Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Salim Uslu’dan Alacalılara Cevap

salim-usludan-alacalilara-cevap
16 Mayıs 2015

Salim Uslu’dan Alacalılara Cevap
“İnkar Edenlere Sesleniyorum…”

Alaca içmesuyu arıtma tesisinin açılışı düzenlenen törenle yapıldı. 7 Haziran seçim çalışmaları kapsamında düzenlenen törende ayrıca toplum sağlığı merkezi, 112 acil sağlık merkezi, kapalı Pazar yeri ve iki semt parkının da yer aldığı yatırımların toplu açılışları gerçekleştirildi.

Törende konuşan Milletvekili Salim Uslu ise Alaca’ya hizmet yapılmadığı yönünde kendilerini eleştiren vatandaşlarla da cevap verdi.

Alaca halkı geçtiğimiz haftalarda sorunlarını ÇRT aracılığıyla dile getirmişlerdi.

Alaca’da halkının ilçenin sorunları milletvekillerinden beklentilerini içeren bir görüntüyü izlediğini söyleyen Salim Uslu, eleştirilere sert tepki verdi.

Uslu “İnkar edenler akşama kadar parklarımızdan ve hizmetlerimizden yaralanıyor lakin dilleri hakikati söylemiyor. İnkar edenlere sesleniyorum bu doğalgazı biz getirdik diye kullanmazsanız erdemli davranmış olursunuz” diye konuştu.

Salim Uslu konuşmasının devamında Çorum’un 12 yılda devlete ödediği vergiyi bir kez daha hatırlattı. Uslu daha önceden İstanbul’da düzenlenen Çorumlular gecesinde de Çorum’un 12 yılda 3 milyar TL vergi ödediğini ve karşılığında 13 Milyar TL’lik yatırım aldığını dile getirerek “Çorum ekmeden biçti” demişti.

Salim Uslu Çorum’un ödediği vergi karşılığında aldığı yatırımı Alaca’daki konuşmasında da tekrarladı ancak Salim Uslu bu defa Çorum’a yapılan yatırımı 13 Milyon değil, 8 milyon liralık olarak açıkladı.

 

2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vereceksiniz?


Anket Sonuçları

Loading ... Loading ...
Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?