Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

İki Ayrı Kaza: Dört Ölü Dokuz Yaralı

Kazalar
30 Ağustos 2014

İKİ AYRI KAZA: DÖRT KİŞİ ÖLDÜ, DOKUZ KİŞİ YARALANDI
Gurbetçi aile kaza yaptı: Dört ölü, altı yaralı
ATV kazasında üç kişi yaralandı

Çorum’da cumartesi günü meydana gelen iki ayrı trafik kazasında dört kişi yaşamını yitirirken dokuz kişi de yaralandı.

Kazalardan 11:30 sularında ilki Çorum – Yozgat yolu yakınlarında meydana geldi. Gurbetçilerin bulunduğu otomobili, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyere çarpıp takla attı. Kazada 3’ü çocuk dört kişi öldü, altı kişi de yaralandı.

Avusturya’da işçi olarak çalışan 27 yaşındaki Cansever Güçlü yönetiminde Avusturya plakalı otomobilde 28 yaşındaki Sultan Güçlü ile Melek Turhak, İlayda Turhak, Sümeyde Turhak isimli çocuklar olay yerinde hayatını kaybederken 27 yaşındaki sürücü Cansever Güçlü, sekiz yaşındaki Canan Güçlü, Altı yaşındaki Cansu Güçlü, üç yaşındaki Hüsna Güçlü, iki yaşındaki Emin Güçlü ve Mustafa Turhak da yaralandı.

Dodurga ilçesinde 13:30 sularında meydana gelen kazada da ’ATV’ adı verilen arazi aracının yoldan çıkarak şarampole yuvarlanması sonucu anne, baba ve 16 yaşındaki kızları yaralandı. 51 yaşındaki Cemal Ç. idaresindeki ATV motoru sürücüsünün kontrolünü kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak şarampole yuvarlandı. Kazada motor üzerinde bulunan sürücü ile birlikte sürücünün 50.yaşındaki eşi Müzeyyen Ç. ve 16 yaşındaki kızı Büşra Ç. yaralandı.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?