Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

ÇORUM’DA LOKAL KURŞUNLANDI

ÇORUM’DA LOKAL KURŞUNLANDI
7 Aralık 2009

Edinilen bilgilere göre, Cengiz Topel Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Çağdaş Müzik Sevenler Derneği’ne gelen B. Ç. ve E. Ç. alkol almaya başladı. Ancak işletme sahibi ile tartıştıkları iddia edilen B. Ç. ve E. Ç. daha sonra lokalden ayrıldı.

Bir süre sonra ellerinde av tüfekleri ile lokalin bulunduğu caddeye gelen B. Ç. ve E. Ç. işyerine kurşun yağdırmaya başladı. Av tüfeğinden çıkan saçmalar nedeniyle lokalin camları kırıldı. Bu sırada lokalde müşteri olarak bulunan H. K. isimli bir kişi olay sırasında kırılan camlardan sıçrayan cam parçaları ve saçmalar nedeniyle vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. H. K. olay yerine çağrılan ambulansla Çorum Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Vatandaşlar durumu hemen polise haber verirken zanlılar ellerindeki av tüfekleriyle olay yerinden kaçtı. Olayın ardından emniyet güçleri caddeyi bir süre trafiğe kapadı. Emniyet güçlerinin olay yerinde yaptığı inceleme sonunda 7 adet av tüfeği kovanı bulundu.

Olayın ardından işyerini kurşunladıkları iddia edilen B. Ç. ve E. Ç. polise teslim olurken A.K. isimli zanlı ise polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı.

Polis olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?