Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Vali Çiftçi Şehit Ailelerini Unutmadı

sehit
2 Ağustos 2020

Vali Çiftçi Şehit Ailelerini Unutmadı

Vali Mustafa Çiftçi, Kurban Bayramı nedeniyle şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti.

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, beraberinde Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, İl Jandarma Komutanı Albay İlhan Uzunoğlu ve İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülser ile birlikte şehit ailelerinin Kurban Bayramını kutladı.

İlk olarak Çvş. Bekir Eren Deniz ve şehit Uzman Çavuş Habip Gökçe’nin ailesini ziyaret eden Vali Mustafa Çiftçi daha sonra ise gazi Uzm. Çvş. Seyfettin Serenboy’un ailesini ziyaret etti.

Şehit ve gazi aileleri ile yakından ilgilenerek sohbet eden Vali Çiftçi, “Bu vatan şehitlerimiz ve gazilerimizin fedakârlıkları sayesinde bizlere vatan olmuştur. Ayağımızı bastığımız topraklara ‘vatanımız’ diyebiliyorsak, 24 saat huzur ve güven içinde, başımız dik bir şekilde bu aziz vatanda yaşayabiliyorsak bunda en büyük pay şehitlerimizindir. Şehit ve gazilerimizin hakkını ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Bu vesile ile tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Şehitlerimizin aileleri ile gazilerimiz ve ailelerinin mübarek Kurban Bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?