Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Başkan Gül’e Tebrik Ziyaretleri

zekiguleziyaretciakini
13 Şubat 2018

Başkan Gül’e Tebrik Ziyaretleri
Zeki Gül Ziyaretçi Akınına Uğradı

Belediye Başkanı Zeki Gül’e tebrik ziyaretleri sürüyor.  Başkan Gül, ­Ticaret ve Sanayi Odası, Kamu-Sen, ÇESİAD, Ensar Vakfı, Mahalle Muhtarları ve Cumhuriyet Halk Partisi yöneticilerini makamında konuk etti.

Kamu-Sen Çorum Şube Başkanı Selim Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Zeki Gül, “Vatanını, milletini, devletini seven herkesle biz iş birliği yaparız. Onlarla her türlü birlikteliğe varız” dedi.

Kamu – Sen Şube Başkanı Selim Aydın ise Zeki Gül’ü tebrik ederek, “Belediye ile iş birliği içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İş Adamları Dayanışma Derneği de Zeki Gül’ü ziyaret etti. Zeki Gül “ÇESİAD bizim İstanbul’daki gözümüz kulağımız” dedi.  Gül ÇESİAD Başkanı ve Yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

ÇESİAD Başkanı Mehmet Karaca ise Zeki Gül’e görevinde başarılar diledi ve “Her zaman sizlerin yanınızdayız” dedi.

Çorum Ensar Vakfı Başkanı Erol Kavuncu ve yönetimi de, Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sırasında gündemle ilgili de değerlendirmelerde bulunan Başkan Gül, “Amerika ile mücadele eden ordumuzun da başarının arkasındaki en büyük güç duadır” dedi.

Ensar Vakfı Çorum Şube Başkanı Erol Kavuncu da, “Ensar Vakfı olarak bütün gücümüzle dualarımızla yanınızda olacağız” dedi.

Öte yandan gövden istifa ettirilen Muzaffer Külcü’yü uğurlamak için gelen mahalle muhtarları da, yeni Belediye Başkanı Zeki Gül’ü ziyaret edenler arasındaydı.

 

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?