Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Ticaret Borsası’nda Seçim Heyecanı

ticaretborsasisecimleriyapildi
16 Nisan 2018

Ticaret Borsası’nda Seçim Heyecanı
Naki Özkubat Başkanlığındaki Tek Liste Seçime Girdi

Çorum Ticaret Borsası’nın meclis kurulu organ seçimleri yapıldı.

Ticaret Borsası Başkanı Ali Bektaş’ın aday olmadığı genel kurulda Naki Özkubat başkanlığındaki tek liste ile seçimlere gidildi.

Borsa seçimlerine üyelerin ilgisi yoğun oldu. AK Parti Çorum milletvekili Ahmet Ceylan da Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek Naki Özkubat ve ekibine başarılar diledi.

Naki Özkubat yaptığı açıklamada, devraldıkları hizmet bayrağını en ileriye taşımak için çalışacaklarını belirterek, bugüne kadar görev yapan tüm borsa ve meclis başkanlarına yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Ticaret Borsası’nın seçiminde tek liste olarak girdiklerini belirten Özkubat, “Listemiz bugün seçilecek ve 3 gün askı süresi ve savcılık kontrolünün ardından meclis başkanı, yönetim kurulu başkanı ve TOBB delege seçimleri yapılacak. Bundan sonraki süreçte de asli görevimiz başlamış olacak ve borsamızın yönetiminde çalışmaya başlayacağız” dedi.

Ticaret Borsası Meclis Kurulu seçimlerinin kesinleşmesinin ardından önümüzdeki günlerde Ticaret Borsası’nda Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanı ile üyeleri, Disiplin Kurulu üyeleri seçimi yapılacak.

 

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?