Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Çorum’da

tobbbaskanicorumda
20 Ekim 2018

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklioğlu bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Çorum’a geldi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Çorum’daki programında ilk olarak  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Organize Sanayi Bölgesinde yaptığı okulun açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, CHP Milletvekili Tufan Köse, Çorum Eski Milletvekili Salim Uslu, bürokratlar ve oda başkanları da katıldı.

Açılışın ardından okulu gezen Hisarcıklıoğlu, öğrencilere kitap hediye etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklioğlu, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki okul açılışının arından Çorum Ticaret Borsasını ziyaret etti. Hisarcıklioğlu Çorum borsasının faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Hisarcıklıoğlu’nun bir sonraki durağı ise Çorum Valiliği oldu. Vali Necmeddin Kılıç kendisini ziyaret eden Hisarcıklıoğlu’na bazı projelerle ilgili bilgi vererek destek istedi.

Hisarcıklıoğlu Valilik ziyaretinin ardından Çorum Ticaret Borsasın’a geçti. Hisarcıklıoğlu burada Çorum TSO Hizmet Binası ve Halkbank Bölge Müdürlüğü’nün açılışını gerçekleştirdi.

Hisarcıklıoğlu son olarak Ticaret ve Sanayi Odası’nda oda ve borsa yöneticileri ve üyeleriyle bir araya geldi. Rifat Hisarcıklioğlu’nın da katıldığı törende ayrıca 40’ıncı yılını dolduran oda üyelerine plaket verildi.

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?