Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

İYİ Parti Kurmayları Çorum’a Geldi

iyipartikurmaylaricorumda
21 Eylül 2018

İYİ Parti Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, “İyilik Kervanı Yollarda” projesi kapsamında bazı milletvekilleri ve partili yöneticilerle birlikte Çorum’a geldi. Kentteki bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden parti kurmayları daha sonra parti binasında basın toplantısı düzenledi.

Toplantıya İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşı, Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, İl Başkanı Bekir Özsaçmacı ve parti yöneticileri katıldı.

“İyilik Kervanı Yollarda” projesi ile mahalli idareler seçimlerinin startını verdiklerini dile getiren Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, çalışmaların verimli geçtiğini anlattı.

Gittikleri her yerde kendilerine “İYİ Parti’nin mahalli idareler seçimlerinde ittifak yapıp yapmayacağının” sorulduğunu ifade eden Ağıralioğlu, yerel seçimlerde partilerin değil, adayların ön plana çıktığını ifade etti. Ağıralioğlu, “Bazı yerlerde İyi Parti ve CHP’nin doğuracağı sinerji belediyeleri alma yönünde ilerleyebilir” dedi.

İyi Parti Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, yerel seçimlerde Ankara Büyük Şehir Belediye Başkan adaylığı konusunda Mansur Yavaş’a yeşil ışık yaktı.  Ağıralioğlu, “Mansur bey bizim partimizden aday olsun isteriz” dedi.

Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ta emeklilikte yaşa takılanlarla ilgi yasal düzenleme hakkında bir soruya cevap verdi. Ataş, “Yaşa takılanlar yasasını destekleme kararı aldık. 1 Ekim’den itibaren gündeme gelecek ve mutlaka çözülecektir” dedi.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?