Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Hastane Nöbetine Destek Ziyaretleri

hastane-nobetine-destek-ziyaretleri
27 Kasım 2020

Hastane Nöbetine Destek Ziyaretleri

İyi Parti tarafından şehirde artan koronavirüs vakalarından dolayı eski Devlet Hastanesinin biran önce faaliyete geçirilmesi için başlatılan eylem gece-gündüz ve soğuk havaya rağmen devam ediyor.

Çorum’u seven herkesi hastane önünde nöbet tutmaya davet eden İyi Parti yöneticileri yetkililere seslenerek “Çorum halkından korkmuyorsunuz bari Allah’tan korkun. Biran evvel bu hastane açılmalı, bir bölümü de olsun açılmalı yoksa her şey daha kötü olacak! Onca günahsız insan ölecek ve bunun da vebali siz olacaksınız” dedi.

Destek Ziyaretleri Devam Ediyor

İyi Parti Çorum Teşkilatı tarafından hizmete kapatılan Çorum Eski Devlet Hastanesi’nin yeniden açılmasını sağlamak amacıyla hastane binası önünde başlattığı nöbet dördüncü gününde …

Hastanenin bir an önce açılması için farkındalık oluşturmak amacıyla başlatılan nöbete aralarında Atatürkçü Düşünce Derneği Çorum Şube Başkanı Uğur Demirer ve bir grup CHP’li destek ziyaretinde bulundu.

İyi Parti Teşkilatı tarafından başlatılan farkındalık nöbetine destek için giden Belediye Meclisi Üyesi Erkan Özbal, CHP Eski İl Başkanı Hasan Suvacı, İl Genel Meclisi Yedek Üyesi Rıdvan Samsunlu, Merkez İlçe Eski Yöneticisi İrfan Olukcu, İl Disiplin Kurulu Üyesi Dursun Yalçın ve Talip Eken,  İyi Parti yöneticileri ile bir süre sohbet ederlerken Çorumluları da nöbete destek vermeye davet etti.

Öte yandan CHP Eski İl Yöneticilerinden Kenan Özcan ve Yüksel Aydemir ile Oğuzlar Eski Belediye Başkanı Orhan Ateş de eski hastaneye giderek, nöbet eylemine destek verdi. İyi Parti yöneticileri ile bir süre sohbet eden CHP’liler, Çorum halkının taleplerine kulak verilmesi gerektiğini dile getirdi.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?