Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

“Öğretmenlerin Emekleri Göz Ardı Edilemez”

ogretmenlerin-emekleri-goz-ardi-edilemez
25 Kasım 2020

“Öğretmenlerin Emekleri Göz Ardı Edilemez”

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner 24 Kasım Öğretmenler Günü dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Şahiner bu zor süreçte uzaktan eğitim sistemiyle dahi öğrencilerini yalnız bırakmayan öğretmenleri kutlayarak “Annesinin kucağından ilk kez ayrılıp emanet gelen çocuklarımızı şefkatiyle kucaklayıp hayat denizinde yelken açtıran, karşısına çıkacak çetin yolları, o yolları nasıl yürüyeceğini gösteren, karanlık dehlizlerde önünü aydınlatacak meşaleleri yakan, milyonlarca çocuğun gelişmesinde, benliğini bulmasında, yarınlara hazırlanmasında sonsuz emek harcayan siz değerli öğretmenlerimiz; üzerimizdeki hakkınızı anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır.

Özellikle içinde bulunduğumuz bu zor süreçte göstermiş oldukları gayret ve özverilerle online olarak çocuklarımızın eğitimlerini sürdürmeleri için çaba harcayan öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Emekleri ve gayretleri göz ardı edilemeyecek kadar mühim ve değerlidir.

Ülkemizi, insanımızı aydınlık bir geleceğe taşımak gibi yüksek ideallere sahip, güç şartlar altında Anadolu’nun her köşesinde görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalışan, özveri, sabır, emekle çocuklarımızın geleceklerini şekillendiren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?