Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Kırçı: Kürsülerde Kullandığımız İfadelere Dikkat Etmeliyiz

murat kırcı
16 Mart 2019

Bağımsız Belediye Başkan Adayı Murat Kırçı, “Kürsülerde kullandığımız ifadelere dikkat etmemiz gerekiyor” dedi.

Çorum Obası Yörükleri Kültür, Dayanışma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin açılışı yapıldı. Ulu Camii karşısında açılan derneğin açılışına, AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, CHP Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Bilgi Terlemezoğlu, Bağımsız Belediye Başkan Adayı Murat Kırçı ile davetliler katıldı.

Törende söz alan MHP Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, Cumhur İttifakı’nın yerelde zedelendiğine dair kamuoyundaki iddiaları yayınladı. Şahin, “Kardeşlik ve birlik içerisinde bu seçimleri geçireceğiz” dedi.

“KULLANDIĞIMIZ İFADELERE DİKKAT ETMEMİZ GEREKİYOR”

Daha sonra konuşan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Murat Kırçı da tüm siyasi partilerin adaylarının açılış töreninde olduğunu dile getirerek, “Bu memleket bizim. Açılışlarda, programlar her zaman yüz yüze geliyoruz. Bu sebeple de kürsülerde kullandığımız ifadelerde milleti zedeleyen ifadelere kullanmamamız gerekir. Hangi adayımız gelirse gelsin bu memleket için çalışacaktır” şeklinde konuştu.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?