Çorum Radyo Televizyonu ÇRT

Bakan Çorum’a Müjdeli Haberi Canlı Yayında Verdi

bakancanli
29 Haziran 2020

Bakan Çorum’a Müjdeli Haberi Canlı Yayında Verdi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yeni stadyum ve spor salonunun devrinin yanı bazı yatırımların müjdesini verdi.

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, kentin spor yatırımlarıyla ilgili konuları Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nun bizzat açıklayacağını söylemişti.

Haftalardır beklenen gün geldi. Bakan Kasapoğlu’nun davetiyle Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya, Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’ın ve ilçe başkanlarının katılımıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda tören gerçekleştirildi.

Bakan Kasapoğlu Çorum için önemli gelişmeleri canlı yayında açıkladı.  Kasapoğlu, yeni şehir stadyumunu ve yapımı yarım kalan spor salonunu bakanlık olarak devraldıklarını duyurdu.

Millet bahçesi projesi ile yıkılacak olan spor tesislerinin de yeni alanda inşa edileceğini belirten Bakan Kasapoğlu, 2’si merkezde olmak üzere 3 yeni yarı olimpik havuz inşa edileceğini açıkladı.   Kasapoğlu “Çorum’u yeni yatırımlarla daha yukarılara taşıyacağız” dedi.

 

Yorumlar

« | »

Haber hakkında görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?