Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Osmancık’ta Jakamen Mağazası Açıldı

jakamenacilis
27 Aralık 2014

jakamenacilis

Osmancık’ta Jakamen Mağazası Açıldı
Tunahan Tekstil İlçeye İkinci Yatırımını Jakamen ile Yaptı

Ünlü erkek giyim markası Jakamen’in Osmancık mağazası açıldı.

İlçede Jakamen’e mont ve kaban üretimi yapan Tunahan tekstil fabrikasının sahibi Muharrem Gülmez tarafından yatırımı yapılan mağazanın açılışı törenle gerçekleştirildi.

Açılışa Ak Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, Jakamen’in Sahiplerinden Yücel Ayan ve Cemil Ayan, işadamları ve vatandaşlar katıldı.

Mağaza Sahibi Muharrem Gülmez açılışta yaptığı açıklamada ilçedeki Tunahan Teksil fabrikasında 60 kişiye istihdam sağladıklarını belirterek ilçenin ticaretine katkı sağlayacak bir yatırımı daha kazandırmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

İstanbul’da 20 yıl boyunca tekstil sektöründe faaliyet gösterdikten sonra yatırımlarını Osmancık’a taşıdıklarını kaydeden Gülmez, hedeflerinin yatırımları daha da artırmak olduğunu ifade etti.

Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş da yeni yatırımların ilçe ekonomisine katkı sağlayacağını belirterek “İşadamlarımızdan yeni yatırımlar bekliyoruz” diye konuştu.

Açılışa katılan Ak Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı ise ilçeye Organize Sanayi Bölgesi kurulduğunu belirterek yatırımcıları OSB’ye fabrika kurmaya davet etti.

Konuşmaların ardından dua ve kurban kesimi ile birlikte mağazanın açılış kurdelesi kesildi.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?