Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Çorumlular Cumhurbaşkanını Bekliyor

Çorumlular Cumhurbaşkanını Bekliyor
27 Ocak 2018

Çorumlular Cumhurbaşkanını Bekliyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pazar günü Çorum’a geliyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 12:00’da Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda başlayacak AK Parti Çorum 6. Olağan Kongresi’ne katılacak. Kongre öncesinde Çorumlularla bir araya gelecek Erdoğan’ın Atatürk Spor Salonu önünde bir konuşma yapması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gerçekleştirilecek AK Parti 6. Olağan İl Kongresi’nin ardından partisinin Amasya kongresine katılmak üzere Çorum’dan ayrılacak.

 

Çorum’da Cumhurbaşkanı İçin Yoğun Güvenlik Önlemi
Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak Ve Park Yasağı Uygulanacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çorum’u ziyareti nedeniyle bir dizi tedbir alındı.  Çorum Valiliği’nin kararı doğrultusunda, 27 Ocak Cumartesi ve 28 Ocak Pazar günü bazı yollar araç trafiğine kapatılacak ve park yasağı uygulanacak.

Çorum Valiliğinden yapılan açıklamada, 28 Ocak 2018 Pazar günü sabah saat:08.00 den akşam 20.00’ye kadar, İnönü Caddesi, Gazi Caddesi, Fatih Caddesi, Akşemseddin Caddesi, Akpınar Caddesi, Osmancık Caddesi, Ilıca Caddesi, Albayrak Sokak geçiş güzergahının ve  kapalı Spor Salonunun güvenliğinin sağlanması amacıyla park yasağı uygulaması yapılacağı bildirildi.

Ayrıca, Cumartesi günü saat 12.00’den, Pazar günü program sonuna kadar, Emniyet Müdürlüğü kavşağından Bahabey kavşağına kadar Gazi Caddesi, Hamit Kaplan Caddesi, Stad Kavşağı ile Fatih Caddesini Bayındır 1.Sokak Bahçelievler 1. Sokak, Bahçeli evler 6. Sokak, Çamlık Caddesi ve Dumlupınar Kavşağı ile Eski Hastane Kavşağı, Jandarma Alt Kavşağı ile Gazi Caddesi Jandarma Kavşağı arasında kalan bölgeler trafiğine kapatılacaktır.

Açıklamada “Vatandaşlarımızın mağdur olamaması açısından araçların, Bahabey Caddesinden Çevreyolu ve Fatih Caddesine geçişlerinin Ilıca Caddesi üzerinden, Fatih Caddesi Hamit Kaplan ve Jandarma Kavşağını kullanarak, Gazi Caddesi ve Çevreyoluna kullanacak araç sürücülerinin Ilıca caddesi 23 Nisan Kavşağı Eşref Hoca Caddesini kullanarak Çevreyolunu  kullanmaları Kıbrıs Caddesi, Bahçelievler 1 . Sokak Bahçelievler 6. Sokak Valilik Kavşağını kullanan araç sürücülerinin, Milönü Kavşağı Sanatseverler kavşağını kullanarak Bahçelievler Mahallesi geçiş güzergâhının kullanılması,  ayrıca Fatih Caddesine İl Jandarma Komutanlığı önünden Gazi Caddesine çıkan sürücülerin ise Fuar Caddesini kullanarak Emniyet Kavşağı üzeri Gazi Caddesi İstikametinin kullanılmasını, vatandaşlarımızın araçlarını park etmesi amacıyla Fatih Sultan Mehmet İlkokulu ve Albayrak İlkokulu bahçeleri park alanı olarak belirlenmiştir.

Yukarıda belirtilen yerlere araçlarını park eden vatandaşlarımızın araçları çekici marifetiyle park alanına çekilecektir” denildi.

« | »

Habere 1 Yorum Yapılmış

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?