Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Boğazkale’de Asfalt Sevinci

Boğazkale’de Asfalt Sevinci
26 Ekim 2010

Çorum Belediyesi, Çorum merkezde başlattığı asfalt seferberliğine ilçelerde de devam ediyor. Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, maddi imkanları kısıtlı olan ilçe belediyelerinde alt yapı ve yol yapım çalışmalarına destek oluyor. Boğazkale ilçesinin asfaltına destek olan Başkan Muzaffer Külcü, ilçeye giderek çalışmaları yakından inceledi.

Başkan Külcü ile birlikte Boğazkale Kaymakamı Murtaza Dayanç, Boğazkale Belediye Başkanı Ali Rıza Soysat, Osmancık Belediye Başkanı Bekir Yazıcı, Dodurga Belediye Başkanı Bekir Kılıç, Arifegazili Belediye Başkanı Hamza Yağmur ve partililerle birlikte çalışmaları incelediler.

Başkan Muzaffer Külcü, Belediye Meclisinde alınan karar doğrultusunda Çorum’un ilçe ve belde belediyelerinin alt yapı ve yol yapım çalışmalarına destek olduklarını ifade ederek, “Çorum’u marka şehir yapmak adına, ilçe ve belde belediyelere gereken yardımları yapmaya çalışıyoruz. Biz Çorum bir bütün olarak görüyor ve çalışmalarımızı bu çerçevede yapıyoruz. Belediyemizin imkanları ölçüsünde tüm ilçelerimize yardımlarımız sürecek” diye konuştu.

Boğazkale Belediye Başkanı Ali Rıza Soysat ise Çorum Belediyesi’nin desteği ile tarihi kent olan Boğazkale’nin yolarını asfaltladıklarını belirterek Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye teşekkür etti.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?