Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Ceylan: Anadolu’yu Tanımıyorlar

AK Parti'de Yeniyol Mahallesi Seçim Bürosu açıldı
14 Haziran 2018

Ceylan: Anadolu’yu Tanımıyorlar

AK Parti’de Yeniyol Mahallesi Seçim Bürosu açıldı.

Merkez İlçe Teşkilatı tarafından hazırlanan Yeniyol Mahallesi Seçim Bürosu’nun açılışı düzenlenen törenle yapıldı. Geçtiğimiz Salı günü akşam saatlerinde gerçekleştirilen açılışa siyasilerin yanı sıra vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

Açılışa, AK Parti Milletvekili ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Zeki Gül, Milletvekili Adayları, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu ve Serap Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda partili katıldı.

Törende bir konuşma yapan Belediye Başkanı Zeki Gül, ülkeyi yönetmeye talip olanların hep yıkmaktan söz ettiğini ifade etti.

Başkan Gül’ün ardından kürsüye çıkan 2. Sıra Milletvekili Adayı Oğuzhan Kaya, AK Parti’nin milletin partisi olduğunu dile getirerek partililerden destek istedi.

Partililere hitaben bir konuşma yapan AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Türkiye’nin üzerinde oyunlar oynandığını belirtti. CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’yi eleştiren Ceylan, “Siz daha Anadolu’yu bilmiyorsunuz” diye konuştu.

Ceylan’ın konuşmasının ardından seçim bürosunun açılış kurdelesi kesildi.

 

 

 

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?