Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Çorum’da Balık Tutmak İsteyen İki Kişi Boğuldu

baliktutarkenboguldular
11 Ağustos 2017

Çorum’da balık tutmak için baraja giden 2 kişi boğularak can verdi. 18 yaşındaki Cuma Mercan ve 26 yaşındaki Emrah Erdoğan’ın cesetleri dalgıç ekipleri tarafından çıkarıldı.

Olay Alaca İlçesi’ndeki Koçhisar barajında meydana geldi. Alınan bilgilere göre, bir hafta önce düğünü olan Emrah Erdoğan, eşi ve ailesiyle birlikte pikniğe gitti. Emrah Erdoğan bir süre sonra eşinin erkek kardeşi Cuma Mercan ile birlikte balık tutmak için ailesinin yanından ayrılarak baraj golüne gitti.

Ardan saatler geçmesine rağmen Emrah Erdoğan ve Cuma Mercan barajdan dönmeyince yakınları aramaya başladı. Ancak enişte ve kayınbiradere ulaşamadılar. Ailenin kayıp başvurusu üzerine jandarma ekipleri de arama çalışmalarına başladı. Arama çalışmaları sonucunda Koçhisar Barajı kenarında Cuma Mercan’ın elbisesi ve ayakkabısı bulundu. Dalgıç ekipleri de olay yerine gelerek su içerisinde arama çalışmalarına başladı. Erdoğan ve Mercan’ın cansız bedenleri sabah saatlerinde dalgıç ekipleri tarafından sudan çıkarıldı. İki kişinin cansız bedeni Cumhuriyet Savcının yaptığı incelemenin ardından morga kaldırıldı.

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?