Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Sporseverler ÇRT Ekranlarına Kilitlendi

çrt erişim
10 Mayıs 2017

Sporseverler ÇRT Ekranlarına Kilitlendi
Çorum Belediyespor ve İzmir temsilcisi Altay arasında oynanan Spor Toto 3. Lig 1. Grup Play-Off Yarı Final ikinci maçı Çorum Radyo Televizyonu Facebook sayfasından canlı olarak yayınlandı.

41 bin 600 üye sayısı ile Çorum’un en popüler Facebook haber sayfası olan Çorum Radyo Televizyonu, Altay ile Çorum Belediyespor arasında geçtiğimiz Pazartesi günü İzmir’de oynanan 3. Lig 1. Grup Play-Off Yarı Final maçını canlı olarak yayınladı. İzmir Atatürk Stadyumu’nda saat 16:00’da başlayan maçı Gazetemiz Muhabiri Abdulkadir Söylemez sundu.

Play-Off heyecanını evinden veya işyerinden yaşamak isteyen vatandaşlar da yayına yoğun ilgi gösterdi. Pazartesi günü oynanan maçı tüm Çorum halkı Çorum Radyo Televizyonu’nun Facebook sayfasından izledi.

Bu anlamda da bir ilke imza atan Çorum Radyo Televizyonu, Çorumlu vatandaşlardan da takdir topladı. Günlük paylaşımlarına 30 bin erişim sağlayan Çorum Radyo Televizyonu’nun Facebook sayfası, maç günü erişimini 368 bin 895 kişiye çıkardı. Canlı yayına yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, toplamda 110 bin 400 kişi yorum ve beğenide bulundu.

Karşılaşmayı Çorumlu vatandaşların yanı sıra, İzmirli sporseverler de Çorum Radyo Televizyonu’nun Facebook sayfasından takip etti.

Untitled-2

özet

masonuyorum

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?