Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

SP Merkez İlçe Kongresini Gerçekleştirdi

spmerkezilcekongresigerceklesti
19 Haziran 2017

SP Merkez İlçe Kongresini Gerçekleştirdi
Orhan Sakınmaz Güven Tazeledi

Saadet Partisi’nin 6. Olağan Merkez İlçe kongresi gerçekleştirildi.  Genel kurula Saadet Partisi Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Yalman, İslam Toplumu Sosyal Medya Derneği Genel Başkanı İlhami Uçan, Saadet Partisi MYK Üyesi Ahmet Bölükbaş, Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Cıdık, Merkez İlçe Başkanı Orhan Sakınmaz ve partililer katıldı.

Genel kurulda açılış konuşmasını Merkez İlçe Başkanı Orhan Sakınmaz yaptı. AK Parti iktidarının siyonizmin esiri olduğunu dile getiren Sakınmaz, ülkenin geleceği için saadete ihtiyaç olduğunu vurguladı.

İl Başkanı Faruk Cıdık da, Müslümanların kurtuluşunun İslam Birliği’nde olduğunu ifade etti.

Açılış konuşmalarının ardından yönetim kurulu maliyet ve faaliyet raporu okunarak ibrazı yapıldı. Daha sonra siyasi konuşmalar bölümüne geçildi. Bu bölümde Saadet Partisi Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Yalman, İslam Toplumu Sosyal Medya Derneği Genel Başkanı İlhami Uçan da birer konuşma yaparak Türkiye ve bölge gündemini değerlendirdi.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Tek liste halinde gerçekleştirilen seçimlerde Merkez İl Başkanı Orhan Sakınmaz güven tazeledi.

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?