Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Sungurlu Belediyesi 6 Adet Halk Otobüsü Aldı

sungurlu-belediyesi-6-adet-halk-otobusu-aldi
11 Kasım 2015

Sungurlu Belediyesi 6 Adet Halk Otobüsü Aldı
Belediye Başkanı Şahiner Otobüs Şoförlüğü Yaptı

Sungurlu belediyesi 6 adet halk otobüsü aldı. Yeni otobüsler Atatürk Meydanı’nda düzenlenen tanıtım töreni ile seferlerine başladı. Tanıtım programında Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner otobüs şoförlüğü yaptı.

Tanıtım törenine çok sayıda vatandaş katıldı. Törende yeni alınan halk otobüslerinin kazasız ve belasız hizmet edebilmesi için kurban kesilip dua edildi.

Törenin ardından yeni halk otobüslerini test eden Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, otobüslerle ilçe turu yaptı. Başkan Şahiner’i otobüste şoför koltuğunda gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, Başkan Şahiner vatandaşlardan alkış aldı.

Vatandaşlar, şehir içi araç sürücüleri ve Başkan Şahiner arasında ilginç diyaloglar yaşandı.

Sungurlu halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Sungurlu halkına bu yeni araçlarımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İlçe halkının daha rahat seyahat edebilmesi için 6 adet yeni halk otobüsü aldıklarını söyleyen Şahiner,  “Sungurlumuzu daha yaşanabilir hale getirmek için çalışıyoruz. İnşallah sizlerinde bizlere vermiş olduğunuz destekle projelerimizi sıra sıra hepsini gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

 

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?