Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

İyi Parti Seçim Startını Verdi

iyipartisecimstartiniverdi
16 Kasım 2018

İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, 2019 yılının Mart ayında yapılacak yerel yönetimler seçimlerine bugün itibariyle başladıklarını açıkladı.

İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, “2019 Mart ayında yapılacak mahalli idareler seçimlerine bugün itibariyle başlıyoruz. Saha çalışmaları ve araştırmalarımız bu doğrultuda devam ediyor. Çalışmalarımızın ilki Genel Başkan Yardımcımız, Ankara Milletvekilimiz Şenol Bal ve heyetiyle birlikte il ila ilçe başkanlarının katılımıyla bir toplantı gerçekleştirilecek. Burada il ve bütün ilçelerin tamamıyla mahalli idarelerle ilgili yapacağı çalışmalar, izlenecek yollar belirlenecektir” dedi.

Çorum’un 16 belediyesi için de aday göstereceklerini dile getiren Özsaçmacı, “Çorum’da 13 ilçe 2 belde ve il belediyesi olmak üzere tüm belediyelerde belediye başkan adaylığı, belediye meclisleri ve il genel meclisi için adaylarımızı göstereceğiz” şeklinde konuştu.

MECİTÖZÜ BAŞKAN ADAYIMIZ BÜLENT BORA BALTACI

Öte yandan Mecitözü Belediye Başkan adaylarının Bülent Bora Baltacı olduğunu söyleyen Özsaçmacı, “Mecitözü Belediye Başkan Adayımız da Bülent Bora Baltacı’dır. Kendisi çalışmalarına ilçesinde başlamıştır. Kendisi belirlenen adayımız Mecitözü’nde belli olmuştur ve adayımız Bülent Bora Baltacı’dır” dedi.

SUNGURLU’DA ŞAHİNER İLE YOLA DEVAM

Özsaçmacı, Sungurlu’da da mevcut Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ile yollarına devam edeceklerini açıkladı.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?