Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Beş Kaza, Beş Ölü, 11 Yaralı

beskaza
31 Temmuz 2015

BEŞ KAZA, BEŞ ÖLÜ, 11 YARALI
Kazalar; Bayat, Osmancık, Sungurlu ve İskilip’te oldu

Çorum’da bugün beş farklı trafik kazasında beş kişi öldü, 11 kişi yaralandı.

İki kişinin öldüğü ilk kaza Bayat’ta meydana geldi. Cenazeden dönen araç, Hayati Armutçu yönetimindeki otobüse arkadan çarptı. Olayda anne ve kızı hayatını kaybederken, sürücü de ağır yaralandı.

Çankırı- Ankara karayolundaki kazada 47 yaşındaki Türkan Ünal ve 17 yaşındaki kızı Gözde Ünal yaşamını yitirirken, araç sürücüsü İsmet Ünal da ağır yaralandı.

Osmancık meydana gelen kazada da bir kişi ölürken üç kişi de yaralandı.

37 yaşındaki Dursun Tarakçı otomobil, Gökbel Bağları mevkinde kontrolden çıkarak takla attı. Kazada, sürücü Dursun Tarakçı ve otomobilde bulunan 10 yaşındaki Emir Baran Tarakçı ile 81 yaşındaki Zehra Yıldız ağır yaralandı. Ancak 81 yaşındaki Nazım Yıldız yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Sungurlu’daki kaza ise bir kişi hayatını kaybederken, üç kişi de yaralandı.

Sungurlu-Çorum karayolunun 6. kilometresinde meydana gelen kazada Ali Sığırtmaç yönetimindeki araç sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu takla atarak şarampole devrildi. Otomobil sürücüsü Ali Sığırtmaç ile otomobilde yolcu olarak bulunan Erdoğan Sığırtmaç ve Fadime Sığırtmaç yaralanırken durumu ağır olan Kamile Sığırtmaç hastanede yaşamını yitirdi.

Sungurlu meydana gelen bir diğer kazada da dört kişi yaralandı.

Ankara-Samsun Caddesi Budaközü Kavşağı’ndaki kazada 34 yaşındaki Engin Çağlan yönetimindeki otomobil, 72 yaşındaki Bekir Atalay otomobille çarpıştı. Kazada otomobil sürücüsü Engin Çağlan ile otomobillerde yolcu olarak bulunan 77 yaşındaki Münevver Atalay, 74 yaşındaki Remziye Sevindik ve 84 yaşındaki Hatice Atalay yaralandı.

İskilip’teki tek taraflı bir kazada da 38 yaşındaki Nurşen Oruç hayatını kaybetti.

İki çocuk annesi olan kadın traktör römorkundan dengesini kaybederek başının üstüne yere düşünce boynu kırılarak öldü.

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?