Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

İlyas Damar “Çorum’a Hizmete Adayım”

ilyasdamarcrt
17 Kasım 2018

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı İlyas Damar ÇRT’yi ziyaret etti. Çorum Radyo Televizyonu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Söylemez ile görüşen Damar, aday adaylığı sürecini değerlendirerek hedeflerinden söz etti. Geçmiş dönemde ortaya koyduğu projeleri hatırlatan Damar bu projeleri hayata geçirmek ve Çorum’a hizmet etmek için aday olduğunu dile getirdi.

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı İlyas Damar ÇRT’yi ziyareti sırasında yaptığı açıklamada geçmiş dönemlerde, Belediye Meclis üyeliği yaptığını ve yerel yönetim konusunda tecrübeli olduğunu, bunun yanı sıra Refah Partisi, Fazilet Partisi ve Ak Parti’de çeşitli kademelerde yöneticilik yaparak siyasi birikim elde ettiğini söyledi.  Çorum’a hizmet edebilmek için Belediye Başkan aday adayı olduğunu dile getiren Damar, Çorum’un problemleri ve çözümleriyle ilgili birçok projesinin bulunduğunu kaydetti ve göreve seçilmesi durumunda projeleri hayat geçireceğini söyledi.

Türkiye’nin siyasi ve sosyal anlamda uluslararası düzeyde badirelerden geçtiğini ifade eden Damar ” Ak Parti, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde sorunlara çözüm aramaktadır. Recep Tayyip Erdoğan dünya lideri olmuştur. 2023 hedefleri doğrultusunda bizlerde üzerimize düşeni yapma çabası içerisinde olacağız” dedi.

Çorum Radyo Televizyonu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Söylemez de İlyas Damar’ı tebrik ederek aday adaylığı yarışında başarı diledi.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?