Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Osmancık’ta Sürücülere Pirinç ve Leblebi İkramı

osmanciksuruculereleblebi
14 Nisan 2017

Osmancık’ta Sürücülere Pirinç ve Leblebi İkramı
TEDES’den Canı Yanan Sürücülerin Gönlünü Almaya Çalıştılar

Osmancık polisi TEDES uygulamasından canı yanan sürücülerin gönlünü almaya çalıştı. Polis kontrol noktasında durdurulan sürücülere Çorum leblebisi ve Osmancık pirinci hediye edildi.

İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, Türk Polis Teşkilatının 172. kuruluş yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde polis uygulama noktalarında durdurulan sürücülere ceza yerine Osmancık pirinci ve Çorum leblebisi ikram etti.

Polis Haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde Osmancık İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Osmancık Belediyesi farklı bir uygulamaya yaparak, şehir girişlerindeki polis kontrol noktalarında durdurulan sürücülere çeşitli hediyeler verildi.

Uygulamaya Vali Yardımcısı ve Osmancık Kaymakam vekili Fikret Zaman, Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, İlçe Emniyet Müdürü Adem Yüce ve Emniyet Müdürlüğü personeli katıldı.

Osmancık ilçe girişlerindeki uygulama noktalarında durdurulan araç sürücüleri polis ekipleri tarafından kolonya ve çikolata ikramı ile karşılandı. Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan Osmancık pirinci, Çorum leblebisi ve anahtarlıktan oluşan hediyeler İlçe kaymakamı, Belediye Başkanı ve Emniyet Müdürü tarafından sürücülere hediye edildi.

 

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?