Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

CHP’li Vekiller Çorum’un Nabzını Tuttu

chplivekillercorumunnabzinituttu
17 Eylül 2019

 

CHP’li Vekiller Çorum’un Nabzını Tuttu

Cumhuriyet Halk Partisi’nde düzenlenen toplantıda Çorum’un hem sosyal hem de ekonomik sorunları konuşuldu.

CHP Genel Merkezi tarafından 24 ilin sorunlarını tespit etmek amacıyla Ankara, Afyon ve Antalya milletvekillerinin yer aldığı komisyonun son durağı Çorum oldu. Çorum’dan sorumlu CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Afyon Milletvekili Burcu Köksal, Antalya Milletvekili Cavit Arı ve Çorum Milletvekili Tufan Köse, Çorum’da partililerle bir araya geldi. Parti binasında gerçekleştirilen toplantıya CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, yöneticiler ile partililer de katıldı.

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi yaptığı açıklamada, toplantıda bölgenin sosyal ve ekonomik durumu, siyasi iklim ve halkın siyasi eğilimlerinin değiştirilmesi konusunda izlenmesi gereken yol haritasının belirleneceğini söyledi.

Tüfekçi bir sonraki seçimlerde CHP’nin Çorum’daki milletvekili sayısını ikiye çıkarmak ve Belediye seçimlerini kazanmak amacıyla çalışacakların kaydetti.

Çorum’un CHP için önemli bir il olduğunu ifade eden milletvekilleri de, kentin sıkıntı ve sorunlarını dinleyerek çözüm üretmek için çalışacaklarını belirttiler.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?