abdullah Dinçay’ın Kardeşleri, Danimarka’da Çalışan Murat Dinçay Vefat Etmiştir

Karahisar Köyü’nden Gelme, Merhum Kemal Celep’in Eşi, Murat Celep’in Annesi Döndü Celep Vefat Etmiştir.

Çorum Belediyesi Çalışanı Metin Yeşil, Yazıçarşı Esnafından Recep Ve İlhan Yeşil İle Nazıf Ve Ali Yeşil’in Amcası Abdullah Yeşil Vefat Etmiştir.

Gümüşhacıköyü’nden Gelme; Mehmet Ve Zeynep Kara’nın Oğulları, Çağdaş, Ozan Ve Çağatay Kara’nın Kardeşleri, Em-Ay Butik Dershanesi Coğrafya Öğretmeni Çağlar Ulaş Kara Vefat Etmiştir

Mecitözü Köprübaşı Köyü’nden, Samancı Lütfi Özsoy’un Amcası, Hakkı Özsoy’un Babası Samancı Halil Özsoy Vefat Etmiştir

Ömerbey Köyü’nden Gelme, Sanayi Esnafından Satılmış Hayta’nın Oğlu Nejdet Hayta Vefat Etmiştir

25.07.2014 – Cuma

Feruz Köyü’nden Gelme; Dsi’den Emekli Necmettin, Şemsettin Ve Mustafa Sağlam’ın Babası, Rasim Çakıcı’ Nın Kayınbabası Galip Kemal Sağlam Vefat Etmiştir

24.07.2014 – Perşembe

Arslan Köyü’nden Gelme; Haydar Pehlivan’ın Babası, Haydar Çiftçi’nin Kayınpederi Derviş Pehlivan Vefat Etmiştir

Ahmetoğlan Köyü’nden Gelme; Emekli Öğretmen Nedim Yılmaz, Ptt’den Emekli Ahmet Yılmaz Ve Telekom Müdürlüğü’nden Emekli Selahattin Yılmaz’ın Babası İzzet Yılmaz Vefat Etmiştir

Merhum Ali Destanoğlu’nun Eşi, İsmail Özkahraman’ın Ablası, Eski Noter İbrahim Destanoğlu Ve Elektrikçi Esnafından Hüseyin Destanoğlu’nun Annesi Hacer Destanoğlu Vefat Etmiştir

Yaylacık Köyü’nden Gelme; Bursalı Ve Abidin Mercan’ın Annesi, Ali Naki Toprakçı’nın Kayınvalidesi Sultan Mercan Vefat Etmiştir

Buğdüz Köyü’nden Gelme; Hüseyin Koç’un Oğlu, Cesur Koç’un Ağabeyi, Mesut Koç’un Babası, Berber Esnafından Mustafa Koç Vefat Etmiştir

23.07.2014 – Çarşamba

Yusuf Ve Emine Solmaz’ın Oğlu; Abdullah, Güldane, Fevziye, Pervin Ve Tülin Solmaz’ın Babası Ahmet Zemci Solmaz Vefat Etmiştir

Köy Hizmetlerinden Emekli Mehmet Kuşkaya Vefat Etmiştir.

Kışlacık Köyü’nden Gelme; İbrahim Kaya’nın Oğlu, Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu Öğretmenlerinden Mustafa Kaya Vefat Etmiştir.

Hazır Elbiseci Esnafından Fikret Güney’in Hanımı, İtfaiyeden Emekli Hüseyin, Nevzat Ve Hasan Güney’in Anneleri Semiha Güney Vefat Etmiştir.

Mecitözü Hisarkavak Köyü’nden Gelme, Sgk’dan Emekli Süleyman Yüksel Vefat Etmiştir

20.07.2014 – Pazar

İskilip’ten Gelme, Tarık Ve Faruk Kasatura’nın Babası, İskilip Tapu Müdürlüğü Çalışanı Mustafa Kasatura Vefat Etmiştir.

Aksungur Köyü’nden Gelme, Merhum Battal Biçer’in Eşi, Duvar Ustası Nurettin, Yaşar, Metin Ve Sıddık Biçer’in Annesi Miyase Biçer Vefat Etmiştir.

Kadıderesi Köyü’ Nden Gelme, Ragıp Çalman’ın Ağabeyi, Eczacı Kemal Uzun’un Dayısının Oğlu, Ruhi Çalman’ın Babası Ali Çalman Vefat Etmiştir.

19.07.2014 – Cumartesi

Abdullah Kara’nın Oğlu Adem Kara Vefat Etmiştir.

Mollahasan Köyü’nden Gelme Haydar Akgöz Vefat Etmiştir.

Avukat Fazlı Ölçek Ve Bekir Ölçek’in Annesi Hacer Ölçek Vefat Etmiştir.

Mecitözü Köprübaşı Köyü’nden Gelme, Gazi Ve Mustafa Biçer’in Babası İbrahim Biçer Vefat Etmiştir.

Gökçepınar Köyü’nden Gelme, Emekli Öğretmen Hüseyin Kelek’ İn Oğlu, Merhum Avukat Cemal Solmaz Ve Naki Solmaz’ın Yeğeni, Avukat Dinçer Solmaz’ın Halasının Oğlu Bekdaş Çağdaş Vefat Etmiştir

Aşağı Sanayi Esnafından Ve Tonacı Hüseyin Kaltakçı’nın Eşi, Hakem Emrah Okan Ve Erman Okan’ın Annesi Günay Kaltakçı Vefat Etmiştir.

18.07.2014 – Cuma

Kamil Şimşek’in Eşi, Hasan Pamuk’un Kayınvalidesi, Eren Pamuk’un Annannesi Melek Şimşek Vefat Etmiştir.

Gökgözler Köyü’nden Gelme Sadık Çetinkaya Vefat Etmiştir.

Emekli Öğretmen Dudu Demir’in Annesi, Emekli Öğretmen Salim Demir’in Kayınvalidesi Hatun Endürüzcü Vefat Etmiştir.

 

17.07.2014 – Perşembe

Eski Nakliyeci Esnafından Mehmet Tunca’nın Babası, Tatar Köyü’nden Gelme Ve Eski Nakliyeci Esnafından Veysel Tunca Vefat Etmiştir

 

16.07.2014 – Çarşamba

Ömerbey Köyü’nden, Halil Ve Hüseyin Olukçu’ Nun Kardeşi, Umut ve Özlem Olukçu’nun Babası Münür Olukçu Vefat Etmiştir

 

15.07.2014 – Salı

Harmancık Köyü’nden Gelme; Mobilyacı Esnafından Hasan Şentürk, Satı Şentürk, Elmas Pişkin Ve Sevda Hekim’in Annesi Satı Şentürk Vefat Etmiştir

Orhan Bağcı’nın Annesi, Çimento Fabrikası’ndan Emekli Elvan Güllü’nün Ablası Türkan Bağcı Vefat Etmiştir

 

14.07.2014 – Pazartesi

Sarışeyh Köyü’nden Gelme, Karaca Coşkun’un Eşi, Kabortacı Ahmet Coşkun’un Ve Demir Doğramacı Kadir Coşkun’un Annesi Şirin Coşkun Vefat Etmiştir.

Paşa Köyü’nden Gelme, Tapu Müdürlüğü’nden Emekli Yusuf Kaval’ın Oğlu, Defterdarlık Çalışanı Osman Kaval’ın Ağabeyi Hacı Ali Kaval Vefat Etmiştir

Kumçeltek Köyü’nden Gelme, Hıdır Ve Hasan Yılmaz’ In Babası; Ali Yılmaz Vefat Etmiştir

 

13.07.2014 – Pazar

İsmet Ve Mustafa Tuncer’in Annesi, Osman Semerciöz Ve Yılmaz Nal’ın Kayınvalidesi Miyase Tuncer Vefat Etmiştir.

Çukurören Köyü’nden Yusuf Aşır Vefat Etmiştir.

 

12.07.2014 – Cumartesi

Abdalata Köyü’nden Gelme, Eski Pazarcı Esnafından Mehmet Baykal’ın Babası Abdullah Baykal Vefat Etmiştir

Kışladeresi Köyü’nden Gelme, Hamza Ve Muammer Akman’ın Babası, Emekli İmam Halil İbrahim Akman Vefat Etmiştir.

Gökdere Köyü’nden; Şükrü, İbrahim Ve Uğur Bozkan’ın Babası Bekir Bozkan Vefat Etmiştir

Mecitözü’nden Gelme, Emekli Başçavuş Salih Halıcı’nın Oğlu Güralp Halıcı Vefat Etmiştir.

Bayındırlık Müdürlüğü’nden Zıttık Özçevik’in Eşi, Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Hüseyin Özçevik’in Annesi, Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Avni Erol’un Kayınvalidesi Elmas Sevim Özçevik Vefat Etmiştir.

 

11.07.2014 – Cuma

Seyfe Köyü’nden Gelme, Cengiz Şahin’in Babası Mehmet Şahin Vefat Etmiştir

Eymir Köyü’nden Gelme, Süleyman, Necati, Nurettin Ve Ali Çakmak’ın Babası, Satı Çakmak’ın Eşi Hasan Çakmak Vefat Etmiştir

Şükrü Ve Yeter Köseoğlu’nun Oğlu, Bahtiyar Köseoğlu’nun Ağabeyi, Almanya’da İkamet Eden Sadık Köseoğlu Vefat Etmiştir

 

10.07.2014 – Perşembe

Balımsultan Köyü’nden Gelme, İsa Kaşıkçı’nın Kızı, Ahmet Şahin Ve Faruk Kaşıkçı’nın Torunu İlayda Kaşıkçı Vefat Etmiştir

 

09.07.2014 – Çarşamba

Kumçelteği Köyü’nden Gelme, Şeker Fabrikası Çalışanı Ergül Yıldız’ın Kayınpederi, Ece Seramik Çalışanı Ramazan Ve Talip Yıldız’ın Babası Arap Yıldız Vefat Etmiştir

Şekerbey Köyü’nden Gelme, Osman Saydan’ın Eşi İhsaniye Saydan Vefat Etmiştir

Alaca Soycak Köyü’nden Gelme, Halil Serinci’nin Ağabeyi; Hasan, Haydar, Cemal, Rıza, Mustafa, Bayram, Haskıs, Esme Ve Badeser Serinci’nin Babası Musa Serinci Vefat Etmiştir

Kertme Köyü’nden Gelme Aşır Deniz Vefat Etmiştir

Sarılık Köyü’nden Mustafa Eker Vefat Etmiştir

Sarılık Köyü’nden Azime Eker Vefat Etmiştir

Yusuf Ağca’nın Ağabeyi, Mehmet Ve Erdoğan Ağca’nın Babası Haşim Ağca Vefat Etmiştir

 

08.07.2014 – Salı

Çimento Fabrikasından Emekli Osman İdgu’nun Ablası, Emlak Bankasından Emekli Ahmet Yurdakul’un Baldızı, Aydın Şakacı’nın Kayınvalidesi; Nesrin, Nevin Ve Nilgün Benli’nin Annesi Nurdane Benli Vefat Etmiştir

Mollahasan Köyü’nden Gelme Rıza Ateş’in Eşi Yosma Ateş Vefat Etmiştir

 

07.07.2014 – Pazartesi

Sarışeyh Köyü’nden Gelme, Yedaş’tan Emekli Bahri Yıldırım’ In Babası, Mustafa Ve Adem Yıldırım’ın Dedesi Gazi Yıdırım Vefat Etmiştir

 

06.07.2014 – Pazar

Çeşmeören Köyü’nden Gelme, Muttalip Bayrak’ın Eşi, Çetin Bayrak’ın Annesi Şirin Bayrak Vefat Etmiştir

Kırkdilim Gözübüyük Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli İtfaiye Amiri Kemal Gül’ün Ağabeyi Çorum Belediyesi’nden Emekli Ahmet Gül Vefat Etmiştir

 

05.07.2014 – Cumartesi

Ortaköy Fındıklı Köyü’nden Gelme; Hüseyin, Kenan, Bülent Ve Erhan Ünal’ In Babası Yusuf Ünal Vefat Etmiştir

Şeyhhamza Köyü’nden Gelme, Ünal Altunkaya’nın Eşi İlkay Altunkaya Vefat Etmiştir

Ziraat Bankası’ndan Emekli Ali Rıza Güler’in Kayınvalidesi, Macide Güler’ İn Annesi, Fotoğrafçı Esnafından Hüseyin Baloğlu’nun Baldızı Huriye Özçulha Vefat Etmiştir

Kuyumcu Köyü’nden Gelme, Osman Ve Eyüp Elsüer’in Kardeşi, Almanya’dan Emekli Kazım Çağlar’ In Eşi Hanım Çağlar Vefat Etmiştir

Üçköy’den Gelme, Pazarcı Esnafından Kazım Ve Yaşar Sakallı’nın Oğlu Kenan Sakallı Vefat Etmiştir

Delibekiroğlu Köyü’nden Gelme, Çorum Belediyesi’nden Emekli Cemal Yemekçi’nin Ağabeyi, Hakan Yemekçi’nin Babası Halim Yemekçi Vefat Etmiştir

 

04.07.2014 – Cuma

Büyükgülücek Köyü’nden Gelme, Reşit Alkaç’ın Oğlu, Cemal Alkaç’ın Kardeşi; Bekir, Nihat Ve Mehmet Şirin’in Eniştesi İsmail Alkaç Vefat Etmiştir

 

03.07.2014 – Perşembe

Alaca Çikhasan Köyü’nden Gelme, Haydar Ve Bülent Çelik’in Babası Bekir Çelik Vefat Etmiştir.

Sevindikalan Köyü’nden Gelme, Merhum Ali Osman Kaya’nın Eşi, Arap Kaya’ Nın Annesi Selver Kaya Vefat Etmiştir

Ezil Köyü’nden Gelme, Boyacı Esnafından Mustafa Akar’ın Babası, Tavukçu Esnafından Osman Tayoğlu Ve Fırıncı Esnafından Uğur Doğan’ın Kayınpederi Yaşar Akar Vefat Etmiştir.

Kiranlık Köyü’nden Gelme, Mimar Sinan Ortaokulu Matematik Öğretmeni Abdullah Kısa’nın Annesi, İstiklal İlkokulu Öğretmeni İlhan Dağ’ın Kayınvalidesi Güldane Kısa Vefat Etmiştir

02.07.2014 – Çarşamba

Balımsultan Köyü’nden Gelme Çorum Müzesi Çalışanı Yavuz Ersoy’un Babası; Hacı, Necati Ve Mustafa Ersoy’un Kardeşi Mevlüt Ersoy Vefat Etmiştir

01.07.2014 – Salı

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Hüseyin Gülmez’in Eşi, Cengiz, Özkan Ve Serkan Gülmez’in Annesi; Cennet Gülmez Vefat Etmiştir

Alaca, Değirmenönü Köyü’nden, Cengiz Ve Güllü Arslan’nın Babası; Haydar Arslan Vefat Etmiştir

Ezil Köyü’nden Gelme, Eski Ayakkabıcı Esnafından Mehmet, Hüseyin Ve Erol Çırak’ın Babası; Cemal Çırak Vefat Etmiştir

 

30.06.2014 – Pazartesi

Sanayi Esnafından Motor Tamircisi Servet Yaraşır’ In Oğlu Erdebil Yaraşır Vefat Etmiştir

 

29.06.2014 – Pazar

Eski Değirmenci Esnafından Ethem, Hakan, Ayhan Ve Lokman Dalbudak’ın Babası, Adnan Duruakan’ın Eniştesi Bayram Dalbudak Vefat Etmiştir

 

28.06.2014 – Cumartesi

Alaca’dan Gelme, Mobilyacı Esnafından Yusuf Kumaş’ In Kardeşi, Milli Eğtim Müdürlüğü’nden Emekli Recep Bolat’ın Kayınbiladeri Tuncay Kumaş Vefat Etmiştir

Dağkarapınar Köyü’nden Gelme, Murat Ve Muttalip Gökdere’nin Babası, Arif, Aydın Ve Abdullah Gökdere’nin Kardeşi Hüseyin Gazi Gökdere Vefat Etmiştir

Erdal Ve Hatice Gökşen’in Annesi, Merhum Hatice Gökşen’in Eşi Sultan Gökşen Vefat Etmiştir

Göcenovacığı Köyü’nden Gelme, İnşaatçı Şükrü, İlyas Ve Mehmet Saltan’ın Babası, Şaban, Hakkı, Hilmi Ve Fatih’in Kayınpederi Ömer Saltan Vefat Etmiştir

İsa Bekkaya’nın Eşi, Hüseyin Ve Zeynal Bekkaya’nın Annesi Miyase Bekkaya Vefat Etmiştir

Merhum Çepni Mahallesi Muhtarı İsmet Veldet Ve Sağlık Müdürlüğü’nden Emekli Ömer Veldet’in Kardeşi, Bakkal Esnafından Hüseyin Veldet’in Babası Mustafa Veldet Vefat Etmiştir

Celilkırı Köyü’nden Gelme, Sıddık Coşkun Ve Hakkı Alagöz’ün Kardeşi, Uğur Ve Fatih Alagöz’ün Babası Hacı Alagöz Vefat Etmiştir

Sarışeyh Köyü’nden Gelme, Radyatörcü Esnafından Hasan Özel’in Babası, Abdulkadir Ve Halil İbrahim Özel’in Dedesi Ali Özel Vefat Etmiştir

 

27.06.2014 – Cuma

Çalyayla Köyü’nden Gelme, Arap, Hüseyin, Hasan Ve Vedat Katıkçı İle Nilüfer Solmaz’ın Annesi Şerife Katıkçı Vefat Etmiştir.

Hayat Ambalaj Çalışanı Selim Sizgen Ve Seçil İme’nin Babası, Muhittin İme’nin Kayınpederi Kadir Sizgen Vefat Etmiştir.

Alaca, Dereyazıcı Köyü’nden Gelme, Halil Yıldırım’ın Gelini, Hüseyin Yıldırım’ın Eşi Satı Yıldırım Vefat Etmiştir.

Zafer Baykara Ve Selma Çömüz’ün Babası, Gazi Çömüz’ün Kayınpederi, Şoför Esnafından Metin Baykara Vefat Etmiştir.

İsmail, Yaşar Ve Abdullah Gençoğlu İle Sanayi Esnafından Fazlı İlci’nin Annesi Asiye Gençoğlu Vefat Etmiştir.

 

 

26.06.2014 – Perşembe

Değirmenci Esnafından Güneş Un Sahibi, Murat Aydemir’in Babası, Şerafettin Aydemir Vefat Etmiştir.

Kahveci Esnafından Hilmi Altuner’in Yeğeni, Emlakbank’tan Emekli Osman Altuner’in Kayınbabası, Mustafa Uysal’ın Ağbeyi Elvan Çelebi Köyünden Gelme, İsmail Uysal Vefat Etmiştir.

 

25.06.2014 – Çarşamba

Merhum İsmail Bezgin’in Eşi, Merhum Kenan Bezgin’in Annesi, Emine Bezgin Vefat Etmiştir.

Arap Ve Halil Çağlar’ın Babası, Haydar Ve Muharrem Çağlar’ın Ağbeyi, İsmail Çağlar Vefat Etmiştir.

Mecitözü Sırçalı Köyünden Gelme, Nurettin, Rıfat Ve Mehmet Baltacı’nın Kardeşi, Ali Ve Bekir Baltacı’nın Babası Ömer Baltacı Vefat Etmiştir

 

24.06.2014 – Salı

Sarimbey Köyü’nden, Aytaç, Köksal Ve Bahar Ekinci’nin Babası, Kadir Ekinci’nin Oğlu, Taksici Esnafından Mustafa Gündoğdu Ve Ercan Güntürk’ün Bacanağı Ünsal Ekinci Vefat Etmiştir

 

23.06.2014 – Pazartesi

Tarım İl Müdürlüğü’nden Emekli Ruşen Genel’in Eşi, Ali Balamir’in Kardeşi, Remzi Genel’in Yengesi Elif Balamir Vefat Etmiştir.

Turgut Köyü’nden Gelme, Veli Yiğit’in Babası Hıdır Yiğit Vefat Etmiştir.

Erhan, Ercan Ve Ersan Çiçekçi’nin Babası, Bayındırlık Müdürlüğü’nden Emekli Orhan Çiçekçi Vefat Etmiştir.

Yaylacık Köyü’nden Gelme Niyazi Koçak Vefat Etmiştir.

 

22.06.2014 – Pazar

Oğuzlar İlçesi’nden Gelme, Emin Demir’in Eşi, Öğretmen Mustafa Ve İsmet Demir’in Annesi Şerife Demir Vefat Etmiştir.

 

21.06.2014 – Cumartesi

Bayburt’dan Gelme, Çopikas Çalışanı Muharrem Aydın Ve Ganik Şekerleme Eski Çalışanı Ramazan Aydın’ın Babası, Çağıl Makina Çalışanı Aslan Sevim Ve Emekli Astsubay Nurettin Geldi’nin Kayınpederi Nuh Aydın Vefat Etmiştir.

Merhum Öğretmen Sabri Laçin’in Eşi, Atilla Ve Soner Laçin İle Filiz Binyazar’ın Annesi, Adnan Binyazar’ın Kayınvalidesi Raife Laçin Vefat Etmiştir.

Dodurga, Çiftlik Köyü’nden, Alpagut Kömür İşletmesi’nden Emekli, Kemal Ve Hamza Demirel’in Babası Mehmet Demirel Vefat Etmiştir.

Palabıyık Köyü’nden Gelme Muharrem Kaya Vefat Etmiştir.

Çiftlik Köyü’nden Gelme, Din Görevlisi Merhum Abdullah Çakmak’ın Oğlu, Polis Memuru Abdurrahman Çakmak Vefat Etmiştir.
%0

Bu haber yorumlara kapatılmıştır.